URK 38. kansainvälinen kissanäyttely 22.3.2014
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.3.2014 Loppuu 22.3.2014
Ilmoittautuminen alkaa 2.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 14.2.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Astrum-Keskus(Astrum Areena), Salorankatu 5-7,24240 Salo
Toimihenkilöt infopuhelin 046 902 0879. näyttelypäällikkö: Marko Lahtinen,showmanager@urk.fi,p.041 584 1221, näyttelysihteeri:Terhi Rannaste terhi@urk.fi 045 1200082,rahastonhoitaja:MonikaLindgren,monika@urk.fi 050 3048889
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa,leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella: Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 115
2 99
3 87
4 144
Kotikissat 16
Yhteensä 461

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
BAL c 21 FI SRK LO SE*Qjou'z Bon A Petit Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezcalitos' Stracciatello (SIA c 21) x S*Coral Reef's Melody (BAL n 21)
CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
RAG n 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shaman Vagabond Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Siitos
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SRK LO 13 FI*Mogi's Baby Be Mine Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Gestapo Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 EXO a 03 FI SRK LO 13 FI*Mogi's Belle Bettine Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
6 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
6 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani John Rudolph 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
7 PER e 02 21 62 FI SRK LO FI*Whispers Just Like Heaven Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
8 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
9 PER w 62 FI SRK LO FI*Elrikan Amorella Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
10 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Olga Komissarova Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
11 PER n FI SRK LO FI*Timanfaya Black Diamond Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Sabrimin Sunspot (PER f)
12 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
13 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Marina Vinkel Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
14 PER ns FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
15 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
16 PER n 24 FI SRK LO FI*Chosen-One Essence Elite Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FIN*Dirlandan Dancing Queen (PER f 03 24)
17 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
18 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM BIS
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
19 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
20 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
21 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
22 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
23 PER n 02 62 FI SRK LO FI*Dirlandan IceMan Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
24 PER e 02 62 FI SRK LO FI*Whispers Iron Maiden Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
25 PER a 03 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Johnny be good Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
26 PER n 03 22 FI SRK LO 13 FI*Ayanna Clara Camelia Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
FI*AzuLejo's Binomio Baddoo (PER n 03) x FIN*Dirlandan Baila Baila (PER as 03 24)
27 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
28 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
29 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
30 ACL X / ACL a 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
31 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
32 ACL X / ACL ns 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunasundari Gudiya Gnanamani Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
33 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
33 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani John Rudolph 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
34 ACL X / ACL a 21 33 FIN SRK RX FIN*DilYaar Anandini Akuti Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Frostnight (ACL a 21 33) x FIN*Magnificat Tinka Curl (ACL g 21 33)
35 ACL XI / ACL h 03 21 33 FI SRK LO FI*DilYaar Falguni Firoza Naaras Avoin John Poistettu Abs
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
36 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Pennut 4-7 kk John Poistettu EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
37 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO FI*Zormain Ashakes Romeo Uros Champion John Rudolph EX1 CACIB
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
38 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
39 MCO VIII / MCO ns 03 FI SRK LO FI*Halden coon's Zorro Uros Avoin Pia Nyman Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
40 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO Coonity Boann Banshee Naaras Avoin Pia Nyman EX2
Talshipp Al Nair of Coonity (MCO a 09) x Coonity Qamra (MCO ns 09 23)
41 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's That La,La,La Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
42 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
43 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
44 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fernando Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
45 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS BIV NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
46 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Anouk Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
48 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
48 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani John Rudolph 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
49 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Nat King Cole Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x Big-Hannibal's Dark Magic (MCO n 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Robb Stark Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Force of Nature Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
52 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Chamberlain Quest of Game Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Rough Diamond Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FIN*Chamberlain Dark Diamond (MCO n 22)
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fiona Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
56 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
57 MCO V / MCO g 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Juno Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
58 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Didier Drogba Uros Kastraatti John Rudolph EX1 CAP
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
59 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Chamberlain Tropic Thunder Uros Pennut 4-7 kk John Poistettu EX1 NOM
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
60 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Pennut 4-7 kk John Poistettu EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
61 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Chamberlain Quinn the Mighty Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
62 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO Baslatan's Love Me True Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
S*Moon Kewa's Mistoffelees (MCO ds 22) x Sacadanga Gone With The Wind (MCO gs)
63 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
64 MCO VII / MCO es FI SRK LO 13 FI*Lobellan Sebastian Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
DK*Krammekatten Basil (MCO ns 09 22) x Sheercats' Alice-D (MCO w)
65 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
66 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Beat It Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
67 MCO VII / MCO as 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Make Me Smile Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
68 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
69 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zany Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
70 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zephyr Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
71 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Unique Illusion Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
72 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Mira Fonsén Abs
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
73 MCO VIII / MCO as 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
73 MCO VIII / MCO as 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Määrittely Mira Fonsén MCO as 09
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
74 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX Christopher Sariola Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB NOM
Ferdinand Mignolette (NEM a 03 21) x Mikaela Sariola (NEM n 21)
75 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
76 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
77 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
78 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
79 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iivari Uros Champion Pia Nyman Abs
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
80 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
81 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
82 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
83 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
84 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
85 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM BIV
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
86 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
87 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
88 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
89 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Dark Light Uros Kastraatti Pia Nyman Abs
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x FI*ArcticWilds Aiming High (NFO d 22)
90 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
91 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
92 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
93 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
94 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO 14 Bolsängen Åslög Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Källbokattens Harald (NFO n 22) x DonTomaso's Engla (NFO ns 22)
95 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Vidia Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Luminaria (NFO w)
96 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Avoin John Rudolph EX2
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
97 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras International Premior John Poistettu EX1 CAGPIB
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
98 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
99 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
100 RAG n FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Sweet Pea Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x Catlana Majestic Belle (RAG a)
101 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
102 RAG n FI SRK LO 13 FI*Hakalan Herra Töppönen Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
103 RAG n FI SRK LO 14 S*Cazmirau's River of No Return Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Cazmirau's Iraklis (RAG n 03) x Darlinlildols Canadian Dream Doll (RAG n)
104 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
105 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
106 RAG a FI SRK LO FI*Riverknee Power of Love Naaras International Champion Pia Nyman EX2
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
107 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
108 RAG a FI SRK LO 13 FI*Debals Blue Survivor Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FIN*Debals Seal Tefnut (RAG n 04) x FI*Riverknee Power of Love (RAG a)
109 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen O'River North Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Riverknee Toa o Motu (RAG n) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
110 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM BIV NOM
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
110 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Veteraani John Rudolph 1 NOM BIS
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
111 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Wynaut Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen HienoHelma (RAG n)
112 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Querido for Pijan Uros International Premior Pia Nyman EX2
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen Karishma Lilac (RAG c 04)
113 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
114 RAG e FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lord Milori Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
115 RAG g FIN SRK LO FIN*Dollicious Chrystal Blue Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
Trumagik Storms Patriarca (RAG c) x FIN*Dollyblues Rainbow Doll (RAG f)
116 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
117 RAG n 03 FI SRK LO FI*Mulberry Mighty Navigator Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
118 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
119 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
120 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Sandra Dee Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Mizz Haraldina (RAG a 04)
121 RAG a 03 FI SRK LO Illerdolls Curufin Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
Brugidolls Itabo*ES (RAG a 03) x Illerdolls Aranel (RAG a)
122 RAG b 03 FI SRK LO FI*Mulberry Mighty Adventurer Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
123 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
124 RAG d 03 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shaman Hot Love Uros Kastraatti Mira Fonsén Abs
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
125 RAG e 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Miss Periwinkle Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
126 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Rebel Rosebud Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x S*Kittah Mun-Ha Miss Belize (RAG c 04)
127 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Somebody To Love Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Cassus Callandor (RAG n 04) x FI*Dollyblues Lady Snowflake (RAG g 03)
128 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
129 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Briar Rose Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
130 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 No Cert
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
131 RAG f 03 21 FI SRK LO FI*Dollyblues Tightrope Walker Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Dollyblues Love Thing (RAG n) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
132 RAG n 04 FI SRK LO FI*Utuinen Once In A Lifetime Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Öinen Lumous (RAG b 04)
133 RAG n 04 FI SRK LO FI*Sunrunner's Kabil Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo Abs
S*Old Towns Aramis (RAG n 04) x FIN*Sunrunner's Chiana (RAG g 04)
134 RAG n 04 FI SRK LO FI*Ragtail Esmeralda Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
135 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
136 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Shyshaman's Daenerys Star Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Erkatin Teemu Topias (RAG n 03) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
137 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Heili Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
138 RAG n 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shaman Vagabond Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
139 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros International Champion John Poistettu EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
140 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Dom Perignon Uros Avoin John Rudolph EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
141 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Blue Saphire Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
142 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Heart On Fire Uros Nuoret 7-10 kk John Poistettu EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
143 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Grace Kelly Naaras Nuoret 7-10 kk John Poistettu EX1 BIV NOM
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Mizz Haraldina (RAG a 04)
144 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
145 RAG f 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shamanita Love Naaras Kastraatti John Poistettu EX1 CAP
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
146 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Avoin John Poistettu EX1 CAC
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
147 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
148 SBI n FI SRK LO S*Bibendums Limited Edition II Uros Avoin Olga Komissarova EX1 No Cert
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
149 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
150 SBI a FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Cassiel Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
151 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
152 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
153 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
155 SBI c FI SRK LO FI*Sic'an Peres Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FI*Sic'an Noomi (SBI a)
156 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
157 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
158 SBI d FI SRK LO FI*Dosis Elmer Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
159 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
160 SBI f FI SRK LO 14 FI*Rais-Kis Gilda Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*Aamentassu Aamor (SBI d 21) x FI*Rais-Kis Bumblebee (SBI n 21)
161 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
162 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
163 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
164 SBI g FI SRK LO 14 FI*Rais-Kis Hera Naaras Pennut 4-7 kk John Poistettu EX1
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Rais-Kis Cardemum (SBI f)
165 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
166 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
167 SBI a 21 FI SRK LO 13 Demian TreKronor Sedina Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
168 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion John Poistettu KM BIV
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
169 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's UltraVox Uros Supreme Champion John Poistettu KM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
170 SBI b 21 FI SRK LO FI*Jade-Garden's Debbie Naaras International Champion John Rudolph EX1 CAGCIB NOM
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Jade-Garden's Amethyst (SBI n)
172 SBI c 21 FI SRK LO 13 Selene Laty Mery, CZ Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Nimoe von Imporio*A (SBI c 21)
173 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras International Premior John Poistettu EX1 CAGPIB NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
174 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
175 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
176 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Annmark Amberline Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Tamus Duster (SBI e 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
177 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
178 SIB II / SIB n 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Nat King Cole Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
179 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB BIV
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
180 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*Sasulkan Beryll Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x Galatea Volzskaya Krasa (SIB n 22)
181 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 FI*Amante's Yaroslava Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Amante's Xenia (SIB ns 22)
182 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
182 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Veteraani John Rudolph Abs
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
183 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion John Poistettu EX1 No Cert
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
184 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Avoin John Poistettu EX1 CAC
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
185 SIB V / SIB d FI SRK LO FI*Tammikatin Kaunein Kimma Naaras Kastraatti Olga Komissarova SIB d 09
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FIN*Tammikatin Hiphurraa (SIB f 09 24)
186 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Maestro Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
187 SIB VII / SIB ns 22 FI SRK RX FI*Amante's Xenia Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Traviata (SIB ns 22)
188 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Kastraatti Pia Nyman Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
189 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
190 TUA I / TUA n FI SRK LO 13 FI*Elekatin Miss Universum Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
191 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras International Champion John Poistettu EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
192 TUA V / TUA f FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adelia Ancelina Naaras Nuoret 7-10 kk John Poistettu Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
193 TUA V / TUA d 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Spiderman Uros Pennut 4-7 kk John Poistettu Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
194 TUA VI / TUA f 09 24 FIN SRK LO FIN*Elekatin Manuela Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Kuutuulen Binja (TUA f 09 24)
195 TUA VI / TUA d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adrian Alexandre Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
196 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
197 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
198 TUA VIII / TUA ns 09 FI SRK LO FI*Kralice Dionysos Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Kralice C'mon Baby Yeah (TUA n 02)
199 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Avoin John Poistettu EX1 CAC NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
200 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Josmarin Eldem Naaras Supreme Premior John Poistettu KM
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Elekatin Katerine (TUA n 24)
201 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
202 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
203 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Iltatähden Bernard Balamir Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x FI*Iltatähden Alisa (TUV f)
204 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros International Premior Mira Fonsén Abs
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
205 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB NOM
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
206 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Champion Elin Hoffner KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
208 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Elin Hoffner Abs
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
209 ABY n FI SRK LO FI*Proxima John Carter of Mars Uros International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB BIV
S*Aucuparia's Abydos (ABY n) x FIN*Silkkihienon Surya Lyra (ABY n)
210 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
211 ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
212 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
213 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
214 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aurora Naaras Supreme Champion Marianne Kuipers-Kossen Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
215 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
216 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX2
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
217 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Marianne Kuipers-Kossen KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
217 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Bobby Funk 3
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
218 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS BIV NOM BIS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
219 ABY o FI SRK LO FI*Link Rosa Mau Naaras Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS
FIN*Link Iggy Miu (ABY n) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
220 ABY o FI SRK LO FI*Link Tenagne Mau Naaras International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAGPIB
HighgaitPaws Vanilla Boy (ABY p) x FI*Link Rosa Mau (ABY o)
221 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marianne Kuipers-Kossen KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
222 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin IhquMan Uros Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
223 BEN n 24 MyArt Golden Leopardiya *** Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Africasia Jayashri (BEN n 24)
224 BEN n 24 FI SRK RX FI*Starglitters Don Diego Uros Premior Laura Scholten EX1 CAPIB NOM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
225 BEN n 24 MyArt Clouded Leopard Illusion Uros Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
226 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
227 BRI n FI SRK LO FI*Coventry's Fantasia Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
228 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
229 BRI e FI SRK LO FI*RoundFace's Marc Antonio Uros Avoin Marianne Kuipers-Kossen Abs
FIN*Sinisilkin Insinööri (BSH a) x FIN*Rhinestone's SnowFlake (BSH g 33)
230 BRI e FI SRK LO 13 Countess of Noblesse Oblige Naaras Avoin Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAC
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
231 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
232 BRI f FI SRK LO 13 FI*Ullukan Aura Unelma Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Helmiinan Mörkö (BSH n) x FI*Duketin Gabrielle (BSH f)
233 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
234 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Avoin Elin Hoffner Abs
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
235 BRI ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
235 BRI ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Veteraani Bobby Funk 4
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
236 BRI ns 11 FIN SRK RX EST*Harmony Devianti Naaras Grand International Premior Elin Hoffner EX1 CAPS
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
237 BRI ns 24 64 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Määrittely Arja Martikainen Abs
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
237 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Kastraatti Helene Lis Abs
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
238 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras International Champion Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAGCIB
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
239 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Champion Marianne Kuipers-Kossen EX2
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
240 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Champion Marianne Kuipers-Kossen EX1 CACIB BIV NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
241 BUR n FI SRK LO FI*Shu-Shun Vallaton Fazerina Naaras Avoin Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAC NOM
FIN*Genuina Inspiraatio (BUR a) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
242 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1 NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
243 BUR n FIN SRK LO FIN*Katruskan Chelindrea Naaras Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Katruskan Joy To The World (BUR f)
244 BUR n FI SRK LO FI*Narinder Dances with wolwes Naaras Premior Marianne Kuipers-Kossen Mitätöity Mitätöity
FIN*Almond's Victor Hugo (BUR n) x FIN*Narinder Clueless (BUR b)
245 BUR a FI SRK LO FI*Feirefiz Illuminated Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC NOM
FI*Tassu-Tallin Freddie M (BUR e) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
246 BUR a FI SRK LO FI*Lilac's Song for Love Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
247 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
248 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
249 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
250 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
251 BUR f FI SRK LO FI*Ilovuon Dr. Feelgood Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
252 BUR g FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Empaattinen Emilia Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX3
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
253 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äf-duuri Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
254 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Ärtla Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 BIV
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
255 BUR h FI SRK LO FI*Cattish Olympos Zeus Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
256 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
257 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Hercule Uros Champion Elin Hoffner Abs
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
258 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
259 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Elin Hoffner Abs
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
260 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
261 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Huissin Albert Edelfelt Uros Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
262 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
263 CRX II / CRX n 03 FI SRK RX FI*Framillan Keep A Secret Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
264 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Snorkfröken Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
S*Spotless Zätä (CRX n 02) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
265 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
266 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO 13 FI*Piupaws 4.Pirkka Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Hellga (CRX a 02 21)
267 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
268 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
269 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
270 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO FI*Piupaws Robin Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Next Top Model (CRX f 03)
271 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
272 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
273 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
274 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC BIV NOM BIS
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
275 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX3
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
276 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Petit Meslier Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX2
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Spectrolite Mary Lennox (CRX f 01)
277 CRX IV / CRX h 03 FI SRK RX 13 FI*VeeKasin Plecotus auritus Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa (CRX d 02) x FI*VeeKasin Miss Nettles (CRX g 03)
278 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1 NOM
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
279 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Framillan JKLM baby! Uros Champion Laura Scholten EX1 CACIB NOM
FI*FunkyJam's Inquisitor (CRX b 33) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
280 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
281 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
282 DRX I / DRX as FI SRK RX FI*Riiviön Rainer Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Keniakats Seija's Daniel (DRX w) x Sangeorge Justforu (DRX g)
283 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
284 EUR n FIN SRK RX FIN*Casimirrin Esmeralda Naaras Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
284 EUR n FIN SRK RX FIN*Casimirrin Esmeralda Naaras Veteraani Bobby Funk 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
285 EUR a FI SRK RX 13 FI*Elekatin Ruusupapu Naaras Avoin Marianne Kuipers-Kossen DISQ AGR.
Miihkali (EUR a 03) x FI*Elekatin Tanita (EUR a 03)
286 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
286 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Veteraani Bobby Funk 4
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
287 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
288 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Florestan Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
FIN*Delicatin KisKis (EUR n 22) x FIN*Casimirrin Eulalia (EUR n 22)
289 EUR n 22 FI SRK LO FI*Feronian Vincent Victoriano Uros Kastraatti Bobby Funk Abs
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Xanthium Cessi (EUR f 24)
290 EUR a 22 FI SRK RX FI*Feronian Emerald Uros Avoin Arja Martikainen Abs
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
291 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Helene Lis Abs
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
292 EUR d 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros Champion Helene Lis EX1 No Cert
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
293 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Helene Lis KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
294 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
295 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
296 EUR a 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Diana Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
297 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Avoin Bobby Funk Abs
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
298 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
299 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
300 EUR f 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Supreme Champion Elin Hoffner Abs
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
301 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
302 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
303 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Kassilan Lystikäs Lyyli Naaras International Champion Arja Martikainen DISQ AGR.
Loki (EUR ns) x Sarah Osiris Darti*EST (EUR ns 23)
304 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB BIV
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
305 KOR FI SRK LO FI*Dewdrop's Kanya Nah-rahk Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Hovikissan O-Ho (KOR )
306 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Q-T Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX2
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
307 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
308 KOR FIN SRK LO FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x Kal-Lee Bpee Mai (KOR )
309 MAN 51-52 / MAN ns 24 52 FI SRK RX 14 Danzante Big Ben Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Danzante Parallel Lines (MAN ns 22) x Danzente Maid Marion (MAN fs)
309 MAN 51-52 / MAN ns 24 52 FI SRK RX 14 Danzante Big Ben Uros Määrittely Arja Martikainen MAN ns 24 52
Danzante Parallel Lines (MAN ns 22) x Danzente Maid Marion (MAN fs)
310 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marianne Kuipers-Kossen KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
311 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
312 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
313 OCI n 24 FI SRK LO 13 FI*DottedLine The One And Only Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Ermintrude Miss Moneypenny (OCI c 24)
314 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM BIS
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
315 OCI a 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bijan Uros Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1 NOM
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
316 OCI a 24 FI SRK LO FI*DottedLine HideNseek Uros Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPIB
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
317 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC BIV NOM
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
318 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Avoin Elin Hoffner EX2
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
319 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Flynn Rider Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
320 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
320 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Bobby Funk 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
321 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
322 OCI o 24 FI SRK LO FI*Uniikki Kuun Säde Naaras Champion Helene Lis Abs
FIN*Rollick Sleepwalker (OCI o 24) x FIN*Uniikki Vellamon Neito (OCI c 24)
323 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
324 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Selene Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
325 RUS FI SRK LO FI*Sini-ihmeen Marimin Naaras Avoin Laura Scholten EX2
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x S*Mudhoneys Minni (RUS )
326 RUS FI SRK LO FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi Naaras Avoin Laura Scholten Abs
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Inkilee Punakaneli (RUS )
327 RUS FI SRK LO FI*Inkilee Miss Suvisilmä Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Inkilee Punakaneli (RUS )
328 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
329 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Laura Scholten KM NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
329 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Bobby Funk 2
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
330 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
331 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Helene Lis KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
332 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Helene Lis Abs
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
333 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Helene Lis Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
333 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Bobby Funk Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
334 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Helene Lis KM NOM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
335 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
336 SOM o FI SRK LO FI*Kharn-Ka Weinfelderfox Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
337 SOM o FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Heartbreaker Uros Veteraani Bobby Funk 2
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
338 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
338 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Bobby Funk 1 NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
339 SOM o FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Rainbreaker Uros International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x S*Foxglove's Georgia (ABY o)
340 SOM p FI SRK LO FI*Kharn-Ka Worth Fines Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
341 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
342 SOM ns FIN SRK RX N*Tingerling's Nanda Walimai Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Yo El Rey's Cool Charm (SOM os) x Van Doekosjka's Molly Duchesse (SOM ns)
343 SOM as FI SRK LO Haiko Walimai de la Cornaline Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Arpeggio Puccini (SOM as) x Black Beauty du Prince (SOM ns)
344 SPH II / SPH n 03 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Isanotski Uros Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
345 SPH II / SPH n 03 FI SRK RX 14 FI*Hobbitqueen's Coco Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen Abs
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
346 SPH IV / SPH f 03 FI SRK RX 13 Kaylee's Padme' Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM
Skinzin Domino (SPH n 09) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
347 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
348 SPH V / SPH d 09 32 FI SRK RX FI*Hebblas Caius Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
FIN*Friday Indiana (SPH b 32) x FIN*Friday Felissa (SPH d 09 32)
349 SPH V / SPH f 09 32 FI SRK LO FI*Hebblas Feya Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
350 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
350 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Määrittely Arja Martikainen SPH f 03 32
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
351 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX FI*Tutsi Absinthe Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FIN*Tutsi Lucy Liu (SPH f 09)
352 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros Champion Laura Scholten EX1 CACIB
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
353 DSP III / DSP d FI SRK RX 14 FI*Indigo's Dr McCoy Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Rein Korona Atefa (DSP a) x Yustina Bast (DSP f 03)
354 BAL r FI SRK LO 14 SE*Qjou'z Costa Rica Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Skazki Vadim (OSH o 03) x SE*Qjou'z Arizona (OLH g)
355 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
356 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Minzay Pinocchio Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FIN*Fercatin Isaber Minnie (BAL w)
357 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
358 BAL c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Ellie Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
359 BAL c FI SRK RX FI*Nicator Miss Moneypenny Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Willicon Sur Maa (SIA w)
360 BAL e FI SRK RX FI*Cleverkitty Tuesday Hero Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Lumouksen Lumpeenkukka (BAL e 21)
361 BAL f FI SRK LO 13 FI*Cleverkitty All My Loving Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Yokozuna di Gattinata*PL (OLH n) x FI*Volaren Mai (BAL h)
362 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
363 BAL c 21 FI SRK LO SE*Qjou'z Bon A Petit Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Mezcalitos' Stracciatello (SIA c 21) x S*Coral Reef's Melody (BAL n 21)
364 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Henry Hornell Abs
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
365 BAL d 21 FI SRK LO FI*Cleverkitty BigBoss Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FIN*Lumouksen Lumpeenkukka (BAL e 21)
366 OLH a FI SRK LO FI*Jalecat's Jewel of Hearts Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
Okurimono's Glucio (BAL n) x FI*Jalecat's GirlFriend Gala (OLH f 25)
367 OLH c FI SRK RX 13 Brangelina v. Rosenharz Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Janindras Hayaam (OLH b) x Olalla v. Glendale (OLH c 23)
368 OLH c FIN SRK RX FIN*Mummeli Vipinha Lila Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen Abs
FIN*Tistan Romeo (OLH b) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
368 OLH c FIN SRK RX FIN*Mummeli Vipinha Lila Naaras Veteraani Laura Scholten Abs
FIN*Tistan Romeo (OLH b) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
369 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
370 OLH b 24 FI SRK LO 14 FI*Cleverkitty CaneCola Uros Määrittely Marianne Kuipers-Kossen OLH n 24
FI*Skazki Vissarion (OSH b) x FI*Cleverkitty Cinderella (BAL n 21)
370 OLH n 24 FI SRK LO 14 FI*Cleverkitty CaneCola Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Skazki Vissarion (OSH b) x FI*Cleverkitty Cinderella (BAL n 21)
371 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
372 OLH d 25 FI SRK LO FI*Jalecat's Jack in the Box Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Okurimono's Glucio (BAL n) x FI*Jalecat's GirlFriend Gala (OLH f 25)
373 OLH ns 24 FI SRK RX 13 FI*Noxx Midnight Sun Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Noxx Vava (BAL ds 21) x FI*Noxx Tricky Tania (OSH as 24)
374 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
375 OSH a FI SRK LO 13 FI*Vuorikatin Drifter Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Wickd Wonderlnd van Crystaltina*NL (OSH b 03) x FI*Jaguars Glumbumble (OSH a)
376 OSH b FI SRK RX FI*Skazki Vissarion Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Jalecat's Incase (OSH bs 03) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
377 OSH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
378 OSH q FI SRK LO FI*Acousticat's Cantabile Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FIN*Yoyon Glowing Fire (OLH d 24) x FI*Acousticat's Amoroso (SIA o 03)
379 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
380 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
381 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
382 OSH a 25 FIN SRK RX FIN*Major Maxine Naaras Avoin Henry Hornell Abs
FIN*Desmodus Maximilian (OSH ns 24) x FIN*Kattilan Memphis Belle (OSH n 25)
383 OSH b 22 FI SRK LO FI*Clamoris Fabricia Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 No Cert
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
384 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Edward Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
385 OSH b 24 FI SRK LO FI*Jalecat's O'Boy Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Jalecat's G-Force (OLH b) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
386 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PoomPastic Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
387 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PussyCat Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
388 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's Quickly Kiss Naaras Määrittely Marianne Kuipers-Kossen OSH h 24
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
388 OSH h 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's Quickly Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
389 OSH bs 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell OSH b 22
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
390 OSH b 25 FI SRK LO 13 FI*Major Zinnia June Florence Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
FI*PikkuPirun Ukkosen Poika (OSH ns 24) x FIN*Major Maxine (OSH a 25)
391 OSH d 25 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinho Sepe Uros International Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
392 OSH f 22 FI SRK LO FI*Clamoris Habika Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
393 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
394 OSH g 24 FIN SRK RX FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa Naaras Grand International Premior Henry Hornell Abs
FIN*Major Petit-Prince (OSH a 25) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
395 OSH h 24 FI SRK LO FI*GizemliKediler Coco Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Clamoris Epeius (OSH d 24) x FI*Nazarlik XOXO (OSH bs 24)
396 OSH ns 22 FI SRK LO FI*Jalecat's Leeroy Lex Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
397 OSH ds 24 FI SRK LO ClassicOri's Deeply Deluxe Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x UA*Fairytale Sim-Sim (OSH f 03)
398 OSH fs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
399 OSH n 02 FI SRK LO FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
400 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
400 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras Veteraani Laura Scholten 1 NOM
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
401 PEB V / PEB n 33 FI SRK LO Veni-Vidi-Vici Del Iris Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Yungvald Del Iris (PEB n) x Faina del Iris (PEB b)
402 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
403 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
404 SIA n FI SRK LO 13 FI*Willicon Help Me Obi-Wan Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
405 SIA n FI SRK LO 13 FI*Twist-Tiramisun Rapunzel Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
406 SIA n FI SRK RX FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FI*Kelmikerhon Kauko Kiito (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
407 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Luna Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
408 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
409 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
410 SIA b FI SRK LO FI*Clamoris Humbert Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM BIS
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
411 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
412 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
413 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros International Premior Satu Hämäläinen