Kes-Kis 72. kansainvälinen kissanäyttely Jämsä 15.06.2014
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 15.6.2014 Loppuu 15.6.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 15.5.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.6.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti katja@piupaws.net
Paikka Jämsän jäähalli, Paununkatu 5, Jämsä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Sanna Snellman-Junna, sanna.snellman.junna@gmail.com, puh. 040 964 7447 (iltaisin). Näyttelysihteeri: Katja Kinnunen, katja@piupaws.net, puh. 0500 354 847.
Lisätietoja Maksu leimakortilla: Omakissassa valitaan maksutavaksi leimakortti, leimakorttiin kirjoitetaan ilmoitettavan kissan nimi ja näyttelyn päivämäärä ja leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. Leimakortin on oltava perillä viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä. Assistentit voivat ilmoittautua suoraan pääassistentti Kati Marjalalle sähköpostilla: assistentit@keskis.net. Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus (30€ tai leimakortti / päivä).

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 96
2 86
3 53
4 66
Kotikissat 12
Yhteensä 313

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
1 EXO n FI SRK LO 13 FI*Mogi's Baby Be Mine Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC NOM BIS
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
2 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
4 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Britta Busse 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
5 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
6 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM BIS
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
7 PER f FI SRK LO FI*Siriuksen Fiona Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x S*IxiDixi's She-Bang (PER ds 22)
8 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
9 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM BIS
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
10 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
11 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
12 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
13 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Daria Lukasik Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
14 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
15 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB NOM BIS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
16 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
17 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
18 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
19 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
20 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
21 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
22 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
23 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
24 ACS III / ACS b 22 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KolobarraCurl Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
25 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
26 MCO I / MCO n FIN SRK LO FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
27 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
28 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
29 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
30 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
31 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Tabula Rasa Eneas Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Mainelyclassic Tate (MCO n 22) x A Nice Moon Danica (MCO fs 02)
32 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
33 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
35 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
35 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Dirlandaa Naaras Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
37 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX3
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Rough Diamond Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FIN*Chamberlain Dark Diamond (MCO n 22)
40 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Marskin Forest Mufasa Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Marskin Clint Eastwood (MCO d 03 23) x Mithril's Yemaya (MCO g)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Marskin Emmet Charmion Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
43 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Marskin Elicia Sinserella Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX4
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
44 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
45 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
47 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Marvel Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
48 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Apassi Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
49 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Alohacoons Cassablanca Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC BIV
FIN*Alohacoons Al Phonso (MCO e 22) x Pillowtalk's Kaba (MCO n 22)
50 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
51 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 Timaracoon's Hana Cha Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
Mainefield's Unforgettable (MCO as) x Blue Gabbana Vom Magletsch (MCO g)
52 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
53 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB BIV
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
54 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Escape's Xeronimo Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
55 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Rotcat Imbri Uros Champion Britta Busse EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
56 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
57 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Micky Naaras Avoin Britta Busse EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Fara (MCO n 09 23)
59 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Jicarilla's Fox Naaras Avoin Britta Busse EX3
FIN*CapitalCats Cardiff (MCO d 09 22) x FIN*Unikuun Tequila Fire (MCO n 22)
60 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
61 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
62 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
63 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
64 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gilda Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse Abs
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
65 MCO e 02 21 FI SRK LO FI*RoseLion's Altaica Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FIN*MiuMix Itty-Bitty Putty Cat (MCO n 03 23) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
66 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
67 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
68 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*Maikkilan Hiekkamyrsky Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
69 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
70 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
71 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*MaineQueen Rock Me Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Fullmoon's Que Sera Sera (MCO f 09 22)
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zuzen Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
73 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Kristiina Rautio VG1
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
76 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
77 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
78 NFO I / NFO n FIN SRK LO S*Magoria's Mr.Lordi Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM NOM
S*Rockringen's Besame Mucho (NFO n 09 23) x S*Magoria's Arwena (NFO n)
78 NFO I / NFO n FIN SRK LO S*Magoria's Mr.Lordi Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 3
S*Rockringen's Besame Mucho (NFO n 09 23) x S*Magoria's Arwena (NFO n)
79 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
80 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
81 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS BIV NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
82 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
82 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Määrittely Iréne Eek Magnusson NFO a 09 23
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
83 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
84 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
84 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 4
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
85 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
86 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
87 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
88 NFO VI / NFO f 09 23 FIN SRK LO FIN*Harmaaturkin Aurora Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Wishmaster Eowyn (NFO n 03 23)
89 NFO VI / NFO e 03 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Taj Mahal Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin Heluna (NFO e 03)
90 NFO VIII / NFO ns 09 23 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Britannia Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
91 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO FI*Ka-Boom Sky Is Mine Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x FI*Mototassun OiliSaga-Ottilia (NFO n 24)
92 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
93 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO FI*Salokatin Asterix Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB BIV
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
94 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO FI*Salokatin Ali Baba Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
95 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
96 RAG n FI SRK LO FI*Rock'nRags PrinceOfWolver Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
97 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican Brownie Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
98 RAG n FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Sanni Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
99 RAG n FI SRK LO FI*Lumikuu BonBon Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Tuulikellon Big Boss (RAG a) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
100 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
101 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
102 RAG a FI SRK LO 13 FI*Lumikuu Eloveena Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
103 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
104 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
105 RAG b FI SRK LO FI*Mithrandilin Faramir Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FIN*Celestial's FoscaFantastica (RAG n)
106 RAG c FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DollyDays Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
107 RAG n 03 FI SRK LO 13 Cassus Cassander Caelestis Uros Champion Britta Busse Abs
Cassus Mr Sunshine (RAG n 03 21) x Cassus Love Saga (RAG n 04)
108 RAG n 03 FI SRK LO 13 S*Norrtassen's Jonas Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC NOM
S*Gunbertus Fraciel Fromzon (RAG n 03) x S*Norrtassen's Ginger Spice (RAG f 04)
109 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
110 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion Daria Lukasik EX2
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
111 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB BIV NOM
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
112 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
113 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Champion Daria Lukasik Abs
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
114 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
115 RAG g 03 FI SRK LO 14 FI*Celestial's Heaven Sent Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Vanilla Sky (RAG a 03 21)
116 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Supreme Champion Daria Lukasik Abs
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
117 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
118 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS BIV
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
119 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
120 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
121 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DaisyPink Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
122 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DivaDoll Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik Abs
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
123 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
124 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
125 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
126 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Britta Busse KM BIV NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
127 SBI n FI SRK LO EE*Ireen Herencia Naaras Supreme Champion Britta Busse KM
RU*Tarnis Blues Before Sunrise (SBI n) x EE*Lady Elinor Herencia (SBI n)
128 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
129 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Britta Busse KM NOM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
130 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
130 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 1 NOM BIS
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
131 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
132 SBI a FI SRK LO EE*Wahida Klaudia Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
RU*Milamos Arnold (SBI c) x FIN*Tärn Nättinukka (SBI a 21)
133 SBI a FI SRK LO FI*Muurmauku Cedric M.B. Uros Premior Kristiina Rautio EX2
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FIN*Muurmauku Apollonia (SBI g)
134 SBI a FIN SRK LO FIN*MeToYou Ceasar Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Björkhängens Claus Cleo (SBI a) x S*Stendalens Cola (SBI b)
135 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
136 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
137 SBI b FI SRK LO FI*Calamarin Brigitte Bardot Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Calamarin Aladdin (SBI n) x S*Blue Tinder's Olivia (SBI c)
138 SBI c FIN SRK LO FIN*Sydänyön Basecamper Naaras Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
FIN*MeToYou Boss (SBI n) x FIN*Lirukallion Cuumaa tuhkaa (SBI g)
139 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
140 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Achy Breaky Heart Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
141 SBI d FI SRK LO FI*Haavemaan Love Is Blind Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
142 SBI f FI SRK LO 14 FI*Harebell Honeybone Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
143 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
144 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS NOM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
144 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 3
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
145 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
146 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
147 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
148 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
149 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
150 SBI c 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Kismet Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
151 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
152 SBI f 21 FI SRK LO FI*Mototassun Roseepippuri Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*CapitalCats August (SBI n 21) x FI*Mototassun Ruusu-Roosa (SBI h)
153 SBI h 21 FI SRK LO FI*Rais-Kis Cinnamon Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
154 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Punakoivun Apila Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Igora Lev (SIB n 09 23) x FI*Amante's Ragtime (SIB n 24)
155 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan MissiKissi Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
156 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
157 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Amurin Johannes Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson Abs
FIN*Amante's Hard Rock (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
158 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
159 SIB IV / SIB a 09 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Ayrton Senna Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
160 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
161 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
161 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Iréne Eek Magnusson 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
162 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
163 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Britta Busse KM BIV
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
164 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
165 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
166 TUV n 61-63 / TUV n 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Zekai Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FIN*Arokatin Cerit (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
166 TUV n 61-63 / TUV n 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Zekai Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 4
FIN*Arokatin Cerit (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
167 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
168 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
169 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
169 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Veteraani Iréne Eek Magnusson 2
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
170 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Valier's Farai Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
171 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
172 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Piae Cantiones Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM BIS
S*Amharinjas Florindo (ABY n) x FIN*Silkkihienon Namarie (ABY n)
173 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
174 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi Abs
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
175 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
176 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
176 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Britta Busse 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
177 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
178 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
179 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Katia Pocci KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
179 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Britta Busse 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
180 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
181 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
182 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
183 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Likka Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
184 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM BIS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
185 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB BIV
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
186 BRI n FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Scorpion Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
187 BRI n FI SRK LO FI*Saranellan Estella Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*ChocoBlue's Cafe Mocca (BSH b)
188 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Heather Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
189 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
190 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*Helmiinan Hattara Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Helmiinan Yummy (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
191 BRI a 33 FI SRK RX 13 FI*Gimmie's Face of Emily Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 NOM
FI*Kontukatin Butterfly Orchid (BSH a 33) x FI*Gimmie's Jevgenia Milolika (BSH b 21 33)
192 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Champion Katia Pocci EX1 No Cert
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
193 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
194 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Katia Pocci KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
195 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
196 BUR d FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Hot Chili Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
197 BUR e FI SRK LO FI*Ninelli's Nenu-Nenu Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x FIN*Ninelli's Jippi-a-Jee (BUR f)
198 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
199 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
199 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Britta Busse 4
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
200 BUR j FI SRK LO FI*Ninelli's Sylvi Suloinen Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FI*Ninelli's Nenu-Nenu (BUR e) x FIN*Ninelli's Kreisi Kelli (BUR n)
201 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Hercule Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
202 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
203 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
204 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
205 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
205 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras Veteraani Britta Busse 1 NOM
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
206 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Premior Katia Pocci Abs
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
207 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Katia Pocci Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
208 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci Abs
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
209 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
210 CRX IV / CRX e 03 FIN SRK LO S*Rexture New Around Town Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
FIN*Jip-Jap'n Herald Of Wizard (CRX n 03) x Penmarric Chardonnay (CRX d 33)
211 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Buzz Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Sunrise (CRX d 03)
212 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Seer's Mara Jade Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC BIV NOM
FI*Kolminniemen Alpo (CRX a 23) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
213 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Huey Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
214 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Seer's Melchior Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
215 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO FI*Saca's Veda Verdant Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
S*Magicbrook Mandrake (CRX ns 24) x FIN*Saca's Lady La Favorite (CRX n 03 24)
216 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK RX 13 FI*Saca's High Note Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
Aladdin of Royal Fleece (CRX b 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
217 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
218 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
219 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
220 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
221 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Riepujengin Cisumisu Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
222 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
223 EUR n FIN SRK RX FIN*Kassilan Domestic Devil Uros Veteraani Britta Busse 3
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Kassilan Bourbon Babe (EUR a)
223 EUR n FIN SRK RX FIN*Kassilan Domestic Devil Uros Supreme Premior Katia Pocci KM
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Kassilan Bourbon Babe (EUR a)
224 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
225 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak Abs
226 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
226 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Veteraani Britta Busse 3
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
227 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
228 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
229 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Champion Katia Pocci EX1 CACIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
230 MAN 51-52 / MAN d 22 51 FIN SRK RX Pretty Girl de la Gambade *CH Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak Abs
Brerbit's Redattore of Lagambade (MAN d) x Romanxx Ruby Tuesday of Lagambade (MAN d 22)
231 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN SRK RX FIN*Deimos Guten Tag Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
FIN*JoJon Xifoides Topaze (MAN a 24 51) x FIN*D'manns Eyes (MAN f 53)
231 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN SRK RX FIN*Deimos Guten Tag Uros Veteraani Britta Busse 4
FIN*JoJon Xifoides Topaze (MAN a 24 51) x FIN*D'manns Eyes (MAN f 53)
232 MAN 53 / MAN d 24 53 FI SRK RX FI*Conan Kupeldaja Uros International Premior Ireneusz Pruchniak Abs
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x FI*Stormin Suffeli (MAN f 24 53)
233 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
234 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
235 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
236 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
236 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Britta Busse Abs
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
237 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Katia Pocci KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
238 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Katia Pocci KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
238 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Britta Busse 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
239 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Bella Dorotea Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
240 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
241 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Champion Katia Pocci EX1 CACIB NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
242 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS BIV
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
243 RUS FI SRK LO FI*Janatuisen Blue Heaven Uros Champion Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Bessemjanka's Nestor (RUS ) x FIN*NorthernBlue Desiré (RUS )
244 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
245 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Wendy Darling Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
246 SOM n FI SRK LO FI*Lamadegaan El Dorado Uros Kastraatti Katia Pocci Abs
FI*Exlibris Vox populi (SOM n) x FI*Lamadegaan Darakshan (SOM n)
247 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Betonica Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
248 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
249 SOM ns FIN SRK LO FIN*Walimain Darion Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
S*Kattifnatts Oliver Walimai (SOM as) x Honey Walimain S ze Svobody *CZ (SOM ns)
250 SPH IV / SPH d 09 FI SRK RX 14 FI*Hobbitqueen's ChristianDior Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
251 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
252 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Missy E. Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
253 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV NOM BIS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
254 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
255 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
256 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
257 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
258 OSH f FI SRK RX FI*Choose Sims à la Bimba Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
FIN*Choose Optical Illllusion (OSH b 24) x Re-Choose Sultan Khan, SK (OSH f)
259 OSH f FI SRK RX 14 EE*Il Tesoro Mio Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Emmanuel Lechatori (OSH w) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
260 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
261 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
262 OSH n 22 FI SRK RX FI*Noxx Xena Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FIN*Noxx Lizzie (OLH ns 24)
263 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
264 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
265 OSH n 24 FI SRK LO 14 FI*Choose Ashita ga-ga Yippee! Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
266 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
267 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
268 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Onassis Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
269 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
270 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
271 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
272 OSH ns 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Awinita Ahawi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
273 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
274 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
275 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dooris-Damina Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
276 SIA b FI SRK RX 13 Mafdet Melody Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC NOM
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x Mafdet Mizmuffin (SIA c 21)
277 SIA b FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Anthony Bourdain Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX2
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
278 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
279 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
280 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
281 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
282 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Katia Pocci 1 NOM BIS
283 HCL Nala Naaras Kotikissat Katia Pocci 2
284 HCS Ukko Uros Kotikissat Katia Pocci 1 NOM
284 HCS Ukko Uros Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM
285 HCS Emppu Uros Kotikissat Katia Pocci 3
285 HCS Emppu Uros Veteraani Sara Ojaniemi 2
286 HCS Santtu Uros Kotikissat Katia Pocci 2
287 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Katia Pocci 2
287 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 2
288 HCS Poppi Naaras Kotikissat Katia Pocci 1 NOM BIS
288 HCS Poppi Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
289 HCS Sanni Naaras Kotikissat Katia Pocci 3
313 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta MCO VI, MCO VII, RAG n 03, SBI n, SBI h 21, SIB VII, TUV n, Kat I vet, Kat III vet 10
Eek Magnusson Iréne Kat II tark, Kat IV tark, ACL I, ACS III, ACS V, MCO I, MCO V, NFO I, NFO IV, NFO VI, SBI c, SBI g, SBI c 21, SIB III, TUV d, Kat II vet 9
Koskenkangas Marjatta Kat II tark, Kat IV tark, MCO III, MCO IV, NFO V, NFO VIII, RAG n, RAG f 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI d, SBI h, SBI b 21 0
Lukasik Daria EXO n, EXO n 22, EXO n 24, EXO g 03, EXO a 02 21 62, PER n, PER e, PER f, PER d 22, PER g 22, PER n 24, PER b 24, PER d 24, PER ds 22 62, PER a 02 62, PER n 03, PER ns 03, PER n 33, PER d 33, PER e 21 33, PER g 21 33, NFO II, NFO III, NFO VII, RAG a 03, RAG f 03, RAG g 03, RAG a 04, SBI n 21, SIB VIII 1
Ojaniemi Sara ABY n, ABY o, BEN n 22, BEN n 24, BRI d 22, BRI ns 11, BUR a, BUR d, BUR g, CRX IV, CRX VI, CRX VII, DRX I, OCI c 24, SOM a, SOM ns, BAL b, OSH n, OSH n 22, OSH b 22, OSH a 23, OSH a 25, OSH ns 24, OSH n 03 24, SIA a, SIA b, HC vet 5
Pocci Katia BEN n 24 33, BRI n, BRI g, BRI a 33, BUR n, BUR j, CHA, CRX II, CRX III, CYM 51-52, DRX VI, EUR n, EUR d, EUR as 22, OCI b 24, OCI o 24, SOM n, SPH IV, HCL, HCS 1
Pruchniak Irek BML I, BML II, BUR e, BUR h, CRX V, EUR f, EUR ns, EUR fs, MAN 51-52, MAN 53, MAU ns, OCI n 24, RUS, SPH V. Tuomarioppilas: Hanna Kekkonen 0
Rautio Kristiina MCO II, MCO VIII, MCO IX, RAG a, RAG b, RAG c, RAG n 04, RAG e 03 21, SBI a, SBI f, SBI d 21, SBI f 21, SIB IV, NEM I, TUV f, OSH f, OSH n 24, OSH a 24, OSH c 24, OSH f 24, OSH n 25, SYS b 03 0
8 tuomaria