RUROK 24.8.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.8.2014 Loppuu 24.8.2014
Ilmoittautuminen alkaa 23.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.8.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Myyrmäkihalli,Raappavuorentie 8-10, 01600 Vantaa
Toimihenkilöt HUOMIO! MAKSUKUITTI ON LÄHETETTÄVÄ NÄYTTELYSIHTEERILLE VÄLITTÖMÄSTI JOKO SHOW@RUROK.FI TAI POSTISSA.
Maksukuitin mukana selvästi seuraavat tiedot: Ilmoittajan nimi, kissan virallinen nimi ja rotu.

Näyttelyn toimihenkilöt:
Näyttelysihteeri:Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Numerosta 050-5340810 tavoittaa vain iltaisin kello 20.00-21.00. Yleiset näyttelykysymykset omalle yhdistykselle ja Omakissa kysymykset omakissan vastuuhenkilöille!
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221:)
Tuomarioppilasanomukset; 31.7.2014 mennessä Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilamarinen.
Palkinnot ja ruusukkeet: otetaan kiitollisuudella vastaan. Ilmoita palkinnot 31.7.2014 mennessä Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi
Myyntipaikoista ja rotupöydistä vastaa näyttelypäällikkömme Tuomo Kotola, p. 050 553 25 43
 
Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo p. 050-5340810, tai show@rurok.fi huom. näyttelysihteeri ei vastaa puhelimeen työaikana eli ensisijaisesti yhteydenotot sähköpostilla!
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Lisätietoja Näyttely on euro tyylinen.
Luettelo 3€
Ruusukeet 3€

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 92
2 115
3 94
4 154
Kotikissat 26
Yhteensä 481

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
TUA I / TUA n FI SRK RX Geraylar Hazar of Nazarlik Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Wendel Stoop KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
5 EXO n 03 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Gangman Style Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid (PER a 03 22) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
6 EXO d 03 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Stargazer Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
7 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
8 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Champion Wendel Stoop EX1 CACIB NOM
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
9 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
10 PER n FIN SRK LO FIN*Nightmare's Magical Paws Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FIN*Angelican Hypnotic (PER n) x FIN*Edge's Miss Molly (PER n)
10 PER n FIN SRK LO FIN*Nightmare's Magical Paws Naaras Veteraani Yan Roca Folch 2
FIN*Angelican Hypnotic (PER n) x FIN*Edge's Miss Molly (PER n)
11 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
12 PER f Hiladoras Caramella Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
13 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER ns FI SRK LO FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
15 PER ds FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
16 PER fs FI SRK LO Kuutsas Summer Storm Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
17 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
18 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
19 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
20 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
21 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
22 PER ns 24 62 FIN SRK RX FIN*Dirlandan Efesos Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
23 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
24 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
25 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
26 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
26 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Yan Roca Folch NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
27 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
28 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
29 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM BIS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
30 PER n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Xscape Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
31 PER a 03 22 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS NOM
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
32 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
33 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
34 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dave Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
35 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros International Premior Robert Lubrano Abs
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
36 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
36 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Anne Veland 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
37 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
38 LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
39 MCO I / MCO a FI SRK LO FI*Lexicon Anastasia Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 No Cert
FI*Cherry's Maine Obiora (MCO n) x FI*Fullmoon's FireWalkWithMe (MCO f 09 22)
40 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
41 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
42 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
43 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
44 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Fiarosa Maine Tero Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Fiarosa Maine Romeo (MCO d 22) x FI*Krysos Scarlett O'Hara (MCO n)
46 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
46 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Anne Veland 1
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
48 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Avoin Yan Roca Folch VG3
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
49 MCO V / MCO g 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Juno Naaras Avoin Yan Roca Folch EX2
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
50 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 IT*Betulla Di Freya Valencia Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Timaracoon's Tornado (MCO n) x Betulla di Freya Remember Me (MCO f 22)
51 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
52 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
53 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Louise Naaras Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP NOM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
54 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's FireWalkWithMe Naaras Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACIB
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
55 MCO VI / MCO f 03 Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC NOM
Frant Grey Claws*RU *** (MCO a) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
56 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
57 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV NOM BIS
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
58 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate PearlS*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX2
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Freeclimber Elisabeth (MCO f 09 22)
59 MCO VI / MCO e 09 Merlin LeonilaCoon*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV NOM BIS
Heart and Soul LeonilaCoon*RU *** (MCO n 03) x Indiana Road House *** (MCO g)
60 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
61 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
62 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Halden coon's Turbo Jr Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*Halden coon's Ka (MCO n 23)
63 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Champion Yan Roca Folch Abs
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
64 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SRK RX 14 FI*Fullmoon's Irresistible Princess Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch Abs
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
65 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted MyWay Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x S*Ruffle's Billie Jean (MCO a)
66 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Ups I did It! Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
67 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX 14 FI*Fullmoon's I Love Rock N Roll Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch VG1
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
68 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
69 MCO IX / MCO w 62 FIN SRK RX Nova's Place Tacomah Uros Veteraani Anne Veland 3
Nova's Place Sebastian (MCO n 22) x Athabaske's Kaskaskia (MCO w)
70 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
71 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Taaborinvuoren Pamela Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Tähtitassun Carl Philip (NFO w) x FI*Tähtitassun Lapin Lumo (NFO n 24)
72 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
73 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
74 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
75 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
76 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 S*Silent Hill's Sweeney Todd Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Eternitgården's Farion (NFO a 09) x S*LenLass Xanadu (NFO gs 09 22)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Matilda Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
78 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
79 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
80 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
81 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
82 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACIB
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
83 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
84 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Ballawhane It's A Mystery Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
85 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS NOM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
86 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
87 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros International Champion Yan Roca Folch EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
88 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
89 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*Nenya's Shadowcat Naaras International Champion Yan Roca Folch Mitätöity Mitätöity
S*Nenya's Melchior (NFO n 09 24) x S*Nenya's Vàna Eluinil (NFO a 09)
90 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Minerva Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
91 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
92 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
93 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
94 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
94 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Anne Veland 3
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
95 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
96 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
97 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
98 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Aase Nissen EX2
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
99 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
100 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras Champion Aase Nissen Abs
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
101 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
102 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
103 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
104 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Aase Nissen EX2
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
105 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP BIV
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
105 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Anne Veland 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
106 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Vanessa Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x Harmony des Anges de Norvege (NFO fs)
106 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Vanessa Naaras Määrittely Raymond Alessandro Saetre NFO VII/ fs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x Harmony des Anges de Norvege (NFO fs)
107 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
108 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
109 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison Uros Avoin Yan Roca Folch Abs
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
110 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK RX 14 Gabra Gina Z Klajdovky, CZ Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Fjordgård's Nils Hogersson (NFO ns 09 23) x Barborka Z Klajdovky, CZ (NFO f 24)
111 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
112 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*Windsor Kaleish Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX2
N*Fjascho's Fritz (NFO w) x FIN*Windsor Gigi (NFO ns 22)
113 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane I Want ToBeFree Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
114 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
115 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
116 RAG n FI SRK LO 13 FI*Hakalan Herra Töppönen Uros Avoin Tellervo Kass Abs
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
117 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
118 RAG n FI SRK LO 14 FI*Erkatin Söpö-Nöpöstiina Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Aune Amanda (RAG n)
119 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
120 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC BIV
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
121 RAG a FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's My Caramel Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Caramel Tiger (RAG a)
122 RAG f FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's I'm Little Miss Princess Love Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FI*JewelDoll's Hero Inside Me (RAG b) x FI*Tiridoll's Still In Love (RAG f 04)
123 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
124 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Pehmis Harald Suuri Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
125 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
126 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
127 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
128 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
129 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Farang Faryd Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Riverknee Iceman Junior (RAG n 03) x FI*Riverknee Quarida Chica (RAG a)
130 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Hakalan Irwin Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Hakalan Tähkäpää (RAG a 03)
131 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Sunrunner's Willa Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Sunrunner's Ostvel (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Nia (RAG f 04)
132 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Heili Naaras Avoin Robert Lubrano Abs
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
133 RAG n 04 FI SRK LO 14 Gayaneh Io Improvisus Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
134 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
135 RAG a 03 FI SRK LO 14 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
(N)Dixie Dolls Dazzling Sparrow (RAG n 03) x S*Gunbertus Eloa Enejie (RAG a 03)
136 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Tiger Heart Uros Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
Purr-Fect Bobby Blue (RAG a) x FIN*Tiridoll's Belladonna (RAG a 03)
137 RAG a 03 FI SRK LO FI*Erkatin Tytti Tuulikki Naaras Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FIN*Mayapaw's Notorious (RAG a 03) x FIN*Pöön Neiti Nokinenä (RAG n)
138 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Feel-X Notabilis Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x S*Cas-Sus Pussycat Doll (RAG a)
139 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
140 RAG a 04 FIN SRK LO FI*Tiridoll's Dreamcatcher Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Lovely Tiger (RAG a 04)
141 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
142 RAG d 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Caramel Kiss Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Rasberry Cream á Chardani*DK (RAG d) x FIN*Tiridoll's Caramel Love (RAG g 03)
143 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
144 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
144 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Veteraani Anne Veland 2
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
145 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
146 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
147 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Aase Nissen KM BIV NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
148 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
149 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
150 SBI a FIN SRK LO FIN*Shamran Quiromantica Naaras Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP
FIN*Pumpulivuoren Elias (SBI a 21) x FIN*Shamran Okarina (SBI n)
151 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
152 SBI b EE*Kayzer Herencia Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB NOM
S*Raus Höjden's Nelson af Raus (SBI n 21) x S*Raus Höjden's Beverly (SBI b)
153 SBI b FI SRK LO FI*Ziazan Geppetto Uros Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*Ziazan Edwina (SBI a)
154 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
155 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
156 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Aase Nissen KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
157 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
158 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
159 SBI f FI SRK LO 14 FI*Belagian Xantippa Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
160 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
161 SBI n 21 FI SRK LO FI*Zildan Lumihelmi Naaras Champion Aase Nissen EX1 CACIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
162 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
163 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
164 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
165 SBI c 21 FI SRK LO 13 FI*Ziazan Horus Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*MeToYou Hero (SBI a) x Iceland Sunny Queen *ES (SBI c 21)
166 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
167 SIB I / SIB n FI SRK LO 14 NO*Tundrapaw's Dixie Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x NO*Tundrapaw's Afrodite (SIB n 24)
168 SIB I / SIB a FI SRK LO 13 FI*Piperitan Inachius Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Piperitan Hera (SIB g 22)
169 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 13 FI*Amurin Linus Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x FI*Amurin Carmel (SIB f 03 23)
170 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Aase Nissen KM BIV
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
171 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
172 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
173 SIB III / SIB a 22 FI SRK LO 13 FI*Piperitan Ixion Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Piperitan Hera (SIB g 22)
174 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 BIV NOM
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
175 SIB III / SIB a 24 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zodiac Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
176 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Magnificat Siberian Tosha Uros Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x Una Magnifica Ellbrante (NEM n)
177 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
178 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
179 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Armi Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
180 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
181 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Raymond Alessandro Saetre EX2
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
182 SIB VIII / SIB ns 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's SpecialBoy Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe (SIB ds 24) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
183 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
184 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
185 TUA I / TUA n FI SRK RX Geraylar Hazar of Nazarlik Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
186 TUA I / TUA n FI SRK RX 14 FI*Lumiris Aladdin Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Yang (TUA w)
187 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB NOM
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
188 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
189 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Nazarlik Yang Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB BIV
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Nazarlik Renkli Roxana (TUA w)
190 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
191 TUA IX / TUA w 63 FI SRK RX 14 FI*Lumiris Anastasia Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Yang (TUA w)
192 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
193 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Valier's Farai Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre Abs
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
194 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
194 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Anne Veland 4
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
195 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Champion Fabrice Calmès KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
196 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1 NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
197 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Fabrice Calmès KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
198 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Fabrice Calmès KM BIV NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
199 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros International Premior Fabrice Calmès EX1 CAGPIB
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
200 ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Premior Fabrice Calmès EX1 CAPIB
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
201 ABY n FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Iavas Uros Kastraatti Fabrice Calmès EX1 CAP
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
202 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
203 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS BIV
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
204 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
205 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Avoin Eric Reijers EX2
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
206 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
207 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
208 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Supreme Premior Eric Reijers Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
209 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
209 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
210 ABY o FI SRK LO FI*Link Zaki Habit Rouge Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
211 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
212 ABY p FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Rhiw Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
213 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
214 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras Grand International Premior Penelope Bydlinski EX1 CAPS
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
215 BEN n 22 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jamboree Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
216 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
217 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Penelope Bydlinski KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
217 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Henry Hornell 4
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
218 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
219 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Henry Hornell 1
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
221 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
222 BRI a FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Aramis Uros Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
223 BRI c Kamila Verona First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
224 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Avoin Fabrice Calmès EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
225 BRI n 22 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Eye Catcher Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Rhinestone's All I Have (BSH g 24)
226 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros International Champion Fabrice Calmès EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
227 BRI ns 22 62 FI SK LO 14 Britz Buster Jaxx Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Nimloth Rocco Da Silva (BSH ns 22) x Britz Soda Blast (BSH ns 22)
228 BRI n 02 62 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Jim Beam Uros Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Eugenie des Mirificats (BSH g 01)
229 BRI f 03 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Dream Come True Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Annie Oakley (BSH g 03)
230 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
231 BUR n FI SRK LO Wild Angel's Valenok of Seirene Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
Brenwood Yandex of Wildangel (BUR b) x Wild Angel's Mary Poppins (BUR n)
232 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
233 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin Bon Jovi Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
234 BUR b FI SRK LO FI*Kassaran Minnehaha Naaras Grand International Champion Penelope Bydlinski EX1 CACS
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Harebell Victoria Princes (BUR j)
235 BUR b FI SRK RX FI*Kassaran Ursus Uros International Champion Penelope Bydlinski Abs
FI*Kassaran Manitou (BUR d) x Sabokah Aotearoa Lass (BUR h)
236 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW Uros Avoin Penelope Bydlinski EX1 CAC NOM
Audin Ardass*UA (BUR n) x Shwayamore Petite Aussie Rose (BUR b)
237 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Anastasia Naaras Champion Penelope Bydlinski EX1 CACIB NOM
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
238 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1 BIV NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
239 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros International Premior Penelope Bydlinski EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
240 BUR n Zaffiro Kizzy Kiss Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
241 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
242 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
243 BUR g FI SRK LO FI*Karvanverran Kirijawa K Naaras International Champion Fabrice Calmès EX1 CAGCIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
244 BUR h FI SRK LO FI*Cattish Olympos Zeus Uros International Champion Penelope Bydlinski EX1 CAGCIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
245 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
246 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Penelope Bydlinski KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
247 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
247 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Henry Hornell 3
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
248 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB NOM
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
249 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
250 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
251 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB NOM
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
252 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
252 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Veteraani Henry Hornell 2
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
253 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Ronttilan Riippa Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Tuiscalo's Happy (CRX n 23) x FI*Ronttilan Spotted Sphinx (CRX a 03 24)
254 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
255 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
256 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB BIV
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
257 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Weigela's Paju Pieni Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x S*Djäknens Gouda (CRX f 03 24)
258 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
259 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Premior Eric Reijers Abs
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
260 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 HU*Okonor Deep Purple Uros Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
Splendour Vatson-of-Okonor (CRX n 02) x NL*Pendragon's Dömper (CRX h)
261 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX2
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
262 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Buzz Uros Premior Penelope Bydlinski EX1 CAPIB NOM
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Sunrise (CRX d 03)
263 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Seer's Mara Jade Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB BIV
FI*Kolminniemen Alpo (CRX a 23) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
264 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO Pixie Fay Battle Under Stars Naaras Champion Luigi Comorio EX2
Cyntio Kici Kici Miau*PL (CRX n) x Pixie Fay Andromeda (CRX n 22)
265 CRX V / CRX n 24 FI SRK RX 14 FI*Piupaws Omega Supreme Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
FI*Piupaws Optimus Prime (CRX d 22) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
266 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Seer's Melchior Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
267 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Antsku Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Sanna-Raipe (CRX f 03 24)
268 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK LO FI*Derekaz Who Is A LittleDiva Naaras Kastraatti Fabrice Calmès EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
269 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
270 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Kastraatti Fabrice Calmès EX1 CAP
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
271 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Penelope Bydlinski EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
272 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK RX 14 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora Naaras Champion Penelope Bydlinski EX1 CACIB
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Dulcie High Energy (CRX f)
273 CRX VIII / CRX a 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Ceres Uros Kastraatti Penelope Bydlinski Abs
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
274 CRX n 61-63 / CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
274 CRX n 61-63 / CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras Veteraani Henry Hornell Abs
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
275 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
276 DRX I / DRX a FIN SRK LO FIN*Åbodas Hiawatha Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Bravefellow El-win (DRX e) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
277 DRX I / DRX n FI SRK RX 14 S*Kingfishers Never Give Up Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
S*Devenly's Mr Crowley (DRX n) x Golden Elf Ornella (DRX f 03)
278 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS NOM
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
279 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX3
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
280 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
281 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
282 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
283 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
284 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
285 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras Avoin Penelope Bydlinski EX1 CAC
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
286 DRX IX / DRX w 64 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's JingleJewel Naaras Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX1
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's GlitterGlow (DRX w)
287 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
288 DSP III / DSP g FI SRK RX FI*DonAmen Niqitha Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FIN*MotherNature's Super Hero (DSP n) x FIN*DonAmen Minoque (DSP e 21)
289 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
290 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
291 EUR as FI SRK RX 13 FI*Kiipun Dweller in a Dream Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Kassilan Neptunus (EUR d 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
292 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
293 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
294 EUR n 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xander Uros Champion Anne Veland Abs
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
295 EUR n 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Tyyris Tyllerö Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
295 EUR n 24 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Tyyris Tyllerö Naaras Määrittely Jarmo Räihä EUR n 23
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
296 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Anne Veland KM NOM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
297 EUR a 24 FIN SRK RX FIN*Kassilan Heinäkuun Heila Naaras Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS
EST*Amor Wildstar (EUR ns 23) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
298 EUR a 24 FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suvun Salarakas Uros Avoin Fabrice Calmès EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
299 EUR a 24 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1 BIV NOM
FI*Kassilan Qmaverinen Qtti (EUR ns) x Täplä (EUR n 24)
300 EUR d 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros International Champion Penelope Bydlinski EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
301 EUR d 24 FI SRK RX FI*Kissakallion Orlando Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
302 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Avoin Penelope Bydlinski EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
303 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
303 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
304 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
305 EUR g 22 FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lumolyyli Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
306 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Takatalven Taika Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
306 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Takatalven Taika Naaras Määrittely Jarmo Räihä EUR ns 23
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
307 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
308 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
309 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras International Champion Fabrice Calmès EX1 CAGCIB
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
310 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS BIV
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
311 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
312 JBT d 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Koguma Uros International Champion Fabrice Calmès EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
313 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 14 Cezar Ostrov Koshek Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB NOM
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
314 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Fabrice Calmès KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
315 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras International Champion Fabrice Calmès EX1 CAGCIB
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
316 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Champion Fabrice Calmès EX2
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
317 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah Uros Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
318 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
319 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
320 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Fabrice Calmès EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
321 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras International Premior Fabrice Calmès EX1 CAGPIB
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
322 MAN 51-52 / MAN f 52 FIN SRK RX FIN*Armain Mercoledi Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
323 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Penelope Bydlinski KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
324 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
325 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
326 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
327 OCI n 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Degarmoara Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
328 OCI a 24 FI SRK LO FI*Onnikatin Bonus Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
329 OCI a 24 FIN SRK LO FIN*Onnikatin Blueberry boy Uros Premior Eric Reijers Mitätöity Mitätöity
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
330 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
331 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
332 OCI b 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Discocactus Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
333 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
333 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Henry Hornell 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
334 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bellium Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
335 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
336 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
337 OCI c 24 FI SRK RX 14 Blackwater Owi No Limit Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB
Ocipaws Classy Ragtime Blues (OCI b 24) x Catiators Geebee of Blackwater (OCI b 24)
338 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
339 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Anne Veland KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
340 OCI o 24 Boliviliki Lock The Beast Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
Dream Tigers Amethyst 4 Boliviliki (OCI c 24) x Boliviliki Aelita Hopper (OCI b 24)
341 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
342 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
343 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
344 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB BIV
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
345 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Tiermes Sámi Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
346 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
347 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
348 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Olimpia Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik My Saaga (RUS )
349 SNO n 05 FI SRK RX Destrier Alaska Knight Uros Avoin Anne Veland Abs
Southpole JFK (SNO n 05) x Shadycombe Alaska Sky (SNO n 05)
350 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
351 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
352 SOM n FI SRK RX FI*Amajan Fede Favoloso Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
S*Fauve No 13 Baby (SOM n) x FI*Amajan Duchessa Dora Divina (SOM n)
353 SOM n FI SRK RX FI*Amajan Fadma Fiorina Naaras International Champion Luigi Comorio Abs
S*Fauve No 13 Baby (SOM n) x FI*Amajan Duchessa Dora Divina (SOM n)
354 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
355 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
356 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
357 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB NOM
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus (SOM n)
358 SOM o FI SRK LO FI*Amajan eAmbra Eminente Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Amajan Bonfiglia Felice (SOM o)
359 SOM o FIN SRK RX FIN*Amajan Berto Benvenuto Uros Supreme Premior Anne Veland KM NOM
FIN*Exlibris Origo (SOM n) x FIN*Exlibris Nota Bene (SOM o)
360 SPH I / SPH a FI SRK LO FI*Tuiscalo's Lifeguard Uros Champion Luigi Comorio Abs
Aristokrat Amex of Prioritet (SPH n 32) x LV*Otomi Vasilisa (SPH g 03 21)
361 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
362 SPH V / SPH g 09 33 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
362 SPH V / SPH g 09 33 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana Naaras Määrittely Jarmo Räihä SPH g 09 33/SPH V
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
363 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
364 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
365 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Liquirizia Naaras Kastraatti Louis Coste EX1 CAP NOM
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
366 BAL n FI SRK LO FI*Willicon La Strega d'Aprile Naaras Kastraatti Louis Coste EX1 CAP
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
367 BAL b FI SRK RX FI*Kalliolan Kullannuppu Naaras Premior Louis Coste EX1 CAPIB
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Kalliolan Linda Fiorina (BAL h)
368 BAL b FI SRK LO FI*Kalliolan Vippe Jesper Uros Kastraatti Louis Coste EX1 CAP
Uncas Sagamore of Noah's Ark (BAL n) x FI*Kalliolan Kullannuppu (BAL b)
369 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
370 BAL c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Ellie Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
371 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Avoin Louis Coste EX1 CAC
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
372 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Louis Coste KM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
373 OLH f 24 FI SRK RX 14 FI*Noxx Cassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Noxx Northern Lights (OSH fs 24)
374 OLH ns 24 FI SRK RX 13 FI*Noxx Midnight Sun Uros International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB
FI*Noxx Vava (BAL ds 21) x FI*Noxx Tricky Tania (OSH as 24)
375 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
376 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
377 OSH a FI SRK LO 13 FI*Vuorikatin Drifter Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Wickd Wonderlnd van Crystaltina*NL (OSH b 03) x FI*Jaguars Glumbumble (OSH a)
378 OSH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Nuoret 7-10 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
379 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
380 OSH f FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Pussy Katnip Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
HU*Shagio-Chen Papaya (OSH d 22) x (N)Manhunter's Check Me Out (OSH f 24)
381 OSH g FI SK LO 14 Apsara Via Nocturna*PL Naaras Avoin Louis Coste EX1 No Cert
FI*Rimppakintun Aamuvarhain (OLH e 24) x Handira Ari-Gan*PL (OSH h 24)
382 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
383 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Karl Preiss KM NOM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
384 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
385 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
386 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros Premior Karl Preiss EX2
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
387 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Edward Uros Premior Karl Preiss EX1 CAPIB NOM BIS
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
388 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
389 OSH d 23 FI SRK LO 14 FI*Choose An Aconda Man Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
389 OSH d 22 FI SRK LO 14 FI*Choose An Aconda Man Uros Määrittely Louis Coste OSH d 23
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
390 OSH d 25 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinho Sepe Uros International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
391 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
392 OSH g 24 FIN SRK RX FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FIN*Major Petit-Prince (OSH a 25) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
393 OSH bs 22 FI SRK LO FI*Nazarlik Aragorn Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*LoveOriental Ilmari (OSH n) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
394 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Jalecat's LeeLoo Naaras Kastraatti Louis Coste EX1 CAP
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
395 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Louis Coste EX1 CACS
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
396 OSH ds 24 FI SRK LO ClassicOri's Deeply Deluxe Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x UA*Fairytale Sim-Sim (OSH f 03)
397 OSH fs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Juliet Naaras Champion Louis Coste EX1 CACIB NOM BIS
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
398 OSH n 03 FI SRK LO HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino Naaras Kastraatti Karl Preiss Abs
HU*Shagio-Chen Lovely Louis (OSH a) x HU*Shagio-Chen Datolya (SIA n 03)
399 OSH b 02 FI SRK LO 14 FI*Pinewoods Sugar and Spice Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
Wickd Wonderlnd van Crystaltina*NL (OSH b 03) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
400 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
400 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
401 OSH n 03 22 FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
402 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
403 OSH b 03 22 FI SRK RX 14 ES*Thanarat Our Lady Daphne Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Blue Moon Hippy Beat (OSH n 02 21) x Winnetou's Classic Romance (OSH f 22)
404 OSH bs 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
405 SIA n FIN SRK RX FIN*Arhantin Lalibelah Uros Supreme Champion Karl Preiss Abs
FIN*Arhantin Ruslan (SIA c) x FIN*Arhantin Cesarina (SIA n)
406 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
407 SIA n FI SRK LO 13 FI*Twist-Tiramisun Rapunzel Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB BIV
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
408 SIA n FI SRK LO 14 FI*Twist-Tiramisun Sokeri Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Twist-Tiramisun Pretzel (SIA a) x FIN*Twist-Tiramisun Inga (SIA n)
409 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
S*Ödesby's Ferna