TUROK 18.4.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 18.4.2015 Loppuu 18.4.2015
Ilmoittautuminen alkaa 10.1.2015 Ilmoittautuminen loppuu 22.3.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 6.4.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 355   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen Ravirata, Turku
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, toistaiseksi oma numero 0456784532 (näyttelysihteerin puh 0440-741974 ei vielä käytössä). Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 

Lisätietoja LAUANTAI päivä on täynnä!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.


Ilmoittautumiset: 10.1-22.3.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.3.2015.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti ILMAINEN

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 67
2 98
3 108
4 80
Kotikissat 10
Yhteensä 363

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO g FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
4 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 03 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Prince Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
8 EXO d 03 24 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fazer Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
9 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
10 PER f FI SK LO 15 FI*Anda Ares Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FIN*Fiu-Maun Ronn (PER n 33) x FI*Nicol-Cat's Doris Lovemaker (PER d 22)
11 PER n 24 FI SRK LO FI*Chosen-One Essence Elite Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FIN*Dirlandan Dancing Queen (PER f 03 24)
12 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER a 03 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Johnny be good Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
14 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
14 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
15 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
16 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
17 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
18 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
19 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Pia Nyman EX2
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
20 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
21 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
22 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
23 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young Forever Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
24 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
25 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
25 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Elena Zagorskaya 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
26 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Zone Raider Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Raising Freedom (MCO n 22)
27 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
28 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
29 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
30 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
31 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
32 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
33 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
34 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Elycee Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
34 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Elycee Naaras Määrittely Pia Nyman MCO f 09 24
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
35 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
36 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
37 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
38 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
39 MCO VII / MCO fs FI SK LO 15 Lazy Days of Beauty Wizards Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
d'Artagnan of Beauty Wizards (MCO n 09 22) x Tamalika of Beauty Wizards (MCO fs 22)
40 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
41 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
42 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO FI*Iidaroosan Snow angel Naaras International Champion Elena Zagorskaya Abs
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
43 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
44 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS BIV NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
45 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
46 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*LovelyLife ConLeche Catman Uros International Premior Pia Nyman Mitätöity Mitätöity
DK*Pleione's Leo (MCO ds 23) x FIN*Fullmoon's All I Ask of You (MCO w)
47 NEM II / NEM gs 09 21 S*Älvnäs Queen Kiara Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Goldenesima King Creol (SIB ny 22) x S*Älvnäs Charming Chagalls Bella (SIB fs 09 24)
48 NEM II / NEM ay 09 21 S*Mannegumman's King Keiser Destiny Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Goldenesima King Creol (SIB ny 22) x Viennacats Darcy (NEM n 09 21)
49 NFO I / NFO n FI SK LO 15 DonTomaso's Trust Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
50 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS BIV NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
50 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
51 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
52 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
53 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
54 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
55 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
56 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Loveheart Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP BIV
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
57 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM
S*Restless Mustafar, JW (NFO n 09 23) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
58 NFO III / NFO n 24 S*Haylow's Alakazam Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Luddhögens White Tip Reef Shark (NFO ns 09 23) x S*NC's Dancing Queen (NFO ns 09 24)
59 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
60 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
61 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
62 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS BIV
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
63 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Pia Nyman EX2
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
63 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Siitos
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
64 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Pia Nyman Abs
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
65 NFO IV / NFO n 09 22 S*Räserråttan's Kjell Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Dalkullans Bling Bling (NFO n 09 22)
66 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros Champion Pia Nyman EX2
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
67 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
67 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar Naaras Määrittely Pia Nyman NFO n 22
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
68 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
69 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
70 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
71 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
72 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
73 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
74 NFO VI / NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Datolitos Sanji (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' Fröken Fräken (NFO n 09 24)
75 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
76 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
77 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
78 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
79 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 14 FI*KittyLady's American Apple Pie Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX3
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
80 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
81 NFO VI / NFO g 09 22 S*Räserråttan's Linea Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
SE*Storytail's Berlioz (NFO n 03) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
82 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
83 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
84 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Säterjäntan's Garion (NFO ds 09 24) x SE*Holy Smoke's Mean Machine (NFO ns 24)
85 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV
PensieroStupendo Blue Tanis*CH (NFO n 03 23) x S*Glorfindel's Little Queenie (NFO as 23)
86 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
87 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
88 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Englaflickornas Bella Swan Naaras Champion Tellervo Kass EX2
S*Aroma's Melchior (NFO ns 24) x S*Dicoth's Regent Street Plaza (NFO e 02)
89 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB BIV
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
90 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
91 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
92 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dancing Queen Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
93 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
94 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
95 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
96 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Supreme Champion Tellervo Kass Abs
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
97 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Avoin Tellervo Kass Abs
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
98 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
99 RAG n 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dreaming again.. Uros Supreme Champion Kristiina Rautio Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Velvet Rose (RAG n)
100 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
101 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Dollicious Domino Dancing (RAG n 04) x SiempreAmar Nila of Shivali (RAG a 04 21)
102 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
103 RAG a 03 FI SRK RX 14 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Starry Lady (RAG n 03)
104 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*RedHorizon's All Shook Up Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
105 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Supreme Champion Tellervo Kass Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
106 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
107 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
108 RAG e 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Miss Periwinkle Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
109 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Havina Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
110 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
111 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
112 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
113 SBI a S*Calmiza's Francesco Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Super Classic's Rowena Ravenclaw (SBI a 21)
114 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
115 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
116 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
117 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
118 SBI e FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceCream Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
119 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
120 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
121 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
122 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
123 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
124 SBI n 21 S*Moviken's Chiquitita Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS BIV NOM BIS
S*Minh Geisha's Måns (SBI c 21) x S*Moviken's Amarula (SBI n 21)
125 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Premior Kristiina Rautio EX2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
125 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Elena Zagorskaya 1 NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
126 SBI n 21 S*Vårbergets Julia Constantia Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Moviken's Chiquitita (SBI n 21)
127 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
128 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
129 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
130 SBI a 21 S*Vårbergets Marie-Claire Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Moviken's Chiquitita (SBI n 21)
131 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Mion Quela Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
132 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
133 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
134 SBI c 21 S*Lovebites Under a Spell Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
(N)Turtlecat's Marsmellov (SBI c) x S*Lovebites Storm (SBI c 21)
135 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
135 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Määrittely Pia Nyman SBI d 21
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
136 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
137 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
138 SBI e 21 S*Francesca's Maya Naaras Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB
Panjandrum Creamcracker (SBI e 21) x S*Francesca's Cleopatra (SBI g 21)
139 SBI e 21 S*Vårbergets Tore Uros Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB
DK*Khin-Mya's Sherman (SBI a) x S*Noppeligan's Hilda (SBI g 21)
140 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
141 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
142 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
142 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
143 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
144 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
145 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Clavicus Vile Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
146 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
147 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
148 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
148 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
149 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
150 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Gladstone Gander Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
151 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
152 SRS b 03 FIN SRK RX Curly Franklin from Sham Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
Gentleman from Sham (BSH d 03) x Curly Odessa from Sham (SRL c)
153 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
154 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
155 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
156 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Valier's Cilla Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
157 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Djousou dia King and Crusader (ABY o) x S*Aucuparia's Titania (ABY a)
158 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1 BIV NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
159 ABY n FI SK LO 14 FI*Neaera's Gaia Terra Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman Abs
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
160 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
161 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
162 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
163 ABY o S*Blytens Masha Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
(N)Mayas Pride Jazz (ABY n) x S*Blytens Marrella (ABY n)
164 ABY ns FI SRK LO FI*Dweia's Caru Efe Uros Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
S*Bodhidharma's Blackness Lightdancer (ABY ns) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
165 ABY os S*Blytens Kalessin Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Astaroth Boeing Black Silver (ABY ns) x S*Blytens Luna (ABY a)
166 BEN n 22 S*Nordic Glow Dirrty Cash Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
S*KungsgardenCats Cash of Neospride (BEN n 24) x S*Nordic Glow Ibiza Hippie (BEN n 24)
167 BEN n 24 Kruunutallin Muusa Mustikkasuu *** Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x Myart Jungle Spots Rock (BEN n 24)
168 BEN n 24 S*Nordic Glow I'm a rich Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
S*KungsgardenCats Cash of Neospride (BEN n 24) x S*Nordic Glow Ibiza Hippie (BEN n 24)
169 BEN n 24 FI SRK LO FI*Leokatin HubbaBubba Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x FI*Leokatin Cucu (BEN n 24)
170 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
171 BEN n 22 33 FI SK LO 14 FI*PurrGold Caro Carissimo Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x FI*SiruCats Jolie Jelena (BEN n 22)
172 BRI n FI SRK LO FI*Treselle's Titanium Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's JouluRauha (BSH a)
172 BRI n FI SRK LO FI*Treselle's Titanium Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's JouluRauha (BSH a)
173 BRI n FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Amelia Earheart Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Coventry's Europa (BSH a)
174 BRI n FI SK LO 14 FI*Treselle's Blackberry Jam Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
175 BRI n FI SK LO 14 FI*Treselle's Loreen Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
176 BRI n FI SRK LO FI*Coventry's Fantasia Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
177 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
178 BRI a FI SRK LO 14 FI*Enchanter's All The Way For You Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's I'm Only For You (BSH c)
179 BRI a FI SK LO 14 FI*SamBelle's Pretty Peppi - blue pansy Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV NOM
S*British Dream's Tempus (BSH a) x Golan Darla-Zoe (BSH a)
180 BRI a FI SK LO 14 FI*Treselle's Morning Mist Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Hjördis Soliga (BSH c)
181 BRI a FI SK LO 15 FI*Feronian Jade Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
182 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
182 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
183 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP NOM
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
184 BRI b FI SRK LO 14 FI*Treselle's Zealous Zared Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FI*Treselle's Sparkling Rose (BSH q)
185 BRI c FI SRK LO 14 Belten's Maestro Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Belten's Iceberg (BSH p) x EE*Lja Mur Gabriella of Dinasty (BSH a)
186 BRI c FI SRK RX 14 FI*Coventry's Iowa Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
187 BRI d FI SK LO 14 FI*Treselle's Buckthorn Juice Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
188 BRI e S*Javeliner's Sgeir Braigh Mor Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
S*Javeliner's Sunshine Oscar (BSH e 24) x S*Javeliner's Arijeanne Strathisla (BSH h)
189 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
190 BRI g FI SK LO 15 FI*SamBelle's Qlementina Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Treselle's Radomir (BSH p) x Alice Blue Pancy (BSH g 33)
191 BRI h FI SK LO 14 FI*Coventry's Lily-Rose Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
192 BRI o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
193 BRI n 24 Björnligans Rock Robyn Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
S*Applecat Orlando, JW (BSH n 24) x Björnligans Super Jonna (BSH g)
194 BRI n 24 S*Applecat Kickapoo Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x S*Applecat Iris In Love (BSH c)
195 BRI n 24 S*Applecat Roland, DSM Uros Supreme Premior Mira Fonsén Abs
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x DK*Godsk Annastazia (BSH a)
196 BRI n 24 S*Applecat Orlando, JW Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB NOM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x DK*Godsk Annastazia (BSH a)
197 BRI a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
198 BRI f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
199 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Avoin Lena Chapman EX1 CAC
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
200 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
201 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
202 BRI bs 22 62 FI SK LO 14 FI*LJpaws Amber Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
FI*Helmiinan Musketti (BSH ns 22) x FI*Lumitiikeri Marilyn Monroe (BSH ns 22)
203 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
204 BUR n FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Elis Ebony Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
205 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rafiki Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
206 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran Usain Bolt Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
207 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
208 BUR a LV*Malsan Jett Riviera Uros Avoin Mira Fonsén Abs
LV*Malsan Xalvador Warrior (BUR n) x LV*Malsan Annabella (BUR n)
209 BUR a FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Ehdoton Esko Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
210 BUR b FI SRK LO FI*Tai-Hao Mocha Touch Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FI*Ilovuon Coelogyne asperata (BUR b) x FI*Tai-Hao L'Alvilda (BUR h)
211 BUR d FI SK LO 15 FI*Seirene Scandal Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
212 BUR d FI SRK LO FI*Ilovuon Brassia Rex Uros Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPIB
FI*Kaiuksen Fernando (BUR c) x FIN*Feirefiz Solaise (BUR h)
212 BUR d FI SRK LO FI*Ilovuon Brassia Rex Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kaiuksen Fernando (BUR c) x FIN*Feirefiz Solaise (BUR h)
213 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
214 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
215 BUR f S*Lovestory's Uranus Titania Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
S*Bonnea's Azcot (BUR c) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
216 BUR f S*ulzix Principessa Gavia Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*Dynamo Zimba (BUR n) x S*Lovestory's Quendi Tinûviel (BUR h)
217 BUR f FI SRK LO FI*Ilovuon Dr. Feelgood Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
218 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
219 BUR h FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Erehtymätön Evita Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
220 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX2
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
221 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
222 BUR h S*Mad About Amazing Creamy Cupcake Naaras Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPIB NOM BIS
S*Piapizzi's Starcream (BUR b) x HU*Alba Regia Lilly Annie (BUR j)
223 BUR h FI SRK LO FI*Ilovuon Doctor's Order Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
224 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Minna Krogh Abs
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
225 CHA FIN SRK LO FIN*Jääkukan Marie-Antoinette Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FIN*BleudeBess Oiseau de Feu (CHA ) x FIN*Souriant Crème de Cassis (CHA )
226 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
227 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
228 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
229 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Nutty Pumpkin Uros Champion Mira Fonsén EX1 No Cert
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
230 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
231 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
232 CRX II / CRX a 03 FI SRK RX FI*Sweetpurr's Prada Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FIN*Piupaws Terminator (CRX a 03) x FIN*Sweetpurr's Cinnamon Sugar (CRX f)
233 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 S*Pontemonte's Nathhorst Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x S*My Twigg's Rainbow Dash (CRX n)
234 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
235 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
236 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
237 CRX II / CRX n 09 FI SRK LO FI*Huissin Muhoksen Mimmi Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Spectrolite Percy Jackson (CRX n 02) x FIN*Huissin GoldFinger (CRX w)
238 CRX III / CRX f S*Värmdô's Hekate Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
FI*Weigela's Namby-Pamby (CRX n 24) x S*Rexlicious Sparkling Fanta (CRX j 24)
238 CRX III / CRX f S*Värmdô's Hekate Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo CRX III/ CRX f
FI*Weigela's Namby-Pamby (CRX n 24) x S*Rexlicious Sparkling Fanta (CRX j 24)
239 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch Uros Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
240 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC BIV NOM
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
241 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
242 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
243 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
244 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC BIV
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
245 CRX IV / CRX fs 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Lilac Fairy Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
246 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Paras Punainen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Corn-Bred Bojangles of Puraffection (CRX w) x Puraffection's Leslie (CRX d 09 23)
247 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Antsku Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Sanna-Raipe (CRX f 03 24)
248 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
249 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
250 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB NOM
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
251 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Purr Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Indigo (CRX a 03 24)
252 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's Pure Seduction Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Sweetpurr's Love Is Blind (CRX n 09)
253 CRX IX / CRX w FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Avoin Lena Chapman
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
253 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
254 CRX FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Rodun tarkistus Donatella Mastrangelo CRX II/ CRX n 03
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
255 CYM 51-52 / CYM e 01 52 62 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Enjoy Life Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
256 DRX III / DRX gs FIN SRK RX Cherek Hipperty Skipperty Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Bountiful Bun Biter (DRX ns) x Grizabella Xipadeedoodah (DRX ds)
257 DRX III / DRX fs 23 FI SRK RX FI*Quiero Orejana Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
258 DRX III / DRX f S*Fairycoons Miss April fool Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
S*Fiddlestix Silly von Willy (DRX e) x S*Fairycoons Exclusive Elice (DRX n 24)
259 DRX VII / DRX n 32 FI SRK LO 13 FI*Inkaliljan Flubbadubba Uros Avoin Mira Fonsén DRX n 09 32
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x FI*Inkaliljan Alesia (DRX f 32)
260 DRX VIII / DRX n 03 32 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's KindKarma Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
261 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
262 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
262 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
263 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 No Cert
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
264 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Lena Chapman EX1 No Cert
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
265 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
266 EUR a 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anthem Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
267 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Hagar Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
268 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Lena Chapman KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
269 EUR d 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Picea Rubens Uros Supreme Premior Lena Chapman KM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
269 EUR d 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Picea Rubens Uros Veteraani Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
270 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
271 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
272 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
273 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
274 EUR g 22 FI SRK RX FI*Feronian Emilia Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
275 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
276 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
277 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peter Pan Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
278 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
279 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Q-T Naaras Champion Lena Chapman Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
280 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Champion Lena Chapman EX1 CACIB
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
281 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Avoin Lena Chapman EX2
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
282 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Palat Pai Jit Uros Avoin Lena Chapman EX1 CAC
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
283 KOR FI SK LO 14 FI*Kattihovin Wakai Nichibotsu Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1 BIV
FI*Melodian Unakan (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
284 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Lena Chapman KM NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
285 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
286 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
287 MAN 51-52 / MAN e 52 FI SK RX 14 FI*Pikkeen Pectus Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Ballawhane Hurley-Burley (MAN d 22 53) x Sarafina (CYM f 52)
288 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
289 MAU ns 24 FI SK LO 14 FI*Chai-lai Thermuthis Talibah Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x First's Crystal's Haidy (MAU ns 24)
290 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
291 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
292 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Topspot Casteláo Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FI*Topspot Jaguatirica (OCI n 24)
293 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
294 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
295 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Dewey The Blue Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
296 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
296 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
297 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
298 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
299 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Lena Chapman KM BIV NOM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
300 RUS FI SK LO 14 S*Kyanos Dreamsister Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman Abs
S*Mistlurens Isidor (RUS ) x S*Kyanos Bibi (RUS )
301 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1 NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
302 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
303 RUS FI SRK LO FI*Inkilee Huvitus Uros Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
FI*Muskatz's Allegro Maestoso (RUS ) x FIN*Hana-Bi Inari No Kami (RUS )
304 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
304 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
305 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB BIV
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
306 SOM n FI SK LO 14 Foxgarden's Baron Barnsby (*D) Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
Foxgarden's Winter Whisky (*D) (ABY n) x Foxgarden's Qute Qalifé (*D) (SOM n)
307 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
307 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
308 SOM n FIN SRK LO FIN*Kisompa's Giancarlo Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS
Ferox Acquiro Amor (SOM n) x FIN*Misobel's Abigail (SOM n)
308 SOM n FIN SRK LO FIN*Kisompa's Giancarlo Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 2
Ferox Acquiro Amor (SOM n) x FIN*Misobel's Abigail (SOM n)
309 SOM n FI SRK LO W'Moritz von Rankwald*CH Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
SE*Dajlos Zero (SOM n) x Thana von Rankwald*CH (SOM n)
310 SOM a FI SRK LO FI*Foxkiss Athene noctua Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Voodoo av Sina Bass (N) (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
311 SOM a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Dianthus Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
312 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
313 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
314 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras Champion Lena Chapman EX1 CACIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
315 SOM p FI SRK LO FI*Foxkiss Buteo lagopus Uros Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Bluestream's Zis'han (SOM p) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
316 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Cosmos Uros Premior Lena Chapman EX1 CAPIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
317 SOM p FIN SRK RX FIN*Kisompa's Hermina Naaras Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
FIN*Kisompa's Giancarlo (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
318 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
319 SPH V / SPH n 09 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Grand International Premior Lena Chapman EX1 No Cert
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
320 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS NOM BIS
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
321 BAL b FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin Wookie Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
322 OSH n FI SRK RX FI*Birregin Victory Ford Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
HU*Pharao's Heart Figaro (OSH n) x FIN*Birregin Pas De La Fiction (OSH b 24)
323 OSH b 22 FI SRK LO FI*Clamoris Fabricia Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS NOM BIS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
324 OSH ns 24 FI SK LO 14 FI*Nazarlik Draculina Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
325 OSH f 03 LV*Delamon DeLuxe O-Girl Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM BIS
Quasi Voodoo Alien Invasion (OSH a 03) x LV*Delamon DeLuxe El-Tigre (OSH fs 03)
326 OSH f 03 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Silvia Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
327 OSH f 02 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
328 SIA n FI SRK LO 13 FI*Willicon Help Me Obi-Wan Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
329 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
330 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
331 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
332 SIA d S*Yzing's Giza Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Fiordiliso Flawless (SIA d) x S*Yzing's Dizla (SIA f)
333 HCL Lenny Roomeo Uros Kotikissat Kristiina Rautio 2
334 HCL Hertta Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 2
335 HCL Peku Uros Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM
335 HCL Peku Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM
336 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM BIS
337 HCS Pablo Uros Kotikissat Tellervo Kass 1 NOM
338 HCS Vili Uros Kotikissat Tellervo Kass 3
338 HCS Vili Uros Veteraani Pia Nyman 2
339 HCS Ninja Naaras Kotikissat Tellervo Kass 1 NOM
340 HCS Vesku Uros Kotikissat Tellervo Kass 2
363 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chapman Lena BSH bs 22 62, BSH f 22, BSH h, BSH ns 11, BSH o, CYM 51-52, EUR d 23, EUR d 24, EUR f, EUR fs, EUR n 24, EUR ns, KOR, ABY n, ABY ns, CRX IX, CRX V, RUS, SOM p, SPH V 41
Fonsén Mira Kat III tark, ABY a, ABY o, ABY os, BEN n 22, BEN n 22 31, BRI a 22, BRI e, BRI f, BRI n, BRI n 24, BUR a, BUR b, BUR e, CRX I, CRX VI, DRX III, DRX VII, DRX VIII, EUR a 24, EUR d 22, EUR g 24 38
Fraga y Guzmán Gerardo BEN n 22 33, BEN n 24, BSH a, BSH g, BUR d, BUR h, MAN 53, MAU ns 24, OCI n 24, OCI ns 24, CRX III, CRX IV, SOM n 40
Kass Tellervo ACS VII, MCO III, NEM II, NFO I, NFO VIII, RAG a, RAG a 04, RAG e 03, RAG n 03, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI c 21, SBI d 21, SIB V, SIB VI, SIB VII, HCS 39
Krogh Minna BSH b, BSH c, BSH d, BUR f, BUR n, CHA, EUR e 22, EUR f 24, EUR g 22, EUR ns 24, MAN 51-52, OCI b 24, OCI os 24, CRX II, SOM a 42
Mastrangelo Donatella Kat III tark, EXO d 03 24, EXO g, EXO n, EXO n 03, EXO n 22, EXO w 62, PER a 03, PER d 23, PER f, PER n 03 24, PER n 24, PER w 62, BAL b, BAL w 67, OSH b 22, OSH f 02 21, OSH f 03, OSH n, OSH ns 24, SIA a, SIA b, SIA d, SIA n, Kat III vet 35
Nyman Pia Kat II tark, MCO II, MCO IX, MCO V, NFO IV, NFO IX, RAG f 04, SBI a 21, SBI f, SIB III, SIB VIII, TUV d 61-63, HC vet 39
Rautio Kristiina MCO I, MCO IV, MCO VI, NFO III, NFO VII, RAG a 03, RAG n, RAG n 04, SBI e, SBI g, SBI n, SBI n 21, TUV f 61-63, HCL 41
Zagorskaya Elena Kat II tark, ACS VIII, MCO VII, MCO VIII, NFO II, NFO V, NFO VI, SBI b, SBI d, SBI e 21, SIB IV, SRS b 03, TUA IX, Kat II vet 38
9 tuomaria