Omakissa
Kes-Kis 82. kansainvälinen kissanäyttely 26.03.2017
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 26.3.2017 Loppuu 26.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 28.2.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Katja Ahonen, katja.ahonen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi

Lisätietoja ILMOITTAUTUMISAIKAA ON JATKETTU 28.2. ASTI, TAI KUNNES KISSAMÄÄRÄ TÄYTTYY.
23.2. - 28.2. VÄLISENÄ ILMOITTAUTUMISEN JATKOAIKANA LEIMAKORTIT EIVÄT OLE KÄYTÖSSÄ.


Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201701-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN - Näyttelyilmoittautuminen on sitova!

Näyttelymaksu FIFe 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 33 euroa. Määrittelyluokka 13c perusarvostelun yhteydessä 16 euroa. Veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 10 euroa.

Kes-Kis hyväksyy eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Huomioi, että Omakissa antaa molemmille päiville oman viitenumeron. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.

Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Saapuneita näyttelymaksuja ja leimakortteja käsitellään kaksi kertaa viikossa. Tarkasta ilmoittautumisesi tila Omakissa-järjestelmästä.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan päättymistä, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 57 52 0 0 5
2 148 140 0 0 8
3 95 93 0 0 2
4 77 73 0 0 4
Kotikissat 15 15 0 0 0
Yhteensä 392 373 0 0 19

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO ns 24 62 Alsace Exotic Laurel 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
2 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM
3 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy 1 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
4 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM BIS
5 PER a FI*Royal-Label A Kind of Magic 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
7 PER d Top-Level The Winner Takes It All 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
8 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie Abs
9 PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko Abs
10 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS NOM BIS
11 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB
11 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Pahl Nurit 1 NOM BIS
12 PER ds 03 22 FI*Epiones Almost Famous 1 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM BIS
13 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 2 (SP) Percynská Rihová Marie Abs
14 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
15 PER f 33 FI*Yashar's Afrodite 1 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
16 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie Abs
17 RAG n FI*Collicatin Die For You 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie Abs
18 RAG a FI*Minipeikon Änsti 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
19 RAG c FI*Celestial's King of Finland 1 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie Abs
20 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
21 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
22 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
23 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM
24 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB NOM BIS
25 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS BIV
26 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
27 RAG a 04 FI*Cat's-JM Ice-Kiss 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
28 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
29 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
30 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
31 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
32 RAG h 04 Pumpulitaivaan Daisy 1 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
33 RAG a 04 21 FI*Darkie's Mirai 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
34 RAG a 04 21 FIN*Kattiklaanin Electra 1 Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie Abs
35 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
36 SBI n FI*Ziazan Lille Lucille 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
37 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
38 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB NOM BIS
39 SBI a FI*Kirakan Verushka 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
40 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
41 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
42 SBI d FI*Tassuliinin Gilbert 1 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
43 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
44 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
45 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM NOM
45 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Pahl Nurit 1 NOM
46 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
47 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
48 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Percynská Rihová Marie Abs
49 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
50 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
51 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
52 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
53 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
54 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
55 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB
56 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 NOM BIS
57 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM NOM
58 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 NOM
59 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
60 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB BIV NOM
61 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
62 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
63 ACS X / ACS ds 21 33 FI*Trollin Scar 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
64 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
65 MCO I / MCO n FI*Daybreak's Pitch Black 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana Abs
66 MCO II / MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
67 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag No One Gets Left Behind 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
68 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX2
69 MCO II / MCO n 09 FI*RoseLion's Elegant Pearl 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV
70 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
71 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
72 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB BIV NOM
76 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Elvis Persilja 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
77 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Fanni Sapuska 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Love Story 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
79 MCO IV / MCO n 09 22 Oklahoma Vivacoon*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 NOM
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Zucchero 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
81 MCO IV / MCO n 03 22 FI*RoseLion's Elegant Fairy Tale 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
82 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS BIV NOM
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX2
85 MCO IV / MCO n 09 24 FI*RoseLion's Dream Lover 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
86 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX2
87 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
88 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV NOM
89 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
90 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM NOM
91 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
92 MCO V / MCO d 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 8 (PR) di Natale Diana Abs
93 MCO VI / MCO d 09 22 Battle Creek's Allegro 2 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB BIV
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX2
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
95 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
96 MCO VI / MCO d 09 22 FI*TipTop Maine Harald 2 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
97 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag A Day In My Life 2 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 BIV NOM BIS
98 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag Under And Over It 2 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit Abs
99 MCO VI / MCO f 03 22 FI*TipTop Maine High In The Sky 2 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX2
100 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX2
101 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
102 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise 2 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 BIV
103 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
104 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 4 (GIP) Pahl Nurit EX2
105 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 6 (IP) Pahl Nurit Abs
106 MCO VII / MCO fs Alwaro Victoria 2 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna MCO ns
106 MCO VII / MCO ns Alwaro Victoria 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
107 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Guddommelig Gyda 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
108 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina Abs
109 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM
110 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS BIV
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Enor Mousse 2 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
113 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** 2 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
115 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Moonlight Shadow 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie Abs
116 MCO IX / MCO w 62 FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
117 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
118 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
119 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM
120 NEM I / NEM ns 21 FI*Kamencats Cordelia 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
121 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
122 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
123 NEM I / NEM as 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
124 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
125 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
126 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM NOM
127 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB NOM BIS
128 NFO III / NFO a 24 FI*Lolcat's Luke Danes 2 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
129 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
130 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
131 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy 2 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie Mitätöity Mitätöity
132 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina Abs
133 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
133 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
134 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
135 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina Abs
136 NFO IV / NFO n 09 22 FI*DevineWild Albus Dumbledore 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
137 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB NOM
138 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV
139 NFO VIII / NFO as 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
140 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
141 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Tuohi 2 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB NOM
142 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Lolcat's Duchess Catherine 2 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX2
143 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
144 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
145 NFO V / NFO f 22 FI*DevineWild Hermione Granger 2 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie NFO f 09 22
146 NFO V / NFO d 22 FI*GoldenFurry's Last Choice 2 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV
147 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 5 (IC) Pahl Nurit Abs
148 NFO VI / NFO f 09 22 S*Utblicken's Evelina 2 Naaras 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
149 NFO VI / NFO g 09 FI*Tupuliinin Bridget Jones 2 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
150 NFO VI / NFO e 09 DK*Dan-Queen Gustav 2 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit Abs
151 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 BIV
152 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner 2 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
153 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM
154 NFO VII / NFO as FI*Lolcat's Charlotte York 2 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
155 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
155 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
156 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB BIV
157 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*Lolcat's Richard Gilmore 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
158 NFO VIII / NFO fs 09 FI*GoldenFurry's Last Wish 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
159 NFO VIII / NFO fs 09 23 FI*Hennina's Rocket Queen 2 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna NFO fs 09 24
159 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Hennina's Rocket Queen 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX3
160 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
161 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM NOM
161 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 BIS
162 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
163 SIB II / SIB a 09 FI*Eswood Fintelligens 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX2
164 SIB II / SIB a 09 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
165 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Herra Huu 2 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
166 SIB III / SIB ny 24 Ivolga Sibaris*RU 2 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
167 SIB III / SIB n 24 FI*Minoon Pikkuveikka 2 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV
168 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elayne 2 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
169 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Pahl Nurit KM NOM BIS
170 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI*Taigatassun Bernard 2 Uros 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
171 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Pahl Nurit KM NOM BIS
171 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
172 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
173 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis 2 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 NOM
174 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
175 SIB VII / SIB ns FI*Knotberry's Yogamaster 2 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
176 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
176 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS NOM
177 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
178 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Pahl Nurit KM BIV NOM BIS
179 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
180 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Knotberry's You Had Me At Meow 2 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
181 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
182 TUA VI / TUA f 03 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice 2 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
183 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
184 BEN n 22 Sol Royals Jasmin II 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
185 BEN n 22 Brownsugar Diana 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
186 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
187 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACIB NOM
188 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM BIS
189 BEN n 24 FI*Starglitters Klarissa 3 Naaras 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB
190 BEN n 24 FI*Heillandi Helga 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
191 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
192 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
193 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
194 BEN n 24 32 FI*Alcarinqua Galadriel 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
195 BEN n 24 33 Inkuban Carib 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
196 BEN n 24 33 Solroyals Midnight Aria 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
197 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
197 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 3
198 BLH j 03 Valencia Dionis 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
199 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM BIV
200 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
201 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
202 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS
203 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
204 BSH n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
205 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
206 BSH a FI*Chokotoe's Bella Sunrise 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
207 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
208 BSH e FI*Aurantia's Luminosity 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
209 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
210 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
210 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina Abs
211 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM BIS
212 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
213 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie Abs
214 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi 3 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
215 BSH ns 11 FI*Gnome's Love Her Madly 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
216 BUR n FI*AuroraAustralis Ned Kelly 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
217 BUR n FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
218 BUR n FI*KattiaMattia Atte 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
219 BUR n FI*Shu-Shun Rockin` Rio 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
220 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
220 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
221 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
222 BUR b FI*AuroraAustralis Jeparit 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
223 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira Abs
223 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía 3 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina Abs
224 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira Abs
225 BUR c FI*Ninelli's Öörliböörd 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
226 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
227 BUR d FI*Kissmollin Guarneri 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX2
228 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
229 BUR e FI*Pystymetsän Ilja 3 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
230 BUR e FI*KattiaMattia Anselmi 3 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM
231 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
232 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
232 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM BIS
233 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
233 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 4
234 BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
235 BUR j FI*Jigglypuff's Tia Dalma 3 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
236 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS NOM
237 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
238 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
239 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
239 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
240 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
241 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
242 EUR ns 22 FI*Dream-World's Super Salty 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
243 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
244 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
245 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira Abs
246 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
247 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX2
248 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
249 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS BIV
250 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
251 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
252 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
253 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACIB
254 MAU ns 24 FI*CatNmaus Blanca 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
255 MAU ns 24 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk 3 Naaras 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB
256 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
257 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
257 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM
258 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
259 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM
260 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB NOM
261 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
262 OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
262 OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
263 OCI bs 24 FI*Northalla Fizzing 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
264 OCI bs 24 FI*Northalla Sparkling 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
265 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
266 SIN S*Kustens Sieur Porthos 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
267 ABY n FI*Lovedevotion Figaro 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
268 ABY n FI*Woodcocks A Kind Of Magic 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
269 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
270 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
271 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
272 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
273 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
274 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
275 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
276 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku 4 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX2
277 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 BIV NOM
278 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Meowth Evolves To Persian 4 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie Abs
279 CRX I / CRX a FI*Saca's Heroic #Caturday 4 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
280 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 4 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
281 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
282 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
283 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM BIV NOM
284 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
285 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 4 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM BIS
286 CRX III / CRX d 22 FI*Spectrolite Juhannustaika 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
287 CRX IV / CRX f 03 FIN*Spectrolite Vanda Teres 4 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
288 CRX IV / CRX gs 03 24 FI*Desala's Aliide 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
289 CRX IV / CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero 4 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
290 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza 4 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
291 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
292 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
293 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
294 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine 4 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
295 CRX VII / CRX b 21 32 FI*Claypond's Bonjour 4 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
296 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB
297 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas 4 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
298 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM BIV NOM
299 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
300 OSH n FI*Choose For A Full Fool Only 4 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
301 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM
302 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB NOM
303 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
304 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
305 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
306 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
306 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 17 (Veteraani) Pahl Nurit 1 NOM BIS
307 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
308 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
309 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
309 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
310 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
310 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Pahl Nurit 2
311 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB NOM BIS
312 OSH c 24 FI*LoudMeow Mr. Moonlight 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
313 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
314 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 No Cert
315 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
316 RUS Wychwood Wow 4 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
317 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna Abs
318 RUS FI*Hana-Bi Hansa 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX2
319 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
320 RUS FI*Lolcat's Jon Snow 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
321 RUS FI*BlueLair's Inanna 4 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
322 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
323 RUS FI*Lolcat's Peter Pan 4 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB BIV
324 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
324 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Pahl Nurit 1 NOM
325 SIA n EE*Cepheus Siaoricat 4 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
326 SIA c FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
327 SIA c FI*Plan-A Mombasa 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
328 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
328 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
329 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
330 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
331 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM NOM
332 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
333 THA n Tekila Sanchitos 4 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
334 THA b FI*SpotsAndPoints Aquarius 4 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
335 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pahl Nurit Abs
336 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 1 NOM BIS
336 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 3
337 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pahl Nurit 2
337 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1 NOM BIS
338 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Krogh Minna 2
338 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1 NOM
339 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Krogh Minna 3
340 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 1 NOM BIS
341 HCS Nuppu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 4
342 HCS Sanni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna Abs
343 HCS Soma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 2
344 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Krogh Minna 1 NOM
345 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 3
345 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 2
373 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
di Natale Diana Kat 2 tark, ACL III, ACS VIII, ACS X, MCO I, MCO IV, MCO IX, MCO V, NFO VIII, SIB II, TUA II 37
Fonsén Mira BSH f, BUR b, BUR c, BUR d, BUR g, BUR n, CYM 51-52, EUR f 24, EUR ns 22, KOR, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI os 24, SIN - Tuomarioppilas Mr. Francesco Cinque (IT) 29
Isakov Vladimir BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 24 33, BLH j 03, BML II, BSH e, BSH g, BSH n, BUR a, BUR h, EUR as 22, EUR d 22, EUR w 62, OCI n 24, OCI ns 24, ABY o, BAL w 67, CRX III, CRX IV, CRX V, CRX VIII, OSH a, OSH n 25, SIA f 03 21 41
Krogh Minna Kat 2 tark, CRX II, OSH b 22, OSH c 24, RUS, SIA n, THA b, HCS, VET II 34
Pahl Nurit ACS III, MCO VI, NFO I, NFO VI, NFO VII, SIB IV, SIB V, SIB VIII, HCL, VET 1, VET 4 39
Percynská Rihová Marie EXO a 02 21 62, PER d 03, PER d 23, PER ds 03 22, PER e 02 62, PER f 33, PER fs 03 23, PER n, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG c, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI h, SBI h 21, TUV d 61-63, CRX I, CRX VI, CRX VII, OSH d 24, OSH n, SIA b 03, SIA j, THA n 41
Saarela Veikko EXO f 03 22, EXO ns 24 62, PER a, PER b, PER d, PER g 22, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG f 04, RAG h 04, SBI d, SBI f, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ABY a, ABY n, BAL b, OSH a 24, OSH a 25, OSH f, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA c, SIA h 41
Serrai Stéphanie ACL IV, ACS IV, ACS V, ACS XI, MCO VIII, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VI, SIB VII, TUA VI, VET Kotikissat 38
Smits-Peelen Nathalie BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 32, BML I, BSH a, BSH ns 11, BUR e, BUR f, BUR j, MAU ns 24, OCI b 24 - Tuomarioppilas Mrs. Tatyana Morary-Puranen (FI) 29
Vinkel Marina ACL VIII, MCO II, MCO III, MCO VII, NEM I, NFO IV, VET 3 38
10 tuomaria.