Omakissa
RUROK 23.8.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.8.2014 Loppuu 23.8.2014
Ilmoittautuminen alkaa 23.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.8.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Myyrmäkihalli,Raappavuorentie 8-10, 01600 Vantaa
Toimihenkilöt HUOMIO! MAKSUKUITTI ON LÄHETETTÄVÄ NÄYTTELYSIHTEERILLE VÄLITTÖMÄSTI JOKO SHOW@RUROK.FI TAI POSTISSA.
Maksukuitin mukana selvästi seuraavat tiedot: Ilmoittajan nimi, kissan virallinen nimi ja rotu.

Näyttelyn toimihenkilöt:
Näyttelysihteeri:Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Numerosta 050-5340810 tavoittaa vain iltaisin kello 20.00-21.00. Yleiset näyttelykysymykset omalle yhdistykselle ja Omakissa kysymykset omakissan vastuuhenkilöille!
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221:)
Tuomarioppilasanomukset; 31.7.2014 mennessä Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilamarinen.
Palkinnot ja ruusukkeet: otetaan kiitollisuudella vastaan. Ilmoita palkinnot 31.7.2014 mennessä Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi
Myyntipaikoista ja rotupöydistä vastaa näyttelypäällikkömme Tuomo Kotola, p. 050 553 25 43
 
Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo p. 050-5340810, tai show@rurok.fi huom. näyttelysihteeri ei vastaa puhelimeen työaikana eli ensisijaisesti yhteydenotot sähköpostilla!
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399


Lisätietoja Näyttely on euro tyylinen.
Luettelo 3€
Ruusukeet 3€

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 103 103 0 0 0
2 115 115 0 0 0
3 126 125 0 1 0
4 152 152 0 0 0
Kotikissat 27 27 0 0 0
Yhteensä 523 522 0 1 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
2 EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM NOM BIS
3 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM
4 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
5 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ladybug 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
6 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
7 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
8 EXO n 03 FI*AzuLejo's Gangman Style 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
9 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Stargazer 1 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM BIS
10 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB NOM
11 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
12 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
13 PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoop Wendel 1 NOM
13 PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
14 PER n FIN*Amysantti Early Allert 1 Uros 17 (Veteraani) Stoop Wendel 1 NOM BIS
14 PER n FIN*Amysantti Early Allert 1 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
15 PER f Fizgeralt Medea Mercedes 1 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
16 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM BIS
17 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoop Wendel 2
17 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM
18 PER n 22 FI*Shamirin Lazy Leonora 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
19 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB NOM BIS
20 PER n 24 FI*Shamirin Lazy Loretta 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
21 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS NOM
22 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
23 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
24 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
25 PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni 1 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
26 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
27 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
27 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi PER f 02 21 62
28 PER f 03 FI*Shamirin Ärliga Ännie 1 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
29 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
30 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM BIS
31 PER n 03 22 FI*Sabrimin Xscape 1 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
31 PER n 03 22 FI*Sabrimin Xscape 1 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi PER n 03 22
32 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
33 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 1 (SC) Coste Louis KM
34 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM BIS
35 ACL III / ACL n 22 FI*Murmelin Dave 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice Abs
36 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice Abs
37 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
39 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi Abs
39 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro Abs
40 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Paint In Black 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
41 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
42 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
43 MCO II / MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
44 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
45 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
46 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM
47 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
48 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
49 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
50 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
50 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
51 MCO III / MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV NOM
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
54 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
56 MCO V / MCO d 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC BIV
57 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
58 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
59 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
60 MCO V / MCO d 22 Atrox Icestorm*PL 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase Abs
61 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV NOM
62 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi Abs
62 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX2
63 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
64 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
65 MCO VI / MCO f 03 Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV NOM
66 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
67 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX2
68 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
69 MCO VI / MCO e 09 Merlin Leonilacoon*RU, DVM 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV
70 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX2
71 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
72 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
73 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Big Bang 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX2
74 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
75 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
76 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
77 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
78 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 No Cert
79 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
80 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Jooseppi 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
81 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
82 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM BIS
83 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
84 NFO II / NFO a 03 S*Silent Hill's Sweeney Todd 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
85 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM
86 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
87 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
88 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS BIV
89 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
90 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
91 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
92 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
93 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
94 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM BIS
95 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
96 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX2
97 NFO IV / NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
98 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Minerva 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
99 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
100 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
101 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM BIV NOM BIS
103 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
103 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
104 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Ninatte's Kingda Ka 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
105 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
106 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
107 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
108 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
110 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
111 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS BIV NOM
112 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX3
113 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP NOM
114 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
115 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
116 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
117 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
118 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
119 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
120 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS NOM BIS
121 NFO IX / NFO w 62 FIN*Tähtitassun Väinämöinen 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
122 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
122 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX2
123 RAG n FI*Tammikatin Baby Bear 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
124 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS NOM
125 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
126 RAG a FI*Tiridoll's My Caramel Kiss 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
127 RAG f FI*Tiridoll's I'm Little Miss Princess Love 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
128 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
129 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV
130 RAG n 03 Eulalie Linnet Dream 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC NOM
131 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
132 RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine 2 Uros 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
133 RAG n 04 FI*Mayapaw's Muchas Gracias 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX2
134 RAG n 04 FI*Sunrunner's Vamana 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV
135 RAG n 04 FI*Tammikatin Baby James JR 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
136 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM
137 RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
138 RAG a 03 FIN*Utuinen Icarus 2 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
139 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
140 RAG a 04 FI*Feel-X Notabilis 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
141 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
142 RAG c 04 FI*Snowrag Forget-me-not 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
143 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
144 RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo Abs
145 RAG d 03 FIN*Tiridoll's Caramel Kiss 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
145 RAG d 03 FIN*Tiridoll's Caramel Kiss 2 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi RAG d 03
146 RAG e 03 FI*Sunrunner's Wyn 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice Abs
147 RAG g 03 FI*BlackRain's Acting Like A Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
148 RAG g 04 FI*BlackRain's Accept Me As I Am 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
149 RAG h 03 FI*Snowrag Clara 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
150 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM BIV
151 SBI n FI*Birmayan Galadriel 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
152 SBI n FI*Mion Tamaj 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
153 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
154 SBI n FIN*Shamran Okarina 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
155 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
156 SBI a FI*Adalgisa's Cassiel 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
157 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
158 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB BIV
159 SBI a FIN*Nalandan Padmini 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
160 SBI b EE*Kayzer Herencia 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
161 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
162 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
163 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM
164 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV
165 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
166 SBI f FI*Belagian Xantippa 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
167 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
168 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 15 (Siitos) Saetre Raymond Alessandro
169 SBI n 21 FI*Zildan Lumihelmi 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
170 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
171 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
172 SBI a 21 FI*Adalgisa's Celia 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
173 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV
174 SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX2
175 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
176 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM
177 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
178 SBI e 21 FI*Belagian X-File 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
179 SIB I / SIB n NO*Tundrapaw's Dixie 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
180 SIB III / SIB n 24 FI*Likimain Achtung Baby 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
181 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Peppi Pitkätossu 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
182 SIB III / SIB n 22 FI*Sasulkan Cetane 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
183 SIB III / SIB n 24 FI*Magnificat Siberian Tosha 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
184 SIB IV / SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
185 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Armi 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
186 SIB V / SIB d 24 FI*Catillus Jonatan 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
187 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
188 SIB V / SIB d 23 FI*Sasulkan Clavicus Vile 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
189 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
190 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
191 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
192 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
192 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi SIB IV/ g 09
193 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
194 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi TUA ny 24
194 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
195 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM
196 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
197 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM
198 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
199 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
200 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Semiramisin Ak Rashida 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
201 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
202 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Mahir 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
203 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
204 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM NOM
205 ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 5 (IC) Coste Louis Abs
206 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM BIS
207 ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 2 (SP) Coste Louis KM BIV NOM
208 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Coste Louis KM
209 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
210 ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV NOM
211 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
212 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
213 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
214 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
215 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
215 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
216 ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo Abs
217 ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
218 BEN n 22 Piparmintun Aada 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
219 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
220 BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot 3 Uros 3 (GIC) Preiss Karl Abs
221 BEN n 24 CattiCartano Carisma 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
222 BEN n 24 FI*Bombay-Dreams Kiwoalah 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
223 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
224 BEN n 24 Jicarilla Itzin Winik 3 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
225 BEN n 24 Africasia Mma Kimba 3 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP BIV
226 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan 3 Uros 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
227 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
228 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM
228 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
229 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM BIV
230 BML I / BML ns 11 31 ES*Bellabonny Sylvana 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
230 BML I / BML ns 11 31 ES*Bellabonny Sylvana 3 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi BML ns 11 31
231 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
231 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM
232 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
233 BRI n FI*Ruusutarhan Notabene 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
234 BRI a FI*Rhinestone's Aramis 3 Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
235 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1
235 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP NOM
236 BRI c Kamila Verona First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope Abs
237 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
238 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Bydlinski Penelope KM NOM
239 BRI n 22 FI*Rhinestone's Eye Catcher 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
240 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
241 BRI ns 22 62 Britz Buster Jaxx 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
241 BRI ns 22 62 Britz Buster Jaxx 3 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi BRI ns 22 62
242 BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Fittibaldi 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
243 BRI ns 24 64 FI*Kipardi's Jane Austen 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
244 BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
244 BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 5
245 BRI n 02 62 FI*Rhinestone's Jim Beam 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
246 BRI f 03 FI*Rhinestone's Dream Come True 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
247 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
248 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX2
249 BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS NOM
250 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
251 BUR n Wild Angel's Valenok of Seirene 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
252 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
253 BUR n FI*NanSin Bon Jovi 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
254 BUR n FI*NanSin I just can't stop Lovin you 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
255 BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB
256 BUR a FI*Ninelli's Yperochos Ypsilon 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
257 BUR b FI*Kassaran Minnehaha 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
258 BUR b FI*Kassaran Ursus 3 Uros 5 (IC) Stoop Wendel Abs
259 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW 3 Uros 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC NOM
260 BUR b FI*Arkhitekton Anastasia 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
261 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 BIV NOM
262 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
263 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS NOM
264 BUR n Zaffiro Kizzy Kiss 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM BIS
265 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
266 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX2
267 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM
268 BUR g FI*Karvanverran Kirijawa K 3 Naaras 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
269 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
270 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
271 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
272 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
272 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM NOM
273 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
274 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
275 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
276 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
277 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC BIV NOM
278 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
279 CRX I / CRX ns FI*Telltail's Xanadu 3 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM BIS
280 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
280 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
281 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa 3 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
282 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
283 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV
284 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
285 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB BIV
286 CRX III / CRX f FI*Weigela's Paju Pieni 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
287 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
288 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe 3 Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
289 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
290 CRX IV / CRX d 03 HU*Okonor Deep Purple 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV
291 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
292 CRX IV / CRX d 03 24 FI*Piupaws Buzz 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
293 CRX V / CRX n 24 Pixie Fay Battle Under Stars 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
294 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Omega Supreme 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
295 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Antsku 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
296 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
297 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1 NOM
298 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
299 CRX VIII / CRX f 09 33 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora 3 Naaras 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC
300 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB BIV
301 CRX VIII / CRX a 02 33 FI*Lubavan Ceres 3 Uros 10 (KAS) Stoop Wendel Abs
302 CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
302 CRX n 61-63 / CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
303 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
304 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
305 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena 3 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
306 DRX IX / DRX w 62 Ramona Al'Pama*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
307 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Bydlinski Penelope KM BIV
308 DSP III / DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
309 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
310 EUR w 64 FI*Pikku-Piun Östen 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
311 EUR n FI*Pikku-Piun Black is Back 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
312 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 15 (Siitos) Preiss Karl
313 EUR a FI*Pikku-Piun Blue Babe 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
314 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna Abs
314 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Preiss Karl Abs
315 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
316 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
317 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Brennan Brown 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
318 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
319 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles 3 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
320 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
320 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
321 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
322 EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
323 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC NOM
324 EUR f 22 FI*Feronian Hibiscus 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
325 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
326 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
327 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
328 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
329 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
330 EUR f 24 Silkkiturkin Pihlajanmarja 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1 BIV NOM
331 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
332 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
333 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
334 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
335 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB BIV NOM
336 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
337 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
338 JBT d 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Koguma 3 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
339 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
340 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
341 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
342 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
343 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
344 KOR FI*Mythai Tukata Teuan 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
345 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
346 KOR FI*Steptoe's Lom-Phat 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP NOM
347 MAN 51-52 / MAN f 52 FI*Armain Mercoledi 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
348 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Stoop Wendel KM NOM
349 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
349 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
350 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM BIV
351 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
352 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
353 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
354 OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
355 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
356 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
358 OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
359 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB BIV NOM
360 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
361 OCI c 24 Blackwater Owi No Limit 3 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
362 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM
363 OCI o 24 Boliviliki Lock The Beast 3 Uros 9 (Avoin) Stoop Wendel EX1 CAC BIV
364 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX2
365 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1 NOM
366 OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
366 OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP
367 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS BIV NOM
368 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
369 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 No Cert
370 RUS FI*BlueKaramel Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope Abs
371 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX2
372 RUS FI*Inkilee Dom Perignon 3 Uros 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1 BIV
373 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX2
374 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann 3 Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
375 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
376 RUS FI*Hana-Bi Lumen taju 3 Naaras 10 (KAS) Bydlinski Penelope EX1 CAP
377 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
378 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
379 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
380 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
381 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
382 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
383 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
383 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
384 SOM a FI*Foxkiss Canis lupus 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
385 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
386 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS
387 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB
388 SPH II / SPH a 03 Ilus-Armus Crowquill's 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
389 SPH IV / SPH g 03 FI*Tuiscalo's Naked Pea 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
390 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
391 SPH III / SPH d FI*Evilurbastet Napoleon 3 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
391 SPH III / SPH d FI*Evilurbastet Napoleon 3 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi SPH d/SPH III
392 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS BIV NOM
393 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
394 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX2
395 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 2 (SP) Veland Anne Abs
396 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
397 BAL b FI*Fercatin Quiswal Valiant 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
398 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
399 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
400 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
401 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
402 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna 4 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
403 OLH bs FI*Tirikan Alvida Frey System Failure 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
404 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
405 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
406 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
407 OLH f 24 FI*Noxx Cassiopeia 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
408 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM
409 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
410 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
411 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
412 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX2
413 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
414 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
415 OSH ns FI*Jalecat's Lovely Luna 4 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
416 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM BIS
417 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
418 OSH n 25 FI*Clamoris Florentino 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
419 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
420 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 7 (CH) Veland Anne Abs
421 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
422 OSH a 25 FIN*Sultsinan Merengue 4 Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM BIS
423 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo 4 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
424 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
425 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
426 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
427 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
428 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM BIS
429 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
430 OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
431 OSH ns 24 FI*Noxx Aquila 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
432 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
433 OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 15 (Siitos) Lubrano Robert
434 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
435 OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
436 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
437 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoop Wendel 1 NOM BIS
437 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
438 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1 NOM
439 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC NOM
440 OSH b 03 22 ES*Thanarat Miki the Cheeky Mouse 4 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
441 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
441 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi OSH bs 03 24
442 SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Lubrano Robert Abs
443 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
444 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
445 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
446 SIA n FI*Arhantin Shahrazade 4 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
447 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Veland Anne KM NOM
448 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 NOM
449 SIA a FIN*Arhantin Osborne 4 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
450 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
451 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
452 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
453 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
454 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
455 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM
456 SIA g 21 FIN*Sini-Diivan Linda 4 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
457 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
458 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
459 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB NOM
460 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 3
460 HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
461 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 2
462 HCL Kenkku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
462 HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice Abs
463 HCL Bertha Adelina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 2
464 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM
465 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne Abs
465 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
466 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 1 NOM BIS
467 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Arvosteltu 5
468 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 1 NOM BIS
468 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
469 HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
469 HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Abs
470 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 4
470 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
471 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 2
472 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl 3
472 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
473 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Preiss Karl Abs
474 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM
475 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
504 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Arvosteltu
505 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 4
505 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
507 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
513 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Francine 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
514 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty 3 Naaras 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
521 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bydlinski Penelope BSH a, BSH a 22, BSH c, BSH e, BSH g, BUR d, BUR e, BUR g, EUR a, EUR f 24, KBL I, CRX VII, DSP III, RUS, SPH IV 30
Calmès Fabrice RAG e 03, RAG g 03, RAG g 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI d, TUV f 61-63, ACL III, MCO IV, MCO VII, NFO III, NFO IX, NFO V, HCL 36
Comorio Luigi PER n 03 22 (13c), RAG d 03 (13c), PER f 02 21 62 (13c), ACS IV (13c), TUA III (13c), MCO V (13c), SIB VI (13c), BML I (13c), BSH ns 22 62 (13c), OSH bs 03 24 (13c), SPH III (13c), SBI a, SBI e 21, NFO VI, TUA III, TUA V, KOR, VET 2 41
Coste Louis EXO d 03 22, EXO w 62, PER d 33, PER f, PER n, PER n 24, PER n 33, PER w 62, PER w 63, BEN n 22, BSH f 03, BSH n 22, BSH ns 24 62, BUR f, BUR j, EUR d 24, EUR e 24, EUR g 22, EUR ns 23, ABY n, ABY p 34
Hornell Henry BSH ns 22 62, BSH ns 24 62, BSH ns 24 64, BUR h, EUR n 23, EUR w 64, OCI a 24, DRX IX, DSP IV, SOM n, SPH II, VET Kotikissat 28
Kass Tellervo EXO n 03, EXO n 24, PER f 02 21 62, PER n 22, RAG d 03, RAG h 03, RAG n 21, SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI d 21, TUV d 61-63, MCO IX, MCO VIII, NFO VII, SIB I, SIB III, SIB IX, SIB VI 31
Lubrano Robert BAL f 03 21, OLH bs, OSH b 03 24, OSH c, OSH d 25, OSH ds 24, OSH f 03, OSH f 24, OSH fs 24, OSH g 24, OSH n 25, OSH ns, SIA n, SIA n 03 21 20
Nissen Aase EXO a, EXO d 22, EXO n 22, PER d 24, PER ds 22 62, PER f 03, PER fs, PER n 03, PER n 03 22, PER n 03 24, MCO II, MCO V, NFO II, SIB IV 34
Preiss Karl BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, BSH n 02 62, CYM 53, EUR d 22, EUR f, EUR n, OCI c 24, ABY a, CRX I, HCS 35
Reijers Eric RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG c 04, SBI b 21, SBI c 21, SBI n, TUV n 61-63, ACL V, MCO I, MCO VI, NFO VIII, SIB VI, SIB VII 36
Roca Folch Yan CHA, EUR f 23, EUR n 22, EUR n 24, OCI n 24, CRX II, CRX n 61-63, CRX V, SOM a, SPH V 29
Räihä Jarmo BSH n, BUR n, EUR f 22, EUR ns 24, OCI b 24, ABY o, CRX III, CRX IV 31
Saetre Raymond Alessandro RAG f, SBI f, SBI n 21, ACL X, ACS IV, MCO III, NFO I, NFO IV, SIB V 36
Stoop Wendel BEN n 24 32, BUR a, BUR b, MAN 51-52, MAU ns, OCI o 24, CRX VIII, DRX III, JBT a 03 24, JBT d 01 21, JBT f 01 62, JBT n 01 21, SOM o, SPH I, SPH III, HCS, VET 1, VET 4 38
Veland Anne BAL b 21, BAL w 67, OLH b 24, OLH f 24, OLH n 25, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH f, OSH n 03 22, SIA a, SIA a 21, SIA d 21, SIA g 21, SIA n 21, HCL 24
Wilczek Anna BAL b, BAL c, OLH ns 24, OSH a 24, OSH b 02, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 24, OSH h, OSH n, OSH n 03, OSH ns 22, OSH ns 24, SIA b, SIA b 03, SIA c, VET 3, VET 4 36
16 tuomaria.