PIROK 118. kansainvälinen kissanäyttely 09.05.2015
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.5.2015 Loppuu 9.5.2015
Ilmoittautuminen alkaa 10.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 16.4.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 900   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tähtiareena Tampereen Messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kat I & II Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 0405237764, Kat III, IV, KK Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere p. 0405688336 -
tavoitat parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org, p. 0445543590
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksut/pv 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 30 €/kissa, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita siihen oma ja kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä postita samantien näyttelysihteerille.
"Ruutua ja raitaa” kilpailuun voidaan ilmoittaa vain kissoja joiden kuvio 22, 23, 24 tai 25 ja joissa ei ole valkoista.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset maksullisia ilmoittautumisaikana; 5€/muutos.
Ilmoittautumisajan jälkeen mahdollisia vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.

Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta.
Omat häkit merkittävä ilmoittautumiseen.

Näyttelyluettelo maksullinen (2€), tilattavissa täältä ja ostettavissa paikan päältä. Sähköinen luettelo maksuton.

Seuraa nettisivujamme www.pirok.org
NÄHRÄÄN TAMPEREELLA!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 177
2 219
3 159
4 139
Kotikissat 10
Yhteensä 704

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n FI SRK RX FI*Mimosan Forbidden Love Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
FIN*Mimosan Ö-Finalmente (EXO n) x FIN*Whispers Gone With The Wind (PER n 03)
5 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
6 EXO f FI SK LO 14 Alsace Exotic Jitka Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
7 EXO g FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
8 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
9 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
10 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
11 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
12 EXO ns 24 62 Daoine Sidhe Emilianus of my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Capriz-Tati Abricot *** (EXO e 03 22) x Ruslana's Fiona *** (EXO ns 24)
13 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
14 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
15 EXO a 03 24 FI SK LO 14 FI*Mau-Miun First Love Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
16 EXO d 03 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Stargazer Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
17 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
18 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
19 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
20 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER n FI SK LO 15 IT*Fashion Stars Wilma Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
Fashion Stars Touch Me, JW (PER n) x Fashion Stars Tess (PER g 03)
22 PER n FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Nightwish Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
23 PER n FIN SRK RX S*Athelstones Blackout Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Boberan's Red Bull (PER d) x S*Eddore Vintage Jeans (PER a)
24 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Caroline Stoa Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
25 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Sweet Dreams Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x FI*Moondreamer's Heart Queen (PER f 24)
26 PER d FI SK LO 14 FI*Kultaviiksen Magic Slim Uros Avoin Caroline Stoa EX2
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
27 PER d FI SK LO 14 FI*Mimosan Le Boy Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
28 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
29 PER e FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel's Touch Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
30 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
31 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
32 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
33 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Champion Bobby Funk Abs
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
34 PER n 22 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
35 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
36 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
37 PER d FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
38 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
39 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Caroline Stoa Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
40 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Excellent Elvira Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Sweet Shamira (PER f 22)
40 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Excellent Elvira Naaras Veteraani Flavia Capra 1 NOM BIS
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Sweet Shamira (PER f 22)
41 PER f 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Liliana Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
42 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
43 PER g 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Raya Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Best Wishes Pedro (PER d 03 22) x Best Wishes Nancy (PER a 03)
44 PER ns 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Days Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
45 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
46 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
47 PER n 02 FIN SRK RX FIN*Mimosan Dreamer Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM BIS
Steeplechase Strange Attractor (PER d) x FIN*Whispers Gone With The Wind (PER n 03)
48 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
49 PER e 01 62 Ma Griff Irresistible of Heinroos Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB NOM BIS
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
50 PER e 02 62 Ma Griff Ice-Cream of Heinroos, JW Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Ma Griff Feline (PER g 02)
51 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
52 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
53 PER f 03 22 FI SRK LO FI*Whispers High Hopes Naaras Kastraatti Bobby Funk Abs
N*Stargate's Umbriel (PER d 03) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
54 PER f 03 24 FI SK LO 14 FI*Whispers Little Queenie Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
55 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
56 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
57 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
58 ACL IV / ACL n 03 23 FI SK RX 14 BR*Aruak Curl Barth Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
BR*Aruak Curl Mordred, JW (ACL d 22) x BR*Aruak Curl Pandora The Odd (ACS fs 02 21)
59 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC NOM
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
60 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
61 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Marie Westerlund Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
61 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
62 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
63 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
64 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
65 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
66 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
67 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
68 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
69 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*NomenEst Emmanuelle Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
70 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
71 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld King Of Dreams Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas MCO II, MCO n 09
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Etta James Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
74 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
75 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
76 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS BIV
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
77 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
78 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
79 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
80 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Daryl Dixon Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
81 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
82 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
83 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
84 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Premior Jorge Fernández González-Redondo EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
85 MCO II / MCO n 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Minerva Garmiva Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
86 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
87 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
88 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Avoin Stéphane Henry EX2
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
89 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Laramillan Janey Powel Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
90 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Brown Girl Ring Naaras Avoin Stéphane Henry EX2
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
91 MCO III / MCO a 22 FI SK RX 15 Dion Tallin Perla Annaru*PL Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Brano Liv Perla Annaru*PL (MCO d 22) x Peacemaker's Roxette Ria (MCO a 09)
92 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young Forever Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
94 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Stéphane Henry Abs
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
95 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
96 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Casanova Brown Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Tiger Lily (MCO n 09 22)
97 MCO III / MCO n 24 FI SRK RX Auchentoshan Sissi Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX2
Auchentoshan's Machiavelli (MCO n 23) x Auchentoshan's Walhalla (MCO n 21)
98 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
99 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM BIV
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
100 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Ameliinan Ringo Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Ameliinan Hyacinthe (MCO n 09 22)
102 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Ameliinan Fara Naaras Avoin Marie Westerlund EX2
King Kovu Silverbastis*PL (MCO n 09) x FI*Ameliinan Daimi (MCO n 09 24)
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Hey Jude Naaras Avoin Marie Westerlund Abs
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
104 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin Zinnia Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
106 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
108 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
109 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Indiana Jones Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
111 MCO V / MCO d 24 FI SRK LO 14 FI*Hellraisers Extreme Ferrari Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FIN*Fullmoon's Xtreme Dude (MCO d 09 23) x FIN*Fiarosa Cesilia (MCO f 22)
112 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC BIV NOM
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
113 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
114 MCO V / MCO d FI SK LO 14 FI*MaineQueen Midnight Special Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
115 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
116 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
117 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
118 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Gabriel Uros Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
119 MCO V / MCO f FI SRK LO 13 FI*SwingPop Desafinado Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP BIV
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FIN*SwingPop Audrey Burn (MCO ns)
120 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
121 MCO V / MCO f 22 FIN SRK LO FIN*Fiarosa Cesilia Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX3
FIN*Kasmasiinin Nuuskamuikkunen (MCO n 22) x FIN*SolarWind's Nereid (MCO f 09 22)
121 MCO V / MCO f 22 FIN SRK LO FIN*Fiarosa Cesilia Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM
FIN*Kasmasiinin Nuuskamuikkunen (MCO n 22) x FIN*SolarWind's Nereid (MCO f 09 22)
122 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
123 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
124 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
125 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Ma Baker Naaras Avoin Lena Björkander EX3
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
126 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 14 FI*SolarWind's Mother-of-pearl Naaras Avoin Lena Björkander EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
127 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nadia Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC BIV
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
128 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Lena Björkander EX4
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
129 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
130 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 14 FI*Marskin Greta Garbo Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX2
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Brianna (MCO d 09 22)
131 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
132 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
133 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
134 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
135 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS BIV
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
136 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Lena Björkander EX1 No Cert
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
137 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras Premior Lena Björkander EX1 No Cert
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
138 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
139 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Atlas Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
140 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS BIV NOM
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
140 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
141 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
142 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
143 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 BIV NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
144 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Gringo Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
145 MCO VII / MCO fs 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Leia Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX2
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
146 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 14 FI*Vuorensinen Perdita Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
147 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
148 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
149 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
150 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
151 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
152 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
153 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO 13 FI*CapitalCats Moonflower Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x Løve Hulen's Maybelline (MCO f 22)
154 MCO VIII / MCO gs 03 FI SRK LO FI*Krysos Parfait Amour Naaras Avoin Marie Westerlund EX2
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FIN*Krysos Fifi (MCO g 23)
155 MCO VIII / MCO es 03 FI SK LO 14 FI*Krysos Mystery Merlin Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Candy (MCO w)
156 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
156 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Määrittely Flavia Capra MCO VIII/ MCO ds 03 22
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
157 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
158 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
159 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
160 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB BIV
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
160 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
161 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 14 FI*Unikuun SnowWhiteDevil Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*Hellraisers D'Wham Bam (MCO w)
162 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
163 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Edvard Frieg Uros Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
164 NEM I / NEM g 21 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
165 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
165 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Määrittely Flavia Capra NEM I/ NEM ns 21
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
166 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Heinuntuvan Eemelinpoika Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x SE*Pawsome Pi (NFO n 22)
167 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Karvanaaman Justiina Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar (NFO n 22)
168 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
168 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
169 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
170 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
171 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
172 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Chivas Regal Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
173 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
174 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX3
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
175 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
176 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
177 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
178 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
179 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Loveheart Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
180 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Flavia Capra KM BIV
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
181 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
182 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
183 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 14 FI*Tupuliinin Frans I Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
183 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 14 FI*Tupuliinin Frans I Uros Määrittely Flavia Capra NFO III/ NFO n 24
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
184 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 14 FI*Tupuliinin Sissi Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
185 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
186 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Flavia Capra KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
186 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Lena Björkander 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
187 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
187 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
188 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tukki Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
189 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cnute-Cortie Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
190 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Avoin Flavia Capra EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
191 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
192 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
193 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX3
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
194 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
195 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
196 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Flavia Capra KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
197 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
197 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
198 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Pölli Uros Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
199 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
200 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
201 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Dark Light Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x FI*ArcticWilds Aiming High (NFO d 22)
202 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
202 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
203 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
204 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC BIV NOM
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
205 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
206 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
207 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
208 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan RisingStarOfXerxex Naaras Määrittely Flavia Capra NFO VIII/NFO fs 09
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
208 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan RisingStarOfXerxex Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
209 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
210 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
211 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
212 NFO VI / NFO d 03 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
213 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
214 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
215 NFO VI / NFO f 09 S*Restless Mrs Norris Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
(N)Stiv Kuling's Gunvald Gåttabanen (NFO d) x Garance de Ramatuelle*BE (NFO w)
216 NFO VII / NFO as FI SK LO 15 Adils av Isblomst (N) Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund Abs
(N)Skaujenta's Vemund (NFO ds 11) x (N)Fodnaheia's Amarone (NFO n 09 24)
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
218 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
219 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
220 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Elli Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
220 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Elli Naaras Määrittely Flavia Capra NFO VI/ NFO f 09 24
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
221 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Eveliina Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
222 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
223 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
224 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB BIV NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
225 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
225 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
226 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
226 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
227 RAG n FI SRK LO FI*Rock'nRags PrinceOfWolver Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
228 RAG n FI SK LO 14 FI*AijaiCats Amazing Ami Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
229 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
230 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican BigKiss Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
231 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
232 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
233 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
234 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
235 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
236 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
237 RAG b FI SRK LO FI*Mithrandilin Faramir Uros Premior Flavia Capra EX1 CAPIB
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FIN*Celestial's FoscaFantastica (RAG n)
238 RAG b FI SRK LO FI*Calamarin YvesSaintLaurent Uros Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FI*Calamarin Lady Love (RAG a 04 21)
239 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
240 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS NOM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
241 RAG f FI SRK LO 14 FI*Pehmis Pirteä Pipsa Naaras Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
242 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
243 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
244 RAG a 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Eros Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM
S*Karvaturri's Busiga Bosse (RAG a) x S*Tallkottens Sweet CoCo (RAG g 21)
245 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
245 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Veteraani Lena Björkander 2
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
246 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Flavia Capra KM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
247 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Valkokullan Victoria Naaras Avoin Flavia Capra Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
248 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
249 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
250 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
251 RAG n 03 FI SRK LO FI*Valkokullan Wolver Uros Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
FI*Dollyblues Love Thing (RAG n) x FIN*Valkokullan Arizona Sun (RAG n 03)
252 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Heartbreaker Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x Eulalie Esmee Dream (RAG a 03)
253 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Kastraatti Flavia Capra EX2
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
254 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
255 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
256 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
257 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
258 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
259 RAG n 04 FI SRK LO FI*Collicatin Rita Hayworth Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
S*Harmony BlueEye Jaxon (RAG n 03) x FI*Collicatin Hadise (RAG n)
260 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS BIV
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
261 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
262 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Avoin Stéphane Henry EX2
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
263 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues First Day Of My Life Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
264 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
265 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Fantastic Feo Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FI*AijaiCats Tender Tara (RAG a 04)
266 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Fantastic Fia Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FI*AijaiCats Tender Tara (RAG a 04)
267 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
268 RAG a 03 FI SRK LO Darlinlildols Melania Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Soulmates Felicity Blue (RAG a 03)
269 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX2
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
270 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
271 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
272 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
273 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Diamond Dust Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
274 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
275 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
276 RAG a 04 FI SRK LO FI*Emija's Benito Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
277 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Snowrag Chili Pepper Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Snowrag Hot Chili Pepper (RAG n 03) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
278 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
279 RAG d 03 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shaman Hot Love Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP NOM
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
280 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
280 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Veteraani Lena Björkander 4
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
281 RAG f 04 FIN SRK LO FIN*Calamarin Gloria Naaras Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
S*Karvaturri's Busiga Bosse (RAG a) x FIN*Calamarin Beautiful Barbie (RAG f 04)
282 RAG g 04 FI SRK LO FI*Sunrunner's Tibalia Naaras Kastraatti Flavia Capra Abs
FIN*Sunrunner's Barig (RAG d 04) x Willow Rags Pajunkissa (RAG a)
283 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Grand International Premior Marie Westerlund Abs
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
284 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
285 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
286 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxnificent! Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
287 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
288 RAG c 04 21 FI SRK LO FI*Calamarin Nemo Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Fazerina (RAG a 03)
289 RAG f 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues Kookie Kutter Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Dollyblues Smooth Operator (RAG e) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
290 RAG g 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin Madonna Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
291 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
292 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC BIV
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
293 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
294 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Flavia Capra Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
294 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Veteraani Lena Björkander Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
295 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
296 SBI a FI SRK LO FI*Halipalleron Adalmiina Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
S*Chimär's Xavier (SBI a) x FI*Zaidoon Amanda (SBI a)
297 SBI a FI SK LO 15 EE*Greger Star St.Ifferini Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
S*Possum's Bellman (SBI a) x EE*Cherie Angel St.Ifferini (SBI a 21)
298 SBI a FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceMan Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 BIV NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
299 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
300 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
300 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Veteraani Marek Chadaj 4
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
301 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Viper Venturer Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
301 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Viper Venturer Uros Siitos
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
302 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
303 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
304 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
305 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
306 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Benji Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
307 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
307 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Lena Björkander 3
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
308 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo Abs
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
309 SBI e FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceCream Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
310 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
311 SBI f FI SK LO 14 FI*Pörrökerän Padmé Amidala Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Tamus Escort (SBI d) x FI*Pörrökerän Aurea Aprilis (SBI n)
312 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
313 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
314 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
315 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
316 SBI h FI SRK LO 13 FI*Mimitan Thea Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Kolmikulman Hercules (SBI e) x FI*Mimitan Angelic Afrodite (SBI b)
317 SBI h FI SRK LO FI*Tamus Zafira Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Tamus Supra (SBI b)
318 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
318 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
319 SBI j FI SK LO 15 FI*Annmark Bedivere Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
320 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
321 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
321 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Marek Chadaj 3
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
322 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Kastraatti Marie Westerlund Abs
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
323 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
324 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
325 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
326 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
327 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
328 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
329 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
330 SBI e 21 FI SK LO 15 FI*Tamus Mercury Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
331 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
332 SBI h 21 FI SRK LO FI*Rais-Kis Cinnamon Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
333 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
334 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
335 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
336 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
337 SIB III / SIB ny 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Joona Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Saara (SIB n 09 24)
338 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
339 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
339 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Kasvattaja
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
340 SIB III / SIB n 24 FIN SRK RX FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea Naaras Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
S*Laxforsens Vante (SIB n) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
341 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
342 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
343 SIB V / SIB f FI SRK LO FI*Jäälinnan Alisa Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
344 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
345 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
346 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 13 FI*Jäälinnan Esmeralda Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Jäälinnan Avatar (SIB n)
347 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
348 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Cassia Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
349 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)