RUROK 11.4.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.4.2015 Loppuu 11.4.2015
Ilmoittautuminen alkaa 19.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 27.3.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.3.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka PetExpo, Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt

 
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  HUOM!Puheluita vain viikonloppuna vuorotyön vuoksi p.050-5340810
Näyttelypäälikkö:Tuomo Kotola p.050-5532543
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Myyntipaikat ja rotupöydät: PetExpo Päivi Tiitinen p.044-0668586

Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 106
2 99
3 130
4 170
Kotikissat 28
Yhteensä 533

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO a FI SRK LO 13 FI*Mogi's Beau Bobby Uros Champion Aase Nissen EX1 CACIB
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 15 S*Subwoofer Othello Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
7 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
8 EXO ns 24 62 Daoine Sidhe Emilianus of my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Capriz-Tati Abricot *** (EXO e 03 22) x Ruslana's Fiona *** (EXO ns 24)
9 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
10 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
10 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
11 EXO d 03 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Stargazer Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
13 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
15 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER f FI SRK LO 14 FI*Shamirin Magic Maya Naaras Avoin Aase Nissen EX2
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Ophelie Odelia (PER f 03)
17 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
18 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
19 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC NOM BIS
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
20 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Aase Nissen KM NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
21 PER d FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
21 PER d 22 FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Määrittely Aase Nissen PER d
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
22 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
23 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Aase Nissen KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
24 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
25 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM NOM BIS
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
26 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
26 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Määrittely Aase Nissen PER fs 22 62
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
27 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
28 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
29 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Avoin Aase Nissen Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
30 PER f 03 24 FI SK LO 14 FI*Whispers Little Queenie Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
31 PER g 03 22 FI SRK RX FI*Kermaviiksen Dream of Yours Naaras International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
S*Athelstones Battlestar (PER a 03 22) x D'Eden Lover Shakira (PER g 03 22)
32 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
33 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
33 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
34 PER f 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Firefly Naaras Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
34 PER f 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Firefly Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
35 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
36 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
37 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
38 ACL VI / ACL d 09 24 FI SK RX 15 FI*Trollin Myy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
39 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
40 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
41 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
42 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Tellervo Kass
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Veikko Saarela 1
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
44 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
45 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
46 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
47 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
48 ACS VI / ACS g 03 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Angela Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen LegoCurl (ACS a 24) x FIN*Recknagel Helenmirren (ACL es 02 21 33)
49 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
50 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX FI*Dezzicat's Allegro AceCurl Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
51 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
52 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Cool Fresita Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
53 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
54 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX2
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
55 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
56 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
57 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
58 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
59 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Lena Nordström KM BIV
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
59 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Veikko Saarela 3
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
60 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
61 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
64 MCO IV / MCO n 03 24 Quirina Estate Pearls*RU Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström Abs
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x Niagara Falls Estate Pearls*RU (MCO a 03 24)
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
66 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
67 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
68 MCO V / MCO f 23 FIN SRK LO FIN*Mibella's Curious Calista Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Iidaroosan Faustino (MCO n 09) x FIN*Fairouz Bella Notte (MCO f 23)
68 MCO V / MCO f 23 FIN SRK LO FIN*Mibella's Curious Calista Naaras Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*Iidaroosan Faustino (MCO n 09) x FIN*Fairouz Bella Notte (MCO f 23)
69 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS BIV
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
70 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
71 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Champion Lena Nordström Abs
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
72 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
73 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 14 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Avoin Lena Nordström EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
74 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
75 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström Abs
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
76 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Cecilia Fire Thunder Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
77 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Atlas Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
79 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
80 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cauhu Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
81 MCO VII / MCO fs FI SK LO 15 Lazy Days of Beauty Wizards Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
d'Artagnan of Beauty Wizards (MCO n 09 22) x Tamalika of Beauty Wizards (MCO fs 22)
82 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO FI*Iidaroosan Snow angel Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
84 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cepponen Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX3
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
86 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Waltteri Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
86 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Waltteri Uros Määrittely Bjarne Wikström MCO ds 09 22
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
87 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Juggernaut Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*NineTales Afrosamurai (MCO es 22) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
88 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
89 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Julle Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
91 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
92 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
93 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
94 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 13 Orkan Uroczysko*PL Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x F*Chelsey des Friggodin (NFO n 09 23)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
96 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Jemina Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
99 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
101 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
101 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
102 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
103 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
104 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
105 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Jorja Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
106 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
107 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
108 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Kastraatti Tellervo Kass Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
108 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
109 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Champion Lena Nordström EX1 CACIB
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
110 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras International Champion Kristiina Rautio G4 CAGCIB NOM
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
111 NFO VIII / NFO fs 03 FI SK LO 15 FI*Kujakeikarin Quineisha Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
112 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
113 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
114 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
114 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
115 RAG n FIN SRK LO FIN*Satinante's Zaida Dianora Naaras Supreme Premior Lena Nordström KM BIV
Ritzyrags Sir Duncan McCloud (RAG n 03) x FIN*Okapi's Blue Aeris (RAG a)
115 RAG n FIN SRK LO FIN*Satinante's Zaida Dianora Naaras Veteraani Veikko Saarela 4
Ritzyrags Sir Duncan McCloud (RAG n 03) x FIN*Okapi's Blue Aeris (RAG a)
116 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
117 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
118 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
119 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunflower Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
120 RAG a FI SK LO 15 FI*Colorstar's Noel Snowman Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
121 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
122 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
123 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
124 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
125 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
126 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
127 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
128 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
129 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
130 RAG n 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dreaming again.. Uros Supreme Champion Tellervo Kass Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Velvet Rose (RAG n)
131 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
132 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
133 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Most Wanted Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
134 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
135 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's Collide With The Hearts Naaras Champion Lena Nordström Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
136 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Barfait's Tinker Bell Naaras Avoin Lena Nordström Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Heartbreaker (RAG n 03)
137 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
138 RAG a 03 FI SRK RX 14 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk Naaras Avoin Lena Nordström Abs
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Starry Lady (RAG n 03)
139 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
140 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
141 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
141 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
142 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Feel-X Notabilis Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x S*Cas-Sus Pussycat Doll (RAG a)
143 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
144 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
145 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Snow Cake Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
146 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Winter Candy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
147 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
148 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
149 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Lumotar Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*RiverkneeTommy Hilfiger (RAG n 03) x FIN*Kujakeikarin Lehdokki (RAG f 04)
150 RAG h 03 FI SRK LO 14 FI*Snowrag Clara Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
151 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
151 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
152 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
153 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
154 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
155 SBI b FIN SRK LO FIN*Canth's Suklaapallo Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
156 SBI c EE*Kelly Grace Klaudia Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x EE* Glorianna Klaudia (SBI j)
157 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
158 SBI f FI SRK LO 14 FI*Belagian Xantippa Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
159 SBI f FI SK LO 14 FI*Pörrökerän R2-D2 Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Tamus Escort (SBI d) x FI*Pörrökerän Aurea Aprilis (SBI n)
160 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
161 SBI j FI SK LO 15 FI*Annmark Bedivere Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
162 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
163 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
164 SBI e 21 FI SRK LO 14 FI*Belagian X-File Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
165 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
166 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
167 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
168 SIB III / SIB n 22 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zeus Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
169 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Artemis Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
170 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
171 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
172 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 14 FI*ValkeanTaian Birger Peloton Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Balladin Rosmariini (SIB n 09 24)
173 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
174 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ulla Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
175 SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
176 SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
177 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
178 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
179 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
180 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
181 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
182 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
183 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Lena Nordström Abs
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
184 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Lena Nordström Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
185 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Reshid Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
186 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Veikko Saarela 2
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
187 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
188 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
189 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
190 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
190 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
191 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
192 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
193 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
194 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
195 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
196 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
197 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS BIV NOM BIS
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
198 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aranel Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
199 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
200 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
201 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
202 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
202 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Jarmo Räihä 1
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
203 ABY p FI SK LO 14 FI*Neaera's Guryon Growl Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
204 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP NOM
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
205 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
206 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
207 BEN n 24 FI SK LO 14 Myart Jungle Rock N Spots Naaras Avoin Veikko Saarela EX3
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Myart Nicky Minaj (BEN n 24)
208 BEN n 24 FI SRK LO 14 Myart Jungle Spots Rock Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Africasia Jayashri (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
210 BEN n 24 Kruunutallin Saima Sokeripöly *** Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x Myart Jungle Spots Rock (BEN n 24)
211 BEN n 24 Maya Gold Labra Daisy *** Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Maya Gold Lamanai Amulet *** (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonny *** (BEN n 24)
212 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x S*Bella Pardus Cheetah of Kungsgarden (BEN n 24)
213 BEN n 22 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jamboree Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
214 BEN n 22 33 FI SK RX 14 Piparmintun Asser Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX2
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
215 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
216 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX S*CallaMej de Li Cat Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Baheras Wb Niklas (BML as 11) x Miamber Silver Aloe Vera (BML bs 11)
217 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
218 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
219 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Veteraani Jarmo Räihä Arvosteltu
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
221 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Jarmo Räihä 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
222 BRI a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
223 BRI a FI SK LO 15 FI*Feronian Jade Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
224 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
224 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Jarmo Räihä Arvosteltu
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
225 BRI f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
226 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
227 BRI d 22 FI SK LO 14 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
228 BRI ny 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Starlet Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
229 BRI ns 11 33 Arrons Snezhny Bars Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC NOM
Maffin Snezhny Bars (BSH ns 33) x Arktikos B.R.I. Ersella Blue-Eyed Dream (BSH ns 11 33)
230 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS BIV NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
231 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin I just can't stop Lovin you Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
232 BUR n FI SK LO 15 FI*Seirene Starlight Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
233 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Kastraatti Arja Martikainen Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
234 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin Bon Jovi Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
235 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Mira Fonsén Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
236 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
236 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
237 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
238 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
239 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
239 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
240 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
241 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
242 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
243 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC BIV
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
244 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Avoin Jarmo Räihä EX2
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
245 BUR h FI SRK LO FI*Genuina Oranda Onassis Naaras Avoin Jarmo Räihä EX3
FIN*Nebula's Red Minor (BUR d) x FIN*Genuina Kea (BUR c)
246 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
247 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
248 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
249 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Nutty Pumpkin Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
250 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO FI*FunkyJam's BoomBoomPow Naaras Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM NOM
FI*FunkyJam's Peberholm (CRX n 03) x Devi Nasza Hodowla*PL (CRX a 03)
251 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
252 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
253 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 14 FI*Lavender's Lord Nelson Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
254 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPS
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
255 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
256 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
257 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
258 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
259 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS NOM
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
260 CRX IV / CRX h 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Just Kidding Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
261 CRX IV / CRX g 01 62 FI SRK LO FI*Ronttilan GR8 Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Ronttilan Aurinkotuuli (CRX es 09 24) x FI*Ronttilan "Belle Amour" (CRX n 09)
262 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
263 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK RX FI*Ronttilan Born Free Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x S*Djäknens Rose (CRX ns 02 21)
264 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC BIV
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
265 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
266 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI SK RX 14 FI*Framillan Rolling PickaBoo Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
267 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
268 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
269 DRX I / DRX a FI SK LO 14 FI*Åbodas Afrodite Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
270 DRX I / DRX a FI SK LO 15 FI*Quiero Xinzo Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Orphéade Haldar (DRX e 09 33) x FI*Quiero Orejana (DRX fs 23)
271 DRX I / DRX a FIN SRK LO S*Fiddlestix Once Ogima Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
Novecento (DRX n) x S*Darklin Reach Miss Zelda (DRX a)
272 DRX III / DRX fs 23 FI SRK RX FI*Quiero Orejana Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
273 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX2
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
274 DRX III / DRX gs FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
275 DRX III / DRX es 22 FI SRK RX SE*Amor Regis Marius Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
SE*Amor Regis Gandalf (DRX a 22) x S*Fiddlestix Sushi Swirl (DRX g)
276 DRX III / DRX f FI SRK LO 13 FI*Mirexin Pikku-Prinsessa Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP BIV
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
276 DRX III / DRX gs FI SRK LO 13 FI*Mirexin Pikku-Prinsessa Naaras Määrittely Jarmo Räihä DRX III/ DRX f
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
277 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX2
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
278 DRX IV / DRX g 09 FI SRK RX 13 FI*Quiero Talavera de la Reina Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Mirabel (DRX n 09 32)
279 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
280 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
281 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
281 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Jarmo Räihä 1 NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
282 DRX VI / DRX ns 03 24 FI SRK LO FI*Mirexin Eleonora Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Riiviön Vilpuri (DRX ns) x FI*Riiviön Iiris (DRX fs 09 22)
283 DRX VII / DRX g 33 FI SK LO 14 FI*Clavinova Liana Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Åbodas Sihu (DRX f 33)
284 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 FI*Mirexin Joyful Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
285 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
286 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Jabulani Yumi Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
Jabulani Richie (DRX w) x Kristal Dolly of Jabulani (DRX n 22)
287 DSP I / DSP a FI SK RX 14 FI*Cuiran Zino Uros Määrittely Jarmo Räihä DSP V/a 09 33
Agat Blue Dragon (DSP e 21) x Rosa Nataroma (DSP n 03)
287 DSP V / DSP a 09 33 FI SK RX 14 FI*Cuiran Zino Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Agat Blue Dragon (DSP e 21) x Rosa Nataroma (DSP n 03)
288 DSP V / DSP d 09 33 FI SRK RX 13 FI*DonAmen El' Nino Uros Avoin Veikko Saarela Abs
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Sapphire (DSP f 09 21)
289 EUR n FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
290 EUR n FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
291 EUR n FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukernuppi Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
292 EUR FI SK RX 15 FI*Katinhännän Patrick Rigsby Uros Rodun tarkistus Jarmo Räihä EUR ns
FI*Katinhännän Kosminen-säde (EUR es 23) x Noki-Noora (XSH ns)
293 EUR FI SK RX 15 FI*Katinhännän Grace Lisbon Naaras Rodun tarkistus Jarmo Räihä EUR fs 23
FI*Katinhännän Kosminen-säde (EUR es 23) x Noki-Noora (XSH ns)
294 EUR a FI SRK RX 13 FI*Katinhännän Hiukkasmyrsky Uros Kastraatti Veikko Saarela EUR as
FI*Katinhännän Kiekko-Leijona (EUR as) x FI*Katinhännän Nikki Murdoc (EUR g 23)
295 EUR f FI SRK RX FI*Tiikerililjan Johtotähtikki Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Tiikerililjan Ilomieli (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
296 EUR g FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
297 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
298 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
299 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
300 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
301 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
301 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Jarmo Räihä Arvosteltu
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
302 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP BIV
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
303 EUR n 24 FI SRK LO FI*Casimirrin Henley Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Casimirrin Esmeralda (EUR n)
304 EUR n 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Ivan Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
305 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
305 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Jarmo Räihä 3
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
306 EUR n 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Bibliofiili Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
307 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
308 EUR a 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anthem Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
309 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
310 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
311 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Hagar Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
312 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
313 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
314 EUR d 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Iris Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
315 EUR e 22 FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
316 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
317 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
317 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
318 EUR f 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Qrumeluuri Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
319 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
320 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
321 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
322 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
323 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
324 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
325 EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
326 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
327 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
328 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
329 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
330 EUR as 23 FI SK RX 14 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
331 EUR es 23 FI SRK RX 13 FI*Katinhännän Kosminen-säde Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Katinhännän Kiekko-Leijona (EUR as) x FI*Katinhännän Nikki Murdoc (EUR g 23)
332 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
333 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM BIV
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
334 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
335 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
336 KBL IV / KBL f 09 22 FI SRK RX 14 FI*Hassunhauska Qilda Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FIN*Cherrytail's Hayworth (KBL f 09 22)
337 KBL IV / KBL f 09 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Hayworth Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*FunnyBob Berendei Dokki (KBL d 09 22) x FIN*Cherrytail's Coupe de Ville (KBL ns 22)
338 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
339 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Q-T Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
340 KOR FI SRK LO FI*Mythai Vipada Tay-Wee Naaras Champion Mira Fonsén EX2
FI*Tatsutan Netre Parsha-Kamah (KOR ) x FI*Mythai Ee Noo Duang Jai (KOR )
341 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
342 KOR FIN SRK LO FIN*Mythai Chai Son Chaisee Uros Veteraani Jarmo Räihä 4
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Mythai Yupa Yod Rak (KOR )
343 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
344 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
345 MAN 53 / MAN d 09 22 53 FIN SRK RX FIN*JoJon Huang Dec Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
346 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
347 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
348 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
348 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
349 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
350 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
351 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
352 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
353 OCI b 24 FI SK RX 14 FI*Kukkatarhan Eulophia Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
354 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM BIV NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
354 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Jarmo Räihä 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
355 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bellium Uros Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPS
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
356 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
357 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Laranga Doce Naaras Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Delícia deCanela (OCI o 24)
357 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Laranga Doce Naaras Siitos
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Delícia deCanela (OCI o 24)
357 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Laranga Doce Naaras Veteraani Jarmo Räihä 4
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Delícia deCanela (OCI o 24)
358 OCI c 24 FI SK LO 14 FI*Guttatus Polar Star Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
359 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
360 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
361 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
362 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
363 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
364 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC BIV NOM
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
365 RUS FI SK LO 14 Amore di Marchesi*CH Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV
JP*Starchild Ryusei (RUS ) x Zoé di Marchesi*CH (RUS )
366 RUS FI SK LO 14 FI*Hana-Bi Anna Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Hana-Bi Mardi Gras (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
367 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
368 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
369 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPIB
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
370 SIN FI SRK RX FI*Chai-lai Sweetheart Sally Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
371 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
372 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
372 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Jarmo Räihä 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
373 SOM as FI SRK LO Haiko Walimai de la Cornaline Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Arpeggio Puccini (SOM as) x Black Beauty du Prince (SOM ns)
374 SPH I / SPH n FI SK RX 14 FI*Eipril Ounlyone Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
SE*Sphynx Olympen Admetos (SPH n 09) x FI*Evilurbastet Charmy (SPH n 03)
375 SPH II / SPH n 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Julius Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Friday Madeleine (SPH f 09 32)
376 SPH III / SPH d FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Napoleon Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
377 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
378 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
379 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
380 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
381 SPH V / SPH a 09 32 FI SK LO 14 FI*Evilurbastet Olympia-O'Kroshka Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Diva La Viva Damascus (SPH a 32)
382 SPH V / SPH n 02 33 FI SK LO 15 FI*Tutsi Hariton Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
383 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
384 SPH V / SPH n 09 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
385 XSH ns 22 FI SK RX 15 Hottentotti Naaras Noviisi Jarmo Räihä Abs
386 BAL w 67 FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin William Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
387 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
388 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Minzay Pinocchio Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FIN*Fercatin Isaber Minnie (BAL w)
389 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)