Kes-Kis 82. kansainvälinen kissanäyttely 26.03.2017
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 26.3.2017 Loppuu 26.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 28.2.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Katja Ahonen, katja.ahonen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi

Lisätietoja ILMOITTAUTUMISAIKAA ON JATKETTU 28.2. ASTI, TAI KUNNES KISSAMÄÄRÄ TÄYTTYY.
23.2. - 28.2. VÄLISENÄ ILMOITTAUTUMISEN JATKOAIKANA LEIMAKORTIT EIVÄT OLE KÄYTÖSSÄ.


Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201701-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN - Näyttelyilmoittautuminen on sitova!

Näyttelymaksu FIFe 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 33 euroa. Määrittelyluokka 13c perusarvostelun yhteydessä 16 euroa. Veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 10 euroa.

Kes-Kis hyväksyy eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Huomioi, että Omakissa antaa molemmille päiville oman viitenumeron. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.

Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Saapuneita näyttelymaksuja ja leimakortteja käsitellään kaksi kertaa viikossa. Tarkasta ilmoittautumisesi tila Omakissa-järjestelmästä.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan päättymistä, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 57
2 148
3 95
4 77
Kotikissat 15
Yhteensä 392

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO ns 24 62 FI SK LO 16 Alsace Exotic Laurel Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
N*Con Brio's Silver Gaparelli (PER ns 24) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
2 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
3 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
4 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
5 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
6 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
8 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
9 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Veikko Saarela Abs
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
10 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS NOM BIS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
12 PER ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Epiones Almost Famous Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM BIS
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
13 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová Abs
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
14 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
15 PER f 33 FI SK LO 16 FI*Yashar's Afrodite Naaras Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Benua Gizelle (PER e 33)
16 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Marie Percynská Rihová Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
17 RAG n FI SK LO 16 FI*Collicatin Die For You Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová Abs
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Spicy Saffron (RAG n)
18 RAG a FI SK LO 16 FI*Minipeikon Änsti Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Minipeikon Yönkiitäjä (RAG c) x FIN*Celestial's ForeverYours (RAG n)
19 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros International Premior Marie Percynská Rihová Abs
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
20 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
21 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Avoin Marie Percynská Rihová Abs
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
23 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
24 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB NOM BIS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
25 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS BIV
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
26 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
27 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
28 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
29 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
30 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
31 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
32 RAG h 04 FI SK LO 16 Pumpulitaivaan Daisy Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FI*Tuulikellon Chocolate Kiss (RAG b 04)
33 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Mirai Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
34 RAG a 04 21 FIN SRK LO FIN*Kattiklaanin Electra Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová Abs
Snowdrop Mentos á Chardani*DK (RAG c 03 21) x S*RagaCoon/s Zupernova LolliPoppa (RAG a 21)
35 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
36 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
37 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
38 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
39 SBI a FI SK LO 16 FI*Kirakan Verushka Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
40 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
41 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
42 SBI d FI SRK LO 13 FI*Tassuliinin Gilbert Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
43 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
44 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
45 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
45 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Nurit Pahl 1 NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
46 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Avoin Marie Percynská Rihová Abs
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
47 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
48 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
49 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
50 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
51 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
52 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
53 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
54 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Kastraatti Marina Vinkel Abs
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
55 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
56 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
57 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
58 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
59 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
60 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
61 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
62 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
63 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
64 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
65 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Daybreak's Pitch Black Naaras Kastraatti Diana di Natale Abs
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x FI*Daybreak's Karenza (MCO f 22)
66 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
67 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag No One Gets Left Behind Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
68 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
69 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Pearl Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
70 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
71 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
76 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Elvis Persilja Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
77 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Story Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 Oklahoma Vivacoon*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM
DK*Catoma's Opus One (MCO a 02 21) x Dances With Wolves Estee Lauder (MCO n 09 22)
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Ameliinan Zucchero Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Wendy Grey Claws*RU (MCO n 09 22)
81 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Fairy Tale Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
82 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS BIV NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros International Premior Diana di Natale EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
85 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 14 FI*RoseLion's Dream Lover Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
86 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Diana di Natale EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
87 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
88 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
89 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
90 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
91 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
92 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Premior Diana di Natale Abs
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
93 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB BIV
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros International Champion Nurit Pahl EX2
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
95 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
96 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Harald Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mainesuspect Macy of The TipTop (MCO f 09 22)
97 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag A Day In My Life Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM BIS
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
98 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag Under And Over It Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl Abs
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
99 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine High In The Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mainesuspect Macy of The TipTop (MCO f 09 22)
100 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX2
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
101 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
102 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
103 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
104 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
105 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Nurit Pahl Abs
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
106 MCO VII / MCO ns FI SK LO 17 Alwaro Victoria Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Alwaro Challenger*PL (MCO ns 22) x Alwaro Syiona (MCO fs)
106 MCO VII / MCO fs FI SK LO 17 Alwaro Victoria Naaras Määrittely Minna Krogh MCO ns
Alwaro Challenger*PL (MCO ns 22) x Alwaro Syiona (MCO fs)
107 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guddommelig Gyda Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
108 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Marina Vinkel Abs
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
109 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
110 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Moggi Enor Mousse Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
113 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
115 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Moonlight Shadow Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai Abs
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
116 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
117 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
118 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
119 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB BIV NOM
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
120 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Kamencats Cordelia Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x Inessa of White Frost (NEM ns 21)
121 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
122 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
123 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
124 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
125 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
126 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Stéphanie Serrai KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
127 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
128 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Luke Danes Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty (NFO n 09 24)
129 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
130 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
131 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Mannish Boy Uros Premior Stéphanie Serrai Mitätöity Mitätöity
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
132 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Grand International Champion Marina Vinkel Abs
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
133 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
133 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
134 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
135 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Marina Vinkel Abs
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
136 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*DevineWild Albus Dumbledore Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*ArcticWilds Crossfire (NFO d 09 22) x FIN*Moutown Mice Elf (NFO ns 09 23)
137 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
138 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
139 NFO VIII / NFO as 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
140 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
141 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
142 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Duchess Catherine Naaras International Premior Marina Vinkel EX2
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
143 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
144 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
145 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*DevineWild Hermione Granger Naaras Avoin Stéphanie Serrai NFO f 09 22
FI*ArcticWilds Crossfire (NFO d 09 22) x FIN*Moutown Mice Elf (NFO ns 09 23)
146 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
147 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Nurit Pahl Abs
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
148 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO S*Utblicken's Evelina Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
S*Utblicken's D. J. Bobo (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Linnèa (NFO d 09)
149 NFO VI / NFO g 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Bridget Jones Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
150 NFO VI / NFO e 09 FI SK LO 16 DK*Dan-Queen Gustav Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl Abs
S*Zygot's Moltas (NFO n 09 24) x Magnolia Dumny Kot*PL (NFO fs 03 22)
151 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
152 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Loki's Tina Turner Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
153 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
154 NFO VII / NFO as FI SK LO 16 FI*Lolcat's Charlotte York Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
155 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
155 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
156 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB BIV
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
157 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Richard Gilmore Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty (NFO n 09 24)
158 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Wish Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
159 NFO VIII / NFO fs 09 23 FI SK LO 17 FI*Hennina's Rocket Queen Naaras Määrittely Minna Krogh NFO fs 09 24
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
159 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 17 FI*Hennina's Rocket Queen Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX3
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
160 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
161 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
161 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Minna Krogh 1 BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
162 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
163 SIB II / SIB a 09 FI SK RX 15 FI*Eswood Fintelligens Uros Champion Diana di Natale EX2
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Intrigue Syberia (SIB n 01 21)
164 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
165 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Herra Huu Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
166 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 Ivolga Sibaris*RU Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
167 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
168 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elayne Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
169 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
170 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Taigatassun Bernard Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
171 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
171 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
172 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Routa Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
173 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
174 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
175 SIB VII / SIB ns FI SK LO 17 FI*Knotberry's Yogamaster Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX2
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
176 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
176 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
177 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
178 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
179 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
180 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 17 FI*Knotberry's You Had Me At Meow Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
181 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
182 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 16 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
183 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
184 BEN n 22 FI SK RX 17 Sol Royals Jasmin II Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
Sol Royals Fashionable Joker (BEN n 24) x Sol Royals Iris (BEN n 24)
185 BEN n 22 FI SK LO 17 Brownsugar Diana Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Batifoleurs Ridge of Brownsugar (BEN n 24) x Brownsugar Wonder Woman (BEN n 24)
186 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
187 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
188 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
189 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Klarissa Naaras Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Elyse (BEN n 22)
190 BEN n 24 FI SK RX 16 FI*Heillandi Helga Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
Justified des Edenbengals (BEN ns 24) x Hakunakisu Shenzi (BEN n 24)
191 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
192 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
193 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
194 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galadriel Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
195 BEN n 24 33 FI SK LO 16 Inkuban Carib Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Cats Pskov Rich of Lansen (BEN n 24) x Dikay Grasiy Ella Fitzhgerald (BEN n 24)
196 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Solroyals Midnight Aria Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
Northernstorm of Solroyals (BEN n 24) x Gentle Beng Galiya of Sol Roayls (BEN n 24)
197 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
197 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
198 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
199 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
200 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
201 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
202 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
203 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
204 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
205 BSH a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
206 BSH a FI SK LO 16 FI*Chokotoe's Bella Sunrise Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
207 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
208 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia's Luminosity Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
209 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
210 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
210 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Marina Vinkel Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
211 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
212 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
213 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
214 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
215 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
216 BUR n FI SRK LO 14 FI*AuroraAustralis Ned Kelly Uros Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
217 BUR n FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
218 BUR n FI SK RX 16 FI*KattiaMattia Atte Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Arkhitekton Carrie (BUR g)
219 BUR n FI SK RX 17 FI*Shu-Shun Rockin` Rio Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Elwood's Lion (BUR d) x Suay Valentina of Ayshazen (BUR f)
220 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
220 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
221 BUR a FI SK LO 15 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
222 BUR b FI SRK LO 13 FI*AuroraAustralis Jeparit Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Shu-Shun Sisukas Sinbad (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
223 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Supreme Premior Mira Fonsén Abs
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
223 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Veteraani Marina Vinkel Abs
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
224 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Premior Mira Fonsén Abs
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
225 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
226 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
227 BUR d FI SK LO 14 FI*Kissmollin Guarneri Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX2
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Kissmollin Annabella (BUR j)
228 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
229 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Ilja Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
230 BUR e FI SK RX 16 FI*KattiaMattia Anselmi Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Arkhitekton Carrie (BUR g)
231 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
232 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
232 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
233 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
233 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Marina Vinkel 4
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
234 BUR h FI SRK LO FI*Beneloben Dawiina Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*Kaiuksen Filippa (BUR h)
235 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
236 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
237 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
238 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
239 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
239 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Marina Vinkel 2
240 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
241 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
242 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Dream-World's Super Salty Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
243 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM BIS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
244 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
245 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Supreme Champion Mira Fonsén Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
246 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
247 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX2
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
248 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
249 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS BIV
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
250 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
251 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
252 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
253 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
254 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Blanca Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
255 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
256 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
257 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
257 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
258 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
259 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
260 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
261 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
262 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Granuaile Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
262 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Granuaile Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
263 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Northalla Fizzing Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
264 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Northalla Sparkling Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
265 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
266 SIN FI SK LO 16 S*Kustens Sieur Porthos Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Katzalano Whiterock (SIN ) x RO*Mireille Charlize Theron (SIN )
267 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Figaro Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
268 ABY n FI SK LO 16 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
269 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
270 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
271 ABY a FI SK LO 16 FI*Silkkihienon XO Emiliani Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*Aucuparia's Dareios Ochos (ABY a) x FI*Silkkihienon Voces Intimae (ABY a)
272 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
273 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
274 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
275 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
276 CRX I / CRX ns FI SK LO 16 FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
277 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
278 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*KittyLady's Meowth Evolves To Persian Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová Abs
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*Ballerina's Scheherazade (CRX b 09)
279 CRX I / CRX a FI SK LO 17 FI*Saca's Heroic #Caturday Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Angelfalls Étoile Azurée (CRX a) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
280 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
281 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
282 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
283 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Minna Krogh KM BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
284 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
285 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
286 CRX III / CRX d 22 FI SK LO 16 FI*Spectrolite Juhannustaika Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Antonio Pink Princess*PL (CRX n 03 24) x FI*Spectrolite Horsmakiitäjä (CRX ds 03 24)
287 CRX IV / CRX f 03 FIN SRK LO FIN*Spectrolite Vanda Teres Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov Abs
Bodwin's Romeo (CRX d 03) x FIN*Spectrolite Superego (CRX n 09)
288 CRX IV / CRX gs 03 24 FI SK RX 15 FI*Desala's Aliide Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FIN*Lubavan Abelj-Dzimelj (CRX as 24)
289 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SRK LO FI*Spectrolite Dum Spiro Spero Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
FI*Spectrolite Tyson (CRX d 09 24) x FIN*Lubavan Al'binochka (CRX as 24)
290 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
291 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
292 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
293 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
294 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 16 FI*VeeKasin Fanzine Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Fair Hell Gwendji Wonder (CRX n 24) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
295 CRX VII / CRX b 21 32 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bonjour Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
296 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Hocus Pocus Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
297 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
298 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM BIV NOM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
299 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
300 OSH n FI SK RX 16 FI*Choose For A Full Fool Only Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
301 OSH n FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Eruadan Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
302 OSH n FI SK LO 15 FI*Bigear Black Label Uros International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB NOM
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
303 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
304 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
305 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
306 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
306 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
307 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
308 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
309 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
309 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
310 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
310 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Nurit Pahl 2
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
311 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB NOM BIS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
312 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
313 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
314 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 No Cert
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
315 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
316 RUS FI SK LO 16 Wychwood Wow Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
317 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras Champion Minna Krogh Abs
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
318 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Avoin Minna Krogh EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
319 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
320 RUS FI SK LO 16 FI*Lolcat's Jon Snow Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
321 RUS FI SK LO 16 FI*BlueLair's Inanna Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*BlueLair's Herman (RUS ) x FI*Zarin Onneli (RUS )
322 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
323 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Peter Pan Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
324 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
324 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Nurit Pahl 1 NOM
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
325 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
326 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
327 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Mombasa Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
328 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
328 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
329 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
330 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
331 SIA b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
332 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
333 THA n FI SK RX 16 Tekila Sanchitos Naaras Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
334 THA b FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints Aquarius Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
335 HCL Jeremias Uros Kotikissat Nurit Pahl Abs
336 HCL Noora Naaras Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM BIS
336 HCL Noora Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 3
337 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Nurit Pahl 2
337 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 1 NOM BIS
338 HCS Caesar Uros Kotikissat Minna Krogh 2
338 HCS Caesar Uros Veteraani Stéphanie Serrai 1 NOM
339 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Minna Krogh 3
340 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
341 HCS Nuppu Naaras Kotikissat Minna Krogh 4
342 HCS Sanni Naaras Kotikissat Minna Krogh Abs
343 HCS Soma Naaras Kotikissat Minna Krogh 2
344 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Minna Krogh 1 NOM
345 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Minna Krogh 3
345 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 2
373 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
di Natale Diana Kat 2 tark, ACL III, ACS VIII, ACS X, MCO I, MCO IV, MCO IX, MCO V, NFO VIII, SIB II, TUA II 37
Fonsén Mira BSH f, BUR b, BUR c, BUR d, BUR g, BUR n, CYM 51-52, EUR f 24, EUR ns 22, KOR, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI os 24, SIN - Tuomarioppilas Mr. Francesco Cinque (IT) 29
Isakov Vladimir BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH j 03, BML II, BSH e, BSH g, BSH n, BUR a, BUR h, EUR as 22, EUR d 22, EUR w 62, OCI n 24, OCI ns 24, ABY o, BAL w 67, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VIII, OSH a, OSH n 25, SIA f 03 21 41
Krogh Minna Kat 2 tark, CRX II, OSH b 22, OSH c 24, RUS, SIA n, THA b, HCS, VET II 34
Pahl Nurit ACS III, MCO VI, NFO I, NFO VI, NFO VII, SIB IV, SIB V, SIB VIII, HCL, VET 1, VET 4 39
Percynská Rihová Marie EXO a 02 21 62, PER d 03, PER d 23, PER ds 03 22, PER e 02 62, PER f 33, PER fs 03 23, PER n, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG c, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI h, SBI h 21, TUV d 61-63, CRX I, CRX VI, CRX VII, OSH d 24, OSH n, SIA b 03, SIA j, THA n 41
Saarela Veikko EXO f 03 22, EXO ns 24 62, PER a, PER b, PER d, PER g 22, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG f 04, RAG h 04, SBI d, SBI f, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ABY a, ABY n, BAL b, OSH a 24, OSH a 25, OSH f, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA c, SIA h 41
Serrai Stéphanie ACL IV, ACS IV, ACS V, ACS XI, MCO VIII, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VI, SIB VII, TUA VI, VET Kotikissat 38
Smits-Peelen Nathalie BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 32, BML I, BSH a, BSH ns 11, BUR e, BUR f, BUR j, MAU ns 24, OCI b 24 - Tuomarioppilas Mrs. Tatyana Morary-Puranen (FI) 29
Vinkel Marina ACL VIII, MCO II, MCO III, MCO VII, NEM I, NFO IV, VET 3 38
10 tuomaria