Omakissa
RUROK 30.08.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 30.8.2015 Loppuu 30.8.2015
Ilmoittautuminen alkaa 8.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 31.7.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hyvinkään Wanha Villatehdas
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen p.050-5340810
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Pääassistentti:Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221
 
Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 31.7.2015 mennessä  
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa osoitteeseen Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN, ei sähköposti ilmoittautumisia.  Kuitti näyttelymaksusta liitetään ilmoittautumisen mukaan ja molemmille päiville omat ilmoittautumislomakkeet. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäykseen.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työaikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 31.7.2015 jälkeen.
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 500  ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut:
Näyttelymaksu 37é / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37 é ja arvostelun yhteydessä 10 é. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10 é/kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Ilmoittautuminen on sitova.
RUROKin jäsenet 34 é / kissa.
Huomioithan että vain yksi leimakortti/päivä/omistaja!
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3 € jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4 €
 
Ruusukeet ovat maksullisia seuraavasti: serttiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, ex 2 ja pienet ruusukkeet 2 €.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
Näyttelyluokat: 1 -17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 87 87 0 0 0
2 144 141 0 0 0
3 72 72 0 0 0
4 179 178 0 0 0
Kotikissat 32 32 0 0 0
Yhteensä 514 510 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
3 EXO ns FI*Chevhill's Eloise 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM BIS
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
6 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
7 EXO n 22 FI*AzuLejo's Edema Ruh 1 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
8 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
9 EXO f 22 FI*Cherish's Pudding 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
10 EXO n 03 22 FI*Chevhill's Melker 1 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
11 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
12 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Troy Traviata 1 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
13 EXO d 21 33 Ayser's Eros 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
14 EXO g 21 33 Ayser's Elektra 1 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
15 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
16 PER n FI*Chevhill's Svarte Petter 1 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM
17 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM BIS
18 PER f FI*Shamirin Queenie Qira 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
19 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
20 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS NOM BIS
21 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
22 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
23 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS NOM BIS
24 PER f 03 FI*Shamirin Ärliga Ännie 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
25 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena Abs
25 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna Abs
26 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
27 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
28 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
29 PER d 33 FI*Marjakorin Emiliano 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
30 PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
31 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB NOM BIS
32 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
33 ACL X / ACL n 33 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi 2 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
34 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena Abs
35 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
36 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Murmelin Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
37 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Kog`Maw 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
38 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
39 MCO II / MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
40 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
41 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
42 MCO III / MCO a 22 Goodiva of El Dorado 2 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 3
42 MCO III / MCO a 22 Goodiva of El Dorado 2 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
43 MCO III / MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tero 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
44 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
45 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
46 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 3
46 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Zone Raider 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert Abs
48 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
49 MCO IV / MCO n 02 21 62 Winona Ryder Kian Cats*RU *** 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena Abs
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Cakulha 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX2
51 MCO IV / MCO n 09 22 Wookiee Grey Claws*RU, JW 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 BIV NOM BIS
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Ninza 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS BIV
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 6 (IP) Nordström Lena EX2
56 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB NOM
57 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC BIV
58 MCO V / MCO f FI*LovelyLife Heartbeat Hertta 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
59 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
60 MCO V / MCO f 22 Zosia Dwa Formaty*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
61 MCO VI / MCO e 09 Merlin Leonilacoon*RU, DVM 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
62 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV NOM
63 MCO VI / MCO f 03 FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
64 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Rotcat Nicita 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
65 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert Abs
66 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
66 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
67 MCO VII / MCO ns Klondike Shaggy Angel*RU 2 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS BIV NOM
68 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles 2 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
69 MCO VII / MCO ds 22 FI*DiamondTails' Michael Monroe 2 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB NOM
70 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX2
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
72 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 No Cert
73 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
75 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
76 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
77 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
78 NEM II / NEM n 09 21 Christopher Sariola 2 Uros 5 (IC) Nordström Lena Abs
79 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB NOM
80 NEM II / NEM n 03 21 FI*Pikku-Priin Adorable Venni 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
81 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB NOM
82 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
83 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
84 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
85 NFO II / NFO a 09 FI*Sant'Ragona Iwana 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert DISQ AGR.
86 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Johnnie Walker 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
87 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
88 NFO II / NFO n 09 FI*Kultahippusten Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
89 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
89 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 1 (SC) Nordström Lena KM
90 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Victoria 2 Naaras 1 (SC) Nordström Lena KM
91 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV
92 NFO III / NFO n 22 Orion av Barnedroem 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
93 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
93 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 1 (SC) Monney Joëlle KM BIV NOM BIS
94 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS
95 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB
96 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 5 (IC) Monney Joëlle Abs
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Minuet of Forest 2 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
99 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
100 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1 NOM
101 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 BIV
102 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Heinuntuvan Hentunlikka 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
103 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 2 (SP) Monney Joëlle KM
104 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 4 (GIP) Monney Joëlle EX1 CAPS
105 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Nocturne of Shadow 2 Uros 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP BIV NOM
106 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV NOM
107 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
107 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
108 NFO V / NFO d FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
109 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Felicis 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
110 NFO V / NFO f 24 FI*GoldenFurry's First Kiss 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
111 NFO V / NFO f FI*GoldenFurry's First Steps 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX3
112 NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
113 NFO V / NFO e FI*Charmakato Vadim 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
114 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
115 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Louhelan Da Capo 2 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
116 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
117 NFO VI / NFO f 09 FI*Vihurin Four Roses 2 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX2
118 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
119 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS BIV NOM
120 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu 2 Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
121 NFO VII / NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
122 NFO VII / NFO es FI*Kujakeikarin Quentin 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
123 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
124 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX2
125 NFO VIII / NFO fs 03 FI*Kujakeikarin Quineisha 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
126 NFO VIII / NFO gs 09 24 FI*Synkänvuoren Kuutar 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
127 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*FinnFeline's Heart of Eternity 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
128 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
129 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
129 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
130 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
131 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS BIV NOM BIS
132 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
133 RAG n FI*Erkatin Roosa Ramona 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
134 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
135 RAG a FI*Utuinen Wynaut 2 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
136 RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 2 Uros 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
137 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie 2 Naaras 7 (CH) Monney Joëlle EX1 CACIB NOM
138 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS
139 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 2 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 NOM
140 RAG n 03 FI*Ragtail Ilona 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
141 RAG n 04 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Love 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
142 RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 4
142 RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
143 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
144 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
145 RAG a 03 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
146 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB BIV
147 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
148 RAG a 04 FI*Riverknee Little Shaman 2 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
149 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
150 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX2
151 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dancing in to the Dreams 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
152 RAG a 04 FI*Tiridoll's Fifty Shades Of...Shadow 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV NOM
153 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
154 RAG e 03 FI*Tiridoll's You Steal My Heart 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
155 RAG f 03 FI*Utuinen Tirlittan 2 Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
156 SBI n FI*Birmayan Galadriel 2 Naaras 7 (CH) Monney Joëlle EX1 CACIB
157 SBI n FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
158 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 2 (SP) Monney Joëlle KM NOM BIS
159 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1
159 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
160 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
161 SBI a FI*Ziazan Izusa 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
162 SBI b FI*Harebell Luminous 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
163 SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
164 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
164 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
165 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS
166 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
166 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Monney Joëlle KM
167 SBI d FI*Canth's Xander 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB
168 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert Abs
169 SBI f FI*Harebell Lollipop 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
170 SBI f FI*Harebell Luna 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
171 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
172 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 2 (SP) Monney Joëlle KM
173 SBI n 21 FI*Zildan Lumihelmi 2 Naaras 7 (CH) Monney Joëlle EX1 No Cert
174 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP
175 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB NOM
176 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
177 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
178 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena Abs
179 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
180 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
181 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
182 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
183 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
184 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
185 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
186 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV NOM
187 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
188 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
189 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM NOM
190 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
191 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX2
192 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
193 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Villan Priima Prinsessa 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
194 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 BIV
195 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
196 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 6 (IP) Nordström Lena EX1 CAGPIB
197 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
198 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
199 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
200 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
201 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert Abs
201 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 16 (Kasvattaja) Lubrano Robert Abs
202 TUA V / TUA e 23 FI*Elekatin Jalo Taito 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV
203 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amicus 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
204 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
205 TUA VI / TUA d 09 24 FIN*Josmarin Azarias 2 Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 5
205 TUA VI / TUA d 09 24 FIN*Josmarin Azarias 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
206 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
207 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
208 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM BIS
209 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Helmi Orvokki 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
210 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kipinättären Ayda Andromeda 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
211 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM
212 ABY n FI*Link Monaimba Om 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
213 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
214 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM
215 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 2
216 ABY a FI*Kawaii Lily 3 Naaras 7 (CH) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACIB
217 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 3 Uros 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe Abs
218 ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM
219 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
220 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
221 ABY o FI*Redcheetah's Rufus 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
222 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
223 ABY p FI*Kawaii Junko 3 Naaras 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
224 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
225 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
226 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
227 BEN n 24 Brockenmoor Cecilia 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
228 BEN n 24 Myart Jungle Spots Rock 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
229 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
230 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Delia 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
231 BEN n 24 S*KungsgardenCats Greenpeace 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX3
232 BEN n 24 CattiCartano Purrly Bay 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
233 BEN n 24 FI*Kissalehdon Nebra 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
234 BEN n 24 Mountrose Ursula 3 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
235 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
236 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
237 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
238 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 4
238 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM
239 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
240 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB BIV
241 BML I / BML ns 11 31 ES*Bellabonny Sylvana 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
242 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 1 NOM
243 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
244 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 2
244 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe KM
245 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
246 BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB
247 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
248 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
249 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin Mitätöity Mitätöity
250 BUR b Dashers Magic Valley*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
251 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
252 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
253 BUR g FI*Aberwyn Maja Gräddnos 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
254 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 5
254 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP NOM BIS
255 BUR h FI*Seirene Sugar Babe 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
256 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
257 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
258 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 3
258 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
259 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS NOM BIS
260 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Nutty Pumpkin 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 No Cert
261 CRX I / CRX n Guess du Cat Amaran 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
262 CRX I / CRX n S*Pontemonte's Nathhorst 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
263 CRX I / CRX ns FI*Jip-Jap'n Miss Moneypenny 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
264 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 No Cert
265 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
265 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX2
266 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX2
266 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1
267 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS BIV NOM BIS
268 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX2
269 CRX II / CRX n 09 Ridgways Big Bang of Windseeker 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
270 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Private 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
271 CRX II / CRX b 09 Penottie van Berkendonck 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
272 CRX II / CRX n 02 62 FI*Ballawhane I Just Came Out of The Closet 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
273 CRX II / CRX n 03 FI*Ballerina's Shahryar 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
274 CRX II / CRX n 03 FI*Nighteyes Raggedy Man 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
275 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM
276 CRX II / CRX n 09 FI*Nighteyes Girl Who Waited 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
277 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1 NOM BIS
277 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
278 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
279 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX2
280 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
281 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 3 Naaras 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB NOM BIS
282 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP BIV NOM BIS
283 CRX II / CRX n 09 FI*Gaala-Star Caroline 3 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
284 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
284 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
285 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
286 CRX III / CRX f FI*Weigela's Paju Pieni 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV NOM
287 CRX III / CRX ds 23 FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
288 CRX III / CRX f EE*Solaris Planet Floris 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
289 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM BIS
290 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
291 CRX III / CRX d FI*KittyLady's Wolverine 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
292 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
293 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
294 CRX IV / CRX f 03 FIN*Spectrolite Vanda Teres 3 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS BIV NOM
295 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 No Cert
296 CRX IV / CRX ds 03 24 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä 3 Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
297 CRX IV / CRX d 03 FI*Ballerina's Prince Florimund 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
298 CRX IV / CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera Abs
299 CRX IV / CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Hopeasinisiipi 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
300 CRX IV / CRX e 01 62 FI*VeeKasin Dr. Julius Strangepork 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
301 CRX IV / CRX gs 03 24 FI*Desala's Aliide 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
302 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 3 Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB BIV NOM
303 CRX IV / CRX g 01 62 FI*Ronttilan GR8 3 Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
304 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen 3 Uros 15 (Siitos) Vasilieva Vera
305 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Loordi Lally 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
306 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
307 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Nymphomaniak 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV
308 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
309 CRX V / CRX b 24 FI*Spectrolite Ilosofiaa 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
310 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM
311 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
312 CRX VI / CRX n 03 24 Antonio Pink Princess*PL 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV
313 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Mercury Fulminate 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
314 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 3 Naaras 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS BIV NOM
315 CRX VI / CRX a 09 23 FI*Alchemist Argentum 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
316 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Ronttilan Born Free 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX2
317 CRX VII / CRX n 33 Yosephine Satysfakcja*PL 3 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
318 CRX VII / CRX a 33 FI*Framillan Quiescent Beauty 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
319 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 3 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
320 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM BIS
321 CRX VII / CRX g 33 FI*VippeCat Belinda nine2015 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX2
322 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 8 (PR) Vasilieva Vera Abs
323 CRX VII / CRX n 33 FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux 3 Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
324 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
325 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Ace of Spades 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
326 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM BIS
327 CRX IX / CRX w 62 FI*Jip-Jap'n Kittenish Kisser 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
328 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
329 DRX I / DRX n FI*Fairy-Story's Obsession 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
330 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
331 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
332 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe Abs
333 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo Abs
334 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
335 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo Abs
336 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
337 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Loikova 3 Uros 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX2
338 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Lounatuuli 3 Uros 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe EX1 BIV NOM
339 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
339 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
340 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
341 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
342 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
343 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
344 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS
345 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe Abs
346 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai 3 Uros 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
347 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 3 (GIC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CACS BIV
348 JBT a 03 24 FI*Kassaran Uchikake 3 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
349 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM
350 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM
351 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
353 MAU ns 24 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
354 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 6 (IP) Hornell Henry Abs
355 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
356 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
357 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
358 OCI a 24 FI*Punakuun Chili 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
359 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
360 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
361 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
362 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM BIS
363 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 NOM BIS
364 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 1 NOM BIS
364 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
365 OCI c 24 FI*Amare-Cattus Arcturus 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
366 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
367 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
368 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe Abs
369 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 1 (SC) de Guerny Ventura Philippe KM NOM
370 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB
371 RUS Lirika Flor De Azur *ES 3 Naaras 5 (IC) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGCIB BIV NOM
372 RUS Nikita von Malyschka 3 Uros 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
373 RUS Asolan Blu Kristmas 3 Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
374 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe Abs
375 RUS Ynahita Akvamarin, CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) de Guerny Ventura Philippe Abs
376 RUS FI*Zarin Fore! 3 Uros 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1
377 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 3 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe EX1 NOM
378 RUS FI*Tcarskii'dvorik Peonia 3 Naaras 12 (Pennut) de Guerny Ventura Philippe Abs
379 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 3
379 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) de Guerny Ventura Philippe KM BIV NOM
380 RUS FIN*Kheyron's Petrus 3 Uros 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB
381 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 6 (IP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAGPIB
382 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco 3 Uros 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
383 RUS Dacats Vivian 3 Naaras 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP
384 SIN Aiko Fán Gòu 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
385 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
386 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
387 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
388 SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
389 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko Abs
390 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM
391 SOM o King von Gulda 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo Abs
392 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
393 SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
394 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 3 Uros 4 (GIP) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAPS
395 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
396 SPH III / SPH g 21 FI*Merlin-Eridan Caroline 3 Naaras 9 (Avoin) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAC
397 SPH III / SPH f FI*CiCi's Abby AB Normal 3 Naaras 10 (KAS) de Guerny Ventura Philippe EX1 CAP NOM
398 SPH IV / SPH f 01 62 Kaylee's Princess Leia 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
399 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
400 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
401 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Missy E. 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
402 SPH V / SPH n 09 33 Vigo of Bucked Naked 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
403 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
404 SPH V / SPH f 32 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
405 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM BIV
406 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
407 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
408 SPH V / SPH f 02 33 FI*Tutsi Henrietta Harmonia 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
409 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna Abs
410 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
411 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM BIS
412 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
413 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
414 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
415 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
416 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
417 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
418 OSH n 24 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
419 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
419 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
420 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
421 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia Abs
422 OSH a 22 FI*Moumouni Duchess of Devonshire 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
423 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM BIS
424 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM BIS
425 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
426 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
427 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
428 OSH b 25 FI*Jalecat's Winner Takes It All 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
429 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
430 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
431 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
432 SIA n EE*Cassiopea Siaoricat 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
433 SIA n FI*Kelmikerhon Elli Karamelli 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX2
434 SIA n FI*Viitakon Matami Mimmi 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia Abs
435 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
435 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM BIV
436 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
437 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM
437 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
438 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
439 SIA a FI*Kelmikerhon Mau Kas Maharani 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
440 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
440 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
441 SIA b FI*Kelmikerhon Ihanuus I 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
442 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
443 SIA c FI*Plan-A Aika Kelmi 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
444 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
445 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM
446 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
447 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe Abs
447 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle Abs
448 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe Abs
449 HCL Robert Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 3
450 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 1 NOM BIS
450 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 2
451 HCL Pirre Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe Abs
451 HCL Pirre Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle Abs
452 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 2
452 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle 3
453 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM
454 HCL Juuso Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe 1 NOM
455 HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
455 HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle Abs
456 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle 1
456 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
457 HCS Tiiti (Tiiti von Tassendahl) Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 2
458 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna Abs
459 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) de Guerny Ventura Philippe Abs
459 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle Abs
460 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
461 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
462 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 5
462 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 4
463 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
464 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Monney Joëlle 2
464 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 3
465 HCS Tara Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 3
465 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
466 HCS Elviira Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 6
467 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Monney Joëlle 1 NOM BIS
467 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
468 MCO IV / MCO n 03 22 FI*TipTop Maine D Copy Cat 2 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX3
509 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
de Guerny Ventura Philippe BSH a, BSH g, BSH ns 11, EUR d 22, ABY a, DSP III, JBT a 03 24, JBT f 01 62, JBT n 01 21, JBT n 01 21 62, RUS, SPH I, SPH III, HCL 42
Hornell Henry BSH a 22, BUR h, EUR e 22, MAU ns 24, ABY p, CRX II, CRX IX, DRX VIII, HCS 36
Koskenkangas Marjatta RAG a 03, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI c, TUV d 61-63, MCO I, NEM I, NFO V, NFO VIII, SIB VI, TUA I, TUA II, TUA IX, TUA VII 40
Lubrano Robert RAG f 03, SBI f, MCO II, MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO II, NFO VII, SIB III, SIB V, TUA V, TUA VI 43
Monney Joëlle RAG e, RAG h, RAG n 03, RAG n 21, SBI c 21, SBI d, SBI h, SBI n, SBI n 21, NFO IV, VET Kotikissat 40
Nordström Lena RAG a 04, ACL XI, ACS IV, MCO IV, NEM II, NFO III, SIB VII, SIB VIII 36
Nyman Pia Rinnakkaisarvostelu Carin Sahlbergin arvostelemille kissoille 0
Räihä Jarmo BEN n 22, BEN n 24 33, BML I, BUR f, BUR g, CHA, CYM 51-52, EUR a, EUR g 24, EUR n 24, MAN 53, OCI b 24, ABY o, DRX IV, DSP IV, SOM o, SPH IV 34
Saarela Veikko BEN n 22 32, BEN n 22 33, BUR j, BUR n, EUR d 24, EUR f 24, OCI a 24, OCI n 24, SIN, CRX I, CRX III, CRX VIII, DRX I, SOM n, SPH II 37
Sahlberg Carin BEN n 24, BUR b, KOR, OCI c 24, OCI o 24, ABY n, SPH V 30
Sidorova Natalia OLH b 24, OSH a 24, OSH b, OSH f 03, OSH n 25, SIA b, SIA c, SIA n, SIA n 03, SIA n 21, VET 4 21
Sneum Hanne Sofie EXO d 03 22, EXO g 21 33, EXO n 03 22, EXO n 22, EXO n 24, PER d 23, PER n, PER n 21 33, PER w 62, ACL V, ACL X, MCO VII, NFO I, NFO VI, SIB II, TUA III, VET 3, VET 4 40
Vasilieva Vera CRX IV, CRX V, CRX VI, CRX VII, VET 1, VET 2 39
Wilczek Anna BAL c, OSH a 22, OSH a 25, OSH b 22, OSH b 25, OSH d 24, OSH f, OSH f 24, OSH n, OSH n 24, SIA a, HCS, VET 1, VET 4 30
Zagorskaya Elena EXO d 21 33, EXO f 22, EXO n, EXO ns, PER a, PER a 33, PER d 21 33, PER d 33, PER ds 22 62, PER f, PER f 03, PER n 03, PER n 22, PER n 24, PER n 33, RAG a, RAG e 03, RAG n, SBI b 21, SBI d 21, MCO V, NFO IX 33
15 tuomaria.