RUROK kansainvälinen kissanäyttely 12.4.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.4.2014 Loppuu 12.4.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 23.3.2014
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 31.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Helsingin Messukeskus, Petexpo messut. Messuaukio 1, 00520 Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi Pääassistentti: Milka Tanskanen tanskanen.milka@gmail.com Palkinnot ja ruusukeet: Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi Näyttelypäälikkö: Tuomo Kotola 050-5532543 Rahastonhoitaja: Sinikka Laine 050-5111399
Lisätietoja www.rurok.fi Huomioithan että Rurokilla ei ole vielä pankin kanssa viitesopimusta eli kuitti pitää lähettää näyttelysihteerille sähköisesti show@rurok.fi. Viestikentään kissan nimi ja kumman päivän ilmoittautumismaksusta on kysymys!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 96
2 104
3 94
4 153
Kotikissat 27
Yhteensä 474

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
OSH b 22 FI SRK RX Idream Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Black Kristal Osiriu's (OSH n 22) x Jessi-Linn Beauty Simon Stars*RU (OSH n 22)
SBI n FI SRK LO S*Bibendums Limited Edition II Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Siitos
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
1 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Grand International Champion Mario Ottino EX1 CACS NOM BIS
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
2 EXO n 24 FI SRK LO 14 FI*Meamoris Boom Kah Uros Pennut 4-7 kk Mario Ottino EX1 NOM BIS
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x LV*Nostri Vincent The Return of Love (EXO g 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Pennut 4-7 kk Mario Ottino EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO g 24 FI SRK LO 14 FI*Meamoris Lovely Girl Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x LV*Nostri Vincent The Return of Love (EXO g 24)
5 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
5 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
6 EXO g 03 24 FI SRK LO FI*Mau-Miun Abraka Dabra Naaras Kastraatti Mario Ottino EX1 CAP NOM
FIN*Nipsu-Nappulan Q-T (EXO a 03 24) x FIN*Precious Rosebud (PER f 03 24)
7 EXO f 03 22 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Confetti Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
8 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
9 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
10 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
11 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Mario Ottino Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
12 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Mario Ottino Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
13 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Janis Joplin Naaras Avoin Mario Ottino EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
14 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
15 PER ns FI SRK LO FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
16 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
17 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
18 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
19 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Premior Mario Ottino EX1 CAPIB
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
19 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Veteraani Alexey Shchukin 2
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
20 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Avoin Mario Ottino EX1 CAC NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
21 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Mario Ottino EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
22 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Mario Ottino EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
23 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
24 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
25 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Nuoret 7-10 kk Mario Ottino EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
26 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Avoin Mario Ottino EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
27 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros International Premior Mario Ottino Abs
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
28 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO FI*Trollin Kille Uros Kastraatti Mario Ottino Abs
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
29 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
30 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
31 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
32 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
32 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Eric Reijers 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
33 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Pennut 4-7 kk Mario Ottino EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
34 ACS III / ACS n 22 FI SRK LO 13 FI*Trollin Myrsky Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
35 ACS III / ACS n 22 FI SRK LO 13 FI*Trollin Tuisku Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
36 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
37 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Giselle Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FIN*Vuorensinen Aurora (MCO f 09 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Dream of Love Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
39 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
40 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Anouk Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
41 MCO III / MCO n 22 Maroussia Estate PearlS*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Freeclimber Elisabeth (MCO f 09 22)
42 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
42 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
43 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX FI*Escape's Quincy Jones Uros Kastraatti Mario Ottino EX1 CAP NOM
Mambo Coon's Keanu (MCO n 09 22) x Big-Hannibal's Dark Magic (MCO n 22)
45 MCO V / MCO f 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
46 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Apassi Uros Avoin Mira Fonsén Abs
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
47 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Kenai Uros Avoin Mira Fonsén Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
48 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
48 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Määrittely Mira Fonsén MCO g / Gr. 5
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
49 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 FI*Mostlycats Lady Grey Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
49 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 FI*Mostlycats Lady Grey Naaras Määrittely Mira Fonsén MCO g / Gr. 5
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
50 MCO VI / MCO f 09 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Black Sky Naaras Grand International Champion Tellervo Kass Abs
King of Lion's Diego (MCO e 09 23) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
51 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
52 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV NOM
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
53 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
54 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
55 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
56 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate PearlS*RU Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Freeclimber Elisabeth (MCO f 09 22)
57 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Premior Tellervo Kass Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
58 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Valentino Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Thecathut Sensation of The TipTop (MCO f 09 22)
59 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS BIV
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
60 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
61 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Jafar Uros Määrittely Mira Fonsén MCO ds 22 /Gr.7
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
61 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Jafar Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
62 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Flame of Love Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
63 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Iridessa Naaras Avoin Eric Reijers EX2
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
64 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Mario Ottino EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
65 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Mario Ottino EX1 No Cert
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
66 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros Avoin Mario Ottino Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
67 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras Avoin Mario Ottino EX1 CAC
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
68 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK RX 13 FI*Mostlycats Black Jade Naaras Avoin Mario Ottino EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
69 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zephyr Uros Nuoret 7-10 kk Mario Ottino Abs
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
70 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zany Uros Nuoret 7-10 kk Mario Ottino Abs
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
71 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Ups I did It! Naaras Kastraatti Mario Ottino EX1 CAP
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
72 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC NOM
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
73 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
74 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
75 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Pikkumetsän Frodo Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
FIN*Dunderkattens Gatto Negro (NFO n) x FIN*Fanfaron Ofelia (NFO n 09)
75 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Pikkumetsän Frodo Uros Veteraani Eric Reijers 3
FIN*Dunderkattens Gatto Negro (NFO n) x FIN*Fanfaron Ofelia (NFO n 09)
76 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Loki's Lara Fabian Naaras Avoin Alexey Shchukin Abs
S*Harley Honey's Gibson (NFO n 09 22) x FI*Loki's Athena (NFO a 24)
77 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Arneot Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
78 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
79 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Ballawhane It's A Mystery Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS NOM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
80 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
81 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB BIV
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
82 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Champion Aase Nissen Abs
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
83 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Daisy Naaras Champion Aase Nissen Abs
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
84 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO FI*Suvi-illan Bella Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*FoxyPaw's Frostbite (NFO w)
85 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
86 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS BIV
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
87 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
88 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Felicis Emeliia Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
89 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
90 NFO V / NFO f 23 FIN SRK LO FIN*Marmatin Elina Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Slytiger's Windle Poons (NFO n 09 22) x FIN*Marmatin Aino (NFO f 23)
91 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
92 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK RX FI*Slytiger's Spanish Eyes Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x S*Zygot's Gin-Sling (NFO f 03 22)
93 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Leoline Jokapojan Unelma Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FI*Leoline Keisarin Unelma (NFO f 09)
94 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
95 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
96 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
97 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO FI*Hopeahännän Päivänsäde Naaras Kastraatti Mario Ottino EX1 CAP NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Odessa (NFO ns 09 22)
98 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Urhea Urho Uros Nuoret 7-10 kk Mario Ottino EX1
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Päivänsäde (NFO ns 22)
99 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SRK LO FI*Slytiger's Aurora Borealis Naaras Champion Alexey Shchukin EX2
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
100 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
101 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO 14 S*SillyZone's Crimson Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
S*Grianan's Kewin (NFO d 09) x S*Restless Corby Flood (NFO f 09 23)
102 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO FI*Catpros Fabric anemone Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Kalicalanin Sweetheart (NFO f 09 22)
103 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Frostbite Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
104 RAG n FI SRK LO 13 FI*Snowrag Powder Puff Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
105 RAG a FI SRK LO FI*Riverknee Power of Love Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
106 RAG a FI SRK LO 13 FI*Debals Blue Survivor Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Debals Seal Tefnut (RAG n 04) x FI*Riverknee Power of Love (RAG a)
107 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
108 RAG a FI SRK LO 14 FI*Debals Blue Ayrton Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FIN*Debals Seal Tefnut (RAG n 04) x FI*Riverknee SupremeChancellor (RAG a 04)
109 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rosanne Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
110 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
111 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Dazzling Danny Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Cinderella (RAG a 03)
112 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Dicksonia Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX2
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
113 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
114 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Rainbow Caramel Naaras Grand International Champion Eric Reijers Abs
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Blue Caramel (RAG g)
115 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB NOM
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
116 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM BIS
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
117 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Undeg Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
118 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
119 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Tellervo Kass Abs
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
120 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Dianthus Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
121 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Dahlia Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 BIV
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
122 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Deutzia Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX2
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
123 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
124 RAG n 04 FI SRK LO FI*Hassunhauska Oiva Oleksi Uros Kastraatti Aase Nissen Abs
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Hassunhauska Neea Noboy (RAG n 04)
125 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS BIV NOM
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
126 RAG a 04 FI SRK LO FI*Dollgarden's Coreopsis Uros Avoin Eric Reijers VG2
FI*Sunrunner's Jofra (RAG a 03) x FI*Dollgarden's Anemone (RAG a)
127 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Dom Perignon Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
128 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
129 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
130 RAG a 04 FIN SRK LO FI*Tiridoll's Dreamcatcher Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Lovely Tiger (RAG a 04)
131 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM BIV NOM BIS
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
132 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
133 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Avoin Aase Nissen EX3
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
134 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
135 SBI n FI SRK LO S*Bibendums Limited Edition II Uros Avoin Aase Nissen EX2
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
136 SBI a FI SRK LO 13 FI*Sic'an Simson Uros Avoin Aase Nissen EX1 No Cert
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x EST*Audrey Herencia (SBI n)
137 SBI n FI SRK LO FI*Rais-Kis Epeliini Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
138 SBI n FI SRK LO 13 FI*Sic'an Topia Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 NOM
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FIN*Sic'an Midian (SBI a)
139 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
140 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
141 SBI a FI SRK LO 13 FI*Kujakeikarin Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Kurosawa Dreaming Light (SBI a)
142 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
143 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
144 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
145 SBI b FI SRK LO FI*Clavinova Pablo Uros Avoin Eric Reijers Abs
FI*Tasmanian Harry Potter (SBI b) x FIN*Clavinova Zarianne (SBI n)
146 SBI b FIN SRK LO FIN*Canth's Suklaapallo Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
147 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Champion Mario Ottino EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
148 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras International Champion Mario Ottino EX2
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
149 SBI f FI SRK LO 14 FI*Harebell Honeybone Naaras Pennut 4-7 kk Mario Ottino EX1
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
150 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Pennut 4-7 kk Mario Ottino EX1 NOM BIS
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
151 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
152 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
153 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
154 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
155 SBI b 21 FI SRK LO FI*Jade-Garden's Debbie Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Jade-Garden's Amethyst (SBI n)
156 SBI b 21 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Catcollection's Tooloose (SBI b 21) x S*Sajberkattens Queen Of Nanda Devi (SBI n)
157 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
158 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Annmark Amberline Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Tamus Duster (SBI e 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
159 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
160 SBI e 21 FI SRK LO 14 FI*Harebell Hank Hipsu Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
161 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
162 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
163 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX2
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
164 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Andreas Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
165 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 Favour Siber Felis*PL Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Leader Siber Felis*PL (SIB n 24) x Keep Siber Felis*PL (SIB n 22)
166 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 FI*Amante's Yaroslava Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Amante's Xenia (SIB ns 22)
167 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
168 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
169 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX FI*Amante's Virtuoso Uros Avoin Mario Ottino EX1 CAC
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Serenata (SIB n 23)
170 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 13 FI*Catillus Jonatan Uros Avoin Mario Ottino EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
171 SIB V / SIB d 24 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Metsänhenki Naaras Premior Mario Ottino EX1 CAPIB
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Lumikissan HunajaPupu (SIB e)
172 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
173 SIB VII / SIB ns 22 FI SRK RX FI*Amante's Xenia Naaras Champion Aase Nissen EX1 CACIB
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Traviata (SIB ns 22)
174 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NipinNapin Naaras Nuoret 7-10 kk Mario Ottino EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
175 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
176 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB NOM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
177 TUA III / TUA n 23 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
178 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Grand International Champion Aase Nissen Abs
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
179 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
180 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
181 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Supreme Premior Aase Nissen KM BIV
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
181 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Veteraani Eric Reijers 2
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
182 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Cesmes Adile Aysun Naaras Supreme Premior Aase Nissen KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x DK*Soyadi's Cesme (TUV d)
182 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Cesmes Adile Aysun Naaras Veteraani Eric Reijers 1
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x DK*Soyadi's Cesme (TUV d)
183 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
184 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
185 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM BIV NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
186 ABY n FI SRK LO Dushara Godric-of-Kawaii Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX2
Heru's Legacy of Dushara (ABY n) x DK*Dushara Evi's Rhapsody (ABY n)
187 ABY n FI SRK LO 14 DK*Bifrost Which Wizardry is This Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
DK*Bifrost Sirius Black (ABY n) x Taco Villa's Bellatrix Bifrost (ABY n)
188 ABY n FI SRK LO 13 FI*Angelos Victoria Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Gaspacho Bonjour L'Amour*PT (ABY n) x FIN*Amhara's Kezia (ABY n)
189 ABY n FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Iavas Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
190 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
191 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
192 ABY n FI SRK LO FI*Proxima John Carter of Mars Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
S*Aucuparia's Abydos (ABY n) x FIN*Silkkihienon Surya Lyra (ABY n)
193 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aranel Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
194 ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP BIV NOM
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
195 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
196 ABY a FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Narya Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
197 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Monifa Mosi Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ayana (ABY o)
198 ABY a FI SRK LO S*Hjortronstigens Alfred Nobel Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x S*Hjortonstigens Zesty Lemon (ABY p)
199 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
200 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
201 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
201 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
202 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
203 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
204 ABY p FI SRK LO FI*Link Inameremeta Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
205 ABY p FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Rhiw Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop Abs
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
206 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker DISQ
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
207 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
208 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
209 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin IhquMan Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
210 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
211 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
212 BEN n 24 32 FI SRK LO 14 Oceanerix Vulcan Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Vilbert Pearl of Night (BEN n 24 33) x Emily (BEN n 24)
213 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
214 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowflake Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
215 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
216 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
217 BML I / BML by 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Kulta Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
218 BML I / BML as 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Rakas Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
219 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Likka Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Mira Fonsén 4
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
221 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
222 BRI n FI SRK LO 13 FI*Ruusutarhan Notabene Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Jippii (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
223 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliopsis Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
224 BRI b FI SRK LO FI*Gimmie's Passionate Adonis Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Gimmie's Red Volunteer (BSH d 22) x Big Panther's Bluna (BSH p)
225 BRI c Irwin Roxera*LT Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä Abs
Finch's Cooper (BSH a) x Desdemona Roxera*LT (BSH a)
226 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
227 BRI d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
228 BRI e FI SRK LO FI*RoundFace's Marc Antonio Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FIN*Sinisilkin Insinööri (BSH a) x FIN*Rhinestone's SnowFlake (BSH g 33)
229 BRI e FI SRK LO 13 FI*Safra's King Arthur Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
230 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
231 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
232 BRI g Ulrika Clemena Cats Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla Abs
Knock Out Of Czankra (BSH d) x Roventa Fackel (BSH c)
233 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
234 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
235 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB BIV
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
236 BUR a FIN SRK LO FIN*Arbiter Esterina Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FIN*Harebell Harry Potter (BUR a) x Bjelke's Danish Delight (BUR n)
236 BUR a FIN SRK LO FIN*Arbiter Esterina Naaras Veteraani Mira Fonsén 1
FIN*Harebell Harry Potter (BUR a) x Bjelke's Danish Delight (BUR n)
237 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
238 BUR a FI SRK LO FI*Karvanverran JouluValo Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
239 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
240 BUR b FI SRK RX FI*Kassaran Ursus Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
FI*Kassaran Manitou (BUR d) x Sabokah Aotearoa Lass (BUR h)
241 BUR b FIN SRK LO FIN*Cattish Elven Star Naaras Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Nebula's Corona Borealis (BUR h)
242 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
243 BUR e FI SRK LO FI*Karvanverran K Kassinen Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB NOM
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
244 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
245 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
246 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
247 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
247 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Mira Fonsén 4
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
248 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO 13 FI*Piupaws 4.Pirkka Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Hellga (CRX a 02 21)
249 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
250 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
251 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Ronttilan Riippa Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Tuiscalo's Happy (CRX n 23) x FI*Ronttilan Spotted Sphinx (CRX a 03 24)
252 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
252 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
253 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB BIV
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
254 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
255 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
256 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
257 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Firestarter Naaras Avoin Wendel Stoop EX2
Puraffection's Fire & Ice (CRX d 09 22) x Soft Kiss Ula of Puraffection (CRX f 03)
258 CRX IV / CRX d 02 62 FI SRK LO 13 FI*Ronttilan Vicky Lee Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Bingo Jolly Rex (CRX d 03) x Nanook Straight Flush (CRX f 01)
259 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 BIV
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
260 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Seer's Mara Jade Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Kolminniemen Alpo (CRX a 23) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
261 CRX V / CRX n 24 FI SRK RX 14 FI*Piupaws Omega Supreme Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
FI*Piupaws Optimus Prime (CRX d 22) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
262 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Raita.Pirkka Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Hellga (CRX a 02 21)
263 CRX VI / CRX a 09 24 FI SRK RX FI*Ronttilan Spotted Sphinx Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x S*Djäknens Rose (CRX ns 02 21)
264 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
265 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
266 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Anisa Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Jip-Jap'n DestinyOfDestiny (CRX w) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
267 DRX I / DRX ns FI SRK LO 13 FI*Mirexin Pikku-Iiro Uros Avoin Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
268 DRX II / DRX n 09 FI SRK LO FI*Riepujengin Cujacolli Uros Avoin Jarmo Räihä Abs
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
269 DRX II / DRX n 09 FI SRK RX 13 Elisabetta Acceptus*PL Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM
Tullamore Sheramar*PL (DRX n 09 32) x Chanel Auridza*PL (DRX f)
270 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä Abs
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
271 DRX III / DRX d 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Yoshimi Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä Abs
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
272 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 NOM
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
273 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
274 DRX III / DRX d FI SRK LO FI*Riepujengin Cuumacalle Uros Avoin Jarmo Räihä Abs
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
275 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Wendel Stoop KM NOM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
276 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
277 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB NOM BIS
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
278 EUR a FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Ånerva Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Lumihelmen Blue Boy (EUR a) x Ellaneiti (EUR n)
279 EUR f FI SRK RX FI*Tiikerililjan Johtotähtikki Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FI*Tiikerililjan Ilomieli (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
280 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
281 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
281 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
282 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
283 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
284 EUR n 24 FI SRK LO FI*Casimirrin Henley Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Casimirrin Esmeralda (EUR n)
285 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kasmirri Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
286 EUR d 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kellikolli Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
287 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
288 EUR f 24 FI SRK RX FI*Honey's Golden Cloudberry Naaras Premior Thea Friškovec Abs
Kissankellon Leo Ramses Tor (EUR d 23) x FIN*Katinhännän Ariadna Pandora (EUR n 23)
289 EUR ns 24 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
290 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
291 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
291 EUR es 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Määrittely Wendel Stoop EUR e 24
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
292 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
293 EUR ds 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Punainen paroni Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
294 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
295 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
296 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
297 KBL I / KBL n 24 FI SRK RX FI*Kuriton Apricot Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM BIS
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Rakushka Island Julapp (KBS n 09 22)
298 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Coupe de Ville Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FIN*Cherrytail's Ahanu (KBL ns 22) x Arabescka Superbob*RU (KBL f 03 23)
298 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Coupe de Ville Naaras Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Cherrytail's Ahanu (KBL ns 22) x Arabescka Superbob*RU (KBL f 03 23)
299 KBL III / KBL f 24 FI SRK RX FI*Hassunhauska Puolikuu Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC NOM
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
299 KBL III / KBL fs 24 FI SRK RX FI*Hassunhauska Puolikuu Naaras Määrittely Wendel Stoop KBL f 24/ Gr.3
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
300 KBL III / KBL ds 23 FI SRK RX FI*Hassunhauska Pyörremyrsky Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
301 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
302 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Jarmo Räihä EX2
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
303 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
304 MAU ns FI SRK LO Mauland Gerizah Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Consuelo Taharqa Star Cloud (MAU ns) x Ermouthis du Fort de la Bosse Marniere (MAU ns 24)
305 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
306 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
307 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
308 OCI n 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Degarmoara Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
309 OCI n 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bombax Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
310 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM BIV NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
311 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Cissus Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
312 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Champion Charles Spijker EX2
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
313 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
314 OCI b 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Discocactus Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
315 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Charles Spijker KM BIV NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
315 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
316 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bellium Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
317 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
318 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
319 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
320 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Avoin Wendel Stoop Abs
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
321 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
322 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
323 RUS FI SRK LO Blue-Bogomil v. Salzbachtal Uros Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB NOM
Djagilevs Prince Florimund Timur (RUS ) x Xilly-Sidlina v. Salzbachtal (RUS )
324 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Betonica Uros Champion Thea Friškovec Abs
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
325 SOM o FI SRK LO FI*Kharn-Ka Weinfelderfox Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
326 SOM o FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Rainbreaker Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x S*Foxglove's Georgia (ABY o)
327 SPH I / SPH a FI SRK LO FI*Tuiscalo's Lifeguard Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Aristokrat Amex of Prioritet (SPH n 32) x LV*Otomi Vasilisa (SPH g 03 21)
328 SPH II / SPH n 02 21 64 FI SRK LO LV*Otomi Danis Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Murashoff Vancouver (SPH n 02) x LV*Otomi X-klusive (SPH f 09 21)
329 SPH II / SPH a 02 64 FI SRK RX 13 FI*CiCi's Wish me luck Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Ghostrider Raivo of Bucked Naked (SPH n 09) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
330 SPH V / SPH d 09 32 FI SRK RX FI*Hebblas Caius Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FIN*Friday Indiana (SPH b 32) x FIN*Friday Felissa (SPH d 09 32)
331 SPH V / SPH e 09 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC BIV NOM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
332 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
333 SPH V / SPH g 09 32 FI SRK LO 13 FI*Hebblas Hedia Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
334 BAL w 67 FIN SRK RX FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Hämynhäivän Troijan Tattoo (SIA w) x FIN*Mummeli Danifax Lumikki (BAL g)
334 BAL w 67 FIN SRK RX FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude Uros Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
FIN*Hämynhäivän Troijan Tattoo (SIA w) x FIN*Mummeli Danifax Lumikki (BAL g)
335 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Minzay Pinocchio Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FIN*Fercatin Isaber Minnie (BAL w)
336 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Flor Fandango Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
337 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Felisha Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
338 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
339 BAL c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Ellie Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
340 BAL n 21 FI SRK RX FI*Noxx Reckless Rebecca Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM
Pippastro Mac Malone (OLH ns 24) x FIN*Noxx Lizzie (OLH ns 24)
341 BAL n 21 FI SRK LO 13 FI*Willicon Loves Feathers Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Willicon Sir Seraphim (SIA n) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
342 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
343 BAL r FI SRK LO 14 SE*Qjou'z Costa Rica Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Skazki Vadim (OSH o 03) x SE*Qjou'z Arizona (OLH g)
344 OLH c FI SRK RX 13 Brangelina v. Rosenharz Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
Janindras Hayaam (OLH b) x Olalla v. Glendale (OLH c 23)
345 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
346 OLH d 25 FI SRK LO FI*Jalecat's Jack in the Box Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Okurimono's Glucio (BAL n) x FI*Jalecat's GirlFriend Gala (OLH f 25)
347 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
348 OLH ns 24 FI SRK RX 13 FI*Noxx Midnight Sun Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Noxx Vava (BAL ds 21) x FI*Noxx Tricky Tania (OSH as 24)
349 OLH ns 22 FI SRK LO FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Jalecat's Leeroy Lex (OSH ns 22) x FI*Noxx Twisting Tilda (OSH ns 24)
350 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
351 OSH n FI SRK LO 14 FI*Laurinda Valdemar Canele Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
352 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
353 OSH b S*Cross-Bow Crest Hell of a Lady Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
La Bell Ultimo, JW, DSM (OSH a) x S*Cross-Bow Crest Femme Fatal, JW (OSH b 24)
354 OSH b FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
355 OSH c La Bell Flix Flax Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
La Bell Ultimo, JW, DSM (OSH a) x La Bell Xotica (OSH c)
356 OLH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
357 OSH fs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Juliet Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
358 OSH n 24 FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
359 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
360 OSH b 22 FI SRK RX Idream Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Black Kristal Osiriu's (OSH n 22) x Jessi-Linn Beauty Simon Stars*RU (OSH n 22)
361 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PoomPastic Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
362 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PussyCat Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
363 OSH d 25 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinho Sepe Uros International Champion Marteinn Tausen Abs
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
364 OSH ds 24 FI SRK LO ClassicOri's Deeply Deluxe Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x UA*Fairytale Sim-Sim (OSH f 03)
365 OSH h 24 FI SRK LO FI*GizemliKediler Coco Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Clamoris Epeius (OSH d 24) x FI*Nazarlik XOXO (OSH bs 24)
366 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM BIS
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
367 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Jalecat's LeeLoo Naaras International Champion Marteinn Tausen Abs
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
368 OSH g 24 FIN SRK RX FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa Naaras Grand International Premior Veikko Saarela Abs
FIN*Major Petit-Prince (OSH a 25) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
369 OSH n 03 24 AR*Shasa Kozi Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
LV*Delamon DeLuxe Haslem (OSH ns 03) x AR*Shasa Kalala (OSH a 22)
370 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Edward Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
371 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
372 OSH n 02 FI SRK LO FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
373 OSH n 03 FI SRK RX FI*Keskimaan Ainion Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
Manalishi's I'm To Sexy For My Fur (OSH n 03) x FIN*DeLaSoul's Boogie Child (SIA n 03)
374 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
375 SIA n Akello von Partau Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV NOM BIS
Barbar v.d. Speyerbach (SIA n) x Diantha von Chong-Shin (SIA n 21)
376 SIA n FI SRK LO 13 FI*Twist-Tiramisun Rapunzel Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
377 SIA n FI SRK LO 13 FI*Willicon Loves Giraffes Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Willicon Sir Seraphim (SIA n) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
378 SIA n FI SRK RX FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FI*Kelmikerhon Kauko Kiito (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
379 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
380 SIA n FI SRK LO FI*Willicon Sir Seraphim Uros Kastraatti Veikko Saarela Abs
FI*Willicon Chil Lai Lee (BAL n) x FI*Delicatin Victricia (SIA w)
381 SIA n FI SRK LO FI*Kelmikerhon Ukulele Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Kelmikerhon Kauko Kiito (SIA n) x FI*Kelmikerhon Unikonsiemen (SIA n)
382 SIA n FI SRK LO FI*Arhantin Shahrazade Naaras Kastraatti Veikko Saarela Abs
FIN*Arhantin Baycityroller (SIA n) x FIN*Arhantin Fiesta (SIA a)
383 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Luna Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
384 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
385 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dooris-Damina Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
386 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
387 SIA a FI SRK LO FI*Willicon Lady Lahore Naaras Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FI*Willicon Chil Lai Lee (BAL n) x FI*Delicatin Victricia (SIA w)
388 SIA b FI SRK RX 13 Mafdet Melody Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x Mafdet Mizmuffin (SIA c 21)
389 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Grand International Champion Veikko Saarela Abs
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
390 SIA c FI SRK RX FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
391 SIA f FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Glanlotiel Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
392 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
393 SIA a 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
393 SIA b 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Määrittely Marteinn Tausen SIA a 21
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
394 SIA b 21 FI SRK LO 13 FI*Willicon Loves Pistachios Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Willicon Sir Seraphim (SIA n) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
395 SIA d 21 FI SRK LO 13 FI*Willicon Loves Aliens Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Willicon Sir Seraphim (SIA n) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
396 SIA f 21 FI SRK LO 13 FI*Willicon Loves Laces Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
FI*Willicon Sir Seraphim (SIA n) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
397 SYL n 03 21 FI SRK LO 13 FI*Mummeli Qianinho Uula Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Acousticat's Bruscamente (OLH n 25) x FI*Mummeli Dinazinha Qiana (BAL f 03 21)
398 SYL f 03 21 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Qiana Naaras International Champion Veikko Saarela Abs
FI*Willicon Rid Ge (SIA a) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
399 SYS n 03 21 FI SRK LO FI*BaliDancer's DoDidDone Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Sultsinan Itätuuli (SIA n 01) x FI*BaliDancer's Belle Epoque (BAL c 21)
400 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
401 SYS n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Alberto Eclar Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
402 SYS f 02 21 FI SRK LO FI*Birregin FairyTail Tales Naaras Supreme Champion Veikko Saarela Abs
JusiFrut Sim-Sim*UA (OSH d 03 24) x FI*Sultsinan Silkkitie (SIA n 02)
403 SYS h 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Claudia Confiture Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
404 HCS Rasmus Uros Kotikissat Alexey Shchukin 2
404 HCS Rasmus Uros Veteraani Charles Spijker 2
405 HCS Lasse Uros Kotikissat Alexey Shchukin Abs
405 HCS Lasse Uros Veteraani Charles Spijker Abs
406 HCS Romeo Uros Kotikissat Alexey Shchukin 3
406 HCS Romeo Uros Veteraani Charles Spijker 1
407 HCS Trina Uros Kotikissat Alexey Shchukin 4
408 HCS Caesar Uros Kotikissat Alexey Shchukin 1 NOM BIS
409 HCS Veikko Uros Kotikissat Alexey Shchukin Abs
410</