RUROK 23.8.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.8.2014 Loppuu 23.8.2014
Ilmoittautuminen alkaa 23.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.8.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Myyrmäkihalli,Raappavuorentie 8-10, 01600 Vantaa
Toimihenkilöt HUOMIO! MAKSUKUITTI ON LÄHETETTÄVÄ NÄYTTELYSIHTEERILLE VÄLITTÖMÄSTI JOKO SHOW@RUROK.FI TAI POSTISSA.
Maksukuitin mukana selvästi seuraavat tiedot: Ilmoittajan nimi, kissan virallinen nimi ja rotu.

Näyttelyn toimihenkilöt:
Näyttelysihteeri:Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Numerosta 050-5340810 tavoittaa vain iltaisin kello 20.00-21.00. Yleiset näyttelykysymykset omalle yhdistykselle ja Omakissa kysymykset omakissan vastuuhenkilöille!
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221:)
Tuomarioppilasanomukset; 31.7.2014 mennessä Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilamarinen.
Palkinnot ja ruusukkeet: otetaan kiitollisuudella vastaan. Ilmoita palkinnot 31.7.2014 mennessä Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi
Myyntipaikoista ja rotupöydistä vastaa näyttelypäällikkömme Tuomo Kotola, p. 050 553 25 43
 
Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo p. 050-5340810, tai show@rurok.fi huom. näyttelysihteeri ei vastaa puhelimeen työaikana eli ensisijaisesti yhteydenotot sähköpostilla!
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399


Lisätietoja Näyttely on euro tyylinen.
Luettelo 3€
Ruusukeet 3€

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 103
2 115
3 126
4 152
Kotikissat 27
Yhteensä 523

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO a FIN SRK RX S*IxiDixi's Crazy for You Uros Supreme Premior Aase Nissen KM NOM BIS
N*Korsvik's No Regrets (PER d) x S*IxiDixi's Heaven Can Wait (EXO n)
3 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS NOM
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
4 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO n 24 FI SRK LO 14 FI*Aamukasteen Ladybug Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
8 EXO n 03 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Gangman Style Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid (PER a 03 22) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
9 EXO d 03 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Stargazer Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
11 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Avoin Louis Coste EX1 CAC
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
12 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
13 PER n FIN SRK LO FIN*Nightmare's Magical Paws Naaras Grand International Premior Louis Coste EX1 CAPS
FIN*Angelican Hypnotic (PER n) x FIN*Edge's Miss Molly (PER n)
13 PER n FIN SRK LO FIN*Nightmare's Magical Paws Naaras Veteraani Wendel Stoop 1 NOM
FIN*Angelican Hypnotic (PER n) x FIN*Edge's Miss Molly (PER n)
14 PER n FIN SRK RX FIN*Amysantti Early Allert Uros Kastraatti Louis Coste EX1 CAP
FIN*Precious Red Alert (PER d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
14 PER n FIN SRK RX FIN*Amysantti Early Allert Uros Veteraani Wendel Stoop 1 NOM BIS
FIN*Precious Red Alert (PER d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
15 PER f FI SRK LO Fizgeralt Medea Mercedes Naaras Champion Louis Coste EX1 CACIB
D'Eden Lover Hearts On Fire (PER e 23) x FI*Tuitui Foo Fighter (PER f)
16 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras International Premior Louis Coste EX1 CAGPIB NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
17 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
17 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Wendel Stoop 2
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
18 PER n 22 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
19 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
20 PER n 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Loretta Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
21 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Louis Coste EX1 CAPS NOM
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
22 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Aase Nissen KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
23 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
24 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
25 PER n 03 FI SRK LO FI*Kermaviiksen Giovanni Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
N*Korsvik's First Impression (PER n) x FI*Kermaviiksen Dream of Yours (PER g 03 22)
26 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
27 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Määrittely Luigi Comorio PER f 02 21 62
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
27 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
28 PER f 03 FI SRK LO FI*Shamirin Ärliga Ännie Naaras Champion Aase Nissen EX1 CACIB
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
29 PER f 03 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kalimera Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
30 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS NOM BIS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
31 PER n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Xscape Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
31 PER n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Xscape Uros Määrittely Luigi Comorio PER n 03 22
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
32 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Louis Coste KM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
33 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Champion Louis Coste KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
34 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Nuoret 7-10 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
35 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dave Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
36 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros International Premior Fabrice Calmès Abs
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
37 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
39 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
39 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Määrittely Luigi Comorio Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
40 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
41 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
42 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB BIV
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
43 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 13 LT*Salta Nosis Impresionante Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
Amor Amor Salta Nosis*LT (MCO d 09 22) x Nina Ricci by Imagine Glamour, CZ (MCO n 09)
44 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
45 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
46 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Giselle Naaras International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FIN*Vuorensinen Aurora (MCO f 09 22)
48 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Just Only One Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
49 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
50 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
50 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
51 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros International Champion Fabrice Calmès EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yavanna Naaras Avoin Fabrice Calmès EX1 CAC
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
54 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1 NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
56 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC BIV
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
57 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Avoin Aase Nissen EX2
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
58 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
59 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
60 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen Abs
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
61 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
62 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX2
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
62 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Määrittely Luigi Comorio Abs
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
63 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
64 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Avoin Eric Reijers EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
65 MCO VI / MCO f 03 Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
Frant Grey Claws*RU *** (MCO a) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
66 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
67 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX2
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
68 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate PearlS*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Freeclimber Elisabeth (MCO f 09 22)
69 MCO VI / MCO e 09 Merlin LeonilaCoon*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
Heart and Soul LeonilaCoon*RU *** (MCO n 03) x Indiana Road House *** (MCO g)
70 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Grand International Champion Fabrice Calmès EX2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
71 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
72 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1 BIV NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
73 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX2
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
74 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Champion Tellervo Kass Abs
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
75 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
76 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Ups I did It! Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
77 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
78 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 No Cert
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
79 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
80 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Jooseppi Uros Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
FIN*Heinuntuvan Aapeli (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
81 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Aase Nissen KM BIV NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
82 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
83 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX2
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
84 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 S*Silent Hill's Sweeney Todd Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*Eternitgården's Farion (NFO a 09) x S*LenLass Xanadu (NFO gs 09 22)
85 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
86 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
87 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
88 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Grand International Champion Fabrice Calmès EX1 CACS BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
89 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Avoin Fabrice Calmès EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
90 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
91 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Ballawhane It's A Mystery Uros Supreme Champion Raymond Alessandro Saetre KM NOM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
92 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Raymond Alessandro Saetre KM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
93 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
94 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS NOM BIS
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
95 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
96 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
97 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*Nenya's Shadowcat Naaras International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
S*Nenya's Melchior (NFO n 09 24) x S*Nenya's Vàna Eluinil (NFO a 09)
98 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Minerva Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
99 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
100 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Raymond Alessandro Saetre KM BIV NOM BIS
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
104 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Ninatte's Kingda Ka Naaras Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
105 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
106 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
107 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
108 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
110 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
111 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
112 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX3
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
113 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP NOM
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
114 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
115 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
116 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
117 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane I Want ToBeFree Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
118 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
119 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Fabrice Calmès KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
119 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
120 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Fabrice Calmès EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
121 NFO IX / NFO w 62 FIN SRK RX FIN*Tähtitassun Väinämöinen Uros Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Tähtitassun Hurmuri (NFO n 23) x FIN*Tähtitassun Lumikukka (NFO w)
122 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX2
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
122 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
123 RAG n FI SRK LO 14 FI*Tammikatin Baby Bear Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
124 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Fabrice Calmès EX1 CAPS NOM
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
125 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
126 RAG a FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's My Caramel Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Caramel Tiger (RAG a)
127 RAG f FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's I'm Little Miss Princess Love Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*JewelDoll's Hero Inside Me (RAG b) x FI*Tiridoll's Still In Love (RAG f 04)
128 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
129 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Fabrice Calmès KM BIV
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
130 RAG n 03 FI SRK LO Eulalie Linnet Dream Naaras Avoin Fabrice Calmès EX1 CAC NOM
Raggledazzle Chilly Willy (RAG n 03) x Eulalie Chanel (RAG n 04)
131 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Avoin Fabrice Calmès EX2
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
132 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Champion Fabrice Calmès EX1 CACIB
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
133 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX2
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
134 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Sunrunner's Vamana Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1 BIV
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Izaea (RAG f 04)
135 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Tammikatin Baby James JR Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
136 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
137 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Tiger Heart Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
Purr-Fect Bobby Blue (RAG a) x FIN*Tiridoll's Belladonna (RAG a 03)
138 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Utuinen Icarus Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x FIN*Utuinen Aamu-Kaste (RAG a 04)
139 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
140 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Feel-X Notabilis Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x S*Cas-Sus Pussycat Doll (RAG a)
141 RAG a 04 FIN SRK LO FI*Tiridoll's Dreamcatcher Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB NOM
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Lovely Tiger (RAG a 04)
142 RAG c 04 FI SRK LO FI*Snowrag Forget-me-not Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Riverknee Moody Blues (RAG a 03) x FI*Snowrag Malibu (RAG a 03)
143 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
144 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Tellervo Kass Abs
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
145 RAG d 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Caramel Kiss Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Rasberry Cream á Chardani*DK (RAG d) x FIN*Tiridoll's Caramel Love (RAG g 03)
145 RAG d 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Caramel Kiss Naaras Määrittely Luigi Comorio RAG d 03
Rasberry Cream á Chardani*DK (RAG d) x FIN*Tiridoll's Caramel Love (RAG g 03)
146 RAG e 03 FI SRK LO 14 FI*Sunrunner's Wyn Uros Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès Abs
FI*Sunrunner's Ostvel (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Nia (RAG f 04)
147 RAG g 03 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Acting Like A Diva Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
148 RAG g 04 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Accept Me As I Am Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
149 RAG h 03 FI SRK LO 14 FI*Snowrag Clara Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
150 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
151 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
152 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
153 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
154 SBI n FIN SRK LO FIN*Shamran Okarina Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Kirakan Ever Lasting Love (SBI a) x FIN*Tapun-Tassu Tuffe (SBI n 21)
155 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
156 SBI a FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Cassiel Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
157 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
158 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB BIV
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
159 SBI a FIN SRK LO FIN*Nalandan Padmini Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Nalandan Janaya (SBI n)
160 SBI b EE*Kayzer Herencia Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
S*Raus Höjden's Nelson af Raus (SBI n 21) x S*Raus Höjden's Beverly (SBI b)
161 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
162 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Nuoret 7-10 kk Fabrice Calmès EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
163 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Fabrice Calmès KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
164 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS BIV
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
165 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
166 SBI f FI SRK LO 14 FI*Belagian Xantippa Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
167 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
168 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Siitos Raymond Alessandro Saetre
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
169 SBI n 21 FI SRK LO FI*Zildan Lumihelmi Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
170 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
171 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
172 SBI a 21 FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Celia Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
173 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
174 SBI b 21 FI SRK LO FI*Jade-Garden's Debbie Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX2
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Jade-Garden's Amethyst (SBI n)
175 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
176 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
177 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
178 SBI e 21 FI SRK LO 14 FI*Belagian X-File Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
179 SIB I / SIB n FI SRK LO 14 NO*Tundrapaw's Dixie Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x NO*Tundrapaw's Afrodite (SIB n 24)
180 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain Achtung Baby Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
181 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Peppi Pitkätossu Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x Goldenesima Snowcat (SIB ny 22)
182 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Cetane Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
183 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Magnificat Siberian Tosha Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x Una Magnifica Ellbrante (NEM n)
184 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SRK LO Abrikos Onix Gloria Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
Ivan-Chai Onix Gloria (SIB ny 24) x Dulsineya Onix Gloria (SIB n 03 22)
185 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Armi Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC NOM
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
186 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 13 FI*Catillus Jonatan Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
187 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
188 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Clavicus Vile Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX2
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
189 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
190 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
191 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
192 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
192 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Määrittely Luigi Comorio SIB IV/ g 09
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
193 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
194 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
194 TUA III / TUA n 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Määrittely Luigi Comorio TUA ny 24
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
195 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB NOM
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
196 TUA V / TUA d 24 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Rosso Ruben Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
197 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
198 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
199 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
200 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Pennut 4-7 kk Fabrice Calmès EX1
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
201 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
202 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Mahir Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
203 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
204 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Champion Louis Coste KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
205 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Unisonic Uros International Champion Louis Coste Abs
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
206 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Louis Coste EX1 NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Louis Coste KM BIV NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
208 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Louis Coste KM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
209 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Premior Louis Coste EX1 CAPIB
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
210 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
211 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Avoin Karl Preiss EX2
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
212 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
213 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
214 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
215 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
215 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Anna Wilczek 4
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
216 ABY o FI SRK LO FI*Nebuankhet Teachdaire Uros Kastraatti Jarmo Räihä Abs
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
217 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras Grand International Champion Louis Coste EX1 CACS
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
218 BEN n 22 FI SK RX 15 Piparmintun Aada Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
219 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Grand International Premior Louis Coste EX1 CAPS
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
220 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot Uros Grand International Champion Karl Preiss Abs
Ashanti Victory Dance (BEN n 24) x FIN*Alfajiri Vumilio (BEN n 24)
221 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Avoin Karl Preiss Abs
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
222 BEN n 24 FI SRK LO 14 FI*Bombay-Dreams Kiwoalah Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Bombay-Dreams Sheela (BEN n 24)
223 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
224 BEN n 24 FI SK RX 14 Jicarilla Itzin Winik Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
S*Leopardettes Wild Polar Puma (BEN ns 24) x Africasia Mma Kimba (BEN n 24)
225 BEN n 24 FI SRK LO 14 Africasia Mma Kimba Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP BIV
Caesar Uxmal Maya Gold (BEN n 24) x FIN*Mistymoon's Uhuru (BEN n 24)
226 BEN n 24 32 FI SRK LO 14 Oceanerix Vulcan Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Vilbert Pearl of Night (BEN n 24 33) x Emily (BEN n 24)
227 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
228 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
228 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Anna Wilczek 4
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
229 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM BIV
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
230 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
230 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras Määrittely Luigi Comorio BML ns 11 31
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
231 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
231 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Anna Wilczek 4
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
232 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
233 BRI n FI SRK LO 13 FI*Ruusutarhan Notabene Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Jippii (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
234 BRI a FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Aramis Uros Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
235 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Kastraatti Penelope Bydlinski EX1 CAP NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
235 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Anna Wilczek 1
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
236 BRI c Kamila Verona First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
237 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Avoin Penelope Bydlinski EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
238 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Penelope Bydlinski KM NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
239 BRI n 22 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Eye Catcher Uros Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Rhinestone's All I Have (BSH g 24)
240 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros International Champion Penelope Bydlinski EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
241 BRI ns 22 62 FI SK LO 14 Britz Buster Jaxx Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Nimloth Rocco Da Silva (BSH ns 22) x Britz Soda Blast (BSH ns 22)
241 BRI ns 22 62 FI SK LO 14 Britz Buster Jaxx Uros Määrittely Luigi Comorio BRI ns 22 62
Nimloth Rocco Da Silva (BSH ns 22) x Britz Soda Blast (BSH ns 22)
242 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Kipardi's Fittibaldi Naaras Avoin Louis Coste EX1 CAC
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
243 BRI ns 24 64 FI SRK LO 14 FI*Kipardi's Jane Austen Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Fittibaldi (BSH ns 24)
244 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
244 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Veteraani Anna Wilczek 5
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
245 BRI n 02 62 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Jim Beam Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Eugenie des Mirificats (BSH g 01)
246 BRI f 03 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Dream Come True Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Annie Oakley (BSH g 03)
247 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
248 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX2
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
249 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS NOM
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
250 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
251 BUR n FI SRK LO Wild Angel's Valenok of Seirene Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Brenwood Yandex of Wildangel (BUR b) x Wild Angel's Mary Poppins (BUR n)
252 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
253 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin Bon Jovi Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
254 BUR n FI SRK LO 14 FI*NanSin I just can't stop Lovin you Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
255 BUR a FI SRK LO FI*Aavan Send Me an Angel Naaras Champion Wendel Stoop EX1 CACIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x FI*Ninelli's Myrtillus Major (BUR a)
256 BUR a FI SRK LO 14 FI*Ninelli's Yperochos Ypsilon Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
257 BUR b FI SRK LO FI*Kassaran Minnehaha Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Harebell Victoria Princes (BUR j)
258 BUR b FI SRK RX FI*Kassaran Ursus Uros International Champion Wendel Stoop Abs
FI*Kassaran Manitou (BUR d) x Sabokah Aotearoa Lass (BUR h)
259 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC NOM
Audin Ardass*UA (BUR n) x Shwayamore Petite Aussie Rose (BUR b)
260 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Anastasia Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
261 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 BIV NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
262 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
263 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Penelope Bydlinski EX1 CAPS NOM
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
264 BUR n Zaffiro Kizzy Kiss Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
265 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
266 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX2
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
267 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1 NOM
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
268 BUR g FI SRK LO FI*Karvanverran Kirijawa K Naaras International Champion Penelope Bydlinski EX1 CAGCIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
269 BUR h FI SRK LO FI*Cattish Olympos Zeus Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
270 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
271 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
272 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Louis Coste KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
272 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
273 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC NOM
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
274 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
275 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
276 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
277 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC BIV NOM
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
278 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
279 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
280 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
280 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Veteraani Anna Wilczek 3
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
281 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Ronttilan Riippa Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Tuiscalo's Happy (CRX n 23) x FI*Ronttilan Spotted Sphinx (CRX a 03 24)
282 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
283 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
284 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
285 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB BIV
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
286 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Weigela's Paju Pieni Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x S*Djäknens Gouda (CRX f 03 24)
287 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
288 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
289 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
290 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 HU*Okonor Deep Purple Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV
Splendour Vatson-of-Okonor (CRX n 02) x NL*Pendragon's Dömper (CRX h)
291 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
292 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Buzz Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Sunrise (CRX d 03)
293 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO Pixie Fay Battle Under Stars Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
Cyntio Kici Kici Miau*PL (CRX n) x Pixie Fay Andromeda (CRX n 22)
294 CRX V / CRX n 24 FI SRK RX 14 FI*Piupaws Omega Supreme Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Piupaws Optimus Prime (CRX d 22) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
295 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Antsku Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Sanna-Raipe (CRX f 03 24)
296 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Jane Marple Naaras Grand International Champion Penelope Bydlinski EX1 CACS
Cyntio Kici Kici Miau*PL (CRX n) x FIN*Sweetpurr's Black Ice (CRX n)
297 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX1 NOM
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
298 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
299 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK RX 14 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Dulcie High Energy (CRX f)
300 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Champion Wendel Stoop EX1 CACIB BIV
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
301 CRX VIII / CRX a 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Ceres Uros Kastraatti Wendel Stoop Abs
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
302 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras Veteraani Anna Wilczek 4
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
302 CRX n 61-63 / CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
303 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
304 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
305 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
306 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
307 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Supreme Champion Penelope Bydlinski KM BIV
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
308 DSP III / DSP g FI SRK RX FI*DonAmen Niqitha Naaras Grand International Champion Penelope Bydlinski EX1 CACS
FIN*MotherNature's Super Hero (DSP n) x FIN*DonAmen Minoque (DSP e 21)
309 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
310 EUR w 64 FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Östen Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
LumiOnni (EUR w) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
311 EUR n FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
312 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Siitos Karl Preiss
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
313 EUR a FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Blue Babe Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
314 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Supreme Premior Karl Preiss Abs
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
314 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Veteraani Anna Wilczek Abs
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
315 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
316 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS NOM
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
317 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Brennan Brown Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
318 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
319 EUR n 24 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gilles Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
320 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
320 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Anna Wilczek 3
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
321 EUR d 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
322 EUR d 24 FI SRK RX FI*Kissakallion Orlando Uros International Champion Louis Coste EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
323 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Avoin Louis Coste EX1 CAC NOM
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
324 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Hibiscus Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Feronian Dianella (EUR f 24)
325 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
326 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
327 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
328 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras International Champion Penelope Bydlinski EX1 CAGCIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
329 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Avoin Penelope Bydlinski EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
330 EUR f 24 FI SRK LO 14 Silkkiturkin Pihlajanmarja Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1 BIV NOM
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FIN*Kisurinteen Diana (EUR n 22)
331 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Pennut 4-7 kk Louis Coste EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
332 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori Uros Nuoret 7-10 kk Louis Coste EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
333 EUR ns 24 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
334 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
335 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB BIV NOM
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
336 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
337 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
338 JBT d 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Koguma Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
339 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 14 Cezar Ostrov Koshek Uros Avoin Penelope Bydlinski EX1 CAC
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
340 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
341 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
342 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Fon Soh-Pon Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x Dongalas Erin (KOR )
343 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
344 KOR FI SRK LO 14 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
345 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
346 KOR FI SRK LO FI*Steptoe's Lom-Phat Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP NOM
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Steptoe's Kwam Nai Jai (KOR )
347 MAN 51-52 / MAN f 52 FIN SRK RX FIN*Armain Mercoledi Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
348 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
349 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
349 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
350 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM BIV
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
351 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
352 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
353 OCI a 24 FI SRK LO FI*Onnikatin Bonus Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
354 OCI a 24 FIN SRK LO FIN*Onnikatin Blueberry boy Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
355 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
356 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
357 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
357 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
358 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Bella Dorotea Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
359 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
360 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
361 OCI c 24 FI SRK RX 14 Blackwater Owi No Limit Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
Ocipaws Classy Ragtime Blues (OCI b 24) x Catiators Geebee of Blackwater (OCI b 24)
362 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Wendel Stoop KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
363 OCI o 24 Boliviliki Lock The Beast Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC BIV
Dream Tigers Amethyst 4 Boliviliki (OCI c 24) x Boliviliki Aelita Hopper (OCI b 24)
364 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX2
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
365 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Grumpy The First Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 NOM
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
366 OCI o 24 FI SRK LO FI*Recknagel Harski China Rose Naaras Kastraatti Wendel Stoop EX1 CAP
Sunstone Watusi (OCI c 24) x FIN*Recknagel Isabellarosellini (OCI b 24)
366 OCI o 24 FI SRK LO FI*Recknagel Harski China Rose Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunstone Watusi (OCI c 24) x FIN*Recknagel Isabellarosellini (OCI b 24)
367 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Champion Penelope Bydlinski EX1 CACS BIV NOM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
368 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Grand International Champion Penelope Bydlinski EX1 CACS
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
369 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Champion Penelope Bydlinski EX1 No Cert
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
370 RUS FI SRK LO FI*BlueKaramel Angelica Naaras Avoin Penelope Bydlinski Abs
FI*Starstruck's Sir Hugo Drax (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Lydia (RUS )
371 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX2
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
372 RUS FI SRK LO 14 FI*Inkilee Dom Perignon Uros Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX1 BIV
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Zydroji feja*LT Faina (RUS )
373 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Bell Naaras Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX2
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
374 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Nuoret 7-10 kk Penelope Bydlinski EX1
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
375 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras Grand International Premior Penelope Bydlinski EX1 CAPS
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
376 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Lumen taju Naaras Kastraatti Penelope Bydlinski EX1 CAP
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
377 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
378 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
379 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX2
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
380 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
381 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
382 SOM n FI SRK LO 14 S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
S*Fauve Alec Eiffel (SOM n) x S*All Inclusive Jagoda (SOM n)
383 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
383 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
384 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Canis lupus Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
385 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
386 SOM o FI SRK LO FI*Amajan eAmbra Eminente Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Amajan Bonfiglia Felice (SOM o)
387 SPH I / SPH a FI SRK LO FI*Tuiscalo's Lifeguard Uros Champion Wendel Stoop EX1 CACIB
Aristokrat Amex of Prioritet (SPH n 32) x LV*Otomi Vasilisa (SPH g 03 21)
388 SPH II / SPH a 03 FI SRK RX 14 Ilus-Armus Crowquill's Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Voila Kingston Blue van Anubis (SPH a 03) x Amadeus Gerda (SPH a 02 33)
389 SPH IV / SPH g 03 FI SRK LO 14 FI*Tuiscalo's Naked Pea Naaras Pennut 4-7 kk Penelope Bydlinski EX1
Bourgeous of Prioritet (SPH d 21) x LV*Otomi Vasilisa (SPH g 03 21)
390 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
391 SPH III / SPH d FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Napoleon Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
391 SPH III / SPH d FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Napoleon Uros Määrittely Luigi Comorio SPH d/SPH III
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
392 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
393 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
394 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX FI*Tutsi Absinthe Uros