PIROK 117. kansainvälinen kissanäyttely 7.9.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.9.2014 Loppuu 7.9.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 8.8.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve Areena, Ratakatu 27 Sastamala
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 040 706 2191
Näyttelysihteeri: Kristiina Martikainen, show@pirok.org, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 040 523 7764
Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704

Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksu/päivä 15.6. - 3.8.2014: 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 32 €/kissa, ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Näyttelymaksu/päivä 4.8. - 8.8.2014: 40 €/kissa, ei leimakortteja! Ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita leimakorttiin oma nimesi, kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä lähetä se samantien postissa näyttelysihteerille.
Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen.
Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.  Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään.
Jos kissa mahdollisesti valmistuu näyttelyssämme, ilmoita sen nykyisessä kilpailuluokassa saatujen sertien määrä "Viesti yhdistykselle" -kenttässä.
Näyttelyluettelomme maksullinen (2€) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta.
Seuraathan myös kotisivujamme www.pirok.org

Tervetuloa Sastamalaan!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 102
2 124
3 61
4 55
Kotikissat 13
Yhteensä 355

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
RAG n 04 FI SRK LO FI*AijaiCats Glorios Gisela Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Bobkatin Naked Ned (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO f FI SK LO 14 Alsace Exotic Jitka Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
3 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
4 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
5 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
6 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
7 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
8 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB NOM
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
9 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
10 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
11 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
12 PER fs FI SRK LO Kuutsas Summer Storm Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC NOM BIS
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
13 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
14 PER d FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
14 PER d 22 FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Little Richard Uros Määrittely Thea Friškovec PER d
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
15 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
16 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel Eyes Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
17 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
18 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
19 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
20 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
20 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Eva Porat 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
21 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
22 PER n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Xscape Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
23 PER a 03 22 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS NOM
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
24 PER f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Whispers Kamikaze Love Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x ES*Ginoba Gumersinda (PER n 01 21)
25 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
26 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
27 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
28 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
29 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Eva Porat KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
29 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
30 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
31 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
32 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
33 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
34 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
34 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
35 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX FI*Dezzicat's Allegro AceCurl Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
36 MCO I / MCO n FIN SRK LO FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 No Cert
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
37 MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
37 MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
38 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
39 MCO I / MCO n FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Sirius Black Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV NOM
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
40 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*Unikuun Black Dragon Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
41 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
42 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
43 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*SatuMainen Wiennetta Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x Lana Turner of Baydar (MCO g 22)
44 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
45 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 No Cert
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
46 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Just Only One Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
48 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Hemingway's Chief Quanah Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX3
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
49 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Casanova Brown Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX2
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Tiger Lily (MCO n 09 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
52 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Konnan Koukku Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
54 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Dirlandaa Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
56 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
58 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
59 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Avoin Alexey Shchukin MCO g 09
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
60 MCO V / MCO f FI SRK LO 13 FI*SwingPop DidgeriDoo Naaras Avoin Alexey Shchukin Abs
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FIN*SwingPop Audrey Burn (MCO ns)
61 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
62 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Balin Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
63 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Zabaione Hard Rock Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
Lynxelot Quint (MCO e 22) x FIN*Raitakatin Finduilas (MCO f 22)
63 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Zabaione Hard Rock Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
Lynxelot Quint (MCO e 22) x FIN*Raitakatin Finduilas (MCO f 22)
64 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Krysos Tutti-frutti Naaras Avoin Charles Spijker EX3
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FIN*Krysos Elizza (MCO n 09 23)
65 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nadia Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC BIV NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Xita Naaras Avoin Charles Spijker EX2
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Xita Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
67 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
68 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
70 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
71 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Belinda Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
72 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Suklaa Sydän Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB GIC
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*SatuMainen Ihana Valo (MCO g 22)
73 MCO VII / MCO es FI SRK LO 13 FI*Lobellan Sebastian Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC BIV
DK*Krammekatten Basil (MCO ns 09 22) x Sheercats' Alice-D (MCO w)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin Zariel Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
75 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Halden coon's Turbo Jr Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*Halden coon's Ka (MCO n 23)
76 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Alexey Shchukin EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
77 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS BIV
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
78 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Beautiful Naaras International Premior Alexey Shchukin Abs
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
79 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
80 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
82 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Halden coon's Zoe Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
83 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
84 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon Mitätöity Mitätöity
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
86 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
87 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Éowyn Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
88 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
89 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
90 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Eva Porat EX2
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
93 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
94 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX2
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
95 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Eva Porat KM NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
96 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Premior Eva Porat EX1 CAPIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
97 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*Ka-Boom BadaBoom Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FI*Mototassun OiliSaga-Ottilia (NFO n 24)
98 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*Nenya's Shadowcat Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
S*Nenya's Melchior (NFO n 09 24) x S*Nenya's Vàna Eluinil (NFO a 09)
99 NFO IV / NFO n 01 21 63 FI SRK LO 14 Cio Cio San's Kid Galahad Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Anders II Leoncio-E (NFO n 09 23) x Cio Cio San's Van Essamae (NFO n 01)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX3
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Thindra's Princess Evelien Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x NL*Glitnir's Lady Nina (NFO a 09 24)
104 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*Thindra's Princess Jamilia Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX2
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x NL*Glitnir's Lady Nina (NFO a 09 24)
105 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
106 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
107 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
107 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
108 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
109 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
110 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 13 FI*NordicTigers Edwina Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Mototassun Viehkeä Veijari (NFO n 09 24) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
112 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
113 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
114 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
115 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS BIV
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
116 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
117 NFO VII / NFO ns FI SRK LO 14 FI*Ka-Boom BoomBox Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FI*Mototassun OiliSaga-Ottilia (NFO n 24)
118 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
119 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP NOM
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
120 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Eva Porat KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
121 RAG n FI SRK LO FI*Calamarin WorldWinner Naaras International Premior Sebastian Pruchniak Abs
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Calamarin Afrodite (RAG f 03)
122 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican BigKiss Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
123 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
124 RAG a FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Emil Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
125 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rosanne Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
126 RAG c FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DollyDays Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
127 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
128 RAG f SE*Duvemollys Flisa Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat VG1
S*Santa Claw's Taboo (RAG a 21) x S*Earth Angel's Kira (RAG f)
129 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Victor Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
130 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
131 RAG n 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mutrun Naaras Champion Charles Spijker EX2
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
132 RAG n 04 FI SRK LO FI*AijaiCats Glorios Gisela Naaras Champion Charles Spijker EX1 No Cert
Bobkatin Naked Ned (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
133 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Darlinlildols Melania (RAG a 03)
134 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
135 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Kastraatti Charles Spijker Mitätöity Mitätöity
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
136 RAG a 03 FI SRK LO Solenzara's Nino de Angelo Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Falkenwald Momo (RAG n 03) x Junko Supurrsonic*PL (RAG a 03)
137 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
138 RAG a 03 FI SRK LO FI*Rock'nRags KidOfWolver Uros Premior Sebastian Pruchniak Out of competition
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
139 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
140 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV NOM
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
141 RAG a 04 FI SRK LO FI*Celestial's Wild Child Naaras Champion Cristiano Federico Sandon Abs
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
142 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tara Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
143 RAG a 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mini Mollis Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX3
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
144 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
145 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DivaDoll Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
146 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB NOM BIS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
147 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tiger Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
148 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
149 RAG g 03 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Acting Like A Diva Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
150 RAG g 04 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Against The Rules Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
151 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
152 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
153 RAG f 03 21 FIN SRK RX FIN*Panacheen Zealous Zulu Naaras Veteraani Vladimir Isakov 4
FIN*Panacheen Jaunty Jerry (RAG n 03) x Palacedolls Rosebud (RAG d 21)
154 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
155 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
155 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
156 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
157 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
158 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Lancer Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
159 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
160 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
160 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
161 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
162 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX2
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
162 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Veteraani Vladimir Isakov 3
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
163 SBI a FI SRK LO Demian Valentina Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Hedvigian Maurice (SBI a 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
164 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Eva Porat Abs
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
165 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
166 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS BIV NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
167 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
168 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
169 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
170 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
171 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS NOM
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
172 SBI f FIN SRK LO FIN*Birmayan Vivid Empress Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
I*Faerie Kiss Leo Degrance (SBI a) x FIN*Birmayan Charlotte Russe (SBI f)
172 SBI f FIN SRK LO FIN*Birmayan Vivid Empress Naaras Veteraani Vladimir Isakov 6
I*Faerie Kiss Leo Degrance (SBI a) x FIN*Birmayan Charlotte Russe (SBI f)
173 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 NOM
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
174 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
174 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Vladimir Isakov 5
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
175 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
176 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
177 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
178 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
179 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Pirimirrin Arktis Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Sarika Choc Legend (SBI b) x FIN*Pirimirrin Usva (SBI f 21)
180 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
181 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
182 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
183 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
184 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Olivia OiKukas Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Chisu (SIB f 09 24)
185 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Charles Spijker KM NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
186 SIB III / SIB n 24 FIN SRK RX FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
S*Laxforsens Vante (SIB n) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
187 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
188 SIB IV / SIB a 09 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Ayrton Senna Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
189 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
190 SIB IV / SIB a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Balladin Nukkumatti Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*Balladin Maremiana (SIB n 22)
191 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
191 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Määrittely Eva Porat SIB V/ SIB d 23
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
192 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK RX FI*Kestilinnan Charlotta Naaras Avoin Alexey Shchukin SIB g 09 24
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FIN*Kestilinnan Elize (SIB g)
193 SIB V / SIB fy 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
194 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
195 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Routa Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak DISQ AGR.
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
196 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
197 SIB VII / SIB ds FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Fridolf Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Rosita (SIB f)
198 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
199 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
200 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
201 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB NOM
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
202 TUA I / TUA a FI SRK RX 14 FI*Elekatin Deep Blue Sea Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
203 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO 14 FI*Felesin Wild Card Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
204 TUA VIII / TUA ds 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin First Boy Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
205 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
206 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
207 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
208 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
209 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
210 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
210 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
211 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
212 BEN n 24 FI SK RX 14 S*Leopardettes Amina Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
S*Leopardettes Russian Roulette (BEN n 24) x S*Leopardettes Luna Lanfear (BEN n 24)
213 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
214 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
215 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
216 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
217 BML I / BML as 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Rakas Naaras Avoin Marteinn Tausen Abs
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
218 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
219 BRI a FI SRK RX 14 FI*Coventry's Illinois Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
220 BRI g FIN SRK LO FIN*Sinisilkin Inkivääri Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Odysseus Nimble Cat*CZ (BSH e) x FIN*Sinisilkin DeLilah Blue (BSH a)
221 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
222 BRI f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
223 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
224 BUR n FI SRK LO FI*ZirCat's Grand Canyon Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FIN*Pardofelis London Pride (BUR b) x FIN*ZirCat's Crimson Tide (BUR n)
225 BUR n FI SRK LO Wild Angel's Valenok of Seirene Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB BIV NOM
Brenwood Yandex of Wildangel (BUR b) x Wild Angel's Mary Poppins (BUR n)
226 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
227 BUR b FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyle Me Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
228 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros International Premior Thea Friškovec Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
229 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
230 BUR e FI SRK LO FI*Oliivian Zina Aberina Naaras Champion Marteinn Tausen Abs
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FI*Oliivian Xayanna (BUR g)
231 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM BIS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
232 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
233 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
234 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
235 CHA FIN SRK LO FIN*Sinimirrin Kuuraparta Uros Grand International Premior Marteinn Tausen Abs
FIN*BleudeBess Colombard (CHA ) x FIN*BleudeBess Pas de Deux (CHA )
236 CHA FIN SRK LO FIN*Souriant Anisette Ma Petite Naaras International Premior Marteinn Tausen Abs
U. Aramis de Fasel (CHA ) x FIN*BleudeBess Pineau d'Aunis (CHA )
237 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
238 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
239 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
240 CRX I / CRX ns FI SRK LO 14 Changes Liza Jane Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
241 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
242 CRX III / CRX h FI SRK LO 13 FI*Huissin Road to Ruin Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Ghost Dots (CRX n 03)
243 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
244 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
245 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK RX 13 FI*Saca's High Note Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Aladdin of Royal Fleece (CRX b 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
246 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
247 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
248 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
249 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
250 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
251 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Brunetto Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
252 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
253 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
254 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
254 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Alexey Shchukin 3
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
255 EUR a 24 FIN SRK RX FIN*Kassilan Heinäkuun Heila Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
EST*Amor Wildstar (EUR ns 23) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
256 EUR d 22 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Isoviilee Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FIN*RedDragon's Sir Ramses (EUR d 22) x FIN*Feronian Zinnia Violacea (EUR f 24)
257 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
258 EUR ns 22 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Unelmien Ulriikka Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Kassilan Qmaverinen Qtti (EUR ns) x Täplä (EUR n 24)
259 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
260 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
261 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
262 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
263 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
264 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB NOM
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
265 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
266 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
266 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
267 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
268 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
269 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
270 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
271 OCI a 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kermakalja Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
272 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
273 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
273 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Alexey Shchukin 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
274 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
275 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Grumpy The First Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
276 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
277 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
278 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
279 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
280 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Olimpia Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik My Saaga (RUS )
281 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onnenapila Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
282 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
283 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
284 RUS FI SRK LO FI*Zarin C'est la vie Naaras International Premior Vladimir Isakov Abs
FI*Zarin Shamrock (RUS ) x FIN*Zarin Querida Mandi (RUS )
285 RUS FI SRK LO FI*Zarin Fiorella Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin 4ever Primalux (RUS )
286 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Veteraani Alexey Shchukin 5
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
286 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
287 SNO n 05 FI SRK RX Destrier Alaska Knight Uros Avoin Eric Reijers Abs
Southpole JFK (SNO n 05) x Shadycombe Alaska Sky (SNO n 05)
288 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
288 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
289 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
290 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
290 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Alexey Shchukin 4
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
291 SOM o FI SRK LO FI*Amajan eAmbra Eminente Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Amajan Bonfiglia Felice (SOM o)
292 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
293 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
294 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
295 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Eric Reijers KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
296 OSH n FI SRK RX FI*Birregin Victory Ford Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB NOM BIS
HU*Pharao's Heart Figaro (OSH n) x FIN*Birregin Pas De La Fiction (OSH b 24)
297 OSH b FI SRK LO 14 FI*Eirenen Magical Choco Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP NOM BIS
FI*Miado Baran House Of Bëor (SIA b 03 21) x FI*Eirenen Arlene (OSH f)
298 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
299 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
300 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
301 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Marteinn Tausen Abs
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
302 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras International Champion Marteinn Tausen Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
303 OSH ds 24 FI SRK LO FI*DeLaSoul's King of Fools Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
FI*Keskimaan Arthion (OSH n 03) x FIN*ChicKitty Juicy Jewellery (OSH js 03 24)
304 OSH b 03 22 FI SRK RX 14 ES*Thanarat Our Lady Daphne Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Blue Moon Hippy Beat (OSH n 02 21) x Winnetou's Classic Romance (OSH f 22)
305 SIA w 67 FI SRK LO Djärf's Rosmarin Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
S*Edo Créma de Luxe (SIA w) x IDP*Djärf's Noblesse (SIA a)
306 SIA w 67 FI SRK LO 14 FI*Albapanther Blanc Pur Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x Djärf's Rosmarin (SIA w)
307 SIA w 67 FI SRK LO 14 FI*Albapanther Belle Amour Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x Djärf's Rosmarin (SIA w)
308 SIA w 67 FI SRK RX FI*Arhantin Camelia Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Norris Grand Aristos*RU (OSH w) x FI*Arhantin Louise (SIA b)
309 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
310 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dooris-Damina Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
311 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
312 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
313 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC NOM
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
314 SIA c FI SK LO 14 FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
315 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS NOM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
316 HCL Simba Uros Kotikissat Sebastian Pruchniak 1 NOM
317 HCL Aurora Naaras Kotikissat Sebastian Pruchniak 3
318 HCL Milla Magia Naaras Kotikissat Sebastian Pruchniak 2
319 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Sebastian Pruchniak 1 NOM BIS
320 HCS Hani Karkkitassu Uros Kotikissat Charles Spijker 2
321 HCS Rolle Uros Kotikissat Charles Spijker 1 NOM BIS
322 HCS Ukko Uros Kotikissat Charles Spijker Abs
322 HCS Ukko Uros Veteraani Marteinn Tausen Abs
323 HCS Poppi Naaras Kotikissat Charles Spijker 1 NOM
323 HCS Poppi Naaras Veteraani Marteinn Tausen BIS
324 HCS Vilma Naaras Kotikissat Charles Spijker 2
325 HCS Tinka Naaras Kotikissat Charles Spijker 4
326 HCS Lilli Naaras Kotikissat Charles Spijker 3
352 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa KAT I tark, EXO d 22, PER w 63, PER n, PER d, PER d 22, PER n 03, PER ns 03, PER n 03 24, PER a 03 22, PER f 03 22, PER g 21 33, MCO II, MCO IV, NFO VI, SBI d, SBI h, SBI b 21 34
Friškovec Thea KAT I tark, EXO w 62, EXO f, PER w 62, PER f, PER fs, PER n 22, PER d 24, PER fs 22 62, PER f 02 62, PER f 03, PER n 33, ABY o, BUR n, BUR b, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VI, EUR fs, EUR n 23, EUR n 24, EUR a 24, EUR ns 22, OCI a 24, OCI ns 24 37
Isakov Vladimir BEN n 22, BRI a, BRI g, BRI d 22, BRI f 22, CRX III, EUR n 22, EUR f 22, MAN 51-52, OCI b 24, RUS, SPH V, KAT II vet 35
Porat Eva KAT II tark, ACL III, ACL VIII, MCO I, NFO II, NFO IX, RAG f, RAG f 03, SBI b, SBI f, SBI g, SBI e 21, TUA I, TUA VIII, TUA IX, KAT I vet 34
Pruchniak Sebastian ACL I, MCO III, NFO III, NFO V, NFO VIII, RAG n, RAG a, RAG n 03, RAG a 03, RAG a 03, RAG g 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SIB VI, SIB IX, TUA VII, HCL 39
Reijers Eric ABY n, BML II, BUR d, CYM 51-52, EUR d, EUR ns, EUR d 22, KOR, MAU ns, OCI o 24, SNO n 05, SOM o, OSH n, OSH b, OSH f, OSH b 03 22, SIA w 67, SIA a, SIA c 31
Sandon Cristiano Federico KAT II tark, ACL V, ACL X, ACS VIII, MCO VIII, RAG c, RAG a 04, SBI n, SBI n 21, SBI d 21, SIB II, SIB VIII 34
Shchukin Alexey MCO V, MCO VII, NFO IV, NFO IV, SIB IV, SIB V, KAT III vet 34
Spijker Charles MCO VI, MCO IX, NFO I, NFO VII, RAG n 04, RAG g 04, SBI a, SBI f 21, SIB III, SIB VII, HCS 35
Tausen Marteinn BEN n 24, BML I, BUR e, BUR f, CHA, OCI n 24, SOM n, OSH a 24, OSH a 25, OSH ds 24, SIA b, SYS b 03, HC vet 31
10 tuomaria