Omakissa
PIROK TAMPERE 26.5.2013
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.5.2013 Loppuu 26.5.2013
Ilmoittautuminen alkaa 26.5.2013 Ilmoittautuminen loppuu 26.5.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
ABY n FI*Link Inanyesha 3 Naaras 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
ABY n FIN*Link Iggy Miu 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM BIV NOM BIS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM BIS
ACL ns 09 FI*Siriuksen EtnaCurl 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB NOM
ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM
ACS g 03 24 FIN*Trollin Angela 2 Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB NOM
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl 2 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS NOM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Pocci Katia Abs
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Amos 3 Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB BIV
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
BEN n 22 32 FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi 3 Uros 2 (SP) Lund Lone KM BIV
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
BEN n 24 Kultalaakson Sulo 3 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 2 (SP) Lund Lone KM
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
BRI a FI*Saranellan Suffeli 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BRI a FI*Suvikasteen Mikki 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB NOM
BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 No Cert
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 No Cert
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Fleur Fortune 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB BIV
BRI c FI*Treselle's Treselle 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BRI d FI*Treselle's Malevich 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
BRI n FI*SamBelle's Casanova 3 Uros 7 (CH) Calmès Fabrice Abs
BRI ny 22 FI*Silky-Brits Golden Igor 3 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BRI q FI*Treselle's Masterpiece 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
BUR b CH*Lucky Owl Ugly Bear 3 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
BUR b FI*Enjoy Caramel Fudge 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS BIV NOM BIS
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
BUR e FI*Bumpulina Van Damme 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR e FIN*Tai-Hao Jekku 3 Uros 10 (KAS) Pocci Katia Abs
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon 3 Uros 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 NOM BIS
CHA FI*Chanceux Double Trouble 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
CRX as 24 FIN*Lubavan Al'binochka 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
CRX b 03 24 FI*Framillan Lobelia 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
CRX d 03 FI*Framillan Daydream 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
CRX d 03 S*Rexture Wig Wam 3 Uros 9 (Avoin) Pocci Katia Abs
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira 3 Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB NOM
CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV
CRX n 02 FI*Spectrolite Sunray Venus 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV NOM
CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
CRX n 03 24 S*Spotless Janus 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
CRX n 24 FI*Tuiscalo's Karma von D 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX2
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
CYM f 09 22 52 FIN*D'manns Toes 3 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone Abs
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
DRX ds 24 FI*Riepujengin Lady in Red 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX2
DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 NOM
DRX n 09 31 FI*Riepujengin Impi Ihanampi 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
DRX n 21 32 FI*Fairy-Story's BeautyBeast 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
DSP f 03 Yustina Bast 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
DSP n 03 Naomi My Toys 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika Abs
DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
EUR d Maahinen 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Lund Lone KM
EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS NOM
EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Pocci Katia KM
EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika Arvosteltu
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice Abs
EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan 1 Uros 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Nissen Aase 1 BIS
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Nissen Aase 2
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM NOM
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love 1 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC NOM
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
EXO w 62 Arcobaleno Bodyguard 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
HCL Hanski Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
HCL Myrsky Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
HCL Nala Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1
HCL Yorgos Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCS Fedja-Setä Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM BIS
HCS Fedja-Setä Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 2
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice Abs
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 1 NOM BIS
HCS Viima Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 1
HCS Paulikki 3 Naaras 14 (Kotikissat) Calmès Fabrice 2
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS NOM
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
KBL ns 09 Felicia Favorit Tails 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
KBS n 09 22 Rakushka Island Julapp 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
KOR FI*Cisseli's Poo kao fai 3 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee 3 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad Abs
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad Abs
MAN a 03 53 FIN*Conan Imelik 3 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX2
MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
MAN a 09 54 FI*Pikkeen Toppa 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika Abs
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM BIV
MAN e 09 54 FI*Pikkeen Hunaja 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika Abs
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira MAN f 09 52
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
MAN n 09 54 FI*Pikkeen Hermesetas 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika Abs
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
MCO Kumir Krasnyi Dar 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
MCO a FI*Escape's Young Divas 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Uriah Heep 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV NOM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La 2 Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase MCO a 09
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
MCO a 09 FIN*Winnercoons Gee GossipGirl 2 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV NOM
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX3
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 3
MCO a 09 22 FIN*Rosefizz Ramses 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
MCO a 22 FI*Hemingway's Maya Macarena 2 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO a 22 FIN*SolarWind's Rigel 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO as 09 22 FI*Goldenstream's Vares 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
MCO as 09 22 FI*Pikkumetsän Yön ritari 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX4
MCO as 22 FI*HoneyCoon's Make Me Smile 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO as 22 FI*NineTales Avatar 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
MCO d 03 22 FI*Laramillan Homer Simpson 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO d 22 FI*Laramillan Jose Flanders 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
MCO d 22 FI*Magnificat Wilma Coon 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
MCO d 22 FIN*Jellonan Iron Maiden 2 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM
MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO ds 09 22 FI*Pikkumetsän Xtra-Fantastico 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves Abs
MCO ds 09 23 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves Mitätöity
MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX3
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO e 09 22 FI*SatuMainen Sudenpentu 2 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC NOM
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV NOM
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP NOM
MCO f 03 24 FI*SolarWind's Tear of the Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO f 22 FI*Mainehaan Cassandra 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
MCO f 22 FI*Rosefizz Cloudy May 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
MCO f 22 Josefine Pigra Caramellocoon, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
MCO f 23 FIN*Mibella's Curious Calista 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX2
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS NOM
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
MCO fs 09 23 S*Sybo's Svea 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
MCO fs 22 FI*Goldenstream's Venla 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV NOM
MCO gs 02 62 FI*Chamberlain Open Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX2
MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB NOM
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
MCO n FI*Mainehaan Belinda 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Abs
MCO n FI*Pikkumetsän Wundersam 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
MCO n Sequaya's Harper 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
MCO n 03 22 FI*Kasmasiinin Zinnia 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
MCO n 03 22 FI*Laramillan Julius Hibbert 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Zafirah 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
MCO n 03 22 FI*Raitakatin Legolas 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Black Illusion 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 No Cert
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
MCO n 09 FIN*Rosefizz Roi du Soleil 2 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
MCO n 09 22 FI*Ameliinan Hyacinthe 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
MCO n 09 22 FI*CapitalCats Pomo 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Tina Turner 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
MCO n 09 23 FI*Halden coon's Waltari 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Icaros 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n 09 24 FIN*Winnercoons Elwood Emperor 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
MCO n 22 FI*Ameliinan Kashmir 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX4
MCO n 22 FI*Mainehaan Edward 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO n 22 FI*Marskin Benrinna Larabella 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC NOM
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX3
MCO n 22 FI*Tigerworld Viva Las Vegas 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
MCO n 22 PL*Aspenville Farmer 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
MCO n 23 FI*Halden coon's Watson 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX3
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns IT*Victorycoon's Somebody to Love 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX2
MCO ns 09 FI*Hiesun Thunderheart 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX3
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
MCO ns 09 FIN*Winnercoon's Gorgeous George 2 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX3
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Ghost River 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
MCO ns 09 22 FI*Pikkumetsän Zarah 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM BIS
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
MCO ns 09 23 Nascat Coyote Mustang of Ameliinan 2 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves Abs
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
MCO ns 22 FI*SolarWind's Atlas 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
MCO ns 22 FI*Vuorensinen Iago 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO ns 23 FI*RaReCoon's Phedca 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
MCO w FI*Escape's Titiyo 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB BIV
MCO w 62 FI*Krysos Daniel 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle NOM
MCO w 62 FI*SwingPop Candela 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO w 62 FI*SwingPop Chan Chan 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB NOM
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
NFO a 09 FI*Heinuntuvan Thomas 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
NFO a 24 FI*Fluffypaw's Snow Crystal 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
NFO as 03 22 FI*Mototassun Pikku-Tuutti 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM
NFO d 03 FI*Harmaaturkin Dumbo 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
NFO d 03 22 FI*Mototassun Gold-Vinki 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Monte Cristo 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
NFO d 09 24 FI*WitSarin Maranellonpunainen 2 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
NFO e FIN*Kissafarin Canberra 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
NFO f 03 22 FIN*FluffyTail's Love Of MyLife 2 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM
NFO f 09 FI*Tupuliinin Wilhelmiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
NFO f 23 FI*Aasatar Magical Winter 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV NOM BIS
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
NFO g 09 22 FI*Godfather's Eliza Doolittle 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira Abs
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
NFO n 09 FI*Heinuntuvan Hilma 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
NFO n 09 24 FI*Mototassun Super-Bläkkäri 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
NFO n 23 FIN*Harmaaturkin Antero 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS BIV NOM
NFO ns 09 FI*Harmaaturkin David 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
NFO ns 22 FI*Hilirimpsis Heikunkeikun 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM
OCI a 24 Chocolatedot Wispa 3 Uros 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
OCI a 24 FI*DottedLine HideNseek 3 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB BIV
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 NOM
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium 3 Uros 8 (PR) Pocci Katia EX1 CAPIB BIV NOM
OCI b 24 FI*Topspot C.Burmannii 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
OCI b 24 FI*Topspot Too Hot To Hold 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia Abs
OCI b 24 FI*Topspot Windjammer 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia Abs
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 8 (PR) Pocci Katia EX1 CAPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Pocci Katia KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB NOM
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 4
OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV
OCI n 24 FI*Old-Indian Eywa 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX3
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 No Cert
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
OLH d 24 FI*Jalecat's Inorder 4 Uros 5 (IC) Coste Louis Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
OLH f FIN*Yoyon Extreme Survivor 4 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
OLH h 24 FI*Skazki Polgara 4 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
OSH b 22 Idream 4 Uros 3 (GIC) Coste Louis Abs
OSH bs 24 FI*LeeRaus Aio Amuri 4 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana OSH bs 24
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One 4 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 10 (KAS) Coste Louis Abs
OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
OSH n FI*Pinewoods Orient Obsession 4 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis Abs
OSH n FI*Pinewoods Quest of Night 4 Uros 12 (Pennut) Coste Louis Abs
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM NOM BIS
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OSH n 03 24 FI*Pinewoods Quest Of Love 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Abs
OSH o 03 25 FI*DeLaSoul's Little Friend 4 Uros 9 (Avoin) Coste Louis Abs
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Coste Louis KM NOM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis Abs
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Coste Louis KM
PER d FI*Moondreamer's Sweet Dreams 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM BIS
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB NOM BIS
PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS NOM BIS
PER f LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars 1 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu 1 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM BIS
PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star 1 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
PER n 03 FI*Honeydew Prince Cashmere 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 13c (Määrittely) Vinkel Marina PER n 24
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM BIS
PER w 63 FI*Elrikan Elvis 1 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
RAG a FI*Maplehill's King of Hearts 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
RAG a FI*Riverknee Ocean Storm 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV NOM
RAG a FIN*Utuinen O'River North 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
RAG a 03 Angelicdolls Onni 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
RAG a 03 FIN*Maplehill's Daraya-I-Noor 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
RAG a 03 FIN*Riverknee Name Of The Game 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert Abs
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC BIV
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
RAG a 04 FI*AijaiCats Noble Nana 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
RAG b FI*Mithrandilin Faramir 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG c FI*Calamarin Queen Elisabeth 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
RAG c 03 21 FI*Calamarin Åttå 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG c 04 21 FI*Calamarin Nemo 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Leone 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
RAG d 04 FI*EnigmaDoll's Aslan 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG e FI*Dollyblues Smooth Operator 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
RAG e 04 FI*Maplehill's Abacus Jr. 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
RAG g FI*Calamarin Ålivia 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
RAG g 03 FIN*Dollicious Suzy Snowflakes 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS NOM
RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RAG j 21 FI*Calamarin Åjdå 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
RAG n Dollyfella Beautiful Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
RAG n Dollyfella Prince Charming 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
RAG n FI*Calamarin WorldWinner 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Cat's-JM Riz-Rik 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG n 04 FI*Celestial's Too Fast 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG n 04 FI*Utuinen Touch Of Harmony 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP NOM
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX3
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
RUS FI*Muskatz's Bach 3 Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 BIV
RUS FI*Zarin Ubique Kitsune 3 Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX2
RUS FI*Zarin Unique Chihiro 3 Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS BIV
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux 3 Naaras 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Pocci Katia KM
SBI a Demian Valentina 2 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
SBI a FI*Halipalleron Adventus 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
SBI a FI*Halipalleron Angelus 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX2
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
SBI a FI*Safirrubir Brave the Wind 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM
SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC BIV NOM
SBI b FIN*Zaraxe Adamnan Morris 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB NOM
SBI b 21 Hermine vom Stern Regulus 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SBI c FI*Mimitan Moonlight Shadow 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
SBI d FI*Tamus Wartburg 2 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
SBI e FI*Touchant Petit Charmeur 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
SBI f FIN*Tassuliinin Dream 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
SBI g FI*Iines-Hovi Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
SBI g FIN*Muurmauku Apollonia 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS NOM
SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
SBI n FI*Harebell Emilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX3
SBI n FI*Mimitan Endor 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
SBI n FI*Piiperön Bohemia After Dark 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX2
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX2
SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 4
SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
SBI n FIN*Nalandan Indratanila 2 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 3
SBI n FIN*Nalandan Indratanila 2 Naaras 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM BIV
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS BIV
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB NOM
SBI n 21 FI*Kirakan Restless Wind 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM BIS
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun Popcorn 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
SIA d FI*Pinewoods Orient Oberon 4 Uros 9 (Avoin) Coste Louis Abs
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
SIA n FI*Pinewoods Prince of Persia 4 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis Abs
SIA n FI*Pinewoods Prince of Persia 4 Uros 13c (Määrittely) de Bruijn Ad Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 BIV NOM BIS
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
SIB a FIN*Kestilinnan Bipari 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
SIB f 09 23 FI*Amurin Batseba 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
SIB fs FI*Kestilinnan Zini Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS BIV NOM
SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro Abs
SIB n 22 FI*Punakoivun Airut 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SIB n 22 FI*Punakoivun Airut 2 Uros 13c (Määrittely) Nissen Aase SIB n 22
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne Mitätöity Mitätöity
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
SOM n FI*Lamadegaan El Dorado 3 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM BIS
SYS a 03 21 Harly du Bois de la Plaine 4 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB NOM BIS
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC NOM
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
TUA fs 09 FI*Kralice Divina Commedia 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM NOM DISQ AGR.
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
610 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Calmès Fabrice 0
1 tuomaria.