Scandinavian Winner 2019
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 13.4.2019 Loppuu 14.4.2019
Ilmoittautuminen alkaa 7.1.2019 Ilmoittautuminen loppuu 6.3.2019
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:15
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 1000   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.sw19@turok.fi
Paikka Scandinavian Winner 2019
Toimihenkilöt Showsecretaries: 
Category 1, 3 & housecats: Johanna Vuoltee
Category 2 & 4: Minttu Ruskamo
Address: Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo Finland, show.sw19@turok.fi
Showmanager: Samuli Mustonen, showmanager.sw19@turok.fi
Stewards: Jarno Mustonen and Jonna Varhama, stewards.sw19@turok.fi
Lisätietoja Kutsu
I
nbjudan
Invitation

Own show shelters are allowed and must be marked on the registration form. Please state whether the shelter is single or double. Min dimensions 50x50x50cm, max 68x68x68cm Cats can be presented by their owners.

For exhibitors abroad (using MyCats for registering to show)
After entering you cat to the show, you will receive payment instructions in to your email.
For paying you need following details:
Receiver: Turun Rotukissayhdistys ry
Address: Tanhukuja 2 C as 12, 21420 Lieto FINLAND
Reference number:
Exhibitors from outside Finland! Please add the reference code to payments MESSAGE FIELD!
Please remember to choose that all the transaction charges will be covered by sender.

The bill for the show is due immediately!

Unpayd show fees and incomplete entries will disqualify you from the show.   

Prices: Rosettes 5€. BIV and NOM are free. TUROK will give all cats who get their SC/SP title on the show a free rosette.
Catalog: pre-purchased 3€ or from showplace 5€. 
Parking: 6€/ weekend

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 147
2 241
3 168
4 202
Kotikissat 24
Yhteensä 782

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Immanuel Uros Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Castlemoor's JerryCotton Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
PT*Kiyoko Kats Secret Love (PER n 22) x PT*Kiyoko Kats Big Royal (EXO n)
7 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
8 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
9 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
10 EXO g 22 FI SK LO 18 Ayser's Midnight Kiss Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
11 EXO fs 24 62 IC (N) Almodovar Tornerose Naaras International Champion Lena Björkander Abs
12 EXO a 03 GIP SE*Hypknox´s St. Louis Slim Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
13 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
14 EXO f 03 24 FI SK LO 17 FI*Elrikan Ilona Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
15 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
16 EXO g 33 FI SK LO 18 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
17 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras International Champion Kristiina Rautio Abs
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
18 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
19 PER w 62 FI SRK LO Sumava's Nikhar Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
20 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER n FI SK LO 18 Ayser's Last Word Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
22 PER n FI SRK LO D'Eden Lover Boo Boo Uros Supreme Premior Lena Björkander KM NOM BIS
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
23 PER n S*Athelstones Rock Punch Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
24 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
25 PER d Mirò Amor Amor Uros International Champion Lena Björkander Abs
26 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
27 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
28 PER e IP CH S*Waxholms katten Marilyn Monroe Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
29 PER f S*Lily chic Trulsa Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
30 PER f GR*DESIDERIA DEL FALCO DORO Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
31 PER g Habanerochoco Cheetah Naaras International Champion Lena Björkander Abs
Mirò Amor Amor (PER d) x Orithil Veruschka (PER g 22)
32 PER n 22 BIRKIN'S DHARMA Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
GC MARADAN PEPE (PER ) x DE SHIRAZ PENELOPE CRUZ (EXO n 03 62 71)
33 PER n 24 FI SK LO 18 FI*Sabrimin Pearl Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
34 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
35 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
36 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
37 PER n 01 62 CH S*Headturners Phantom of Hypknox´s JW Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB NOM BIS
38 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
39 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
40 RAG n FI SK LO 18 FI*Maplehill's Greatest Joy Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
41 RAG n 03 Blumenkatzen Princesa Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
42 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
43 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
44 RAG a FI SK LO 18 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
45 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
46 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
47 RAG a FI SRK LO 13 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
48 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
49 RAG c FI SK LO 18 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
50 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
51 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
52 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros International Champion Lena Björkander Abs
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
53 RAG n 03 Blumenkatzen Nefertiti Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
54 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Saku Sebastian Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander Abs
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
55 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
56 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Supreme Premior Lena Björkander Abs
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
57 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
58 RAG n 04 FI SK LO 18 Nagawika de l'Ulyssiade Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
59 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
60 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
61 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
62 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Ragtail Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
63 RAG a 03 DK Colletto's Ferb Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
64 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
65 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
66 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
67 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
68 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bentley Uros Champion Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
69 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Super Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
70 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX2
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
71 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
72 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
73 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB BIV
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
74 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
75 RAG c 04 FI SK RX 16 FI*Utuinen Taste of Plum Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
76 RAG d 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's El Jefe Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
77 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
78 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
79 RAG f 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
80 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
81 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
82 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
83 RAG a 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
84 RAG a 03 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
85 RAG a 03 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Ignacio de Argentina Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
86 RAG a 04 21 FI SK LO 17 FI*AijaiCats Unique Umer Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
87 RAG a 04 21 FI SK LO 18 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
88 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Premior Lena Björkander EX2
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
89 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
90 SBI n SC S*Linéahuset's Quimba DVM Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM
Romeo van de Simona's (SBI n) x S*Linéahuset's Magic Madonna (SBI b)
91 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
92 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
93 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
94 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
95 SBI n S*Calmiza's Iza Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
96 SBI n S*Linéahuset’s Pretty Belindha JW Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
Arthur van de Simona’s (SBI a) x S*Linéahuset’s Magic Malala (SBI n)
97 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
98 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
99 SBI a FI SK LO 17 Demian Suomi100 Pätkä Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
100 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
101 SBI a S*Calmiza´s Hayman Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
102 SBI a Fröhlich's Grace Kelly Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV
103 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
106 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
107 SBI b FI SK LO 18 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
108 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
109 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
110 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
111 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
112 SBI c FI SK LO 17 FI*Canth's Jour Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
113 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
114 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
115 SBI d FI SK RX 18 S*SagaStar's Electra Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
116 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
117 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
118 SBI e FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
119 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
120 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
121 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Premior Bjarne Wikström Abs
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
122 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
123 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
124 SBI g Shapur Bluebell Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM NOM
DK*Amorito's Fire Fighter (SBI e 21) x Shapur Foxy (SBI n)
125 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM BIV
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
126 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
127 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
128 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
129 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
130 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
131 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
132 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
133 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
134 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
136 SBI d 21 CH SE*Alminz Galax Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
137 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Annmark Ellen Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
138 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
139 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
140 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
141 ACL V / ACL f FI SK RX 18 CharmingCurl Ada Lavelace Naaras Champion Tellervo Kass Abs
CharmingCurl Varvar (ACL d 03 24) x ChermingCurl Kazehana (ACS a)
142 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 17 FI*Debals Michigan Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
143 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
144 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Charles Spijker Abs
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
145 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Tellervo Kass Abs
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
146 MCO III / MCO n 24 BBMC Kirikou Mon Amour, JW Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV NOM
147 MCO I / MCO n FI SK LO 18 Corleone Melluandia*PL Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
148 MCO I / MCO n FI SK LO 19 DK Red Line's BB King Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
DK Red Line's La Boheme (MCO d 03 23) x DK Red Line's Yoko (MCO f 09)
149 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
150 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
151 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
152 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
153 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
154 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
155 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Grand International Premior Eric Reijers Abs
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
156 MCO II / MCO n 03 S*Dunderklumpen's Nassau Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS BIV NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Dunderklumpen's Khaleesi (MCO f 22)
157 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Eric Reijers Abs
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
158 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
159 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
160 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
161 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras International Champion Kristiina Rautio EX2
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
162 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
163 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Champion Kristiina Rautio Abs
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
164 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
165 MCO III / MCO n 24 S*Maffialigan's Greta Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
166 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
167 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
168 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard´s Berkeley Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
S*Divine Coon's Easy Kisser (MCO n 22) x S*Street Cats Gangster Girl (MCO n 22)
169 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
170 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros International Premior Kristiina Rautio EX2
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
171 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
172 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros International Premior Kristiina Rautio EX3
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
173 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
174 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
175 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
176 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
177 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
178 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
179 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Avoin Charles Spijker Abs
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
180 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Red Line's Buster Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
181 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*LovelyLife You Raise Me Up Ykä Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
182 MCO IV / MCO n 03 22 DK*Sivkjær's Cuba Libre Uros Supreme Premior Charles Spijker KM BIV NOM
Hazard Villa Park*PL (MCO e 22) x DK Sivkjær's Milky Way (MCO n 03)
183 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
184 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
185 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
186 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
187 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
188 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
190 MCO V / MCO d 22 S*Convalmore's Bonzo Uros Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
Dkalacoccios HR Chicago (MCO n 22) x S*SinhTsunkitthas Anastazia (MCO e 22)
191 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB BIV
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
192 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 FI*SolarWind's Eros Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
193 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
194 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
195 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras Grand International Champion Tellervo Kass Abs
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
196 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
197 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
198 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
199 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
200 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 18 Gryfin Lillycubs*PL Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
201 MCO VI / MCO f 09 22 DK*Stoltze's Million Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
202 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 19 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
203 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
204 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
205 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Happens Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 No Cert
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
206 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zimply Gorgeous Uros Premior Tellervo Kass EX2
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
207 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
208 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 17 EE*Bloom Our Admiration Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
209 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
210 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
211 MCO VII / MCO ns FI SK RX 18 Heart Stealer Forever&Ever Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
212 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 FI*Daybreak's Pinewoods Princess Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Lapcats KS Crown Jewel (MCO ds 02 21)
213 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
214 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
215 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
216 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS BIV
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
217 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
218 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
219 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Obi-Wan Kenobi Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
220 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
221 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
222 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
223 MCO VIII / MCO ns 02 21 62 SW SC S*Island Coon´s Esprit JW DSM DVM Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS BIV NOM BIS
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
224 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros International Premior Bjarne Wikström EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
225 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
226 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
227 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 17 FI*KhalDrogo's Princess Aurora Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Daybreak's GentleMan (MCO a 09) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
228 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
229 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
230 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
231 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
232 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Kardemumma Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
233 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
234 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
235 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Heimdall Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
236 NFO II / NFO a 09 SE*Lisselbacks Kenzo Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
237 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros International Premior Charles Spijker EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
238 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
239 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Premior Charles Spijker EX2
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
240 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
241 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
242 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
243 NFO III / NFO n 24 BR*Miadore Yoda Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB NOM
BR*Miadore Porque Sim (NFO d 24) x (N)Migoto's Karoline (NFO n 22)
244 NFO III / NFO n 22 BR* MIADORE CONSTANTINO Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
BR*Miadore Porque Sim (NFO d 24) x BR*Miadore Labareda (NFO n 09 22)
245 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
246 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
247 NFO III / NFO a 22 (N)Migoto´s Viola Naaras Kastraatti Charles Spijker Abs
248 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
249 NFO IV / NFO n 03 23 SE* NC'S Te Amo Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*NC's Words Unspoken (NFO a 09 24)
250 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
251 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
252 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
253 NFO IV / NFO n 09 24 CH SE*Lisselbacks Giovanni, JW Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
GIC S*Wonderwoods Jealous Guy,JW (NFO ds) x (N) Fodnaheia's Barbados (NFO n 09 24)
254 NFO IV / NFO n 03 22 WW'17 CH NO* Tingoskattens Dumle JW Uros Champion Cristiano Federico Sandon Abs
(N)Tingoskattens Lord Santino (NFO n 09 22) x (N) Tingoskattens Yade (NFO n 03 22)
255 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Zelda Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX3
BARTOLOMEO OF SCRATCHOFSMILES (NFO n 03 22) x NO* MIGOTO'S LISA (NFO f 24)
256 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
257 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX4
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
258 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX2
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
259 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
260 NFO IV / NFO n 09 24 BR* MIADORE ADALGISA JW Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
S*Harley Honey's Blackline (NFO n 09 22) x SE* SILENT HILL'S CANTANA (NFO n 09 24)
261 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
262 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
263 NFO IV / NFO n 03 22 S*Rockringen's Underdog Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM BIS
264 NFO IV / NFO n 03 24 Tumay`s Prince Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
265 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 18 FI*Tupuliinin Blue Lagoon Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
266 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 18 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
267 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
268 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
269 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Kendo Anthem Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
270 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
271 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
272 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras International Champion Charles Spijker EX1 No Cert
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
273 NFO V / NFO d 22 S*Aborgatos Mandy Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Eärfalas Garbo (NFO f 22)
274 NFO V / NFO d 24 S*Mustela's Esprit Naaras Champion Charles Spijker EX2
275 NFO VI / NFO d 03 22 S*Bökestorps Hjalmar Gullberg Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM BIS
276 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 19 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
277 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
278 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
279 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
280 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Miss Mikkus' N'Ice (NFO fs 09 24)
281 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Eric Reijers EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
282 NFO VI / NFO e 09 IC DK Shadowpaw’s Zaphira Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
283 NFO VI / NFO f 09 22 Wiki Dumny Kot *PL Naaras International Champion Eric Reijers Abs
S*Rotvältans Casall (NFO d 03 22) x Bajka Dumny Kot*PL (NFO f 09 22)
284 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
285 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
286 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Champion Eric Reijers EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
287 NFO VI / NFO d 01 21 64 Van Gogh from Dark Rose Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
288 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
289 NFO VI / NFO f 02 21 64 Venus from Dark Rose Naaras Avoin Eric Reijers EX2
290 NFO VI / NFO d 09 22 S*Beyond Garfield Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX2
291 NFO VI / NFO d 02 21 62 IT*Nimue Dominykas Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
IT*Nimue Benroy (NFO d 09 24) x IT*Nimue Beltane Bananarama (NFO f 09 23)
292 NFO VI / NFO f 03 22 (N)Fiskerjenta´s Blomst Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
293 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SK LO 18 FI*Carwalions Embla Solöga Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Carwalions Chinook (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
294 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
295 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
296 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
297 NFO VII / NFO ns 22 IC S*Lothloriens Thintin Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
298 NFO VII / NFO ds FI SK LO 18 SE*Prana's Goldfinger Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
299 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
300 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Bjarne Wikström Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
301 NFO VII / NFO ns DK Silverleaf's Super Trouper JW Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
302 NFO VIII / NFO ns 01 21 62 IC S*Pax' Julius, JW Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM BIS
DK*Colletto's Hansi Hinterseer (NFO d 02 21) x DK Toonscat's Kandis (NFO ns 03 24)
303 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Bjarne Wikström EX2
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
304 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
305 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Drakborgens Godiva Snödriva Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x SE*RazerCat'z Brumme-Lisa (NFO f 09 22)
306 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
307 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Felimon Karpalo Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
308 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 18 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
309 NFO VIII / NFO fs 09 22 DK Silverleaf's Twilight Sparkle Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
310 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
311 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
312 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
313 NFO IX / NFO w IP S*Luna Fortuna Amor Uros International Premior Eric Reijers Abs
314 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Kastraatti Eric Reijers Abs
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
315 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Kastraatti Eric Reijers Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
316 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
317 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
318 SIB III / SIB ny 24 Damman Amur Maximus Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV NOM
Ilmen Sibaris*RU (SIB n 24) x Charisma Onix Gloria*RU (SIB n)
319 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
320 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
321 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
322 SIB III / SIB n 22 CH* Lukijn's Darlene Naaras Champion Eric Reijers Abs
323 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Avoin Eric Reijers Abs
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
324 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
325 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 19 Dayana Foresthunter Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
Nazar Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Tamila Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
326 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX2
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
327 SIB III / SIB n 24 NO*Keylakatt Lucy Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
328 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Lumimies Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
329 SIB III / SIB n 23 SE*Edalunds Born to Raise Hell Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x S*AmiliiSibiri's Valentina (SIB fy 09 24)
330 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
331 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tihku Uros International Premior Eric Reijers EX2
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
332 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 17 FI*Allikatin Kukka Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
333 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
334 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
335 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Jaska Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
336 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Lea Naaras Avoin Tellervo Kass Abs
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
337 SIB IV / SIB n 09 24 CH* Lukijn's Emily Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
CH*Lukijn's Shine On, JW, DSM, DVM (SIB n 09 22) x Angelica Silva Line *RU (SIB ns 09 24)
338 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 18 FI*Catillus Mittumaari Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX3
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
339 SIB IV / SIB n 03 22 S*Bjaro's Nashiraoch Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
340 SIB IV / SIB n 09 24 SE*Edalunds Bomber Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x S*AmiliiSibiri's Valentina (SIB fy 09 24)
341 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Tellervo Kass Abs
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
342 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarovand Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
S*Sibbemaffians Nazarov (SIB n 09 23) x S*Lubov Sibiri Tamada Bolshova (SIB n 09 24)
343 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
344 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP BIV NOM
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
345 SIB V / SIB f S*Summer Flame's Kattja Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
S*Zjillas Czorro (SIB n 09) x S*Maollich's Qute Yodakova (SIB fs 09 22)
346 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
347 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
348 SIB V / SIB f 24 S*Klockarbackens Freja Naaras Premior Eric Reijers EX2
S*Jasiones Arrigo (SIB e 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
349 SIB VI / SIB f 09 22 CH*Lukijn’s Albachiara Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
350 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
351 SIB VII / SIB ns 11 S*AceroRamos Hastings Uros Grand International Champion Charles Spijker EX2
SE*Simplicity Lynx Ajax (SIB ns 11) x S*Magica De Vil's Kiisa af Alabor (SIB fs 24)
352 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
353 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB BIV
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
354 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
355 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
356 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
357 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
358 SIB VIII / SIB fs 03 IC (N)Solstorms Bali Chamba Naaras International Champion Tellervo Kass Abs
359 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Champion Tellervo Kass Abs
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
360 SIB VIII / SIB fs 09 22 S*Maollich's (The) Temptations Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Summer Flame's Bagheera (SIB d 09 22) x S*Maollich's Baby Babuzhka (SIB fs 09 24)
361 SIB VIII / SIB ns 09 22 SE*LinneasDiamonds Tussilago Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
362 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB BIV
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
363 SIB VIII / SIB ns 09 25 (N)Einhaugens Sølve Napoleonsen Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
SE*Wira's Napoleon Griffinyov (SIB ns 09 23) x (N)Einhaugens Dine Jazzen (SIB ns 09 24)
364 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
365 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
366 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
367 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
368 BEN n 22 CH S*Nordic Glow Perfect Illusion Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
369 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB BIV NOM
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
370 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM BIV
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
371 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
372 BEN n 22 Mia Tuk Ripazzo Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX2
Mumindalens Sessissamson (BEN n 22) x S*Selmas Chanel of Mia Tuk (BEN n 22)
373 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
374 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
375 BEN n 24 SW SC S*KungsgardenCats UnderDog JW Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
S*KungsgardenCats Sun Dog (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Yellow River (BEN n 24)
376 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x SKungsgardenCats Kitty Starlet (BEN n 24)
377 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
378 BEN n 24 S* KungsgardenCats Strawberry Swing Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*KungsgardenCats Bronze Ozelot (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Sweet Droplets (BEN n 24)
379 BEN n 24 S*KungsgardenCats Labradoodle Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
380 BEN n 24 S*KungsgardenCats Scooby Doo Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
381 BEN n 24 S*KungsgardenCats Sun Dog. Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x Mainstreet Myistic Wind (BEN n 24)