POH-KIS 49. kansainvälinen kissanäyttely 16.03.2014
Järjestävä yhdistys Pohjanmaan Kissayhdistys ry
Alkaa 16.3.2014 Loppuu 16.3.2014
Ilmoittautuminen alkaa 16.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 14.2.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttelysihteeri@pohkis.fi
Paikka Kokkolan Urheilutalo, Vapaudentie 1, 67100 Kokkola
Toimihenkilöt Tiedustelut: pohkis.info@gmail.com --- Myyntipöydät, häkkitoivomukset, poistumisluvat: näyttelypäällikkö Annukka Rintakumpu annukka.rintakumpu@pohkis.org --- Näyttelyilmoittautumiset: näyttelysihteeri Tiina Kajoranta pohkis.show@gmail.com puh.040-5540933 --- Assistentit: pääassistentti Pasi Urpiola pasi.urpiola@pohkis.org --- Raha-asiat, näyttelymaksun palauttaminen: rahastonhoitaja Jaana Korkiakoski jaana.korkiakoski@pohkis.org --- Ruusukkeet, leimat, palkinnot: ruusukesihteeri Desirée Österåker, desiree.osteraker@pohkis.org --- Mainokset, näyttelyinfo: Mika Viitanen mika.viitanen@pohkis.org --- Arpajaispöytä: Piritta Saari pirittas@gmail.com --- Ensimmäinen kerta näyttelyssä ja/tai muuten kysymyksiä? Näyttelymentori Kirsi Rintapää auttaa. kirsi.rintapaa@pohkis.org
Lisätietoja Ilmoittautumiset 07.02.2014 mennessä suoraan näyttelysihteerille: Tiina Kajoranta Sjöbontie 11 65380 Vaasa Kysymykset mieluiten sähköpostilla! pohkis.show@gmail.com (puh.040-5540933, vuorotyö, ei aina tavoitettavissa) Sähköpostilla tulevia ilmoittautumisia ja myöhässä tulevia kirjeitä ei oteta vastaan. Tarvittaessa karsinta tapahtuu kirjeen saapumispäivän perusteella. Max 300 kissaa. ----- Tuomarijako: I, III, IV, kk - Tiina Kajoranta, pohkis.show@gmail.com II – Pia Pörn, pia.porn@pohkis.org ----- Mikäli ilmoitat kissasi vain siitos-, veteraani- tai tarkistusluokkaan ilman laatuarvostelua, mainitse asiasta lisätietokentässä. ----- Seuralaiskissat: Ainoastaan etukäteen näyttelypäällikölle ilmoitetut seuralaiskissat tai näyttelyyn vain toisena päivänä osallistuvat kissat voivat tulla näyttelypaikalle ainoastaan näyttelypäällikön luvalla. Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5€ voidaan maksaa myös paikan päällä. ----- Muutokset: Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 07.02.2014 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut mieluummin kirjallisesti tai sähköpostitse pohkis.info@gmail.com ----- Assistentti,- ja tuomarioppilasanomukset pääassistentille osoitteeseen: Pasi Urpiola Sjöbontie 11 65380 VAASA 0400-865655 Sähköposti pasi.urpiola@pohkis.org ----- Palkinnot ja ruusukkeet: Ilmoitetaan 05.03.2014 mennessä osoitteeseen Desirée Österåker Läntinen Pitkäkatu 3 B 12 65380 VAASA 050-3592288 Sähköposti desiree.osteraker@pohkis.org ----- Valokuvaaja Lisen Julin on paikalla molempina päivinä kuvaamassa kissoja! http://www.lisenjulin.com/ ----- Majoitus Majoituskiintiö näytteilleasettajille: Original Sokos Hotel Kaarle, Kauppatori 4, 67100 Kokkola (mainitse varatessasi KISSANÄYTTELY) Kiintiöhinnat ovat voimassa 21.2.2014 saakka, jonka jälkeen huoneita voi varata normaaliin päivän hintaan. -Yhden hengen standard-luokan huone, á 69 EUR/vrk -Kahden hengen standard-luokan huone, á 84 EUR/vrk -Lemmikkilisä 10 EUR/huone/vrk -Superior-luokan huoneissa lisämaksu 15 EUR/huone/vrk (lisävarusteina kylpytakit ja -tossut, kylpytuotteita, vedenkeitin ja vesipullot.) Huonehinnat sisältävät aamiaisen, langattoman Internet yhteyden ja asiakassaunan. Hinnat eivät sisällä kanta-asiakaskortin etuja (AO-bonus, S-card, NCC tai Finnair Plus). Varaukset: Puhelinnumerosta 06 8266 111 tai sähköpostitse osoitteesta kaarle.kokkola@sokoshotels.fi ----- TERVETULOA KOKKOLAAN!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 125
2 72
3 38
4 46
Kotikissat 17
Yhteensä 298

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
PER e FI SRK LO N*Carrex Crème Cayden Uros Siitos
Ormeryds Gosta Boman (EXO a 22) x N*Korsvik's Love Leads The Way (PER e)
SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Batman Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
3 EXO n FI SRK LO FI*Aamukasteen Özzy Uros International Premior Satu Hämäläinen Mitätöity Mitätöity
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
4 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
5 EXO a 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Robin Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
6 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM BIS
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
7 EXO h 22 FI SRK LO FI*Aamukasteen Daim Daydream Naaras Avoin Mira Fonsén Mitätöity Mitätöity
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Fajesa Kismet (PER b 22)
7 EXO h 22 FI SRK LO FI*Aamukasteen Daim Daydream Naaras Kasvattaja
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Fajesa Kismet (PER b 22)
8 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
9 EXO a 24 FI SRK LO 13 FI*Aamukasteen Ivy Blue Dream Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Mitätöity
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
10 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen BlingBling Baby Naaras Kastraatti Mira Fonsén Mitätöity Mitätöity
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
11 EXO g 24 FI SRK LO 13 FI*Aamukasteen Juliet Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Mitätöity
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FI*Whispers Iron Butterfly (EXO e 03 22)
12 EXO f 03 22 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Confetti Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
13 EXO a 03 FIN SRK RX FIN*Mogi's Mighty Michael J. Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
14 EXO a 03 FI SRK LO 13 FI*Mogi's Belle Bettine Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
15 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
16 EXO e 03 22 FI SRK LO FI*Shamirin Fair Fiona Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
17 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
17 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
18 EXO g 03 24 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Lollipop Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
19 PER w 62 FI SRK LO 14 S*Headturners Winter Kills Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Parti Wai Renaissance (PER w) x Artemis Mystique of Headturners (PER n 02 21)
20 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Mira Fonsén Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
21 PER n FI SRK LO FI*Mimosan Jackpot Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB NOM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan Anything Goes N.F.S (PER n)
22 PER n FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Night Sky Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
23 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
24 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
25 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Satu Hämäläinen Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
26 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Lonnie Brooks Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
28 PER f FI SRK LO FI*Shamirin Donatella Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM BIS
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Kissy Kinuski (EXO n)
29 PER ns FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
30 PER n 22 FI SRK RX FI*Shamirin Sebastian Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Cute Cassandra (PER n 03)
30 PER n 22 FI SRK RX FI*Shamirin Sebastian Uros Kasvattaja
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Cute Cassandra (PER n 03)
31 PER n 22 FI SRK LO FI*Precious In The Spirit Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Kelsha Spirit Blessing (PER n)
32 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shamira Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
32 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shamira Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
33 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
34 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
35 PER d 23 FIN SRK RX FIN*Shamirin Idol Illusion Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamond Xaviera (EXO d 24)
36 PER g 23 FI SRK LO FI*Precious Hello Darlin' Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
Gentle van Iwanda (PER w) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
37 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
38 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Hour Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
39 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
40 PER n 03 FI SRK LO S*Loveline's Flowing Man Uros Avoin Mira Fonsén EX1 No Cert
N*Stargate's Cartier (PER n 02 21) x S*Loveline's Vera Wang (PER g 03)
41 PER n 03 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Quiet Moment Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
42 PER d 03 24 FI SRK LO FI*Shamirin Jesse James Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Excellent Elvira (PER f 22)
43 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
44 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
45 PER e 33 FI SRK RX 13 Benua Gizelle Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Nu Art O'Neil Bobby of Benua (PER e 33) x Benua Shining Tais (PER g 33)
46 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
47 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl Uros Nuoret 7-10 kk Beverly Elian EX1
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
48 ACL VIII / ACL as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Enfatico EvyCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
49 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
50 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros Premior Lone Lund EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
51 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
51 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Kasvattaja
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
52 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
53 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 Beartooth Mountain Neo Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Beartooth Mountain Indi (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain 4 Roses (MCO n 22)
54 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
55 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
56 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Goldenstream's Soul on Fire Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
57 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO PL*Aspenville Farmer Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
Top Coon Zoran (MCO n 22) x Anouk Salta Nosis*LT (MCO n 22)
58 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO 13 FI*Lionstyle Love Me Tender Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Neilikka (MCO n 23)
59 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
59 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Kasvattaja
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Monchacoon Elvis Isidor Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Isidor Iron of Arbor Vitae, CZ (MCO n 22) x FI*Monchacoon Betsy (MCO n 09 22)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Premior Veikko Saarela Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
62 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Hiesun Glorious Greta Naaras Champion Veikko Saarela Abs
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Maikkilan Ilmatar (MCO fs 22)
63 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*NineTales Ariel Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
64 MCO VI / MCO d 09 FI SRK LO FI*Avericoon Lorena Delux Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
Pillowtalk's Simba (MCO d 09 22) x Langstteich's Evviva Lorena (MCO g 22)
65 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*BigDaddy's Rock'n Roll Uros Avoin Lone Lund Abs
Alwaro Black Winner (MCO n 22) x Christoma's Sunny (MCO fs 09)
66 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
67 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Escape's Yankee Rose Naaras Champion Beverly Elian Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
68 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 13 FI*Hiesun Leon Uros Pennut 4-7 kk Beverly Elian EX2
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x FI*Hiesun Calypso (MCO w)
69 MCO VII / MCO as FI SRK LO 13 FI*Fiarosa Maine Haisuli Uros Määrittely Veikko Saarela MCO ns
FI*Cavall's Nuuska Muikkunen (MCO n 22) x FI*Fiarosa maine Marianne (MCO ns 22)
69 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*Fiarosa Maine Haisuli Uros Pennut 4-7 kk Beverly Elian EX1
FI*Cavall's Nuuska Muikkunen (MCO n 22) x FI*Fiarosa maine Marianne (MCO ns 22)
70 MCO VII / MCO ns 24 FI SRK LO FI*Hemingway's Pallas Athene Naaras Grand International Premior Beverly Elian EX1 CAPS
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Hemingway's Saint'n'Sinner (MCO ns)
71 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Kastraatti Beverly Elian EX1 CAP
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
72 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras Avoin Beverly Elian EX1 CAC
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
73 MCO IX / MCO w 61 FI SRK LO 13 FI*Krysos Gin Tonic Uros Nuoret 7-10 kk Beverly Elian Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
74 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Hellraisers D'Kham Bam Naaras Premior Beverly Elian EX1 CAPIB
FIN*Fullmoon's Xtreme Dude (MCO d 09 23) x FIN*Hellraisers Bellatrix (MCO w)
75 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Hiesun Castor Uros Kastraatti Beverly Elian EX1 CAP
FI*Cavall's Kasper (MCO a) x FI*Hiesun Witchraft (MCO w)
76 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Kasvattaja
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
78 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Beverly Elian KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
79 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OzzyOsbourne Uros International Premior Beverly Elian Abs
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
80 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Minerva Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
81 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
82 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*WitSarin Maranellonpunainen Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP NOM
FIN*Nalle-Puhin Sebastian (NFO a 24) x FIN*FoxyPaw's Thunder&Lightning (NFO f 09 22)
83 NFO VII / NFO ns FI SRK LO FI*Mirkulan Gildor Inglorion Uros Avoin Marie Westerlund EX1 No Cert
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
84 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras International Champion Lone Lund Abs
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
85 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Lone Lund Abs
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
86 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marie Westerlund Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
87 NEM I / NEM as 21 33 FI SRK LO 13 Elisha Sariola Naaras Avoin Beverly Elian EX1 CAC
Gordey Peresvet Volzhskiy Brilliant (NEM a 03 21) x Taisia Danvel (NEM as 03 21)
87 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 13 Elisha Sariola Naaras Määrittely Veikko Saarela NEM as 21 33
Gordey Peresvet Volzhskiy Brilliant (NEM a 03 21) x Taisia Danvel (NEM as 03 21)
88 NEM I / NEM n FI SRK RX 14 Roksana Balta Roze Naaras Avoin Beverly Elian VG1
LV*Balta Roze Gorisvet (NEM n 21) x Undina Sineglazij Angel (NEM n 21)
89 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Nuoret 7-10 kk Beverly Elian EX1 BIV
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
90 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Nuoret 7-10 kk Beverly Elian Abs
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
91 RAG n FI SRK LO FI*Minipeikon Mooses Uros Champion Marie Westerlund EX1 No Cert
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
92 RAG n FI SRK LO S*Sollefteåkatten Sussie Doll Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
S*Sollefteåkatten Gustav Doll (RAG a 04 21) x S*Favelas Kesha (RAG n)
93 RAG n FI SRK LO 13 FI*Uniklubin Shiny Zircon Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV
FIN*Celestial's Escalade (RAG n) x FI*Collicatin Kalomira (RAG f)
94 RAG n FI SRK LO 13 FI*Pengvin's Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX2
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x S*Sarakkas Catania in Sicilia (RAG f 04)
95 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Avoin Lone Lund Abs
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
96 RAG a FI SRK LO FI*Minipeikon Diamond Dennis Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FIN*Celestial's DiamondGirl (RAG c)
97 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Lone Lund Abs
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
98 RAG b FI SRK LO FI*Celestial's Jaromir Jagr Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
Kikicats Loverboy 4 Celestials (RAG n 04) x FIN*Celestial's DiamondGirl (RAG c)
99 RAG b FI SRK LO FI*Celestial's Lolita My Love Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
100 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
101 RAG e FIN SRK LO FIN*Cat's-JM Bon-Boni Uros Grand International Champion Beverly Elian EX1 CACS
S*Karvaturri's Busiga Bosse (RAG a) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
102 RAG n 03 FI SRK LO FI*Celestial's Louis Dieudonné Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
103 RAG n 03 FI SRK LO 13 Raya Ruby Dolls, SK Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC BIV
Chatandolls Rocky Sun (RAG a 04) x Chatandolls Hayka of Ruby Dolls, SK (RAG n 03)
104 RAG n 03 Elian Rags Melita Naaras Avoin Marie Westerlund EX2
105 RAG n 03 FI SRK LO 13 Cassus Cassander Caelestis Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV
Cassus Mr Sunshine (RAG n 03 21) x Cassus Love Saga (RAG n 04)
106 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Gneides Drogo the Unbeaten Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FIN*Celestial's ExtremeBeauty (RAG a 03)
107 RAG n 03 FI SRK LO FI*Mulberry Mighty Navigator Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
108 RAG n 03 FI SRK LO 14 Shinysky Bond James Bond Uros Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x Bobkatin Shiny Sky (RAG n 04)
109 RAG a 03 Naorahdoll's Marco Polo Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB BIV
110 RAG n 03 Amasing Star's Sami Of Marco Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX2
111 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
112 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
113 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
114 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM BIV
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
114 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Kasvattaja
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
115 RAG a 03 FI SRK LO Angelicdolls Onni Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Angelicdolls Superman (RAG a 03) x Angelicdolls Cinderella (RAG a 03)
116 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's ExtremeBeauty Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
S*Abayomis Jadon of Celestial's (RAG c) x FIN*Celestial's American Beauty (RAG n 03)
117 RAG b 03 FI SRK LO FI*Mulberry Mighty Adventurer Naaras International Champion Beverly Elian EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
118 RAG n 04 FI SRK LO FI*Celestial's Too Fast Uros Champion Lone Lund Abs
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x Bobkatin Kit Kat (RAG n 04)
119 RAG n 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mutrun Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
120 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 BIV
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
121 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Riverknee Reiri o Whangarei Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
Valentino von Locksley (RAG n 04) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
122 RAG n 04 FI SRK LO FI*Darkie's Golden Dusk Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
123 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB BIV NOM
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
124 RAG a 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mini Mollis Naaras Avoin Marie Westerlund EX2
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
125 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
126 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
127 RAG a 04 FI SRK LO FI*Celestial's Trick or Treat Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x Bobkatin Kit Kat (RAG n 04)
128 RAG n 04 FI SRK LO FI*Gneides ChristopherColumbus Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x FI*Gneides Bambina (RAG n)
129 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Pennut 4-7 kk Beverly Elian EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
130 RAG e 21 FI SRK LO FI*Minipeikon Kultapoju Uros Champion Beverly Elian Abs
FI*Minipeikon Almanzo (RAG a 21) x FI*Minipeikon Baletti Barbi (RAG g)
131 RAG e 21 FI SRK LO FI*Minipeikon Neppari Naaras Champion Beverly Elian Abs
FI*Maikkilan Aaron (RAG d 21) x FI*Minipeikon Cinttara (RAG g)
132 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
133 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
134 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
135 SBI n FI SRK LO FI*GatoBianco Findus Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Sydänyön Cauhucacara (SBI a) x FIN*GatoBianco Felicia (SBI n)
136 SBI a FI SRK LO 13 FI*Iines-Hovi Aurelius Uros Avoin Beverly Elian EX1 CAC
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Iines-Hovi Anni (SBI n)
137 SBI a FI SRK LO FI*Tärn Agaton Uros Avoin Beverly Elian Abs
FI*Castle-Garden Casanova (SBI n) x FI*Tärn Zittra (SBI n)
138 SBI a FI SRK LO FI*Saca's Quanita Loreen Naaras Avoin Beverly Elian EX1 CAC
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FIN*Clavinova Sade Serenada (SBI a)
139 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Beverly Elian Abs
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
140 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Beverly Elian KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
141 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Supreme Champion Lone Lund KM NOM
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
141 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
142 SBI b FI SRK LO 13 Ikks du Hameau de la Reine Uros Avoin Lone Lund Abs
Swahili's Gloss in Chocolate (SBI b) x Girly du Solstice d'Été (SBI n)
143 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Bambina Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
S*Kultberget's Bojan (SBI b) x FI*Mimitan Ancient Amethyst (SBI c)
144 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Premior Lone Lund Abs
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
145 SBI b FI SRK LO 13 FI*MeToYou Iron Man Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
S*Kultberget's Bojan (SBI b) x FI*MeToYou Halo (SBI n)
146 SBI c FI SRK LO Demian Fiona Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
147 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Avoin Lone Lund Abs
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
148 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Achy Breaky Heart Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
149 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
150 SBI f FI SRK LO 13 FI*Tamus Insignia Naaras Nuoret 7-10 kk Beverly Elian EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Nalle-Puhin Marilyn Monroe (SBI n)
151 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Pennut 4-7 kk Beverly Elian EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
152 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Kastraatti Beverly Elian EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
153 SBI g FI SRK LO FI*Tamus Healey Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
154 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
154 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
155 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Premior Lone Lund EX1 CAPIB NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
156 SBI a 21 FI SRK LO 13 Demian TreKronor Sedina Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
157 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
158 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*Harebell Tahvo Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Nadja (SBI g)
159 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Nuoret 7-10 kk Beverly Elian EX1
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
160 SBI h 21 FI SRK LO 13 FI*Tamus Kyron Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Tamus Duster (SBI e 21) x FIN*Tamus Supra (SBI b)
160 SBI h 21 FI SRK LO 13 FI*Tamus Kyron Naaras Kasvattaja
FI*Tamus Duster (SBI e 21) x FIN*Tamus Supra (SBI b)
161 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Olivia OiKukas Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Chisu (SIB f 09 24)
162 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Herra Huu Uros Champion Beverly Elian EX1 CACIB NOM BIS
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
163 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*TaigaMaan AiwanTohoruksis Uros Nuoret 7-10 kk Beverly Elian EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Logan Climberiada*PL (SIB n 24)
164 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Balladin Keskiyön Cowboy Uros Kastraatti Beverly Elian EX1 CAP NOM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
165 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO Logan Climberiada*PL Naaras Kastraatti Beverly Elian Abs
Blue Topaz Grilyazh (SIB n 09 24) x Fluela Climberiada*PL (SIB n 09 24)
166 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
167 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
168 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras International Champion Beverly Elian EX1 CAGCIB NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
169 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
170 SIB VII / SIB fs FI SRK RX FI*KissinTassun Ekselentti Naaras Avoin Marie Westerlund Abs
Elisey Vasilek (SIB e 22) x FI*KissinTassun Celica (SIB ns)
171 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
172 SIB VII / SIB gs 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NurinKurin Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
173 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
173 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
175 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Danzig Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Olga (SIB e 09 24)
175 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Danzig Uros Määrittely Veikko Saarela ds 09 24
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Olga (SIB e 09 24)
176 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
177 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI SRK LO 14 FI*KissinTassun Fyrry Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*KissinTassun Daisy (SIB fs 22)
178 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI SRK LO FI*Balladin Viihteen Kuningas Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
179 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
180 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
181 TUA VIII / TUA ns 09 FI SRK LO FI*Kralice Dionysos Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Kralice C'mon Baby Yeah (TUA n 02)
182 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
183 ABY n FI SRK LO Hotchocolate Cleopatra Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
184 ABY n FI SRK LO FI*Omanion al Ea Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Ingave's Rosario (ABY n) x FIN*Silkkihienon Piae Cantiones (ABY n)
185 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
186 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
187 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Arja Martikainen Abs
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
188 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
189 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
190 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
191 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Marianne Roth KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
191 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
192 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras International Champion Marianne Roth Abs
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
193 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Marianne Roth KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
194 BEN n 22 FI SRK RX FI*Kattiklaanin Mercury Uros Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
S*Leopardettes Real Revolution (BEN ns 22) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
195 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
196 BEN n 24 FI SRK LO S*Leopardettes Viktor Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB NOM BIS
Wildforest King (BEN n 24) x S*Leopardettes Garden of Gou (BEN n 22)
197 BEN n 22 32 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Nefertiti Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kissukkalan Zzribaa (BEN n 22)
198 BRI ny 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Mon Chéri Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
199 BRI b 22 FI SRK RX FI*Gimmie's Whimsical Uros Champion Marianne Roth Abs
FI*Gimmie's Red Volunteer (BSH d 22) x FI*Gimmie's Julia Milena (BSH b 22)
200 BRI n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Ullukan Ingeborg Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
DK*Binchens Bourbon (BSH b 02) x S*Snöpärlan's Aprilia (BSH ns 22)
201 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Helmiinan Sydänkäpy Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Pumpuli (BSH ns 11)
202 BRI j 33 Aliza British Glamour Naaras Avoin Arja Martikainen DISQ AGR.
203 BRI c 33 FI SRK RX 13 FI*Gimmie's Fifi Saved the Day Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Kontukatin Butterfly Orchid (BSH a 33) x FI*Gimmie's Jevgenia Milolika (BSH b 21 33)
204 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
205 BUR f FI SRK LO FI*Seirene Polina Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
206 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
207 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
208 BUR j FIN SRK LO FIN*Harebell Vanilla Ice Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
FIN*Arbiter Corleone (BUR c) x LV*Hot Chocolate Tequila Gold (BUR e)
209 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Agatea Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 NOM BIS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
210 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
211 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros Premior Marianne Roth Abs
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
212 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX FIN*Telltail's Almeisan Naaras Supreme Champion Marianne Roth Abs
Skyrex Telling Tales (CRX n 03) x FIN*Telltail's Palitra (CRX f 09 33)
213 CRX II / CRX b 03 FI SRK RX 13 FI*Saca's Great Sound Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
Aladdin of Royal Fleece (CRX b 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
214 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM BIS
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
215 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Désiree Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Tuiscalo's Jugu (CRX e 03)
216 CRX IV / CRX e 03 FIN SRK LO S*Rexture New Around Town Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FIN*Jip-Jap'n Herald Of Wizard (CRX n 03) x Penmarric Chardonnay (CRX d 33)
217 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK RX 13 FI*Saca's High Note Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Aladdin of Royal Fleece (CRX b 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
218 CRX VIII / CRX n 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Chang'e Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
219 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 14 SH-Champagne Vesjoly Elf*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth Abs
Porter Vesjoly Elf'*RU (CRX n 03) x Chantal Solar Fairy (CRX d)
220 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
221 EUR ns 22 FI SRK RX Ilmaveivi-Mikke Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
222 EUR d 02 62 FI SRK RX 13 Taneli Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC
223 MAN 51-52 / MAN f 24 51 FI SRK RX 14 Red Alert's Truus Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
NL*Red Alert's Noppes (MAN ds 11 51) x FI*Conan Latatara (MAN f 09 51)
224 MAN 51-52 / MAN d 22 51 FIN SRK RX Pretty Girl de la Gambade *CH Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
Brerbit's Redattore of Lagambade (MAN d) x Romanxx Ruby Tuesday of Lagambade (MAN d 22)
225 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
226 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
227 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
228 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
229 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Champion Arja Martikainen Abs
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
230 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Flynn Rider Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
231 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
231 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
231 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Kasvattaja
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
232 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Martinic Queen of Diamonds Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM BIS
FIN*Galax Indiana Jones (OCI b 24) x Galax Midnight Queen (OCI b 24)
232 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Martinic Queen of Diamonds Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Galax Indiana Jones (OCI b 24) x Galax Midnight Queen (OCI b 24)
233 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Riddle Reason To Live Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
234 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC NOM
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
235 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's Lady Naaras Champion Marianne Roth EX1 CACIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
236 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
237 RUS FI SRK LO FI*BlueLair's Zina Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FI*Zarin Magnolia (RUS )
238 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
239 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
239 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Kasvattaja
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
240 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Marianne Roth KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
240 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
241 SOM p FI SRK LO FI*Kharn-Ka Worth Fines Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
242 SPH IV / SPH g 09 21 FI SRK LO FI*EEC's Great News Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX2
Voila Dionysos van Anubis (SPH a) x FIN*EEC's Amazing Alexandria (SPH g 09 22)
243 SPH IV / SPH f 09 FI SRK LO FI*Shanimal Anastasia Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Hirvin My Miltoniya (SPH n 03 33) x Cassiopeya Daniella Mur (SPH e 21)
244 OSH n FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Eruadan Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
245 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
246 OSH b 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Rafano Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
247 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
248 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
249 OSH n 03 FI SRK LO FI*LoveOriental Jasmine Naaras Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Birregin Angel of Athens (SIA n 03 21)
250 OLH c FIN SRK RX FIN*Mummeli Vipinha Lila Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
FIN*Tistan Romeo (OLH b) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
250 OLH c FIN SRK RX FIN*Mummeli Vipinha Lila Naaras Veteraani Lone Lund 1 NOM BIS
FIN*Tistan Romeo (OLH b) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
251 OLH n FI SRK LO 13 FI*Nenatnak Ain't I Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
252 SYS n 01 FI SRK LO FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FI*Sultsinan Catwalk (OSH n 03)
253 SYS n 03 FI SRK LO FI*Keskimaan Hobbit Fosco Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM BIS
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
254 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
255 BAL n FI SRK RX FI*Anarkokatin Yönkuningatar Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Fercatin Vivegon Fiona (SIA w)
256 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM BIS
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
257 SIA d FI SRK RX FI*Choose Yez Yez Yes! Uros Avoin Satu Hämäläinen Abs
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
258 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros International Premior Satu Hämäläinen Abs
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
259 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Lone Lund 2
260 HCS Caesar Uros Kotikissat Lone Lund 1 NOM
261 HCS Mustikka Naaras Kotikissat Lone Lund 1 NOM BIS
261 HCS Mustikka Naaras Veteraani Arja Martikainen 1 NOM
262 HCS Susanna Naaras Kotikissat Lone Lund Abs
262 HCS Susanna Naaras Veteraani Arja Martikainen Abs
263 HCS Hilkka Naaras Kotikissat Lone Lund Abs
264 HCS Ninni Naaras Kotikissat Lone Lund Abs
265 HCL Jeremias Uros Kotikissat Marianne Roth 2
265 HCL Jeremias Uros Veteraani Arja Martikainen Abs
266 HCL Simba Uros Kotikissat Marianne Roth Abs
267 HCL Laku Uros Kotikissat Marianne Roth 1 NOM
268 HCL Sandra-Sabine Naaras Kotikissat Marie Westerlund Abs
268 HCL Sandra-Sabine Naaras Veteraani Arja Martikainen Abs
269 HCL Noora Naaras Kotikissat Marie Westerlund 2
269 HCL Noora Naaras Veteraani Arja Martikainen 1 NOM BIS
270 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Marie Westerlund 1 NOM BIS
298 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Elian Beverly ACL III, MCO VII, MCO IX, NFO III, NEM I, RAG e, RAG b 03, RAG f 04, RAG e 21, SBI a, SBI f, SBI e 21, SIB III, SIB VI 1
Fonsén Mira Tark, EXO a, EXO h 22, EXO n 24, EXO f 23, EXO g 24, EXO a 03, EXO g 02 21 62, PER n, PER a, PER f, PER ns, PER f 22, PER g 22, PER n 24, PER a 02 62, PER n 03, PER d 03 22, PER fs 03 23, PER e 33, PER e 21 33, I vet, II vet, III vet 9
Hämäläinen Satu EXO n, EXO a 22, EXO d 22, EXO a 24, EXO f 03 22, EXO e 03, EXO g 03, EXO g 03 24, PER w 62, PER d, PER n 22, PER d 23, PER g 23, PER fs 22 62, PER n 33, OSH n, OSH f, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH n 03, OLH c, OLH n, SYS n 01, SYS n 03, SYS b 03, BAL n, BAL d 21, SIA d, SIA d 21 0
Lund Lone ACL VIII, MCO III, MCO VI, NFO VIII, RAG a, RAG n 04, SBI b, SBI d, SBI h, SBI a 21, SIB II, HCS, IV vet 2
Martikainen Arja ABY n, BEN n 22, BEN n 22 32, BRI ny 11, BRI n 03 24, BRI j 33, BUR h, CRX IV, CRX VI, EUR ns 22, MAN 51-52, OCI n 24, OCI b 24, RUS, SOM n, SPH IV, HC vet 7
Roth Marianne ABY a, ABY o, ABY p, BEN n 22, BRI b 22, BRI ns 11, BRI c 33, BUR n, BUR f, BUR g, BUR j, CHA, CRX I, CRX II, CRX III, CRX VIII, EUR ns, EUR d 02, OCI c 24, OCI bs 24, SOM o, SOM p, HCL urokset 1
Saarela Veikko Tark, MCO I, MCO IV, MCO V, NFO I, NFO II, NFO IV, RAG c, RAG a 03, RAG b 04, SBI n, SBI c, SBI g, SBI b 21, SBI h 21, SIB IV, SIB V, SIB VIII, TUA V, TUA VIII 4
Westerlund Marie ACS VIII, MCO II, NFO VI, NFO VII, NFO IX, RAG n, RAG b, RAG n 03, RAG a 04, SBI d 21, SIB VII, TUA I, HCL naaraat 3
8 tuomaria