POH-KIS 52. kansainvälinen kissanäyttely 21.03.2015
Järjestävä yhdistys Pohjanmaan Kissayhdistys ry
Alkaa 21.3.2015 Loppuu 21.3.2015
Ilmoittautuminen alkaa 15.12.2014 Ilmoittautuminen loppuu 28.2.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 5.3.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.pohkis@gmail.com
Paikka Kokkola
Toimihenkilöt
Kysymykset mieluiten sähköpostilla nayttelysihteeri@pohkis.fi puh.nro. Tiina Palomäki / 050-5012045 (mieluiten tekstiviestejä). 
 
Lisätietoja:
Häkkitoivomukset, poistumisluvat: näyttelypäällikkö Annukka Rintakumpu, nayttelypaallikko@pohkis.fi
Näyttelyilmoittautumiset: näyttelysihteeri Tiina Palomäki, nayttelysihteeri@pohkis.fi Ristontie 4, 66400  LAIHIA
Assistentit: pääassistentti Josefiina Huhta-aho, josefiina.huhta-aho@luukku.com
Raha-asiat, näyttelymaksun palauttaminen: rahastonhoitaja Jaana Korkiakoski, rahastonhoitaja@pohkis.fi
Ruusukkeet, leimat, palkinnot: ruusukesihteeri Desirée Österåker, ruusukkeet@pohkis.fi
Mainokset, näyttelyinfo: Laura Fagerholm, tiedottaja@pohkis.fi
Ensimmäinen kerta näyttelyssä ja/tai muuten kysymyksiä? Näyttelymentori Kirsi Rintapää auttaa, sihteeri@pohkis.fi
 
Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFe:n sääntöjä. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt ja näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissalehdestä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Lisätietoja
Näyttelymaksut:

Näyttelyluokat 1-17, kaikki kissat 36 € / päivä, POH-KIS jäsenten kissat 32 € / päivä.

Tarkistusluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muuten normaalimaksu 36 € (POH-KIS jäsenille 32 €).

Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, kissan osallistuessa muuhun luokkaan. Veteraaniluokka 10€ arvostelun ohella. Huom! Tee oma ilmoittautuminen veteraaniluokkaan! Pelkkä siitos- tai veteraaniluokka 36€, POH-KIS jäsenille 32 €.

Seuralaiskissat: Ainoastaan etukäteen näyttelypäällikölle ilmoitetut seuralaiskissat tai näyttelyyn vain toisena päivänä osallistuvat kissat voivat tulla näyttelypaikalle, näyttelypäällikön luvalla. Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5 € maksetaan paikan päällä.

Muutokset: Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 20.02.2015 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: nayttelysihteeri@pohkis.fi

Jos kissa mahdollisesti valmistuu näyttelyssämme, valitse valmistumismahdollisuus-kohta.

Junalla lauantaina tulevat näytteilleasettajat huomio! Ilmoita tietosi näyttelypäällikölle: Annukka Rintakumpu  nayttelypaallikko@pohkis.fi, jotta varmasti ehdit mukaan näyttelyyn.

Näyttelymaksut maksetaan OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti. Ilmoittautuminen on sitova. Maksaessasi näyttelymaksun leimakortilla, valitse se OmaKissassa maksutavaksi ja toimita leimakortti välittömästi näyttelysihteerille.

Näyttelyssä häkitön paneeli.

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta. Jos toivot vahvistuskirjeen postitse, voit tilata sen OmaKissan kautta (2€). Paperitse ilmoittautuessasi mainitse paperinen vahvistuskirje lomakkeessa (maksu näyttelymaksun yhteydessä).

Assistentit toivotetaan tervetulleiksi! Voit ilmoittautua suoraan pääassistentti Josefiina Huhta-aholle mieluiten sähköpostilla josefiina.huhta-aho@luukku.com tai puh.nro. 044-9738746. Assistenteille tarjotaan lounas + kahvitukset sekä leimakortti Poh-Kis näyttelyyn tai 25 €


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 81
2 75
3 47
4 62
Kotikissat 3
Yhteensä 268

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
2 EXO n 22 FI SRK LO FI*Mogi's Mother Love Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
3 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Avoin Jaana Jyrkinen Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*Mogi's Iggy Azalea Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
6 EXO f 03 22 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Confetti Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
7 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
8 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
9 PER f FI SRK LO 14 FI*Shamirin Magic Maya Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Ophelie Odelia (PER f 03)
10 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
11 PER f FI SRK RX FI*Shamirin Xtra Xena Naaras Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
Atzelhof's Michaelangelo (PER d) x FIN*Shamirin Idol Isabella (EXO f)
12 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Excellent Elvira Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Sweet Shamira (PER f 22)
13 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Excellent Elvira Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Sweet Shamira (PER f 22)
14 PER n 02 62 FI SK LO 14 FI*Marjakorin Chico Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Shamirin Ärliga Älex (PER n 03) x FI*Dirlandan Joelina (PER f 01)
15 PER n 03 FI SRK LO S*Loveline's Flowing Man Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
N*Stargate's Cartier (PER n 02 21) x S*Loveline's Vera Wang (PER g 03)
16 PER n 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Midnight Star Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
18 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen Abs
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
19 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
20 PER d 03 24 FI SRK LO FI*Shamirin Jesse James Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB NOM BIS
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Excellent Elvira (PER f 22)
21 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
22 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM BIS
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
22 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Zvezdan Memedov 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
23 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
24 ACL VIII / ACL as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Enfatico EvyCurl Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
25 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS BIV
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
26 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
27 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
27 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
28 ACL X / ACL as 21 33 FI SK LO 14 FI*Mulberry DonnaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov Abs
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x FIN*Siriuksen ÄdnaCurl (ACL n 22)
29 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
30 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
30 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
31 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
32 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
33 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
34 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
35 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
36 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Boom Kah Uros Avoin Jaana Jyrkinen Abs
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
37 MCO II / MCO n 09 FI SK RX 14 FI*KorpiCoon's Ämmi Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen Abs
Shedoros Zorba (MCO n 09 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
38 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
39 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 14 S*Maffialigan's Vega Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
(N)Tojo Polaris Zane Lewis (MCO a 09 22) x S*Maffialigan's Zumma (MCO n 22)
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
41 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Champion Lene Glem EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
42 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO FI*Cherry's Maine Tabita Naaras Avoin Lene Glem Abs
Jumbo Jet z Matrixu, CZ (MCO a) x FI*Cherry's Maine Ifama (MCO g 09 22)
42 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO FI*Cherry's Maine Tabita Naaras Määrittely Zvezdan Memedov Abs
Jumbo Jet z Matrixu, CZ (MCO a) x FI*Cherry's Maine Ifama (MCO g 09 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV NOM BIS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
44 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Kastraatti Lene Glem EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
45 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cog Nakki Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
46 MCO V / MCO g 23 FI SRK LO 14 FI*Maikkilan Granite Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Montana (MCO f 22)
47 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
48 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO Finfayola Ohio Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
Cameron of Coon-Castle (MCO ns 09 22) x FIN*Fayola Pandora (MCO fs)
49 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
49 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
50 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 14 FI*CoonShadow WildFire Uros Avoin Stéphanie Serrai EX2
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Be My Baby (MCO ns)
51 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
52 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*Maikkilan Natalie Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Marina (MCO fs 09)
53 MCO VII / MCO ns FI SK LO 15 FI*Maikkilan Tuhkamarja Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai Abs
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
54 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Chöört Silli Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
55 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
56 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Maikkilan Tuomiturkki Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
57 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
58 NFO I / NFO a FIN SRK LO FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Deeamore Zafirah Zarlena (NFO a 24)
58 NFO I / NFO a FIN SRK LO FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo Uros Veteraani Zvezdan Memedov 2
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Deeamore Zafirah Zarlena (NFO a 24)
59 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Lene Glem KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
60 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 No Cert
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
61 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Lene Glem KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
62 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
63 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK RX 14 Rolland Astra-Polaris *UA Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
Sigurd Karodok*PL (NFO n 09 22) x Sterrekatten's I Got You Babe (NFO a 09 23)
64 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
65 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX2
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
66 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
67 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Jemina Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
68 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
69 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
70 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
71 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
72 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*WitSarin Maranellonpunainen Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
FIN*Nalle-Puhin Sebastian (NFO a 24) x FIN*FoxyPaw's Thunder&Lightning (NFO f 09 22)
73 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
74 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
75 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
76 RAG n FI SRK LO FI*Minipeikon Mooses Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
77 RAG n FI SRK LO 14 FI*Minipeikon Suklaa Susu Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FIN*Cat's-JM Bon-Boni (RAG e) x FI*Tuulikellon Chocolate Kiss (RAG b 04)
78 RAG n FI SRK LO 14 FI*Uniklubin Lady Like Royal Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC BIV
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Uniklubin Black Diamond (RAG n)
79 RAG n FI SRK LO S*Sollefteåkatten Sussie Doll Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX2
S*Sollefteåkatten Gustav Doll (RAG a 04 21) x S*Favelas Kesha (RAG n)
80 RAG n FI SK LO 14 FI*MyOrigo's Ada Lovelace Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Shiny Zircon (RAG n)
81 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
82 RAG a FI SK LO 14 S*Provinsia River's Sparkling Light Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 No Cert
S*Provinsia River's Crystal Rainman (RAG n) x S*Provinsia River's Angels Face (RAG a 04)
83 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
84 RAG b FI SRK LO FI*Celestial's Lolita My Love Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
85 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros Grand International Champion Lene Glem Abs
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
86 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
87 RAG d FI SRK LO 14 FI*Uniklubin Hotti-Katti Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Kalomira (RAG f)
88 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
89 RAG n 03 FI SRK LO FI*Celestial's Louis Dieudonné Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
90 RAG n 03 FI SRK LO 13 Raya Ruby Dolls, SK Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
Chatandolls Rocky Sun (RAG a 04) x Chatandolls Hayka of Ruby Dolls, SK (RAG n 03)
91 RAG n 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
92 RAG n 03 FI SK LO 14 Eulalie Jinelle Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX2
Eulalie Zavian Zazu (RAG a 03) x Eulalie Melody (RAG n 03)
93 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Nenatnak Bees'n Honey Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX3
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x Kikicats You Rock My World (RAG n 03 21)
94 RAG n 03 FI SK LO 16 UA*FunnyDolls Beyonce Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX4
RO*Elian Rags Ice Blue Mint (RAG a 03) x RO*Elian Rags Jojo (RAG n 03)
95 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
96 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Joyfull Marquese Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x Excellence Princessoffinland (RAG a 04)
97 RAG n 03 FI SRK LO FI*Mulberry Mighty Navigator Uros Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
98 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Wonderful Walle Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Collicatin White Diamond (RAG a 04) x FI*Collicatin Rita Hayworth (RAG n 04)
99 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Gneides Elysian Fields Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Gneides Coco Chanel (RAG b 04)
100 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Riverknee Reiri o Whangarei Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
Valentino von Locksley (RAG n 04) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
101 RAG n 04 FI SRK LO FI*Collicatin Rita Hayworth Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
S*Harmony BlueEye Jaxon (RAG n 03) x FI*Collicatin Hadise (RAG n)
102 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
103 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Ragedy's Diamonddust Denise Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC BIV
S*Stenstagårdens Thayer (RAG a 03) x NO*Chaviva Mi Diva (RAG a 04)
104 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Heaven Can Wait Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Celestial's Louis Dieudonné (RAG n 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
105 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX3
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
106 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
107 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
108 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
109 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
110 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DivaDoll Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
111 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
112 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Never Höörd Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
113 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's Caspian Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
114 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
115 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
116 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Celestial's Amore Mi Amigo Uros Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
117 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
117 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Magdalena Kudra 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
118 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
119 SBI a FI SRK LO 13 FI*Iines-Hovi Aurelius Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Iines-Hovi Anni (SBI n)
120 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
121 SBI a FI SRK LO 13 FI*Tärn Elsaa Naaras Määrittely Zvezdan Memedov SBI n
FIN*Sydänyön Cauhucacara (SBI a) x FI*Tärn Zittra (SBI n)
122 SBI b FI SK LO 14 IT*Sweety Yowl Yumi Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Titano Zaffiri Blu, JW, DSM, DVM (SBI a) x Ugola Lady D'oro Dolceblu (SBI b)
123 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
124 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC NOM
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
125 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
126 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Jacobus the Vigor Warrior Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
127 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
127 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Magdalena Kudra 2
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
128 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Nadja Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Sakkara Aramis (SBI a) x FIN*Harebell Keshia (SBI g)
129 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
130 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
131 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
132 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
133 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Herra Huu Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
134 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 Lara Croft Imildara*PL Naaras Avoin Lene Glem Abs
Skaut Onix Gloria (SIB n 23) x Oggy Amelie Onega (SIB n 09 23)
135 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 14 FI*Mäntylän Kaamos Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
136 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Andromeda Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
137 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 14 FI*Cherrytail's Valencia Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 NOM BIS
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Ofelia (SIB n 24)
138 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Divine Donna Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Apachiris Carola (SIB n 09)
139 SIB IV / SIB n 02 21 62 FI SRK LO 13 Kayo Rys od Królowych*PL Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Rysio Lwie Serce Stashkot*PL (SIB n 03 24) x Oxana z Zimnej Krainy*PL (SIB n 03 24)
140 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 15 FI*Apachiris Delightful Domina Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Apachiris Carola (SIB n 09)
141 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
142 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
142 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Magdalena Kudra 1 NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
143 SIB VII / SIB gs 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NurinKurin Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
144 SIB VIII / SIB ns 03 FI SRK LO FI*Kesälän Unto Utelias Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
145 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
146 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Valier's Farai Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
147 ABY n FI SRK LO Hotchocolate Cleopatra Naaras Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
147 ABY n FI SRK LO Hotchocolate Cleopatra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
148 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB BIV
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
149 ABY n FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Desirée Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM BIS
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
150 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB NOM BIS
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
151 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
151 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Veteraani Kai Ruonala 2
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
152 ABY a FI SK LO 14 S*Skimmerdal's Unforgettable Utopia Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
S*Primuz-Zezam Ozzcar (ABY a) x S*Skimmerdal's Amazing Amira (ABY p)
153 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
154 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
155 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Kai Ruonala 1 BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
156 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
157 BEN n 22 FI SRK RX S*Leopardettes Qui Vivra Vera Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
158 BEN n 22 FI SRK RX FI*Kattiklaanin Mercury Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
S*Leopardettes Real Revolution (BEN ns 22) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
159 BEN n 22 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Legend Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
160 BEN n 24 CattiCartano Minstar Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
CattiCartano Special Heritage (BEN n 24) x CattiCartano Malli (BEN n 24)
161 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Master Blender Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV NOM BIS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
162 BEN n 24 CattiCartano Single Malt Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX2
Catticartano Glen Moray (BEN n 24) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
163 BEN n 24 32 FI SRK LO FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Supreme Champion Magdalena Kudra Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
164 BRI a FI SRK LO 14 FI*Suvikasteen Crixus Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
165 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Indiana Naaras Avoin Magdalena Kudra Abs
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
166 BRI fs FI SRK LO FI*Helmiinan Matleena Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
167 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Larisa Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB NOM
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
168 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
168 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Kai Ruonala 3
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
169 BUR a FIN SRK LO FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
169 BUR a FIN SRK LO FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
170 BUR a FI SRK LO FI*Arkhitekton Valeria Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
171 BUR b FI SRK LO 14 FI*Enigmatic Aenigma Uros Avoin Stéphanie Serrai Abs
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
172 BUR b FI SK LO 14 FI*Arkhitekton Alnwick Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Grishina (BUR n)
173 BUR c FI SRK LO FI*Arkhitekton Elena Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
174 BUR d FI SK LO 14 FI*Pardofelis True To The Game Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x HU*Alba Regia Caina (BUR d)
175 BUR d FI SK LO 15 FI*Seirene Scandal Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
176 BUR f FI SRK LO FI*Arkhitekton Tarja Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
177 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
178 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
179 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
180 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
181 CRX IV / CRX e 03 FIN SRK LO S*Rexture New Around Town Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Jip-Jap'n Herald Of Wizard (CRX n 03) x Penmarric Chardonnay (CRX d 33)
182 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Supreme Champion Helene Lis KM NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
183 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros International Premior Helene Lis EX1 No Cert
183 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros Veteraani Kai Ruonala 2
184 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
185 KOR FI SRK LO FI*Chai-lai Apsara Adranuch Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Chandani's Mickey (KOR ) x FIN*Chai-lai Ying náa chaai (KOR )
186 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Helene Lis KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
187 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
188 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
189 MAU n 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Ngoci Neb-er-tcher Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x Ghalia de la Grande Pyramide (MAU n 24)
190 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Avoin Magdalena Kudra EX2
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
191 MAU ns 24 FI SK LO 14 FI*Chai-lai Thermuthis Talibah Naaras Avoin Magdalena Kudra EX3
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x First's Crystal's Haidy (MAU ns 24)
192 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Wafiyah Widad Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV
Aalspotz Royal Jester (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
193 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Ptah Psamtic Uros Premior Magdalena Kudra Abs
Mauland Gemref (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Jalima Kamilah (MAU ns 24)
194 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
195 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS NOM BIS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
196 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Billie Bound Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
197 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB NOM
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
198 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Iron Tiger Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis Abs
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
199 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
200 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
201 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
202 SIN FI SRK RX FI*Chai-lai Nice Nicholas Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
Jinnomni Bonanza (SIN ) x RO*Purgia Liberty (SIN )
203 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
204 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras International Champion Stéphanie Serrai Abs
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
205 SOM n FI SK LO 14 Tamarakatz Mystical Mist-of-Kharnka Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB NOM
Tamarakatz Chance-of-a-Lifetime (SOM n) x Tamarakatz Mayhem (SOM n)
206 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
206 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Kai Ruonala 3
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
207 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
208 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
209 SOM o FI SK LO 15 IT*X-Factor di Gens Rubra Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis Abs
DK*Badina's Gamal (SOM n) x Selene di Gens Rubra (SOM o)
210 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
210 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Kai Ruonala 1
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
211 SPH III / SPH g FI SK LO 15 Cocopah Samsara Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
S*Kattmillas Frantic (SPH n 21) x FI*Tutsi Boucheron (SPH f 21)
212 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
213 BAL e 21 FI SRK LO FI*Willicon Pupucor Wat Uros Premior Kai Ruonala Abs
FI*Rimppakintun Aamuvarhain (OLH e 24) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
214 OLH n FI SRK LO 13 FI*Nenatnak Ain't I Angel Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
215 OLH a FI SRK LO 13 FI*Nenatnak Ain't I Saint Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
216 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Helene Lis KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
217 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
218 OSH n FI SRK RX FI*Choose Youzo Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
219 OSH n FI SK LO 14 FI*Orifame Pantteri Peijakas Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 No Cert
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FIN*Orifame Dirlandaa (OSH a 24)
220 OSH f FI SRK RX FI*Choose Sims à la Bimba Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
FIN*Choose Optical Illllusion (OSH b 24) x Re-Choose Sultan Khan, SK (OSH f)
220 OSH f FI SRK RX FI*Choose Sims à la Bimba Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Choose Optical Illllusion (OSH b 24) x Re-Choose Sultan Khan, SK (OSH f)
221 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
222 OSH n 24 FI SRK LO 14 FI*Choose Ashita ga-ga Yippee! Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC NOM BIS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
223 OSH n 24 FI SK RX 14 FI*WildHawk's Bena Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
224 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM BIS
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
224 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
225 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros International Premior Kai Ruonala EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
226 OSH n 24 FI SRK LO 14 FI*Choose An Idea From Xoo Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
227 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
228 OSH b 22 FI SK LO 14 FI*Orifame Pirttihirmu Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FIN*Orifame Dirlandaa (OSH a 24)
229 OSH b 24 FI SK RX 14 FI*WildHawk's Bonita Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
230 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Avoin Kai Ruonala Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
231 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Oikeinnurin Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
232 OSH c 24 FI SK RX 14 FI*WildHawk's Byhalia Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
233 OSH d 22 FI SRK RX FI*Choose Year of the Tiger Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB NOM BIS
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
234 OSH as 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP NOM
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
235 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS NOM
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
235 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
236 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
237 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Muusa Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FIN*Twist-Tiramisun Juoni (SIA n)
238 SIA a FI SRK LO FI*Kelmikerhon Elegia Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
239 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
240 SIA b 21 FI SRK LO FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Premior Kai Ruonala Abs
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
241 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
242 SIA j 21 FI SRK RX FI*Feanorian Dabria Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
Syana Hans Heysen (OSH a 22) x FIN*Feanorian Cherry Clafoutis (SIA h)
243 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
244 SYS d 03 FI SK LO 14 FI*Birregin Pierre Précieuse Uros Määrittely Kai Ruonala d 03
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Keiko Miyoko (OSH f 24)
244 SYS d 03 FI SK LO 14 FI*Birregin Pierre Précieuse Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Keiko Miyoko (OSH f 24)
245 HCL Simba Uros Kotikissat Magdalena Kudra 1
246 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Magdalena Kudra 1 NOM BIS
247 HCS Elis Uros Kotikissat Magdalena Kudra Abs
268 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Glem Lene RAG b, RAG c, RAG n 04, SBI a, SBI e 21, TUV f 61-63, ACS VIII, MCO IV, MCO V, NFO III, NFO VI, SIB III 35
Jyrkinen Jaana EXO a, EXO f 03 22, EXO n 22, PER f 03, PER f 22, PER n 02 62, RAG a, RAG a 04, RAG d 04, SBI b, SBI n, ACL VIII, MCO II, NEM I, NFO VII, NFO VIII, SIB II, SIB IV, SIB VII, SIB VIII, TUA IX 40
Kudra Magdalena BEN n 22, BEN n 24 32, BSH fs, BSH g, BUR a, BUR d, BUR h, BUR n, CHA, EUR ns, MAU n 24, MAU ns 24, OCI b 24, ABY a, CRX IV, RUS, SOM a, HCL, HCS, VET 1, VET 2 36
Lis Helene BSH a, BUR c, BUR f, BUR g, CYM 51-52, EUR w 62, KOR, MAN 51-52, MAN 53, OCI bs 24, SIN, BAL w 67, OSH as 24, OSH b 24, OSH d 22, OSH f, OSH n, SIA a, SIA d 02, SIA n, SOM o, SPH III 32
Memedov Zvezdan SBI n (13c), MCO IV (13c), RAG a 03, RAG a 04 21, RAG d, RAG n 03, RAG n 21, SBI c, SBI d 21, SBI g, ACL X, ACS VI, MCO I, MCO III, MCO VIII, NFO V, SIB VI, VET 2 38
Ruonala Kai SIA d 02 (13c), EXO g 02 21 62, EXO n 03, PER a 02 62, PER b, PER d 03 24, PER d 23, PER f, PER n 03, PER n 33, BAL e 21, OLH a, OLH n, OSH a 24, OSH b 22, OSH c 24, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA b 03, SIA b 21, SIA c, SIA e 21, SIA j 21, VET 1, VET 3, VET 4 41
Serrai Stéphanie RAG n, SBI h, ACL III, ACL V, ACS VII, MCO VI, MCO VII, NFO I, NFO IV, BEN n 24, BUR b, ABY n, ABY o, SOM n 39
7 tuomaria