RUROK 21.4.2018 119 kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.4.2018 Loppuu 21.4.2018
Ilmoittautuminen alkaa 26.1.2018 Ilmoittautuminen loppuu 30.3.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.4.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Messukeskus, Helsinki
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 70
2 82
3 112
4 110
Kotikissat 21
Yhteensä 395

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f FI SK LO 16 FI*Nipsu-Nappulan XtraPrecious Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
5 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
9 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
10 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
10 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros Määrittely Marjatta Koskenkangas EXO d 21 33
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
11 EXO f 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Xandria Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
Ayser's Ramses II (EXO n 21 33) x Ayser's Nyks (EXO e 21 33)
12 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
12 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros Veteraani Robert Lubrano 1
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
13 PER d FI SK LO 17 FI*Kultaviiksen Ramona Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
14 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
15 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
16 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Goût de Diamants Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
18 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
19 PER e 33 FI SK LO 18 Endless Tale Be a Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Vikers Sugar Cotton (PER e 21 33) x Mo Chridhe Ella of Endless Tale (PER g 33)
20 PER d 33 FI SK LO 18 Ayser's You Can Do Magic Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
20 PER e 33 FI SK LO 18 Ayser's You Can Do Magic Uros Määrittely Marjatta Koskenkangas PER d 33
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
21 PER f 33 FI SK LO 18 Ayser's You Really Got Me Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
22 RAG n FI SK LO 17 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
23 RAG n FI SK LO 18 FI*Ragtail Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Ragtail Janna (RAG n)
24 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Kastraatti Michael Edström Abs
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
25 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
26 RAG a FI SK LO 17 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
27 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Birrimirrin Romagna Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
29 RAG n 04 FI SK RX 15 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
30 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
31 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*RoyalRose's Alexander Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
DK*Jaquet Bounty, JW, DSM, DVM (RAG a 03) x FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose (RAG a 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 18 PL*Ragissa Winnetou Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
33 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Barfait's Elaine Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
FI*Barfait's Yummy (RAG n 04) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
35 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
37 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP BIV NOM BIS
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
38 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
39 RAG n 03 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mimulus macula Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
40 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
41 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
42 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
42 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Robert Lubrano 1 NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
43 SBI a (EE)EKL LO 7426 EE*Isabella Sweet Katicat Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*Raus Höjden's Kentauros (SBI n) x EE*Alizee Sweet Katicat (SBI a)
44 SBI a FI SRK LO 14 FI*Kipparin Idelisa Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Tärn Fina Fia (SBI n 21)
45 SBI b Mateo Medicat*SK Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Stoneridge I am What I am (SBI c) x Vanessa v. Blütengarten*A (SBI b)
46 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
46 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
47 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
48 SBI c Asilia Melanika*RU Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
RU*Tarnis Noel Solomon (SBI b) x EE*Mon Ami Klaudia (SBI f)
49 SBI d FI SK LO 17 FI*Saca's Onetime Zaum Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
50 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
51 SBI f FI SK LO 17 FI*Canth's Wonder Woman Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
52 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
53 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
54 SBI h EE*Uumeko Girl Klaudia Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Goodwin Glenn Klaudia (SBI d) x Windchime Arwen Undomiel (SBI h)
55 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
56 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
57 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
58 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
58 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Robert Lubrano 2
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
59 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
60 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SK LO 17 FI*Bastetin Beyza Birgül Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x Avyonah Blueberry (TUV g)
61 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
62 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
63 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
63 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Robert Lubrano 1 NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
64 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB NOM
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
65 ACL VIII / ACL ns 01 21 64 FI*Minnikatin Vettel Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
66 ACL VIII / ACL fs 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hanne-Hortensia Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
67 ACL VIII / ACL fs 02 62 Minnikatin Carina Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
FI*Minnikatin Vettel (ACL ns 01 21) x FI*Minnikatin Olivia (ACS f 09 22)
68 ACL XI / ACL a 02 21 33 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
69 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
70 ACS VI / ACS d 09 22 Barhat Cleogens*BY Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel Abs
Minnikatin Xalbador (ACS n 09 21 33) x Cleo Degire*BY (ACL e)
71 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
72 ACS II / ACS n 09 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hector Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
72 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hector Uros Määrittely Marjatta Koskenkangas ACS II/ACS n 09
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Daisy Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Lilo (MCO n 09 22)
74 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
75 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
76 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV NOM
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
77 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
78 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
79 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun Kerma/se Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX2
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
80 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
80 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Robert Lubrano 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
81 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
85 MCO IV / MCO n 09 22 Shakespeare in love Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX3
Cascademnt Snow Patrol (MCO n 09 22) x Felisha Estate Pearls*RU (MCO n 22)
86 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
87 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
88 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Blackcurrant Naaras Champion Joëlle Monney Pillonel Abs
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
89 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KyläLähtee! Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 BIV
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
90 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
91 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
93 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX3
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
93 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Siitos Marjatta Koskenkangas
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
94 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
95 MCO VI / MCO e 09 22 LV*Family Value Jasmine Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Daybreak's Macho Fantastico (MCO e 03 22) x LV*Family Value Bunny Bravo (MCO g 09 22)
96 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
97 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Happens Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
98 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Looks That Kill Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
101 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun IhaSama! Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
102 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
103 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM BIS
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
104 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
105 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
106 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 18 Imageblaze Eunice Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
108 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
109 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 BIV NOM BIS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
110 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
111 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
112 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
113 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
114 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Trinity Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
115 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
116 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
117 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
117 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
118 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
119 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
120 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
121 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACIB NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
122 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
123 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
124 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
125 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 17 FI*BlueFairies Tuisku Naaras Avoin Michael Edström Abs
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Mäntylän Sarmi (SIB a 24)
126 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Menninkäinen Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
128 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan FalleRalleRaa Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
129 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
130 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
131 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM BIS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
132 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 18 Odariya Valenika Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
133 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
134 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan CaramelliElli Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
135 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
136 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 17 FI*Meridies' Blossomfall Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
137 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
138 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
139 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
140 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
141 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
142 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
143 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
144 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
145 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
146 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV NOM BIS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
147 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 17 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
148 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 17 FI*Kissamummon Adalmiina Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara (BML ns 11 31)
149 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
150 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
151 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
151 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Nurit Pahl 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
152 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
153 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 16 Pepsi af Misapotanien Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
154 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
155 BSH b FI SK LO 17 FI*NougatNibbles Big Schoko Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Coventry's Nougat Nibbles (BSH h)
156 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
157 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
157 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Nurit Pahl 1
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
158 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Lilac Haze Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder's Venus (BSH r)
159 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
159 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
160 BSH o FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Ramsay Bolton Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
161 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
162 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Mercury Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
163 BSH q FI SK LO 17 FI*SpecialOrder's Sansa Stark Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
164 BSH b FI SK LO 17 S*Glen Mores Yojo Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC BIV
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
164 BSH bs FI SK LO 17 S*Glen Mores Yojo Naaras Määrittely Nurit Pahl BSH b
IDP*Tazzamore's Sir Lancelot (BSH b) x SE*Cat King Cool's Belle (BSH fs)
165 BSH a 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Walter Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
166 BSH b 24 FI SK LO 16 FI*Safra's Sindbad the Sailor Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
167 BSH c 24 FI SK LO 17 FI*NougatNibbles Athos Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl Abs
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Coventry's Natty Ninja (BSH f)
168 BSH d 22 FI SK LO 17 FI*NougatNibbles Aramis Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Coventry's Natty Ninja (BSH f)
169 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry's Vernon Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
170 BSH b 21 33 FI SK LO 18 FI*Duketin Kaunokki Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
171 BSH ns 11 33 Zucarka Snow Charm Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 No Cert
Riccardo-Rey Felin Salut (BSH ny 24) x Schoenweg Bonita of Snow Charm (BSH ns 33)
171 BSH ns 11 33 Zucarka Snow Charm Naaras Määrittely Carin Sahlberg BSH X ns 11 33
Riccardo-Rey Felin Salut (BSH ny 24) x Schoenweg Bonita of Snow Charm (BSH ns 33)
172 BUR n EE*Biata Moana Vielerto Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
HU*Alba Regia Barna (BUR n) x FI*TribeChristal's Sirona (BUR j)
173 BUR c FI SK LO 17 FI*Oliivian Eiffel Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
NO*Burcantiks Timotei (BUR c) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
174 BUR d FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'Red Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
175 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
176 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
177 BUR j FI SK LO 17 FI*Ninelli's Cassiope Camilla Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
NO*Burcantiks Timotei (BUR c) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
178 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
178 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Nurit Pahl 3
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
179 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
180 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
181 EUR n FI SK RX 16 FI*Lustily Musta aukko Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
182 EUR a FI SK RX 17 FI*Katinhännän Paranormal Spengler Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Katinhännän Zoster Taikaviitta (EUR ns 23) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
183 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Demelza Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
184 EUR e FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Delicate Duke Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
185 EUR g FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Murunen Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Sireenin Anthem (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula (EUR g)
186 EUR ds FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Björn Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
187 EUR n 22 FI SK RX 16 FI*Lustily Supernova Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
188 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
189 EUR a 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ellinoora Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
190 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
190 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Nurit Pahl 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
191 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
192 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
193 EUR e 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
194 EUR e 24 FI SK RX 17 FI*Vinhaviiksen Vähänksihana Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Don-Tirleone (EUR d) x FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan (EUR e 22)
195 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
196 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Rock and Roll Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen (EUR f 22)
197 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
197 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Veteraani Nurit Pahl 4
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
198 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
199 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
200 EUR ns 22 FI SK RX 17 FI*Lumihelmen Ilopilleri Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä (EUR n) x FI*Lumihelmen Glissando (EUR ns 22)
201 EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
202 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
203 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
204 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
205 EUR as 23 FI SK RX 17 FI*Himmelintähden Ainoo Penni Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
206 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Premior Marek Chadaj Abs
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
206 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
207 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
208 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
209 KBL I / KBL a FI SK RX 16 King Keyson Bobtail*House Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Harley Bobtail*House (KBL e 09 24) x Evita Bobtail*House (KBL f 24)
210 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM BIS
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
211 KBL III / KBL f 24 FI SK LO 17 FI*Lilldale's Cotton Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
King Keyson Bobtail*House (KBL a) x FI*Lilldale's Hufflepuff (KBL d 24)
212 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV NOM
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
212 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
213 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
214 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Gam Kai Muk Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
215 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
216 KOR FIN SRK LO FIN*Mythai Chai Son Chaisee Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Mythai Yupa Yod Rak (KOR )
217 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
218 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uss Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB NOM
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
219 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP NOM
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
220 MAU ns 24 FI SK LO 17 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
221 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
221 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
222 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Amare-Cattus Don Duudson Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
223 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Donna é Mobile Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
223 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Donna é Mobile Naaras Siitos
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
224 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Omar Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
225 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras International Champion Marek Chadaj EX2
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
226 OCI b 24 FI SK LO 15 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB BIV
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
227 OCI b 24 FI SK LO 16 Padmé de OciSpot Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Eytan Lunar Spell *PL (OCI ns 24) x Deanna de OciSpot (OCI c 24)
228 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
229 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Pride and Joy Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
230 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Odessa Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
231 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
232 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
233 OCI os 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Dumle Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
234 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Knockout Kylie Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
235 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
236 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Aina Hauge KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
237 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Supreme Champion Aina Hauge Abs
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
238 ABY n FI SK LO 17 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Avoin Aina Hauge Abs
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
239 ABY n FI SK LO 17 FI*Redcheetah's Diana Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
240 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
241 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Aina Hauge KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
241 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Veteraani Nurit Pahl 2
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
242 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
242 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
243 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Nurit Pahl 3
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
244 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
245 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
246 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
247 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
248 ABY a FI SK LO 17 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
249 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
250 ABY o FI SK LO 16 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
251 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
252 ABY o FI SRK LO FI*Nebuankhet Qaholom Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
252 ABY o FI SRK LO FI*Nebuankhet Qaholom Uros Veteraani Nurit Pahl 1
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
253 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
254 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
255 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
256 BAL n 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Diaval Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
257 BAL a 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dorian Gray Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
258 BAL o 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dracarys! Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
259 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
260 CRX II / CRX n 02 64 FI SK LO 18 FI*Framillan Slighty Tricky Vixen Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Paredes (CRX a 09)
261 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Aina Hauge KM NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
262 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB BIV
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
263 CRX III / CRX h FI SK LO 17 FI*Claypond's E's Elfina Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
264 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
265 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 17 FI*Piupaws Gum in My Hair Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
FI*Piupaws Mission: Impossible (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium (CRX f 03 23)
266 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 17 FI*Saca's Ånastasia the First Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x FI*Saca's High Note (CRX b 03 24)
267 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
268 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 17 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
269 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
270 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Aina Hauge EX1 CAGCIB
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
271 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Åbodas Mochi Uros Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Mirexin Joyful Juliet (DRX n 32)
272 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1 BIV NOM BIS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
273 DRX I / DRX b FI SRK LO FI*Åbodas Aiyana Naaras International Premior Aina Hauge Mitätöity Mitätöity
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
274 DRX II / DRX n 09 FI SK LO 17 FI*CatCave's Sweetest Perfection Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Quiero Yerri (DRX n) x FI*Avariel Maniola (DRX g 02)
275 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Aina Hauge KM BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
276 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Saimi Naaras Champion Aina Hauge EX1 CACIB
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
277 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Serafiina Naaras Avoin Aina Hauge EX1 CAC
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
278 DRX IV / DRX f 09 24 FI SK LO 17 Xaboo Kokeshi*PL Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM
Elfes Rex Spike (DRX b 09 22) x Go Go Becherovka Kokeshi*PL (DRX f 09 24)
279 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 18 Arseni Sodetan Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
280 DRX VII / DRX n 33 FI SK RX 17 Ofelia Sodetan Nicol Ross Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Zhulien (DRX a 32) x Dayana Nova (DRX n 03 33)
281 DRX VII / DRX g 32 FI SK LO 17 FI*Mirexin QueBella Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x FI*Mirexin Minni (DRX gs)
282 DRX VIII / DRX e 09 33 FI SK LO 17 FI*CatCave's World In My Eyes Uros Määrittely Henry Hornell DRX e 09 33
FI*Quiero Yerri (DRX n) x FI*Avariel Maniola (DRX g 02)
282 DRX VIII / DRX e 09 33 FI SK LO 17 FI*CatCave's World In My Eyes Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Quiero Yerri (DRX n) x FI*Avariel Maniola (DRX g 02)
283 DRX VIII / DRX g 03 32 FI SK LO 17 FI*Mirexin QueHermosa Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Fairy-Story's SomethingSpecial (DRX a 03) x FI*Mirexin Minni (DRX gs)
284 OLH a FI SK LO 18 FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
284 OLH a FI SK LO 18 FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas Uros Määrittely Henry Hornell OLH a
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
285 OLH a 24 FI SK LO 17 FI*TaikaTomun Liisi Loistava Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*TaikaTomun Iiro Innokas (OLH ns 24) x FI*TaikaTomun Helmi Hätkähdyttävä (OLH c 25)
286 OLH as 24 FI SK LO 17 FI*TaikaTomun Lassi Lahjakas Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*TaikaTomun Iiro Innokas (OLH ns 24) x FI*TaikaTomun Helmi Hätkähdyttävä (OLH c 25)
287 OSH n FI SK RX 17 FI*Mummeli Tapio Tuulispää Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
288 OSH b FI SK LO 16 FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*LoveOriental Scorpio (OSH b) x FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen (OSH n 24)
289 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Aina Hauge KM NOM BIS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
290 OSH n 24 FI SK LO 17 FI*Deraza Lotty Hot Polka Dot Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
San-toi's Carlin (SIA n) x FI*Deraza Dinky Pinky Polka Dot (OSH n 02 21)
291 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
292 OSH a 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1 NOM BIS
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
293 OSH b 22 FI SRK RX FI*Willicon Autunno Dolce Uros Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
293 OSH b 22 FI SRK RX FI*Willicon Autunno Dolce Uros Veteraani Nurit Pahl 4
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
294 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
295 OSH c 25 FI SK RX 17 FI*Mummeli Viliininho Urho Uros Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Mummeli Sofinha Viliina (OSH n)
295 OSH c 25 FI SK RX 17 FI*Mummeli Viliininho Urho Uros Määrittely Henry Hornell OSH c 25
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Mummeli Sofinha Viliina (OSH n)
296 OSH d 24 FI SK LO 17 FI*Ori-Katin Crackerjack Uros Champion Robert Lubrano EX1 No Cert
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
297 OSH d 25 FI SK RX 17 FI*Mummeli Ohto Mesikämmen Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Mummeli Galoozinha Unica (OSH f 03)
298 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
299 OSH f 24 FI SK LO 17 FI*Millamarin Kermakaramelli Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
300 OSH ns 25 FI SK LO 17 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa Uros Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
301 OSH fs 25 FI SK LO 17 FI*Millamarin Katarina Isojalka Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
302 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
303 RUS FI SK LO 17 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB BIV
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
304 RUS FI SK LO 17 FI*IvanaKallio's Dirlandaa Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
S*Barynia's Prins Aladdin (RUS ) x FI*Bessemjanka's Qaramell (RUS )
305 RUS FI SK LO 17 FI*Zarin Leonard Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*Zarin Kyomi (RUS )
306 RUS FI SK LO 18 Umberto Tibery Nicol Ross Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
307 RUS FI SK LO 17 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
308 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
309 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
310 SIA n FI SK LO 18 FI*Twist-Tiramisun Essentia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
311 SIA a FI SK LO 17 FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
312 SIA b FI SK LO 17 FI*Deraza Kissy Wizard Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
313 SIA c FI SK LO 17 FI*Deraza Kitty Costum Maid Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x Alexy De Lilac of Deraza (SIA c)
314 SIA c FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Impi Ihana Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
315 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Mr Mighty Bean Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB NOM
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
316 SIA c FI SK LO 16 FI*Kelmikerhon Niittyvilla Uros Kastraatti Robert Lubrano Abs
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
317 SIA f FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Pennut 4-7 kk Aina Hauge EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
318 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
319 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sid Vicious Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
320 SIA b 01 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Aslak Uros Champion Robert Lubrano EX1 CACIB NOM
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
321 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Aina Hauge EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
322 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
323 SOM os FI SK LO 18 Njal Waldo's Sweet Lullaby Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
Icare Waldo's Sweet Lullaby (SOM os) x Ivory'n'Ebony Waldo's Sweet Lullaby (SOM ns)
324 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Nuoret 7-10 kk Aina Hauge EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
325 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
326 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Supreme Champion Aina Hauge KM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
326 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
327 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Grand International Champion Aina Hauge EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
328 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Aina Hauge KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
329 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 17 FI*Jackomon's Adagia Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
330 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
331 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wesley Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
332 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
333 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
334 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
335 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Premior Aina Hauge EX1 CAPIB
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
335 SPH V / SPH f 02 32 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Määrittely Henry Hornell SPH IV/SPH f 02 64
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
336 HCL Jeremias Uros Kotikissat Minna Krogh Abs
337 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Minna Krogh 3
337 HCL Josefiina Naaras Veteraani Robert Lubrano 1 NOM
338 HCL Noora Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
338 HCL Noora Naaras Veteraani Robert Lubrano 2
339 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Minna Krogh 1 NOM
340 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Minna Krogh 2
340 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Robert Lubrano 3
341 HCS Caesar Uros Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 4
341 HCS Caesar Uros Veteraani Robert Lubrano 1 NOM BIS
342 HCS Veikko Uros Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 3
343 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 1 NOM
344 HCS Minni Naaras Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 4
345 HCS Sissi Naaras Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 2
346 HCS Timantti Naaras Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 3
346 HCS Timantti Naaras Veteraani Robert Lubrano 2
347 HCS Ella Naaras Kotikissat Joëlle Monney Pillonel Abs
348 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 2
349 HCS Mooses Uros Kotikissat Joëlle Monney Pillonel Abs
350 HCS Olli Uros Kotikissat Joëlle Monney Pillonel Abs
351 HCS Oskari Uros Kotikissat Joëlle Monney Pillonel 1 NOM BIS
352 RAG n 04 FI SK LO 18 Nagawika de l'Ulyssiade Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
392 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek BSH b, BSH b 24, BSH d 22, BSH d 24, BSH o, BUR h, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR ds, EUR e, EUR e 24, EUR f 22, EUR g 03, EUR n 23, EUR ns 22, EUR ns 23, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI o 24, SIN, SRL III 36
Edström Michael EXO f, EXO f 21 33, EXO n 24, RAG a 03, RAG a 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI c 21, SBI g, SBI n, MCO IX, MCO VIII, NFO IV, NFO VIII, SIB III, SIB VIII 39
Hauge Aina ABY n, BAL a 21, BAL c, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX VI, DRX I, DRX III, DRX VIII, OSH a 24, OSH b 22, OSH c 25, OSH f, OSH ns 25, SIA h, SOM n, SOM o, SPH II, SPH IV 39
Hornell Henry SPH V (13c), DRX VII (13c), OSH c 25 (13c), OLH as (13c), ABY a, ABY o, BAL o 21, CRX I, CRX VII, CRX VIII, DRX II, DRX IV, DRX VII, OLH a 24, OSH b, RUS, SIA b, SOM os, SPH III, SPH V 42
Koskenkangas Marjatta PER d 33 (13c), EXO d 21 33 (13c), ACS VIII (13c), EXO d 21 33, EXO f 24, PER a 33, PER d, PER d 33, PER ds 11, PER e 33, PER n 01 62, RAG n 03 21, SBI b, SBI f, SBI h, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACL VI, MCO I, MCO VI, NEM II, SIB II, SIB VI 41
Krogh Minna EXO f 22, EXO n 22, PER f, PER f 33, PER g 03, PER n, RAG a, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI d 21, TUV g 61-63, ACL VIII, MCO III, NEM I, NFO VI, SIB IV, TUA IX, TUA VI, HCL 39
Lubrano Robert BAL n 21, BAL w 67, OLH a, OLH as 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH fs 25, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b 01 21, SIA c, SIA c 21, SIA n, SIA n 03, VET 1, VET 2, VET Kotikissat 32
Monney Pillonel Joëlle ACL VII, ACL XI, ACS II, ACS IV, ACS VI, ACS VIII, MCO II, MCO IV, MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IX, SIB VII, HCS 38
Pahl Nurit BSH b (13c), BLH b, BML I, BSH b, BSH b 21 33, BSH c 24, BSH n, BSH ns 11 33, BSH p, BUR n, EUR a 23, EUR d, EUR e 23, EUR f 23, EUR f 24, EUR g, EUR n, KBL I, MAU n 24, VET 3, VET 4 41
Sahlberg Carin BSH ns 11 33 (13c), BEN n 24, BLH d 24, BLH n, BML II, BSH a 24, BSH f, BSH j, BSH q, BUR c, BUR d, BUR j, CYM 51-52, EUR a 24, EUR as, EUR as 22, EUR n 22, KBL III, KOR, OCI n 24, OCI os 24 34
10 tuomaria