FIFe World Show 2018, Category 1 and Housecats
Järjestävä yhdistys Suomen Kissaliitto
Alkaa 27.10.2018 Loppuu 28.10.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.9.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI3418003600258259
Sähköposti ws18.show@kissaliitto.fi
Paikka World Show 2018 Tampere
Toimihenkilöt
Lisätietoja Invitation

Näyttelykutsu

Inbjudan

Gala dinner is fully booked.
Gaalaillallinen on täynnä.



For exhibitors abroad (using MyCats for registering to show)

After entering you cat to the show, you will receive payment instructions in to your email.
For paying you need following details:
Receiver: Suomen Kissaliitto ry
Address:  Palkkatilankatu 7 B 109, 00240 Helsinki, Finland
Reference number:
Exhibitors from outside Finland! Please add the reference code to payments MESSAGE FIELD
Account number (IBAN): FI34 1800 3600 2582 59
BIC-code: NDEAFIHH
Bank details: Nordea Bank AB (publ), Suomen Sivuliike, Satamaradankatu 5, 00020 NORDEA

Please remember to choose that all the transaction charges will be covered by sender.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 299
Kotikissat 35
Yhteensä 334

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Immanuel Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros International Champion Gerson Alves Pereira Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
3 EXO w 62 PERSEVEN DJANGO Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
IC ABRAXAS DI MARILU (PER w) x MARADAN PEPITA F PERSEVEN (EXO f 03 22)
4 EXO n Blackberry Svetskaya Zabava*BY Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
Nostri Vincent Like I Love U (EXO n 22) x Mona Svetskaya Zabava (PER a 22)
5 EXO n Crysler de Bortolas Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS BIV
Diciotto carati Spank (PER e) x Bianca estrema de Bortolas (EXO n)
6 EXO n Zio Tom del Falco d'Oro Uros Grand International Champion Linda Riekstina Abs
Oscar del Falco d'Oro (EXO n 22) x Ltch Lena (PER n 22)
7 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
8 EXO n FI SK LO 17 Ayser's Viserion Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
9 EXO n DOM PERIGNON DEL FALCO D'ORO Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
10 EXO n FI SK LO 18 FI*Chevhill's Paloma Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
11 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
12 EXO a Manggala ULTRON Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
13 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Champion Karl Preiss Abs
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
14 EXO f SW CHIQUITA DEL FALCO D'ORO JW Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC NOM BIS
GIC OSCAR DEL FALCO D'ORO JW (EXO n 22) x voilà del falco d'oro (EXO f 22)
15 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
16 EXO n 22 GIC DK*Pigalop´s Bamseline Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
CH DK*Pigalop´s Optimus Prime (EXO a 03 22) x Jokercats Chocolate Gina (PER b 03)
17 EXO n 22 WW12 WW14 IP PANACHE' DEL FALCO D'ORO Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB BIV NOM
GIC OSCAR DEL FALCO D'ORO JW (EXO n 22) x Welcome Melody (EXO g)
18 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Castlemoor's JerryCotton Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV
PT*Kiyoko Kats Secret Love (PER n 22) x PT*Kiyoko Kats Big Royal (EXO n)
19 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
20 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
21 EXO n 22 EE*Basilio my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
22 EXO n 22 EE*Bromios my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
23 EXO n 22 DON CHISCIOTTE DEL FALCO D'ORO Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
24 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
25 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
26 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
27 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
28 EXO a 22 Manggala Rudholpho of Altagama Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
29 EXO a 22 Made in Italy Daygum Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Romafeles Balboa (EXO n) x Made in Italy Brooklyn (PER g 24)
30 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
31 EXO f 24 Made in Italy Dufour Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Romafeles Balboa (EXO n) x Made in Italy Brooklyn (PER g 24)
32 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
33 EXO g 22 FI SK LO 18 Ayser's Midnight Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira Abs
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
34 EXO g 24 FI SK LO 18 Ayser's Cosmopolitan Diva Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Janni (EXO e 21 33)
35 EXO ns 11 Yamacatos Miracle Memory Naaras International Champion Michael Edström Abs
IDP*Yamacatos Qute Qarate (EXO ny 11) x Yamacatos Jewel Jazzy (PER ns 12)
36 EXO n 03 FI SK LO 17 Preciousice Shadow Dancer Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x My-Champagne Suzette of Preciousice (EXO n 22)
37 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
38 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
39 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
40 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
41 EXO g 33 FI SK LO 18 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
42 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
43 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
44 PER w 62 SC Headturners SNÖ Of SWEDEN,JW,DVM,DSM Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM NOM
Parti Wai Renaissance (PER w) x Artemis Mystique of Headturners (PER n 02 21)
45 PER w 62 IC ABRAXAS DI MARILU Uros International Champion Gerson Alves Pereira Abs
CH COUNTRYSIDE RUNNER (EXO w) x SUNNY DAY GISELLE OF MARILU (PER a 03)
46 PER w 62 BIRKIN'S COTTON SWAB Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira Abs
GC MARADAN PEPE (PER ) x BEAUBARR GRACE KELLY (PER )
47 PER w 62 WHITE`R´US CLARK GABLE Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV NOM
MW NW SC GENASAQUA'S PRINCE OF WHI (PER w) x VITAS LITTLE ZZ TOP OF WHITE`R´US (PER f)
48 PER w 62 PERSEVEN DOLCE VITA Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
IC ABRAXAS DI MARILU (PER w) x MARADAN PEPITA F PERSEVEN (EXO f 03 22)
49 PER w 62 BIRKIN'S DEAUVILLE Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira Abs
SAN FE LAMBERT (EXO ) x BEAUBARR GRACE KELLY (PER )
50 PER n GIC Boris del falco d'Oro*IT Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
51 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
52 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB BIV
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
53 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB NOM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
54 PER n FI SK LO 15 IT*Fashion Stars Wilma Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
Fashion Stars Touch Me, JW (PER n) x Fashion Stars Tess (PER g 03)
55 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Vamp Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
56 PER n FI SK LO 18 FI*Timanfaya Abracadabra Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
57 PER n Merryberry Dark side of the moon Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
Marlin Stone (PER n) x Scaligeri’s Bricolage (PER n 22)
58 PER n FI SK LO 18 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
59 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan We Are All Dressed In Black Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
60 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX3
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
61 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
62 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Champion Linda Riekstina Abs
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
63 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
64 PER d Merryberry Cartier Santos JW Uros Avoin Gerson Alves Pereira Abs
Marlin Stone (PER n) x Merryberry Babilonia (PER d)
65 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
66 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
67 PER e MW NW GIC DIAPASON SIMBA of WHITE`R´US Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS NOM
S-CH I CATCHERS BAILEYS OF DIAPASON (PER d) x D-GC DIAPASON DIVA (PER f)
68 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
69 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
70 PER f 62 71 BIRKIN'S CAPE HOPE Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon Abs
GC MARADAN PEPE (PER ) x BEAUBARR GRACE KELLY (PER )
71 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya Wonders Never Cease Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
72 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
73 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
74 PER n 22 FI SK LO 18 FI*Sabrimin Hero Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me (PER n 22) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
75 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
76 PER n 24 FI SK LO 18 FI*Sabrimin Pearl Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
77 PER n 24 Made in Italy Dejavu Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
Made in Italy Tango (PER n) x Vanity del Conte Max (PER f 24)
78 PER a 22 FI SK LO 17 Fashion Stars Brooke Shields Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
Giufrans Ribes Black (PER n) x Fashion Stars Rihanna, DSM (EXO f 24)
79 PER a 23 (N) Purrbox Royal Flush Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina Abs
(N) Purrbox Gaudi (PER n 21 33) x (N) Purrbox Roulette (PER f)
80 PER d 24 CHE SPETTACOLO DEL FALCO D'ORO Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
sw ch spettacolo del falco d'oro jw (EXO d 22) x ARABESQUE DEL FALCO D'ORO (EXO d 24)
81 PER f 22 MARADAN ANTONIA OF PERSEVEN Naaras Avoin Linda Riekstina Abs
GC, RW MARADAN BANDOLERO (EXO n 22) x MARADAN SENORITA RITA (EXO d 03 22)
82 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
83 PER n 01 62 BR* Lotie Narcissa Black Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
BR* Ghattas Blackjack (PER n 02) x BR* Ghattas Capitu (PER f 02 21)
84 PER n 02 62 BR* Vanlui Belatriz Lestrange Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
FR* Divination Gino (PER n 01) x BR* Ghattas Assucena (PER as 02 21)
85 PER n 02 62 BR* Vanlui Jon Snow Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon Abs
DE* Soulstone Phantiel of Ghattas (PER d 03) x BR* Vanlui Arizona (PER g 03)
86 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
87 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Karl Preiss Abs
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
88 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB NOM
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
89 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
90 PER e 01 62 BR* Lotie Lex Luthor Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM BIS
BR* Lotie Charlie Brown (PER n 03 22) x BR* Vanlui Joana (PER g 03 22)
91 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS NOM BIS
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
92 PER f 02 62 BR* Firenso Allegria of Lotie Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS NOM
BR* Ghattas James Bond of Firenso (PER n 03) x BR* Ghattas Firenzo Elizabeth (PER f 03)
93 PER g 03 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
94 PER ns 02 62 BR* Vanlui Albus Dumbledore Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM BIS
DE* Soulstone Phantiel of Ghattas (PER d 03) x BR* Ghattas Assucena (PER as 02 21)
95 PER ns 02 62 BR* Vanlui Severus Snape Uros Grand International Champion Linda Riekstina Abs
DE* Soulstone Phantiel of Ghattas (PER d 03) x BR* Ghattas Assucena (PER as 02 21)
96 PER n 03 24 FI SK LO 16 FI*Whispers Neville Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
97 PER a 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Ofelia Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
98 PER d 03 22 BR* Lotie Lionel Luthor Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss Abs
BR* Lotie Charlie Brown (PER n 03 22) x BR* Vanlui Joana (PER g 03 22)
99 PER f 02 21 62 BR* Ghattas Brazilian Beauty of Lotie Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
DE* Soulstone Phantiel of Ghattas (PER d 03) x BR* Ghattas Atlanta (PER n 03 22)
100 PER ns 01 21 62 FI SK LO 15 D'Arnaud Chasing Stars Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
De Silsanos Cacao of Envycats (PER n 03 23) x D'Arnaud Kalinda (PER fs 03 22)
101 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
102 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
103 PER n 33 IC PR Larix Victor Uros Kastraatti Linda Riekstina Abs
Larix My treasure Gucci! (PER d 21 33) x Cayley crue’s kanta of Larix (PER n 33)
104 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
105 PER e 33 FI SK LO 18 Endless Tale Be a Dream Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Vikers Sugar Cotton (PER e 21 33) x Mo Chridhe Ella of Endless Tale (PER g 33)
106 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Cicciolina Naaras International Champion Linda Riekstina Abs
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
107 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
108 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
109 PER b 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Dobby Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
110 PER d 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Draco Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
111 PER e 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Jetset Queen Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
112 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
113 PER f 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Q-Girl Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
114 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
115 RAG n 04 IC (N) Happy Pops Vitani JW Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB BIV
Elonadolls Dragon (RAG a) x (N) Happy Pops Nala (RAG n)
116 RAG n SE*Frums Foster Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM BIS
S*Cazmirau's Iraklis (RAG n 03) x Darlinlildols Canadian Dream Doll (RAG n)
117 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
118 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
119 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
120 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
121 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
122 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
123 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
124 RAG c FI SK RX 18 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
125 RAG c FI SK LO 17 FI*MistyNight Ferdinand Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
126 RAG n 21 FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Kaneli Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
127 RAG d 21 FI SK LO 14 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
128 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
129 RAG n 03 S*Asterion's Winston Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB BIV
Ohemgee Back On My Feet (RAG n 03) x S*Asterion's Isobel (RAG n 04)
130 RAG n 03 (N) RagLuceritos Pascal Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
NO*Noble Orgins' Peeta (RAG n 04) x RagLuceritos Our Image Of Sweet Things (RAG a 03)
131 RAG n 03 SOULMATES Baijuyi of Meow Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
EULALIE ALADDIN OF SOULMATES (RAG n 03) x EULALIE RACHAEL OF SOULMATES (RAG a 03)
132 RAG n 03 S*Asterion's Yulia Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
Ohemgee Back On My Feet (RAG n 03) x WW15 IC DK*Seierø's Love Lily Asterion (RAG n 03)
133 RAG n 03 Olympodolls El Zar Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV
ES*Olympodolls Win God (RAG a 03) x Krickelins Marit (RAG n 03)
134 RAG n 03 Olympodolls Yves Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX2
Bluegrasrags Apolo of Olympodolls (RAG n 03) x Olympodolls Nut (RAG n 03)
135 RAG n 03 FI SK RX 18 FI*Emija's Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Darkie's Mirai (RAG a 04 21)
136 RAG n 03 ES* MALATTODOLLS CHARLIE Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
NW ES*MALATTODOLLS SYMBIOSE JW (RAG n 03) x CH JULIANNEDOLLS CHLOE OF MALATTODOLLS (RAG a 03)
137 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
138 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
S*Krickelins Rafael (RAG n 03) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
139 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
140 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
141 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
142 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Erkatin Alma Aurora Naaras Champion Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
143 RAG n 04 FI SK LO 18 Nagawika de l'Ulyssiade Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
144 RAG n 04 AT*Cloudpaws Wina Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
AT*Cloudpaws Casper (RAG a 03) x AT*Cloudpaws Perfect Love Affair (RAG n 04)
145 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Collicatin All Aboard Eleni Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Banana Split (RAG a)
146 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Collicatin Only One Olga Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
147 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Voima Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
148 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Kukissa Parku Ruususta Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Collicatin Wonderful Walle (RAG n 04) x FI*Kukissa Utu Sääkukka (RAG n)
149 RAG a 03 SC NW DIANTHUS Nekonomicon*PL Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
SC NW FRYDERYK Moje Laleczki*PL (RAG a 03) x LOBELIA Nekonomicon*PL (RAG a 03)
150 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
151 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS BIV NOM
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
152 RAG a 03 GIC REFIS Nekonomicon*PL Uros Grand International Champion Karl Preiss EX2
SC NW FRYDERYK Moje Laleczki*PL (RAG a 03) x DOLCE Somisiowy Lasek*PL (RAG n 03)
153 RAG a 03 DESIRE CONSTANTINA CATS Naaras International Champion Karl Preiss EX2
OZZY CONSTANTINA CATS (RAG a 03) x WATTUWARPAAN TEMPSUFF TIKRU (RAG a 04)
154 RAG a 03 GIC FI*Dolldesire's Unica JW DVM Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x Dollhowse Hope (RAG n 04)
155 RAG a 03 IC S*Medina´s Dolls Effie Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Afroditedolls Atlas (RAG a 04) x S*Medina's Dolls Yoldia (RAG a 03)
156 RAG a 03 FI SK LO 17 UA*Science Fiction Dot Product Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
RO*Elian Rags Jelly Blue (RAG a 03) x UA*Science Fiction Bios (RAG a 04)
157 RAG a 03 SOULMATES Hua Mulan of MEOW Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
EULALIE ALADDIN OF SOULMATES (RAG n 03) x Eulalie Piskotka (RAG a 04)
158 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
159 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
160 RAG a 03 SE*Lil'Magics California Dreamin' Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
DK*Fjordbækken's JoeyMoe (RAG a 03) x S*Krickelins Ebba (RAG a 03)
161 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX3
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
162 RAG a 03 MAGIC LECHATTERAGDOLL Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
DAIQUIRI LECHATTERAGDOLL (RAG a 03) x RAGDOLL´S SONG ZOE (RAG n 03)
163 RAG a 03 S*Gunbertus Matrix Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV
IT*Maurice Ciobar (RAG n 03) x S*Gunbertus Sunny Vidia (RAG a 03)
164 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
165 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM BIV NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
166 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
167 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
168 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
169 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Michael Edström KM BIV NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
170 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Super Uros Champion Michael Edström EX2
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
171 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Lukanpuron Corona Borealis (RAG a 04) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
172 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
173 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
174 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
175 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
176 RAG a 04 LA PLATA LECHATTERAGDOLL Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
DAIQUIRI LECHATTERAGDOLL (RAG a 03) x MISS MOJITO LA FEE DES GREVES (RAG n 04)
177 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
178 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Premior Michael Edström EX2
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
179 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Daim Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB BIV
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
180 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
181 RAG b 04 FI SK LO 18 FI*Utuinen WowPaw Willie Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Utuinen Once In A Lifetime (RAG n 04) x FI*Utuinen Prime Love (RAG n)
182 RAG d 04 FI SK LO 18 FI*Sunrunner's Jannon Jarlath Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira Abs
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd (RAG f 03)
183 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
184 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
185 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
186 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
187 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
188 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Avoin Michael Edström Abs
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
189 RAG g 04 FI SK LO 17 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
190 RAG g 04 FI SK LO 15 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
191 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
192 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
193 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
194 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
195 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
196 RAG e 03 21 FI SK LO 18 FI*BlackRain's Miss Perfect Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
197 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
198 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
199 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
200 SBI n Milamos Felicia Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x Faerie Kiss Nightingale (SBI b)
201 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
202 SBI n S*Linéahuset's Quimba Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM BIV
Romeo van de Simona's (SBI n) x S*Linéahuset's Magic Madonna (SBI b)
203 SBI n Taropaves Van Halen JW Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
S*Linéahuset's Quimba (SBI n) x S*Linéahuset's Sweet Midori (SBI n)
204 SBI n IC S*Francescas Bella Notte Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Movikens Amarula (SBI n 21)
205 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Asmo Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX3
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
206 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
207 SBI n Taropaves Xanax Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
S*Linéahuset's Quimba (SBI n) x S*Linéahuset's Sweet Midori (SBI n)
208 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX3
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
209 SBI n FI SK LO 18 FI*Ziazan Noriko Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
210 SBI n S*Linéahuset’s Pretty Belindha Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
Arthur van de Simona’s (SBI a) x S*Linéahuset’s Magic Malala (SBI n)
211 SBI n *SYROS IL GRECO DELLE NINFE DEL LAGO Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira Abs
FIN*Zhamanen FC Sandstorm (SBI b) x PHANTASIE ROUGE ET NOIRE NINFE DEL LAGO (SBI f)
212 SBI n *RHODESIA DELLE NINFE DEL LAGO Naaras Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x Miss Mora Tintarella di Luna, DVM (SBI n)
213 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
214 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
215 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
216 SBI n SE*Silverdimman's Ivoiré Naaras Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX2
S*White Treasure's Quizz, JW (SBI n 21) x DK*Oddenvejen's Fairy Tale (SBI a)
217 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
218 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
219 SBI a 21 NW IC SE*Amloves Viva La Vida, JW Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
IDP*Backkara's Ice Breaker (SBI c 21) x SE*Amloves Hot Kiss (SBI n)
220 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS BIV
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
221 SBI a FI SK LO 17 Demian Suomi100 Pätkä Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
222 SBI a FI SK LO 17 FI*Kattimäen Milo Leopold Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Liisa (SBI n)
223 SBI a Fröhlich’s Frede Fup Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Richardt's Amazing Anuk (SBI b) x Backkara's Donna Quattro (SBI g)
224 SBI a 21 S*Mementos Ladybird Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x SE*Norlids Storm (SBI a)
225 SBI a Titano Zaffiri Blu, JW, DSM, DVM Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM BIV
Cheers Beauty's Ponson du Terrail, DVM, DSM (SBI b) x S*Raus Höjden's Sunflower's Song (SBI n 21)
226 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
227 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
228 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
229 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
230 SBI b Berlioz Uros International Champion Michael Edström EX2
DK*Liljebacken Sweet Domino (SBI b) x DK*Liljebacken Skrållan (SBI a 21)
231 SBI b WW'17, CH SE*Amloves Qing of Sweden, JW Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*Raus Höjden's William af Raus (SBI b 21) x SE*Amloves Hot Kiss (SBI n)
232 SBI b IC EE*Mercedes Sweet Katicat Naaras International Champion Michael Edström EX2
Mateo Medicat*SK (SBI b) x Schrøder's Unbelievalbe Uma (SBI b)
233 SBI b Shapur Catania, JW Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Boom Dello StrettoIncanatato (SBI ) x Shapur Calida (SBI b)
234 SBI b FI SK LO 18 FI*Harebell Quality of Life Onni Uros Avoin Michael Edström EX1 No Cert
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Harebell Niiskuneiti (SBI c)
235 SBI b Achtung Baby Rebel Heart Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
ExpectoPatronum Albus Silente (SBI c) x Achtung Baby About a Girl (SBI b)
236 SBI b SE*Amloves Dark Diamond Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
WW'17, CH SE*Amloves Qing of Sweden, JW (SBI b) x SE*AMLOVES SWEET GANGSTER GIRL (SBI h)
237 SBI b Achtung Baby Material Girl Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
ExpectoPatronum Albus Silente (SBI c) x Achtung Baby About a Girl (SBI b)
238 SBI b SE*Amloves Design of Sweden Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
WW'17, CH SE*Amloves Qing of Sweden, JW (SBI b) x SE*AMLOVES SWEET GANGSTER GIRL (SBI h)
239 SBI b Shapur Lilja *** Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX3
(N) Tonefjellets Nirvana (SBI c) x Shapur Paros (SBI n)
240 SBI b S*Linéahuset's Maharajah Uros Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM
Domino's Shakespear (SBI c 21) x S*Linéahuset's Magic Zhara Lee (SBI b)
241 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
242 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
243 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS BIV
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
244 SBI c ExpectoPatronum Albus Silente Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
CH EXPECTOPATRONUM VLADIMIR (SBI n) x IC SWEETBERRY V. BLUTENGARTEN (SBI b 21)
245 SBI c FI SK RX 18 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
246 SBI d *ULYNDI FIRE DELLE NINFE DEL LAGO Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FIN*Zhamanen FC Sandstorm (SBI b) x PHANTASIE ROUGE ET NOIRE NINFE DEL LAGO (SBI f)
247 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
248 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
249 SBI d FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
250 SBI d FI SK RX 18 S*SagaStar's Electra Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
251 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
252 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
253 SBI d FI SRK LO 13 FI*Tassuliinin Gilbert Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
254 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
255 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
256 SBI f CH S*Bibendums Goodride Spider Girl VII Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
S*Stensereds Freddie (SBI n) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
257 SBI f (N)Cat Baloo's Mille Fleur Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira Abs
Cat Baloo's Evergood (SBI n) x (N) Cat Baloo's Bisquette (SBI f)
258 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
259 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras International Premior Gerson Alves Pereira EX2
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
260 SBI f IP SC Cheers Beauty's Quinoà DSM DVM Naaras International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB BIV
Backkara's Falstaff (SBI a) x Cheers Beauty's Onatah (SBI h)
261 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX2
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
262 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
263 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
264 SBI g Shapur Bluebell Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
DK*Amorito's Fire Fighter (SBI e 21) x Shapur Foxy (SBI n)
265 SBI h FI SK LO 18 FI*Helin's Elviira Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
266 SBI h SE*Amloves Drop It Like It's Hot Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
WW'17, CH SE*Amloves Qing of Sweden, JW (SBI b) x SE*AMLOVES SWEET GANGSTER GIRL (SBI h)
267 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
268 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
269 SBI j EE* Glorianna Klaudia Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
I*Faerie Kiss Lailoken (SBI n) x Elyana Du Grand Baronnet (SBI g)
270 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Globel's Camelot Figaro Uros International Champion Michael Edström EX1 No Cert
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
271 SBI n 21 IC S*Francescas Belle Amie Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
SC DK*Khin Myas Shogun (SBI a) x SC S*Movinens Amarula DVM (SBI n 21)
272 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
273 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
274 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
275 SBI n 21 S*Moviken's Chiquitita Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
S*Minh Geisha's Måns (SBI c 21) x S*Moviken's Amarula (SBI n 21)
276 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
277 SBI a 21 Bianchi Fiocchi Deep Love Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV
SC Kalistabirman's Prometeus DVM (SBI a 21) x GIC Bianchi Fiocchi Audrey JW DSM (SBI c 21)
278 SBI n 21 IC Dreamheart Mirabell av Ontario Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
GIC (N)RGJ Cat's Freaky Like Me (SBI n 21) x IC Fantasy Zensa av Ontario (SBI n)
279 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
280 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
281 SBI c 21 GIC Bianchi Fiocchi Audrey JW DSM Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Titano Zaffiri Blu, JW, DSM, DVM (SBI a) x GIC Bianchi Fiocchi Thais (SBI c 21)
282 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
283 SBI d 21 Cheers Beauty's Voyou Vermiglio Uros Supreme Champion Karl Preiss Abs
CHEERS BEAUTY'S PETER PAN (SBI a 21) x IP SC Cheers Beauty's Quinoà DSM DVM (SBI f)
284 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
285 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Karl Preiss Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
286 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Tassuliinin Jade Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Lofanna Bravissimo (SBI e 21) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
287 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Premior Michael Edström EX2
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
288 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
289 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
290 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
291 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
292 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
S*Wailet's Uriel (TUV a) x S*Wi'nte Sams River Song (TUV g)
293 TUV d 61-63 / TUV d 62 IP IT* Kinalikedi Arif Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
GIC FREY CELTUR *PL, JW (TUV d) x IC. IT* KINALIKEDI VAN RUYA (TUV d)
294 TUV e 61-63 / TUV e 62 S*Lislisas Coco Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Rytorps Fade to Black (TUV a) x FI*Bastetin Aydan (TUV f)
1530 HCL MW NW TOBIAS DSM Uros Kotikissat Luigi Comorio 4
1531 HCL NW Missy DSM Naaras Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM
1532 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Luigi Comorio 2
1533 HCL Lysa Naaras Kotikissat Anna Wilczek 3
1534 HCL Max Uros Kotikissat Luigi Comorio 1 NOM BIS
1535 HCL Kelmi Uros Kotikissat Luigi Comorio 3
1536 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Luigi Comorio Arvosteltu
1537 HCL Lempi-Kissa Uros Kotikissat Luigi Comorio Arvosteltu
1538 HCL Izza Naaras Kotikissat Anna Wilczek Arvosteltu
1539 HCL pi Naaras Kotikissat Anna Wilczek 4
1540 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Anna Wilczek 2
1541 HCL Sheldon Uros Kotikissat Luigi Comorio Arvosteltu
1542 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Leslie van Grebst Abs
1543 HCS Eddie Uros Kotikissat Leslie van Grebst Abs
1544 HCS Lenni Uros Kotikissat Leslie van Grebst 1 NOM
1545 HCS Oswald Uros Kotikissat Leslie van Grebst 4
1546 HCS Ukkonen Uros Kotikissat Leslie van Grebst 2
1547 HCS Veikko Uros Kotikissat Leslie van Grebst Abs
1548 HCS Inkku Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 3
1549 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Marteinn Tausen Abs
1550 HCS Sissi Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 4
1551 HCS Mei Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 2
1552 HCS Sulo Petteri Uros Kotikissat Leslie van Grebst Arvosteltu
1553 HCS Swethy Naaras Kotikissat Marteinn Tausen Arvosteltu
1554 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Leslie van Grebst Abs
1555 HCS Elisabeth Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 1 NOM BIS
1556 HCS Dancer Naaras Kotikissat Marteinn Tausen Arvosteltu
1557 HCS Elis Uros Kotikissat Leslie van Grebst 3
1558 HCS Prinsen Uros Kotikissat Leslie van Grebst Arvosteltu
1559 HCS Simba Uros Kotikissat Leslie van Grebst Abs
1560 HCS Vesku Uros Kotikissat Leslie van Grebst Arvosteltu
1561 HCS Oskari Uros Kotikissat Leslie van Grebst Abs
326 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio 0
Cerná Petra 0
Comorio Luigi HCL male 7
Edström Michael EXO d 21 33, EXO n 03 24, EXO n 22, EXO ns 11, PER b, PER e 33, PER g 03, PER n 01 62, PER ns, RAG a 04, RAG d 03 21, RAG e 03 21, RAG g 03, SBI b, SBI e 21, SBI n 21 60
Friškovec Thea 0
Ghibaudo Alessandro 0
Isakov Vladimir 0
Knýová Linda 0
Komissarova Olga 0
Kudra Magdalena 0
Lind Bette 0
Pereira Gerson Alves EXO g 03 23, EXO g 22, EXO n 24, EXO w 62, PER a 02 62, PER a 21 33, PER d, PER d 21 33, PER e, PER ns 01 21 62, PER w 62, RAG d 04, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI f, SBI f 21, SBI n 59
Preiss Karl EXO f, EXO f 24, EXO g 24, EXO n 03 22, PER d 03 22, PER d 24, PER e 21 33, PER f 02 21 62, PER n 03, PER n 03 24, PER n 22, PER n 24, RAG a 03, RAG e 04, RAG e 21, RAG f 03, RAG n, SBI a 21, SBI c, SBI d 21, SBI j 59
Pruchniak Sebastian 0
Reijers Eric 0
Riekstina Linda EXO a 22, EXO g 33, EXO n, PER a, PER a 03 23, PER a 23, PER b 21 33, PER e 01 62, PER e 02 62, PER f 21 33, PER f 22, PER f 33, PER fs, PER n 33, PER ns 02 62, RAG a, RAG b 04, RAG n 03, RAG n 21, SBI a, SBI b 21, SBI g, SBI h 21, TUV d 61-63 57
Sandon Cristiano Federico EXO a, EXO a 21 33, EXO a 24, EXO f 03 22, EXO n 03, PER a 22, PER a 33, PER f, PER f 02 62, PER f 62 71, PER n, PER n 02 62, RAG a 04 21, RAG c, RAG d 21, RAG n 04, SBI c 21, SBI d, SBI h, TUV a 61-63, TUV e 61-63 59
Shchukin Alexey 0
Sjöbom Glenn 0
Stoa Caroline 0
Tausen Marteinn HCS female 7
van Grebst Leslie HCS male 13
Veland Anne 0
Wilczek Anna HCL female 5
Vinkel Marina 0
Zagorskaya Elena 0
26 tuomaria