TUROK 22.11.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.11.2014 Loppuu 22.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 22.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.11.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.11.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- Kongressikeskus, Turku
Toimihenkilöt
Näyttelysihteerit
Kategoriat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN
kategoria III, IV ja kotikissat: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 TURKU
Yhteinen sähköposti ja puhelin: show@turok.fi, 050 534 0810

Pääassistentti Ann-Mari Kymäläinen: assistentit@turok.fi, 040 087 4120

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola: np@turok.fi, 045 674 7894

Ruusukesihteeri Taru Rannikko: ruusuke@turok.fi, 040 535 3890
 
Lisätietoja
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
-Näyttelyssä brittiläisten lyhytkarvojen erikoisnäyttely ja Breed BIS, mikäli brittikissoja on riittävästi

Ilmoittautumiset: 22.8-26.10.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteereille kategorian mukaisesti. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Siitoskissat ilmaiseksi (mikäli ei osallistu normaaliarvosteluun). Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille (kat I, II Outi, kat III, IV, KK Katja). Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn.
Ruusukkeet: Sertifikaattiruusukkeet maksulliset 2 €.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti: Maksullinen 6 €

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 145
2 192
3 206
4 145
Kotikissat 16
Yhteensä 704

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX2
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
5 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 22 FI SRK LO FI*Elrikan Oskar-Onni Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
9 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Champion Luigi Comorio Abs
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
10 EXO f 22 FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Style Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
11 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
12 EXO a 03 24 FI SK LO 14 FI*Mau-Miun First Love Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
13 EXO d 03 24 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fazer Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
14 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
15 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
16 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
17 PER n Miro' Love Supreme Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
Miro' Millennium (PER n 03) x Al-Gadir Bluemoon of Miro' (PER g)
18 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
19 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB BIV
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
20 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
21 PER a FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Deep Blue Sea Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
22 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
23 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
24 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
25 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
26 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
27 PER d 22 FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
28 PER f 24 FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart Queen Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
29 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel Eyes Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
30 PER n 02 62 FI SRK LO FI*Dirlandan IceMan Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
31 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
32 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB NOM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
33 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
34 PER a 03 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Johnny be good Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
35 PER f 02 62 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Marilyn Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
36 PER f 03 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kalimera Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
37 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
38 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
39 PER a 03 22 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
40 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
41 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
42 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
42 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 3
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
43 ACL IV / ACL n 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Decisivo DioCurl Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
44 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
45 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
46 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
47 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB NOM
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
48 ACL VIII / ACL ns 02 64 FI SRK LO FI*Dezzicat's Conamore CupCurl Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP NOM
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
49 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
49 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
50 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
51 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO FI*Zormain Ashakes Romeo Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
52 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
53 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
54 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Chupa Chups Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
55 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
56 MCO I / MCO n FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Sirius Black Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
57 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
58 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Miss Impossible Naaras International Champion Magdalena Kudra EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
59 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*SatuMainen Wiennetta Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x Lana Turner of Baydar (MCO g 22)
60 MCO II / MCO n 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Minerva Garmiva Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
61 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Cicero Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
62 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
63 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
64 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
65 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
66 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
67 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM BIV
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
67 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 2
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
68 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cinderella Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cinderella Naaras Määrittely Veikko Saarela Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
71 MCO IV / MCO n 03 23 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*MeriCoon's Giorgio Armani Uros Avoin Magdalena Kudra Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Queenie (MCO n 09)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jessica Lovejoy Naaras Avoin Magdalena Kudra Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*MeriCoon's Giselle Diamante Naaras Avoin Magdalena Kudra DISQ AGR.
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Queenie (MCO n 09)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX 14 Metsaaron Eva Braun Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 No Cert
77 MCO V / MCO f 22 S*Stortassen's Xozo Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV
Akilles Sky Beyrouth,CZ (MCO ns 22) x Purrsimphony Vienna of Stortassens*S (MCO d 22)
78 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear Naaras Avoin Magdalena Kudra Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
80 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 14 Jumbo Didziosios Kates*LT Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
Yaris Blue Perfect Basteta*LT (MCO a) x Deize Meinu Tojus*LT (MCO f 09 22)
81 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Bahama Mama Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
82 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
83 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Balin Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
84 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
86 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
87 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO 13 FI*DraCoon Love Me Helmina Naaras Avoin Tellervo Kass EX4
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
88 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Tellervo Kass EX3
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
89 MCO VI / MCO g 09 22 SE*KobbaCat's Athena Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
S*Topzy Tail's Hugo of Stortassens (MCO n 09 22) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
90 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
91 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 14 FI*SolarWind's Mother-of-pearl Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX3
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
93 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
S*Rökatten's Big Bliss (MCO n 09) x S*Mac Moni's Tingeling (MCO g 23)
94 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
95 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
96 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
97 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
98 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
99 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
99 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
100 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO FI*Iidaroosan Snow angel Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
101 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
102 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
104 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*LovelyLife ConLeche Catman Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
DK*Pleione's Leo (MCO ds 23) x FIN*Fullmoon's All I Ask of You (MCO w)
105 NEM I / NEM g FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
106 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 No Cert
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
107 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Heinuntuvan Eemelinpoika Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x SE*Pawsome Pi (NFO n 22)
108 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Laramillan Indigo Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
109 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
110 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
111 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
111 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
112 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
113 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
114 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Määrittely Veikko Saarela NFO n 02 62
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
114 NFO II / NFO n 02 62 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
115 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
116 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Little Surprise Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
117 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
118 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
119 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
120 NFO II / NFO a 09 S*Uncut Diamond Quicksilver Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
S*Grianan's Maccus (NFO d 09) x S*Uncut Diamond Drucilla (NFO a 09 22)
121 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
122 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO S*White Crystal's Ninat Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
S*Fridalas Humle (NFO n 22) x S*Madison's Inez Isadora (NFO f 23)
123 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
124 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
125 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
126 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM BIV NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
127 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
128 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
129 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*BlackOnyx Shine Uros Avoin Fabio Brambilla EX2
FIN*Suvipäivän Magni (NFO n 03 24) x FI*BlackOnyx Quickstep (NFO n 22)
130 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
131 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cnute-Cortie Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
132 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
134 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS BIV
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
134 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
135 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
136 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Suvipäivän Laureline Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Suvipäivän Itonje (NFO fs 09 24)
137 NFO V / NFO g FI SRK LO FI*Laramillan Imaginaerum Naaras Champion Pia Nyman Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
138 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
139 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
140 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
141 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS NOM
(N)Mestro's Akilles (NFO n 03 24) x S*Glömstaskogens Bia (NFO f 09)
142 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Pia Nyman EX2
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
143 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
144 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Määrittely Veikko Saarela NFO f 02 64
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
144 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
144 NFO VI / NFO f 02 64 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
145 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO FI*NordicTigers Be My Love Naaras International Champion Pia Nyman EX2
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Lumileon Saima Harmaja (NFO es 09 22)
146 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
S*Mylingens Lion King (NFO d 22) x S*Silverbells Oleana (NFO n 09 24)
147 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
148 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
149 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
150 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
151 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Summer Surprise Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
152 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS NOM
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
152 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
153 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Kastraatti Pia Nyman Abs
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
154 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
155 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
155 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
156 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX2
S*Säterjäntan's Garion (NFO ds 09 24) x SE*Holy Smoke's Mean Machine (NFO ns 24)
157 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros Champion Alessandro Ghibaudo Abs
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
158 NFO VII / NFO ns 24 S*Uncut Diamond Norton Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB BIV
S*Grianan's Maccus (NFO d 09) x S*Vildänglars Mirakelflickan (NFO ns 23)
159 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Tigerögas Survivor of Lynx-Lair Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB BIV
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
160 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB NOM
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
161 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Champion Tellervo Kass Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
162 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO 13 DonTomaso's Renesmee Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Miklagårds Gorm (NFO ns 09 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
163 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
164 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Kattilaforsens Mumlan (NFO f 22)
165 NFO VIII / NFO fs 02 62 S*Lisjöskogen's Maddy Magic Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Skuggforsen Musse Mysterius (NFO ns 01) x S*Ace of spades Afrodite (NFO fs 09 22)
166 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
DK*Starkad's Ramses II, DSM, DVM (NFO as 09 22) x S*Izawatha's Guinevere (NFO fs 09 23)
167 NFO VIII / NFO ns 03 S*Glömstaskogens Kalla Kali Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
S*Eärfalas Dogge (NFO n 09) x S*Glömstaskogens Yppiga Yvette (NFO fs 01 21)
168 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
169 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
170 NFO n 02 21 S*Glömstaskogens Iceman Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX2
S*Isgården's Astrakan (NFO d 09 24) x S*Glömstaskogens Felicia (NFO n 01)
171 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
172 RAG n FI SK LO 14 FI*AijaiCats Amazing Ami Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
173 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
174 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
175 RAG a FI SRK LO FI*Safireyes Blue Hope Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Safireyes Honey (RAG a) x S*Cats pride Dajm (RAG n)
176 RAG a FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's My Caramel Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Caramel Tiger (RAG a)
177 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
178 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
179 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
180 RAG d FI SK RX 14 FI*Tiridoll's Fire Diamond In My Hands Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Kissing Diamonds (RAG f)
181 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
182 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Domino Uros Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
183 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Vivian Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
184 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Tammikatin Baby Baloo Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
185 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Joyfull Marquese Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x Excellence Princessoffinland (RAG a 04)
186 RAG n 03 FI SK RX 14 FI*Tiridoll's Beautiful Ballerina Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Ballerina (RAG n 03)
187 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
188 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
189 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
190 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail D.Goljat Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
191 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
192 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
193 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
194 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
195 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FI*Dollicious Domino Dancing (RAG n 04) x SiempreAmar Nila of Shivali (RAG a 04 21)
196 RAG n 04 FIN SRK LO Darlinlildols Dreamcatcher Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Darlinlildols Daisy Duke (RAG n 04)
196 RAG n 04 FIN SRK LO Darlinlildols Dreamcatcher Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Darlinlildols Daisy Duke (RAG n 04)
197 RAG n 04 FI SRK LO FI*Ragtail Eerik I Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
198 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Ragtail Baron Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ruusulaakson Domino (RAG n 04) x FIN*Damuran Edith (RAG n 04)
199 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
200 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Hello Mary Lou Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
201 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's Collide With The Hearts Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC BIV
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
202 RAG a 03 FI SRK RX 14 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Starry Lady (RAG n 03)
203 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM BIS
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
204 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Barfait's Tinker Bell Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Heartbreaker (RAG n 03)
205 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Blue Stardust Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
Purr-Fect Bobby Blue (RAG a) x FIN*Tiridoll's Organza (RAG a 03)
205 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Blue Stardust Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
Purr-Fect Bobby Blue (RAG a) x FIN*Tiridoll's Organza (RAG a 03)
206 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM BIV
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
207 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
207 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
208 RAG a 04 FI SRK LO Humdolls Cosmic Girl Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Taikatuulen Yedi (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Heaven (RAG a 04)
209 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
210 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
211 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
212 RAG d 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Caramel Kiss Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
Rasberry Cream á Chardani*DK (RAG d) x FIN*Tiridoll's Caramel Love (RAG g 03)
213 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
SE*Candy Dolls Bubblizz (RAG a 03 21) x S*Shivali Darjeeling All The Way (RAG n 03)
214 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Champion Pia Nyman Mitätöity Mitätöity
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
215 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Celestial's Amore Mi Amigo Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
216 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
217 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
218 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
219 SBI n FI SRK LO 13 FI*Sic'an Topia Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FIN*Sic'an Midian (SBI a)
220 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM BIV
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
220 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
221 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
222 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
223 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
224 SBI a FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Cassiel Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
225 SBI a FI SRK LO 14 NO*Snowbuddy's Blue Charm Uros Avoin Tellervo Kass EX2
(N)Velocity's Blue Caspian (SBI a) x (N)Velocity's Delize (SBI c)
226 SBI a FI SRK LO 13 FI*Kujakeikarin Justiina Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Kurosawa Dreaming Light (SBI a)
227 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
228 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
229 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
230 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
231 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
231 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Veteraani Veikko Saarela 4
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
232 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Bambina Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
S*Kultberget's Bojan (SBI b) x FI*Mimitan Ancient Amethyst (SBI c)
233 SBI b FI SK LO 14 IT*Sweety Yowl Yumi Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Titano Zaffiri Blu, JW, DSM, DVM (SBI a) x Ugola Lady D'oro Dolceblu (SBI b)
234 SBI b S*Zemlan's Nalle Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
S*Zemlan's Edvin Nasse (SBI d) x S*Zemlan's Cindy (SBI h)
235 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
236 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
237 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
238 SBI d FI SRK LO FI*Dosis Elmer Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
239 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS BIV
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
240 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX2
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
241 SBI f S*Bibendums Spring Edition III Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
242 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
243 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
244 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM BIV
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
245 SBI n 21 SE*Candlebrights Boss of Destiny Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Birmablue Madicken (SBI a)
246 SBI n 21 FI SRK LO FI*Sic'an Rispa Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x EST*Audrey Herencia (SBI n)
247 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
248 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
249 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kimono Aicha Uros Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Tärn Kippari-Kalle (SBI a) x Marleen Klaudia*EST (SBI f 21)
249 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kimono Aicha Uros Veteraani Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Tärn Kippari-Kalle (SBI a) x Marleen Klaudia*EST (SBI f 21)
250 SBI a 21 FI SRK LO FI*Canth's Ultra Bra Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
251 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
252 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
253 SBI b 21 FI SK LO 14 FI*Sic'an Unna Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x FI*Sic'an Ruut (SBI n 21)
254 SBI c 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Kismet Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
255 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
256 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
257 SBI d 21 S*Källtäppans Zora Zoraya Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Panjandrum Creamcracker (SBI e 21) x S*Källtäppans Qute QitiQaramel (SBI d 21)
258 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Orlando Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
259 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
260 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP NOM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
261 SBI e 21 FI SRK LO 14 FI*Belagian X-File Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
262 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB NOM
S*Francesca's Issigonis (SBI a) x S*Källtäppans Zora Zoraya (SBI d 21)
263 SBI g 21 FIN SRK LO FIN*ElfQuest Galandriel Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FIN*Snow-Birman Be Able To Hug (SBI a 21) x FIN*Belagian Guinevere (SBI f)
264 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
265 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
266 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
266 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
267 SIB III / SIB n 24 FIN SRK RX FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
S*Laxforsens Vante (SIB n) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
268 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
269 SIB IV / SIB n 01 21 62 FI SRK RX 13 Intrigue Syberia Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Aristotel' Laskoviy Zver' (SIB a 03 24) x Katarina of Siberia (SIB f 03 21)
270 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 14 FI*Lumikissan RalliRaita Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
271 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Kastraatti Magdalena Kudra Abs
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
272 SIB V / SIB f FI SRK LO FI*Jäälinnan Alisa Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
273 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
274 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
275 SIB V / SIB f FI SRK RX 14 FI*Likimain A Kind of Magic Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
276 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
277 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Neiti Näpsä Naaras Määrittely Veikko Saarela SIB VI /d 09 24
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
277 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Neiti Näpsä Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
278 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
279 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX3
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
280 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Clavicus Vile Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
281 SIB V / SIB e FI SK LO 14 FI*Tammikatin Marlon Om Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
282 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
283 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Magical Queen Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX3
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
284 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB NOM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
285 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Abakan Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
286 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
287 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Maestro Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
288 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
289 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
290 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
291 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
292 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
293 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
294 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
295 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
296 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Tähtönen Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
297 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
298 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
299 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NipinNapin Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
300 SIB VIII / SIB fs 09 24 S*Solsibs Unique Qasporova Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Solsibs Qasper Stanizlovich (SIB ns 09 11) x FIN*Lumikissan Revontuli (SIB fs 24)
301 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
302 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
303 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
304 TUA V / TUA d 24 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Rosso Ruben Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
305 TUA V / TUA f FI SK LO 14 FI*Josmarin Jessenia Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
306 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
307 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
308 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO 14 FI*Felesin Wild Card Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
309 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin First Boy Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
310 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
311 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
312 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
313 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
314 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
315 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
316 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
316 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 4
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
317 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Valier's Cilla Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
318 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast Uros Supreme Champion Elin Hoffner KM
S*Abylyx Fedelini Fresco (ABY n) x S*Aucuparia's Sinope (ABY n)
319 ABY n S*Blytens Marrella Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
S*Abylyx Frutti Divino (ABY o) x S*Nekayahs Dina Dicentra (ABY n)
320 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
321 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly Naaras Champion Elin Hoffner Abs
Djousou dia King and Crusader (ABY o) x S*Aucuparia's Titania (ABY a)
322 ABY n FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras Kastraatti Elin Hoffner Abs
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
323 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
324 ABY o S*Blytens Masha Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
(N)Mayas Pride Jazz (ABY n) x S*Blytens Marrella (ABY n)
325 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
325 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 3
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
326 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
327 ABY ns FI SRK LO FI*Dweia's Caru Efe Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
S*Bodhidharma's Blackness Lightdancer (ABY ns) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
328 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan Aurinko Armas Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Yade's Fluoriitti (ABY os) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
329 BEN n 22 S*Leopardettes Celestial Dragon Naaras Grand International Champion Petra Cerná Abs
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Doreen Defender (BEN n 22)
330 BEN n 22 Laskalinas Bayaz Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
Gonewild Scorchin (BEN n 22) x Macenvi Mira Kel (BEN n 22)
331 BEN n 24 S*NorrGuld's Nike Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
QueenAnne Great BallsOfFire (BEN n 24) x S*NorrGuld's Billie Jean (BEN n 24)
332 BEN n 24 FI SK RX 14 Guru Dude Dream Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Summerside Rainmaker of Guru (BEN n 24) x Casarocca Shanti Takea (BEN n 22)
333 BEN n 24 S*Leopardettes Viola Naaras Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPS
Wildforest King (BEN n 24) x S*Leopardettes Garden of Gou (BEN n 22)
334 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x S*Bella Pardus Cheetah of Kungsgarden (BEN n 24)
335 BEN n 22 33 FI SK LO 14 FI*PurrGold Caro Carissimo Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná Abs
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x FI*SiruCats Jolie Jelena (BEN n 22)
336 BEN n 24 32 FI SRK LO 14 Oceanerix Vulcan Uros Champion Helene Lis EX1 No Cert
Vilbert Pearl of Night (BEN n 24 33) x Emily (BEN n 24)
337 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
338 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
338 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
339 BML I / BML bs 11 S*Kikirikis Makena Mikica Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Hämynhäivän Misteli (BML ns 11)
340 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Likka Naaras Avoin Helene Lis EX1 No Cert
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
341 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Hämynhäivän Misteli Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
Felis Zitteli's Rembrandt (BML bs 11) x Amy of Billabong (BML ns 11)
342 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
343 BRI n FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
344 BRI n FI SRK LO FI*Treselle's Titanium Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's JouluRauha (BSH a)
345 BRI n FI SRK LO FI*Ferme Enni Eulalia Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
346 BRI n FI SRK LO FI*SamBelle's Esper Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
347 BRI a FI SRK RX FI*Rhinestone's Scooby Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
Ollie v. Elfenfohren (BSH a) x Camilla de Muro*LT (BSH a)
348 BRI a FIN SRK LO FIN*Treselle's Artur Little Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
S*Lisebackes Hero (BSH a) x Ellinora Magic Smile (BSH a)
348 BRI a FIN SRK LO FIN*Treselle's Artur Little Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM
S*Lisebackes Hero (BSH a) x Ellinora Magic Smile (BSH a)
349 BRI a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
350 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
351 BRI a FI SRK LO 14 FI*Suvikasteen Crixus Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
352 BRI a FI SRK LO 14 FI*Enchanter's All The Way For You Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's I'm Only For You (BSH c)
353 BRI a FI SK LO 14 FI*Feronian Indigo Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX3
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
354 BRI a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX2
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
355 BRI a Martin Diamond Regnum*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM
Parker of Sweet-Brit (BSH a) x Bellamy Diamond Regnum*RU *** (BSH a)
356 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Premior Petra Cerná EX1 CAPIB BIV NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
356 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
357 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium