Omakissa
URK KIRKKONUMMI 12.10.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.10.2013 Loppuu 12.10.2013
Ilmoittautuminen alkaa 12.10.2013 Ilmoittautuminen loppuu 12.10.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Laire Gelir Narya 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS BIV NOM
ABY n FI*Link Inanyesha 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina Abs
ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 7 (CH) Vinkel Marina Abs
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
ABY n S*Divina Silvestris Ros 3 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
ABY p FI*Redcheetah's Walo 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV
ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Ottino Mario KM NOM
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
ACL n 21 33 FI*Magnificat Omar Curl 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
BAL n 21 FI*BaliDancer's Brownie Baker 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn Abs
BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
BEN n 24 FI*Leokatin Fireball 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BEN n 24 Myart Pikku Myy *** 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
BML ns 11 FI*Kimuli's Made in Heaven 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB BIV
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BRI a Colin Cari Mio de la Horsky Park *** 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
BRI a EE*Caroline Rewal Beauty 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
BRI a FI*Feronian Heliopsis 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV
BRI a FI*RoundFace's Blue Shadow 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne Abs
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
BRI c Ceasar Caro Mio de la Horský park,SK 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
BRI d FIN*Ferme Tyson 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
BRI e FI*RoundFace's Marc Antonio 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM BIS
BRI g Lady Kara de la Borbè*DE 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
BRI g 03 FI*Rhinestone's Annie Oakley 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BRI js 24 62 FI*Gimmie's Illini Ballerina 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
BRI ns S*British Dream's Sebastian 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Talvenlumo 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
BRI ns 22 64 S*Millhill's Benny 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 No Cert
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 No Cert
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne Abs
BUR b FI*Arkhitekton Anastasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust 3 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
BUR g FIN*Hokkuspokkus Elemmírë 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
BUR n FI*Aavan Seljanmarja 3 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina Abs
BUR n FI*Feirefiz Girl I Know 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
BUR n FI*Huimapään Huugo Hidalgo 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
BUR n FI*Millamarin Hjördis 3 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM BIS
CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
CHA Guenady de L'Amour Bleu 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
CRX a 09 FI*Lavender's Jeanne d'Arc 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
CRX b Roksana 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 No Cert
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
CRX d FI*FunkyJam's Chandraprakash 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Vicky Lee 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX3
CRX d 03 FI*Piupaws Musta.Pirkka 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
CRX d 03 24 FI*Piupaws Duracell's Bastet 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
CRX d 09 33 FI*Piupaws Fuggle 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV
CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX2
CRX g 33 FI*Ronttilan Vähän niinku Joku 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
CRX n FIN*Piupaws Hekla 3 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
CRX n 03 24 S*Spotless Janus 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
CRX n 24 FI*Seer's Mara Jade 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
DRX ns FI*Mirexin Pikku-Iiro 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
EUR a FI*Elekatin Mesikämmen 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
EUR d 23 Nemi 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Domingo 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kellikolli 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quutar 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
EUR gs 22 FI*Feronian Edelweiss 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Forss Liisa KM NOM
EXO a 24 FI*Aamukasteen Ivy Blue Dream 1 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
EXO d 24 FI*Aamukasteen Image Maker 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX2
EXO d 24 FI*Aamukasteen Izzy 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1 BIV
EXO d 24 FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
EXO g 03 24 FI*Mau-Miun Abraka Dabra 1 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
EXO n 24 D'Eden Lover Baldwin 1 Uros 1 (SC) Lund Lone KM
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Lund Lone Abs
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 3
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX2
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 BIV
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
MCO d 09 22 FI*Pikkumetsän Brandon Stark 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO d 22 FI*Mostlycats Rosso Spumante 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
MCO ds 03 22 FI*Taleak's MC Gritu 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX2
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
MCO f 09 FIN*Chamberlain Black Sky 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO f 22 Oldechelsea Murphy Brown of Rumford 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
MCO f 23 FIN*Mibella's Curious Calista 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Black Jade 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
MCO n FI*Satinante's Troilus Tunstal 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO n FIN*ValhallaMaine Night Train 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 No Cert
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante 2 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1 NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Twilight 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
MCO n 22 FI*Hemingway's Kachina 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO n 22 FI*Mainehaan Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
MCO n 22 FI*Mainehaan Fernando 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta MCO n 09 22 gr IV
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
MCO n 22 FI*Satinante's Wilhelm Hagar 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV
MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC BIV
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 BIV
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
MCO w 62 FI*SwingPop Chan Chan 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
NFO a 09 24 FI*Synkänvuoren Tiuhti 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO d 09 23 FIN*Leoline Aapeli Aamurusko 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
NFO d 09 23 FIN*Leoline Aapeli Aamurusko 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB NOM
NFO e FI*Charmakato Vadim 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 NOM
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
NFO e 09 FI*Charmakato Viola 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
NFO f FI*Felicis Emeliia 2 Naaras 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
NFO f 09 24 FI*Nenukan Love's Gift 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO g 09 22 FI*Heinuntuvan Helena 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX3
NFO g 24 FI*Niittykissan Antarctica 2 Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 03 FI*Kultahuiskan Iivari 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
NFO n 09 23 FIN*Spot-on Harald 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS BIV NOM
NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 BIV
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
NFO ns 09 23 FI*Slytiger's Faithfull Friend 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 2 (SP) Ottino Mario KM
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina Abs
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
OCI b 24 FIN*Northalla Juniper 3 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna Abs
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
OCI n 24 FI*Catstrait's Sir Benny 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
OCI n 24 FI*Hallavan Astro 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 No Cert
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
OSH a 02 21 Hollywood Alkimia de l'Improbable 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
OSH a 03 FI*Benjin Boumerange 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 No Cert
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH a 25 FIN*Major Maxine 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia Abs
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn OSH b 22
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
OSH b 24 FI*Jalecat's O'Boy 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH b 25 FI*Major Zinnia June Florence 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
OSH bs 24 FI*Nazarlik XOXO 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM BIS
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 No Cert
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid 1 Uros 1 (SC) Lund Lone KM NOM BIS
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Forss Liisa KM
PER d FI*Kultaviiksen Farasha 1 Naaras 7 (CH) Forss Liisa Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Lund Lone Abs
PER d 24 FI*Chosen-One LingonberryLecky 1 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
PER e 03 FI*Dirlandan Jassu Toffee 1 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER f 01 62 FI*Dirlandan Joelina 1 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
PER f 03 FI*Shamirin Ärliga Ännie 1 Naaras 7 (CH) Forss Liisa Abs
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 4 (GIP) Forss Liisa EX1 CAPS NOM BIS
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 3
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 2 (SP) Forss Liisa KM
PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1 NOM BIS
PER n 03 FI*Shamirin Ärliga Älex 1 Uros 9 (Avoin) Forss Liisa Abs
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 13c (Määrittely) Ottino Mario PER n 24
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 2
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Forss Liisa DISQ AGR.
PER ns 03 FI*Shamirin Yippee Yvonne 1 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM BIS
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 11 (Nuoret) Forss Liisa Abs
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa Abs
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
RAG a FI*Dollgarden's Buxus 2 Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
RAG a FI*Maplehill's Peacock Lily 2 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 2 Naaras 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB NOM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX2
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 4
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Ottino Mario KM BIV
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 1 (SC) Ottino Mario KM BIV NOM
RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 03 FI*Snowrag Purzelbaum 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC BIV
RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 3
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM BIV NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG a 04 FI*Jättiläisen Deetami 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 No Cert
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG e Travis Supurrsonic*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
RAG e 03 FI*Maplehill's Miss Periwinkle 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG f FI*RoundTable's Viviana 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
RAG g FI*Tiridoll's True Romance 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
RAG g FIN*Damuran Juliette 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX2
RAG n FI*Emija's Cacharel 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG n FI*Safireyes Rose 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV NOM
RAG n FI*Safireyes Vanessa 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Snowrag Tic Tac Toe 2 Uros 10 (KAS) Ottino Mario Abs
RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple 2 Naaras 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna Arvosteltu
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 2 Naaras 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RUS Cheeky-rascal Popeye 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX2
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
RUS FI*Zarin Enchanting Emil 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn Abs
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
SBI a FI*Mimitan Evenstar 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX3
SBI a FI*Tiamint Cenerèntola 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM BIS
SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda 2 Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna Arvosteltu
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
SBI c FI*Humming Birdy 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS NOM BIS
SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
SBI n FI*Midianin Bella 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
SBI n FIN*Touchant Fleur d'Amour 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
SIA a FIN*Arhantin Osborne 4 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
SIA n Akello von Partau 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM BIS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS NOM
SIB d 24 FI*Catillus Jonatan 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
SIB ds 03 23 FI*Amurin Lais 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
SIB f 23 FI*Amurin Ilana 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
SIB f 23 FI*Sasulkan Azetonia 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
SIB fs 09 23 Desire z Zimowego Lasu*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SIB n 22 FI*Amurin Kemuel 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
SIB n 22 FI*Amurin Kemuel 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB n 22 / gr III
SIB n 22 FI*Amurin Kesia 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SIB n 22 FI*Amurin Kesia 2 Naaras 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB n 22 /gr III
SIB n 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB ny 22 / gr III
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM BIS
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
SOM o FI*Kharn-Ka Voltaire 3 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
SOM o FIN*Kisompa's Enrichetta 3 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP BIV NOM
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
SPH f FI*Undressed Autumn Colors 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia 3 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS NOM
SPH j 21 FI*Tuiscalo's Lifegame 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
SPH n 21 FI*Undressed Autumn Leaves 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
SPH n 21 Merloni Luiziana 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
SPH n 33 Gold Olimp Zefir *** 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SYS n 03 FI*ChicKitty Minimalistic 4 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
TUA fs FI*Elekatin Melissa 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 No Cert
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 No Cert
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
517 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.