PIROK 119. kansainvälinen kissanäyttely 10.05.2015
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.5.2015 Loppuu 10.5.2015
Ilmoittautuminen alkaa 10.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 16.4.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tähtiareena Tampereen Messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kat I & II Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 0405237764, Kat III, IV, KK Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere p. 0405688336 -
tavoitat parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org, p. 0445543590
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksut/pv 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 30 €/kissa, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita siihen oma ja kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä postita samantien näyttelysihteerille.
"Äiti + lapsi” kilpailuun voivat osallistua näyttelyyn osallistuvat naaraskissa ja jälkeläinen, äitikissa vain yhden jälkeläisensä kanssa. Kissojen nimet viestikenttään, maksu jommankumman ilmoon.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset maksullisia ilmoittautumisaikana; 5€/muutos.
Ilmoittautumisajan jälkeen mahdollisia vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.

Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta.
Omat häkit merkittävä ilmoittautumiseen.

Näyttelyluettelo maksullinen (2€), tilattavissa täältä ja ostettavissa paikan päältä. Sähköinen luettelo maksuton.

Seuraa nettisivujamme www.pirok.org

NÄHRÄÄN TAMPEREELLA!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 113
2 148
3 79
4 133
Kotikissat 7
Yhteensä 480

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK RX FI*Mimosan Forbidden Love Uros Premior Leslie van Grebst Abs
FIN*Mimosan Ö-Finalmente (EXO n) x FIN*Whispers Gone With The Wind (PER n 03)
2 EXO f FI SK LO 14 Alsace Exotic Jitka Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
3 EXO g FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
4 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Supreme Champion Stéphane Henry KM
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO ns 24 62 Daoine Sidhe Emilianus of my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
Capriz-Tati Abricot *** (EXO e 03 22) x Ruslana's Fiona *** (EXO ns 24)
8 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
9 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
11 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB BIV NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
12 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
13 PER n FI SK LO 15 IT*Fashion Stars Wilma Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC NOM
Fashion Stars Touch Me, JW (PER n) x Fashion Stars Tess (PER g 03)
14 PER n FIN SRK RX S*Athelstones Blackout Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Boberan's Red Bull (PER d) x S*Eddore Vintage Jeans (PER a)
15 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Leslie van Grebst Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
16 PER d FI SK LO 14 FI*Mimosan Le Boy Uros Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER d FI SK LO 15 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
18 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
19 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Champion Stéphane Henry Abs
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
21 PER d FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
22 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
23 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Stéphane Henry Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
24 PER fs 22 62 FI SK LO 15 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
25 PER n 02 FIN SRK RX FIN*Mimosan Dreamer Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
Steeplechase Strange Attractor (PER d) x FIN*Whispers Gone With The Wind (PER n 03)
26 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
27 PER e 01 62 Ma Griff Irresistible of Heinroos Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB NOM BIS
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
28 PER e 02 62 Ma Griff Ice-Cream of Heinroos, JW Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
Guerlain Des Elfes De Lune (PER es 02) x Ma Griff Feline (PER g 02)
29 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
30 PER f 03 22 FI SRK LO FI*Whispers High Hopes Naaras Kastraatti Stéphane Henry Abs
N*Stargate's Umbriel (PER d 03) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
31 PER f 03 24 FI SK LO 14 FI*Whispers Little Queenie Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
32 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
33 PER e 33 FIN SRK LO Almigry OK Corral Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM BIS
Careyata's Linebacker (PER e 21 33) x Magic Moments Lapperla' (PER f 33)
34 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP NOM BIS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
35 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
36 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
37 ACL IV / ACL n 03 23 FI SK RX 14 BR*Aruak Curl Barth Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
BR*Aruak Curl Mordred, JW (ACL d 22) x BR*Aruak Curl Pandora The Odd (ACS fs 02 21)
38 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
39 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
40 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
41 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
42 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
43 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
44 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
45 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS BIV
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
46 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Tabula Rasa Eneas Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 No Cert
Mainelyclassic Tate (MCO n 22) x A Nice Moon Danica (MCO fs 02)
47 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
48 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
49 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
50 MCO II / MCO n 09 FIN SRK LO FIN*Pinewoods Jewel of the Nile Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
Lacocoon Blue Jay Way-of-Pinewoods (MCO a 09 22) x FIN*Pinewoods Day'N Night (MCO n 09)
50 MCO II / MCO n 09 FIN SRK LO FIN*Pinewoods Jewel of the Nile Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 3
Lacocoon Blue Jay Way-of-Pinewoods (MCO a 09 22) x FIN*Pinewoods Day'N Night (MCO n 09)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros International Champion Annette Sjödin EX1 CAGCIB
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Avoin Annette Sjödin EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Laramillan Janey Powel Naaras Avoin Annette Sjödin EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
54 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX1 BIV
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
56 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Metis Uros Supreme Premior Annette Sjödin KM
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
56 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Metis Uros Veteraani Marie Westerlund 4
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Ameliinan Ringo Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Ameliinan Hyacinthe (MCO n 09 22)
58 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Ameliinan Fara Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
King Kovu Silverbastis*PL (MCO n 09) x FI*Ameliinan Daimi (MCO n 09 24)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
60 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
61 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Maiev Shadowsong Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
62 MCO IV / MCO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Winnercoons Elwood Emperor Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
Willowplace Winterfall (MCO ns 09 23) x FIN*Winnercoons Caribbean CoCo (MCO f 22)
63 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB BIV NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
64 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Indiana Jones Uros Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
65 MCO V / MCO d 24 FI SRK LO 14 FI*Hellraisers Extreme Ferrari Uros Avoin Lena Björkander EX1 No Cert
FIN*Fullmoon's Xtreme Dude (MCO d 09 23) x FIN*Fiarosa Cesilia (MCO f 22)
66 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 14 FI*Magnificat RED VELVET Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FIN*Mibella's Curious Celeste (MCO f)
67 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
68 MCO V / MCO f 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Doris Naaras Kastraatti Lena Björkander Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
68 MCO V / MCO f 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Doris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
69 MCO V / MCO f 22 FIN SRK LO FIN*Fiarosa Cesilia Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FIN*Kasmasiinin Nuuskamuikkunen (MCO n 22) x FIN*SolarWind's Nereid (MCO f 09 22)
69 MCO V / MCO f 22 FIN SRK LO FIN*Fiarosa Cesilia Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 4
FIN*Kasmasiinin Nuuskamuikkunen (MCO n 22) x FIN*SolarWind's Nereid (MCO f 09 22)
70 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
72 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
73 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
74 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
75 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
76 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
77 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP BIV NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
78 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS BIV
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
78 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
79 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
80 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Gringo Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
81 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
82 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Marion Cotillard Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
82 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Marion Cotillard Naaras Määrittely Isabelle Maillard Chiavuzzo MCO VII / MCO ns 23
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
83 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Flavia Capra KM BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
85 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Flavia Capra EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
86 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*MaineQueen Rock Me Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Fullmoon's Que Sera Sera (MCO f 09 22)
87 MCO VIII / MCO gs 03 FI SRK LO FI*Krysos Parfait Amour Naaras Avoin Flavia Capra EX1 No Cert
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FIN*Krysos Fifi (MCO g 23)
88 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Flavia Capra EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
89 MCO VIII / MCO es 03 FI SK LO 14 FI*Krysos Mystery Merlin Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Candy (MCO w)
90 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
91 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Taleak's MC Indjan Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x NL*Friends of Beau Achava-Aliza (MCO ds 22)
92 MCO VIII / MCO ds 09 23 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Matti Antero Uros Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
93 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
94 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
95 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 14 FI*Unikuun SnowWhiteDevil Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*Hellraisers D'Wham Bam (MCO w)
96 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*DraCoon I am Yours Mimosa Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*DraCoon Adore Me Henrietta (MCO g)
97 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
98 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras International Champion Annette Sjödin EX1 CAGCIB
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
99 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Arntor Uros Nuoret 7-10 kk Annette Sjödin EX1
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
100 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Nuoret 7-10 kk Annette Sjödin EX1
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
101 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX1 BIV NOM
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
102 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS BIV NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
103 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
104 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
105 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
108 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX3
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
109 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
110 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Annette Sjödin KM BIV
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
111 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Grand International Champion Annette Sjödin EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
112 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Champion Annette Sjödin EX1 No Cert
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
113 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros International Premior Annette Sjödin EX1 CAGPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Marie Westerlund 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Avoin Leslie van Grebst EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
116 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
118 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
119 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
121 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
121 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
122 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
123 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Aiming High Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
DK*Hass' Tarzan Mama Mia (NFO e 03 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
124 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Avoin Stéphane Henry Abs
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
125 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Annette Sjödin EX1 CACS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
126 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Avoin Annette Sjödin EX1 CAC BIV NOM BIS
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
127 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Nuoret 7-10 kk Annette Sjödin EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
128 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX1 BIV
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
129 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin Abs
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
130 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Grand International Premior Annette Sjödin EX1 CAPS NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
131 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Annette Sjödin EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
132 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Premior Annette Sjödin EX1 CAPIB BIV NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
133 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Premior Annette Sjödin EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
134 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Vihurin Uuden Aamun Aurinko Naaras Kastraatti Annette Sjödin EX1 CAP
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
135 NFO VI / NFO f 09 S*Restless Mrs Norris Naaras Premior Annette Sjödin EX1 CAPIB
(N)Stiv Kuling's Gunvald Gåttabanen (NFO d) x Garance de Ramatuelle*BE (NFO w)
136 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn Naaras Supreme Champion Flavia Capra KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
136 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
137 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Flavia Capra KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
138 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
139 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Elli Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
140 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Emilia Naaras Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX3
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
140 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Emilia Naaras Määrittely Isabelle Maillard Chiavuzzo NFO VI/ NFO f 03 24
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
141 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Eveliina Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
142 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
143 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
144 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Annette Sjödin KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
144 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
145 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
146 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
147 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
148 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
149 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Premior Leslie van Grebst EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
150 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Annette Sjödin EX1 CACS
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
151 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS NOM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
152 RAG f FI SRK LO 14 FI*Pehmis Pirteä Pipsa Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
153 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
154 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
155 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
155 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Veteraani Marie Westerlund 3
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
156 RAG f 21 FI SRK LO FI*Calamarin Josefina Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FIN*Calamarin Calimero (RAG a 03 21) x FIN*Panacheen Marielle (RAG d)
157 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Lena Björkander KM BIV
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
158 RAG n 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
159 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander Abs
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
160 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
161 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Emija's Fresia Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
S*Norrtassen's Jonas (RAG n 03) x FI*Lounatuulen Dooris (RAG a 04)
162 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
163 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Heartbreaker Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x Eulalie Esmee Dream (RAG a 03)
164 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Kastraatti Lena Björkander EX2
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
165 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
166 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
167 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC BIV
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
168 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
169 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
170 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
171 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
172 RAG a 03 FI SRK LO Darlinlildols Melania Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP BIV
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Soulmates Felicity Blue (RAG a 03)
173 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX2
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
174 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Champion Lena Björkander EX1 CACIB BIV
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
175 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
176 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Diamond Dust Naaras Avoin Lena Björkander EX2
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
177 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Grand International Champion Annette Sjödin EX1 CACS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
178 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
179 RAG g 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin Madonna Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
180 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS NOM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
181 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
182 SBI n FI SK LO 14 FI*Åbodas Mitro Uros Kastraatti Stéphane Henry EX3
FI*Åbodas Eutropios (SBI n 21) x FI*Clavinova Rosalina (SBI b)
183 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Stéphane Henry Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
183 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Veteraani Marie Westerlund Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
184 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS BIV NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
185 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Kastraatti Stéphane Henry EX2
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
186 SBI n FI SRK LO 13 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP NOM
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
187 SBI n FIN SRK LO FIN*Touchant Lumière Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Touchant Fleur d'Amour (SBI n)
188 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Flavia Capra KM BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
189 SBI a FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravuria Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
190 SBI a FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceMan Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX2
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
191 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
192 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
193 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Supreme Premior Flavia Capra KM
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
193 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
194 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
195 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
196 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
197 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
198 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
199 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
199 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Marie Westerlund 2
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
200 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Leslie van Grebst Abs
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
201 SBI e FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceCream Uros Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX1
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
202 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
203 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
204 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's See You Soon Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
205 SBI f FIN SRK RX FIN*Touchant Magique Beauté Naaras Kastraatti Stéphane Henry Abs
Amaretto des Chevaliers du Neverland (SBI d 21) x FIN*Touchant Exquise Beauté (SBI b)
206 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
207 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
208 SBI h FI SRK LO 13 FI*Mimitan Thea Naaras Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
FIN*Kolmikulman Hercules (SBI e) x FI*Mimitan Angelic Afrodite (SBI b)
209 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB NOM
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
209 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
210 SBI j FI SK LO 15 FI*Annmark Bedivere Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
211 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Kastraatti Annette Sjödin EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
212 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
213 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
214 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
215 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravissimo Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
216 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
217 SBI h 21 FI SRK LO FI*Rais-Kis Cinnamon Naaras Premior Annette Sjödin EX1 CAPIB
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
218 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Champion Lena Björkander Abs
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
219 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
220 SIB III / SIB ny 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Joona Uros Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Saara (SIB n 09 24)
221 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
222 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
223 SIB V / SIB f FI SRK LO FI*Jäälinnan Alisa Naaras Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
224 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
225 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
226 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
227 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
228 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
229 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 NOM BIS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
230 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
231 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
232 SIB VIII / SIB ns 03 FI SRK LO FI*Kesälän Unto Utelias Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo Abs
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
233 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
234 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Annette Sjödin Abs
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
234 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Kasvattaja
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
235 TUA V / TUA e 22 FI SRK LO FI*Elekatin Fiona Khur Naaras International Champion Annette Sjödin Abs
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
235 TUA V / TUA e 22 FI SRK LO FI*Elekatin Fiona Khur Naaras Siitos
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
236 TUA V / TUA f FI SK LO 14 FI*Josmarin Jessenia Naaras Avoin Annette Sjödin EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
237 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Pennut 4-7 kk Annette Sjödin EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
238 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Pennut 4-7 kk Annette Sjödin Abs
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
239 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO 14 FI*Felesin Wild Card Naaras Kastraatti Annette Sjödin Abs
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
240 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin April Fool Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
241 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
241 TUA IX / TUA w FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
242 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Beauty Diva Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
243 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
244 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
245 ABY n FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Desirée Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
246 ABY n FI SK LO 14 S*Prospero's Summer Beatrice Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX3
S*Skimmerdal's Lorenzo Lotus (ABY n) x S*Olvondalen's Lilium Omnia (ABY n)
247 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
248 ABY n FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zaazenach Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
249 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
250 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS BIV NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
251 ABY n FI SRK LO S*Divina Silvestris Ros Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Brunnbäcken's Abay (ABY o) x Zimbria Yasemin (ABY n)
252 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
252 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Siitos
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
253 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 No Cert
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
253 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 3
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
254 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo Abs
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
254 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Siitos
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
255 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
256 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Champion Linda Knýová Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
257 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Champion Linda Knýová EX1 CACIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
258 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
259 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
260 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
261 ABY p FI SK LO 14 FI*Vorax Artemisia Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
262 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marie Westerlund Abs
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
263 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
264 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
265 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
266 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX2
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
267 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Diamante Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová Abs
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
268 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*SiruCats Quasim Uros Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP
Medoz Chidambar of SiruCats (BEN n 24) x SiruCats Mirella (BEN n 22)
268 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*SiruCats Quasim Uros Siitos
Medoz Chidambar of SiruCats (BEN n 24) x SiruCats Mirella (BEN n 22)
269 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
270 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
271 BEN n 22 33 FI SK LO 14 FI*PurrGold Caro Carissimo Uros Kastraatti Ulrika Eriksson Abs
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x FI*SiruCats Jolie Jelena (BEN n 22)
272 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Linda Knýová KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
272 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
273 BML I / BML ns 11 FI SRK RX GB*Gem's Archduke Joseph Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Quartus Silver Jewel (BML ns 11)
274 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
275 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX S*CallaMej de Li Cat Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Baheras Wb Niklas (BML as 11) x Miamber Silver Aloe Vera (BML bs 11)
276 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
277 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
278 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
279 BRI c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Champion Ulrika Eriksson Abs
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
280 BRI h FI SK LO 14 FI*Coventry's Lily-Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
281 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Marek Chadaj Abs
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
282 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
283 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
284 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
285 BRI ns 11 FIN SRK RX EST*Harmony Devianti Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
286 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
287 BRI ns 22 62 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Khaleesi Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
288 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
289 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
290 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
291 BUR b FI SRK LO 14 FI*Pardofelis Romy Schneider Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC BIV NOM
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x FI*Pardofelis Quu-Quu (BUR n)
292 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
293 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
294 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
295 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
296 CRX I / CRX ns FI SRK LO 14 Changes Liza Jane Naaras Avoin Marek Chadaj Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
297 CRX I / CRX c FI SK LO 14 FI*Spectrolite Tulkoon rakkaus Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Spectrolite Tango Desiré (CRX b 03)
298 CRX I / CRX ns FI SK LO 15 FI*Derekaz Disulfur Dinitride Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
299 CRX II / CRX ns 03 FI SK LO 15 FI*Derekaz Titanium Tetraazide Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
300 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
301 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB BIV NOM BIS
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
302 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
303 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
304 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
305 CRX IV / CRX f 03 FIN SRK LO FIN*Spectrolite Vanda Teres Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Bodwin's Romeo (CRX d 03) x FIN*Spectrolite Superego (CRX n 09)
306 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 14 FI*Mekkalan Sylvanas Windrunner Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX2
FI*Tuiscalo's Karma von D (CRX n 24) x FIN*Spectrolite Vanda Teres (CRX f 03)
307 CRX IV / CRX ds 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
308 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Paras Punainen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Corn-Bred Bojangles of Puraffection (CRX w) x Puraffection's Leslie (CRX d 09 23)
309 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Antsku Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Sanna-Raipe (CRX f 03 24)
310 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
311 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
312 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Mercury Fulminate Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Derekaz Data Venia (CRX ns 03)
313 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Purr Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX3
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Indigo (CRX a 03 24)
314 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 Antonio Pink Princess*PL Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
Simple the Best Zundeja*LT (CRX as 24) x PL*Cornish Point Nasturtia, JW (CRX f 02)
315 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK LO FI*Derekaz Who Is A LittleDiva Naaras Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
316 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
317 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quiescent Beauty Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
318 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
319 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
320 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
321 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
322 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** Naaras Grand International Champion Bobby Funk Abs
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Sakura-Hana *** (CRX w)
323 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
324 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Avoin Linda Knýová EX1 CAC
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
325 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Avoin Linda Knýová EX2
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
326 CYM 53 / CYM g 03 53 FIN SRK RX FIN*D'manns Uska Dara Naaras Kastraatti Linda Knýová EX1 CAP NOM
Katskans Higgins (MAN a 03 52) x Briar-Brae Minni Hiiri (MAN e 02 21 51)
327 CYM a 03 22 FI SK RX 15 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová Abs
Mistysprings Flashback of Tynwald (MAN n 09 22) x Vagary Savoir FAire of Tynwald (MAN n 22)
327 CYM a 03 22 FI SK RX 15 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo Abs
Mistysprings Flashback of Tynwald (MAN n 09 22) x Vagary Savoir FAire of Tynwald (MAN n 22)
328 DRX I / DRX n FI SRK RX 14 S*Kingfishers Never Give Up Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
S*Devenly's Mr Crowley (DRX n) x Golden Elf Ornella (DRX f 03)
329 DRX I / DRX a FIN SRK LO S*Fiddlestix Once Ogima Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
Novecento (DRX n) x S*Darklin Reach Miss Zelda (DRX a)
330 DRX II / DRX n 02 64 FI SK LO 15 FI*Zhamiran Miss hitler Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Hahtuvan Peppi Mimosa (DRX f 02)
331 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
332 DRX III / DRX ds FI SK LO 15 FI*Riepujengin Teletappi Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Riepujengin Gizmo (DRX ds) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
333 DRX III / DRX es 22 FI SRK RX SE*Amor Regis Marius Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
SE*Amor Regis Gandalf (DRX a 22) x S*Fiddlestix Sushi Swirl (DRX g)
334 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB NOM
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
335 DRX VIII / DRX n 09 32 FI SRK LO 13 FI*Inkaliljan Flubbadubba Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x FI*Inkaliljan Alesia (DRX f 32)
336 DRX VII / DRX d 33 FI SK LO 14 FI*Zhamiran Zuzzy Buzzy Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Zhamiran Ezma (DRX bs 21 32)
337 DRX VIII / DRX n 03 31 FI SRK LO FI*Fairy-Story's HipHipHooray Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Bluestreak DevonDream*PL (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
338 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB NOM
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
339 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
340 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
341 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
342 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
343 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Linda Knýová KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
344 EUR d 22 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Isoviilee Uros Kastraatti Linda Knýová Abs
FIN*RedDragon's Sir Ramses (EUR d 22) x FIN*Feronian Zinnia Violacea (EUR f 24)
345 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
346 KBL II / KBL f FI SK RX 15 FI*Kuriton Cookie Jam Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Kuriton Baby Vanilla (KBL f 22)
347 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
348 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
349 MAN 51-52 / MAN f 24 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Fariini Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
350 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
351 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 14 FI*Pikkeen Pectus Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Ballawhane Hurley-Burley (MAN d 22 53) x Sarafina (CYM f 52)
352 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
353 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras Grand International Premior Marie Westerlund EX1 No Cert
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
354 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
355 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
356 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
357 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
358 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
359 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Champion Ulrika Eriksson Abs
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
360 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Linda Knýová KM NOM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
360 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Bobby Funk 1 NOM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
361 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Linda Knýová KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
362 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Champion Linda Knýová EX1 CACS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
363 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras International Champion Linda Knýová EX1 CAGCIB
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
364 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1 BIV NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
365 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras Pennut 4-7 kk Linda Knýová EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
366 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Linda Knýová KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
366 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Bobby Funk 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
367 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras International Premior Linda Knýová EX1 CAGPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
368 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
369 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB BIV
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
370 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
371 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
372 OCI bs 24 FI SK LO 15 SE*OzzySpot's Calippo Ize Uros Nuoret 7-10 kk Linda Knýová EX1 NOM BIS
PikesPeak Boy Junior of JohnJohns (OCI ns 24) x Jumpnspots Bambi Butterfly (OCI bs 24)
373 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
374 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Bell Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX2
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
375 RUS FI SRK LO FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
376 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Donatella Mastrangelo Abs
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
377 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC BIV
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
378 RUS FI SK LO 15 Katzenhof Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
379 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX2
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
380 RUS FI SK LO 15 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
381 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Zahir Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FI*Bessemjanka's Nestor (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
382 SIN Lika-Hana Nikolaevs Pride*RU *** Naaras Avoin Marek Chadaj Abs
Desheng Nigista Saba (SIN ) x JouetCouguar Chinchin (SIN )
383 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
384 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros International Champion Marek Chadaj Abs
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
385 SOM n FI SK LO 14 Foxgarden's Baron Barnsby (*D) Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Foxgarden's Winter Whisky (*D) (ABY n) x Foxgarden's Qute Qalifé (*D) (SOM n)
386 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
387 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marek Chadaj Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
387 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Bobby Funk Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
388 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus (SOM n)
389 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
390 SOM a FI SRK LO FI*Foxkiss Athene noctua Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Voodoo av Sina Bass (N) (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
391 SOM a FI SRK LO FI*Kharn-Ka Blue Moment Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
392 SOM a FI SK LO 14 FI*Kharn-Ka Parisian Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
393 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Premior Marie Westerlund EX1 CAPIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
394 SOM o FI SRK LO FI*Amajan eAmbra Eminente Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS BIV
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Amajan Bonfiglia Felice (SOM o)
395 SOM o FI SK LO 14 King von Gulda Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
396 SOM o FI SK LO 15 FI*Amajan Klara Kassandra Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo DISQ
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
397 SOM o FIN SRK RX FIN*Amajan Berto Benvenuto Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Exlibris Origo (SOM n) x FIN*Exlibris Nota Bene (SOM o)
398 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
398 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
399 SPH I / SPH a FI SK LO 14 FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Tuiscalo's Lifeguard (SPH a) x LV*Otomi Beautiful Butterfly (SPH n 09 21 32)
400 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM BIV NOM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
401 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J.