RUROK 30.08.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 30.8.2015 Loppuu 30.8.2015
Ilmoittautuminen alkaa 8.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 31.7.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hyvinkään Wanha Villatehdas
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen p.050-5340810
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Pääassistentti:Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221
 
Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 31.7.2015 mennessä  
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa osoitteeseen Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN, ei sähköposti ilmoittautumisia.  Kuitti näyttelymaksusta liitetään ilmoittautumisen mukaan ja molemmille päiville omat ilmoittautumislomakkeet. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäykseen.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 31.7.2015 jälkeen.
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 500  ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut:
Näyttelymaksu 37é / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37 é ja arvostelun yhteydessä 10 é. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10 é/kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Ilmoittautuminen on sitova.
RUROKin jäsenet 34 é / kissa.
Huomioithan että vain yksi leimakortti/päivä/omistaja!
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3 € jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4 €
 
Ruusukeet ovat maksullisia seuraavasti: serttiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, ex 2 ja pienet ruusukkeet 2 €.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
Näyttelyluokat: 1 -17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 87
2 144
3 72
4 179
Kotikissat 32
Yhteensä 514

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
1 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO ns FI SK LO 15 FI*Chevhill's Eloise Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x S*Subwoofer Elektra (EXO ns)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*AzuLejo's Edema Ruh Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
8 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
9 EXO f 22 FI SK LO 15 FI*Cherish's Pudding Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
10 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Chevhill's Melker Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX2
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
12 EXO d 03 22 FI SK LO 15 FI*AzuLejo's Troy Traviata Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
13 EXO d 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Eros Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
14 EXO g 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Elektra Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
15 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
16 PER n FI SRK LO FI*Chevhill's Svarte Petter Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB NOM
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
17 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM BIS
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
19 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
20 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
21 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
22 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
23 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
24 PER f 03 FI SRK LO FI*Shamirin Ärliga Ännie Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
25 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Supreme Premior Elena Zagorskaya Abs
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
25 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Anna Wilczek Abs
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
26 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
27 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
28 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
29 PER d 33 FI SK LO 15 FI*Marjakorin Emiliano Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Yashar's Steven Siegal (PER n 33) x EE*Zlata Popstar Alsafi (PER d 21 33)
30 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
31 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB NOM BIS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
32 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
33 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
34 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Kastraatti Lena Nordström Abs
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
35 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
36 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 15 FI*Murmelin Fiona Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
37 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
38 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
39 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
40 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
41 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
42 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO Goodiva of El Dorado Naaras Supreme Champion Robert Lubrano KM
Løve Hulen's Bacchus (MCO as 22) x Kiowa of El Dorado (MCO gs 09 22)
42 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO Goodiva of El Dorado Naaras Veteraani Vera Vasilieva 3
Løve Hulen's Bacchus (MCO as 22) x Kiowa of El Dorado (MCO gs 09 22)
43 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Fiarosa Maine Tero Uros Avoin Robert Lubrano Abs
FI*Fiarosa Maine Romeo (MCO d 22) x FI*Krysos Scarlett O'Hara (MCO n)
44 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
45 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
46 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
46 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Vera Vasilieva 3
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
47 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Zone Raider Uros International Premior Robert Lubrano Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Raising Freedom (MCO n 22)
48 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
49 MCO IV / MCO n 02 21 62 Winona Ryder Kian Cats*RU *** Naaras Avoin Lena Nordström Abs
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Cakulha Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
51 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW Uros Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM BIS
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Shercoon Crystal Star (MCO n)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Ninza Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS BIV
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Lena Nordström EX2
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
56 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
57 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
58 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hertta Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
59 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
60 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
61 MCO VI / MCO e 09 Merlin LeonilaCoon*RU *** Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
Heart and Soul LeonilaCoon*RU *** (MCO n 03) x Indiana Road House *** (MCO g)
62 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV NOM
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
63 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
64 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nicita Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
65 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros International Premior Robert Lubrano Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
66 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
66 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
67 MCO VII / MCO ns Klondike Shaggy Angel*RU Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS BIV NOM
Johnny Walker of El Dorado (MCO ns) x Voodoo Queen of El Dorado (MCO n)
68 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
69 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
70 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB BIV
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
72 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 No Cert
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
73 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
75 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
76 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
77 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
78 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX Christopher Sariola Uros International Champion Lena Nordström Abs
Ferdinand Mignolette (NEM a 03 21) x Mikaela Sariola (NEM n 21)
79 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Champion Lena Nordström EX1 CACIB NOM
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
80 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Priin Adorable Venni Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*FeliMau Chili (NEM n 09 21)
81 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
82 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
83 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
84 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
85 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 14 FI*Sant'Ragona Iwana Naaras Avoin Robert Lubrano DISQ AGR.
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*FollowMe Vieno Vadelma (NFO g 24)
86 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Johnnie Walker Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
87 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
88 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Kultahippusten Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
89 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
89 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
90 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Victoria Naaras Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
91 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
92 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Joëlle Monney Pillonel KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Vera Vasilieva 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
94 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
95 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Revontuli Uros International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Vintiö (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
96 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras International Champion Joëlle Monney Pillonel Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 FI*Siniidan Minuet of Forest Naaras Avoin Joëlle Monney Pillonel EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
99 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
100 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 BIV
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
102 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Heinuntuvan Hentunlikka Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Ballawhane AnarchyInTheUK (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
103 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
104 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 FI*Siniidan Nocturne of Shadow Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
106 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
107 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
107 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
108 NFO V / NFO d FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
109 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Felicis Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
110 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
111 NFO V / NFO f FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Steps Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
112 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
113 NFO V / NFO e FI SRK LO FI*Charmakato Vadim Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FI*Ann'sLions Lovely Tiger (NFO e 09)
114 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
115 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Louhelan Da Capo Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
116 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
117 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX2
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
118 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
119 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
120 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
121 NFO VII / NFO ds FI SRK LO FI*Catpros Altai anemone Naaras International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Kalicalanin Sweetheart (NFO f 09 22)
122 NFO VII / NFO es FI SK LO 15 FI*Kujakeikarin Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
123 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
124 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
125 NFO VIII / NFO fs 03 FI SK LO 15 FI*Kujakeikarin Quineisha Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
126 NFO VIII / NFO gs 09 24 FI SK LO 15 FI*Synkänvuoren Kuutar Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Hopeahännän Iorek Byrnison (NFO es 03 24) x FI*Synkänvuoren Tiuhti (NFO a 09 24)
127 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*FinnFeline's Heart of Eternity Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x Gabra Gina Z Klajdovky, CZ (NFO fs 09)
128 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
129 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
129 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
130 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
131 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
132 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
133 RAG n FI SK LO 15 FI*Erkatin Roosa Ramona Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
134 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
135 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Wynaut Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen HienoHelma (RAG n)
136 RAG e FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lord Milori Uros Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
137 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACIB NOM
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
138 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
139 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1 NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
140 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ragtail Ilona Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
141 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Love Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Tiridoll's MeTooLoveYou (RAG a 04) x FI*Tiridoll's Still In Love (RAG f 04)
142 RAG n 04 FIN SRK RX Villaroyal King Creole Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
Noahsangels Flash (RAG n 04) x Villaroyal Rhapsody (RAG n 04)
142 RAG n 04 FIN SRK RX Villaroyal King Creole Uros Veteraani Vera Vasilieva 4
Noahsangels Flash (RAG n 04) x Villaroyal Rhapsody (RAG n 04)
143 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
144 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
145 RAG a 03 FI SK RX 15 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Wild Princess (RAG f 03)
146 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB BIV
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
147 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
148 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Shaman Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
149 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
150 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
151 RAG a 04 FI SK RX 15 FI*Tiridoll's Dancing in to the Dreams Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Nordström EX1
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Ballerina (RAG n 03)
152 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Shadow Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM
FI*Tiridoll's MeTooLoveYou (RAG a 04) x FI*Tiridoll's Still In Love (RAG f 04)
153 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
154 RAG e 03 FI SK RX 15 FI*Tiridoll's You Steal My Heart Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's KissingSnowflake (RAG g 03)
155 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Tirlittan Naaras Premior Robert Lubrano EX1 CAPIB
FIN*Riepujengin Huáng (RAG d 03) x FIN*Utuinen Juanita's Jopchien (RAG n 04)
156 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACIB
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
157 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour Naaras Pennut 4-7 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
158 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
159 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
159 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Veteraani Vera Vasilieva 1
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
160 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
161 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
162 SBI b FI SK LO 15 FI*Harebell Luminous Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
163 SBI c FI SRK LO FI*Kermatassun Grace Kelly Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Demian Olympsche Bronzen (SBI b) x FI*Sinikeijun Ariella Adalmina (SBI c)
164 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
164 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Veteraani Vera Vasilieva 2
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
165 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
166 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
166 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Vera Vasilieva 2
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
167 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Joëlle Monney Pillonel EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
168 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Robert Lubrano Abs
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
169 SBI f FI SK LO 15 FI*Harebell Lollipop Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
170 SBI f FI SK LO 15 FI*Harebell Luna Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
171 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
172 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Joëlle Monney Pillonel KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
173 SBI n 21 FI SRK LO FI*Zildan Lumihelmi Naaras Champion Joëlle Monney Pillonel EX1 No Cert
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
174 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Kastraatti Joëlle Monney Pillonel EX1 CAP
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
175 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAPIB NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
176 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras Nuoret 7-10 kk Joëlle Monney Pillonel EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
177 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
178 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
179 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
180 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
181 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
182 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
183 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
184 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
185 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
186 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
187 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
188 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
189 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Lena Nordström KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
190 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
191 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Lena Nordström EX2
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
192 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
193 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 14 FI*Villan Priima Prinsessa Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x FI*Villan Magic Melody (SIB as 09 24)
194 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
195 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX2
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
196 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
197 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
197 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
198 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
199 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
200 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
201 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Supreme Champion Robert Lubrano Abs
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
201 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Kasvattaja Robert Lubrano Abs
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
201 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos Robert Lubrano
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
202 TUA V / TUA e 23 FI SK LO 15 FI*Elekatin Jalo Taito Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
203 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amicus Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
204 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
205 TUA VI / TUA d 09 24 FIN SRK LO FIN*Josmarin Azarias Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FIN*Kuutuulen Kedar (TUA ns) x FIN*Elekatin Gisella (TUA f 09 24)
205 TUA VI / TUA d 09 24 FIN SRK LO FIN*Josmarin Azarias Uros Veteraani Vera Vasilieva 5
FIN*Kuutuulen Kedar (TUA ns) x FIN*Elekatin Gisella (TUA f 09 24)
206 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
207 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
208 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
209 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Elekatin Helmi Orvokki Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
210 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SK LO 14 FI*Kipinättären Ayda Andromeda Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Semiramisin Ak Opal Oglum (TUV d) x FI*Iltatähden Bahira Bianca (TUV d)
211 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
212 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
213 ABY n FI SK LO 14 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
214 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
215 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
216 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
217 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
218 ABY a FIN SRK LO FIN*Link Monifa Mosi Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM
S*Rackarkatten's Blue Sunny Boy (ABY a) x FIN*Link Ayana (ABY o)
219 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
220 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
221 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
222 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC BIV
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
223 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
224 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC BIV
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
225 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
226 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
227 BEN n 24 FI SK LO 14 Brockenmoor Cecilia Naaras Champion Carin Sahlberg Abs
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
228 BEN n 24 FI SRK LO 14 Myart Jungle Spots Rock Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Africasia Jayashri (BEN n 24)
229 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX2
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
230 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
231 BEN n 24 FI SK RX 15 S*KungsgardenCats Greenpeace Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX3
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
232 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Purrly Bay Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
233 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nebra Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
234 BEN n 24 FI SK LO 14 Mountrose Ursula Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Africasia Alaska (BEN n 24 32) x Africasia The Pink Orchid (BEN n 24)
235 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
236 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
237 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowflake Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
238 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
238 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 4
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
239 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
240 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB BIV
LV*Fairy Dream Urris (BML bs 11) x Tidernas Nyponros (BML fs 11 31)
241 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
242 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
243 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
244 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
244 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 2
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
245 BRI a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
246 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
247 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
248 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
249 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Champion Carin Sahlberg Mitätöity Mitätöity
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
250 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
251 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
252 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
253 BUR g FI SK LO 15 FI*Aberwyn Maja Gräddnos Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Enjoy Blueberry Muffin (BUR g)
254 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
254 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 5
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
255 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
256 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
257 BUR h FI SRK LO FI*Cattish Olympos Zeus Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
258 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
258 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Hanne Sofie Sneum 3
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
259 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS NOM BIS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
260 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Nutty Pumpkin Uros Champion Veikko Saarela EX1 No Cert
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
261 CRX I / CRX n FI SRK RX Guess du Cat Amaran Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Rextacular Chocolate Dream (CRX n 03 32) x Zonnetempel's Easy-Live (CRX c 09)
262 CRX I / CRX n FI SK LO 15 S*Pontemonte's Nathhorst Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*My Twigg's Rainbow Dash (CRX n)
263 CRX I / CRX ns FI SK LO 15 FI*Jip-Jap'n Miss Moneypenny Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
FI*Jip-Jap'n Jaunty Jester (CRX ns) x FI*Jip-Jap'n Ekarite Eden (CRX as 09)
264 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros International Premior Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
265 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros International Premior Veikko Saarela EX2
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
265 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
266 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX2
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
266 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Veteraani Natalia Sidorova 1
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
267 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV NOM BIS
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
268 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Avoin Henry Hornell EX2
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
269 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 Ridgways Big Bang of Windseeker Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
2000Cats Sundance (CRX d 09) x Ridgways Twinkle Lucky Star (CRX a 01)
270 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
271 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 Penottie van Berkendonck Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
DK*Løveid Pantalaimon (CRX n 03) x NL*Mon Bijou van Berkendonck (CRX fs 03)
272 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 15 FI*Ballawhane I Just Came Out of The Closet Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
HU*Okonor Deep Purple (CRX d 03) x RO*Made In Romania Isnt She Lovely (CRX n 03)
273 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Shahryar Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
274 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Nighteyes Raggedy Man Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
S*Godreign's Kid Icarus (CRX n 09) x Out of Time Hungry Henrietta (CRX n 03)
275 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Scheherazade Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
276 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Nighteyes Girl Who Waited Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
S*Godreign's Kid Icarus (CRX n 09) x Out of Time Hungry Henrietta (CRX n 03)
277 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
277 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Natalia Sidorova 1 NOM BIS
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
278 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
279 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Henry Hornell EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
280 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
281 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras Premior Henry Hornell EX1 CAPIB NOM BIS
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
282 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
283 CRX II / CRX n 09 FI SRK RX 14 FI*Gaala-Star Caroline Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Yephim Silky Dreams (CRX n 33) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
284 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
284 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
285 CRX III / CRX h FI SRK LO 13 FI*Huissin Road to Ruin Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Ghost Dots (CRX n 03)
286 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Weigela's Paju Pieni Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB BIV NOM
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x S*Djäknens Gouda (CRX f 03 24)
287 CRX III / CRX ds 23 FI SK LO 14 FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Alchemist WickedLovePotion (CRX g 03 23)
288 CRX III / CRX f FI SK RX 15 EE*Solaris Planet Floris Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Theo Noksas*LT (CRX d) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
289 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 15 FI*CuteChaos Titanium Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV NOM BIS
FI*CuteChaos King of Hearts (CRX d 09 24) x Yosephine Satysfakcja*PL (CRX n 33)
290 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
291 CRX III / CRX d FI SK LO 15 FI*KittyLady's Wolverine Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
292 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
293 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
294 CRX IV / CRX f 03 FIN SRK LO FIN*Spectrolite Vanda Teres Naaras Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS BIV NOM
Bodwin's Romeo (CRX d 03) x FIN*Spectrolite Superego (CRX n 09)
295 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Vera Vasilieva EX1 No Cert
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
296 CRX IV / CRX ds 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
297 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Prince Florimund Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
298 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Petit Meslier Naaras Avoin Vera Vasilieva Abs
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Spectrolite Mary Lennox (CRX f 01)
299 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Hopeasinisiipi Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
300 CRX IV / CRX e 01 62 FI SK LO 15 FI*VeeKasin Dr. Julius Strangepork Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
Yeoman Scooter Go for Valentine (CRX n 02) x FI*VeeKasin Miss Nettles (CRX g 03)
301 CRX IV / CRX gs 03 24 FI SK RX 15 FI*Desala's Aliide Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FIN*Lubavan Abelj-Dzimelj (CRX as 24)
302 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB BIV NOM
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
303 CRX IV / CRX g 01 62 FI SRK LO FI*Ronttilan GR8 Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Ronttilan Aurinkotuuli (CRX es 09 24) x FI*Ronttilan "Belle Amour" (CRX n 09)
304 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Paras Punainen Uros Siitos Vera Vasilieva
Corn-Bred Bojangles of Puraffection (CRX w) x Puraffection's Leslie (CRX d 09 23)
305 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Loordi Lally Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX2
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
306 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
307 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
308 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX2
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
309 CRX V / CRX b 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ilosofiaa Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Spectrolite Tango Desiré (CRX b 03)
310 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
311 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
312 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 Antonio Pink Princess*PL Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX1 BIV
Simple the Best Zundeja*LT (CRX as 24) x PL*Cornish Point Nasturtia, JW (CRX f 02)
313 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Mercury Fulminate Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilieva EX2
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
314 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
315 CRX VI / CRX a 09 23 FI SK LO 14 FI*Alchemist Argentum Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Alchemist WickedLovePotion (CRX g 03 23)
316 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK RX FI*Ronttilan Born Free Uros Kastraatti Vera Vasilieva EX2
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x S*Djäknens Rose (CRX ns 02 21)
317 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO Yosephine Satysfakcja*PL Naaras Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Rexkwizit's Born to Satisfaltion (CRX n 33) x Rexkwizit's Belcanto (CRX n)
318 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quiescent Beauty Naaras Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
319 CRX VII / CRX n 32 FI SK LO 15 U-Mink Ansa of Claypond's Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
Utamesh Ansa Satysfakcja*PL (CRX n 33) x Ratry Cornwall Legend*RU (CRX n 32)
320 CRX VII / CRX f 21 33 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Firemaker Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 BIV NOM BIS
FI*Piupaws Robin (CRX d 24) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
321 CRX VII / CRX g 33 FI SK LO 15 FI*VippeCat Belinda nine2015 Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX2
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
322 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Premior Vera Vasilieva Abs
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
323 CRX VII / CRX n 33 FI SRK RX FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux Naaras Kastraatti Vera Vasilieva EX1 CAP
DK*Blytt Ducati (CRX b) x Guess du Cat Amaran (CRX n)
324 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
325 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Ace of Spades Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
326 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM BIS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
327 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 14 FI*Jip-Jap'n Kittenish Kisser Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Jip-Jap'n Jaunty Jester (CRX ns) x FI*Jip-Jap'n Xtra Light Lady (CRX w)
328 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
329 DRX I / DRX n FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
330 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
331 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
332 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura Abs
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
333 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras International Champion Jarmo Räihä Abs
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
334 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
335 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä Abs
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
336 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
337 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Loikova Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX2
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
338 EUR d 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lounatuuli Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
339 EUR d 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kiskis Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
339 EUR d 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kiskis Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
340 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
341 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
342 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
343 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
344 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
345 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura Abs
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
346 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
347 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS BIV
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
348 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Uchikake Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
349 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
350 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
351 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
353 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB NOM
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
354 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros International Premior Henry Hornell Abs
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
355 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
356 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
357 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
358 OCI a 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Chili Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
359 OCI a 24 FI SK LO 15 FI*Amare-Cattus Aquarius Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
360 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
361 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
362 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
363 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 NOM BIS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
364 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
364 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
365 OCI c 24 FI SK LO 15 FI*Amare-Cattus Arcturus Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
366 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
367 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
368 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura Abs
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
369 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
370 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
371 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB BIV NOM
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
372 RUS FI SK LO 14 Nikita von Malyschka Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
Horiv Hariton de Caritates (RUS ) x Arina Barynja-Sudarynja von Malyschka (RUS )
373 RUS Asolan Blu Kristmas Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Starstruck's Greta Ekman (RUS )
374 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura Abs
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
375 RUS FI SK LO 15 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura Abs
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
376 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Fore! Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Zarin Simply the Best (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
377 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
378 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Peonia Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura Abs
Czarcatz's Travis of Everblue (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik Olimpia (RUS )
379 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM BIV NOM
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
379 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Veteraani Hanne Sofie Sneum 3
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
380 RUS FIN SRK LO FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
381 RUS FI SRK LO FI*Zarin Fiorella Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin 4ever Primalux (RUS )
382 RUS FI SK LO 15 Asolan Monsieur Mau Vander Marco Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
Marco of Happy Song (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
383 RUS FI SRK LO Dacats Vivian Naaras Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
384 SIN FI SRK RX 14 Aiko Fán Gòu Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Yuki Fán Gòu (SIN ) x RO*Purgia Liberty (SIN )
385 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
386 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
387 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras International Champion Veikko Saarela Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
388 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM BIS
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus (SOM n)
389 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras International Premior Veikko Saarela Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
390 SOM o FI SRK LO FI*Amajan eAmbra Eminente Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Amajan Bonfiglia Felice (SOM o)
391 SOM o FI SK LO 14 King von Gulda Uros Champion Jarmo Räihä Abs
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
392 SOM o FI SK LO 15 FI*Amajan Klara Kassandra Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
393 SOM o FIN SRK RX FIN*Amajan Berto Benvenuto Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
FIN*Exlibris Origo (SOM n) x FIN*Exlibris Nota Bene (SOM o)
394 SPH I / SPH n 21 FI SRK RX FI*Wanadoo Ecoenergy Uros Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPS
Wizardgate Welcome to Finland (SPH a 09) x Bemisu Galadriel (SPH n 21)
395 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 15 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
396 SPH III / SPH g 21 FI SK RX 14 FI*Merlin-Eridan Caroline Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
Filipp De Valua (SPH n) x Eridan Merilyn (SPH h 21 33)
397 SPH III / SPH f FI SK RX 14 FI*CiCi's Abby AB Normal Naaras Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP NOM
Catberry Maigums (SPH n) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
398 SPH IV / SPH f 01 62 FI SRK RX 13 Kaylee's Princess Leia Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Keniakat's Cupid's Valentine (SPH d 09) x Le L'Amitie Smoky MT Rain of Kaylee (SPH n 09 33)
399 SPH V / SPH n 31