Omakissa
TUROK, 26.11.17, 105. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.11.2017 Loppuu 26.11.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2017 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Samuli Mustonen, np@turok.fi, puh 045 8846992

Pääasistentti Samuli Mustonen, assistentit@turok.fi, puh 045 8846992

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Ilmoittautumista jatkettu 31.10 asti tai kunnes kissamäärä on täynnä. (lisäys 22.10)
Ilmoittautumiset vain Omakissan kautta.


Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.8-22.10.2017 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille Heli Tepponen. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.10.2017.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 135 132 0 0 3
2 163 155 0 0 8
3 117 116 0 0 1
4 158 153 3 0 1
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 584 567 3 0 13

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
2 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
3 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
6 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
7 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
8 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX2
9 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB BIV
10 EXO n 24 FI*Chosen-One Las Vegas Lady 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
11 EXO n 24 FI*Chosen-One Ocean Pearl 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
12 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
13 PER w 62 FI*Elrikan Disaronno 1 Uros 11 (Nuoret) Boiko Tetiana EX1
14 PER n Blackfire Aventador 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX2
15 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
16 PER n FI*Mimosan The One 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
17 PER a FI*Royal-Label A Kind of Magic 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
18 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
18 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
19 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
20 PER n 22 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
21 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
22 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
23 PER f 22 FI*Sabrimin Hula Hula 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
24 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
25 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM BIS
26 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
27 PER a 02 62 FI*Kermaviiksen Hestia 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
28 PER a 02 62 FI*Elrikan Iden 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
29 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
29 PER e 02 62 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM
30 PER n 03 22 FI*Elrikan Diorskin 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
31 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
31 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
32 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
33 PER n 33 Sinihuiskan Delilah 1 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
34 PER f 33 FI*Yashar's Beaty Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
35 PER f 33 FI*Yashar's Cicciolina 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
36 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
37 RAG n FI*Maplehill's Ravenheart 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
38 RAG n FI*Maplehill's Stardust For Dreams 1 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
39 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
40 RAG n FI*Barfait's Choco 1 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
41 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 7 (CH) Boiko Tetiana EX1 CACIB
42 RAG a FI*Cremecup's Jacqueline Bouvier Kennedy 1 Naaras 12 (Pennut) Boiko Tetiana EX1
43 RAG a FI*Pirtti-Viiksen Timjami 1 Naaras 12 (Pennut) Boiko Tetiana Abs
44 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 4 (GIP) Boiko Tetiana EX1 CAPS NOM
45 RAG a FI*Barfait's Sunshine 1 Naaras 4 (GIP) Boiko Tetiana EX1 CAPS
46 RAG e FI*Maplehill's Peach Blossom 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
47 RAG n 21 FI*Svanillan Wonder Wiki 1 Naaras 9 (Avoin) Boiko Tetiana EX1 CAC
48 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
49 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Boiko Tetiana EX1 CACS NOM
50 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus 1 Uros 5 (IC) Boiko Tetiana EX1 CAGCIB
51 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 11 (Nuoret) Boiko Tetiana EX1 BIV
52 RAG n 03 FI*Valkokullan Geisha 1 Naaras 11 (Nuoret) Boiko Tetiana EX1
53 RAG n 03 FI*Hakalan Sailor 1 Uros 12 (Pennut) Boiko Tetiana EX1
54 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 2 (SP) Boiko Tetiana KM
54 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
55 RAG n 04 FI*Maplehill's Saskachina 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
56 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne Abs
57 RAG a 03 FI*Maplehill's Princess of Avalon 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
58 RAG a 03 FI*RoyalRose's Alexander 1 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
59 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM BIS
60 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
61 RAG a 04 NO*Noble Origins' Lil'missPerfect 1 Naaras 9 (Avoin) Boiko Tetiana Abs
62 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 12 (Pennut) Boiko Tetiana EX1 NOM
63 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 6 (IP) Boiko Tetiana EX1 CAGPIB BIV
64 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 8 (PR) Boiko Tetiana EX1 CAPIB
64 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
65 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 10 (KAS) Boiko Tetiana EX1 CAP
66 RAG d 04 FI*RedHorizon's Johnny Walker 1 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
67 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
68 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
69 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails 1 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
70 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
71 RAG a 03 21 FI*BlackRain's Impossible To Resist 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
72 RAG a 03 21 FI*AijaiCats Unique Uma 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
73 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 1 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
74 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
75 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
76 SBI n FI*Mion Tamaj 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX2
77 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
78 SBI n FI*Safirrubir Key to Love 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
79 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
80 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
81 SBI a FI*Safirrubir Sunset Chaser 1 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
82 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 No Cert
83 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior 1 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira Abs
84 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
85 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
86 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 5 (IC) Boiko Tetiana EX1 CAGCIB BIV
86 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
87 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 11 (Nuoret) Boiko Tetiana EX1
88 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Boiko Tetiana EX1
89 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 4 (GIP) Boiko Tetiana EX2
90 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush 1 Uros 4 (GIP) Boiko Tetiana EX1 CAPS
91 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
92 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
93 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
94 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
95 SBI f S*Bibendums Spring Edition III 1 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
96 SBI f FI*JoJon Aiqing Shan 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
97 SBI f FI*Humming Paranoid Android 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
98 SBI g FI*ElfQuest Leetah 1 Naaras 3 (GIC) Boiko Tetiana EX1 CACS
99 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 12 (Pennut) Boiko Tetiana EX1
100 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
101 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
102 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
103 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 5 (IC) Boiko Tetiana EX1 CAGCIB
104 SBI n 21 FI*Kipparin Kerenza 1 Naaras 9 (Avoin) Boiko Tetiana Abs
105 SBI n 21 FI*Tamus Stagea 1 Naaras 11 (Nuoret) Boiko Tetiana EX1 NOM
106 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 2 (SP) Boiko Tetiana KM NOM
106 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
107 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 1 Uros 2 (SP) Boiko Tetiana KM
108 SBI a 21 SE*Borgvikens Faithful Lizzy 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
109 SBI a 21 FI*Kipparin Meriel 1 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
110 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 3 (GIC) Boiko Tetiana EX1 CACS
112 SBI b 21 S*Dunhjärtat's Kajsa Kavat 1 Naaras 5 (IC) Boiko Tetiana EX1 CAGCIB
113 SBI c 21 SE*Borgvikens Alba Star 1 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne Abs
114 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
115 SBI c 21 S*Storeklev's In June 1 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS BIV
116 SBI c 21 SE*Stellani's Bugatti 1 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
117 SBI c 21 S*Nordkapsbergets Lukas 1 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
118 SBI d 21 S*Qremellos Early Red Bird D 1 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
119 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
120 SBI f 21 S*Bibendums Felisa Spring Girl VI 1 Naaras 5 (IC) Boiko Tetiana EX1 CAGCIB NOM
121 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Boiko Tetiana EX1 CAPS
121 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
122 SBI f 21 FI*Kyattsu Suellen O´hara 1 Naaras 10 (KAS) Boiko Tetiana Abs
123 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B 1 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
124 SBI bs 21 Pauli von Oldima 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
125 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
125 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
126 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
127 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS BIV
128 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
129 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl 2 Uros 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
130 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's What A Feeling 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
131 MCO I / MCO a FI*SatuMainen Unelmien Prinssi 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
132 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
133 MCO II / MCO a 09 FI*KingLeo's I am Electra 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
134 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
135 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
136 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB BIV
136 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
137 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
138 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX2
139 MCO III / MCO a 24 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
140 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene Mitätöity Mitätöity
140 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
141 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
142 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Illegal Lover 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene MCO as 09 22
143 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
144 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
145 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV NOM
146 MCO VI / MCO f 09 RU*Catsvill County's Night Rain 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX2
147 MCO V / MCO d 25 FI*Easylife's King of Sun 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
148 MCO V / MCO f 23 Patayan's Neonila 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
149 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
150 MCO V / MCO e 25 FI*Tigerworld Stand `N` Shine 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
151 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB BIV
151 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
152 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Halden coon's Armi Kuusela 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
153 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX3
154 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX2
155 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Heart Stealer 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 BIV
156 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin MCOd 09 24
157 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
158 MCO VI / MCO f 09 FI*Easylife's Queen of Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin Abs
159 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB
160 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Love Happens 2 Naaras 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
161 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
162 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV NOM
163 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Gunn-Tove 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
164 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
165 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB BIV NOM
166 MCO VII / MCO ns 22 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
167 MCO VIII / MCO ns 03 22 Kiyaras Krypton 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
168 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS BIV NOM
168 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
169 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX2
170 MCO VIII / MCO ns 09 LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
171 MCO IX / MCO w 63 Mo's Rocky Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
172 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
173 NEM I / NEM n 21 Kuzma of White Frost 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX2
174 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX2
175 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Blizzard 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
176 NEM I / NEM a 21 Flippi Sniezny Powiew*PL 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
177 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
178 NEM I / NEM n 21 FI*Eswood Lovely Molly 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 No Cert
179 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Bogactwo 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
180 NEM I / NEM n 21 Zheoffrey of Tavaloga 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
181 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
182 NEM II / NEM n 09 21 (D)Nevalions Guess 2 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
183 NEM II / NEM n 03 21 S*Solsibs Gizon Aslanov 2 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX2
184 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC BIV
185 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
186 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM
187 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
188 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
189 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB BIV
190 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
191 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
192 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant 2 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
193 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
194 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV NOM
195 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
196 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX3
197 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
198 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX2
199 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
200 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX2
201 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM BIS
202 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX4
203 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
204 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX3
205 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
206 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
207 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Carwalions Baxter Black 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX2
208 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP BIV NOM BIS
209 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV
210 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM
211 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
212 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM
213 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
214 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM BIV
214 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
215 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
216 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
217 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne Abs
218 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
219 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX2
220 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV NOM
221 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX2
222 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
223 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
223 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
223 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
224 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
225 NFO VII / NFO ds 24 (N)Tingoskattens Jazz 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
226 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
227 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
228 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV
229 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
230 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
231 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
232 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
233 NFO IX / NFO w 64 SE*Lells Avicii 2 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
234 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
235 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
236 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 BIV NOM
237 SIB I / SIB n Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
238 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
239 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM
240 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS NOM BIS
241 SIB III / SIB n 24 FI*Minoon Pikkuveikka 2 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin Abs
242 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael Abs
243 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
244 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Catillus Jaska 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
245 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Jylhäkallion Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
246 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
247 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM
248 SIB V / SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM
249 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
250 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
251 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM NOM
252 SIB VI / SIB e 03 22 S*Maollich's Jag (heter) Jig 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
253 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
254 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
255 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB NOM
256 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM BIV NOM BIS
257 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM
258 SIB VIII / SIB ns 03 24 (N)Einhaugens Miro Napoleonsen 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
259 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
260 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
261 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
262 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS NOM
263 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 6 (IP) Sundqvist Malin Abs
264 SIB VIII / SIB ns 02 21 64 SE*Viksjötassen's Theodore 2 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB NOM
265 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
266 TUA VII / TUA ns Aysel Lada Kedi *RU 2 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB NOM
267 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin Abs
268 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
269 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin Abs
270 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX2
271 BEN n 22 S*Leopardettes Doreen Defender 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
272 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
273 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
274 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
275 BEN n 24 S*Nordic Glow Eden 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
276 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM
277 BEN n 24 S*Nordic Glow Kassiopeia 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
278 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM
279 BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
280 BEN n 24 SE*OneWorld Admiral Prune 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
281 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX2
282 BEN n 24 S*Leopardettes Foxy Savannah 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
283 BEN n 24 FI*AmberYard New Star 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
284 BEN n 24 Kruunutallin Mauno Muskottisoturi *** 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin Abs
285 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
286 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
287 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
287 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
288 BSH a Autumn Blues Biscuit Cat 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
289 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
290 BSH e S*Applecat Qarat of Sweden 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
291 BSH g FI*SamBelle's Cream Caramel 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
292 BSH a 22 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
293 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM
294 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
295 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Jungle Frost 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
296 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
297 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Just Peachy 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
298 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
299 BSH f 33 FI*SamBelle's Gloria 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
300 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
301 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
302 BUR n Shai-San-War's Zoya 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
303 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM BIS
304 BUR n LV*Forsland Viva Vittoria 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
305 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
305 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
306 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
307 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
308 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP BIV
309 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
310 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
311 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 No Cert
312 BUR b FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
313 BUR b LV*Forsland Washington 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
314 BUR b FI*Hokkuspokkus Cheery Littlebottom 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
315 BUR b FI*Ninelli's Blossom 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
316 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
317 BUR b LV*Silky Majesty Zoe 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
318 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB BIV NOM
318 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
319 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Arvosteltu
320 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
321 BUR c FI*Ninelli's Öökuninganna 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
322 BUR c LV*Swamy Di'SunT Akria 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX2
323 BUR c FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
324 BUR c FI*Oliivian Eiffel 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
325 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
326 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
327 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
328 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
329 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
330 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
331 BUR f FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
332 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
333 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
334 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
335 EUR a FI*Lumihelmen Blue Boy 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
336 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
337 EUR e FI*Lumihelmen Jokapoika 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
338 EUR f Siiri 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
338 EUR f Siiri 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
339 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
340 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
340 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
341 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
342 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
343 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
344 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
345 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
346 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
347 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
348 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Ilopilleri 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
349 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
350 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
351 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
352 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
353 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
354 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV NOM
355 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
356 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin Abs
357 KOR FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
358 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM BIS
358 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
359 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
360 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
361 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa Abs
362 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
363 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
364 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM BIS
364 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
365 OCI n 24 FI*Moosegrove Aurora 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
366 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
366 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
367 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
368 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
369 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa Abs
370 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
371 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
372 OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
373 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
374 OCI o 24 FI*Martinic Pride and Joy 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
375 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
376 SIN FI*Chai-lai Brave Benjamin 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
377 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
378 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM
379 ABY n SC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
380 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
381 ABY n Ingave's Pandora 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
382 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
383 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
384 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
385 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
386 BAL b 03 SE*Torparkattens Mini Tulipa 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
387 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Bagheera 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
388 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
389 CRX I / CRX n FI*Framillan Lady Rebel 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
390 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
391 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
392 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
393 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
394 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM BIV NOM
395 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM NOM
396 CRX II / CRX n 03 FI*Ballerina's Harjukujan Monni 4 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
397 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
398 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
399 CRX III / CRX f FI*Sweetpurr's A Golden Crown 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
400 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
401 CRX III / CRX f FI*Sirpaleen Beata Afrodite 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
402 CRX IV / CRX f 02 62 Dapple Dawn From Topolino's 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
403 CRX IV / CRX d 02 21 62 SE*Gentlemen's Bujumbura 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
404 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
405 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Alchemist Iron Maiden 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
406 CRX IV / CRX f 01 21 64 S*Curls 'n Claws Simply Amazing Hoya 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
407 CRX IV / CRX f 02 62 Vesper Mon Sasti*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Mitätöity
408 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
409 CRX IV / CRX d 03 S*My Twigg's Ruby Rain 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
410 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
411 CRX V / CRX n 23 FI*Alchemist Battle Beast 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
412 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
413 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
414 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo 4 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie Abs
415 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
416 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
417 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX2
418 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
419 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Up in The air 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
420 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
421 CRX IX / CRX w 62 FI*Ballerina's Father Frost 4 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
422 CRX IX / CRX w 61 FI*Sweetpurr's Beautiful Mess 4 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
423 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie Abs
424 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
425 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
426 DRX III / DRX d SE*Recce Pod MiG-25 Foxbat 4 Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB NOM BIS
427 DRX VII / DRX n 33 Sunny Elf Jeronimo 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
428 DRX IX / DRX w 64 SE*Recce Pod Project 941 Typhoon 4 Naaras 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB
429 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
430 OSH w 63 FI*Hämynhäivän Onnenpoika 4 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie DISQ
430 OSH w 63 FI*Hämynhäivän Onnenpoika 4 Uros 13c (Määrittely) Brambilla Fabio OSH w 63
431 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
432 OSH n Juturna Tabby Cat 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
433 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara Abs
434 OSH a FI*Plan-A Mr Lahey 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
435 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
436 OSH b LV*La Lune d'Or Qualsy 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
437 OSH d SE*Topparrot's Toronto 4 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella OSH d 25
438 OSH d FI*BlackDevil's To The Moon And Back 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
439 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
440 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
441 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
442 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
442 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
443 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
444 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
445 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
446 OSH j SE*Torparkattens Galadriel 4 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
447 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
448 OSH a 24 FI*Noxx Snorlax 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
449 OSH b 22 FI*LeeRaus Taikuri Narsku 4 Uros 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
450 OSH b 24 FI*Deraza Doodle Dandy 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
451 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
452 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
453 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX2
454 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
455 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
455 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
456 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV
456 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
457 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
458 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
459 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
460 OSH f 24 FI*Millamarin Kermakaramelli 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
461 OSH h 25 FI*Millamarin Kastehelmi 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
462 OSH fs 25 FI*Millamarin Katarina Isojalka 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
463 OSH e 03 Ivanthes Jjjussi 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
464 OSH n 03 24 FI*MaanMainion Saippuaooppera 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
465 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
466 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
467 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
468 RUS FI*BlueLair's Gabriella 4 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
469 RUS Cilda Undina Spirit of Neva 4 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
470 RUS FI*Janatuisen Amalthea of Jupiter 4 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
471 RUS Silverine Hyperion of Hana-Bi 4 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 BIV NOM
472 RUS FI*Sini-Hilkan Zenith 4 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
473 RUS FI*Hana-Bi Virvatuli 4 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
474 RUS FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch 4 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX2
475 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
476 SIA w 67 Kameroon Light Ai-Peri 4 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
477 SIA n Zorro Black Mask 24 Karata*RUS 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB BIV
478 SIA n S*Spotless Norton 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
479 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
480 SIA n FI*Deraza Juicy Fruit 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
481 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
482 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
483 SIA b FI*Deraza Kissy Wizard 4 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
484 SIA b SE*Topparrot's First Class 4 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
485 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
486 SIA f SE*Witty Funny's Miss Angry 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
487 SIA g FI*Kaspektin Blastoise 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
488 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
489 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
490 SIA b 21 SE*Pilgatans Nicke 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
491 SIA d 21 FI*Viitakon Aamunkajo 4 Uros 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB NOM
492 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
492 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
493 SIA e 03 SE*Torparkattens Narcissus 4 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
494 SIA f 03 SE*Witty Funny's Miss Happy 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
495 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
496 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
497 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
498 SOM n FI*Kisompa's Mirko Marek 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
499 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
500 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
500 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
501 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
501 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
502 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
503 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
504 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
505 SOM a FI*Kisompa's Lunetta 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
506 SOM a FI*Kisompa's Milko Martin 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
507 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
508 SOM o FI*SunnyPace Garidella 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
509 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
509 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
510 SPH II / SPH n 03 FI*Wanadoo Kiana 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
511 SPH III / SPH f 21 FI*Wanadoo Invisible Girl 4 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
512 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
513 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB NOM BIS
514 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM
515 SPH V / SPH n 33 FI*Evilurbastet Varfolomey 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
516 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
517 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
518 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
519 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
520 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
521 HCL Oscar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Boiko Tetiana Abs
522 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Boiko Tetiana 3
523 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Boiko Tetiana 2
524 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Boiko Tetiana 1 NOM
525 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Boiko Tetiana 1 NOM BIS
525 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 2
526 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael Abs
527 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM
528 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM
529 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1 NOM BIS
529 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
563 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 24, BEN n 24 33, BSH ay 11, BSH e, BSH n, BUR a, EUR a, EUR d, EUR e, EUR g 24, EUR ns, EUR ns 23, KOR, OCI n 24, OCI o 24, OCI os 24 37
Boiko Tetiana PER w 62, RAG a, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 21, SBI b 21, SBI c, SBI f 21, SBI g, SBI n 21, HCL 40
Brambilla Fabio OSH w 63 (13c), CRX I, CRX IV, CRX VIII, SIA c, SIA f 03, SOM n, SPH V, VET 2 38
Edström Michael ACL IV, MCO I, MCO V, NEM I, NFO I, NFO VIII, SIB IV, HCS 35
Eek Magnusson Iréne MCO II, MCO IX, MCO VIII, NEM II, NFO VI, SIB I, SIB V, SIB VI, SIB VII, TUA II, TUA VII, VET Kotikissat 39
Fonsén Mira EXO a 21 33, EXO n, PER a 02 21 62, PER a 02 62, PER f 22, PER f 33, PER n 01 62, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG d 03 21, RAG d 04, RAG e, RAG e 21, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI a, SBI h, SBI n, VET 4 36
Glem Lene MCO III, MCO IV, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO V, SIB II 39
Isakov Vladimir BEN n 22, BSH a, BSH a 22, BSH f 33, BSH g, BUR c, BUR d, BUR e, BUR f, BUR h, EUR as 22, EUR f, EUR n, KBL I, SIN, SRS III, VET 3 38
Lindelöf Sirpa BML I, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BUR b, BUR n, EUR d 22, EUR d 23, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns 22, MAN 51-52, OCI b 24 38
Mastrangelo Donatella CRX III, CRX V, CRX VI, DRX I, DRX III, OSH a 02 21, OSH a 24, OSH b, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH d, OSH e 03, OSH f 24, SIA f, SIA g, SIA j, SIA n 21, SOM o, SPH II 30
Ojaniemi Sara BAL b 03, BAL w 67, OSH a, OSH b 25, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH h, OSH j, OSH n, OSH n 03 24, PEB I, SIA e 03, SIA n, SIA n 01, THA n 31
Paloluoma Anne EXO n 24, PER a 24, PER e 01 62, PER e 21 33, PER f, PER n, PER n 03, PER n 33, RAG a 03, RAG e 04, RAG n, SBI a 21, SBI c 21, SBI f, SBI g 21, VET 1 39
Percynská Rihová Marie CRX II, CRX IX, CRX VII, DRX IX, OSH b 22, OSH w 63, RUS, SIA b, SIA d 21, SIA w 67, SOM p, SPH III, SPH IV 31
Saarela Veikko EXO n 22, PER a, PER d, PER e 02 62, PER n 03 22, PER n 03 24, PER n 22, RAG n 04 21, SBI b, SBI bs 21, SBI d, SBI d 21, ABY n, ABY o, DRX VII, OLH ns 24, OSH c 24, OSH fs 25, OSH h 25, SIA a, SIA b 21, SOM a 38
Sundqvist Malin ACL XI, ACS VIII, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VII, SIB III, SIB VIII, TUA IX 38
15 tuomaria.