Satakissa 11. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 29.2.2020 Loppuu 29.2.2020
Ilmoittautuminen alkaa 15.11.2019 Ilmoittautuminen loppuu 24.1.2020
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 14:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.2.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti satakissa.show@gmail.com
Paikka Kivikylän Areena
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö, lisätilat, myyntipaikat ja mainokset: Jonna Sivonen judges.satakissa@gmail.com


Näyttelysihteerit: Pia Hassell ja Piia Anolin-Niemi: satakissa.show@gmail.com

Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym): Pia Vainionpää satakissa.rahat@gmail.com

Ruusukkeet ja palkinnot: Piia Anolin-Niemi ja Pia Vainionpää satakissa.sihteeri@gmail.com

Pääassistentti: Jarno Mustonen, assistenttihakemukset jarmus1972@gmail.com

Hyvinvointi- ja hygieniavastaava: Päivi Mustonen


Lisätietoja Paikka: Kivikylän Areenan lämmin juhlatila, Nortamonkatu 23, 26100 Rauma.
Erikoishinta kahdelle päivälle 15.11 – 31.12.2019 ilmoittautuville 2 päivää yhteensä: 70 € kissa, Satakissan jäsen 60 € kissa Näyttelymaksu/kissa: 37€, Satakissan jäsenet 34€, ei-FIFe -kissat 50 €. Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä. Kaverikissa 10€ (Ei omaa häkkipaikkaa).
TEE JOKAINEN ILMOITTAUTUMINEN ERIKSEEN!

Ensisijaisesti OmaKissan kautta https://omakissa.kissaliitto.fi/ (maksetaan OmaKissan ohjeiden mukaan) tai paperilomakkeella postitse suoraan näyttelysihteerille: Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, jolloin Näyttelymaksu maksetaan Satakissan tilille FI28 5700 8120 3340 03, käyttäen viitettä 3065. Karsinta tapahtuu maksupäivän mukaan.
Ilmoittautuminen on sitova Omistajat tuovat itse näyttelyhäkit. Häkin min. koko 50 x 50 x 50 cm. Yksi pöytäpaikka yhdelle kissalle.
Näyttelyn järjestäjä tarjoaa vain pöytäpaikan (65 x 65 cm) EI häkkiä. Häkin on mahdollista vuokrata yhdistykseltä hintaan 6 € / päivä tai 10 € / viikonloppu, lisätila oman paikan vierestä 25€, valmiiksi varatut vierekkäiset häkkipaikat 3 € / yksi paikka Paikkoja on rajoitetusti, sitovat varaukset näyttelypäälliköltä.
MIKÄLI HALUAT VUORATA HÄKIN, TYHJÄN PÖYTÄPAIKAN tai VIEREKKÄISET PAIKAT, NIIN OLETHAN ENSIN YHTEYDESSÄ NÄYTTELYPÄÄLLIKKÖÖN SÄHKÖPOSTITSE: judges.satakissa@gmail.com. Vasta sen jälkeen voit ilmoittaa kissasi normaalisti näyttelyyn ja valita lisäpöytäpaikan tai vuokrahäkin. Kirjoita lisätiedot kenttään, että asiasta on sovittu näyttelypäällikön kanssa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 62
2 73
3 66
4 82
Kotikissat 11
Yhteensä 294

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1926723 Kis' Herbas Paco of Ayser Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Canastalion Nacho of Kis' Herbas (PER e) x Kis' Herbas Paolinna (EXO n)
3 EXO n FI SK LO 1924673 FI*Snowcatcher Moonstone Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP NOM
FI*Kermaviiksen Hermes (PER a 03) x FI*Chevhill's Paloma (EXO n)
4 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
6 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
7 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
8 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
9 EXO f 21 33 FI SK LO 1821094 Ayser's You Against You Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
10 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
10 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Kai Ruonala 4
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
11 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
12 PER d FI SK LO 1509133 FI*Kultaviiksen Odessa Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
13 PER ns FI SK LO 1926102 FI*Kultaviiksen Smokey Wilson Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
14 PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
15 PER n 24 FI SK LO 1926735 FI*Ayser's North Star Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
16 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
18 PER g 03 FI SK LO 1927127 FI*Epiones Masters Know How to Camouflage Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
19 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
20 PER e 33 FI SK LO 1926505 Sinihuiskan HurlumHei Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Sinihuiskan Fenix (PER n 33) x Endless Tale Be a Dream (PER e 33)
21 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
22 PER d 21 33 FI SK LO 1820725 FI*Yashar's Draco Uros Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
23 RAG n FI SK LO 1822196 FI*Maplehill's Greatest Joy Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
24 RAG n 03 FI SK LO 1926132 FI*Valkokullan Tornero Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 1926398 FI*Ragtail Xara Mirabella Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Dollyblues Make It Happen (RAG n 03) x FI*Ragtail Rihanna (RAG a 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Zvezdan Memedov KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
31 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB NOM
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 1926888 Gayaneh Uberella arrabiata Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Poptart (RAG a 03)
33 RAG b 03 FI SRK LO 89386 FI*Mulberry Mighty Adventurer Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
34 RAG b 04 FI SK RX 1924084 FI*Mulberry Mighty Fazerina Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 No Cert
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Mulberry Mighty Adventurer (RAG b 03)
35 RAG b 04 FI SK RX 1924082 FI*Mulberry Mighty Kitkat Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Mulberry Mighty Adventurer (RAG b 03)
36 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
37 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
37 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Kai Ruonala 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
38 SBI n FI SK LO 1926847 EE*Mercurius Alsiade's Fleur Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Bismark Alsiade's Fleur (SBI n) x EE*Jacintha Alsiade's Fleur (SBI b)
39 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
40 SBI c FI SK RX 1822430 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras International Champion Zvezdan Memedov Abs
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
41 SBI d FIN SRK LO 79944 FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
42 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
42 SBI f FI SRK LO 85163 FI*Rais-Kis Aurora Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
43 SBI f FI SRK LO 86637 FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
43 SBI f FI SRK LO 86637 FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Veteraani Kai Ruonala 2
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
44 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
45 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
46 SBI n 21 FI SK LO 1923163 FI*Pirimirrin Neckar Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
47 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
48 SBI b 21 FI SK LO 1926722 S*Golden Beauty's Viggo Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM
S*Kilenskogens Zorro (SBI b) x S*Golden Beauty's Tuva-Lisa (SBI c 21)
49 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
50 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
50 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
51 ACL IV / ACL a 03 24 FI SK RX 1925879 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen Uros Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB NOM
Sugar Curl Cupcake (ACL a 24) x FI*Siriuksen XiangCurl (ACL n 03 24)
52 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK LO 1925550 FI*Siriuksen AlfaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
53 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 1612988 FI*Debals KooMikko Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
54 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Premior Kai Ruonala EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
55 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
56 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
57 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
60 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
61 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS BIV
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
62 MCO V / MCO d LV*BBMC Gabriel My Angel Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
63 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926865 FI*Mahtitassun Qjalla Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
64 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926863 FI*Mahtitassun Qtamolla Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
64 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926863 FI*Mahtitassun Qtamolla Uros Määrittely Kai Ruonala MCO d 23
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
65 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1926861 FI*Mahtitassun Qinusqissa Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
66 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
67 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
68 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
69 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 1508702 FI*Krysos One Undercover Cat Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
70 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
71 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924327 FI*KhalDrogo's Looks That Kill Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
72 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1508697 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Kai Ruonala Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
73 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1924325 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels Naaras Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
75 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1819551 FI*Mahtitassun KainoVieno Naaras International Champion Henry Hornell Abs
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
76 NEM I / NEM f FI SK LO 1819786 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
77 NEM I / NEM f FI SK LO 1819785 FI*NonServiam Black Winter Day Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
78 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Avoin Kai Ruonala Abs
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
79 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1925626 FI*NonServiam Desire of Disheartenment Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x FI*NonServiam Butterfly Effect (NEM f)
80 NEM II / NEM n 09 FI SK LO 1923619 FI*NonServiam Covetous Glance Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
81 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
82 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508453 FI*Tupuliinin Titanic Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
83 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
84 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
84 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
85 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
86 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
87 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925675 FI*Debals ArvaaCosca Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 BIV NOM
FIN*Kalliopirtin Vili (NFO ns 09) x FI*Debals Jemina (NFO n 09 22)
88 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
89 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
90 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
91 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
93 NFO V / NFO f FI SK LO 1926846 Tordal's Elsa Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
Nelwin Luciano (NFO d 09 22) x S*Zygot's Wiki-Waki-Woo (NFO n 09)
94 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
94 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
95 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1926530 IT*Norr Venn's Eric Clapton Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC BIV NOM BIS
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
96 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1925309 FI*Ratakatin Björn Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
97 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
98 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
99 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
100 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 NOM BIS
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
101 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
102 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821382 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
102 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821382 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Siitos
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
103 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1926175 FI*Jylhäkallion Emma Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Jylhäkallion Blacky (SIB n 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
104 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821380 FI*Jylhäkallion Bernard Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
105 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
105 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
106 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 1821384 FI*Jylhäkallion Bianca Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
107 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 1402438 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Henry Hornell KM BIV
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
108 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
109 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
110 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
111 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1925573 FI*SoulSibster's CinnaMona Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*SoulSibster's AmuseMe (SIB f 09)
112 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
113 SIB VII / SIB gs 24 FI SK LO 1821060 FI*Sippan's Pamela Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
114 SIB VIII / SIB ns 09 FI SK LO 1820628 FI*Sippan's Othello Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
115 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1614240 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
116 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1924072 FI*Felesin Alicia Keys Naaras Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
116 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1924072 FI*Felesin Alicia Keys Naaras Määrittely Kai Ruonala TUA as 24
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Erja Lyytinen (TUA n 24)
117 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
118 BLH ns 11 FI SK LO 1822121 MCB'Cats Obsidian Snow Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
MCB'Cats I Like Walt D (BLH ns 11) x MCB'Cats Jolie Victoire (BSH ns 11)
119 BLH ns 11 FI SK LO 1926293 FI*Menzoberanzan's Skywarp Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM
FI*Huntercat Prince Benjamin (BLH ns 11) x MCB'Cats Obsidian Snow (BLH ns 11)
120 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
121 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
122 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Premior Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
123 BSH e FI SK LO 1926740 FI*Feronian Nightshade Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
124 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
124 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Henry Hornell 4
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
125 BSH b 22 FI SK LO 1924927 FI*Sarellin Piper Elizabeth Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker Abs
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Sarellin Ginevra Molly (BSH f 22)
126 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
127 BSH ns 11 FI SK RX 1717339 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)
128 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Supreme Champion Charles Spijker KM NOM BIS
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
129 BUR n FI SK RX 1924625 FI*Ninelli's Herra Haribo Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Ninelli's Nymphadora Tonks (BUR b)
130 BUR n FI SK LO 1926981 FI*Oliivian Ilmatar Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
FI*Flea's Waka Noa (BUR n) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
131 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
132 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
133 BUR b FI SK LO 1822474 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
134 BUR c FI SK LO 2027962 Bjelke's Tornado Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
Bjelke's Qualification (BUR c) x Myricaz Sweetie Pie (BUR j)
135 BUR c FI SK LO 1926139 FI*Feirefiz Blame It On The Moon Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
136 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
137 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC NOM BIS
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
138 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
139 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
140 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
141 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
142 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS NOM
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
142 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
142 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Veteraani Henry Hornell 2
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
143 EUR g FI SK RX 1924866 FI*Kissakallion Sandra Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
144 EUR ds FI SK RX 1509951 FI*RuusuLinnan Björn Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
145 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
146 EUR f 24 FI SK RX 1924869 FI*Kissakallion Sigrid Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
147 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
148 EUR g 24 FI SK RX 1924867 FI*Kissakallion Selinda Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
149 EUR ns 24 FI SK RX 1926194 FI*Lumihelmen Kaunokainen Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Lumihelmen Ilopilleri (EUR ns 22)
150 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS NOM
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
151 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
151 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
152 KOR FI SRK LO 38988 FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
152 KOR FI SRK LO 38988 FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Veteraani Henry Hornell 3
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
153 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
154 MAU ns FI SK LO 1614035 Nalittna Daenerys Targaryan Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
Egyptsila Juri Gagarin of Nalittna (MAU ns) x FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq (MAU ns)
155 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
155 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Charles Spijker 1 NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
156 MAU n 24 FI SK LO 1923649 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin Uros Avoin Alexey Shchukin Abs
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
157 MAU n 24 FI SK LO 2027980 AstartesMau Macsen Wledig Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Leo de Denderah (MAU n 24) x Geniemau Lady Charlotte (MAU n 24)
158 MAU n 24 FI SK LO 1923650 FI*Anjupia's Aberystwyth Anwell Awst Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
159 MAU ns 24 FI SK LO 1819919 SE*Hayawani's Ammon Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
160 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
161 MAU ns 24 FI SK LO 1924435 FI*Chai-lai Maia Mingan Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Lord MauAlSahraa Schamway, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Heqet Habibah (MAU ns 24)
162 MAU ns 24 FI SK LO 1926719 FI*Tatsutan Bento Ma-Nanu Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
FI*Walidah Canopus (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
163 MAU ns 24 FI SK LO 1611559 FI*CatNmaus Chausiku Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM BIS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
164 MAU ns 24 FI SK LO 1923992 FI*CatNmaus Glitter Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Diva (MAU ns 24)
165 MAU ns 24 FI SK LO 1717974 FI*Chai-lai Heqet Habibah Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX2
FI*Felesin Nefertum (MAU ns 24) x Nalittna Daenerys Targaryan (MAU ns)
166 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
167 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
168 SIN FI SK LO 1715906 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
169 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS BIV NOM
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
170 SIN FI SK LO 1926223 FI*Anjupia's Changa Cantik Cauman Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin Abs
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
171 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
172 SIN FI SK LO 1716766 FI*Chai-lai Energetic Ellie Naaras Kastraatti Alexey Shchukin Abs
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
173 SRL II / SRL b 09 FI SK RX 1925417 FI*Cisciscats Bruno Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
174 SRL IV / SRL d 03 FI SK RX 1925418 FI*Cisciscats Benzo Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
175 ABY n GIC S*Cat Claw's Master-Class JW Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM BIS
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x SC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie (ABY n)
176 ABY n SE*Sockerkringlans Simona Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Cat Claw´s Lord of Light (ABY n) x Sockerkringlans Esmeralda (ABY o)
177 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM BIS
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
178 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
179 ABY n S*Aloysius Velvet tigerlily delight Naaras Premior Henry Hornell Abs
Brunnbäcken's Hrafninn (ABY n) x S*Aucuparia's Khoisan (ABY o)
180 ABY o SE*Sockerkringlans Esmeralda Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS NOM
S*Primuz-Zezam Luzifer (ABY n) x S*Rubensborg Jasmin (ABY o)
181 BAL a 21 FI SK LO 1718985 FI*Willicon Dove Baby Dove Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
182 CRX I / CRX n FI SK LO 1926667 FI*Claypond's Olga Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
Dominic Shironeko of Claypond's (CRX a) x Yasniye-Ochi Galochka (CRX n 24)
183 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
183 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
184 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
185 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1926708 LV*Kotinuca Double Coffee Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
UA*Zolota Hvilya Delightful Gift (CRX d 01 33) x LV*Kotinuca Bonneville (CRX f)
186 CRX II / CRX b 02 64 FI SK LO 1926373 FI*Merivirran Excellent Mischa Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX2
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Bounty Magic Rivendell (CRX n 02)
187 CRX II / CRX n 01 64 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM BIS
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
188 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 1717357 Vesper Mon Sasti*PL Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Joliwave French Lover (CRX n 01) x Ginger Mon Sasti*PL (CRX f)
189 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1404902 FI*Jokikatin Soleil Soleil Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP NOM
FI*Gaala-Star Amor (CRX d 01) x S*Änglarna's Estelle (CRX d)
190 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925980 FI*VeeKasin Ilari Vaara Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
191 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925979 FI*VeeKasin Ilona Vaara Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
192 CRX VII / CRX n 21 33 FI SK LO 1926714 FI*Villains When We're High Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Dominic Shironeko of Claypond's (CRX a) x FI*Claypond's Hilla V (CRX b 21 33)
193 CRX IX / CRX w 61 FI SK LO 1925701 FI*KittyLady's Terkel in Trouble Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Happiness Of The Katakuris (CRX w)
194 DRX II / DRX b 09 FI SK LO 1821329 FI*WildWilderness Einstein Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Raya's Domino (DRX n 09) x FI*Åbodas Olivia (DRX b)
195 DRX III / DRX f FI SK RX 1822785 FI*Åbodas Seedling Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Hera (DRX f)
196 DRX V / DRX a 24 FI SK LO 2027593 SE*Recce Pod Super Zajtjik Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB NOM BIS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
197 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
197 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
198 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
199 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB NOM
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
199 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Siitos
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
200 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
201 OSH n FI SK LO 1926767 FI*Chellamanis Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Blanca (OSH n)
202 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB BIV NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
202 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
203 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
204 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
205 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
205 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
206 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
207 OSH f FI SK LO 1716097 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
208 OSH f FI SK LO 1820332 FI*BlackDevil's Beauty and The Beast Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
209 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
210 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Charles Spijker Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
211 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
212 OSH h FI SK LO 1926762 Apocalyptica Mamma Mia Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak Abs
Yantar Oriclis (OSH o) x Santa Barbara Chrysolite (OSH f)
213 OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
214 OSH n 24 FI SK LO 1926416 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
215 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
215 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
216 OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
217 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Avoin Ireneusz Pruchniak Abs
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
218 OSH d 24 FI SK LO 1924606 FI*Chellamanis Roberta Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak Abs
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
219 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
220 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
220 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
221 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
221 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
222 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
223 OSH n 03 FI SK LO 2027180 Matylda Perly Orientu*PL Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Apocalyptica Apollo (OSH n 03) x Yasmine Perly Orientu*PL (SIA b)
224 OSH b 03 FI SK RX 1926494 FI*Chellamanis Salvador Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
225 OSH b 03 FI SK LO 1926426 FI*Vintterin Kukka-Inkeri Jaanantytär Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Ardales Elois Agraciado (OSH b 03) x FI*Vintterin Jaana Miinantytär (SIA b)
226 SIA w 67 FI SK LO 1926422 FI*Vintterin Irmeli Vapuntytär Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
227 SIA w 67 FI SK LO 1924337 FI*CasaGatitos Bilbo Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP NOM
FI*Hämynhäivän Amer Ammar (OSH w) x FI*CasaGatitos Adanel (SIA n)
228 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
228 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
229 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Henry Hornell KM BIV
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
230 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
231 SIA n FI SK LO 1924334 FI*CasaGatitos Benedict Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Hämynhäivän Amer Ammar (OSH w) x FI*CasaGatitos Adanel (SIA n)
232 SIA n 21 FI SK LO 1926418 FI*Vintterin Simo Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
233 SIA d 21 FI SK LO 1819164 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
234 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
235 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
236 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM BIV
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
236 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
237 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
238 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
239 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
240 HCL Masi Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 3
241 HCL Santtu Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM
242 HCL Traks Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
242 HCL Traks Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM
243 HCL Miisa Naaras Kotikissat Kai Ruonala 2
244 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Kai Ruonala 1 NOM BIS
244 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Alexey Shchukin 1 NOM BIS
245 HCL Turbo Naaras Kotikissat Kai Ruonala Abs
246 HCS Mosse Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 4
247 HCS FI SK RX 2028273 Lumihelmiina Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 2
248 HCS Sissi Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 1 NOM BIS
249 HCS Sirkku Naaras Kotikissat Zvezdan Memedov 3
279 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hornell Henry MCO IV, MCO IX, MCO VII, NFO II, NFO VI, SIB V, ABY n, CRX VII, OSH e, OSH n, OSH p 25, SIA n, SOM o, VET 3 44
Koskenkangas Marjatta EXO n 24, PER ds 11, PER e 33, PER f 33, PER n 01 62, PER n 33, RAG n, RAG n 04, SBI b, SBI d, SBI f, SBI n, ACL VIII, MCO VI, NEM I, SIB IV, SIB VI, HCL, VET 1, VET 4 35
Memedov Zvezdan EXO g 22, EXO n 22, PER d, PER d 21 33, PER g 03, PER n, PER n 24, PER ns, PER w 62, RAG a 03, RAG b 04, RAG n 03, SBI c, SBI n 21, ACL IV, MCO V, NFO III, NFO IX, NFO V, SIB VII, HCS 35
Pruchniak Ireneusz BML I, BSH a, BSH f, BSH n, BUR c, BUR d, BUR n, EUR ds, EUR f 24, EUR g, MAN 51-52, MAU ns, OCI n 24, CRX I, DRX III, OSH d 24, OSH h, OSH n 03, SIA n 21, SIA w 67, SOM n, VET 2 41
Ruonala Kai MCO V (13c), TUA VII (13c), ACS III, MCO II, MCO III, MCO VIII, NEM II, NFO IV, SIB I, SIB III, SIB VIII, TUA VII, HCL, VET 1, VET Kotikissat 34
Shchukin Alexey CYM 51-52, EUR f 22, EUR g 24, MAU n 24, MAU ns 24, OCI b 24, SIN, SRL II, BAL a 21, CRX II, DRX V, OSH a, OSH b 03, OSH c 24, OSH n 24, SIA d 21, VET Kotikissat 37
Spijker Charles EXO f 21 33, EXO g 03 23, EXO n, PER n 22, RAG a 04, RAG b 03, RAG d 04, SBI b 21, SBI e 21, SBI h, BLH ns 11, BSH b 22, BSH e, BSH ns 11, BSH ny 25, BUR b, BUR f, EUR ns 24, KOR, SRL IV, ABY o, CRX IV, CRX IX, DRX II, OSH a 24, OSH f, VET 3 41
7 tuomaria