Kes-Kis 81. kansainvälinen kissanäyttely 25.03.2017
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 25.3.2017 Loppuu 25.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 22.2.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Katja Ahonen, katja.ahonen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi

Lisätietoja Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201701-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN - Näyttelyilmoittautuminen on sitova!

Näyttelymaksu FIFe 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 33 euroa. Määrittelyluokka 13c perusarvostelun yhteydessä 16 euroa. Veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 10 euroa.

Kes-Kis hyväksyy eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Huomioi, että Omakissa antaa molemmille päiville oman viitenumeron. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.

Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Saapuneita näyttelymaksuja ja leimakortteja käsitellään kaksi kertaa viikossa. Tarkasta ilmoittautumisesi tila Omakissa-järjestelmästä.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan päättymistä, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 71
2 145
3 114
4 84
Kotikissat 11
Yhteensä 425

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM BIS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
3 EXO a 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Kygo Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO e 24 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
4 EXO e 24 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
5 EXO ns 24 62 FI SK LO 16 Alsace Exotic Laurel Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC NOM
N*Con Brio's Silver Gaparelli (PER ns 24) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 PER n FI SK RX 16 FI*Shamirin Xtream Xorro Uros Avoin Nathalie Smits-Peelen Abs
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Mariokko Ruusurosean (PER n 03)
8 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
9 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
10 PER d FI SK LO 15 FI*Kultaviiksen Otis Redding Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
11 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP NOM
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
12 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER e 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Goosebumps Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
14 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
15 PER d 03 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Drama Queen Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Astral Romance (PER f 03)
15 PER d 03 24 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Drama Queen Naaras Määrittely Nathalie Smits-Peelen PER d 03
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Astral Romance (PER f 03)
16 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
17 PER f 33 FI SK LO 16 FI*Yashar's Afrodite Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Benua Gizelle (PER e 33)
18 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
19 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
20 RAG n FI SK LO 16 FI*Collicatin Die For You Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Spicy Saffron (RAG n)
21 RAG n FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Ron Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
22 RAG n FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Rosa Naaras Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
23 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
24 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
25 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
26 RAG b FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
27 RAG c FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
28 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
29 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
30 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
31 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
32 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
33 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
34 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM BIS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
35 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
36 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
37 RAG a 03 FI SRK LO FI*Lounatuulen Cassius Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Utuinen Lord of Love (RAG n 04) x FIN*Lounatuulen Amaryllis (RAG a 03)
38 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
39 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
40 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX2
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
41 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
42 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
43 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
44 RAG h 04 FI SK LO 16 Pumpulitaivaan Daisy Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FI*Tuulikellon Chocolate Kiss (RAG b 04)
45 RAG a 04 21 FI SK RX 16 FI*Darkie's Mirai Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
46 RAG g 04 21 FI SK LO 16 FI*Lumikuu Gracias a la Vida Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Lumikuu Fantasia (RAG f)
47 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
48 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
49 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
50 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
51 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
52 SBI d FI SK LO 15 FI*Aamentassu Faggi Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Aamentassu Aniliini (SBI e 21)
53 SBI d FI SRK LO 13 FI*Tassuliinin Gilbert Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FIN*Tassuliinin Dream (SBI f)
54 SBI e FI SK LO 15 FI*Iines-Hovi Renny Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Mimitan Triton (SBI b) x FI*Iines-Hovi Anastasia (SBI f)
55 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 No Cert
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
56 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
56 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
57 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
57 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
58 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
59 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
60 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
61 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
62 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS NOM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
63 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
64 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
64 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
65 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
66 ACL VIII / ACL fs 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
67 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
68 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
69 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
70 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
71 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
72 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
73 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
74 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
75 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
76 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
77 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
78 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
79 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Kasmasiinin Yasione Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Mettemoon Balthazar (MCO n 09) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
80 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Daybreak's Pitch Black Naaras Kastraatti Marina Vinkel Abs
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x FI*Daybreak's Karenza (MCO f 22)
81 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag Wrong Side of Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
82 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
83 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Pearl Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
84 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
85 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Grand International Premior Minna Krogh Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
86 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 No Cert
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
90 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Elvis Persilja Uros Avoin Marina Vinkel EX2
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
91 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Story Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Design Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
94 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Fairy Tale Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros International Premior Marina Vinkel EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
97 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 14 FI*RoseLion's Dream Lover Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP BIV
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
98 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
99 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*MoonSpirit Afrodite Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Maikkilan Hiekkamyrsky (MCO ds 22) x FI*CapitalCats Moonflower (MCO fs 09 22)
100 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
100 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Määrittely Diana di Natale MCO V/MCO d
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
101 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
102 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Veikko Saarela Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
103 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB BIV
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX2
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
105 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
106 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Hashtag A Day In My Life Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV NOM BIS
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*Tigerworld Morgana (MCO n 09)
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
108 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun Star Cassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Unikuun Daybreak Dragon (MCO n 09)
109 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
110 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPS BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
111 MCO VI / MCO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
112 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
113 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Diana di Natale Abs
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
114 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Unikuun King of Diamonds Uros Kastraatti Diana di Natale EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
115 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
116 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
118 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
119 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
121 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Moonlight Shadow Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
122 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
123 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
123 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
124 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS BIV
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
125 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
126 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB NOM
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
127 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Kamencats Cordelia Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x Inessa of White Frost (NEM ns 21)
128 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
129 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
130 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
131 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
132 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Aether Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
133 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
134 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Teison Nevskiy Sapfir Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
135 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
136 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
137 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
138 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
139 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros International Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAGPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
140 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
141 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Meadowpaws Freya Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Ikar Dumny Kot*PL (NFO n 22) x FI*Meadowpaws Kassiopeia (NFO n 22)
142 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Diana di Natale KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
143 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
144 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Mannish Boy Uros Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
145 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
146 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Grand International Champion Minna Krogh Abs
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
147 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
147 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
148 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros International Champion Minna Krogh Abs
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
150 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
151 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh NFO as 03 22/NFO VIII
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
152 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
153 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
154 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
155 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
156 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras International Champion Marina Vinkel Abs
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
157 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO S*Utblicken's Evelina Naaras Champion Marina Vinkel Mitätöity Mitätöity
S*Utblicken's D. J. Bobo (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Linnèa (NFO d 09)
158 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Marjametsän Aura Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps Love Is A Battlefield (NFO n 09 24)
159 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Loki's Tina Turner Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
160 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
161 NFO VII / NFO fs 22 FI SK LO 16 FI*DevineWild Dolce Naaras Avoin Minna Krogh EX2
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*DevineWild Velma Kelly (NFO ns 22)
162 NFO VII / NFO as FI SK LO 16 FI*Lolcat's Charlotte York Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
163 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
164 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
165 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Diana di Natale 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
167 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
168 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
169 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
170 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Herra Huu Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
171 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 Ivolga Sibaris*RU Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
172 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
173 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elayne Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
174 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
175 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Taigatassun Bernard Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
176 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 15 FI*Hallametsän Amorphis Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Likimain A Beautiful Lie (SIB n 24)
177 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
178 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
178 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Veteraani Diana di Natale 2
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
179 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Routa Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
180 SIB VI / SIB fy 09 24 FI SK LO 16 FI*Igora Varvara Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Igora Polina (SIB ns)
181 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
182 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros International Premior Mira Fonsén Abs
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
183 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
184 SIB VII / SIB ns FI SK LO 17 FI*Knotberry's Yogamaster Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
185 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
185 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Diana di Natale 1 NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
186 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
187 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Diana di Natale KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
188 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
189 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 17 FI*Knotberry's You Had Me At Meow Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Eswood Elegant Smoke (SIB ns)
190 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
191 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 16 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
192 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Elekatin Princess Annabel Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
S*Wi'nte Sams Icey Ice Soda (TUA w) x FI*Elekatin Jalila Jessenia (TUA f 03 22)
193 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB BIV
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
194 BEN n 22 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Fionola Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Catelyn (BEN n 22)
195 BEN n 22 FI SK RX 17 Sol Royals Jasmin II Naaras Avoin Stéphanie Serrai DISQ
Sol Royals Fashionable Joker (BEN n 24) x Sol Royals Iris (BEN n 24)
196 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
196 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
197 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
198 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai Abs
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
199 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Champion Stéphanie Serrai DISQ
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
200 BEN n 24 FI SK LO 16 CattiCartano QueenOfHearts Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC BIV
CattiCartano Heavy Metal (BEN n 24) x CattiCartano Audrey (BEN n 24)
201 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM BIS
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
202 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
202 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*CattiCartanon Jaguliina Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
Stonehenge Jagubar of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano's Snow Princess (BEN n 24 33)
203 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Klarissa Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Elyse (BEN n 22)
204 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
205 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Supreme Champion Minna Krogh Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
206 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
207 BEN n 24 32 FI SK RX 15 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
208 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galadriel Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
209 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Hiesun Walking Dead Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl Abs
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
210 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Solroyals Midnight Aria Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Northernstorm of Solroyals (BEN n 24) x Gentle Beng Galiya of Sol Roayls (BEN n 24)
211 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
212 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
213 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
214 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
215 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
216 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
217 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
218 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
219 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
220 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Nurit Pahl Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
220 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
221 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
222 BSH ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
222 BSH ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
223 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
224 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
224 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
225 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Ada Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX3
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
226 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Alisa Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX2
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
227 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Angelica Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM BIS
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
228 BSH ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
228 BSH ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
229 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Nurit Pahl Abs
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
229 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Siitos Nurit Pahl Abs
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
230 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
231 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
232 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Kastraatti Nurit Pahl EX3
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
233 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP NOM
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
234 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Kastraatti Nurit Pahl EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
235 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
235 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
236 BSH ns 11 FIN SRK RX EST*Harmony Devianti Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 4
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
237 BSH ns 24 62 FI SRK LO FI*Kipardi's Cygni Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai Abs
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
238 BSH bs 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
239 BUR n FI SRK LO FI*Bumpulina Wilberforce Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
240 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
241 BUR n FI SK LO 16 FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Feirefiz Mayhem (BUR e) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
242 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
242 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
243 BUR a FI SK LO 15 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
244 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Premior Stéphanie Serrai Abs
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
245 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
246 BUR c FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kuningaskissus Uros Kastraatti Minna Krogh EX2
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
247 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
248 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
249 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
250 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
251 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
251 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
252 BUR h FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
253 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
253 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Arvosteltu
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
254 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
254 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
255 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
256 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Angelica Teach Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
257 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
258 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM
258 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 3
259 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
260 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
261 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM BIS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
262 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Taaniel Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
263 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
264 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
265 EUR a 02 62 FI SK RX 16 Anshelm Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
266 EUR a 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
Anshelm (EUR a 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
267 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
268 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
269 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
269 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 2
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
270 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
271 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
272 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
273 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
274 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
275 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
276 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
277 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
278 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
279 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM BIV NOM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
280 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
280 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
281 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
282 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
283 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
284 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
285 SIN FI SK LO 16 S*Kustens Sieur Porthos Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Katzalano Whiterock (SIN ) x RO*Mireille Charlize Theron (SIN )
286 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Figaro Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
287 ABY n FI SK LO 16 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
288 ABY n FI SK LO 16 FI*Lovedevotion Infinity Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Daphne (ABY a)
289 ABY n FI SK LO 17 FI*SaltNPepper Bahama Mama Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
290 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
291 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Champion Mira Fonsén Abs
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
292 BAL w 67 FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin William Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
293 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
294 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Flor Fandango Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
295 BAL c 21 FI SK LO 16 FI*Fercatin Floram Bianca Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Flor Fandango (BAL b)
296 CRX I / CRX a FI SRK LO 14 FI*Lavender's Katariina Suuri Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
297 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
298 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
299 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
300 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl Abs
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
301 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
302 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
303 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
304 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
305 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros International Champion Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
306 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
307 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
308 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Hocus Pocus Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
309 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
310 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
311 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*KittyLady's Tom Collins (CRX w) x FI*Sweetpurr's Bad Influence (CRX n)
312 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Marina Vinkel Abs
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
312 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Mira Fonsén Abs
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
313 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
314 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
315 OSH n FI SK RX 16 FI*Choose For A Full Fool Only Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
316 OSH n FI SK LO 15 FI*Bigear Black Label Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
317 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
318 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
319 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
320 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
321 OSH n 24 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Asser Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
322 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
323 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
323 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
324 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
325 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
325 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
326 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
327 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
327 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
328 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
329 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
330 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
331 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
332 OSH h 24 FI SK LO 17 FI*EdaM's Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
333 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
334 OSH b 02 21 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Makundunchi Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
335 OSH ns 03 24 FI SK LO 15 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x FI*WildHawk's Awinita Ahawi (OSH ns 24)
336 RUS FI SK LO 16 Wychwood Wow Uros Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x Wychwood Naima Moon (RUS )
337 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
338 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Avoin Nurit Pahl EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
339 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan Flòraidh Naaras Avoin Nurit Pahl EX3
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
340 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC BIV NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
341 RUS FI SK LO 16 FI*BlueLair's Inanna Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*BlueLair's Herman (RUS ) x FI*Zarin Onneli (RUS )
342 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
343 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
343 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
344 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
345 SIA b FI SK LO 16 FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elli Karamelli (SIA n)
346 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
347 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Mombasa Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Kelmikerhon Ihanuus I (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
348 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
349 SIA f FI SK LO 16 DK*Skuld Myser Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
DK*Skuld Ivaldi (SIA n) x DK*Skuld Baira (SIA f)
350 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
351 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
352 SIA a 21 FIN SRK RX FIN*Desmodus Flying Finn Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Felitan Fabulous Felix (SIA n) x FIN*Desmodus Lilac Dafne (OSH c 24)
352 SIA a 21 FIN SRK RX FIN*Desmodus Flying Finn Uros Veteraani Mira Fonsén 3
Felitan Fabulous Felix (SIA n) x FIN*Desmodus Lilac Dafne (OSH c 24)
353 SIA b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
354 SIA b 03 21 FI SK LO 17 FI*EdaM's Carven Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
355 SIA d 03 21 FI SK LO 16 FI*Tabbytassun Aarre Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*EdaM's Athene (SIA f)
356 SIA d 03 21 FI SK LO 17 FI*EdaM's Cavalli Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
357 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
358 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
359 THA n FI SK RX 16 Tekila Sanchitos Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
360 THA b FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints Aquarius Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
361 HCL Jeremias Uros Kotikissat Diana di Natale Abs
362 HCL Noora Naaras Kotikissat Diana di Natale Abs
362 HCL Noora Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen Abs
363 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Diana di Natale 1 NOM BIS
363 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
364 HCS Caesar Uros Kotikissat Diana di Natale 1 NOM
364 HCS Caesar Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM
365 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Diana di Natale 1 NOM
366 HCS Nuppu Naaras Kotikissat Diana di Natale 2
367 HCS Sanni Naaras Kotikissat Diana di Natale Abs
368 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Diana di Natale 2
405 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
di Natale Diana Kat 2 tark, MCO V (13c), MCO VII, NEM I, NFO III, SIB VIII, TUA IX, HCL, HCS, VET II 36
Fonsén Mira ACL III, ACL IV, ACS VIII, ACS X, ACS XI, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB VI, ABY o, BAL c 21, BAL w 67, CRX I, CRX V, CRX VII, OSH a, OSH a 24, OSH c 24, SIA n, SOM n, VET 4 43
Isakov Vladimir EXO a 22, EXO n 24, PER e 22, RAG a 03, RAG b, RAG g 04 21, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI d, ABY n, OSH a 25, OSH b 22, OSH f, OSH n, OSH n 24, SIA a 21, SIA b, SIA b 03, SIA h, SIA j, VET 1 41
Krogh Minna ACL VIII, MCO III, MCO IX, NEM II, NFO IV, NFO VII, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BSH bs 33, BUR c, BUR f, BUR g, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR n 03, MAN 51-52 41
Pahl Nurit BEN n 24 32, BLH j 03, BML II, BSH e, BSH g, BSH ns 11, BUR j, CRX II, OSH b 02 21, OSH n 03 24, RUS, SIA f 03 21, THA n 43
Percynská Rihová Marie EXO e 24, EXO ns 24 62, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG f 04, RAG h 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI e, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACS IV, ACS V, MCO VI, NFO II, SIB III, TUA VI 40
Saarela Veikko ACS III, MCO II, MCO V, MCO VIII, NFO I, SIB IV, SIB V, BUR d, CYM 51-52, EUR a 02 62, EUR as 22, EUR f 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SIN 41
Serrai Stéphanie Kat 2 tark, BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, BSH a, BSH f, BSH ns 24 62, BUR a, BUR b, BUR e, EUR a 03, EUR w 62, OCI n 24 - Tuomarioppilas Mr. Francesco Cinque (IT) 29
Smits-Peelen Nathalie Kat 1 tark, EXO a 02 21 62, PER a 21 33, PER b, PER d, PER d 03, PER d 23, PER f 33, PER n, RAG a 04 21, RAG c, RAG g 04, RAG n, SBI f, SBI h, SBI h 21, SBI n 21, VET III, VET Kotikissat 40
Vinkel Marina MCO I, MCO IV, NFO VI, SIB VII, BAL b, CRX IX, CRX VIII, DRX VI, OSH d 24, OSH f 24, OSH h 24, OSH n 25, OSH ns 03 24, SIA b 03 21, SIA c, SIA d 02 21, SIA d 03 21, SIA f, THA n 41
10 tuomaria