PIROK 116. kansainvälinen kissanäyttely 6.9.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.9.2014 Loppuu 6.9.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 8.8.2014
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:30
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 470   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve Areena, Ratakatu 27, Sastamala
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 040 706 2191
Näyttelysihteeri: Kristiina Martikainen, show@pirok.org, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 040 523 7764
Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704

Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksu/päivä 15.6. - 3.8.2014: 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 32 €/kissa, ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Näyttelymaksu/päivä 4.8. - 8.8.2014: 40 €/kissa, ei leimakortteja! Ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita leimakorttiin oma nimesi, kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä lähetä se samantien postissa näyttelysihteerille.
Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen.
Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.  Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään.
Jos kissa mahdollisesti valmistuu näyttelyssämme, ilmoita sen nykyisessä kilpailuluokassa saatujen sertien määrä "Viesti yhdistykselle" -kenttässä.
Näyttelyluettelomme maksullinen (2€) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta.
Seuraathan myös kotisivujamme www.pirok.org

Tervetuloa Sastamalaan!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 136
2 125
3 109
4 81
Kotikissat 8
Yhteensä 459

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BRI c FIN SRK RX Belten's Don Sebastian Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Linford Soter (BSH c) x Belten's Afina (BSH c)
BSH f FI SRK LO FI*Coventry's Daybreak Naaras Siitos
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
KOR FIN SRK LO FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x Kal-Lee Bpee Mai (KOR )
MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Xita Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Siitos
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
RAG n 04 FI SRK LO FI*AijaiCats Glorios Gisela Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Bobkatin Naked Ned (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
SOM a FI SRK LO FI*Foxkiss Athene noctua Naaras Siitos
Voodoo av Sina Bass (N) (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SRK LO 13 FI*Mogi's Baby Be Mine Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
3 EXO f FI SK LO 14 Alsace Exotic Jitka Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
4 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM BIS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
5 EXO n 22 FI SRK LO FI*Mogi's Mother Love Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
6 EXO n 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zumba Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
7 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
8 EXO n 02 62 FI SRK RX 14 FI*Chevhill's Spanish Eyes Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
9 EXO a 03 FI SRK LO 13 FI*Mogi's Belle Bettine Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
10 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
11 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
12 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
13 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER n FIN SRK RX FIN*Amysantti Early Allert Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Precious Red Alert (PER d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
14 PER n FIN SRK RX FIN*Amysantti Early Allert Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM
FIN*Precious Red Alert (PER d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
15 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
16 PER e FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel's Touch Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
16 PER e FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel's Touch Uros Määrittely Vladimir Isakov PER e
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
17 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
18 PER f FI SRK LO 14 FI*Shamirin Magic Maya Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Ophelie Odelia (PER f 03)
19 PER g FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Feet Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
20 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
20 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Tellervo Kass 2
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
21 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
22 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros Champion Vladimir Isakov Mitätöity Mitätöity
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
23 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
24 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Excellent Elvira Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Sweet Shamira (PER f 22)
25 PER ns 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Days Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
26 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
27 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
28 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
29 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
29 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
30 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
31 PER n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Xscape Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
32 PER a 03 22 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
33 PER f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Whispers Kamikaze Love Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x ES*Ginoba Gumersinda (PER n 01 21)
34 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
35 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
36 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
37 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
38 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
38 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Åsa Carnbrand 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
39 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
40 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
41 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
42 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
44 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
45 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX FI*Dezzicat's Allegro AceCurl Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
46 MCO I / MCO n FIN SRK LO FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
47 MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
48 MCO I / MCO n FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Sirius Black Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
49 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
50 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
52 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
54 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
55 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
56 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX 14 Metsaaron Eva Braun Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
58 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Hey Jude Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
60 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
62 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
62 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Määrittely Eva Porat MCO as 09 23, Gr 8
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
63 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yéta Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
64 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
65 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
66 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Balin Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
67 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
68 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Zabaione Hard Rock Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
Lynxelot Quint (MCO e 22) x FIN*Raitakatin Finduilas (MCO f 22)
68 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO FIN*Zabaione Hard Rock Uros Veteraani Åsa Carnbrand 3
Lynxelot Quint (MCO e 22) x FIN*Raitakatin Finduilas (MCO f 22)
69 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand Abs
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
70 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC NOM
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
71 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Krysos Tutti-frutti Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX2
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FIN*Krysos Elizza (MCO n 09 23)
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Xita Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
73 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
74 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
75 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV NOM BIS
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
76 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB BIV
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
77 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Åsa Carnbrand EX1 No Cert
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
78 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Belinda Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
79 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Suklaa Sydän Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*SatuMainen Ihana Valo (MCO g 22)
80 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*Maikkilan Hiekkamyrsky Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
81 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Beautiful Naaras International Premior Åsa Carnbrand Abs
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
82 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Eva Porat EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
84 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
85 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
86 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO 13 FI*CapitalCats Moonflower Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x Løve Hulen's Maybelline (MCO f 22)
87 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX2
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
89 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
90 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
91 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
92 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
93 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
94 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX2
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
95 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
96 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
97 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
98 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
99 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
100 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
101 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
102 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Tellervo Kass Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
104 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*Nenya's Shadowcat Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Nenya's Melchior (NFO n 09 24) x S*Nenya's Vàna Eluinil (NFO a 09)
105 NFO IV / NFO n 01 21 63 FI SRK LO 14 Cio Cio San's Kid Galahad Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
Anders II Leoncio-E (NFO n 09 23) x Cio Cio San's Van Essamae (NFO n 01)
106 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX3
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
109 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cnute-Cortie Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
110 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Thindra's Princess Evelien Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x NL*Glitnir's Lady Nina (NFO a 09 24)
111 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*Thindra's Princess Jamilia Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass NFO III/ NFO n 24
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x NL*Glitnir's Lady Nina (NFO a 09 24)
112 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
113 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB BIV
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
115 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
116 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 13 FI*ArcticWilds Ever Dream Naaras Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x FI*ArcticWilds Aiming High (NFO d 22)
117 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS BIV NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
118 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
119 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Abs
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
120 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 13 FI*NordicTigers Edwina Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC NOM
FI*Mototassun Viehkeä Veijari (NFO n 09 24) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
121 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
122 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
123 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
124 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
125 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS BIV NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
126 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
127 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Avoin Eva Porat Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
128 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
129 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
131 RAG n FI SRK LO 13 FI*Hakalan Herra Töppönen Uros Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
132 RAG n FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Classic-Glamour Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x S*Harmony BlueEye Heidee (RAG a)
133 RAG n FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Ni-Gel Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Tuulikellon Pablo Picasso (RAG n 03) x S*Harmony BlueEye Rowena (RAG a)
134 RAG n FI SRK LO 14 FI*Ruuskatin Let Me Entertain You Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Ruuskatin Irish Tea (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
135 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican BigKiss Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
136 RAG n FI SRK LO FI*MistyNight Dorothea Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
137 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
138 RAG a FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Emil Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 BIV
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
139 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rosanne Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
140 RAG c FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DollyDays Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
141 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPS
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
142 RAG f FI SRK LO 14 FI*Pehmis Pirteä Pipsa Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand DISQ
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
143 RAG f SE*Duvemollys Flisa Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand DISQ
S*Santa Claw's Taboo (RAG a 21) x S*Earth Angel's Kira (RAG f)
144 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Pehmis Harald Suuri Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
145 RAG f 21 FI SRK LO 14 FI*Pehmis Kullanmuru Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
146 RAG n 03 FI SRK LO FI*Valkokullan Wolver Uros International Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Dollyblues Love Thing (RAG n) x FIN*Valkokullan Arizona Sun (RAG n 03)
147 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Victor Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
148 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
150 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
151 RAG n 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mutrun Naaras Champion Thea Friškovec EX1 No Cert
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
152 RAG n 04 FI SRK LO FI*AijaiCats Glorios Gisela Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Bobkatin Naked Ned (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
153 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Heili Naaras Avoin Thea Friškovec Abs
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
154 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail D.Goljat Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
155 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
156 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
157 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
158 RAG a 03 FI SRK LO Solenzara's Nino de Angelo Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Falkenwald Momo (RAG n 03) x Junko Supurrsonic*PL (RAG a 03)
159 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
160 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
161 RAG a 03 FI SRK LO FI*Rock'nRags KidOfWolver Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
162 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX2
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
163 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
164 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tara Naaras Avoin Tellervo Kass EX3
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
165 RAG a 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mini Mollis Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
166 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 No Cert
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
167 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Barfait's Romario Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
168 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Nevilla's DivaDoll Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Ragmanstazz Lizzie (RAG a)
169 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
170 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tiger Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 No Cert
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
171 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
172 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
173 RAG g 04 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Accept Me As I Am Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
174 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
175 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
176 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags Maxterwork! Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
177 RAG f 03 21 FIN SRK RX FIN*Panacheen Zealous Zulu Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 1
FIN*Panacheen Jaunty Jerry (RAG n 03) x Palacedolls Rosebud (RAG d 21)
178 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Eva Porat KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
179 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS BIV
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
179 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 5
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
180 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
181 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Lancer Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
182 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
183 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Supreme Premior Eva Porat KM BIV NOM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
183 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Veteraani Åsa Carnbrand 2
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
184 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Eva Porat KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
184 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Veteraani Åsa Carnbrand 4
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
185 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
186 SBI a FI SRK LO FI*Halipalleron Adalmiina Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
S*Chimär's Xavier (SBI a) x FI*Zaidoon Amanda (SBI a)
187 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
188 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX2
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
188 SBI a FIN SRK LO FIN*Zhamanen Lugnaquilla Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 4
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Chiritan Golden Princess (SBI f)
189 SBI a FI SRK LO Demian Valentina Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Hedvigian Maurice (SBI a 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
190 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC NOM
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
191 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
192 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
193 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
194 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
195 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
196 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
197 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
198 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
199 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS BIV
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
200 SBI f FIN SRK LO FIN*Birmayan Vivid Empress Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX2
I*Faerie Kiss Leo Degrance (SBI a) x FIN*Birmayan Charlotte Russe (SBI f)
200 SBI f FIN SRK LO FIN*Birmayan Vivid Empress Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 5
I*Faerie Kiss Leo Degrance (SBI a) x FIN*Birmayan Charlotte Russe (SBI f)
201 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's See You Soon Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
202 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
203 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
203 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 3
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
204 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
205 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Champion Eva Porat KM BIV NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
206 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX2
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
207 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
208 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
209 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
210 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
211 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
212 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
213 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
214 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
215 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
216 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
217 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Olivia OiKukas Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Chisu (SIB f 09 24)
218 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
219 SIB III / SIB n 24 FIN SRK RX FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea Naaras Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
S*Laxforsens Vante (SIB n) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
220 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
221 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO FI*Balladin Pikku Karhu Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x FI*Balladin Anisja (SIB n 09 22)
222 SIB IV / SIB a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Balladin Nukkumatti Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*Balladin Maremiana (SIB n 22)
223 SIB V / SIB d 23 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Ernest Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Kestilinnan Väinö (SIB d 09 24) x S*Maollich's Ezther Privetova (SIB g 22)
224 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
225 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Määrittely Eva Porat SIB fy 23, Gr.5
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
225 SIB V / SIB fy 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
226 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO FI*Sippan's Gipsy Queen Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FIN*Sippan's Donna (SIB f 09 24)
227 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
228 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
229 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
230 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
231 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Premior Eva Porat EX1 CAPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
232 TUA I / TUA a FI SRK RX 14 FI*Elekatin Deep Blue Sea Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
233 TUA V / TUA f 23 FI SRK LO 14 FI*Felesin Wild Card Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
233 TUA VII / TUA fs 24 FI SRK LO 14 FI*Felesin Wild Card Naaras Määrittely Eva Porat TUA f 24, Gr 5
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
234 TUA VIII / TUA ds 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin First Boy Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
234 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin First Boy Uros Määrittely Eva Porat TUA ds 03 22, Gr 8
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
235 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
236 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM BIS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
237 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
238 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
239 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
240 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
241 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Mira Fonsén 1
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
241 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
242 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
243 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
244 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
245 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
246 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
247 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
248 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Likka Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
249 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
250 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
251 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Champion Marteinn Tausen Abs
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
252 BRI n FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Scorpion Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
253 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC NOM
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
254 BRI a FI SRK LO 14 FI*Treselle's Valerie la Chére Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Hjördis Soliga (BSH c)
255 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
255 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
256 BRI b FI SRK LO 14 FI*Treselle's Zealous Zared Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FI*Treselle's Sparkling Rose (BSH q)
257 BRI c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
258 BRI c FIN SRK RX Belten's Don Sebastian Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
Linford Soter (BSH c) x Belten's Afina (BSH c)
259 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
260 BRI f FI SRK LO FI*Coventry's Daybreak Naaras Champion Alexey Shchukin Abs
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
261 BRI f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM BIS
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
262 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
263 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
264 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Heather Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
265 BRI o FI SRK RX 14 FI*Treselle's Walker Bighead Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
266 BRI p FI SRK LO FI*Treselle's Radomir Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's Hjördis Soliga (BSH c)
267 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Champion Eric Reijers Abs
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
268 BRI f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
269 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
270 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Oma Kulta Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
271 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
272 BUR n FI SRK LO FI*ZirCat's Grand Canyon Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX2
FIN*Pardofelis London Pride (BUR b) x FIN*ZirCat's Crimson Tide (BUR n)
273 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
274 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
275 BUR a FI SRK LO FI*Almond's Yuri Gagarin Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FIN*Almond's Ultramarine (BUR a) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
276 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
277 BUR b FI SRK LO 14 FI*Almond's Domino Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX3
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
278 BUR b FI SRK LO 14 FI*Pardofelis Ro Väl Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x FI*Pardofelis Quu-Quu (BUR n)
279 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
280 BUR b FI SRK LO 14 FI*Pardofelis Romy Schneider Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x FI*Pardofelis Quu-Quu (BUR n)
281 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros International Premior Charles Spijker Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
282 BUR b FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Misty Dawn Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Arkhitekton Keichline (BUR n)
282 BUR b FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Misty Dawn Naaras Veteraani Mira Fonsén 3
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Arkhitekton Keichline (BUR n)
283 BUR c FI SRK LO 14 FI*TribeChristal's Ninive Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x S*Alchymist's Secret Love (BUR j)
284 BUR c FIN SRK LO GB*Vervain Haruko Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
Machika True Blue (BUR a) x GB*Vervain Nienna (BUR j)
285 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
286 BUR c FI SRK LO FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP BIV NOM
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
287 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
288 BUR e FI SRK LO 14 FI*Cattish Mercury Rising Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
289 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
290 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
291 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
292 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
293 BUR h FI SRK LO FI*Genuina Osumare Odessa Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FIN*Nebula's Red Minor (BUR d) x FIN*Genuina Kea (BUR c)
294 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
294 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
295 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Sapphire Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX2
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
296 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
297 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
298 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Alexey Shchukin Abs
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
299 CHA FIN SRK LO FIN*Souriant Anisette Ma Petite Naaras International Premior Alexey Shchukin Abs
U. Aramis de Fasel (CHA ) x FIN*BleudeBess Pineau d'Aunis (CHA )
300 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
301 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
302 CRX I / CRX ns FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
303 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Liza Jane Naaras Määrittely Eric Reijers CRX ns, I
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
303 CRX I / CRX ns FI SRK LO 14 Changes Liza Jane Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
304 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
305 CRX I / CRX as FI SRK LO FI*Tajomer Blue Monday Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
306 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
307 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 PikkuPirun Blackout Uros Kastraatti Eric Reijers Abs
RO*Made In Romania A Little Red (CRX d 02) x FIN*Spectrolite LittleSureShot (CRX n 02)
308 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
309 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
310 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
311 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
312 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
313 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Deliciosa Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
314 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Burlesque Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
315 CRX VI / CRX n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Electrique Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
316 CRX VI / CRX n 03 22 FI SRK LO FI*Metsäkansan Kaukorakkaus Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Rex Dandy Ben-Gali the Blacksmith (CRX ns 09 21 33) x FIN*Metsäkansan Helmi (CRX f 03)
317 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK LO FI*Derekaz Who Is A LittleDiva Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
318 CRX VII / CRX n 21 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Cosmique Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
319 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
320 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
321 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB NOM
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
322 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
323 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
324 DRX I / DRX n FI SRK RX 14 S*Kingfishers Never Give Up Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
S*Devenly's Mr Crowley (DRX n) x Golden Elf Ornella (DRX f 03)
325 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
326 DRX IV / DRX f 03 24 FI SK LO 14 LV*Vilvarin Gerda Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Neko Nyan Koteria*PL (DRX d) x LV*Vilvarin Diora (DRX n 09 21 32)
327 DRX VIII / DRX n 03 32 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's KindKarma Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
328 DRX IX / DRX w 64 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's JingleJewel Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's GlitterGlow (DRX w)
329 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
330 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
331 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
332 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
333 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
334 EUR n 24 FI SRK RX FI*Kassilan Peräkammarin Poika Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FIN*Kassilan Heinäkuun Heila (EUR a 24)
335 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
335 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Mira Fonsén 5
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
336 EUR a 24 FIN SRK RX FIN*Kassilan Heinäkuun Heila Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen Abs
EST*Amor Wildstar (EUR ns 23) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
337 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
338 EUR ns 22 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Unelmien Ulriikka Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen Abs
FI*Kassilan Qmaverinen Qtti (EUR ns) x Täplä (EUR n 24)
339 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
340 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
341 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
342 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
343 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Q-T Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
344 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Palat Pai Jit Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 BIV
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
345 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
346 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
347 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
348 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
349 KOR FIN SRK LO FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah Uros Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x Kal-Lee Bpee Mai (KOR )
350 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
351 CYM 51-52 / CYM ns 09 24 51 FI SRK RX 14 FI*Caaleigh April Mist Naaras Määrittely Eric Reijers MAN ns 09 24 51
Caitria's Bandit Bandinni (CYM n 09 22) x FI*Caaleigh Rosabell (MAN fs 09 23 54)
351 MAN 51-52 / MAN ns 09 24 51 FI SRK RX 14 FI*Caaleigh April Mist Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
Caitria's Bandit Bandinni (CYM n 09 22) x FI*Caaleigh Rosabell (MAN fs 09 23 54)
352 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB NOM
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
353 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
354 MAU n 24 FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Panya Pebatma Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x Ghalia de la Grande Pyramide (MAU n 24)
355 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
356 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
357 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
358 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
359 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
360 OCI a 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kermakalja Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
361 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
362 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
362 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
363 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Grumpy The First Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
364 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
365 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV NOM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
366 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
367 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
368 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
369 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
370 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
371 RUS FI SRK LO FI*Zarin Fiorella Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin 4ever Primalux (RUS )
372 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
372 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Supreme Premior Eric Reijers KM BIV NOM BIS
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
373 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
373 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
374 SOM n FI SRK RX FI*Amajan Fede Favoloso Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
S*Fauve No 13 Baby (SOM n) x FI*Amajan Duchessa Dora Divina (SOM n)
375 SOM n FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Corvus corax Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
376 SOM n FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Cissa thalassina Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
377 SOM n FI SRK LO 14 S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
S*Fauve Alec Eiffel (SOM n) x S*All Inclusive Jagoda (SOM n)
378 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
378 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
379 SOM n FI SRK LO W'Moritz von Rankwald*CH Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
SE*Dajlos Zero (SOM n) x Thana von Rankwald*CH (SOM n)
380 SOM a FI SRK LO FI*Foxkiss Athene noctua Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Voodoo av Sina Bass (N) (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
381 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 BIV
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
382 SOM a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Dianthus Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX2
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
383 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
384 SOM a FIN SRK RX FIN*Kisompa's Heliodoro Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Kisompa's Giancarlo (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
385 SOM p FI SRK LO FI*Foxkiss Buteo lagopus Uros Grand International Premior Charles Spijker Abs
FIN*Bluestream's Zis'han (SOM p) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
386 SOM ns FIN SRK LO FIN*Walimain Darion Uros Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS
S*Kattifnatts Oliver Walimai (SOM as) x Honey Walimain S ze Svobody *CZ (SOM ns)
387 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
388 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
389 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
390 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS NOM
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
391 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
392 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM BIS
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
393 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
394 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
395 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
396 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras International Champion Thea Friškovec Abs
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
397 OSH b 02 FI SRK LO 14 FI*Pinewoods Sugar and Spice Uros Pennut 4-7 kk