PIROK 132. Kansainvälinen näyttely 1.9.2018
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 1.9.2018 Loppuu 1.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, 33900 Tampere
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteerit:
Kategoria 2, 4 ja kotikissat Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Kategoria 1 ja 3 Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere puh. 040-5688336
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org
Lisätietoja BUR Breed BIS järjestetään yhdessä Burmakissan Ystävät ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 37 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2,5 €/pv, näyttelyssä ostettuna 5€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 104
2 156
3 167
4 118
Kotikissat 10
Yhteensä 555

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 17 Ayser's Viserion Uros Champion Bette Lind EX1 CACIB NOM
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
2 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
3 EXO n FI SK LO 18 FI*Chevhill's Paloma Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
4 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
4 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 3
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
6 EXO n 22 EE*Basilio my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
8 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
8 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
9 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
10 EXO e 24 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
10 EXO e 24 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
11 EXO g 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Blue'nHoney MellowHeart Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
12 EXO ns 22 62 FI SK LO 18 FI*Chevhill's Silverstorm Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
No Comment Haykiel Rani (EXO n 03 24) x FI*Chevhill's Eloise (EXO ns)
13 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
14 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Vamp Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
18 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
19 PER n 24 FI SK LO 18 FI*Sabrimin Pearl Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
20 PER d 22 FI SRK LO FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
21 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior Bette Lind EX1 CAPS NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
21 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Hana Klein Gasbarri 2
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
22 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
22 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Veteraani Hana Klein Gasbarri 1 NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
23 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Cicciolina Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
24 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB NOM
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
25 PER b 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Dobby Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
26 PER d 21 33 FI SK LO 15 FI*Marjakorin Emiliano Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FI*Yashar's Steven Siegal (PER n 33) x EE*Zlata Popstar Alsafi (PER d 21 33)
27 PER d 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Draco Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
28 PER e 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Jetset Queen Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
29 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
30 PER f 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Q-Girl Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
Ayser's Knight-Of-Stars (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
31 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
32 RAG n FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
33 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
34 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
35 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPIB
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
36 RAG c FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
37 RAG c FI SK LO 18 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
38 RAG n 21 FI SK LO 18 FI*Jylhärinteen Kaneli Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
39 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
40 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
41 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zac Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
42 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Collicatin Volcano Fuego Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Die For You (RAG n)
43 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Bella Notte Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Diamonds In The Sky (RAG a 03)
44 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
45 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bernard Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
47 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Bette Lind KM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
48 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Daim Uros Kastraatti Bette Lind EX1 CAP
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
49 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
50 RAG a 04 21 FI SK LO 17 FI*AijaiCats Unique Umer Uros Champion Nico Padovano EX1 CACIB
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
51 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
52 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
52 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri Arvosteltu
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
53 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
54 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Avoin Nico Padovano Abs
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
55 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano VG1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
56 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
57 SBI a FI SK LO 17 FI*Kattimäen Milo Leopold Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC NOM
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Liisa (SBI n)
58 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
59 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Grand International Premior Lena Björkander Abs
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
60 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
61 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
61 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 2
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
62 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
63 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS BIV
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
64 SBI d FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
65 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
66 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX2
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
67 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Champion Nico Padovano EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
68 SBI e FI SK LO 17 FI*Tassuliinin Kaunotar Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
69 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
70 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's See You Soon Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
70 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's See You Soon Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri Abs
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
71 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Kastraatti Nico Padovano EX2
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
72 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP BIV NOM
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
73 SBI g FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Top Secret Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
74 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Bette Lind KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
74 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 1 NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
75 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
76 SBI b 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Levi Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
76 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Levi Uros Määrittely Lena Björkander SBI b 21
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
77 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
78 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
78 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 4
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
79 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
80 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
81 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Bette Lind KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
82 SBI d FI SK RX 18 S*SagaStar's Electra Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
83 SBI e 21 FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
84 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB NOM
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
85 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
85 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri Arvosteltu
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
86 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
87 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
87 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Nico Padovano 2
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
88 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 16 FI*Debals KooMikko Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
89 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 17 FI*Debals Michigan Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
90 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
91 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
92 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Lena Björkander KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
93 ACS IV / ACS a 03 23 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
94 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
95 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
96 MCO I / MCO n FI SK LO 18 PL*Dark Age Magic Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
97 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 No Cert
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
98 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
99 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV NOM
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
100 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
101 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS BIV
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
103 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 Barnie of Melidana Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Ravena Home Harmony (MCO as)
104 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
105 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 18 PL*Dark Age Milana Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
106 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Johnny Depp Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
107 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Molly Spotted Elk Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
108 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Jill Valentine Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
109 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Diana di Natale KM BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
110 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Premior Diana di Natale EX2
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
111 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
112 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
112 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Määrittely Diana di Natale Abs
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
113 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Eva Porat EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
115 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
116 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Star Uros Avoin Eva Porat EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
120 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hiawatha Night Train Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
121 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jo My Fairytale Bliss Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
122 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Eva Porat KM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Premior Eva Porat EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
124 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Kastraatti Eva Porat Abs
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
125 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
126 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
127 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hebe Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
128 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 18 OlymPia BillAndCoo, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Ice Tea BillAndCoo, CZ (MCO d 25) x Adrastia's Excellence (MCO w)
129 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
130 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Gabriel Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
131 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
131 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
132 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
133 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
134 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
135 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Champion Eva Porat Abs
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK RX 17 FI*Avasong Jofiel Naaras Avoin Eva Porat EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
138 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC BIV
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
139 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 18 Gryfin Lillycubs*PL Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
140 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun MäEnKestä! Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
141 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Kastraatti Eva Porat EX2
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
142 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Kastraatti Eva Porat EX1 CAP BIV NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
143 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Selene Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
144 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
145 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Bette Lind Abs
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
146 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 Wackymoon Mercury Uros Avoin Bette Lind EX1 CAC
Lynx Luna Silver Moon (MCO ns 22) x Wackymoon D. Va PP (MCO w)
147 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
148 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX3
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
149 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Obi-Wan Kenobi Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind Abs
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
150 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX2
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
151 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
152 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Grand International Premior Bette Lind EX1 CAPS NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
153 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
154 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Bette Lind Abs
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
155 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
156 MCO VIII / MCO ds 03 FI SK LO 17 FI*Krysos Darts Uros Avoin Lena Björkander Abs
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
157 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM BIS
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
158 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
159 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
160 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
161 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Grand International Premior Lena Björkander Abs
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
162 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
163 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS BIV
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
164 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Avoin Bette Lind EX1 CAC
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
165 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
166 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
167 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
168 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
169 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
170 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
171 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
172 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
172 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
173 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Supreme Champion Diana di Natale KM BIV NOM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
174 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Tenho Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
175 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
176 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX2
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
177 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
179 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
180 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
181 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
182 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
183 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
184 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
185 NFO V / NFO e FI SK LO 18 FI*Slytiger's Huracàn Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
FIN*Marmatin Neetu-Elmeri (NFO as 09 22) x Katzenhof Fiorella (NFO f 24)
186 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
187 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Bjarne Wikström EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
189 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
190 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 16 FI*DevineWild Hermione Granger Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*ArcticWilds Crossfire (NFO d 09 22) x FIN*Moutown Mice Elf (NFO ns 09 23)
191 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
192 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 18 FI*DevineWild Galadriel Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*DevineWild Hermione Granger (NFO f 09 22)
192 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*DevineWild Galadriel Naaras Määrittely Diana di Natale NFO f 24
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*DevineWild Hermione Granger (NFO f 09 22)
193 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
194 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 18 Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
195 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB NOM
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Utblicken's Skrållan (NFO fs 03 24)
196 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
197 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros International Champion Eva Porat Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
198 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
199 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
200 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
201 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Best For Me Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
202 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 18 FI*Allikatin Miina Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind SIB ns 22
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
203 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan InkeriKinkeri Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind Abs
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
204 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Premior Bette Lind EX1 CAPIB
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
204 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Nico Padovano 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
205 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Premior Bette Lind EX2
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
206 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 17 FI*Allikatin Kukka Naaras Kastraatti Bette Lind EX1 CAP BIV
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
207 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
208 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
209 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
210 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
211 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Avoin Bette Lind EX1 CAC
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
212 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
213 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
214 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Taigatupsun Astrilli Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX2
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
214 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Taigatupsun Astrilli Naaras Määrittely Diana di Natale SIB f 09 24
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
215 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
216 SIB VII / SIB as FI SK LO 18 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
217 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
217 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Nico Padovano 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
218 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
219 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
220 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 17 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
221 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
222 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
223 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
224 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 17 FI*Meridies' Poppyfrost Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP NOM
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
225 TUA VI / TUA d 09 24 FI SK LO 17 FI*Meridies' Lionheart Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
226 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
227 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM BIV
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
228 BEN n 24 FI SK RX 18 FI*Hiesun Vidi Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX2
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
229 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
230 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
231 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Battle Beast Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
232 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
233 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
234 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
235 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Champion Anna Wijbrands EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
236 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
237 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
238 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
239 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
240 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
241 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1 NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
242 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Unica Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
243 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
244 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
245 BSH d FI SK LO 18 FI*Brinelly Casimir Nubbe Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Brinelly Angelo Nico (BSH e) x FI*Ullukan Aura Unelma (BSH f)
246 BSH d FI SK LO 18 FI*Brinelly Capsa Nanny Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Brinelly Angelo Nico (BSH e) x FI*Ullukan Aura Unelma (BSH f)
247 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
248 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
248 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
249 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
249 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
250 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Anna Wijbrands EX1 CACS NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
251 BSH g FI SK LO 16 FI*Aurantia's Polaris Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
252 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
253 BSH h FI SK LO 18 FI*Aurantia's Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Aurantia's Sun Chariot (BSH d) x S*Ekängen's Meduza (BSH f)
254 BSH b FI SK LO 18 FI*Aurantia's Lightning Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
255 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Anna Wijbrands EX1 CACS
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
256 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
257 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
258 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Out of Competition Kristof Van Roy Abs
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
259 BSH f 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle's Gloria Naaras Kastraatti Anna Wijbrands Abs
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
260 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
260 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
261 BUR n FI SK RX 17 FI*Beneloben Ikimuistoinen Ivanhoe Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX2
Yahztak Oji No Yume (BUR n) x Suay Valentina of Ayshazen (BUR f)
262 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
263 BUR n FI SK LO 18 FI*Ninelli's Déjà-vu Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM BIS
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
264 BUR n FI SK LO 18 FI*Arkhitekton Othello Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX3
FI*Kissmollin Guarneri (BUR d) x FI*Arkhitekton Grishina (BUR n)
265 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 BIV NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
266 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
267 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
268 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM BIV NOM BIS
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
268 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Marco Scaglia 3
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
269 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
270 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB NOM
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
271 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
272 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen Abs
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
273 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
274 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
275 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC NOM
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
276 BUR a FI SK RX 16 FI*Beneloben Heartbeat Hulta Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Beneloben Elegant Eugeny (BUR c)
277 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
278 BUR a FI SK RX 16 FI*Ninelli's Uljamoinen Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
279 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
280 BUR b FI SK RX 18 FI*Beneloben Komea Kasanova Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Beneloben Harmonius Hertta (BUR b)
281 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM BIV
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
282 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
282 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Veteraani Marco Scaglia 4
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
283 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
283 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
284 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
285 BUR c FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB NOM
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
286 BUR c FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
287 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
288 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
289 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB BIV NOM
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
289 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Marco Scaglia 2
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
290 BUR d FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Keijunlilja Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
291 BUR d FI SK LO 18 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
292 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
293 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
294 BUR d FI SK LO 17 FI*Cattish Maui Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Hokkuspokkus Bad Ass (BUR c) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
295 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Muscat Uros Avoin Marco Scaglia EX2
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
296 BUR e FI SK LO 16 FI*Aavan Onix Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC BIV NOM
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
297 BUR e FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
298 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
299 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Taikatalvi Uros Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
300 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM BIV NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
301 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
302 BUR f FI SK LO 17 FI*Lilac's Nala Lion Queen Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
303 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX2
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
304 BUR f FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Akileija Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
305 BUR f FI SK LO 18 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
306 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
306 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Marco Scaglia 1 NOM BIS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
307 BUR f FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
308 BUR g FI SK LO 18 FI*Aavan If I Ruled the World Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
FI*Aavan Taikatalvi (BUR e) x HU*Alba Regia Matzah (BUR h)
309 BUR g FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Sweet Peppermint Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
310 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
311 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
312 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
313 BUR h FI SK LO 15 FI*Elwood's Crunchie Naaras Champion Kristof Van Roy EX2
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
314 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Kristof Van Roy EX2
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
315 BUR h FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
316 BUR h FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
317 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
318 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX2
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
319 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS BIV NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
320 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
321 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Dandelion Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
322 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
322 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
323 BUR j FI SK LO 16 FI*Aberwyn Whitney Whiteout Naaras Champion Marco Scaglia EX1 CACIB
FI*Almond's Domino (BUR b) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
324 BUR j FI SK LO 16 FI*Arkhitekton Alara Naaras Avoin Marco Scaglia EX1 CAC BIV NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Arkhitekton Feng Shui (BUR a)
325 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Avoin Marco Scaglia EX2
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
326 BUR j FI SK LO 17 FI*Shu-Shun Keijunkukka Naaras Avoin Marco Scaglia EX3
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Keijunlilja (BUR d)
327 BUR j FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Arovuokko Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
328 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
329 BUR j FI SK LO 17 FI*Aavan Halla Naaras Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
330 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
331 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
332 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SK RX 17 FI*Pikkeen Kinder Naaras Champion Anna Wijbrands EX1 CACIB
FI*Pikkeen Finlandia (CYM n 03 53) x FI*Pikkeen Pippuri (CYM n 09 53)
333 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Marco Scaglia KM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
334 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
335 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
335 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
336 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
337 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
337 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
338 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
339 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Anna Wijbrands KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
340 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
341 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
342 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
343 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
344 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Marco Scaglia KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
345 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Champion Marco Scaglia Abs
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
346 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
347 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
348 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
349 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Freddy Krueger Uros Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
350 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
351 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
352 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uba Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
353 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
354 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
354 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
355 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Premior Anna Wijbrands Abs
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
356 MAU ns 24 FI SK LO 18 SE*Hayawani's Ammon Uros International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
357 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
358 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
359 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
359 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
360 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
361 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
362 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marco Scaglia KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
363 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
364 OCI b 24 FI SK RX 18 S*Pagngle's Summer Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1 NOM
S*Pagngle's Miracle of Love (OCI b 24) x S*Pagngle's My Girl (OCI n 24)
365 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
366 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Odessa Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
367 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
368 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
369 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
370 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
371 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
372 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Premior Marco Scaglia EX1 CAPIB
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
373 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Energetic Ellie Naaras Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
374 SRL I / SRL c FI SK RX 18 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
375 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
376 SRL VII / SRL a 21 33 FI SK RX 17 Psipsina Proinos Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Psipsina Lieska (SRL d) x FI*Suvikasteen Sininen Utu (SRL a 24)
377 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
378 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB NOM
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
379 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
380 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
381 ABY n FI SK LO 18 FI*Silkkihienon Rustica Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
382 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
383 ABY a FI SK LO 16 FI*Silkkihienon XO Emiliani Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
S*Aucuparia's Dareios Ochos (ABY a) x FI*Silkkihienon Voces Intimae (ABY a)
384 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
385 ABY a FI SK LO 17