SUROK 165. international catshow 25.1.2020
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2020 Loppuu 25.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Loimua (ex-Elenia) areena, Hämeenlinna
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 126
2 164
3 175
4 145
Kotikissat 9
Yhteensä 619

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin Määrittely kat. 3, BEN n 22, BLH n 03, BLH ns 11, BSH a, BSH d, BSH g, BSH n, BUR c, BUR f, BUR n, EUR n 24, MAN 53 36
DelaBar Pam MCO II, MCO VI, NEM I, NFO III, SIB VI, TUA IX, TUA VII, VET 1 40
Hietala Sanna BEN n 24 33, BEN ns, BLH a 03, BLH f 03, BSH ay 11, BSH bs 33, BSH f 22, BSH ns 11, BSH o 21 33, CYM 51-52, EUR a 02 62, EUR d, EUR e 03, EUR f 24, EUR g 24, KBL I, OCI n 24, OCI ns 24, HCL 34
Hämäläinen Satu Määrittely kat.3, BSH c, BSH f, BSH ny 25, BUR b, BUR e, EUR a, EUR as 23, EUR ds, EUR f 22, EUR g, EUR g 03, MAN 51-52, OCI a 24, OCI bs 24, OCI o 24, SRL III 37
Isakov Vladimir Oppilas, Määrittely kat. 1, EXO a, EXO f 03 22, EXO g 22, EXO n 22, PER d, PER d 22, PER f, PER fs, PER ns, RAG a, RAG d 21, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI e 21, SBI n 21 31
Komissarova Olga Määrittely kat. 2, MCO VII (13c), MCO III, MCO VII, NEM II, NFO IV, SIB VII, VET 4 40
Koskenkangas Marjatta LPL V, MCO I, MCO IV, MCO VIII, NFO I, NFO IX, NFO V, SIB IV, SIB VIII, HCS 36
Lindelöf Sirpa Määrittely kat. 2, NFO II, NFO VII, NFO VIII, SIB I, SIB IX, SIB V, BUR a, BUR d, BUR h 35
Reiter Helene Oppilas, BAL b 21, BAL w 67, CRX IV, DRX I, OLH c 25, OLH ns 24, OSH b 24, OSH n 25, RUS, SIA c 21, SIA f, SIA n, SIA n 21, SOM o, SPH II, THA n 31
Roca Folch Yan ABY o, CRX III, CRX VII, CRX VIII, GRX II, OSH n 03, OSH n 24, OSH ns 24, SIA w 67, SOM n, SPH V, VET 3 39
Romero Aliosha EXO a 24, EXO f, EXO n 03 22, EXO n 24, PER f 24, PER fs 03 23, PER n 22, PER w 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG d, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI f, SBI h, SBI h 21, TUV d 61-63 40
Roth Marianne BEN n 24, BML I, BSH b, BSH b 22, BSH b 33, BSH e, BSH ny 11, EUR f, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I, VET 3 39
Scaglia Marco ABY n, BAL c, CRX I, CRX V, DRX III, OSH a 24, OSH b 03, OSH d 24, OSH f 24, OSH n, SIA a, VET Kotikissat 31
Stoa Caroline ABY a, ABY p, BAL a 21, CRX II, CRX VI, DRX V, DRX VIII, OLH c 03 24, OSH a 25, OSH c 24, SIA c, SIA n 03, SPH IV, VET 2 36
Sundqvist Malin Määrittely kat. 1, EXO e 03 24, EXO g, EXO n, EXO n 03 24, PER ds 03 22, PER ds 11, PER e 33, PER es 02 62, PER f 03 22, PER f 33, PER n, PER n 01 62, PER n 24, PER n 33, RAG d 03 21, RAG d 04, RAG g 04 21, RAG n, RAG n 04, RAG n 21, SBI c 21, SBI f 21, SBI n 42
Turpeinen Riikka MCO IX, MCO V, NFO VI, SIB II, SIB III 35
16 tuomaria