RUROK 12.12.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.12.2015 Loppuu 12.12.2015
Ilmoittautuminen alkaa 12.10.2015 Ilmoittautuminen loppuu 20.11.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.11.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Karkkila
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p.050-5340810 (vain iltaisin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p.050-5340810
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Lisätietoja  
Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 12.10 -20.11.2015! 
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa osoitteeseen Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN, ei sähköposti ilmoittautumisia. Jokaiseen luokkaan oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäykseen.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 20.11.2015 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 500 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37é / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37 é ja arvostelun yhteydessä 10 é. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10 é/kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34 é / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3 € jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4 €
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, ex 2 ja pienet ruusukkeet 2 €.  VP, TP ja BIS ilmaisia

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 111
2 129
3 76
4 124
Kotikissat 37
Yhteensä 477

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

<
Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
4 EXO n FI SK LO 15 Alice Chosen One del Falco d'Oro Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
Oscar del Falco d'Oro (EXO n 22) x Ltch Lena (PER n 22)
5 EXO n FI SK LO 15 FI*Victorem Moundi Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
6 EXO n FIN SRK RX FIN*Mimosan B-boy Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
FIN*Mimosan Ö-Finalmente (EXO n) x FIN*Mimosan Anything Goes N.F.S (PER n)
6 EXO n FIN SRK RX FIN*Mimosan B-boy Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
FIN*Mimosan Ö-Finalmente (EXO n) x FIN*Mimosan Anything Goes N.F.S (PER n)
7 EXO f FI SRK LO FI*Shamirin Charming Cherie Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
8 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
9 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
10 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*AzuLejo's Edema Ruh Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
11 EXO n 24 FI SK LO 15 FI*Victorem Maundi Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
12 EXO n 24 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Will Ha Dig Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
13 EXO e 23 FI SK LO 15 Ayser's Harley Davidson Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
14 EXO e 24 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
15 EXO f 24 FIN SRK RX FIN*Nipsu-Nappulan Jewel InStar Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Whispers Gonna Be A Star (EXO d) x FIN*Nipsu-Nappulan Angel Eyes (PER f 03 24)
16 EXO g 24 FI SRK LO FI*Mau-Miun C'est La Vie Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Nipsu-Nappulan Q-T (EXO a 03 24) x FI*Chevhill's Sunny Girl (PER e 03)
17 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
18 EXO n 33 FI SK LO 15 Ayser's Gaia Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
19 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
20 PER n FI SK LO 15 Almathea Boogie Night Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM
PL*Almathea Total Eclipse (PER d) x Almathea Aretha Franklin (PER n)
21 PER n FI SK LO 15 FI*Mimosan Oh My God Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
22 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
23 PER a FI SK LO 15 FI*Amabili's Sweet Serenade Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Suavere's Cezanne of Amabili (PER w) x FI*Amabili's Sweet Temptation (PER g)
24 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Aase Nissen KM NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
24 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Siitos
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
25 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
26 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
27 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
28 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
29 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
30 PER n 03 FI SK LO 14 S*Headturners Belladonna Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
d'Eden Lover Savior (PER n 03) x S*Headturners Storm (PER n 02)
31 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
32 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Aase Nissen EX2
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
33 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
33 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Veteraani Michael Edström 2
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
34 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
35 PER e 03 FI SK RX 15 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
36 PER f 03 FI SRK LO 13 FI*Honeydew Queen of My Dreams Naaras Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP NOM BIS
S*Categoris Paint In Red (PER d 03) x FI*Honeydew Queen of the Night (PER n 03)
37 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
38 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
39 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
40 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Avoin Michael Edström Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
41 PER g 03 22 FI SRK RX FI*Kermaviiksen Dream of Yours Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
S*Athelstones Battlestar (PER a 03 22) x D'Eden Lover Shakira (PER g 03 22)
42 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
43 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
44 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
45 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Timothy Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
46 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Henry Hornell Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
46 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Carin Sahlberg Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
47 ACS III / ACS n 23 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
48 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
49 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 15 FI*Murmelin Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
50 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
51 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel Abs
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
52 ACS VII / ACS fs 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Suzanna Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
53 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
54 MCO I / MCO n FI SK LO 15 HoneyDevil My Black Bear Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
HoneyDevil Oscar Wild (MCO n) x Xtra Fun Villa Park*PL (MCO a 09 22)
55 MCO II / MCO a 09 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's Wicked Games Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel Abs
The Sympathycats Verso (MCO es 09) x FIN*Fullmoon's BohemianRhapsody (MCO f)
55 MCO II / MCO a 09 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's Wicked Games Uros Veteraani Carin Sahlberg Abs
The Sympathycats Verso (MCO es 09) x FIN*Fullmoon's BohemianRhapsody (MCO f)
56 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Fullmoon's Digital Dreams Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel Abs
FIN*Fullmoon's Virtual Reality (MCO a) x Coonity Boann Banshee (MCO n 09)
57 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Morgana Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
58 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
59 MCO III / MCO a 22 FI SK RX 15 Dion Tallin Perla Annaru*PL Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Brano Liv Perla Annaru*PL (MCO d 22) x Peacemaker's Roxette Ria (MCO a 09)
60 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
61 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
61 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
62 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Force of Nature Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
64 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC BIV NOM
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine Elendil Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Brethil (MCO f 09 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine Edhil Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Brethil (MCO f 09 22)
67 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's Princ Jabari Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FIN*MeriCoon's Alvaro Furry Boy (MCO d 22) x FIN*Samperin Alina (MCO d 23)
68 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
69 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Avoin Henry Hornell EX3
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
70 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 15 FI*Magnificat Sweet Xharon Naaras Avoin Henry Hornell EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Magnificat Maine Zahara (MCO d 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine Edoras Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Brethil (MCO f 09 22)
72 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Escape's Fantasia Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
73 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
74 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 14 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
75 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
75 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Siitos Tellervo Kass
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
76 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
77 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
78 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
79 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO Baslatan's Love Me True Naaras Avoin Aase Nissen Abs
S*Moon Kewa's Mistoffelees (MCO ds 22) x Sacadanga Gone With The Wind (MCO gs)
80 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 14 FI*Vuorensinen Perdita Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
81 MCO VII / MCO fs 23 FI SRK LO 13 DK*Amistia's Yasmina Naaras Kastraatti Aase Nissen Abs
DK*Amistia's Quiz Master (MCO es 22) x DK*Amistia's In My Heart (MCO n 24)
82 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
84 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
85 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
86 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
87 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
88 MCO VIII / MCO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*SweetTail's Anastasia Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
FI*Krysos Kit Walker (MCO ds 09 23) x FI*Vuorensinen Minnie (MCO ns 03 22)
89 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*NomenEst Gordon Gekko Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
90 MCO IX / MCO w 62 FI SK RX 15 FI*DraCoon Emma Whitebaby Amazing Honey Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg VG
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
91 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 15 Dauphin Baraj* RU Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Balzamin Iz Odessei of Barselit, DSM, DVM (SIB n 24) x Jessica Zhemchug Nevy (NEM n 21)
92 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
93 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
94 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
95 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
96 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX Christopher Sariola Uros International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
Ferdinand Mignolette (NEM a 03 21) x Mikaela Sariola (NEM n 21)
97 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
98 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
99 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 15 Neska Lilianka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 BIV
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Etna Syberjon*PL (NEM ns 09 21)
100 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
101 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
102 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
103 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
104 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
105 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
107 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Han Solo Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
108 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
108 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
109 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
111 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC BIV NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
113 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
115 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
116 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
117 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
117 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
118 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Felicis Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
119 NFO V / NFO f FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
120 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
121 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
122 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
123 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 15 FI*Felimon Gwendolyn Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FIN*Felimon Bettiina Auroora (NFO f 09)
124 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
125 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
126 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
127 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
128 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
129 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
130 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
131 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
132 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
133 RAG a FI SK LO 14 Dandydolls Sir Raikku Uros Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
Wanderdüne's Madox (RAG a 04) x Dandydolls Eleanor (RAG n)
134 RAG a FI SK LO 15 FI*Snowrag Skeeter Rabbit Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Mistletoe (RAG f)
135 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
136 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
137 RAG e FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
138 RAG f FI SK LO 15 FI*Tiridoll's The Heart Wants What It Wants Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tiridoll's I'm Addicted To You (RAG n 04)
139 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
139 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Kasvattaja
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
140 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
141 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
142 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Champion Tellervo Kass Abs
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
143 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
144 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
145 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
146 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
147 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
148 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
149 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
150 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
151 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV NOM
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
152 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
153 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
154 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Grace Kelly Naaras Avoin Carin Sahlberg EX2
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Mizz Haraldina (RAG a 04)
155 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Canute Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Riverknee Evita (RAG a 04)
156 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
157 RAG b 03 FI SK LO 15 FI*Tiridoll's Cant Help Falling In Love Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tiridoll's I'm Addicted To You (RAG n 04)
158 RAG c 04 FI SRK LO FI*Snowrag Forget-me-not Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Riverknee Moody Blues (RAG a 03) x FI*Snowrag Malibu (RAG a 03)
159 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
159 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
160 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
161 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Keen Knapweed Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*Fannidolls Sunny Serana (RAG f 03)
162 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
163 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
164 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Tiridoll's Even the Stars Fall 4 U Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tiridoll's I'm Addicted To You (RAG n 04)
165 RAG f 04 FI SK LO 15 FI*Operadoll's Scheherazade Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Operadoll's Ines Isabella (RAG n 04)
166 RAG f 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shamanita Love Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
167 RAG g 04 FI SK LO 15 FI*Operadoll's Snow white II Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Operadoll's Ines Isabella (RAG n 04)
168 RAG h 03 FI SRK LO 14 FI*Snowrag Clara Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
169 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
170 RAG n 04 21 FI SK LO 15 Gayaneh Kellicottia igitur Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
171 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
172 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
173 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
174 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
175 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
176 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
177 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
178 SBI c EE*Kelly Grace Klaudia Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x EE* Glorianna Klaudia (SBI j)
179 SBI c FI SRK LO FI*Kermatassun Grace Kelly Naaras International Champion Olga Komissarova EX2
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
180 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB BIV
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
181 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras International Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
182 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
183 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX2
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
184 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
185 SBI f FI SK LO 15 FI*Harebell Luna Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
186 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
187 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Aase Nissen KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
188 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
188 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
189 SBI b 21 FI SRK LO 14 FI*JoJon Pingheng Mei Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
190 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kipparin Juzeth Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x Selene Laty Mery, CZ (SBI c 21)
191 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
192 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
193 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Aase Nissen KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
194 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
195 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Goldenspot's Gabriela Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
196 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM BIS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
197 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX2
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
198 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
199 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 15 FI*Goldenspot's Galilea Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
200 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
201 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
202 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
203 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
204 SIB VI / SIB d 03 23 FIN SRK LO FIN*Amurin Hiskia Uros Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPIB
FIN*Amurin Esra (SIB n 09 22) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
205 SIB VI / SIB e 09 23 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Baby Jean Naaras Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
Ermak Dauria (SIB d 09 23) x FIN*Lumikissan Eloveena (SIB g)
205 SIB VI / SIB e 09 23 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Baby Jean Naaras Veteraani Carin Sahlberg Abs
Ermak Dauria (SIB d 09 23) x FIN*Lumikissan Eloveena (SIB g)
206 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
207 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
208 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
209 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xyliana Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen Abs
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
210 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
211 TUA I / TUA n FI SK LO 14 FI*Josmarin Jazmenia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
212 TUA I / TUA a FI SK LO 15 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
213 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
214 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
215 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
216 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
217 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amicus Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
218 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
219 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin April Fool Naaras Champion Aase Nissen EX1 CACIB
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
220 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 NOM
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
221 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
221 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
222 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
223 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 15 FI*Josmarin Kismet Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
224 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 15 FI*Josmarin Lancelot Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
225 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
226 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
227 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassiel Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX2
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
228 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
229 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
230 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
231 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
232 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
233 ABY a FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Narya Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
233 ABY a FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Narya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
234 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
235 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
236 ABY o FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassea Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
237 BEN n 22 FI SRK LO FI*Leokatin Elovena Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FIN*Leokatin Blanca (BEN n 24)
238 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
239 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
240 BRI a FI SK LO 15 FI*Feronian Jade Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
241 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS BIV
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
242 BRI d FI SRK LO Skellum Mystic-Meg Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
Trubrit Reddyfreddy (BSH d) x Fergan Mystic Topaz (BSH f)
243 BRI d FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Helter Skelter Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
244 BRI d 22 FI SK LO 15 Enchanting Ella British Red, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Ayden Red Felicity, CZ, DVM (BSH d 22) x Ginger Toy's Grace Kelly (BSH d 22)
244 BRI d FI SK LO 15 Enchanting Ella British Red, CZ Naaras Määrittely Carin Sahlberg BRI d 22
Ayden Red Felicity, CZ, DVM (BSH d 22) x Ginger Toy's Grace Kelly (BSH d 22)
245 BRI d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
246 BRI e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Champion Wendel Stoop EX1 CACIB
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
247 BRI f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
248 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
249 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
250 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
250 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Marina Vinkel Arvosteltu
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
251 BRI a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
252 BUR n GIC LV*Forsland Fabio, JW Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS BIV NOM
Van Gogh Dandre&Cats *RU, JW (BUR n) x LV*Forsland Amore Mia (BUR a)
253 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
254 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
255 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
256 BUR a FI SK LO 15 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
257 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
258 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
259 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
259 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
260 BUR d FI SRK LO FI*Enjoy Chunky Monkey Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
261 BUR d FI SRK LO FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
262 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
263 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
264 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras International Premior Arja Martikainen Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
264 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Marina Vinkel Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
265 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC NOM
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
266 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Avoin Marie Westerlund EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
267 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
268 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
268 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
269 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
270 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Ballerina's Don Quijote Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
271 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX2
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
272 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS BIV NOM BIS
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
273 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
274 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*FunkyJam's Blue-Winged Minla Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
S*Spotless Kit (CRX b 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
275 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 Penottie van Berkendonck Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
DK*Løveid Pantalaimon (CRX n 03) x NL*Mon Bijou van Berkendonck (CRX fs 03)
276 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
277 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
278 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
279 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
280 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
281 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
282 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
283 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Supreme Champion Wendel Stoop KM
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
284 CRX IV / CRX e 02 62 FI SK LO 15 FI*Lubavan Gil-galad Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FI*Lubavan Désiree (CRX f 02)
285 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Prince Florimund Uros Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB NOM
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
286 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
287 CRX VI / CRX n 03 23 FI SK LO 14 FI*Jokikatin Hot and Hazy Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Yeoman Scooter Go for Valentine (CRX n 02) x Yeoman Queen Queenie (CRX f 24)
288 CRX VII / CRX f 21 33 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Firemaker Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM
FI*Piupaws Robin (CRX d 24) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
289 CRX VII / CRX g 33 FI SK LO 15 FI*VippeCat Belinda nine2015 Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX2
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
290 CRX VIII / CRX n 03 21 33 FI SK RX 14 Diadema Charm Flower Garden Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Sweet Inspiration Sunlight (CRX n 33) x Quiddity Sunlight (CRX j 03 21)
291 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
292 CYM 51-52 / CYM d 09 22 51 FI SK RX 15 Island Tale Jon of Conan Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Caitria's Keegan O'Rourke (CYM d 03 51) x Happy de i'ile de man (MAN d 23 54)
293 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS NOM
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
294 CYM 53 / CYM a 03 22 53 FI SK RX 15 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
Mistysprings Flashback of Tynwald (MAN n 09 22) x Vagary Savoir FAire of Tynwald (MAN n 22)
295 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Mai Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
296 DRX I / DRX a FI SK LO 15 FI*Åbodas Yasu Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
297 DRX I / DRX a FI SK LO 14 FI*Åbodas Afrodite Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
298 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Flora Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC NOM
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
299 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
300 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Kastraatti Wendel Stoop EX1 CAP NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
301 DRX IV / DRX d 09 24 FI SK LO 14 FI*Pihlajan Pirkko-Ainokainen Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 No Cert
FI*Pihlajan Martti-Benjamin (DRX d 09 24) x FI*Bravefellow Wiola (DRX h 21 32)
302 DRX VII / DRX n 33 FIN SRK RX Sushi Rexclusive, SK Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
Mataro Scarface, CZ (DRX bs 21 33) x Jessie Scarface, CZ (DRX n)
303 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
304 EUR n FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 No Cert
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
305 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
306 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
307 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Esme Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
308 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
309 EUR n 24 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Hopiatopias (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
310 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
310 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Marina Vinkel 4
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
311 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
312 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Elle Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 NOM
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
313 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Emeljan Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
314 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
315 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros Grand International Champion Wendel Stoop Abs
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
316 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
317 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
318 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
319 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
319 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
320 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
321 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
322 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
323 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
324 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
325 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
326 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
327 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
328 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC BIV NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
329 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
330 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jada Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
331 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
331 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
332 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB NOM
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
333 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
334 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
335 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
336 OCI cs 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
337 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Arja Martikainen Abs
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
338 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras International Champion Carin Sahlberg Abs
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
339 RUS FI SK LO 14 FI*Hana-Bi Anna Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Hana-Bi Mardi Gras (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
340 RUS FI SK LO 15 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
341 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Fore! Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM BIS
FI*Zarin Simply the Best (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
342 RUS FI SK LO 15 Katzenhof Usko Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Katzenhof Onni (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
343 RUS FI SK LO 15 FI*Lion's Vilistin Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
Nikita von Malyschka (RUS ) x Katzenhof Elli (RUS )
344 RUS FI SK LO 15 FI*Shady-Lady's Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Shady-Lady's New Yorker (RUS )
345 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Forget-me-not Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Zarin Simply the Best (RUS ) x FIN*Zarin Divina Commedia (RUS )
346 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
346 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Marina Vinkel Arvosteltu
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
347 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
348 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
348 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Veteraani Marina Vinkel Arvosteltu
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
349 RUS FI SRK LO Dacats Vivian Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
350 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Grand International Champion Arja Martikainen Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
351 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
352 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
352 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
353 SPH I / SPH n FI SK RX 14 FI*Eipril Ounlyone Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
SE*Sphynx Olympen Admetos (SPH n 09) x FI*Evilurbastet Charmy (SPH n 03)
354 SPH IV / SPH g 02 64 FI SK RX 15 Warm Breeze Britney Star Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
Tatius Biber Great (SPH d 03 21) x Star Way Virginia (SPH n 03)
355 SPH V / SPH a 03 32 FI SK RX 15 FI*Evilurbastet Pistachio Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
LV*Otomi Leonardo (SPH a 09 32) x Diva La Viva Damascus (SPH a 32)
356 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
357 BAL w 67 FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin William Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
358 BAL a FI SK LO 15 FI*Fercatin Ulriant Yoda Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Fercatin Quiswal Valiant (BAL b) x FI*Fercatin Pinoor Ulrica (BAL n)
359 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
360 BAL b FI SRK LO FI*BaliDancer's Cool Mint Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
361 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Supreme Champion Marie Westerlund KM NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
362 OLH n 25 FI SRK LO 13 FI*Mummeli Qianinho Ukko Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Acousticat's Bruscamente (OLH n 25) x FI*Mummeli Dinazinha Qiana (BAL f 03 21)
363 OLH b 24 FI SRK RX 14 FI*TaikaTomun Chili Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
364 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
365 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
366 OLH fs 24 FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Geimaileva Greta Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Jalecat's SonOfAnarchy (OSH ns 03 24) x FI*TaikaTomun Bria Balleriina (OLH j 03 24)
367 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
368 OSH n FI SRK RX FI*Birregin Victory Ford Naaras Supreme Premior Marina Vinkel Abs
HU*Pharao's Heart Figaro (OSH n) x FIN*Birregin Pas De La Fiction (OSH b 24)
369 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
370 OSH n FIN SRK RX FIN*Santuzzan Burlesco Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
7th Heaven's Solar Wind (OSH as 24) x FIN*Sultsinan Satumaa (OSH n)
371 OSH a FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Fio Filmaattinen Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Moumouni Darth Vader (OSH n) x FI*Jalecat's PussyCat (OSH b 24)
372 OSH b FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinho Vili Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
373 OSH b S*Jean Dark Abra Kadrabra, JW Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV
HU*Imladris Indil Simon Templar (OSH w) x S*Jean Dark Prinsessan Jasmin (SIA n 21)
374 OSH b FI SK LO 15 FI*Keskimaan Karma Is.. Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
375 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
376 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Supreme Premior Marina Vinkel Abs
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
377 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
378 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Keskimaan She's an Einstein Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX2
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
379 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM
FI*Moumouni Darth Vader (OSH n) x FI*Jalecat's PussyCat (OSH b 24)
380 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM BIS
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
381 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
382 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
383 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
384 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
385 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras International Champion Marie Westerlund Abs
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
386 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
387 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
388 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
389 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
390 OSH gs 25 FI SK LO 15 FI*Bigear Highland Queen Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
391 OSH hs 24 FI SK LO 15 FI*TaikaTomun Gaunis Gianna Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Jalecat's SonOfAnarchy (OSH ns 03 24) x FI*TaikaTomun Bria Balleriina (OLH j 03 24)
392 OSH f 03 FI SK RX 15 FI*Mummeli Galoozinha Unica Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
393 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
393 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
394 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*Keskimaan Kimmo Kivimies Jr. Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
395 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
396 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Eruheran Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
396 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Eruheran Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
397 OSH a 02 21 FI SK LO 15 FI*Pinewoods U Got The Look Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund Abs
FI*Pinewoods Sugar and Spice (OSH b 02) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
398 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
399 SIA n S*Jean Dark Xena Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
La Bell Jumping Jack (SIA n) x S*Jean Dark Ariel (SIA n)
400 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
401 SIA n S*Jean Dark Silvermist Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
HU*Imladris Indil Forseti (SIA n) x S*Jean Dark Iridessa (OSH b)
402 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM BIV NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
403 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Champion Marina Vinkel EX1 No Cert
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
403 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
404 SIA a FI SK LO 15 FI*Twist-Tiramisun X Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Viitakon Ykä (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Rapunzel (SIA n)
405 SIA b S*Jean Dark Betty Boop Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM BIS
HU*Imladris Indil Simon Templar (OSH w) x S*Jean Dark Prinsessan Jasmin (SIA n 21)
406 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)