Kes-Kis 71. kansainvälinen kissanäyttely Jämsä 14.06.2014
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 14.6.2014 Loppuu 14.6.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 15.5.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 2.6.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti katja@piupaws.net
Paikka Jämsän jäähalli, Paununkatu 5, Jämsä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Sanna Snellman-Junna, sanna.snellman.junna@gmail.com, puh. 040 964 7447 (iltaisin). Näyttelysihteeri: Katja Kinnunen, katja@piupaws.net, puh. 0500 354 847.
Lisätietoja Maksu leimakortilla: Omakissassa valitaan maksutavaksi leimakortti, leimakorttiin kirjoitetaan ilmoitettavan kissan nimi ja näyttelyn päivämäärä ja leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. Leimakortin on oltava perillä viimeiseen ilmoittautumispäivään mennessä. Assistentit voivat ilmoittautua suoraan pääassistentti Kati Marjalalle sähköpostilla: assistentit@keskis.net. Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus (30€ tai leimakortti / päivä). Lauantaina 14.6. palkitsemme teemaan sopivimman näytteilleasettajan asun (Himmein hippi) sekä näyttelyhäkin (Hipein häkki)!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 107
2 91
3 52
4 78
Kotikissat 11
Yhteensä 339

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Siitos
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
1 EXO n FI SRK LO 13 FI*Mogi's Baby Be Mine Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC NOM BIS
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
2 EXO a FI SRK LO 13 FI*Mogi's Beau Bobby Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO a 03 FIN SRK RX FIN*Mogi's Mighty Michael J. Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
5 EXO a 03 FI SRK LO 13 FI*Mogi's Belle Bettine Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
6 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
6 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
7 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
7 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
7 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 2
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
8 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Britta Busse KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
9 EXO d 03 24 FIN SRK RX FIN*Nicol-Cat's Safir and Steel Uros Premior Britta Busse EX1 CAPIB
S*Q Cat's 4 His Eyes Only (EXO n 02 21) x FIN*Nicol-Cat's Kleopatra (PER g 03)
9 EXO d 03 24 FIN SRK RX FIN*Nicol-Cat's Safir and Steel Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM
S*Q Cat's 4 His Eyes Only (EXO n 02 21) x FIN*Nicol-Cat's Kleopatra (PER g 03)
10 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
11 PER f FI SRK LO FI*Siriuksen Fiona Naaras Champion Britta Busse EX1 CACIB
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x S*IxiDixi's She-Bang (PER ds 22)
12 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
13 PER n 22 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
14 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
15 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM BIS
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
16 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
17 PER n 24 FI SRK LO 14 Byron Soldeserto Uros Avoin Britta Busse Abs
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
18 PER n 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Loretta Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
19 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
20 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
21 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
22 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
23 PER f 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Liliana Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
24 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
25 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
26 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
27 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
28 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
29 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Britta Busse KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
30 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Britta Busse KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
31 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
32 PER f 33 FI SRK LO Sinihuiskan Siiri-Sibrina Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Almigry OK Corral (PER e 33) x Benua Margarett Minion (PER f 33)
33 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB NOM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
34 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
35 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
36 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
37 ACS III / ACS b 22 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KolobarraCurl Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
38 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
39 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
40 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
41 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Black Night Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
41 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Black Night Uros Määrittely Daria Lukasik MCO ns 09
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
42 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Ameliinan Oswald Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
King Kovu Silverbastis*PL (MCO n 09) x FI*Ameliinan Daimi (MCO n 09 24)
43 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Tabula Rasa Eneas Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
Mainelyclassic Tate (MCO n 22) x A Nice Moon Danica (MCO fs 02)
44 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Mahtitassun Bööna Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
45 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
46 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
47 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
47 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Daria Lukasik 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
48 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Avoin Kristiina Rautio EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Rough Diamond Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FIN*Chamberlain Dark Diamond (MCO n 22)
52 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cog Nakki Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Marskin Elicia Sinserella Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX3
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
54 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
55 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX4
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
56 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
58 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Marvel Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
59 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Apassi Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
60 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
61 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 Timaracoon's Hana Cha Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Mainefield's Unforgettable (MCO as) x Blue Gabbana Vom Magletsch (MCO g)
62 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gemma Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX3
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
63 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*Mahtitassun AhtoPaine Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
FIN*Mostlycats Justify (MCO n 22) x FI*Magnificat Wilma Coon (MCO d 22)
64 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
65 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
66 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
67 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
68 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Micky Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Fara (MCO n 09 23)
70 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Jicarilla's Fox Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX3
FIN*CapitalCats Cardiff (MCO d 09 22) x FIN*Unikuun Tequila Fire (MCO n 22)
71 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Luna-Purr Primadonna Girl Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*Marskin Clint Eastwood (MCO d 03 23) x Coonity Ylvie (MCO n 09 22)
73 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
75 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
76 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
77 MCO e 02 21 FI SRK LO FI*RoseLion's Altaica Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*MiuMix Itty-Bitty Putty Cat (MCO n 03 23) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
78 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
79 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Suklaa Sydän Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*SatuMainen Ihana Valo (MCO g 22)
80 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
81 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Chöört Silli Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak Abs
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
81 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Chöört Silli Uros Määrittely Daria Lukasik Abs
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
82 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
83 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zuzen Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC BIV
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*Ameliinan Peppermint Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
85 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP NOM
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
87 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
88 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
89 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
90 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
91 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
92 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS BIV NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
94 NFO IV / NFO n 01 21 63 FI SRK LO 14 Cio Cio San's Kid Galahad Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Anders II Leoncio-E (NFO n 09 23) x Cio Cio San's Van Essamae (NFO n 01)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
96 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
96 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Daria Lukasik 3
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
97 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
98 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
99 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
100 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
101 NFO VI / NFO f 09 23 FIN SRK LO FIN*Harmaaturkin Aurora Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Wishmaster Eowyn (NFO n 03 23)
102 NFO VI / NFO e 03 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Taj Mahal Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin Heluna (NFO e 03)
103 NFO VIII / NFO ns 09 23 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Britannia Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
104 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
105 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO FI*Salokatin Asterix Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
106 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
107 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican Brownie Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
108 RAG n FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Sanni Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
109 RAG n FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Classic-Glamour Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x S*Harmony BlueEye Heidee (RAG a)
110 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican BigKiss Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
111 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
112 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV NOM
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
113 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
114 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
115 RAG b FI SRK LO FI*Mithrandilin Faramir Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FIN*Celestial's FoscaFantastica (RAG n)
116 RAG c FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DollyDays Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
117 RAG n 03 FI SRK LO 13 Cassus Cassander Caelestis Uros Champion Daria Lukasik Abs
Cassus Mr Sunshine (RAG n 03 21) x Cassus Love Saga (RAG n 04)
118 RAG n 03 FI SRK LO 13 S*Norrtassen's Jonas Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
S*Gunbertus Fraciel Fromzon (RAG n 03) x S*Norrtassen's Ginger Spice (RAG f 04)
119 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
120 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
121 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
122 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
123 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
124 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Somebody To Love Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
Cassus Callandor (RAG n 04) x FI*Dollyblues Lady Snowflake (RAG g 03)
125 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Celestial's Heaven Sent Naaras Määrittely Daria Lukasik RAG g 03
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Vanilla Sky (RAG a 03 21)
125 RAG g 03 FI SRK LO 14 FI*Celestial's Heaven Sent Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Vanilla Sky (RAG a 03 21)
126 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP NOM
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
127 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
128 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Darlinlildols Melania (RAG a 03)
129 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
130 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
131 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
132 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DaisyPink Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
133 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DivaDoll Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
134 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
135 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
136 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
137 SBI n FI SRK LO EE*Ireen Herencia Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
RU*Tarnis Blues Before Sunrise (SBI n) x EE*Lady Elinor Herencia (SBI n)
138 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
139 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
139 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Daria Lukasik 1 NOM BIS
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
140 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
141 SBI a FI SRK LO EE*Wahida Klaudia Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
RU*Milamos Arnold (SBI c) x FIN*Tärn Nättinukka (SBI a 21)
142 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Avoin Daria Lukasik Abs
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
143 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
144 SBI c FI SRK LO FI*WanillaWillan Aawa Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*MeToYou Hero (SBI a) x FI*Sinikeijun Beatrix Butterfly (SBI a)
145 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
146 SBI d FI SRK LO FI*Haavemaan Love Is Blind Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
147 SBI f FI SRK LO 14 FI*Harebell Honeybone Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
148 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
149 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
149 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Daria Lukasik 2
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
150 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
151 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
152 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
153 SBI c 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Kismet Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
154 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
155 SBI f 21 FI SRK LO FI*Mototassun Roseepippuri Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FIN*CapitalCats August (SBI n 21) x FI*Mototassun Ruusu-Roosa (SBI h)
156 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan MissiKissi Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
157 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Arrow Curry Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
158 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain A Beautiful Lie Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
159 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Kemuel Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
160 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Aisha Canella Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
161 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Aisha Canella Naaras Määrittely Daria Lukasik SIB n 09 24
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
162 SIB V / SIB d 24 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Metsänhenki Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Lumikissan HunajaPupu (SIB e)
163 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
163 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Daria Lukasik 4
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
164 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
165 TUA I / TUA n FI SRK RX Geraylar Hazar of Nazarlik Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
166 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 14 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
167 TUA V / TUA e FIN SRK LO FIN*Nazarlik Sakinmaz Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FIN*Sada Niilo Boy (TUA n) x FIN*Nazarlik Ourania (TUA w)
168 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Nazarlik Yang Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Nazarlik Renkli Roxana (TUA w)
169 TUA IX / TUA w 63 FI SRK RX 14 FI*Lumiris Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Yang (TUA w)
170 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM BIV
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
171 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
172 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
173 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
174 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
175 TUV n 61-63 / TUV n 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Zekai Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Arokatin Cerit (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
175 TUV n 61-63 / TUV n 61 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Zekai Uros Veteraani Daria Lukasik 3
FIN*Arokatin Cerit (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
176 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
177 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
178 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
179 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
179 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Veteraani Daria Lukasik 2
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
180 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Valier's Farai Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
181 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
182 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Piae Cantiones Naaras Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
S*Amharinjas Florindo (ABY n) x FIN*Silkkihienon Namarie (ABY n)
183 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC BIV NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
184 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 NOM
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
185 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
186 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Britta Busse KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
186 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Katia Pocci 3
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
187 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
188 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
189 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
190 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
191 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Hopia Poika Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
192 BML I / BML as 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Rakas Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
193 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
194 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras Champion Britta Busse EX1 CACIB NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
195 BUR n FI SRK LO FI*Bumpulina Wilberforce Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC NOM BIS
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
196 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Champion Katia Pocci EX1 CACIB NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
197 BUR a FI SRK LO FI*Feirefiz Illuminated Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Tassu-Tallin Freddie M (BUR e) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
198 BUR a FI SRK LO FI*Almond's Yoko Ono Naaras Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS
FIN*Almond's Ultramarine (BUR a) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
199 BUR c FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Feirefiz Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
200 BUR c FI SRK LO 14 FI*Ninelli's Xiàng Xingxing Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX2
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
201 BUR d FI SRK LO FI*Ninelli's Pink Pride Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Art Deco (BUR n) x FIN*Almond's Simonina (BUR g)
202 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
203 BUR e FI SRK LO FI*Ninelli's Nenu-Nenu Uros International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x FIN*Ninelli's Jippi-a-Jee (BUR f)
204 BUR g FI SRK LO FI*Karvanverran Kirijawa K Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
205 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
206 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
206 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Katia Pocci Arvosteltu 5
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
207 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
208 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
208 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Katia Pocci 2
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
209 BUR j FI SRK LO FI*Ninelli's Sylvi Suloinen Naaras International Premior Britta Busse EX2
FI*Ninelli's Nenu-Nenu (BUR e) x FIN*Ninelli's Kreisi Kelli (BUR n)
210 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Hercule Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
211 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
212 CRX I / CRX a FI SRK LO 14 FI*Lavender's Katariina Suuri Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
213 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Premior Katia Pocci EX1 CAPIB NOM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
214 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
215 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
216 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
217 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB BIV
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
218 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
218 CRX a 01 FIN SRK LO FIN*Piupaws Thyra Naaras Veteraani Katia Pocci 4
FIN*Piupaws Nabi (CRX n 02) x FIN*Piupaws Hazel the Witch (CRX n 03)
219 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
220 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Sara Ojaniemi Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
221 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
222 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
223 CRX IV / CRX d 02 62 FI SRK LO 13 FI*Ronttilan Russian Roulette Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
Bingo Jolly Rex (CRX d 03) x Nanook Straight Flush (CRX f 01)
224 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Désiree Naaras Avoin Britta Busse Abs
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Tuiscalo's Jugu (CRX e 03)
225 CRX IV / CRX d 02 62 FI SRK LO 13 FI*Ronttilan Vicky Lee Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
Bingo Jolly Rex (CRX d 03) x Nanook Straight Flush (CRX f 01)
226 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 BIV
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
227 CRX IV / CRX e 03 FIN SRK LO S*Rexture New Around Town Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
FIN*Jip-Jap'n Herald Of Wizard (CRX n 03) x Penmarric Chardonnay (CRX d 33)
228 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Buzz Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Sunrise (CRX d 03)
229 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Huey Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
230 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO FI*Saca's Veda Verdant Naaras Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
S*Magicbrook Mandrake (CRX ns 24) x FIN*Saca's Lady La Favorite (CRX n 03 24)
231 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
232 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 NOM
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
233 CRX VIII / CRX n 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Chang'e Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
234 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
235 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
236 DRX I / DRX ns FI SRK LO FI*Minimiun Pikku Tipi Naaras Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
N*Ravnkroken Anthos (DRX n) x FIN*Tikrun Hiutale (DRX ns)
237 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Riepujengin Cisumisu Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
238 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
239 DRX IV / DRX h 09 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zabaglione Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
240 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
241 DRX VII / DRX f 32 FI SRK LO 13 FI*Fairy-Story's Imagine Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM BIS
FI*Fairy-Story's HappyHobbit (DRX d 32) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
242 DRX VIII / DRX n 03 32 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's KindKarma Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
243 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
244 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
244 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Veteraani Katia Pocci 1 NOM
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
245 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
246 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
246 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Katia Pocci 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
247 EUR ns 22 FI SRK RX FI*Alcarinqua Nya Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 No Cert
Ilmaveivi-Mikke (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
248 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
249 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
250 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
251 MAN 51-52 / MAN d 22 51 FIN SRK RX Pretty Girl de la Gambade *CH Naaras Supreme Premior Britta Busse Abs
Brerbit's Redattore of Lagambade (MAN d) x Romanxx Ruby Tuesday of Lagambade (MAN d 22)
252 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN SRK RX FIN*Deimos Guten Tag Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*JoJon Xifoides Topaze (MAN a 24 51) x FIN*D'manns Eyes (MAN f 53)
252 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN SRK RX FIN*Deimos Guten Tag Uros Veteraani Katia Pocci Arvosteltu 5
FIN*JoJon Xifoides Topaze (MAN a 24 51) x FIN*D'manns Eyes (MAN f 53)
253 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Katia Pocci KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
254 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Britta Busse KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
255 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Britta Busse KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
256 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
256 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Katia Pocci Abs
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
257 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
258 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM BIV NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
258 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Katia Pocci 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
259 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Martinic Blazing Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB NOM
FIN*Topspot Rum Tum Tugger (OCI b 24) x FIN*Martinic Kiss Of Dawn (OCI b 24)
260 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Bella Dorotea Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX2
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
261 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
262 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
263 RUS FI SRK LO FI*Janatuisen Blue Heaven Uros Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*Bessemjanka's Nestor (RUS ) x FIN*NorthernBlue Desiré (RUS )
264 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
265 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Wendy Darling Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
266 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
266 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Veteraani Katia Pocci 3
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
267 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
267 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Katia Pocci 4
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
268 SOM n FI SRK LO FI*Lamadegaan El Dorado Uros Kastraatti Sara Ojaniemi DISQ AGR.
FI*Exlibris Vox populi (SOM n) x FI*Lamadegaan Darakshan (SOM n)
269 SPH IV / SPH f 03 FI SRK RX 13 Kaylee's Padme' Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
Skinzin Domino (SPH n 09) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
270 SPH IV / SPH d 09 FI SRK RX 14 FI*Hobbitqueen's ChristianDior Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
271 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
272 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Missy E. Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
273 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 BIV NOM BIS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
274 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
275 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
276 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
277 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
278 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
279 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
279 OSH as 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Määrittely Iréne Eek Magnusson OSH a 24
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
280 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
280 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Rodun tarkistus Iréne Eek Magnusson OSH a 24
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
281 OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
282 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Avoin Iréne Eek Magnusson Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
283 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Onassis Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
284 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Oikeinnurin Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
285 OSH h 24 FI SRK LO FI*GizemliKediler Coco Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Clamoris Epeius (OSH d 24) x FI*Nazarlik XOXO (OSH bs 24)
286 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
287 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
288 OSH ns 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Awinita Ahawi Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM BIS
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
289 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Nazarlik XOXO Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
290 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
291 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dooris-Damina Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
292 SIA b FI SRK RX 13 Mafdet Melody Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x Mafdet Mizmuffin (SIA c 21)
293 SIA b FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Anthony Bourdain Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX2
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
294 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
295 SIA b FI SRK LO FI*Clamoris Humbert Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP NOM BIS
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
296 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
297 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
298 HCL Nala Naaras Kotikissat Sara Ojaniemi 2
299 HCS Ukko Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM
299 HCS Ukko Uros Veteraani Britta Busse 2
300 HCS Emppu Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
300 HCS Emppu Uros Veteraani Britta Busse 1 NOM
301 HCS Oiva Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 3
302 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
302 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Britta Busse 2
303 HCS Poppi Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
303 HCS Poppi Naaras Veteraani Britta Busse 1 NOM BIS
339 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta EXO n, EXO a, EXO n 24, EXO a 02 21 62, EXO d 03 24, PER f, PER g 22, PER n 24, PER f 24, PER ns 03, PER n 33, PER e 21 33, PER g 21 33, ABY o, BUR n, BUR c, BUR j, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, DRX IV, MAN 51-52, OCI n 24, HC vet 4
Eek Magnusson Iréne Kat IV tark, MCO II, MCO VIII, NFO VIII, RAG a 03, SIB IV, TUA V, BAL b, OLH d 24, OSH f, OSH b 22, OSH a 23, OSH a 24, OSH c 24, OSH h 24, OSH n 25, OSH a 25, OSH ns 24, OSH bs 24, SIA a, SIA b, SYS b 03 3
Koskenkangas Marjatta Kat II tark, MCO VI, NFO III, RAG n 04, RAG a 04, RAG e 03 21, SBI n, SBI g, SBI d 21, TUV d, HCS 0
Lukasik Daria Kat II tark, ACL I, ACS III, MCO V, NFO I, NFO V, NFO IX, RAG b, RAG c, RAG n 03, SBI b, SBI d, SBI f, SBI h, SBI n 21, SBI b 21, SBI c 21, SIB V, TUA IX, TUV f, Kat II vet 11
Ojaniemi Sara Kat IV tark, BUR h, CHA, CRX II, CRX III, CYM 51-52, DRX III, DRX VI, DRX VII, DRX VIII, EUR d, EUR f, EUR n 24, EUR ns 22, EUR as 22, KOR, MAN 53, OCI b 24, OCI o 24, RUS, SOM n, SPH IV, HCL 1
Pocci Katia ABY n, BEN n 22, BEN n 24, BML I, BML II, BUR a, BUR d, BUR e, BUR g, CRX I, CRX V, CRX VI, DRX I, MAU ns, SPH V, Kat III vet 11
Pruchniak Ireneusz MCO I, MCO III, MCO VII, NFO IV, RAG a, RAG f 03, RAG g 03, SBI a, SBI f 21, SIB VII, NEM I, TUA I, TUV n, Kat I vet 3
Rautio Kristiina EXO a 03, EXO g 03, PER n, PER e, PER n 22, PER d 22, PER b 24, PER d 24, PER ds 22 62, PER n 02, PER a 02 62, PER n 03, PER f 03, PER f 33, PER d 21 33, MCO IV, NFO VI, RAG n, RAG f 04, SBI c, SIB III, SIB VIII 1
8 tuomaria