RUROK 26.8.2018 122 kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.8.2018 Loppuu 26.8.2018
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka KoiraKeidas Vantaanpuistotie 29, 01730 Vantaa
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: KoiraKeidas Vantaanpuistotie 29, 01730 Vantaa

Näyttelyluokat 1-17.
 Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärin tarkastus suoritetaan pistokokein.

Leimakortteja hyväksymme 1 / päivä/ talous. Ne tulee lähettää heti näyttelysihteerille.
Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere. Merkitse korttiin kissan nimi ja omistaja.

Näyttelypäällikkö: Jukka Laine puh.0449306273
Näyttelysihteeri: Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere, puh. 0407761395
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttelyasioita.

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi 0500856380
Rotu ja myyntipöydät: Sinikka Laine sinikka.laine@rurok.fi puh.0505111399
Raha-asiat: Sinikka Laine sinikka.laine@rurok.fi puh.0505111399
Assistentit: Marko Lahtinen nebbis@gmail.com
Lisätietoja Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

Muutokset:
Vain väri ja luokkamuutokset on mahdollisia 1.8.2018 jälkeen. Jo tehtyihin ilmoituksiin muutokset 5€/ muutos. Muutokset osoitteeseen info@rurok.fi. Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 68
2 61
3 67
4 123
Kotikissat 19
Yhteensä 338

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Tonight Star Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss Abs
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
8 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB NOM
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
9 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
10 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
11 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
12 PER g 02 62 FI SK RX 16 Sweetmarale's Bonjour Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
Candirand's Only in Your Dreams (PER e 03) x Sweetmarale's Queen Mary I (PER f 03)
13 PER g 03 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
14 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
15 RAG n Dollicious Drop Dead Gorgeous Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Ragtail Figaro (RAG n 04) x Dollicious Cherry L'Amour (RAG n 04)
16 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
17 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Nurit Pahl Abs
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
18 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
19 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
19 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Veteraani Nurit Pahl 2
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
20 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
21 RAG n 03 FI SK RX 18 FI*Emija's Juliet Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Darkie's Mirai (RAG a 04 21)
22 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
23 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
24 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 No Cert
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC BIV
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
26 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
27 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Snowrag Rose Maylie Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*DollyCats Lullaby (RAG n)
28 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
29 RAG b 04 FI SK LO 18 FI*Utuinen WowPaw Willie Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Utuinen Once In A Lifetime (RAG n 04) x FI*Utuinen Prime Love (RAG n)
30 RAG d 04 FI SK LO 18 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd (RAG f 03)
31 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
32 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
33 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
34 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
35 RAG b 04 21 FI SK LO 17 Lumenvalkean Felicity Naaras Avoin Karl Preiss EX1 No Cert
Silmarilions Mr Hugo (RAG a 04) x Lumenvalkean Belinda (RAG b 04 21)
36 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
37 RAG e 03 21 FI SK LO 18 FI*BlackRain's Miss Perfect Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
38 SBI n FI SK LO 18 FI*Kujakeikarin Klotilda Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Sic'an Ulmaria (SBI b 21)
39 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
39 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Nurit Pahl 2
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
40 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
41 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
42 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
43 SBI b FI SK RX 18 EE*Iriana Alsiade's Fleur Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
IT*Lovelycountry Chiricahua (SBI b 21) x EE*Desiree Alsiade's Fleur (SBI b)
44 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
45 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
46 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
47 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
48 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
48 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Nurit Pahl 3
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
49 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
50 SBI g FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Top Secret Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
51 SBI h EE*Uumeko Girl Klaudia Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Goodwin Glenn Klaudia (SBI d) x Windchime Arwen Undomiel (SBI h)
52 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
52 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Nurit Pahl 1 NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
53 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
54 SBI a 21 FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Celia Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
55 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Goldenwhite-Harmony Caramel Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Adalgisa's Celia (SBI a 21)
56 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
57 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
57 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Veteraani Nurit Pahl 4
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
58 SBI e 21 FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
59 ACL III / ACL n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen ViggoCurl Uros Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
60 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Premior Raymond Alessandro Saetre Abs
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
60 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Anne Veland Abs
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
61 ACS III / ACS a 24 FI SK RX 17 FI*Trollin Kilu Uros Avoin Robert Lubrano Abs
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
62 MCO I / MCO n FI SK LO 18 Corleone Melluandia*PL Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
63 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 PL*Dark Age Kongo Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Flipside Moonrise (MCO as 09 22)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB NOM
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
66 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Raymond Alessandro Saetre EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
68 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros International Champion Robert Lubrano EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 BIV
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
75 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM BIS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
75 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Anne Veland 1 NOM BIS
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
76 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
77 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*Haapamäen Clara Loviisa Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x PL*Dark Age Fantasia (MCO d 22)
78 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Queen of Egypt Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre Abs
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
79 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
80 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain No Connection Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
81 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x UA Monterini Selesta (MCO f 09 22)
82 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras International Premior Robert Lubrano EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
83 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB NOM
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
84 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
85 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
86 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre Abs
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
87 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
88 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Fiona Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
89 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
90 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
91 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
92 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
93 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
94 NFO IV / NFO n 09 23 S*Viento's Snorlax Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB BIV
S*Restless Caramel Chew Chew, JW, DVM (NFO n 09 24) x S*Viento's Eureka (NFO n)
95 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 NOM BIS
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
99 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
100 NFO V / NFO f 22 S*Golden Oracle's Sweet Child O´Mine Naaras Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
Pink Floyd Blue Tanis*CH (NFO n) x S*Golden Oracle's Smashing Mercedes (NFO f 09 22)
101 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
102 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
103 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
104 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Hopeahännän Tanhupallo Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
FI*Hopeahännän Syysprinssi (NFO d 02 21) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
105 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 18 Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
106 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
107 NFO VII / NFO es S*Uncut Diamond Wiska Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
(N)Satyr's Rolex (NFO ds) x S*Uncut Diamond Kashmir (NFO g 23)
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
109 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
110 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
111 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
112 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
113 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
114 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kikimora Naaras Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
115 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
116 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
117 BEN n 24 32 FI SK RX 18 S*Leopardettes Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Joker Nomination*RU (BEN n 22 32) x S*Leopardettes Freya (BEN n 24 33)
118 BEN n 24 33 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
119 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
120 BLH n FI SK LO 17 FI*Safra's Cecily Parsley Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
121 BLH a FI SK LO 17 Evetta Alex Yanagrad Moor*RU Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Alex Salvadores*RUS (BLH a) x Brillex Ariadne (BLH a)
122 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
123 BLH c FI SK RX 17 Rozehip's Smalltown Boy Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Aramis Denny Moor (BLH c) x IDP*Rozehip's One Less Lonely Girl (BLH h)
124 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
124 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Siitos
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
125 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
126 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
127 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 17 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras Champion Eric Reijers Abs
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
128 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kimuli's Spring Breeze Naaras Avoin Eric Reijers Abs
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
129 BML I / BML cs 12 31 FI SK RX 18 FI*Kimuli's Crystal Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x Pepsi af Misapotanien (BML hs 12 31)
130 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kimuli's Enigma Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
131 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
131 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
132 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM BIS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
133 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
134 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
135 BSH a FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
136 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
137 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
138 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM BIS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
139 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
139 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Henry Hornell 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
140 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
140 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Henry Hornell 2
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
141 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
142 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
143 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
144 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Vernon Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
145 BUR n FI SK LO 18 FI*Ninelli's Dali's Design Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
146 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
147 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
148 BUR n Tamarin Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Leroy Magic Valley*RU (BUR b) x Iriska Magic Valley*RU (BUR n)
149 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
150 BUR b BW Richie Rich Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers Abs
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Keira Magic Valley*RU (BUR n)
151 BUR b Uslada Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
152 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
153 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
154 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
155 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras International Champion Eric Reijers Abs
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
156 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
157 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
158 EUR a 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ellinoora Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
159 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
160 EUR e 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
161 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
162 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
163 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
164 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
165 EUR es 24 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Et Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
166 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
167 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
168 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
169 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
170 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
171 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
172 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
173 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
174 SIN FI SK LO 18 RO* Mireille Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
Karcasam Jenson Button (SIN ) x FI*Angelos Xara Donna of Anna (SIN )
175 SRL I / SRL a FI SK RX 17 Psipsina Moro Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Psipsina Lieska (SRL d) x Psipsina Adelfi (SRL n 22)
176 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
177 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
178 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Henry Hornell KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
179 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
180 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
181 ABY n FI SK LO 16 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
182 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
183 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
184 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
184 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Veteraani Wendel Stoop 2
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
185 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Wendel Stoop 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
186 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
187 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
188 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
189 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Supreme Premior Anne Veland KM NOM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
190 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
191 ABY ns FI SK LO 16 Cinderella El Marees*CH Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Ideal Sweet Boy de la Cornaline *FR (ABY os) x Valentina El Marees*CH (ABY ns)
192 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
193 CRX II / CRX a 01 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Elämä on nyt eikä muistoissa Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*Framillan Zaza (CRX n 03 24)
194 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl Abs
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
195 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK RX 18 FI*FunkyJam's Not like The other girls Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop Abs
Vasabi Shironeko (CRX n 01) x FI*FunkyJam's No, i really are cute (CRX n 03)
196 DRX I / DRX c FI SK LO 17 FI*Avariel Obi Banoffi Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Xarmax DevonDream*PL (DRX n 03 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
197 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Avoin Henry Hornell EX2
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
198 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
199 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
200 DRX I / DRX a FI SK LO 16 Elfinrex Acer Nikoense Uros Kastraatti Henry Hornell EX3
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
200 DRX I / DRX a FI SK LO 16 Elfinrex Acer Nikoense Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
201 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Berry's Dark Devil Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP BIV
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
202 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Kastraatti Henry Hornell EX2
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
203 DRX II / DRX n 09 FI SK LO 18 FI*Berry's Flirting Felix Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
204 DRX III / DRX f FI SK LO 18 Iskra's Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 NOM
Iskra's Remus (DRX b) x Iskra's Klara (DRX f 22)
205 DRX IV / DRX d 09 FI SK LO 18 Thor Ardenia*PL Uros Avoin Anne Veland Abs
Lucky Star of Bebeny (DRX ds 03) x Nutka z Poddasza*PL (DRX w)
206 DRX V / DRX ns 24 FI SK LO 17 FI*Mirexin Pepper Boy Uros Kastraatti Anne Veland Abs
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
207 DRX VI / DRX n 03 24 Curly Time Zacharias *** Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Elfe Feerique Urmas (DRX d 02) x Curly Time Rashele (DRX f 03 24)
208 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB BIV
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
208 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
209 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 17 FI*Berry's Don After Dark Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
210 DRX VII / DRX a 33 FI SK LO 17 FI*Åbodas Leia Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Åbodas Vieno (DRX f 33)
211 DRX VII / DRX n 31 FI SK LO 18 FI*Berry's Flaming Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x Bindy Applause (DRX n 32)
212 OLH o 24 FI SK LO 17 FI*Noxx Guardian Angel Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Jalecat's ÄhäKutti (OLH b) x FI*Noxx Miss Moneypenny (OLH a 25)
213 OLH r 03 FI SK LO 15 FI*Galene's Erica Spiculifolia Naaras Kastraatti Nurit Pahl Abs
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Bacardi Breezer (SIA p 03)
214 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Kastraatti Wendel Stoop EX1 CAP NOM
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
215 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS NOM BIS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
216 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
217 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
218 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Wendel Stoop KM BIV NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
219 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
220 OSH f FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Hienohelma Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
221 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
222 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
223 OSH h FI SK LO 18 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
224 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
224 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
225 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
226 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
227 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
227 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
228 OSH b 22 FI SK LO 18 FI*Nazarlik Gloriana Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
Timotheus Del Iris (OSH n) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
229 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC NOM
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
230 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Avoin Wendel Stoop EX2
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
231 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Hilma Miinantytär Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
232 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
233 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 BIV NOM BIS
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
234 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
235 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
236 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
237 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
238 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
238 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
239 OSH d 24 FI SK LO 17 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
240 OSH f 22 FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Hupakko Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
240 OSH f 22 FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Hupakko Naaras Määrittely Anne Veland OSH f 22
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
241 OSH f 24 FI SK LO 17 FI*Crystal-Sun Aurinko Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x EE*Ferrari Golden Oriental (OSH f 24)
242 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
243 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
244 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
245 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB BIV
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
246 RUS FI SK LO 17 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
247 RUS FI SK LO 17 FI*Bessemjanka's Viking Siggy Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x FI*Bessemjanka's Unen Taika (RUS )
248 RUS FI SK LO 18 S*Sirius Moonlight and Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
249 RUS FI SK LO 18 FI*Albergan Meriusva Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
250 RUS FI SK LO 18 FI*Hana-Bi Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
251 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
252 SIA n FI SK LO 18 FI*Twist-Tiramisun Essentia Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
253 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS NOM BIS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
254 SIA a FI SK LO 17 FI*Selcouth Acacia Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Sokeri (SIA n)
255 SIA a FI SK LO 18 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
256 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Anne Veland Abs
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
256 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Wendel Stoop Abs
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
257 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*EdaM's Dicaprio Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
EE*Cepheus Siaoricat (SIA n) x FI*EdaM's Chanel (OSH h 24)
258 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
259 SIA f FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Hallaruusu Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
259 SIA g FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Hallaruusu Naaras Määrittely Anne Veland SIA f
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
260 SIA h FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
261 SIA b 21 FI SK LO 16 Lumoexpress Mila Naaras Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
261 SIA b 21 FI SK LO 16 Lumoexpress Mila Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
262 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Herrasmies Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
262 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Hunajahipun Herrasmies Uros Määrittely Anne Veland Abs
FI*Albapanther Cosmos (SIA n) x FI*Clamoris Isolde (OSH d 24)
263 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Crystal-Sun Leonardo Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x EE*Ferrari Golden Oriental (OSH f 24)
264 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
265 SOM n FI SK LO 17 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Avoin Anne Veland Mitätöity Mitätöity
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
266 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Queran Quercina Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
267 SOM o FI SK LO 18 FI*Amajan Remo Remberto Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
268 SOM ns FI SK LO 18 S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
269 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
270 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
271 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xiander Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
272 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM BIS
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
272 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
273 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
274 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
275 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
276 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 18 FI*Hobbitqueen's Sirius Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Hobbitqueen's Volans (SPH n 03 32) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
277 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Ximena Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
278 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
279 HCL Jeremias Uros Kotikissat Minna Krogh 1 NOM
280 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
280 HCL Josefiina Naaras Veteraani Wendel Stoop 1 NOM BIS
281 HCL Noora Naaras Kotikissat Minna Krogh 2
281 HCL Noora Naaras Veteraani Wendel Stoop 2
282 HCS Caesar Uros Kotikissat Raymond Alessandro Saetre 2
282 HCS Caesar Uros Veteraani Wendel Stoop 1 NOM
283 HCS Veikko Uros Kotikissat Raymond Alessandro Saetre 1 NOM
284 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 2
285 HCS Ninni Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 4
285 HCS Ninni Naaras Veteraani Wendel Stoop 3
286 HCS Timantti Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
286 HCS Timantti Naaras Veteraani Wendel Stoop 4
287 HCS Viivi Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 3
288 HCS Ella Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak Arvosteltu
289 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak Abs
289 HCS Elisabeth Naaras Veteraani Wendel Stoop Abs
290 HCS Olli Uros Kotikissat Raymond Alessandro Saetre Abs
291 HCS Oskari Uros Kotikissat Raymond Alessandro Saetre 3
321 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hornell Henry ABY n, CRX I, DRX I, RUS, SPH II, SPH V, VET 3 33
Krogh Minna BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH c, BSH a, BSH b, BSH e, BSH g, BSH j, BSH n, BUR d, BUR n, CHA, CYM 51-52, EUR a 23, EUR f 22, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, OCI n 24, OCI ns 24, SRL I, SRL II, SRL III, HCL 32
Lubrano Robert ACS III, MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VI, MCO VIII, NEM II, NFO II, NFO VI, NFO VII, SIB III, SIB VIII 28
Pahl Nurit ABY a, CRX II, CRX IV, OLH r 03, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH c 24, OSH f 22, OSH h, OSH n, OSH p 25, SIA n, SIA n 03, SOM o, VET 1 28
Preiss Karl EXO n, EXO n 03 24, EXO n 22, PER a, PER e 02 62, PER g 02 62, RAG a, RAG b 04, RAG b 04 21, RAG d 03 21, RAG n, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI d 21, SBI e, SBI f, SBI h, SBI n 29
Pruchniak Ireneusz EXO f, EXO f 24, EXO n 24, PER g 03, PER n 22, PER ns, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c, RAG d 04, RAG e 03 21, RAG f 03, RAG g 03, RAG n 03, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI c 21, SBI d, SBI g, HCS 34
Reijers Eric BEN n 24, BLH a, BLH b, BLH n, BML I, BSH d 24, BSH f, BSH p, BSH w 62, BUR a, BUR b, BUR g, EUR d 24, EUR e 23, EUR es 24, EUR f 23, OCI b 24, SIN 32
Saetre Raymond Alessandro ACL III, ACS V, MCO III, MCO V, MCO VII, NEM I, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB IV, SIB VI, HCS 33
Stoop Wendel ABY ns, CRX VIII, DRX III, DRX VII, OLH h 03 24, OSH b, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, SIA b 21, VET 4, VET Kotikissat 32
Veland Anne OSH f 22 (13c), SIA d 21 (13c), SIA g (13c), ABY o, DRX II, DRX IV, DRX V, DRX VI, OLH o 24, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 03, SIA a, SIA d 21, SIA f, SIA h, SOM n, SOM ns, SPH IV, VET 2 31
10 tuomaria