POROK 46. kansainvälinen kissanäyttely 04.07.2015
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.7.2015 Loppuu 4.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 4.6.2015
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.6.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt

Näyttelypäällikkö, myyntipöydät , mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 040 5407005
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, porok.nayttely@gmail.com, p.050 410 9010
Pääassistentti: Sanna Siuruainen, sannasiuruainen.porok@gmail.com
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym.): rahastonhoitaja Seija Marttila,talous.porok@gmail.com
Ensikertalainen näyttelyssä tai muuten kysyttävää: näyttelymentori Anna Korhonen, sihteeri.porok@gmail.com

Lisätietoja Näyttelyssämme noudatetaan FIFe:n ja Kissaliiton näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset voit tarkistaa Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rekisterikirja/rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärin tarkastuksessa. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Häkkien koot 65x65x55 cm, kaksoishäkki 130x65x56 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttelymaksut:
36 €/kissa/pv, POROK -jäsenet 33 €/kissa/pv, FIFen ulkopuolisilta 50€/kissa/pv. Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€. Veteraani-, kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Pelkkä veteraani- tai siitosluokka 36 €, POROK:in jäsenille 33 €. Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) ja ruusukkeet ovat maksuttomia.
Leimakortilla maksettaessa se tulee toimittaa näyttelysihteerille postitse osoitteeseen Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu. Lemakorttien on oltava perillä ennen ilmoittautumisajan päättymistä.

Vahvistuskirjeet lähetetään 22.6.2015 mennessä Omakissassa ilmoittautuneille sähköpostitse.

Seuralaiskissat voivat tulla näyttelypaikalle ainoastaan näyttelypäällikön luvalla. Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5 € maksetaan paikan päällä.

Muutokset:
Vain väri - ja luokka muutokset ovat mahdollisia 30.05.2015 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut mieluummin kirjallisesti tai sähköpostitse porok.nayttely@gmail.com

Assistenttianomukset ilmoittautumisen yhteydessä näyttelysihteerille tai suoraan pääassistentille: Sanna Siuruainen sannasiuruainen.porok@gmail.com. Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25€ tai leimakortti/päivä.

Ruusukkeet ja palkinnot otetaan kiitollisuudella vastaan 11.6.2015 mennessä: Sanna Hietala, Ketjutie 105 B, 90560 Oulu, sannahietala.porok@gmail.com


Hotellitarjoukset ja varausohjeet löydät näyttelykutsusta.

Näyttelykutsu kokonaisuudessaan: http://porok.info/nayttelyt

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 83
2 133
3 91
4 78
Kotikissat 14
Yhteensä 399

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Batman Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP NOM
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
2 EXO a FI SRK LO 13 FI*Mogi's Beau Bobby Uros Champion Jaana Jyrkinen Abs
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
3 EXO a FIN SRK RX S*IxiDixi's Crazy for You Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen Abs
N*Korsvik's No Regrets (PER d) x S*IxiDixi's Heaven Can Wait (EXO n)
3 EXO a FIN SRK RX S*IxiDixi's Crazy for You Uros Veteraani Britta Busse Abs
N*Korsvik's No Regrets (PER d) x S*IxiDixi's Heaven Can Wait (EXO n)
4 EXO c Pearl Legend Katbor-Kis*RU Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Urmas Katbor-Kis*RU (EXO b) x Anksunamun Katbor-Kis*RU (EXO b)
5 EXO d S*Athelstones Red-Hot Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
S*Athelstones Jesus Christ! (PER n) x S*Athelstones Daisy Pop (EXO f)
6 EXO n 22 FI SRK LO FI*Mogi's Mother Love Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
7 EXO n 22 FI SK LO 15 S*Subwoofer Othello Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
8 EXO d 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zubr Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
8 EXO d 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zubr Uros Siitos
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
9 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 EXO d 03 22 FI SK LO 14 FI*Shamirin Penelope Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
10 EXO ds 03 FI SK LO 14 FI*Shamirin Penelope Naaras Määrittely Jaana Jyrkinen EXO d 03 (EXO d 03 22)
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
11 EXO e 03 22 FI SRK LO FI*Shamirin Fair Fiona Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
12 PER n FIN SRK RX FIN*Mogi's Tango A'mor Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
12 PER n FIN SRK RX FIN*Mogi's Tango A'mor Naaras Veteraani Britta Busse 1 NOM
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
13 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
14 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
15 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
16 PER g Shuturi's Peggy Sue Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB NOM BIS
(N)Uno Shine A Light (PER n 22) x S*Optimal Prime's Bianca (PER f 24)
17 PER as FI SK RX 14 My Fantasy's Ray Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Vaubernier's Henry of My Fantasy (PER as) x My Fantasy's Vanilla Sky (PER gs)
18 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
19 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Helene Lis Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
20 PER f 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Liliana Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
21 PER n 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Midnight Star Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
22 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
23 PER e 02 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
23 PER e 03 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Britta Busse 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
23 PER e 03 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Määrittely Jaana Jyrkinen PER e 02
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
24 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS NOM
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
25 PER d 03 24 FI SRK LO FI*Shamirin Jesse James Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Excellent Elvira (PER f 22)
26 PER ns 01 21 62 FI SK LO 15 D'Arnaud Chasing Stars Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC NOM
De Silsanos Cacao of Envycats (PER n 03 23) x D'Arnaud Kalinda (PER fs 03 22)
27 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
28 PER d 33 FI SK LO 15 FI*Marjakorin Emiliano Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Yashar's Steven Siegal (PER n 33) x EE*Zlata Popstar Alsafi (PER d 21 33)
29 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
29 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
30 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
31 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
32 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
32 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
33 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
34 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX FI*Dezzicat's Allegro AceCurl Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
35 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
36 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
37 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
38 MCO II / MCO n 03 (N)Hunstadmoen's Jørgen Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Stuetigeren Steinar (MCO n 03) x (N)Hunstadmoen's Enya Elise (MCO n)
39 MCO II / MCO n 09 FI SK RX 14 FI*KorpiCoon's Ämmi Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Shedoros Zorba (MCO n 09 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
40 MCO II / MCO n 09 Lexus Szary Kot*PL *** Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
Gucci Amibal*PL *** (MCO n 22) x Inez Szary Kot*PL *** (MCO n 09 23)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
42 MCO III / MCO n 23 CoonieLandEden's Kylie Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Lance Armstrong the Purrfect Coon (MCO n 23) x Hunkpapa's Florence (MCO g)
43 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO 13 FI*Lionstyle Love Me Tender Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Neilikka (MCO n 23)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
45 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Hemingway's Medicine Man Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
46 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Avalanche Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS BIV NOM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Gipsy's Kiss Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
50 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
51 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Lugano Uros Kastraatti Luigi Comorio EX2
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
53 MCO V / MCO f (N)Nordic Lynx's Hexy Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
A*Christomas ZZ-Top (MCO e) x (N)Nordic Lynx's Sun Moon Stars (MCO n)
54 MCO V / MCO e 23 SE*Marsta Coon Berlioz Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
S*Tartaruga's Sture Blå (MCO a) x S*IronCoon's LadyLou (MCO f 22)
55 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
56 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Iron Maiden Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
56 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Iron Maiden Uros Veteraani Luigi Comorio 2
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
57 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
58 MCO V / MCO f FI SRK LO Beartooth Mountain Lola Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV NOM
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
58 MCO V / MCO f FI SRK LO Beartooth Mountain Lola Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
59 MCO VI / MCO d 09 22 (N)Nordic Lynx's F for Fascinating Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
(N)Mydele's Brage (MCO d 22) x (N)Nordic Lynx's Masterpiece, DVM (MCO f 22)
60 MCO VI / MCO g 09 S*Acoonitum's Anne Bonny Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Laponia Coons Longrow (MCO d 09 22) x S*Dreamstate's Delila (MCO a 22)
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Jones Bridget Jones Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
FI*NineTales Afrosamurai (MCO es 22) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
62 MCO VI / MCO g 09 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
(N)Nordic Lynx's Yes We Can (MCO n 22) x (N)Nordic Lynx's It Is Dream (MCO f 09 22)
63 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
64 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
64 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
65 MCO VII / MCO ns FI SK LO 15 FI*Maikkilan Tuhkamarja Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
66 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB BIV
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
67 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 14 FI*CoonShadow WildFire Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Be My Baby (MCO ns)
68 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 13 FI*Hiesun Kurt Cobain Uros Kastraatti Pia Nyman EX2
FI*Hiesun Castor (MCO w) x FI*Hiesun Angels Touch (MCO fs 23)
69 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*Maikkilan Ilmatar Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
DK*AntoCat's Golden Silverboy (MCO ds 22) x FIN*Maikkilan Mimi (MCO ns)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 Magic Lake Vargtass Uros International Champion Eric Reijers EX2
Arctic Storm of Tammany (MCO as) x Magic Lake Chenoa (MCO n 09 22)
72 MCO VIII / MCO fs 09 S*Acoonitum's Pocahontas Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
S*Laponia Coons Longrow (MCO d 09 22) x S*Säreuddens Secret Izo Dieckella (MCO ns)
73 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
74 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Emmaretta Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
75 MCO VIII / MCO fs 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Lady Pink Ink Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*Krysos Vamp (MCO fs 09)
76 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM BIS
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
77 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras International Champion Mats Askett Abs
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
78 MCO IX / MCO w 61 FI SRK LO 13 FI*Krysos Gin Tonic Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Kittyup Avalanche (MCO w) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
79 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
80 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Epic Sax Guy Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP NOM
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
81 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
82 NEM I / NEM gs 21 S*Aleigas Casablanca Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
S*Aleigas Danilo Maorievitz (NEM es 21) x S*Aleigas Me Myself and I (NEM gy 09 21)
83 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 13 Elisha Sariola Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Gordey Peresvet Volzhskiy Brilliant (NEM a 03 21) x Taisia Danvel (NEM as 03 21)
84 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 14 Inessa of White Frost Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX2
Agat of White Frost (NEM as 21) x Astoriya DanLen's (NEM n 21)
85 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 FI*Mickasen Camelia Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
86 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
87 NEM II / NEM n 03 FI SK RX 15 Nelson Snow Magic Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Virginia Snow Magic (NEM n 03)
88 NFO I / NFO n FI SK LO 15 FI*Mirkulan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
89 NFO I / NFO a FIN SRK LO FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo Uros Supreme Premior Mats Askett KM
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Deeamore Zafirah Zarlena (NFO a 24)
89 NFO I / NFO a FIN SRK LO FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Deeamore Zafirah Zarlena (NFO a 24)
90 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
91 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
92 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Meadowpaws Kassiopeia Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Meadowpaws Vivace (NFO n 09 22)
93 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
94 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Meadowpaws Nocturne Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
S*Sherwoodskogens Tornado (NFO n 09 22) x FIN*Kalicalanin Amitie (NFO n 22)
95 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
98 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
99 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
101 NFO V / NFO f 22 S*Gunsmokes Panther Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
S*Golden Oracle's Red Mustang (NFO d) x S*Segersjös Juni (NFO n 09 22)
102 NFO V / NFO d FI SK LO 15 FI*Mirkulan Julia Domna Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio NFO d 09
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
103 NFO V / NFO d 22 S*Pax Romas Armin Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
IT*Norr Venn's Via L'Viaquez (NFO d 09 22) x S*Gunsmokes Panther (NFO f 22)
104 NFO VI / NFO f 09 22 Honey Lollipop de Sigriou Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
S*Nenya's Xavier, JW (NFO n 03 22) x S*Gunsmokes Coors (NFO f 09 22)
105 NFO VI / NFO f 09 22 S*Pax Romas Lawliet Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
IT*Norr Venn's Via L'Viaquez (NFO d 09 22) x S*Gunsmokes Panther (NFO f 22)
106 NFO VI / NFO d 03 22 SE*Josephines Fina Bore Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x S*Harley Honey's Leah af Magnifico (NFO f 09 22)
107 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 16 Ihanas Capoeira Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn Naaras Supreme Champion Mats Askett KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn Naaras Veteraani Luigi Comorio 2
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Elli Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
110 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Eveliina Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
111 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Supreme Premior Mats Askett KM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
112 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Bubbaloo Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Bubble Yum (NFO w)
113 RAG n FI SRK LO 14 FI*Minipeikon Suklaa Susu Uros Champion Mats Askett DISQ AGR.
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FI*Tuulikellon Chocolate Kiss (RAG b 04)
114 RAG n FI SK LO 14 FI*MyOrigo's Ada Lovelace Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Shiny Zircon (RAG n)
115 RAG a FI SK LO 15 Shinysky Dreamcatcher Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Bobkatin Ultrahot Ulrico (RAG a 03) x Shinysky Always Mystery (RAG n 03)
116 RAG a FI SK LO 15 FI*Maikkilan Säde Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
FIN*Starfire Sunset Sense (RAG n) x FI*Ruuskatin Kuutar (RAG f 21)
117 RAG a FI SRK LO 13 FI*Kukissa Myrsky Sääkukka Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Provinsia River's Crystal Rainman (RAG n) x FI*Kukissa Halla Begonia (RAG a)
118 RAG d FI SRK LO 14 FI*Uniklubin Hotti-Katti Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Kalomira (RAG f)
119 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
120 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
121 RAG n 21 FI SK LO 14 FI*MyOrigo's Alonzo Church Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Shiny Zircon (RAG n)
122 RAG a 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
122 RAG n 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl Naaras Määrittely Mats Askett RAG a 21
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
123 RAG n 21 FIN SRK LO FIN*Hillhouse Emanuel Uros Supreme Premior Mats Askett KM
A*Samaria's Iphiklos (RAG n 21) x FIN*Hillhouse Doris (RAG n)
123 RAG n 21 FIN SRK LO FIN*Hillhouse Emanuel Uros Veteraani Luigi Comorio 4
A*Samaria's Iphiklos (RAG n 21) x FIN*Hillhouse Doris (RAG n)
124 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Premior Mats Askett EX1 CAPIB
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
125 RAG f 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Aloya Pearl Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
126 RAG n 03 S*Alexeys.se Crown Viktoria Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
S*Madeleine's Star O'Wonder (RAG n 03 21) x S*Alexeys.se Silhouette (RAG n 03)
127 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
128 RAG n 03 FI SK LO 14 Eulalie Jinelle Naaras Avoin Pia Nyman Abs
Eulalie Zavian Zazu (RAG a 03) x Eulalie Melody (RAG n 03)
129 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
130 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Dollicious Crush On U Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Dollicious Blue Bandit (RAG a 03 21) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
131 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Wonderful Wille Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Collicatin White Diamond (RAG a 04) x FI*Collicatin Rita Hayworth (RAG n 04)
132 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Wonderful Walle Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Collicatin White Diamond (RAG a 04) x FI*Collicatin Rita Hayworth (RAG n 04)
133 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Gneides Elysian Fields Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC BIV
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Gneides Coco Chanel (RAG b 04)
134 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
135 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS NOM
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
136 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
137 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
138 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DivaDoll Naaras Champion Iréne Eek Magnusson Abs
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
139 RAG a 04 PL*Koc-Pol Cat Manann Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
PL*Koc-Pol Cat Perfecto (RAG a 04) x PL*Koc-Pol Cat Marlene Dietrich (RAG a 03)
140 RAG a 04 FI SK LO 14 Collicats Nestori Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x Collicats Rihanna (RAG a 04)
141 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Never Höörd Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
142 RAG b 04 FI SRK LO FI*Gneides ChristopherColumbus Uros Avoin Luigi Comorio Abs
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x FI*Gneides Bambina (RAG n)
143 RAG c 04 FI SK LO 15 FI*DivaDoll Grand Gandalf Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FI*DivaDoll Cute Babydoll (RAG c 21)
144 RAG c 04 FI SRK RX FI*Utuinen VioLetto PurPurn Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Rosevalleyrags Savannah (RAG b)
145 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
146 RAG n 03 21 FI SK LO 15 FI*Nevilla's Glory by Hector Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Celestial's Heart Beats 4 U (RAG a 03)
147 SBI n FI SRK LO 14 FI*Felinessi Boris Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
148 SBI n FI SK LO 15 FI*Helin's Anastasia Alma Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
149 SBI a S*Chimär's Arctic Queen Naaras Champion Iréne Eek Magnusson Abs
S*Nashville's Kenny Rogers (SBI a) x S*Chimär's Queen of Jazz (SBI n)
150 SBI a FI SRK LO 14 FI*Kermatassun Hanoi Rocks Charity Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
151 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
152 SBI g FI SRK LO FI*Mainio's Betty Liisa Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
153 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
153 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Luigi Comorio 1
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
154 SBI f FI SRK LO FI*Mainio's Aleksandra Aurora Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
154 SBI h FI SRK LO FI*Mainio's Aleksandra Aurora Naaras Määrittely Mats Askett SBI f
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
155 SBI h FI SK LO 15 FI*Helin's Ariella Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
156 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
157 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
158 SIB II / SIB n 01 64 S*Söderbykattens Katzy Kay Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 No Cert
159 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
160 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
161 SIB III / SIB n 22 Gargamel Felis Felicis,SK Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Neva's Legend Nestor (SIB n 09 22) x Zooia Kocie Ranczo*PL (SIB fy 09 23)
162 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
163 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 14 FI*Mäntylän Kaamos Uros Avoin Jaana Jyrkinen Abs
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
164 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Altair Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX2
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
165 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 14 FI*ValkeanTaian Berthea Paksu Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Balladin Rosmariini (SIB n 09 24)
166 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
167 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tihku Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
168 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 Helix av Holskogen (N) Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX3
Wilbert Slavicat (SIB a 24) x Delta Delissa Darrem Casus*CZ (SIB n 23)
169 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 15 FI*Kesälän Jacob Jamesovic Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
Riverwind Caleb Jamesovic (SIB a 09) x FI*Kesälän Helmi Orvokki (SIB a 03 24)
170 SIB III / SIB n 24 S*Altaicas Niko Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX2
S*Taigasoul's Jurij Gagarin (SIB n 24) x S*Altaicas Panthera Tigris (SIB n 09 24)
171 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 Vasia-Fram Fialka*RU Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX3
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Kharita-Pankrat Fialka*RU (SIB g 22)
172 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 15 FI*Kesälän Josefina Jamesova Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Riverwind Caleb Jamesovic (SIB a 09) x FI*Kesälän Helmi Orvokki (SIB a 03 24)
173 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Iiro-Iivari Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Zigwan's Emil (SIB e) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
174 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Balladin Keskiyön Cowboy Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
175 SIB III / SIB a 23 FIN SRK LO FIN*Balladin Pihkasilmä Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Esteri (SIB n 09 22)
176 SIB III / SIB n 23 Puma Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX2
Galat Sibirskaya Skazka (SIB a 22) x S*Staffansgårdens Kattarina (SIB n 23)
177 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO Atlantica du Jedi Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Felix du Jedi (SIB n 23) x La Luna de Siberussi (SIB n)
178 SIB IV / SIB n 09 24 S*Altaicas Panthera Tigris Naaras Grand International Champion Mats Askett EX2
S*Busungarnas Varlhona Manjari (SIB n 23) x Puma (SIB n 23)
179 SIB IV / SIB n 03 24 S*QuarkenCat Freya Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV NOM
S*Gorabellas Martinko (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan Uniikki (SIB fs 09 24)
180 SIB IV / SIB ny 09 24 S*QuarkenCat Breeze Naaras Champion Mats Askett EX1 CACIB
Gargamel Felis Felicis,SK (SIB n 22) x S*QuarkenCat Freya (SIB n 03 24)
181 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tuisku Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
182 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK RX 14 FI*Goldenspot's Faith Naaras Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
183 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
184 SIB VII / SIB ds 11 S*Tunsji's Lilith Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
S*Frostuddens Boba Fett (SIB ds 09 11) x FIN*Metsälinnan Amanda (SIB ds 11)
185 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros Champion Mats Askett EX1 CACIB BIV NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
186 SIB VII / SIB ns 22 SE*Sibirica's Lyra Naaras Champion Mats Askett EX1 CACIB
S*Akilias Loke (SIB n 22) x S*Altaicas Sarabi (SIB ns 23)
187 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras International Premior Mats Askett EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
187 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
188 SIB VIII / SIB as 09 22 FI SRK LO Fado Colour Foot*PL Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Amber Colour Foot*PL (SIB f 23)
189 SIB VIII / SIB fs 03 24 S*Busungarnas Läkerol Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC NOM
SE*Nackby's Timbuktu (SIB n 01 21) x S*Tunsji's Lilith (SIB ds 11)
190 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI SRK LO FI*Balladin Viihteen Kuningas Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
191 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tuiskutassun Justiina Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson Abs
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan ZuhinaLempi (SIB fs 24)
192 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
193 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
194 TUA V / TUA d 23 FI SK LO 15 FI*Felesin Probus Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
195 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
196 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Britta Busse KM BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
197 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
198 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
199 ABY n S*GoodNews Lady Madonna Naaras Champion Britta Busse EX1 CACIB
S*Xanthomelas Bonkap Mercur (ABY n) x DK*Wimmerhales Princess Leia (ABY o)
200 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS BIV
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
201 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Corleone Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
202 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cleopatra Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
203 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
204 ABY o DK*Wimmerhales Princess Leia Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
DK*Søglimt's Lucas (ABY n) x Hillstblues Red Rockette (ABY o)
205 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
206 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
207 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Mira Fonsén Abs
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
208 BEN n 22 CattiCartano Hurricane Creek Hemlock *** Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
209 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elanor Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
210 BEN n 22 FI SRK RX FI*Kattiklaanin Mercury Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
S*Leopardettes Real Revolution (BEN ns 22) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
211 BEN n 22 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Legend Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
212 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC BIV
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
213 BEN n CattiCartano Black Diamond Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 No Cert
Pleasantpond American Buddy (BEN n 24) x FIN*CattiCartanon Jungle Love (BEN n 24)
214 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
215 BEN n 24 FI SK RX 14 FI*Hiesun Diamonds in the Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
216 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Hugo Boss Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
217 BEN n 24 FI SK RX 15 S*Panorama's Uno Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
S*Panorama's Rush (BEN n 24) x S*Panorama's Miss Monroe (BEN n 24)
218 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Hiesun Bonita Santa Maria Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
219 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Hiesun Churro Cariño Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
220 BEN n 24 FI SRK LO 14 Tamleopardens Hypnotic Poison Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Tamleopardens Pure Poison (BEN n 24) x Tamleopardens Gucci (BEN n 24)
221 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
221 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Mira Fonsén 1
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
222 BEN n 22 32 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Nefertiti Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kissukkalan Zzribaa (BEN n 22)
223 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 NOM BIS
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
224 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
224 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Määrittely Luigi Comorio BEN n 22 32
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
224 BEN n 22 32 FIN SRK LO CattiCartano's Snow Crystal Son Uros Veteraani Mira Fonsén 5
Indiaink Sampson of SiruCats (BEN n 22) x CattiCartano's Sweet Heart (BEN n 22 31)
225 BEN n 24 32 FI SRK LO FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Supreme Champion Britta Busse KM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
226 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kimuli's Summer Of Love Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
226 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kimuli's Summer Of Love Uros Määrittely Luigi Comorio BML ns 11 31
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
227 BRI n FI SRK LO FI*Aurantia's Girl on Fire Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
228 BRI a S*Björktassen's Undine Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV NOM
S*British Dream's Black String Solo (BSH n) x S*Kickelimickens First Lady (BSH c)
229 BRI a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
230 BRI a SE*Zeltzin's Angel Eyes Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Bokbackens Choco (BSH b) x Babyblue (BSH a)
231 BRI b S*Tebasiles Biscotti Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x S*Tebasiles Sarema (BSH c)
232 BRI b FI SK LO 15 FI*Aurantia's Tree Kangaroo Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
233 BRI d FI SK LO 15 FI*Aurantia's Flying Fox Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
234 BRI f FI SRK LO FI*SamBelle's Electra Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
234 BRI f FI SRK LO FI*SamBelle's Electra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
235 BRI f FI SK LO 15 FI*Aurantia's Galaxy Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
236 BRI f FI SK LO 15 FI*Aurantia's Universe Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
236 BRI f FI SK LO 15 FI*Aurantia's Universe Naaras Määrittely Luigi Comorio Abs
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
237 BRI f FI SRK LO FI*Duketin Gabrielle Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Knallåsen's Qing of Dukat (BSH b) x FIN*Aleksandra's Elegia (BSH e)
238 BRI fs FI SRK LO FI*Helmiinan Matleena Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
239 BRI n 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Nona Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
240 BRI b 24 FI SK LO 15 FI*Ullukan Chocolate Chip Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén DISQ
FI*Gimmie's Whimsical (BSH b 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
241 BRI d 22 FI SRK LO 14 FI*Aurantia's Cosmic Expansion Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Gimmie's Whimsical (BSH b 22) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
242 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
243 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Chatamin Alfred Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Hattara (BSH ns 11)
244 BRI ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Heppu Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
245 BRI ns 11 FIN SRK LO FIN*Gnome's Epsilon Indi Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP NOM
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
246 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Ferme Julius Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Ferme Ibanez (BSH ns 22) x FIN*Kontukatin Lilac Cinderella (BSH j 24)
247 BRI ns 24 64 FI SRK RX FI*Helmiinan Hepsankeikka Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
S*Palace&Main's Smooth Criminal (BSH ns 24) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
248 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
249 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Larisa Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
250 BUR a FIN SRK LO FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
251 BUR b FI SK LO 14 FI*Arkhitekton Alnwick Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC BIV
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Grishina (BUR n)
252 BUR b FI SRK LO 14 FI*Enigmatic Aenigma Uros Avoin Britta Busse EX2
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
253 BUR b FI SK LO 15 FI*Elwood's Twisted Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
254 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Fresco Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
255 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
256 BUR c FI SK LO 15 FI*Elwood's Azog Turmelija Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Shu-Shun Jandia (BUR b)
257 BUR c FIN SRK LO FIN*Arkhitekton Senemut Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Igor Chupacabra*CZ (BUR n) x FIN*Arkhitekton Valentina (BUR b)
257 BUR c FIN SRK LO FIN*Arkhitekton Senemut Uros Veteraani Mira Fonsén 3
Igor Chupacabra*CZ (BUR n) x FIN*Arkhitekton Valentina (BUR b)
258 BUR d FI SK LO 15 FI*Elwood's Lion Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
259 BUR d FI SRK LO FI*Kissmollin Bourree Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
260 BUR f FI SRK LO FI*Arkhitekton Tarja Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
261 BUR f FI SRK LO 14 FI*Arkhitekton Melodia Naaras Kastraatti Britta Busse Abs
FI*Kissmollin Bourree (BUR d) x FI*Bishamon JoJo Jaqueminot (BUR n)
262 BUR g FI SK LO 14 FI*Elwood's Blue Condition Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
263 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM BIS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
264 BUR h FI SK LO 15 FI*Elwood's Crunchie Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
265 BUR j FI SRK LO FI*Kissmollin Annabella Naaras International Champion Eric Reijers Abs
FIN*Tai-Hao Jekku (BUR e) x FIN*Kissmollin Martha (BUR c)
266 BUR j FI SRK LO FI*Arkhitekton Katariina Naaras Champion Eric Reijers Abs
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
266 BUR j FI SRK LO FI*Arkhitekton Katariina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
267 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
268 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
269 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM BIS
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
270 CRX II / CRX n 02 64 S*Curly line Moni Maker Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB NOM
S*Rexture Up On Catwalk (CRX n 03) x DK*Blytt Cuba Libre (CRX n 03)
271 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC BIV NOM BIS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
272 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 14 FI*Telltail's Twenty Twirls Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
273 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 Hele Noksas *LT Naaras Avoin Britta Busse EX2
Curly Sun Konquistador (CRX a 03 33) x Fiji Noksas*LT (CRX f 09)
274 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Windseeker Dixie Black Watch Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
274 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Windseeker Dixie Black Watch Uros Määrittely Luigi Comorio CRX ns 09
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
275 CRX II / CRX ns 03 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vsevolod Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
276 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 15 FI*Telltail's Vasilisa Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x FI*Telltail's Ingerith (CRX ns 03)
277 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
278 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Telltail's Nordman Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
FIN*Windseeker Gribbin Swansea (CRX n 01) x FIN*Telltail's Honey Baby (CRX n)
279 CRX II / CRX b 01 63 FI SRK LO S*Fort Knox Eric Northman Uros Kastraatti Britta Busse Abs
S*Spotless Utter (CRX n 03 33) x FIN*Windseeker Questa Barre (CRX f 03)
280 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX FIN*Telltail's Almeisan Naaras Kastraatti Britta Busse Abs
Skyrex Telling Tales (CRX n 03) x FIN*Telltail's Palitra (CRX f 09 33)
281 CRX VI / CRX n 03 24 SE*DarkTown's Brilliant Ballerina Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
S*Kick'Em Hell On Wheels (CRX n 01 21) x SE*DarkTown's Absolute Adorable (CRX h 03 33)
282 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK RX 15 FI*Desala's Aleksander Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FIN*Lubavan Abelj-Dzimelj (CRX as 24)
283 CRX VII / CRX f 21 33 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Firemaker Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Piupaws Robin (CRX d 24) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
284 CRX VIII / CRX h 03 33 SE*DarkTown's Absolute Adorable Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
S*Spotless Domino (CRX n 03) x S*Magic Paw's Endless TwinkelingStar (CRX d 33)
285 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 14 FI*Telltail's Jolene Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
286 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Mira Fonsén Abs
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
287 DRX IV / DRX f 09 FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Maleficent Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's ForgetMeNot (DRX f 09)
288 DRX IV / DRX f 09 S*Oblivion's Fantastic Fiona Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB
S*Kingfishers Gorgeous Jafar (DRX n 09 33) x S*Oblivion's Lay Lady Lay (DRX f)
289 DRX IV / DRX f 03 FI SRK LO FI*Fairy-Story's DazzlingDiva Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's BlingBling (DRX b 32)
290 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
290 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
291 EUR ns 22 FI SRK RX Ilmaveivi-Mikke Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
292 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
293 MAU n 24 FI SK LO 14 FI*Chai-lai Wennefer Hem Netfer Entepy Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
294 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
294 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
295 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
295 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
296 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV NOM
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
297 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Martinic Supreme Selection Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
298 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
299 OCI ns 24 FI SK RX 15 FI*SpottyDotty William Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FI*Moosegrove Cleopatra (OCI n 24)
300 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
300 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
301 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
302 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's Lady Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
303 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Iron Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
304 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
304 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Veteraani Mira Fonsén 6
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
305 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
305 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
306 RUS FI SRK LO FI*BlueLair's Zina Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FI*Zarin Magnolia (RUS )
307 RUS FI SRK LO 14 FI*Meadowpaws Sapphire Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Meadowpaws Willow (RUS )
308 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
309 RUS FI SK LO 15 Swaldiphary Lavinia Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Swaldiphary Sweet Saber (RUS ) x Swaldiphary Silver Soleil (RUS )
310 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Rupert Giles Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
311 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
312 SOM a S*Ianthelagens Kes Prinsdotter Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Prinsen (ABY a) x S*Nogitsune's IshkaAsh (SOM a)
313 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 15 Cocopah Da Shin Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Merloni Natan (SPH a) x FI*Tutsi Boucheron (SPH f 21)
314 SPH III / SPH g FI SK LO 15 Cocopah Samsara Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Kattmillas Frantic (SPH n 21) x FI*Tutsi Boucheron (SPH f 21)
315 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
316 SPH V / SPH n 02 33 FI SK LO 15 FI*Tutsi Hariton Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
317 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
318 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
319 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
320 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
321 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
322 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
323 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
324 OSH b 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Rafano Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
325 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
326 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
327 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
328 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
329 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
329 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Määrittely Vladimir Isakov OSH n 01 21
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
329 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
330 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
331 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
332 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
333 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros International Champion Helene Lis EX1 No Cert
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
334 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kefeidi Uros Supreme Premior Helene Lis KM NOM
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
335 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
336 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
337 SIA b FI SRK RX FI*Birregin Arabean Proud Naaras International Premior Helene Lis EX1 No Cert
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x S*Qrowntwig Heartbeat of a Queen (SIA n)
338 SIA h FI SRK RX 14 Cammeleo Isis Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Umi Airys Only My (SIA b)
339 SIA b 21 FI SRK LO FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
340 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
341 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
342 SIA j 21 FI SRK RX FI*Feanorian Dabria Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
Syana Hans Heysen (OSH a 22) x FIN*Feanorian Cherry Clafoutis (SIA h)
343 SYS n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
344 SYS n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
345 SYS d 03 FI SK LO 14 FI*Birregin Pierre Précieuse Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Keiko Miyoko (OSH f 24)
346 SYS n 03 21 FI SRK LO 13 HU*Shagio-Chen Palatinus Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB NOM
Apocalyptica Tommy (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Divine (SIA a 02)
347 HCL James Uros Kotikissat Mats Askett 2
347 HCL James Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 1
348 HCL Jeremias Uros Kotikissat Mats Askett 1 NOM
349 HCL Noora Naaras Kotikissat Mats Askett 2
349 HCL Noora Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM BIS
350 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Mats Askett 1 NOM
351 HCS Caesar Uros Kotikissat Helene Lis 1 NOM BIS
352 HCS Erkki Einari Uros Kotikissat Helene Lis 2
353 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Helene Lis 2
354 HCS Tinka Naaras Kotikissat Helene Lis 3
355 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Helene Lis 1 NOM BIS
355 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 2
356 HCS Susanna Naaras Kotikissat Helene Lis 4
356 HCS Susanna Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 3
357 NEM II / NEM f 09 21 Alhena Delle Paludi Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
398 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats SBI f (13c), RAG a 21 (13c), RAG a 21, RAG n, RAG n 21, MCO IX, MCO VI, NFO I, NFO VIII, SIB IV, SIB VII, TUA IX, HCL 37
Busse Britta BEN n 22 32, BEN n 24 32, BUR b, BUR d, BUR f, ABY n, CRX II, CRX VI, CRX VII, DRX IV, VET 1 39
Comorio Luigi BEN n 22 32 (13c), BSH f (13c), BML I (13c), CRX II (13c), RAG a 03, RAG b 04, RAG f 21, SBI f, SBI g, SBI h, ACL III, MCO II, MCO IV, NEM II, NFO IX, NFO V, SIB II, TUA V, VET 1, VET 2 40
Eek Magnusson Iréne RAG a 04, RAG c 04, RAG d, RAG n 04, SBI a, SBI n, ACL VIII, ACS VIII, MCO I, NEM I, NFO II, SIB VIII, TUA I, VET Kotikissat 40
Fonsén Mira BEN n 22, BML I, BSH b 24, BSH d, BSH n, BSH n 22, BSH ns 24 64, BUR a, BUR c, BUR g, BUR h, CYM 51-52, EUR ns 22, KOR, MAU n 24, OCI b 24, OCI ns 24, ABY o, CRX VIII, SOM a, SPH I, SPH III, VET 3 41
Isakov Vladimir OSH n 01 21 (13c), BEN n, BEN n 24, BSH a, BSH d 22, BSH fs, CHA, EUR w 62, OCI n 24, ABY a, ABY p, RUS, SPH V 31
Jyrkinen Jaana PER e 02 62 (13c), EXO d 03 22 (13c), EXO a, EXO c, EXO d, EXO d 03 22, EXO d 22, PER d 23, PER e 02, PER f 24, PER g, PER n 03, PER ns 01 21 62, MCO V, SIB III, SIB VI 41
Lis Helene EXO e 03 22, EXO n, EXO n 03, EXO n 22, PER a, PER as, PER b, PER d 03 24, PER d 21 33, PER d 24, PER f, PER f 03, PER fs 03 23, PER n, OSH a 24, OSH b 03 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH n 03 24, SIA a, SIA b, SIA e 21, SIA h, SIA j 21, SIA n 03 21, HCS 36
Nyman Pia RAG n 03, MCO III, MCO VII, NFO IV, NFO VI, BAL w 67, OSH a 25, OSH b 24, OSH f, OSH f 25, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 25, SIA b 21, SIA d 02, SIA d 21, SIA n, SIA n 03 42
Reijers Eric RAG a, RAG f, RAG f 04, RAG n 03 21, SBI a 21, MCO VIII, NFO III, NFO VII, BSH b, BSH f, BSH ns 11, BSH ns 24 62, BUR j, BUR n, OCI bs 24, CRX I 40
10 tuomaria