RuRok 117. kansainvälinen kissanäyttely 26.08.2017
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.8.2017 Loppuu 26.8.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.6.2017 Ilmoittautuminen loppuu 26.7.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.8.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 270  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka ShowHau Center, Vantaa
Toimihenkilöt ShowHau Center, Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa (vanha osoite: Valimokuja 2)

Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen.
Näyttelyssä noudatetaan FIFen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä. Eläinlääkärintarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Tarkasta voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärintarkastuksessa. Kaikilla näyttelyyn osallistuvilla kissoilla oltava tunnistusmerkintä (myös alle 10kk kotikissat, luovuttamattomat pennut jne.). Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. 
Häkkien koko on 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. Omat häkit on ilmoitettava ilmoittautumisen yhteydessä. Oman häkin minimikoko on 50 x 50 x 50 cm ja sen on mahduttava tarjoamallemme häkkipaikalle.

Näyttelysihteerit: Tiina Palomäki 050-5012045, Tiina Kajoranta 040-5540933, show@rurok.fi
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti: Kaisa Savolainen, Lolcats.cattery@gmail.com
Leimakortit lähetetään: Kiira Laine, Kuohutie 6 a 10, 16300 Orimattila
Tuomarioppilasanomukset: Tähän näyttelyyn ei oteta lainkaan tuomarioppilaita (rajoitettu tila)  
Myynti- ja rotupöydät: Tässä näyttelyssä ei ole lainkaan myynti- ja rotupöytiä (rajoitettu tila)
Lisätietoja Näyttelyluettelon hinta 3€ sisältää kummatkin päivät, näyttelyluettelo ostettuna paikanpäältä 5€ (paikanpäällä on saatavilla rajoitettu määrä). 
Arvosteluruusukkeet ovat maksullisia. VP ja TP ruusukkeet/palkinnot ovat maksuttomia. 
Vastaanotamme yhden leimakortin / päivä / talous. 

Muutokset:
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 26.7.2017 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: show@rurok.fi. Vastaamme kaikkiin sähköposteihin, mikäli sitä ei kuulu, ota uudelleen yhteyttä!

Näyttelyyn ilmoitetun kissan omistajan/omistajien jäsenyyden omaan jäsenyhdistykseen on oltava voimassa ennen näyttelyyn ilmoittautumista. Näyttelymaksut OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti, sitova ilmoittautuminen. Maksaessasi leimakortilla, valitse se maksutavaksi ja toimita kortti välittömästi Kiira Laineelle.

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta, viikkoa ennen näyttelyä. 

Hiekkaa tarjolla näytteilleasettajille! (ShowHau Center tarjoaa!)
Näyttelyssä myydään myös edullista paakkuuntuvaa kissanhiekkaa.


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 56
2 74
3 62
4 91
Kotikissat 33
Yhteensä 316

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros International Champion Marina Vinkel Abs
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
5 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Las Vegas Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery (EXO n 03 24)
6 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Ocean Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
7 EXO n 03 FI SK LO 17 Preciousice Shadow Dancer Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x My-Champagne Suzette of Preciousice (EXO n 22)
8 EXO n 03 24 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
9 PER w 62 FI SK LO 17 FI*Elrikan Disaronno Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Elrikan Rolex (PER w) x IT*Annetta del Falco D'Oro (PER n 03)
10 PER n FI SK LO 15 FI*Cherish's Oreo Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
11 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
11 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Raymond Alessandro Saetre 1
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
12 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
13 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
14 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
16 PER n 03 22 FI SK LO 17 FI*Elrikan Diorskin Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Elrikan Rolex (PER w) x IT*Annetta del Falco D'Oro (PER n 03)
16 PER n 03 FI SK LO 17 FI*Elrikan Diorskin Uros Määrittely Anne Veland PER n 03 22
FI*Elrikan Rolex (PER w) x IT*Annetta del Falco D'Oro (PER n 03)
17 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
18 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
19 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
19 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Raymond Alessandro Saetre 2
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
20 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
21 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
22 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
23 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
24 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mallomonas missio Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
25 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
26 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
27 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Maplehill's Princess of Avalon Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
28 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
29 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Dollyblues Hard Headed Woman Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Dollyblues Houses Of The Holy (RAG a 04) x FI*Dollyblues Feels Like Summer (RAG a 03)
30 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
31 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
32 RAG n 03 21 FI SK LO 17 Gayaneh Mimulus macula Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
33 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
33 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Raymond Alessandro Saetre 2
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
34 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
35 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
36 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
37 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
38 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
39 SBI e EE*Fletcher Sunny Ly Khaleesi *** Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** (SBI g)
40 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
40 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Veteraani Raymond Alessandro Saetre 3
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
41 SBI g EE*Bella Blue Ly Khaleesi *** Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x EE*Diandra Herencia (SBI a)
42 SBI j FI SK LO 16 FI*Tamus RVR Naaras Avoin Eric Reijers Abs
FI*Kattimäen Matti-Katti (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
43 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
43 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Raymond Alessandro Saetre 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
44 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
45 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
46 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Supreme Champion Eric Reijers KM NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
47 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
48 ACS II / ACS n 03 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Verstappen Uros Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPIB NOM
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
49 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
50 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
51 ACS IV / ACS n 09 22 FI SK LO 17 FI*Debals Dakota Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
52 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
53 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
54 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
56 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
57 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX2
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
58 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
60 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Grand International Premior Marina Vinkel Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
61 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Virvatuli Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
62 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
63 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Supreme Champion Raymond Alessandro Saetre KM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
64 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
65 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cristal Naaras Champion Raymond Alessandro Saetre Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
66 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Avalon of Brenda's Garden Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Evil Bold of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x Sleeping Tigers Kitty (MCO f 25)
67 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
68 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Nuoret 7-10 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Heart Stealer Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
70 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 SE*Välistero's Bror Uros Avoin Eric Reijers Abs
CH IDP*IncredibleFantasy Flying Star*** (MCO es 22) x CH S*Weikums White Lady*** (MCO n 03 22)
72 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 17 FI*Escape's Kid Bailey Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
73 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
74 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
75 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Avoin Raymond Alessandro Saetre EX1 CAC
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
76 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
78 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
79 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
80 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
81 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
82 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
83 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
84 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
85 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
86 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
87 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
87 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
88 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX2
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
90 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Siniidan Trinity Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
91 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPIB NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
91 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Karl Preiss 1 NOM BIS
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
92 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
93 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
94 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
95 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
96 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
97 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
98 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM BIS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
99 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
100 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CAGCIB
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
101 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Grand International Champion Raymond Alessandro Saetre EX1 CACS BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
102 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 17 Glaucos White Witch, CZ Uros Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
103 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 Maria von Sibikoschka A Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Iljosha Präsident von Sibikoschka A (SIB a 09 22) x FI*Amurin Hadassa (SIB f 22)
104 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Jaska Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
105 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 17 FI*Amurin Hela Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
106 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
106 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Darianna Naaras Määrittely Raymond Alessandro Saetre SIB V/SIB f 24
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
107 SIB V / SIB e FI SK LO 15 FI*Alizarin Dumbledore Uros Kastraatti Raymond Alessandro Saetre EX1 CAP
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
108 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Doris Naaras Pennut 4-7 kk Raymond Alessandro Saetre EX1
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
109 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPIB
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
110 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
111 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Grand International Premior Raymond Alessandro Saetre EX1 CAPS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
112 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
113 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 16 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC NOM
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
114 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz Naaras Premior Eric Reijers Abs
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
115 BEN n 22 FI SK LO 17 MyArt Tiermes from Lapland Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
Bengalias Castiel (BEN n 24) x Ingoy's Memory (BEN n 24)
116 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
117 BEN n 24 FI SK LO 17 MyArt Shaman from Lapland Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
(N)Ingoy's Dynamite (BEN n 24) x MyArt Soul Sister (BEN n 24)
118 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Anne Veland KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
119 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
120 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*RashelRose Sansa Stark Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x Paradiseapple Rashel (BEN n 24)
121 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
123 BML I / BML bs 11 31 FI SK RX 17 FI*Kimuli's Secret Melody Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
ES*Bellabonny Touchstone (BML as 11 31) x FI*Kimuli's Love Story (BML ns 11 31)
124 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
124 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Karl Preiss 1 NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
125 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
126 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 16 Pepsi af Misapotanien Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
127 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
128 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP NOM BIS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
129 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
130 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
131 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
132 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
133 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
134 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
135 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
136 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder's Saturn Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*SamBelle's Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
137 BSH b 24 FI SK LO 16 FI*Safra's Sindbad the Sailor Uros Avoin Anne Veland Abs
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
138 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
139 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP NOM
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
140 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Anne Veland KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
141 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
142 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
143 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
144 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
145 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Kastraatti Anne Veland Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
145 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Veteraani Karl Preiss Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
146 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
147 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
148 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
149 BUR g FI SK RX 17 FI*Karvanverran Ifigeneia Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Ninelli's Ähäkuttikatti (BUR a) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
150 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS NOM BIS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
151 BUR j FI SK LO 16 FI*Aberwyn Whitney Whiteout Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Almond's Domino (BUR b) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
152 BUR j FI SK LO 17 FI*Crossroads All About Love Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
153 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
154 EUR w 64 FI SK RX 16 FI*Laventelin Amelia Aamuntorkku Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Kissakallion Palladium (EUR w) x FI*Katinhännän Riva Raptor (EUR ns)
155 EUR n FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
156 EUR ns FI SK RX 15 FI*Katinhännän Riva Raptor Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Elekatin Mesikämmen (EUR a) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
157 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Candy Cane Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
158 EUR n 24 FI SRK RX FI*Kassilan Peräkammarin Poika Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FIN*Kassilan Heinäkuun Heila (EUR a 24)
159 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM BIS
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
160 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
161 EUR d 24 FI SK LO 16 FI*Feronian Limon Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC NOM
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
162 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
163 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
164 KBL III / KBL fs 22 FI SK LO 17 FI*SavoTimantti Tahti Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Timantti Grand Pompon*RU (KBL ds 22) x Q'lady Trisha Kuril Kotan*RU (KBL fs 22)
165 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
166 KOR FI SK LO 16 FI*Qurokon Alina Luuk Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Hovikissan Q-T (KOR )
167 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uss Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
168 MAN 53 / MAN d 02 21 53 62 FI SK RX 17 FI*Maikain Pilvi Mi Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
169 MAU n 24 FI SK LO 16 FI*Chai-lai Pili Psusennes Uros Champion Anne Veland Abs
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x FI*Chai-lai Qudsiyah Qubilah (MAU n 24)
170 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
171 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
172 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
173 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
174 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM BIV NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
175 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
176 ABY n FI SK LO 16 FI*Redcheetah's Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
177 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Karl Preiss KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
177 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Veteraani Anne Veland 4
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
178 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Anne Veland 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
179 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
180 ABY a FI SK LO 17 FI*Kharn-Ka Katla Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
181 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
182 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
183 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
184 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
185 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
186 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
187 CRX IV / CRX e 03 FI SK LO 17 FI*Saca's Little Big Red Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM BIS
FI*Angelfalls Étoile Azurée (CRX a) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
188 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
189 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*KittyLady's Baloo Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
190 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX FIN*Windseeker U C Missouri Uros Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
190 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX FIN*Windseeker U C Missouri Uros Veteraani Anne Veland 3
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
191 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
192 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
193 DRX I / DRX n FI SK RX 17 FI*Mirexin Odette Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
Brandy Crazy Moon (DRX n) x LV*Elfiens Castle Lily (DRX f 03)
194 DRX I / DRX b FI SRK LO FI*Åbodas Aiyana Naaras International Premior Karl Preiss Mitätöity Mitätöity
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
195 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
196 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
197 DRX III / DRX h FI SK LO 17 Roxana Mondodevon-Rex*PL Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB BIV
Ciandor Douglas (DRX d 09 24) x Melody Mondodevon-Rex*PL (DRX b 32)
198 DRX III / DRX f FI SK RX 17 FI*Åbodas Saimi Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Brandy Crazy Moon (DRX n) x FI*Åbodas Taimi (DRX f)
199 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
200 DRX III / DRX ds FI SK LO 15 SE*Ternas Jussi Björling Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
201 DRX IV / DRX f 09 24 FI SK LO 17 Xaboo Kokeshi*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
Elfes Rex Spike (DRX b 09 22) x Go Go Becherovka Kokeshi*PL (DRX f 09 24)
202 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ronja Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Bravefellow Riimi (DRX a 22)
203 DRX VII / DRX f 33 FI SK LO 16 FI*Bravefellow Ivory Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Bravefellow Micke (DRX n 33) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
204 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 FI*Myggmånens Safir Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
205 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 16 FI*Åbodas Sulotar Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Bravefellow Larry (DRX w) x FI*Åbodas Taiga (DRX g)
206 OLH b FI SRK LO FI*Willicon Cara Melli Naaras Premior Karl Preiss EX1 CAPIB NOM
FI*Willicon Nemo (OSH o) x FI*Kalliolan Depi Kasuliina (BAL b)
207 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
208 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
209 OSH b FI SK LO 17 HU*Okonor Miskolc Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
210 OSH e FI SK LO 17 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC NOM
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
211 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
212 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
213 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
214 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
215 OSH b 24 FI SK RX 16 Xsemirion FlorElen Chrysolite Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Kangaroo Linda Chrysolite (SIA w) x Florencia Harmonia (OSH c)
216 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
216 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
217 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
218 OSH f 24 FI SK LO 17 HU*Shagio-Chen Maya Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
HU*Shagio-Chen Kobold (OSH n 24) x HU*Shagio-Chen Dalma (SIA h 21)
219 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
220 RUS S*Mudhoneys Frazier von Bärentritt Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
S*Wildtbergs Vadim Velourevity Verus (RUS ) x FI*Miminkan Miriam (RUS )
221 RUS FI SK LO 17 FI*Lolcat's Elsa Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss Abs
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
222 RUS FI SK LO 15 Asolan Monsieur Mau Vander Marco Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
Marco of Happy Song (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
223 RUS FI SK LO 15 FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar Uros Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
Marco of Happy Song (RUS ) x FI*Muskatz's Viktoria (RUS )
224 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
224 SIA n FI SRK LO 14 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
225 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
226 SIA n FI SK RX 17 FI*Chellamanis Katniss Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
Xsemirion FlorElen Chrysolite (OSH b 24) x Carevna Elena Chrystolite (SIA g)
227 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
228 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Mr Mighty Bean Uros Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
229 SIA g FI SK LO 17 FI*Kaspektin Blastoise Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Khancoban Caughtredhanded (SIA e) x FI*Kaspektin Kasipusi (SIA f)
230 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
231 SIA n 21 FI SK LO 17 FI*Vintterin Bertta Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
232 SIA n 21 FI SK LO 17 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
233 SIA d 21 FI SK RX 17 FI*Chellamanis Cato Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Xsemirion FlorElen Chrysolite (OSH b 24) x Carevna Elena Chrystolite (SIA g)
234 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
235 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
236 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
237 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
238 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
239 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
239 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Anne Veland 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
240 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
240 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Anne Veland 1
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
241 SOM o FI SK LO 17 SE*Vesselkattens Stina Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
S*Skrasselkattens Yoji (SOM n) x S*Litskattens Vendela (SOM n)
242 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
243 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
244 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
245 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
246 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
247 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
247 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
248 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dragonair Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
249 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 17 FI*Jackomon's Adagia Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
250 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
251 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
252 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS BIV
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
253 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Flirtini Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Hobbitqueen's Jameson (SPH e 09 33) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
254 HCL James Uros Kotikissat Marina Vinkel Abs
254 HCL James Uros Veteraani Anne Veland Abs
255 HCL Jeremias Uros Kotikissat Marina Vinkel Abs
256 HCL Robert Uros Kotikissat Marina Vinkel Abs
257 HCL Traks Uros Kotikissat Marina Vinkel 1 NOM
258 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Marina Vinkel Abs
258 HCL Josefiina Naaras Veteraani Anne Veland Abs
259 HCL Noora Naaras Kotikissat Marina Vinkel Abs
259 HCL Noora Naaras Veteraani Anne Veland Abs
260 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Marina Vinkel 1 NOM BIS
260 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Anne Veland 1 NOM
261 HCS Caesar Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM BIS
261 HCS Caesar Uros Veteraani Anne Veland 1 NOM BIS
262 HCS Rasmus Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
262 HCS Rasmus Uros Veteraani Anne Veland Abs
263 HCS Veikko Uros Kotikissat Henry Hornell 2
264 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
265 HCS Ninni Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
265 HCS Ninni Naaras Veteraani Anne Veland Abs
266 HCS Sissi Naaras Kotikissat Nurit Pahl 2
267 HCS Timantti Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
267 HCS Timantti Naaras Veteraani Anne Veland Abs
268 HCS Viivi Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
269 HCS Ella Naaras Kotikissat Nurit Pahl Abs
270 HCS Trina Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
270 HCS Trina Uros Veteraani Anne Veland Abs
271 HCS Tara Naaras Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM
271 HCS Tara Naaras Veteraani Anne Veland 2
272 HCS Walde Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
273 HCS Wallu Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
274 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
275 HCS Olli Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
276 HCS Oskari Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
305 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hornell Henry BML I, BSH a, BSH e, BUR j, EUR n 23, KOR, MAN 51-52, ABY a, ABY o, CRX VIII, DRX III, DRX IV, DRX IX, OSH b, OSH d 24, OSH n 24, SIA d 21, SIA g, SPH I, SPH II, SPH III, HCS urokset 45
Pahl Nurit VET II, BEN n 22, BML II, BSH c, BSH f, BSH g, BSH o 21 ,33, BUR d, CHA, EUR f 23, EUR n, EUR n 24, EUR w 64, OCI n 24, OCI o 24, CRX I, CRX II, CRX IX, CRX VII, DRX VII, OSH f, OSH h, SOM n, SOM o, SPH IV, HCS naaraat, 42
Preiss Karl VET II, VET III, ABY n, CRX IV, DRX I, DRX V, DRX VII, OLH b, OSH b 24, OSH e, OSH f 24, OSH n, RUS, SIA a, SIA c, SIA j, SIA n, SIA n 21, SPH V, 43
Reijers Eric EXO n 03, EXO n 03 24, EXO n 22, EXO w 62, PER d, PER d 03, PER f, PER n, PER n 24, PER n 33, PER w 62, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 21, SBI b, SBI c, SBI c 21, SBI d 21, SBI e, SBI f, SBI j, MCO V, MCO VIII, NFO II, NFO III, NFO VI, SIB IX, SIB VIII 44
Saetre Raymond Alessandro SIB V (13c),VET I ACS II, ACS III, ACS IV, ACS VIII, MCO III, MCO VI, MCO VII, NEM I, NEM II, NFO IV, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VII, 41
Veland Anne VET IV, VET Kotikissat, BEN n 24, BEN n 24 32, BSH b 24, BSH n, BSH ny 03 25, BSH p, BUR b, BUR c, BUR f, BUR g, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 24, EUR ns, KBL III, MAN 53, MAU n 24, 43
Vinkel Marina EXO n 24, PER f 24, PER n 01 62, PER n 03, PER n 03 22, PER n 21 33, RAG a, RAG a 03, RAG c, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI d, SBI g, SBI n 21, ACL IV, ACS VI, MCO IV, NFO I, NFO V, NFO VII, SIB IV, HCL 42
7 tuomaria