RUROK 22.4.2018 120. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.4.2018 Loppuu 22.4.2018
Ilmoittautuminen alkaa 25.1.2018 Ilmoittautuminen loppuu 30.3.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.4.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Messukeskus Helsinki
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 63
2 59
3 93
4 83
Kotikissat 20
Yhteensä 318

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f FI SK LO 16 FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM NOM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
7 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
8 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
9 EXO f 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Xandria Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge Abs
Ayser's Ramses II (EXO n 21 33) x Ayser's Nyks (EXO e 21 33)
10 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
10 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros Veteraani Joëlle Monney Pillonel 2
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
11 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
12 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
13 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
14 PER d 33 FI SK LO 18 Ayser's You Can Do Magic Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
15 PER f 33 FI SK LO 18 Ayser's You Really Got Me Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
16 RAG n FI SK LO 17 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
17 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Aina Hauge KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
18 RAG a FI SK LO 17 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Kastraatti Aina Hauge EX1 CAP
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
19 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
20 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Wildemar Moritz Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x Lumenvalkean Felicity (RAG b 04 21)
21 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
22 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Birrimirrin Romagna Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
23 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
24 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
25 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
26 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
27 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM BIS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
28 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB BIV
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
29 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
30 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
31 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
32 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 NOM
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
33 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
33 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 1 NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
34 SBI a (EE)EKL LO 7426 EE*Isabella Sweet Katicat Naaras International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB BIV
S*Raus Höjden's Kentauros (SBI n) x EE*Alizee Sweet Katicat (SBI a)
35 SBI a FI SK LO 16 FI*MinMin Matous Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Suffelin Sweet Snow Princess (SBI a 21)
36 SBI a FI SRK LO 14 FI*Kipparin Idelisa Naaras Champion Aina Hauge EX1 CACIB
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Tärn Fina Fia (SBI n 21)
37 SBI b Mateo Medicat*SK Uros International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB NOM
S*Stoneridge I am What I am (SBI c) x Vanessa v. Blütengarten*A (SBI b)
38 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
38 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 2
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
39 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
39 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
40 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
41 SBI c Asilia Melanika*RU Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
RU*Tarnis Noel Solomon (SBI b) x EE*Mon Ami Klaudia (SBI f)
42 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
43 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Kastraatti Michael Edström Abs
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
44 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
45 SBI f FI SK LO 17 FI*Canth's Wonder Woman Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
46 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Avoin Robert Lubrano Abs
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
47 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
47 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 3
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
48 SBI h EE*Uumeko Girl Klaudia Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Goodwin Glenn Klaudia (SBI d) x Windchime Arwen Undomiel (SBI h)
49 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
50 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
51 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
52 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
53 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
53 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Joëlle Monney Pillonel 1
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
54 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Michael Edström Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
55 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Afacan Alev Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
56 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
57 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
57 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
58 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
59 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hanne-Hortensia Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
60 ACL XI / ACL a 02 21 33 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
61 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
62 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
63 ACS II / ACS n 09 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hector Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
64 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
65 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
66 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
67 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
67 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Nurit Pahl 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
69 MCO IV / MCO n 09 22 Shakespeare in love Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Felisha Estate Pearls*RU (MCO n 22)
70 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM BIS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
71 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
72 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
73 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Avoin Michael Edström Abs
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
75 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
76 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
77 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
78 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
79 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
80 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
81 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
81 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
82 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
83 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
84 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
85 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
86 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
87 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
88 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
89 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
89 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
90 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
91 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
92 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
92 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Nurit Pahl 1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
93 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
94 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Benjamin Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
95 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
96 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan FalleRalleRaa Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
97 SIB V / SIB dy 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Kadmiel Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Gabrielle (SIB fy 22)
98 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
99 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
100 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 18 Odariya Valenika Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
101 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
102 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
103 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan CaramelliElli Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
104 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX2
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
105 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
106 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
107 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 17 FI*Meridies' Blossomfall Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
108 TUA VII / TUA ns FI SK LO 17 FI*Elekatin Pulun Hensu Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Elekatin Murino (TUA w) x FI*Elekatin Paloma (TUA ns 03)
109 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
110 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
111 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
112 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
113 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB NOM
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
114 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
115 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS BIV NOM
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
116 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
117 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 17 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
118 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
118 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
119 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
120 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 16 Pepsi af Misapotanien Naaras Champion Henry Hornell Mitätöity Mitätöity
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
121 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
122 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Henry Hornell EX2
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
123 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
124 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
125 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
125 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marek Chadaj 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
126 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 NOM BIS
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
127 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
128 BSH b 21 33 FI SK LO 18 FI*Duketin Kaunokki Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
129 BSH ns 11 33 Zucarka Snow Charm Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel Abs
Riccardo-Rey Felin Salut (BSH ny 24) x Schoenweg Bonita of Snow Charm (BSH ns 33)
130 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
131 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
132 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS NOM BIS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
132 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
133 BUR c FI SK LO 17 FI*Oliivian Eiffel Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
NO*Burcantiks Timotei (BUR c) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
134 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
135 BUR e FI SK LO 17 FI*Aavan Muscat Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
136 BUR h FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
137 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
138 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
139 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Kastraatti Aina Hauge Abs
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
140 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
140 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
141 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
142 EUR FI SK RX 18 Hilla Naaras Noviisi Minna Krogh EUR f 23
143 EUR n 22 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
144 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
145 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän SuurSeikkailija Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
146 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
147 EUR a 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
148 EUR a 24 FI SK RX 18 FI*Kuukissan Eldarion Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
149 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
149 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Marek Chadaj 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
150 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Grand International Champion Henry Hornell EX2
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
151 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
152 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
153 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
154 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
154 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Marek Chadaj 4
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
155 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
156 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
157 EUR ns 22 FI SK RX 17 FI*Lumihelmen Ilopilleri Naaras Champion Henry Hornell Abs
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Lumihelmen Glissando (EUR ns 22)
158 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
159 EUR as 23 FI SK RX 18 FI*Kuukissan Erendis Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Gandalf Grey (EUR a 23) x FI*Kiipun Shadow of the Wind (EUR as 23)
160 EUR as 23 FI SK RX 14 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
161 EUR gs 23 FI SK RX 17 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Katinhännän Komeetta Hyakutake (EUR es 23) x FI*Katinhännän Conchita RuPaul (EUR as)
162 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
163 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
164 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
165 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS BIV
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
165 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
166 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
167 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Gam Kai Muk Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
168 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 BIV
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
169 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX3
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
170 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Avatarah Aham-Sara Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX2
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
171 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
172 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX2
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
173 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
173 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
174 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uss Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
175 MAU ns FI SK LO 18 FI*Chai-lai Ai Ankhesenamun Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
Acclaim Noble Noah (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Urbi Udele (MAU ns 24)
176 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Memphis Mandisa Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
177 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB NOM
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
178 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Henry Hornell KM BIV NOM BIS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
179 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
179 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Marek Chadaj 1
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
180 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
181 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Donna é Mobile Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
181 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Donna é Mobile Naaras Siitos
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
182 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Omar Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
183 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
184 OCI b 24 FI SK LO 15 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX2
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
185 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC BIV
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
186 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
187 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC BIV NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
188 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Odessa Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
189 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
190 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Inula Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
191 OCI os 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Dumle Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
192 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros International Premior Aina Hauge EX1 CAGPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
193 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
194 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
195 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Avoin Marek Chadaj Abs
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
196 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
196 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
197 ABY n FI SK LO 17 FI*Redcheetah's Diana Naaras Avoin Marek Chadaj EX2
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
198 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Proteo Protolica Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
199 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
200 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
200 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Veteraani Minna Krogh 1
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
201 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Odessa Oronza Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
202 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Minna Krogh 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
203 ABY o FI SK LO 17 FI*Amajan Proto Protogene Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
204 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Premior Minna Krogh EX2
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
204 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Minna Krogh
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
205 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
206 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
207 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
208 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
209 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
210 CRX III / CRX h FI SK LO 17 FI*Claypond's E's Elfina Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
211 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
212 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
213 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Avoin Nurit Pahl EX2
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
214 CRX IV / CRX f 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Spectrolite Mittumaari Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Antonio Pink Princess*PL (CRX n 03 24) x FI*Spectrolite Horsmakiitäjä (CRX ds 03 24)
215 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
216 CRX VI / CRX b 03 23 FI SK LO 18 FI*Alchemist Kryptonite Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
217 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
218 CRX VII / CRX b 32 FI SK LO 17 FI*Claypond's Hanok V Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl Abs
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
219 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Hocus Pocus Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
220 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
221 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 18 FI*Alchemist Element Zero Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
222 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
223 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
224 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
225 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Serafiina Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
226 DRX IV / DRX f 09 24 FI SK LO 17 Xaboo Kokeshi*PL Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC NOM
Elfes Rex Spike (DRX b 09 22) x Go Go Becherovka Kokeshi*PL (DRX f 09 24)
227 OLH a FI SK LO 18 FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
228 OSH n FI SK LO 16 Timotheus Del Iris Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB NOM
FI*LoveOriental Midnight Dream (OSH b 03) x Zena Del Iris (OSH n 03)
229 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
230 OSH n 24 FI SK LO 17 FI*Deraza Lotty Hot Polka Dot Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
San-toi's Carlin (SIA n) x FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot (OSH n 02 21)
231 OSH a 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
232 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
233 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
234 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
235 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
236 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV NOM
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
237 RUS FI SK RX 17 Sweetmans Blue Ariadne Naaras Avoin Minna Krogh VG1
Igor van 't Wolvennest (RUS ) x FI*IvanaKallio's Boogie-Woogie (RUS )
238 RUS FI SK LO 17 FI*BlueKaramel Da Capo Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x FI*BlueKaramel Champagne (RUS )
239 RUS FI SK LO 17 Asolan Roksana Amuletovna Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX3
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
240 RUS FI SK LO 17 FI*Hana-Bi Virvatuli Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
FI*Sini-Hilkan CocoaBloom (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
241 RUS FI SK LO 17 FI*Kiamin Millefeuille Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
S*Mudhoneys Frazier von Bärentritt (RUS ) x FI*Starstruck's Niittyhopeatäplä (RUS )
242 RUS FI SK LO 16 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
243 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
244 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
244 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
245 SIA b FI SK LO 17 FI*Deraza Kissy Wizard Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
246 SIA c FI SK LO 17 FI*Deraza Kitty Costum Maid Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
247 SIA f FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
248 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
249 SOM n FI SK LO 17 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
250 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Queran Quercina Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
251 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Quispe Quinevera Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX2
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
252 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
253 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
254 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
255 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
256 SOM o FI SK LO 17 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
257 SOM os FI SK LO 18 Njal Waldo's Sweet Lullaby Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
Icare Waldo's Sweet Lullaby (SOM os) x Ivory'n'Ebony Waldo's Sweet Lullaby (SOM ns)
258 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
259 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
260 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
260 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
261 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
262 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
263 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 17 FI*Jackomon's Adagia Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
264 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC BIV
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
265 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wesley Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
266 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
267 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
268 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS BIV NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
269 HCL Jeremias Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
270 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Henry Hornell 3
270 HCL Josefiina Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 1 NOM
271 HCL Noora Naaras Kotikissat Henry Hornell 1 NOM BIS
271 HCL Noora Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 3
272 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM
273 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Henry Hornell 2
273 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 2
274 HCS Caesar Uros Kotikissat Nurit Pahl 4
274 HCS Caesar Uros Veteraani Joëlle Monney Pillonel 2
275 HCS Veikko Uros Kotikissat Nurit Pahl 2
276 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM
277 HCS Minni Naaras Kotikissat Nurit Pahl 3
278 HCS Sissi Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
279 HCS Timantti Naaras Kotikissat Nurit Pahl 2
279 HCS Timantti Naaras Veteraani Joëlle Monney Pillonel 1 NOM BIS
280 HCS Ella Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
281 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Nurit Pahl 3
282 HCS Olli Uros Kotikissat Nurit Pahl Abs
283 HCS Oskari Uros Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM BIS
284 MCO VI / MCO e 09 22 LV*Family Value Jasmine Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Daybreak's Macho Fantastico (MCO e 03 22) x LV*Family Value Bunny Bravo (MCO g 09 22)
316 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek ACL VII, MCO II, MCO IV, MCO VII, NEM I, SIB II, SIB IV, SIB V, ABY n, CRX I, CRX III, OSH b 03 22, OSH f, SIA a, SIA h, SOM os, SPH II, VET 3 38
Edström Michael EXO d 21 33, EXO f 22, PER f, PER f 33, PER n, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI h, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACL XI, ACS IV, MCO III, MCO V, MCO VI, NFO II, SIB VI, SIB VII 41
Hauge Aina EXO f 21 33, EXO f 24, PER a 33, RAG a, RAG a 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI b, SBI n, BML I, BSH b 21 33, BSH j, BUR b, BUR d, BUR h, EUR a 24, EUR g 03, OCI o 24, SRL III 38
Hornell Henry BEN n 22, BEN n 24, BLH b, BML II, BSH e, BSH f, BSH n, BUR c, BUR e, BUR j, BUR n, EUR as 22, EUR d 22, EUR gs 23, EUR n 22, EUR n 23, EUR ns 22, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI n 24, OCI ns 24, HCL 36
Krogh Minna EUR f 23 (13a), ABY o, CRX II, CRX VI, DRX I, DRX III, OSH d 24, OSH f 24, RUS, SIA b, SOM o, SPH III, SPH IV, VET 4 35
Lubrano Robert EXO f, EXO n 24, PER d 33, PER n 01 62, RAG a 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, SBI c 21, SBI f, ACL VI, ACL VIII, ACS II, ACS VIII, NEM II, NFO IV, NFO VIII, SIB III, SIB VIII, TUA III, TUA IX, TUA VI, TUA VII 40
Monney Pillonel Joëlle BLH n, BSH b, BSH ns 11, BSH ns 11 33, CYM 51-52, EUR a 23, EUR as 23, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, KBL I, KOR, MAU ns, OCI b 24, OCI os 24, VET 1, VET Kotikissat 39
Pahl Nurit ABY p, CRX IV, CRX VII, CRX VIII, DRX IV, OLH a, OSH a 24, OSH n, OSH n 24, SIA c, SIA c 21, SOM n, SPH V, HCS, VET 2 39
8 tuomaria