TUROK, 25.11.17, 104. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.11.2017 Loppuu 25.11.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2017 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus, TURKU
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Samuli Mustonen, np@turok.fi, puh 045 8846992

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Ilmoittautumista on jatkettu 31.10 asti tai kunnes kissamäärä on täynnä. (Lisäys 22.10)
Ilmoittautumiset vain Omakissan kautta.

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.8-22.10.2017 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille Heli Tepponen. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.10.2017.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 166
2 181
3 148
4 186
Kotikissat 12
Yhteensä 693

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Michael Edström KM BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
9 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
10 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
11 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX2
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
12 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
13 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Ocean Pearl Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
14 EXO a 01 21 62 IDP*Mme Hardy's Smilla Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
IDP*Mme Hardy's Chewbacca (EXO a 01) x IDP*Schneider's Filippa (EXO a 01 21)
15 EXO d 03 22 S*Loveline's Hugo Red Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
S*Beauty Angel's Dance With Somebody (PER n 01) x S*Tip Tap Toe's Victorias Secret (EXO f 03 22)
16 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
17 PER w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Disaronno Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Elrikan Rolex (PER w) x IT*Annetta del Falco D'Oro (PER n 03)
18 PER n Blackfire Aventador Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
Lisa-Light's Meet Joe Black (PER n) x Kuorii Black Moon of Blackfire (PER n)
19 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER n FI SK LO 17 FI*Mimosan The One Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
21 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Avoin Michael Edström Mitätöity Mitätöity
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
22 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
23 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Michael Edström KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
23 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
24 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
25 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC NOM
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
26 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
27 PER a 24 FI SK LO 17 FI*Dirlandan Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Ayanna Before the Dawn (PER n 24) x Sumava's Nikhar (PER w)
28 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Michael Edström Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
28 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Veteraani Mira Fonsén Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
29 PER f 22 FI SK LO 17 FI*Sabrimin Hula Hula Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin Estelle (PER f 24)
30 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
31 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
32 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
33 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
34 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
35 PER a 02 62 FI SK LO 17 FI*Kermaviiksen Hestia Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Dirlandan Picasso (PER n 03) x Sweetmarale's Bonjour (PER g 02)
36 PER a 02 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Iden Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
37 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
37 PER e 02 62 FIN SRK LO Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
38 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Malin Sundqvist Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
38 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
39 PER e 01 21 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras Määrittely Malin Sundqvist PER e 01 21 62 (PER e 01 62)
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
39 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC NOM
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
40 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
41 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
42 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Beaty Belle Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
43 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Cicciolina Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
44 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
45 RAG n FI SK LO 16 FI*Maplehill's Ravenheart Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
46 RAG n FI SK LO 17 FI*Maplehill's Stardust For Dreams Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
USAPurrs American Shaman (RAG n 04) x FI*Maplehill's Magic Heart (RAG n 04)
47 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Bjarne Wikström EX2
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
48 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
49 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Choco Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
50 RAG a FI SK LO 17 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC NOM
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
51 RAG a FI SK LO 17 FI*Cremecup's Jacqueline Bouvier Kennedy Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin Banana Split (RAG a)
52 RAG a FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen Timjami Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová Abs
FI*Pehmis Harald Suuri (RAG n 21) x FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja (RAG n)
53 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
54 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
55 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
56 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Ben-Hur Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová Abs
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
57 RAG d FI SK LO 16 FI*Maplehill's Peach Blossom Naaras Määrittely Malin Sundqvist RAG e
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
57 RAG e FI SK LO 16 FI*Maplehill's Peach Blossom Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Maplehill's Cinnamon Sugar (RAG f)
58 RAG n 21 FI SK LO 16 FI*Svanillan Wonder Wiki Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
59 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
60 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
61 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
61 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
62 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
63 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM BIS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
64 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Geisha Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
65 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Hakalan Sailor Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Hakalan Sandra Dee (RAG a 03)
66 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
66 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Mira Fonsén Abs
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
67 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Grand International Premior Malin Sundqvist Abs
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
68 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zac Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
69 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Leon Uros Kastraatti Malin Sundqvist Abs
FI*Ragtail Figaro (RAG n 04) x FI*Ragtail Ilona (RAG n 03)
70 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Maplehill's Saskachina Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
71 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
72 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
73 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
74 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Maplehill's Princess of Avalon Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
75 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*RoyalRose's Alexander Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
DK*Jaquet Bounty, JW, DSM, DVM (RAG a 03) x FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose (RAG a 03)
76 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
77 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
78 RAG a 04 FI SK LO 17 NO*Noble Origins' Lil'missPerfect Naaras Avoin Michael Edström Abs
(N)Rag Luceritos Joy With Captain Morgan (RAG a 03) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
79 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Daim Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
80 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
81 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Jim Beam Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
82 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
82 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
83 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
84 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Johnny Walker Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
85 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
86 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 No Cert
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
87 RAG f 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Chivas Regal Naaras Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
88 RAG g 04 FI SK RX 17 FI*Darkie's Benzaiten Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
89 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
SE*Candy Dolls Bubblizz (RAG a 03 21) x S*Shivali Darjeeling All The Way (RAG n 03)
90 RAG n 04 21 FI SK RX 17 FI*Darkie's Bishamonten Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
91 RAG a 03 21 FI SK LO 17 FI*BlackRain's Impossible To Resist Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
92 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
93 RAG f 04 21 FI SK RX 17 FI*Darkie's Daikokuten Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
94 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
95 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras International Champion Bjarne Wikström EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
96 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
97 SBI n FI SK LO 17 FI*Safirrubir Key to Love Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Safirrubir Blue Snow Diamond (SBI a)
98 SBI n FI SK LO 17 FI*Jadinell Rosalié Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Wudao Pic (SBI b 21)
99 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
100 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
101 SBI a FI SK LO 16 FI*Kirakan Verushka Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
102 SBI a FI SK LO 16 FI*Safirrubir Sunset Chaser Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Safirrubir Blue Snow Diamond (SBI a)
103 SBI a FI SK LO 17 FI*Tamus Taunus Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Rais-Kis Mignon (SBI d) x FI*Tamus Nova SS (SBI f)
104 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
105 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Premior Marie Percynská Rihová Abs
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
106 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
107 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
108 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
108 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
109 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
110 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
111 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX2
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
112 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
113 SBI d FI SK LO 16 FI*Tamus Quattro Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tamus Nova SS (SBI f)
114 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
115 SBI d FI SRK LO 14 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
116 SBI f S*Bibendums Spring Edition III Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
117 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
118 SBI f FI SK LO 17 FI*Canth's Wonder Woman Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
119 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
120 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
121 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
122 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist SBI f
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
123 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
124 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
125 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Kipparin Idelle Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Tärn Fina Fia (SBI n 21)
126 SBI n 21 FI SK LO 17 FI*Tamus Stagea Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Tamus Navara (SBI f 21)
127 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
127 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
128 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
128 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
129 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
129 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
130 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
131 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
132 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
133 SBI a 21 SE*Borgvikens Faithful Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
134 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*Kipparin Meriel Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Kipparin Idelisa (SBI a)
135 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 No Cert
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
136 SBI b 21 S*Dunhjärtat's Kajsa Kavat Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB BIV
S*Nordkapsbergets Lukas (SBI c 21) x Haba Haba of Sembelance(N) (SBI n)
137 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Wudao Pic Naaras Avoin Malin Sundqvist DISQ AGR.
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
138 SBI c 21 SE*Borgvikens Alba Star Naaras Champion Malin Sundqvist Abs
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
139 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kirakan U Got The Look Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
140 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
141 SBI c 21 S*Storeklev's In June Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS BIV
S*Birmastans Amorgos (SBI n 21) x S*Everglow's Naomi (SBI b)
142 SBI c 21 SE*Stellani's Bugatti Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
S*Glitter's V.I.P. (SBI c) x SE*FireHeart's Estrella (SBI c 21)
143 SBI c 21 S*Nordkapsbergets Lukas Uros Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
S*Fjällsippans Lysander (SBI a 21) x S*Birmastans Barbamama (SBI g)
144 SBI d 21 S*Qremellos Early Red Bird D Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
S*Hippocampus Minus (SBI d 21) x S*Qremellos Signe Tillisch B (SBI g 21)
145 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
146 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
147 SBI f 21 S*Bibendums Felisa Spring Girl VI Naaras Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x S*Bibendums Spring Edition III (SBI f)
148 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
148 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
149 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS NOM
S*Francesca's Issigonis (SBI a) x S*Källtäppans Zora Zoraya (SBI d 21)
150 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
151 SBI bs 21 FI SK RX 17 Pauli von Oldima Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
Tayfun von Oldima (SBI n) x White Alischa von der Sonnenstube (SBI cs 21)
152 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
153 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
153 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
154 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
155 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
156 ACS IV / ACS n 09 22 FI SK LO 17 FI*Debals Dakota Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
157 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
158 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
159 ACS VIII / ACS fs 03 22 FI SK LO 17 FI*Debals Philadelphia Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
160 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
161 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
162 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
163 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
164 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
165 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
166 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
166 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
167 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 Barnie of Melidana Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra Abs
FI*MeriCoon's King Arthur (MCO d 22) x Ravena Home Harmony (MCO as)
168 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Mainelynx Urartu (MCO ns 25) x Bloomingtree Sweet Caroline (MCO gs)
169 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
169 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 17 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Määrittely Iréne Eek Magnusson MCOIII/MCO a 24
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
170 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
170 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
171 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
172 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Star Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
173 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
174 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Avoin Magdalena Kudra EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
175 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC NOM
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
176 MCO V / MCO f FI SK RX 17 RU*Catsvill County's Night Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra MCO VI/MCO f 09
Catsvill County GoodMan of Barbaross (MCO d) x Catsvill County's Vista (MCO gs)
177 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Sun Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
178 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
179 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
180 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
181 MCO V / MCO e 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld Stand `N` Shine Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
182 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP BIV
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
183 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
183 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
184 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zimply Gorgeous Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
185 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
186 MCO VI / MCO f 03 25 FI SK RX 17 FI*Stout-hearted Zehra Naaras Avoin Lene Glem EX2
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
187 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
188 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
189 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's Queen of Heart Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem Abs
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
190 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
191 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Wizard Dumbledore Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP BIV
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Tazmin (MCO f 09 23)
192 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Happens Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
193 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
194 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
195 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
196 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
197 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
198 MCO VIII / MCO es 09 24 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Just In Time Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX2
FI*Chamberlain Zero Hour (MCO as 03 22) x FI*Chamberlain Arctic Love (MCO es 24)
199 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Krysos Zi´Aire Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem Abs
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*FireFox Before Dawn (MCO n)
200 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 17 Kiyaras Krypton Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV NOM BIS
Kiyaras Hancock (MCO ns 09 22) x Kiyaras Milka (MCO f 09 22)
201 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
202 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Lene Glem EX2
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
203 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP BIV
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
204 MCO IX / MCO w 63 Mo's Rocky Boy Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 NOM
Aureus Fera White Sun (MCO w) x Omkara Montana (MCO n 09 23)
205 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
206 NEM I / NEM n 21 Kuzma of White Frost Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Iney DealBata Fleur de l'Amour (NEM as 21) x Honorable Alenkiy Tsvetochek (NEM n 21)
207 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras International Champion Lene Glem EX2
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
208 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Blizzard Uros Champion Lene Glem Abs
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
209 NEM I / NEM a 21 Flippi Sniezny Powiew*PL Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
Chilli Larja Fantasia,CZ (SIB a 23) x Annabel Sniezny Powiew*PL (NEM a)
210 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
211 NEM I / NEM n 21 Zheoffrey of Tavaloga Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Raj of Tavaloga (SIB n) x Vanilla Sky Tiberiya Of Tavaloga (NEM n 21)
212 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
213 NEM II / NEM n 09 21 (D)Nevalions Guess Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Hugo Zvezda Severa (NEM a 09 21) x Circeya Neva's Mystery (NEM ns 09 21)
214 NEM II / NEM n 03 21 S*Solsibs Gizon Aslanov Uros Champion Veikko Saarela EX2
S*Solsibs Aslan Atlasov (NEM n 21) x S*Starsky's Ophelia (NEM n 02)
215 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
216 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 14 FI*Eswood DJ Kitty Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
217 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
218 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
219 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
220 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
221 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
222 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
223 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
224 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Lively Limousin Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
225 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
226 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
S*Swingcat's Isaac Rodzon (NFO n 09 23) x S*Medaljens Vivienne Westwood (NFO n 09 24)
227 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
228 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
229 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
230 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
231 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
232 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
233 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
234 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Pobeda Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
235 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Trinity Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
236 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
236 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Deimos Lotus Elise Naaras Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Deimos Grumman Hellcat (NFO n 09)
237 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
238 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Carwalions Baxter Black Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
239 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP BIV
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
240 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO S*NC's Joyride Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX2
Drangedal des Iles Lofoten (NFO n 02 21) x S*NC's Words Unspoken (NFO a 09 24)
241 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
241 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
242 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
243 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
244 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
245 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
245 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
246 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
247 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
248 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
249 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 17 FI*Carwalions Bandit Queen Naaras Avoin Veikko Saarela EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
250 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
251 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
252 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
253 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
254 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
255 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Wartburg Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
256 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
257 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Zastava Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
258 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 17 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX4
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
259 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
259 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
259 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
260 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
PensieroStupendo Blue Tanis*CH (NFO n 03 23) x S*Glorfindel's Little Queenie (NFO as 23)
261 NFO VII / NFO ds 24 (N)Tingoskattens Jazz Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
262 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
263 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
264 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB NOM
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
265 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
266 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros International Premior Iréne Eek Magnusson Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
267 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
268 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
268 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Siitos
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
269 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX2
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
270 NFO IX / NFO w 64 SE*Lells Avicii Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
S*Gesmay's Besame Mucho (NFO ns 23) x SE*Lells Ace Wilder (NFO w)
271 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
272 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
273 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
274 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
275 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
276 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
277 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
278 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Avoin Veikko Saarela Abs
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
279 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 17 FI*Allikatin Kukka Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
280 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Veikko Saarela Abs
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
281 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
282 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Raitamäen Bertil Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
283 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
284 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
285 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
286 SIB V / SIB f FI SRK LO FI*Jäälinnan Alisa Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
287 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 17 Sof`ja Nevskaja Radost Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Edgar of Barvinok (SIB d 03 23) x Efrosinya Nevskaya Radost (SIB n 23)
288 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
289 SIB VI / SIB e 03 22 S*Maollich's Jag (heter) Jig Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
SE*Tsarhegens Atik (SIB ns 03 22) x S*Maollich's Metallica (SIB g 24)
290 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Pocahontas Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC NOM
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
291 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Lene Glem Abs
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
292 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
293 SIB VII / SIB ns FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Continental Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
294 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
295 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
296 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
297 SIB VIII / SIB ns 03 24 (N)Einhaugens Miro Napoleonsen Uros Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACIB
SE*Wira's Napoleon Griffinyov (SIB ns 09 23) x S*Dust & Dawn Glen Garioch (SIB n 03 24)
298 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan Bandiitti Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
299 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX2
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
300 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
301 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
302 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson Abs
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
303 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 SE*Viksjötassen's Theodore Uros Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPIB
(N)Einhaugens Miro Napoleonsen (SIB ns 03 24) x SE*Viksjötassen's Mimmi (SIB ns)
304 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
305 TUA II / TUA n 03 FI SK LO 16 FI*Felesin Tuomas Holopainen Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
306 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
307 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB NOM
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
308 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Grand International Premior Lene Glem EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
309 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
310 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras International Champion Tetiana Boiko EX1 CAGCIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
311 BEN n 22 S*Leopardettes Doreen Defender Naaras International Champion Tetiana Boiko EX2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
312 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1 BIV
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
313 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Tetiana Boiko KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
314 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Kastraatti Tetiana Boiko EX1 CAP
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
315 BEN n 24 S*Nordic Glow Eden Naaras Champion Tetiana Boiko EX1 CACIB
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*Nordic Glow Allegoria Anisia Bella (BEN n 24)
316 BEN n 24 CattiCartano Asia Style Naaras Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko Abs
CattiCartano Summer Magic (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
317 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop Naaras Nuoret 7-10 kk Tetiana Boiko EX1 BIV NOM
Avantumdream King (BEN n 24) x Benareal Bara Bea (BEN n 24)
318 BEN n 24 S*Nordic Glow Kassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1
Magic et Moi Wild Quinine (BEN n 24) x S*Nordic Glow Ibiza Hippie (BEN n 24)
319 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Tetiana Boiko KM BIV NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
320 BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu Naaras Grand International Premior Tetiana Boiko EX1 CAPS
Silverspirit's Han Solo (BEN n 24) x S*Bonnea's Big Heartbreaker (BEN n 24)
321 BEN n 24 SE*OneWorld Admiral Prune Uros Premior Tetiana Boiko EX1 CAPIB
S*Bengal Klockans Superman (BEN n 24) x SE*OneWorld Canción del Mariachi (BEN n 24 31)
322 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva Naaras Premior Tetiana Boiko EX2
Starwinds Starof Bonnea (BEN n 24) x S*Leopardettes Betty Boop (BEN n 24)
323 BEN n 24 S*Leopardettes Foxy Savannah Naaras Premior Tetiana Boiko EX1 CAPIB
S*Leopardettes Leo (BEN n 22) x S*Leopardettes Luna Lanfear (BEN n 24)
324 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
325 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB NOM
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
326 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
327 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
328 BSH n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Grand International Premior Tetiana Boiko EX1 CAPS NOM
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
328 BSH n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Veteraani Fabio Brambilla Arvosteltu
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
329 BSH a Autumn Blues Biscuit Cat Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB BIV NOM
Windymeadow Excellence (BSH a) x Mary Poppins Luludi*PL (BSH a)
330 BSH a FI SK LO 17 FI*SamBelle's Candy King Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
331 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
332 BSH a FI SK LO 17 FI*SamBelle's Isabella Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Sahara (BSH p)
333 BSH b FI SRK LO 14 FI*Treselle's Zealous Zared Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo Abs
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FI*Treselle's Sparkling Rose (BSH q)
334 BSH c FI SK LO 16 FI*Treselle's Grand Bara Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
335 BSH d FI SK LO 17 FI*SamBelle's Estella Eva Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
336 BSH e S*Applecat Qarat of Sweden Uros Champion Tetiana Boiko EX1 CACIB
Autumn Blues Biscuit Cat (BSH a) x S*Javeliner's Sgeir Urgha (BSH g)
337 BSH e FI SK LO 15 FI*Brinelly Angelo Nico Uros Avoin Tetiana Boiko EX1 CAC
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Countess of Noblesse Oblige (BSH e)
338 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Hera Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf Abs
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*SamBelle's Unique Babe (BSH b)
339 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle's Cream Caramel Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter's All The Way For You (BSH a)
340 BSH j FI SK LO 15 FI*Brinelly Abba Nella Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 No Cert
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Countess of Noblesse Oblige (BSH e)
341 BSH q FI SK LO 16 FI*Treselle's Elaine Thompson Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
342 BSH a 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
343 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
344 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB BIV NOM
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
345 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
346 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
347 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
348 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Ada Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
349 BSH ny 11 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Avoin Tetiana Boiko BSH ny 25
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
350 BSH ny 11 FI SK LO 17 FI*EmeraldCharm Indian Ridge Uros Pennut 4-7 kk Tetiana Boiko EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Northern Starlet (BSH ny 11)
351 BSH ay 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Just Peachy Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
352 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo BSH x n 03 25
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
353 BSH g 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle's Elsa Eunice Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cassia Bark (BSH q)
354 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
355 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
356 BUR n FI SK RX 16 FI*Ninelli's PLS DAPO Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Metsäkansan Pink Floyd (BUR ) x FI*Ninelli's Villi Vadelma (BUR c)
357 BUR n Shai-San-War's Zoya Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
RU*O'Kler Voodoo (BUR n) x Shai-San-War's Sun Shine (BUR n)
358 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
359 BUR n LV*Forsland Viva Vittoria Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
Leader Magic Melody (BUR a) x LV*Forsland Nargiz, JW (BUR n)
360 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
360 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Veteraani Fabio Brambilla