Scandinavian Winner 2016 Helsinki 16.-17.04.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 16.4.2016 Loppuu 17.4.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 15.3.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.4.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat I, II, III, IV, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010069506
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Scandinavian Winner 2016 Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt:
Tuomo Kotola p. 050 553 2543 ja Marko Lahtinen p. 041 584 1221
Näyttelysihteeri:
Outi Jalo, show@rurok.fi vain kiireellisessä asiassa voi soittaa p. 050 534 0810 (vain iltaisin)
Rahastonhoitaja:
Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti:
Ilmoittautumiset Riikka Turpeinen riiturpeinen@gmail.com p. 050-4868851
Lisätietoja Kaikkien kissojen pitää olla paikalla molemmat päivät!

Huomioithan, että näyttelymaksun eräpäivä on heti!

Kaikki kissat joiden ilmoittautuminen on tilassa ilmoittautunut 16.3.2016 tullaan poistamaan ilman erillistä ilmoitusta. Näyttelyn osallistuminen on peruttava viimeistään 15.3.2016, sen jälkeen ei peruutuksista makseta palautuksia!

Näyttelyluokat:
1 -12 ja 14

Näyttelyn pääsyvaatimukset:

luokka 12 pennut 4-7kk > BIV, NOM tai 1 x excellent 1 luokka
11 nuoret 7-10kk> BIV, NOM tai 3 x excellent 1
luokat 1-10 aikuiset > Vähintään IC tai IP titteli tai BIV, NOM
luokka 14 kotikissat > NOM tai DSM Näyttelytulos ei saa olla 13 kuukautta vanhempi.

Näyttelysihteeri tarkistaa omakissasta näyttelyyn oikeuttavan tuloksen, joten tarkistathan, että omakissan tiedot ovat oikein. Näyttelyyn oikeuttavan tuloksen voi hakea myös viikko ennen näyttelyä, mutta ilmoitathan tästä lisätietoja kohdassa ja lähetä tuloksen saatuasi välittömästi tieto näyttelysihteerille osoitteeseen show@rurok.fi ja jos kyseessä on ulkolainen tulos liitä kopio diplomista mukaan!

Hotelli:
www.scandichotels.fi koodi: BRUU150416 1 hengen huone 97e 2 hengen huone 107e +10e kissamaksu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
I 142
II 231
III 200
IV 204
Kotikissat 22
Yhteensä 799

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n IC Zivago Del Falco D'oro *** I Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB NOM
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete I Naaras 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS BIV
3 EXO n Shuturi's Black Label 4 Ayser I Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 NOM
4 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick I Uros 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain I Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM
6 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart I Naaras 5 (IC) Edström Michael Mitätöity Mitätöity
7 EXO n 22 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
8 EXO n 24 Ayser's Iwanka I Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
9 EXO n 24 Aamukasteen Sweet Sabotage I Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
10 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar I Naaras 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
11 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl I Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
12 EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. I Uros 1 (SC) Nordström Lena KM
13 PER a FI*Timanfaya Heartbeat I Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
14 PER d FI*Sabrimin Prince I Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
15 PER d Top-Level The Winner Takes It All I Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
16 PER d FI*Mimosan Papercut I Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
17 PER f Sumava's Amanda I Naaras 2 (SP) Nordström Lena KM
18 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia I Naaras 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS NOM BIS
19 PER n 22 PT*Kiyoko Kats Secret Love I Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
20 PER f 24 Diciotto Carati Anita, JW *** I Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
21 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go I Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS NOM BIS
22 PER e 22 PR, NW LV*Dzintarazvaigne Persils, JW *** I Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
23 PER f 22 My-Champagne Princess Estelle I Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB NOM
24 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
25 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
26 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
27 PER d 03 Bafini Sweet Dancer I Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
28 PER d 03 Toy Tricksy Lenora Wanda I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
29 PER e 01 62 Ma griff Heracles of Heinroos, JW *** I Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
30 PER e 03 FI*Celestial's The Winner Takes it All I Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
31 PER f 03 FI*KiSui Just Like An Angel I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
32 PER f 03 FI*Honeydew Queen of My Dreams I Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
33 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
34 PER g 03 FI*Celestial's My Precious I Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
35 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos *** I Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
36 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Lubrano Robert Abs
37 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda I Naaras 2 (SP) Nordström Lena KM
38 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake I Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
39 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy I Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
40 PER e 21 33 Ayser's Jetset Queen I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
41 RAG n FI*Ragtail Janna I Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
42 RAG n FI*Barfait's Sunkiss I Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
43 RAG n FI*Barfait's Sunrise I Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
44 RAG a Gayaneh Gratia Illa I Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 No Cert
45 RAG a FI*Dollgarden's Festuca Glauca I Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
46 RAG a FI*Barfait's Sunshine I Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX2
47 RAG a FI*Dollgarden's Anemone I Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS BIV
48 RAG a FI*Barfait's Rivaldo I Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
49 RAG a FI*Barfait's Ronaldo I Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
50 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton I Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
51 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus I Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
52 RAG a FI*Uniklubin Royal Madeleine I Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
53 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano I Uros 1 (SC) Edström Michael KM
54 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun I Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
55 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend I Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
56 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star I Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
57 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo I Uros 7 (CH) Edström Michael EX2
58 RAG n 03 BR*Blumenkatzen Fergie Chloe *** I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX2
59 RAG n 03 S*Dan Dara's Amourella, JW *** I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
60 RAG n 03 FI*Dolldesire's Romeo I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael Abs
61 RAG n 03 S*Krickelins Maximus I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
62 RAG n 03 S*Pussels Rebell I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
63 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
64 RAG n 03 FIN*Snowrag Timanfaya I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
65 RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. I Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
66 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias I Uros 7 (CH) Edström Michael EX2
67 RAG n 04 FI*Ragtail Hermes I Uros 7 (CH) Edström Michael EX3
68 RAG n 04 SE*Bello Doll's Malon 4ever In Memory I Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV NOM
69 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip I Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
70 RAG n 04 S*Pussels A Piece of Cake I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
71 RAG n 04 FI*Celestial's Evil Twin I Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
72 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven I Uros 1 (SC) Lubrano Robert Abs
73 RAG n 03 S*Grand Gathinoz Teddie Tango I Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
74 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine I Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
75 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose I Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
76 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One I Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
77 RAG a 03 S*Gunbertus Happiness is Homemaid, JW I Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC BIV NOM
78 RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Kiss I Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
79 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel I Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
80 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko I Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
81 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl I Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX2
82 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly I Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB BIV
83 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou I Uros 1 (SC) Nordström Lena KM
84 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis I Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
85 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope I Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX2
86 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star I Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
87 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä I Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
88 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas I Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX2
89 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy I Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 BIV NOM BIS
90 RAG a 04 Excellence Princessoffinland I Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
91 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati I Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
92 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
93 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
94 RAG f 03 S*Gunbertus Mylitta LovesU I Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
95 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan I Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
96 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris I Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
97 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna I Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
98 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown I Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
99 SBI n S*Top Team Mercedes I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB BIV
100 SBI n FI*Chirybiry's Hug me I Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
101 SBI n S*Linéahuset's Quimba I Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
102 SBI n EST*Audrey Herencia I Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
103 SBI n FI*Midianin Bianca I Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
104 SBI a FI*MeToYou Hero I Uros 1 (SC) Nordström Lena KM
105 SBI a IC SE*FireHeart's TsuTey I Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS BIV
106 SBI a SE*Stensereds Gamina I Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
107 SBI a S*Centauri's Maulkin I Uros 2 (SP) Nordström Lena KM BIV
108 SBI a FI*Åbodas Tobias I Uros 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
109 SBI a FI*Rais-Kis IceMan I Uros 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
110 SBI b FI*Mimitan Odette I Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
111 SBI b S*Linéahuset's Maharajah I Uros 2 (SP) Nordström Lena KM
112 SBI b FI*Mithrandilin Elwing I Naaras 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
113 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush I Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
114 SBI d FI*Canth's Xander I Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
115 SBI f Lara Croft Mystery Mask*RU I Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
116 SBI f FI*Harebell Luna I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Mitätöity Mitätöity
117 SBI f FI*Birmayan Fazermint I Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
118 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
119 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss I Naaras 7 (CH) Edström Michael EX2
120 SBI g S*Mandelstenens Lykkelie I Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
121 SBI h FIN*Harebell Zelda I Naaras 2 (SP) Nordström Lena KM NOM
122 SBI n 21 S*Moviken's Chiquitita I Naaras 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM BIS
123 SBI n 21 FIN*Mion Piona I Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
124 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile I Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
125 SBI n 21 FI*Canth's Xenia I Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
126 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin I Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
127 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy I Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
128 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun I Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
129 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert I Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
130 SBI b 21 Shapur Angel I Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
131 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard I Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
132 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro I Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
133 SBI d 21 FI*Canth's Xavier I Uros 2 (SP) Nordström Lena KM
134 SBI d 21 FI*Harebell Gibson I Uros 2 (SP) Nordström Lena KM
135 SBI e 21 S*Francesca's Maya I Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
136 SBI e 21 FI*Tamus Duster I Uros 8 (PR) Nordström Lena EX1 CAPIB
137 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde I Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
138 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes I Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
139 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin I Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
140 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan I Uros 5 (IC) Edström Michael EX2
141 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna I Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
142 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide I Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
143 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl II Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
144 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
145 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
146 ACL III / ACL n 22 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
147 ACL IV / ACL n 03 22 DBCats You're the One of Siriuksen II Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB NOM
148 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
149 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola II Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
150 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso II Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
151 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati II Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
152 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky II Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
153 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl II Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
154 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
155 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
156 ACS V / ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
157 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura II Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
158 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose II Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS NOM
159 ACS VI / ACS g 03 24 FIN*Trollin Angela II Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
160 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini II Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
161 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli II Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV
162 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
163 ACS VII / ACS fs 22 FI*Minnikatin Suzanna II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
164 ACS VIII / ACS ns 09 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
165 ACS VIII / ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl II Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
166 ACS VIII / ACS as 03 22 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl II Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
167 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
168 LPL II / LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe II Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
169 MCO I / MCO a Battle Creek's Z'Thaiti II Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
170 MCO I / MCO n S*Magoria's Phantom-X II Uros 2 (SP) Glem Lene KM NOM BIS
171 MCO I / MCO a FI*Goldenstream's You Are The One II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
172 MCO I / MCO a Madox Amber Sun*LT *** II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX2
173 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL II Uros 1 (SC) Nissen Aase Abs
174 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Northern Lights II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
175 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More II Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
176 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
177 MCO II / MCO n 09 FI*TipTop Maine Cicero II Uros 10 (KAS) Nissen Aase Abs
178 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
179 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
180 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker II Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
181 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX3
182 MCO III / MCO n 22 Aveiro Vini*PL, JW *** II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
183 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Damareos II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX4
184 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
185 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley II Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
186 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
187 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
188 MCO III / MCO n 22 S*Stortassen's Nina II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
189 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
190 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS NOM
191 MCO III / MCO n 23 FI*NineTales Indira II Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX2
192 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
193 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Young Forever II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
194 MCO III / MCO a 22 FI*TipTop Maine Belain II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX2
195 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
196 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart II Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
197 MCO IV / MCO n 03 22 FI*TipTop Maine D Copy Cat II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
198 MCO IV / MCO n 09 25 RU*Unicum Nosferatu II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
199 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
200 MCO IV / MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon II Uros 2 (SP) Nissen Aase KM BIV
201 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline II Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
202 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
203 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
204 MCO IV / MCO n 02 21 62 S*Magoria's Mad Maze II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX2
205 MCO V / MCO f (N)Nordic Lynx's Hexy II Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
206 MCO V / MCO d 23 S*Island Coon's Interlaken II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB BIV NOM
207 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
208 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song II Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX2
209 MCO V / MCO e 22 S*SinhTsunkitthas Anastazia II Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
210 MCO V / MCO d 22 Roy Estate PearlS*RU *** II Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
211 MCO V / MCO d 22 DK*Naunas Pink Sapphire II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
212 MCO V / MCO d 22 PL*Dark Age Fantasia II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
213 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Pravda *** II Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
214 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield II Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
215 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Arctic Love II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX3
216 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
217 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka *** II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
218 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Be Like Red Adair II Uros 6 (IP) Björkander Lena Abs
219 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
220 MCO VI / MCO g 03 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX2
221 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
222 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
223 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
224 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark II Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
225 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen II Uros 6 (IP) Veland Anne EX2
226 MCO VI / MCO e 03 FI*Stout-hearted Rafael II Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
227 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah II Naaras 6 (IP) Veland Anne EX2
228 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty II Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
229 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver II Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
230 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB BIV
231 MCO VII / MCO fs (N)Ladejarlen Bermuda *** II Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
232 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry II Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
233 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart II Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
234 MCO VII / MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana II Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB BIV
235 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe II Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
236 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman II Uros 3 (GIC) Veland Anne Abs
237 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 3 (GIC) Veland Anne EX2
238 MCO VIII / MCO ns 02 21 62 S*Island Coon's Esprit II Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV
239 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok II Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
240 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL II Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
241 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Kasmasiinin Donkey Kong II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
242 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Escape's Good Charlotte II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
243 MCO VIII / MCO fs 09 Maljorca Amber Sun*LT *** II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX2
244 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This II Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
245 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll II Uros 6 (IP) Veland Anne Abs
246 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa II Naaras 6 (IP) Veland Anne Abs
247 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic II Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
248 MCO IX / MCO w 62 FI*Fullmoon's Johnny B Goode II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
249 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery II Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV NOM
250 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil II Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
251 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold II Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
252 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX2
253 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
254 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL II Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
255 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili II Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV
256 NEM II / NEM as 09 21 FI*FeliMau Elvis II Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
257 NEM II / NEM n 09 21 Neska Lilianka*PL II Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
258 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki II Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
259 NFO II / NFO n 09 Nine Worlds' Woodlake, JW *** II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
260 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV
261 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
262 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
263 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM
264 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown II Uros 4 (GIP) Nissen Aase Abs
265 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 1 (SC) Glem Lene KM NOM
266 NFO III / NFO n 24 (N)Benzn Dixi *** II Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
267 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus II Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
268 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld, JW II Uros 9 (Avoin) Glem Lene Abs
269 NFO III / NFO n 22 S*Rockringen's Quick Sand II Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV
270 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil II Uros 2 (SP) Glem Lene KM BIV
271 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown II Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
272 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
273 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
274 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Simba II Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
275 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 3 (GIC) Björkander Lena DISQ AGR.
276 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX2
277 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
278 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin II Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
279 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong II Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
280 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Dowanhowee II Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
281 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Fenrik *** II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
282 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Georg II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
283 NFO IV / NFO n 09 22 BR*Miadore Mingus *** II Uros 2 (SP) Björkander Lena KM BIV NOM
284 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll II Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
285 NFO IV / NFO n 09 23 S*Beyond American Pie II Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
286 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron II Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
287 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick II Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
288 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola II Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
289 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose II Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
290 NFO V / NFO d 24 BR*Miadore Porque Sim *** II Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
291 NFO V / NFO f 22 S*Just Catnap's Junia II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne Abs
292 NFO V / NFO e FI*Charmakato Vadim II Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
293 NFO VI / NFO d 09 24 I*Nine Worlds' Teddy Bear *** II Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM
294 NFO VI / NFO f 03 22 (N)Migoto's Sarah, DVM II Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
295 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX2
296 NFO VI / NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
297 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz II Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
298 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline II Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
299 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex II Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
300 NFO VI / NFO d 02 21 64 S*Pax' Ignacio II Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM
301 NFO VI / NFO f 03 S*Rockringen's Queen Bitch II Naaras 12 (Pennut) Veland Anne Abs
302 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna II Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
303 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS BIV NOM
304 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha II Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
305 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM BIS
306 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish II Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM
307 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance II Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
308 NFO VIII / NFO as 03 23 DK*Shadowpaw's Purple Rain *** II Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
309 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer II Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
310 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
311 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
312 NFO IX / NFO w 64 (N)Migoto's Iver II Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
313 NFO IX / NFO w 63 (N)Migoto's Isabelle *** II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
314 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
315 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo II Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
316 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli II Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
317 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
318 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
319 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
320 SIB III / SIB n 22 NW, GIC Chkalov L'Etoile d'Amur*RU *** II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX2
321 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
322 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
323 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
324 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM BIS
325 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
326 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
327 SIB IV / SIB n 09 22 CH*Lukijn's Shine On, JW, DSM, DVM *** II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
328 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
329 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
330 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
331 SIB IV / SIB n 09 24 S*Klintgården's Anna Achmatova II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
332 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela II Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
333 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu II Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
334 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi II Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM BIV
335 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
336 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna II Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
337 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick II Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV NOM
338 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
339 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
340 SIB VI / SIB f 09 22 CH*Lukijn's Albachiara *** II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase Abs
341 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
342 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM BIV NOM
343 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
344 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night II Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
345 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori II Uros 6 (IP) Nissen Aase Abs
346 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia II Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
347 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 1 (SC) Glem Lene KM
348 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
349 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Glem Lene KM BIV NOM
350 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 4 (GIP) Glem Lene Abs
351 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka II Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
352 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi II Naaras 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
353 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV
354 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair II Uros 5 (IC) Glem Lene Abs
355 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen II Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
356 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia II Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
357 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian II Uros 4 (GIP) Glem Lene Abs
358 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
359 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia II Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
360 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
361 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen II Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico Abs
362 TUA V / TUA e 23 FI*Elekatin Jalo Taito II Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
363 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus II Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
364 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
365 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo II Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
366 TUA VII / TUA ns 23 FI*Tangerine's Delphina II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
367 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 1 (SC) Veland Anne KM
368 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin II Uros 3 (GIC) Veland Anne Abs
369 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Angeli II Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
370 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas II Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
371 TUA IX / TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 2 (SP) Veland Anne Abs
372 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King II Uros 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
373 BEN n 22 CattiCartano Wild River III Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
374 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti III Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX2
375 BEN n 22 Bengestrian-Madcap Cassidy III Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
376 BEN n 22 Butterfly III Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
377 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger III Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
378 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury III Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
379 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts III Uros 8 (PR) Preiss Karl EX2
380 BEN n 22 S*Mia Tuk Ripazzo III Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB BIV NOM
381 BEN n 24 CattiCartano Master Blender III Uros 5 (IC) Roth Marianne Abs
382 BEN n 24 S*KungsgardenCats Katrina of Bingo III Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB NOM
383 BEN n 24 Bengalias Castiel III Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX2
384 BEN n 22 Muffismaffioso *** III Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
385 BEN n 24 S*Svedbergakulle Sebastiano III Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC BIV NOM
386 BEN n 24 S*Artness cats Ophelia III Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX2
387 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM
388 BEN n 24 32 S*KungsgardenCats Dolphin III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
389 BEN n 24 S*KungsgardenCats Dolores Haze III Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 NOM
390 BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 2 (SP) Roth Marianne KM
391 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond III Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
392 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina III Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
393 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure III Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB BIV
394 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
395 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
396 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
397 BEN n 22 33 Supernova Snow Bear III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
398 BEN n 24 32 S*Svedbergakulle Chiovo III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
399 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
400 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 No Cert
401 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone III Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
402 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo III Uros 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB BIV
403 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
404 BSH n FI*Feronian Gaia III Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
405 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina III Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
406 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
407 BSH a Zoro Bonibrit*LT III Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
408 BSH a EE*Yamira Moon First Volex *** III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
409 BSH a FI*Rhinestone's Runaway III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
410 BSH a FI*Feronian Heliotropium III Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
411 BSH a FI*Suvikasteen Crixus III Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX2
412 BSH c EE*Zemfira Diona First Volex *** III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
413 BSH c EE*Romeo Light First Volex *** III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
414 BSH d Chieftain of Noblesse Oblige III Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
415 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger III Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
416 BSH d FI*Bumblebrits Helter Skelter III Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
417 BSH d FI*Bumblebrits Snape III Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
418 BSH e FI*Feronian Ivory III Uros 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
419 BSH f FI*Ruusutarhan Klara III Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
420 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB BIV NOM
421 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar III Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX2
422 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM
423 BSH g FI*Rhinestone's Tutti Frutti III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne Abs
424 BSH n 24 FI*Safra's Samuel Whiskers III Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
425 BSH a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood III Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
426 BSH j 24 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck III Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
427 BSH ns 11 Pennydown Royalflush III Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
428 BSH ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX2
429 BSH ns 11 Natalyland's Silver Falcon *** III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB BIV NOM
430 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
431 BSH ns 11 FI*Gnome's Love Her Madly III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX2
432 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä III Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
433 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love III Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
434 BSH ns 22 64 Princeton de Noble*LV III Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
435 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
436 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
437 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
438 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS BIV NOM BIS
439 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
440 BUR n KittyKatz Loves Passion *** III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
441 BUR n FI*Almond's Freyja III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX2
442 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
443 BUR n Hany Brown Magic Valley, JW *** III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
444 BUR n Parmida Jasper*RU *** III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
445 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV NOM BIS
446 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX2
447 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB NOM BIS
448 BUR n FI*Narinder Dances with wolwes III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo Abs
449 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
450 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
451 BUR a Great Gray Magic Valley*RU *** III Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
452 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
453 BUR b HU*Bellator's Bayard III Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX2
454 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
455 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa III Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
456 BUR b Dasher Magic Valley*RU, JW *** III Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
457 BUR b FI*Enigmatic Aenigma III Uros 5 (IC) Preiss Karl EX2
458 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son III Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
459 BUR b FI*Pardofelis Romy Schneider III Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB BIV NOM
460 BUR b FI*Feirefiz You're Mine III Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
461 BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 2 (SP) Preiss Karl Abs
462 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
463 BUR c NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
464 BUR c FI*Pardofelis Va Va Voom III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
465 BUR d FI*Seirene Scandal III Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
466 BUR d S*Trymheims Gullfaxe af Mannerheim III Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
467 BUR d FI*Feirefiz Love Bites III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
468 BUR d Fleur de Lys Bosom Friend*RU *** III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
469 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
470 BUR d S*Lovestory's X-Men Pyro III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
471 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 8 (PR) Saarela Veikko Abs
472 BUR e FI*Karvanverran Ofelia III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
473 BUR e FI*Oliivian Öyvind III Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
474 BUR e FI*Feirefiz Mayhem III Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
475 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth III Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
476 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
477 BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood III Naaras 8 (PR) Saarela Veikko Abs
478 BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
479 BUR h FI*Cattish Ada Rising III Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
480 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings III Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB BIV
481 BUR h FI*Cattish Anna the Princess III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
482 BUR h FI*Beneloben Dawiina III Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
483 BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea III Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
484 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi III Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
485 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
486 CHA FI*Chanceux Duchesse Geneviève III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
487 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
488 CYM 51-52 / CYM d 09 22 51 Island Tale Jon of Conan III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
489 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
490 EUR w 62 Paavo III Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
491 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
492 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru III Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
493 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko Abs
494 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
495 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
496 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Esme III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
497 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 2 (SP) Roth Marianne KM
498 EUR n 23 FIN*Sini-Diivan Doris III Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
499 EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
500 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy III Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
501 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander III Uros 5 (IC) Preiss Karl Abs
502 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM
503 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador III Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
504 EUR d 22 Silkkiturkin Quukkeli III Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
505 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
506 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka III Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
507 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
508 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko Abs
509 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
510 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
511 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
512 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke III Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS BIV
513 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
514 EUR ns 22 FI*Dream-World's Super Salty III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
515 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
516 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
517 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB BIV
518 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
519 EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peter Pan III Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
520 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
521 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior III Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
522 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind III Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
523 EUR fs 24 Minttunen III Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
524 EUR n 03 FI*Waputtaren Emeljan III Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
525 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek III Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
526 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB NOM
527 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia III Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
528 KBL IV / KBL f 09 22 FIN*Cherrytail's Hayworth III Naaras 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB NOM
529 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM BIV
530 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin III Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
531 KOR FI*Melodian Ekamai III Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
532 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 2 (SP) Roth Marianne KM BIV
533 KOR FI*Melodian Thanit III Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
534 KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile III Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
535 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth III Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
536 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
537 MAN 51-52 / MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo Abs
538 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself III Uros 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
539 MAN 53 / MAN e 09 53 FI*Conan Ropendada III Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
540 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
541 MAU ns 24 SC NO*Gooseberry Donner, JW, DVM, DSM *** III Uros 1 (SC) Preiss Karl KM BIV
542 MAU ns 24 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk III Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
543 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ III Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
544 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani III Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
545 MAU ns 24 DK*Malevitch Hot Spot Dottie *** III Naaras 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
546 MAU ns 24 NO*Gooseberry Heli-Yum *** III Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
547 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife III Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
548 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Preiss Karl KM BIV NOM BIS
549 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
550 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa III Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
551 OCI n 24 SE*Alsmarks Imryldeen III Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
552 OCI n 24 SE*Hot Thundereans Willa III Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
553 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy III Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
554 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
555 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko Abs
556 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
557 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
558 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
559 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger III Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
560 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
561 OCI b 24 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
562 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
563 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
564 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB BIV
565 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille III Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
566 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
567 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
568 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
569 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum III Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
570 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King III Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
571 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger III Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
572 ABY n Osiris(V) Total Surprise IV Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
573 ABY n Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX2
574 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX3
575 ABY n S*Aucuparia's Byzantion IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
576 ABY n S*Aloysius Velvet tigerlily delight IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
577 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX2
578 ABY n FI*Link Modunia Mgodi IV Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
579 ABY n (N)Mayas Pride Maori IV Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX2
580 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth IV Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
581 ABY n Holoserica Mojave Ghost *** IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
582 ABY n PL*Adalbertus Theodor IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
583 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music IV Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
584 ABY n IT*Quodlibet Ziczac IV Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
585 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT IV Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
586 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast IV Uros 8 (PR) Hornell Henry Abs
587 ABY n S*Aucuparia's Sinope IV Naaras 8 (PR) Hornell Henry Abs
588 ABY a FI*Kawaii Lily IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
589 ABY a FI*Link Mochweo Blou IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
590 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel IV Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
591 ABY a DK*Saltvig's Ming IV Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
592 ABY a Tick'a Luna Erta Alle *PL *** IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
593 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi IV Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
594 ABY a FI*Lovedevotion Fantom IV Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
595 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
596 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
598 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter IV Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
599 ABY o S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok IV Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
600 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov IV Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
601 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
602 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint IV Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
603 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
604 BAL c FI*BaliDancer's Ellie IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
605 BAL n 21 S*Spotless Malte IV Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
606 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
607 BAL b 03 SE*Torparkattens Mini Tulipa IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
608 CRX I / CRX n FI*Peppycat's Luke Skywalker IV Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
609 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Don Quijote IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
610 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa *** IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
611 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea Abs
612 CRX II / CRX n 09 Ridgways Big Bang of Windseeker IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC BIV
613 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna IV Naaras 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
614 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula IV Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1
615 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Unna IV Naaras 11 (Nuoret) Friškovec Thea Abs
616 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh IV Uros 2 (SP) Friškovec Thea KM
617 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia IV Naaras 4 (GIP) Friškovec Thea EX1 CAPS
618 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet IV Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
619 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré IV Naaras 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB BIV
620 CRX II / CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow IV Naaras 8 (PR) Friškovec Thea EX1 CAPIB
621 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
622 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow IV Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX2
623 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly IV Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV
624 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris IV Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
625 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach IV Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
626 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita IV Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
627 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
628 CRX IV / CRX d 03 Rococo Noksas*LT *** IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
629 CRX IV / CRX f 03 FI*Spectrolite Kuutytönkorento IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
630 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want IV Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
631 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles IV Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
632 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can IV Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
633 CRX V / CRX n 22 S*Spotless Rasputin IV Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
634 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza IV Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
635 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen IV Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
636 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
637 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
638 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Vasten mun kasvojani IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
639 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Touch of Moon IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
640 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas IV Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB NOM BIS
641 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins IV Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM
642 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Irs IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
643 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai IV Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
644 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure IV Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
645 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
646 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan IV Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX2
647 DRX II / DRX ns 09 Fuuko Kokeshi*PL *** IV Uros 11 (Nuoret) Friškovec Thea EX1 BIV NOM
648 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
649 DRX III / DRX f Fotte Kokeshi*PL *** IV Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM BIS
650 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja IV Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
651 DRX IV / DRX f 09 24 Go Go Becherovka Kokeshi*PL IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
652 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX2
653 DRX IV / DRX fs 09 22 Wakaki Kokeshi*PL, JW *** IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
654 DRX IV / DRX ds 09 22 Sappy Kokeshi*PL, JW *** IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
655 DRX IV / DRX f 03 24 Ulica Happymiau*PL, JW IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
656 DRX IV / DRX d 09 23 Jozin z Bazin of Kokeshi *** IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV NOM
657 DRX V / DRX ns 24 Boo Boo Kokeshi*PL *** IV Uros 9 (Avoin) Friškovec Thea EX1 CAC
658 DRX V / DRX ns 24 S*KungsgardenCats Fabio IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
659 DRX VI / DRX n 03 24 Yukon DevonDream*PL IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
660 DRX VI / DRX b 09 24 Guntilla's Gaute *** IV Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
661 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru IV Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
662 DRX VII / DRX f 32 SE*Aftonlötens Sweetie IV Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
663 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK IV Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
664 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
665 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici IV Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
666 DRX IV / DRX fs 02 21 62 Otimarre Kokeshi*PL, JW *** IV Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM BIS
667 DSP III / DSP e Anisia Don Ramzes IV Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
668 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric Abs
669 OLH b S*Spotless Margit IV Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
670 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
671 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
672 OSH w 64 La Bell Alba Amazon IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
673 OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Friškovec Thea KM BIV NOM
674 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
675 OSH n FI*Bigear Black Label IV Uros 10 (KAS) Friškovec Thea EX1 CAP BIV
676 OSH n Fabio Holiday East IV Uros 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1 NOM BIS
677 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise IV Naaras 12 (Pennut) Friškovec Thea EX1
678 OSH n S*Qrowntwig Jemma to Häveröortens IV Naaras 2 (SP) Friškovec Thea KM
679 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan IV Uros 6 (IP) Friškovec Thea EX1 CAGPIB
680 OSH a FI*LoudMeow Stargazer IV Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
681 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili IV Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
682 OSH b S*Jean Dark Abra Kadrabra, JW IV Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
683 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby IV Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
684 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
685 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna IV Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
686 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo IV Uros 7 (CH) Hornell Henry EX2
687 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka IV Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB BIV NOM
688 OSH n 24 S*Limericks Wizard IV Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
689 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
690 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ IV Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
691 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
692 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
693 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
694 OSH d 24 Pepper Madagaskar IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
695 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull IV Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
696 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV
697 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry Abs
698 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci IV Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
699 OSH e 24 S*Häveröortens* Balthazar Blake IV Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
700 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
701 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades IV Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
702 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl IV Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
703 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
704 OSH gs 25 FI*Bigear Highland Queen IV Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
705 OSH n 03 La Bell Zting Ray IV Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
706 OSH n 03 FI*Sultsinan Inky Pinky IV Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
707 OSH a 03 La Bell Xtra Estelle IV Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
708 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea Abs
709 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True IV Uros 3 (GIC) Friškovec Thea EX1 CACS
710 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing IV Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
711 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover IV Uros 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
712 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn IV Naaras 5 (IC) Friškovec Thea EX1 CAGCIB
713 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo IV Uros 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
714 PEB I / PEB n Verona Silver Bullet IV Naaras 7 (CH) Friškovec Thea EX1 CACIB
715 PEB II / PEB n 03 64 Amity Addjo East IV Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
716 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry Abs
717 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt IV Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
718 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg IV Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV
719 RUS FI*Zarin Fore! IV Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
720 RUS Habeebas Gracious Georgina IV Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
721 RUS Antheia Della Cebrosa, JW *** IV Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
722 RUS FI*BlueKaramel Caipiroska IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
723 RUS FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM
724 RUS FI*Albergan Aarnivalkea IV Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
725 RUS FI*BlueLair's Gabriella IV Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
726 RUS FI*Zarin Simply the Best IV Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB BIV NOM
727 RUS FIN*Kheyron's Petrus IV Uros 6 (IP) Hornell Henry EX2
728 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever IV Naaras 6 (IP) Hornell Henry Abs
729 RUS FI*Lolcat's Peter Pan IV Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
730 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco IV Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
731 SIA w 67 FI*Albapanther Bobby James IV Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
732 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
733 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
734 SIA n FI*Viitakon Matami Mimmi IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
735 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
736 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
737 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
738 SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon IV Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
739 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Fonsén Mira Abs
740 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX2
741 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
742 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
743 SIA b