ISROK 63. kansainvälinen kissanäyttely 29.11.2014
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.11.2014 Loppuu 29.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 5.9.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.11.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 360   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI4353970820046324
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Musti ja Mirri Areena, KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 040 549 2902, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Minna Leinonen, puh. 040 8408416, minna.leinonen@isrok.net
 
Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!

Lisätietoja

Näyttelyssä noudatetaan Kissaliton ja FIFe:n näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä. Kaikilla yli 10 kuukauden ikäisillä näyttelyyn osallistuvilla kissoilla on oltava mikrosiru ja mikrosirutodistus. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissa- lehdestä.

Häkkien koot ovat 65x65x56 cm, myös oman häkin on sovittava tähän tilaan! Oman tuplahäkin voi ilmoittaa vain mikäli siihen tulee vähintään kaksi arvostelussa olevaa kissaa. Häkit on valmiiksi numeroitu ja saman omistajan kissat sijoitetaan vierekkäin. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Kissat eivät voi yöpyä näyttelypaikalla.

Näyttelyyn ilmoittautumiset toivomme ensisijaisesti Omakissan kautta. Ilmoittautumispäivän jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net. Paperi-ilmoittautumiset osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Kuoressa tulee olla postileima viimeistään 31.10.2014.  Yhdistys pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella.

Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavalla laskulla. Paperilla ilmoittauduttaessa näyttelymaksu maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026, ISROKin jäsenet 0013. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumis- lomakkeen takapuolelle. Kaikki maksut yhdellä kuitilla!

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa vai jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 74
2 103
3 66
4 68
Kotikissat 12
Yhteensä 323

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 03 24 FI SRK LO FI*Shamirin Epic Emily Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Dream Daniella (EXO f 24)
2 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
3 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS BIV NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
4 PER d FI SK LO 14 FI*Kultaviiksen Magic Slim Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
5 PER f FI SRK LO 14 FI*Shamirin Magic Maya Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Ophelie Odelia (PER f 03)
6 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
8 PER n 22 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
9 PER n 24 FI SRK LO 14 Byron Soldeserto Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
10 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP NOM
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
10 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
12 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM BIS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
13 PER n 03 FI SRK LO FI*Shamirin Ärliga Älex Uros Avoin Anna Wilczek Abs
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Kissankäpälän Angelina (PER fs 02)
14 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
15 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
16 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB NOM
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
16 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
17 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
18 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
19 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
20 PER n 03 22 FI SRK RX FI*Shamirin Wild Wiggy Naaras International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Excellent Elvira (PER f 22)
21 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
22 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
23 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
24 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
25 MCO I / MCO a FI SRK LO 13 Battle Creek's Z'Thaiti Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
SailingCoons Zeus (MCO a) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
26 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
27 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wundervoll Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
27 MCO n 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wundervoll Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
28 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Boom Kah Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
29 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*NineTales Isabelle Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
30 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP NOM
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
31 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Pennut 4-7 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
32 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Indira Naaras Pennut 4-7 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1 NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
33 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Argia Laura Burani Ferrari KM BIV NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
33 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Youssef Khaled 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Chamberlain New Edition Uros International Premior Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
36 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
38 MCO IV / MCO a 09 23 FI SRK LO 14 FI*DraCoon Julien Picasso Uros Avoin Lene Glem EX2
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FIN*Cherry's Maine Rania (MCO n)
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
40 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Avoin Lene Glem EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales If I Were a Boy Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Supreme Premior Lene Glem KM
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Bling Bling Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
46 MCO IV / MCO a 09 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Walt Disney Uros Kastraatti Lene Glem EX4
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
48 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Kastraatti Lene Glem EX3
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Kastraatti Lene Glem EX2
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
50 MCO V / MCO e 24 FI SRK LO 14 FI*Avericoon Fiona Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x Langstteich's Evviva Lorena (MCO g 22)
51 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gemma Naaras Avoin Vladimir Isakov EX3
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
52 MCO V / MCO g 22 FI SRK LO Langstteich's Evviva Lorena Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC BIV
Langstteich's Wild Fire (MCO d) x Langstteich's WL'Evviva (MCO a 22)
53 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
54 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
55 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
56 MCO V / MCO g 23 FI SRK LO 14 FI*Maikkilan Granite Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Montana (MCO f 22)
57 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
58 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Hexamore Truewoman Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
59 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 Heart Stealer Dark Tequila Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
PL*Tinwerina Leo Messi (MCO n 09 22) x Catyscoon Vanessa (MCO d 23)
60 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Hurricane Jerry Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Daybreak's Before Darkness (MCO a 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
61 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
62 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP BIV
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
63 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC BIV NOM BIS
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
64 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Avoin Lene Glem EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
65 MCO VI / MCO g 09 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Xtremely Elegant Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
66 MCO VI / MCO g 02 63 FI SRK LO FI*Chamberlain Sweet Illusion Naaras Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Broken Dreams (MCO gs 02)
67 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACS
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
68 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGCIB
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
68 MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
69 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
70 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 14 FI*KattenHatten Amazing Grace Naaras Pennut 4-7 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Rotcat Hangover (MCO as 09 22)
71 MCO VII / MCO es FI SRK LO FI*Unikuun Lotus Eterne Uros International Premior Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGPIB
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
72 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Premior Argia Laura Burani Ferrari Abs
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
73 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FelisaRosselini Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB BIV
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
75 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
76 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
77 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*Ameliinan Sammy Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
FI*NineTales Afrosamurai (MCO es 22) x FI*Ameliinan Fara (MCO n 09 23)
78 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
79 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
80 MCO VIII / MCO ds 03 23 FI SRK LO 13 FI*BellaAmare's Ares of Love Uros Kastraatti Elena Noskova Abs
FI*DraCoon Maine Edward (MCO n 09 23) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
81 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*FollowMe Matti Mustikka Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FIN*Marmatin Quentin (NFO d 22) x FI*FollowMe Kiia Kuurankukka (NFO a 24)
82 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Lolcat's Jack Uros Kastraatti Elena Noskova NFO n 09
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
83 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Lene Glem Abs
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
84 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Matilda Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
85 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
86 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM BIV
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
86 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Youssef Khaled 1 NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
87 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Sannilan Bonaparte Uros Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Felicis Doris De Clarissa (NFO a 23)
87 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Sannilan Bonaparte Uros Veteraani Youssef Khaled 3
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Felicis Doris De Clarissa (NFO a 23)
88 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Cat'omatic Emil Uros Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
S*Seerath's Nekobasu (NFO n 24) x FIN*Cat'omatic Charming ChaCha (NFO n 09)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Hilirimpsis Joonatan Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
Carlitto Camelion*PL (NFO n 03) x FI*Hilirimpsis Misskatti (NFO n 09 24)
90 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Lolcat's Rose Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
91 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
92 NFO V / NFO d 22 FIN SRK LO FIN*Marmatin Dudley Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
Bilbo Baggins Felis Audax*DK (NFO ns 22) x Alisa Camplin Felis Audax*DK (NFO d 09 23)
92 NFO V / NFO d 22 FIN SRK LO FIN*Marmatin Dudley Uros Veteraani Youssef Khaled 2
Bilbo Baggins Felis Audax*DK (NFO ns 22) x Alisa Camplin Felis Audax*DK (NFO d 09 23)
93 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB NOM
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
94 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
95 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
96 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Fauna Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
97 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
97 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Youssef Khaled 3
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
98 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO S*Cederskogens Max Magma Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV
(N)Mariskogens Cicer (NFO ns 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
99 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
100 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
101 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SRK LO 14 Føniks Felis Jubatus Uros Avoin Lene Glem EX2
Silver Spirit Felis Jubatus (NFO ns 09 23) x Lille Stjerne Felis Jubatus (NFO n 09 22)
102 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hilirimpsis Halikatti Naaras Premior Lene Glem EX1 CAPIB
FIN*Hilirimpsis Hurlumhei (NFO a 09 22) x FIN*Hopeahännän Liljankukka (NFO ns 09 24)
103 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
104 RAG n FI SRK LO 14 FI*Ruuskatin Same Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 NOM
FI*Ruuskatin Irish Tea (RAG n) x FI*Minipeikon Eloisa Eini (RAG a)
105 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
106 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
107 RAG a FI SK LO 14 FI*Erkatin Hupu Hildig Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem Abs
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
108 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Supreme Premior Lene Glem KM NOM
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
108 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Veteraani Youssef Khaled 2
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
109 RAG b FI SRK LO 14 FI*Ruuskatin Start A Fire Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Ruuskatin Irish Tea (RAG n) x FI*Minipeikon Eloisa Eini (RAG a)
110 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
111 RAG c FI SRK LO Bobkatin Olive Oil Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x Bobkatin Wenla (RAG c)
112 RAG d FI SRK LO FI*Kivelän Aslan Mico Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Lukanpuron Berharnd (RAG d) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
113 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
114 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
115 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Bella Luisa Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
116 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGCIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
117 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
118 RAG n 03 FI SRK LO FI*Celestial's Louis Dieudonné Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
119 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV NOM
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
120 RAG n 03 FI SRK RX 13 FI*MistyMau's Chocolate Chip Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Sirmar Frontside Fire (RAG n 03) x Panacheen Giselle (RAG b 03)
121 RAG n 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
122 RAG n 04 FI SRK LO FI*Stardoll's Wind Warrior Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FIN*Stardoll's Never Say Never (RAG n)
123 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
124 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Darkie's Kireina Koutei Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 BIV
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
125 RAG n 04 FI SRK LO FI*Mayapaw's Popol Vuh Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
FIN*Mayapaw's On the rocks (RAG n) x SunriseDolls Maya Magnolia (RAG n 03)
126 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
127 RAG a 03 FI SRK LO 13 RO*Elian Rags Lace Cookie Naaras Champion Youssef Khaled EX1 CACIB
Chatandolls Toukai San (RAG n 03) x RO*Elian Rags Jelly Bean (RAG a 03)
128 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 BIV
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
129 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
130 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dolldesire's Edward Uros Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x Wattuwarpaan Laszkert Sanelma (RAG a 03)
131 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Utuinen Hot'n'Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 NOM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
132 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Youssef Khaled KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
133 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Grand International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACS NOM BIS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
134 RAG d 04 FI SK LO 14 FI*Utuinen Hot'n'Spicy Uros Pennut 4-7 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
135 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Rebel Rosebud Naaras Grand International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACS NOM
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x S*Kittah Mun-Ha Miss Belize (RAG c 04)
136 RAG g 04 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Accept Me As I Am Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
137 RAG a 03 21 FI SK LO 14 S*Gunbertus In Flames Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
S*Gunbertus Ison (RAG a 03 21) x S*Gunbertus Euphoria (RAG a 04)
138 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
139 SBI n FI SRK LO 14 FI*Felinessi Boris Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
140 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus New Beetle Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
IDP*Backkara's Globetrotter (SBI n) x FIN*Tamus Jetta Jubilee (SBI g)
140 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus New Beetle Uros Veteraani Youssef Khaled 5
IDP*Backkara's Globetrotter (SBI n) x FIN*Tamus Jetta Jubilee (SBI g)
141 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
142 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
143 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM BIS
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
144 SBI e FI SRK LO 14 FI*Aamentassu Cilo-Cilo Uros Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
FI*Oreliinan Braveheart (SBI e) x FI*Soleados Eleonora (SBI f 21)
145 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
146 SBI f 21 FI SRK LO 14 FI*Aamentassu Duordna Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Oreliinan Braveheart (SBI e) x FI*Soleados Ameelia (SBI f 21)
147 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
148 SIB IV / SIB a 03 24 FI SRK LO FI*Kesälän Helmi Orvokki Naaras Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACIB
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
149 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Aisha Canella Naaras Avoin Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAC
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
150 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
151 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX 14 FI*CottonPaw Arrow Curry Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Igora Oksana (SIB f 09)
152 SIB V / SIB f 23 FIN SRK LO FIN*Jokihelmi Benja Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Amurin Daniel (SIB d 23) x FIN*Siperiankulta Quintessa (SIB f 23)
153 SIB V / SIB d 23 FIN SRK LO FIN*Sibirskajamoja Alphard Uros Veteraani Youssef Khaled 4
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Alischa vom Bernsteinzimmer (SIB f 23)
154 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK RX 14 FI*Benmar's Pohjantuuli Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
FI*Kestilinnan Väinö (SIB d 09 24) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
155 SIB VIII / SIB ns 03 FI SRK LO FI*Kesälän Unto Utelias Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
156 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK LO 13 FI*Sipsun Veli Lauri Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FI*Tuiskutassun Hulivili (SIB n) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
157 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Kuura Naaras Avoin Argia Laura Burani Ferrari Abs
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
158 ABY n FI SRK LO Hotchocolate Cleopatra Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
159 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB BIV
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
160 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
161 ABY n FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Desirée Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
162 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
163 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
163 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 4
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
164 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
165 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
166 BEN n 24 MyArt Peaches Honeyblossom *** Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Africasia Jayashri (BEN n 24)
167 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
168 BRI n FI SRK LO FI*SamBelle's Esper Uros Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
169 BRI bs FI SRK LO 14 FI*RoundFace's Amada Miriam Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
170 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
171 BUR n FI SRK LO FI*ZirCat's Grand Canyon Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FIN*Pardofelis London Pride (BUR b) x FIN*ZirCat's Crimson Tide (BUR n)
172 BUR n FI SRK LO FI*Feirefiz Almost Easy Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x FIN*Belacane Lempi Sisko (BUR b)
173 BUR n FI SRK LO 14 FI*Arkhitekton Preludi Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kissmollin Bourree (BUR d) x FI*Bishamon JoJo Jaqueminot (BUR n)
174 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 5
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
174 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
175 BUR b FI SRK LO 14 FI*AuroraAustralis Banjo Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX2
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
176 BUR b FI SRK LO 14 FI*Beneloben Edison Eddie Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
177 BUR b FI SRK LO 14 FI*Beneloben Excellent Evita Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 BIV
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
178 BUR b FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Misty Dawn Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Arkhitekton Keichline (BUR n)
178 BUR b FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Misty Dawn Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Arkhitekton Keichline (BUR n)
179 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
179 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Siitos
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
180 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
181 BUR c FI SRK LO 14 FI*Beneloben Elegant Eugeny Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
182 BUR c FI SRK LO 14 FI*Beneloben Enjoy Emely Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
183 BUR c FI SRK LO 14 FI*TribeChristal's Ninive Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX3
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x S*Alchymist's Secret Love (BUR j)
184 BUR c FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Bhangbhangduc Uros Kastraatti Anna Wilczek Abs
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
185 BUR d FI SRK LO 14 FI*Cattish Ruby Rising Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
186 BUR e FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Jack Sparrow Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
187 BUR e FI SRK LO FI*Cattish Sweet Dreams Naaras Kastraatti Petra Cerná Abs
FIN*Tai-Hao Jekku (BUR e) x FIN*Cattish Fort Charlotte (BUR j)
188 BUR g FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Sweet Peppermint Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
189 BUR h FI SRK LO FI*Beneloben Dawiina Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*Kaiuksen Filippa (BUR h)
190 BUR j FI SRK LO 14 FI*Jigglypuff's Tia Dalma Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Sweet Dreams (BUR e)
191 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
191 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
192 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB NOM
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
193 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB BIV NOM BIS
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
194 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
195 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM BIS
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
196 CRX IV / CRX d 02 62 FI SRK LO 13 FI*Ronttilan Russian Roulette Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Bingo Jolly Rex (CRX d 03) x Nanook Straight Flush (CRX f 01)
197 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Tiramisu Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
198 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
199 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO FI*MistyMau's Aishwarya Rai Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x S*Änglarna's Crown Princess (CRX d)
200 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
201 CRX VIII / CRX ns 03 21 33 FI SRK RX 14 FI*Lubavan Eleanor Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Lubavan Beatrice (CRX n 02)
202 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
203 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SK LO 14 FI*Telltail's Jolene Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
204 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
205 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
206 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
207 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
208 DRX IX / DRX w 64 FIN SRK LO FIN*Delicatin Mai Tai Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Copperfield's Reno Madcat (DRX d) x FIN*Delicatin Euphoria (DRX w)
208 DRX IX / DRX w 64 FIN SRK LO FIN*Delicatin Mai Tai Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino Abs
FIN*Copperfield's Reno Madcat (DRX d) x FIN*Delicatin Euphoria (DRX w)
209 DRX IX / DRX w 61 FIN SRK RX FIN*Delicatin Euphoria Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
FIN*Satumetsän Tommi Roimahousu (DRX n 23) x Arsella Roxycat (DRX w)
210 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Unelma Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
211 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 14 Cezar Ostrov Koshek Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB BIV NOM
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
212 KBL I / KBL n 22 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Cat Man Do Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
213 KBL I / KBL ns 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Aslan Uros Avoin Vladimir Isakov EX2
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
214 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Anastasia Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
215 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Coco Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
216 KBL IV / KBL f 09 24 FI SK RX 14 Bobby Tail's Vishenka Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Boyarin Gremislav Grand Pompon*RU, DVM (KBL d 03 22) x Lynx Standart Vatrushka (KBL g 09 23)
217 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
218 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
219 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
220 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
221 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
222 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN SRK RX FIN*Deimos Guten Tag Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*JoJon Xifoides Topaze (MAN a 24 51) x FIN*D'manns Eyes (MAN f 53)
222 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN SRK RX FIN*Deimos Guten Tag Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
FIN*JoJon Xifoides Topaze (MAN a 24 51) x FIN*D'manns Eyes (MAN f 53)
223 MAU ns FI SRK LO Mauland Gerizah Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
Consuelo Taharqa Star Cloud (MAU ns) x Ermouthis du Fort de la Bosse Marniere (MAU ns 24)
224 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
225 OCI a 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 NOM BIS
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
226 OCI a 24 FI SRK RX Hiutaleen Alma Alatar Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
Boliviliki Gojira (OCI n 25) x Sinimiiru Lotta (OCI n 24)
227 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
228 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
228 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
229 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
230 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
231 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
232 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
233 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
234 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Tia Dalma Naaras Avoin Petra Cerná EX2
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
235 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Wendy Darling Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
236 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
237 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP NOM
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
237 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 4
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
238 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
239 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
240 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
241 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Inola Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
242 SOM n FI SK LO 14 Tamarakatz Mystical Mist-of-Kharnka Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Tamarakatz Chance-of-a-Lifetime (SOM n) x Tamarakatz Mayhem (SOM n)
243 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
243 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
244 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
244 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
245 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
246 BAL w 67 FI SRK LO FI*Ballawhane Goewyn Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Ballawhane Eboneeza (BAL n)
247 BAL e 21 FI SRK LO FI*Willicon Pupucor Wat Uros Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAP NOM
FI*Rimppakintun Aamuvarhain (OLH e 24) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
248 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Argia Laura Burani Ferrari KM NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
249 OSH n FI SRK RX FI*Sultsinan Iltasatu Naaras Supreme Champion Argia Laura Burani Ferrari KM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
250 OSH f FI SRK RX 14 EE*Il Tesoro Mio Aurora Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 No Cert
Emmanuel Lechatori (OSH w) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
251 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Supreme Premior Argia Laura Burani Ferrari KM NOM
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
251 OSH n 24 FIN SRK RX FIN*Birregin Ashita ga Choose Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Birregin Panther Fire (OSH n) x FIN*Birregin Hava Apollonia (SIA f 21)
252 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
253 OSH f 03 FI SRK LO 14 FI*Wonka Wictoria Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
FI*Choose X's & O's (SIA d 02) x Sharifa's Wild Magic (OSH n)
254 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
255 PEB V / PEB b 33 FI SRK RX 14 EE*Fantastic Glamour Queen Uros Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAP
EE*Arslan Bal Oriental Miracle (PEB b 33) x EE*Guizel Oriental Miracle (PEB n 21)
256 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
257 SIA n FI SK LO 14 EE*Cassiopea Siaoricat Naaras Nuoret 7-10 kk Argia Laura Burani Ferrari EX1 NOM
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
258 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CACIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
259 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dooris-Damina Naaras International Champion Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
260 SIA a FIN SRK RX FIN*Santuzzan Humoresque Naaras Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAP
FIN*Silvanest Fidelio (SIA a) x Larabii of Gentle Mind (SIA b 03)
260 SIA a FIN SRK RX FIN*Santuzzan Humoresque Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Silvanest Fidelio (SIA a) x Larabii of Gentle Mind (SIA b 03)
261 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
262 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
263 SYS n 01 FI SRK LO FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FI*Sultsinan Catwalk (OSH n 03)
264 SYS n 03 FI SK LO 14 Apocalyptica Calypso Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Sultsinan Elumen (OSH n 03) x Siamesis La Grande Dame (SIA b)
265 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
266 HCL Hessu Uros Kotikissat Petra Cerná 1 NOM
267 HCL Miska Petruska Uros Kotikissat Petra Cerná 2
268 HCL Rosie Rosemary Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
269 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
270 HCS Doktor Schneider Uros Kotikissat Petra Cerná 1 NOM BIS
271 HCS Emppu Uros Kotikissat Petra Cerná 3
271 HCS Emppu Uros Veteraani Petra Cerná 1 NOM BIS
272 HCS Jaki Uros Kotikissat Petra Cerná Abs
273 HCS Rolle Uros Kotikissat Petra Cerná 2
274 HCS Minttu Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
275 HCS Poppi Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino Abs
275 HCS Poppi Naaras Veteraani Petra Cerná Abs
276 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Monchacoon Elvis Isidor Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
Isidor Iron of Arbor Vitae, CZ (MCO n 22) x FI*Monchacoon Betsy (MCO n 09 22)
277 SIB IV / SIB n 03 24 FI SRK RX 13 FI*Goldenspot's Doron Uros Kastraatti Argia Laura Burani Ferrari EX1 CAP
Amur (SIB n 03 24) x FIN*Amurin Johanna (SIB n 23)
302 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Burani Ferrari Argia Laura MCO III, MCO VII, RAG d 04, RAG e 21, RAG f 03, SBI e, SIB IV, SIB IX, SIB VII, BAL e 21, SIA a, SIA n, OSH n, OSH n 24, PEB V 32
Cerná Petra ABY n, ABY o, BRI n, BRI ns 11, BUR b, BUR e, BUR j, CRX I, CRX II, CYM 51-52, DRX III, MAN 51-52, OCI a 24, OCI bs 24, OCI o 24, RUS, HCL urokset, HCS urokset, KK. vet. 38
Glem Lene RAG a, RAG b, RAG n, RAG n 21, SBI h 21, MCO IV, MCO VI, NFO II, NFO V, NFO VIII 38
Isakov Vladimir MCO V, RAG c, RAG d, RAG g 04, RAG n 03, SBI a, SIB V, BEN n 22, DRX IX, EUR ns 22, KBL I, KBL IV, MAU ns 40
Khaled Youssef MCO II, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG n 04, SBI b 21, SIB II, Kat. II vet. 37
Martinez Vizcaino Juan José ABY a, BEN n 24, BRI bs, BUR d, CRX IV, CRX VI, CRX VIII, DRX IV, DRX VI, MAN 53, OCI b 24, OCI n 24, OCI ns 24, SOM n, SOM o, Kat. III vet., HCL naaraat, HCS naaraat 43
Noskova Elena EXO n 03 24, PER a 01, PER a 02 62, PER a 33, PER d, PER f 02 21 62, PER f 22, PER n 03 22, MCO I, MCO VIII, NFO I, SBI c, SBI n, SIB VIII 29
Wilczek Anna PER f, PER f 03, PER n 01 62, PER n 03, PER n 03 24, PER n 22, PER n 24, BUR c, BUR g, BUR h, BUR n, KOR , SPH V, BAL w 67, OSH b 02 21, OSH f, OSH f 03, OSH n 24, SIA b, SIA d 21, SYS b 03, SYS n 01, SYS n 03, Kat. I vet., Kat. IV vet. 42
8 tuomaria