TUROK 111. kansanvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.11.2019 Loppuu 24.11.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.8.2019 Ilmoittautuminen loppuu 27.10.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 750   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut MCO BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti sihteeri.turok@gmail.com
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, showturok@gmail.com Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np.turok@gmail.com, 045- 8846992
Pääassistentti: Jonna Varhama, varhama@iki.fi tai facebook yksityisviestillä
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke.turok@gmail.com 040- 5672659
Lisätietoja https://www.turok.fi/nayttelyt

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä.
Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 12.8-27.10.2019  välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla.
Eräpäivä laskussa on HETI! Maksamattomat ja kesken tilassa olevat ilmoittautumiset tullaan poistamaan ilman eri ilmoitusta.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 18. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on kortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € viikonloppu 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 112
2 220
3 109
4 147
Kotikissat 10
Yhteensä 598

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 1403906 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 1924673 FI*Snowcatcher Moonstone Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Kermaviiksen Hermes (PER a 03) x FI*Chevhill's Paloma (EXO n)
3 EXO a FI SK LO 1925973 FI*Whispers Peacekeeper Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
4 EXO a FI SK LO 1926110 FI*AzuLejo's Coco Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
5 EXO g FI SK LO 1925891 FI*AzuLejo's Symphony of Fairytale Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*AzuLejo's Fairytale (PER e)
6 EXO g FI SK LO 1925974 FI*Whispers Primrose Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX2
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
9 EXO n 22 FI SK LO 1716489 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
10 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
11 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
12 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
13 EXO n 03 22 FI SK LO 1924002 FI*Kermaviiksen Katariina Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Kermaviiksen Hestia (PER a 02)
14 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Grand International Premior Sara Moroni Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
15 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
16 EXO e 03 24 FI SK LO 1923799 PL*Jantar Oberon Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
San-Fe Hamilton of d'Eden Lover (EXO e 03 22) x PL*Jantar No Name Vel Nonka (PER f 01 21)
17 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
18 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
19 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
20 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Supreme Champion Sara Moroni KM NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
22 PER n FI SRK LO 90789 D'Eden Lover Boo Boo Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
23 PER a S*Scarlet's Big Heart Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
24 PER a FI SK LO 1925405 FI*Dirlandan Xtra cute Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
25 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
26 PER d FI SK LO 1717992 FI*Kultaviiksen Ramona Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
27 PER d S*Scarlet's Gold Rush Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
S*Scarlet's Big Heart (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
28 PER f El Zaburs Belleza Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
GC El Zaburs September Moon (PER d 23) x Ari-al Dayana of El Zaburs (PER n)
29 PER f FI SK LO 1925267 FI*Timanfaya Crazy In Love Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX2
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
30 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk Abs
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
31 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
32 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
33 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
34 PER d 02 62 BR* Lotie Ragnar Uros Avoin Veikko Saarela Abs
BR* Lotie Charlie Brown (PER n 03 22) x BR* Lotie Ladybug (PER f 02 21)
35 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
36 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
37 PER f 02 21 62 FI SRK LO 88968 FI*Mimosan If Only You Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
38 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
39 RAG n FI SK LO 1822196 FI*Maplehill's Greatest Joy Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAP
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
40 RAG n FI SK LO 1718290 FI*Ragtail Naomi Naaras Kastraatti Miroslaw Skotarczyk Abs
FI*Ragtail Figaro (RAG n 04) x FI*Ragtail Ilona (RAG n 03)
41 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Grand International Champion Sara Moroni Abs
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
42 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
43 RAG a FI SK RX 1926058 FI*Darkie's Kasakubara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
44 RAG a 21 FI SK RX 1926054 FI*Darkie's Dokujibara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
45 RAG d 21 FI SK RX 1926059 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
46 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
47 RAG n 03 FI SK LO 1822465 FI*Ragtail Saku Sebastian Uros Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
48 RAG n 03 FI SK LO 1924545 FI*Maplehill's Crazy Dance Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Diamonds In The Sky (RAG a 03)
49 RAG n 03 FI SK LO 1926044 FI*Cat's-JM Snow-King Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV NOM
FI*Cat's-JM Snow-Kiss (RAG a 03) x FI*Cat's-JM One-Angel (RAG n 03)
50 RAG n 03 FI SK LO 1925958 FI*Collicatin My Number One Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
51 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
52 RAG n 04 FI SK LO 1924542 FI*Maplehill's Captain Morgan Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
53 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
54 RAG n 04 FI SK LO 1925559 FI*BlackRain's Return To Sender Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
55 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
56 RAG n 04 FI SK LO 1925963 FI*Collicatin Save Your Kisses For Me Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
57 RAG n 04 FI SK LO 1925222 Gayaneh Thea tilia Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX3
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
58 RAG a 03 FI SK LO 1822637 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
59 RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
60 RAG a 03 FI SK LO 1926014 FI*Maplehill's Bella Amore Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
61 RAG a 03 FI SK LO 1926135 FI*Valkokullan Shady Lady Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
62 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
63 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
64 RAG a 04 FI SK LO 1924779 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Ragtail Naomi (RAG n)
65 RAG a 04 FI SK RX 1926843 Dollicious All Dolled Up Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
Lord Leonard Sandrag* PL (RAG n 03) x Dianika Zania* PL (RAG a 03)
66 RAG a 04 FI SK LO 1925555 FI*BlackRain's Road To Nowhere Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
67 RAG a 04 FI SK LO 1925356 FI*Maplehill's Crazy Love Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
68 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
69 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS BIV NOM
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
70 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
71 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
72 RAG d 04 FI SK LO 1509216 FI*Hakalan Sulosointu Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
73 RAG n 03 21 FI SK LO 1926527 (N) Rag Luceritos Queen`Soldier Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*BlackRain's Lonely Nights (RAG a 03 21) x (N) Rag Luceritos Parfair (RAG n 03)
74 RAG n 04 21 FI SK RX 1716316 FI*Darkie's Bishamonten Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB NOM
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
75 RAG a 03 21 FI SK LO 1717983 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB NOM
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
76 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
77 RAG d 04 21 FI SK RX 1926053 FI*Darkie's Ryuusabara no tsubomi Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
78 RAG e 03 21 FI SK LO 1820962 FI*BlackRain's Miss Perfect Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*BlackRain's Followed By An Angel (RAG g 04)
79 RAG g 04 21 FI SK RX 1926055 FI*Darkie's Mikotobara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
80 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
81 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
82 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
83 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
84 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
85 SBI c FI SK LO 1925099 FI*Downy-Flower's Alchemilla Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Kirakan You Are My Sunshine (SBI a 21)
86 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
87 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 NOM
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
88 SBI f FI SK LO 1819813 IT*Shin Miyar Clèa Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB BIV
Expert's Hamadi (SBI n) x IT*Shin Miyar Tessie (SBI e)
89 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
90 SBI f FI SK LO 1925575 FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Canth's Xanthus (SBI d 21) x FI*BlueFairies Fiona Isabell (SBI a)
91 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
92 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
93 SBI j SE*Borgvikens Leona Louise Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
S*Storeklev's Lorentz (SBI e) x SE*Borgvikens Alba Star (SBI c 21)
94 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
95 SBI n 21 FI SK LO 1923163 FI*Pirimirrin Neckar Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
96 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
97 SBI n 21 FI SK LO 1716545 FI*Tamus Stagea Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Tamus Navara (SBI f 21)
98 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 No Cert
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
98 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
99 SBI a 21 FI SK LO 1819318 FI*Kirakan You Are My Sunshine Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
FI*Kirakan Wisky In The Jar (SBI b 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
100 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie Uros Grand International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPS
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
101 SBI b 21 FI SK LO 1926722 S*Golden Beauty's Viggo Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Kilenskogens Zorro (SBI b) x S*Golden Beauty's Tuva-Lisa (SBI c 21)
102 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
103 SBI b 21 FI SK LO 1819359 FI*Kattimäen Herpertti Uros Premior Olga Komissarova Abs
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
104 SBI b 21 FI SK LO 1506838 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
105 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS BIV
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
105 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
106 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
107 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
108 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
109 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
110 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
110 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Veteraani Marteinn Tausen 2
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
111 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 1509300 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
112 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
113 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
114 MCO I / MCO n FI SK LO 1923910 DK Red Line's BB King Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC NOM
DK Red Line's La Boheme (MCO d 03 23) x DK Red Line's Yoko (MCO f 09)
115 MCO I / MCO a FI SK LO 1717389 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
116 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
117 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
118 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1926759 Nightmare PL*Tanuki Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV NOM BIS
PL*Tanuki Indigo (MCO d 03 22) x PL*Tanuki Frima (MCO f 03 22)
119 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
120 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM BIV NOM
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
120 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
121 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
122 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1923726 FI*Easylife's Winter Diamond Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 No Cert
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
123 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1924128 FI*KingCaprise Farro Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
124 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen Abs
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
125 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
126 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
127 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
128 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Määrittely Anne Paloluoma MCO as 24/MCO VII
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
128 MCO VII / MCO as 24 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
129 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1820238 FI*NomenEst Jill Valentine Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
130 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819365 DK Red Line's Zorba Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
131 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
132 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros International Champion Veikko Saarela EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
133 MCO IV / MCO n 03 22 SE*KobbaCat's Epsilon Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
134 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Champion Veikko Saarela Abs
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
135 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Champion Veikko Saarela Abs
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
136 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
137 MCO IV / MCO n 09 22 Jungfraujoch Olimpian *** Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Wisteriantale Bellini of Olimpian (MCO n 09 22) x Vera Olimpian (MCO a 25)
138 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
139 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715268 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras International Premior Veikko Saarela EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
140 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
140 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
141 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras International Premior Veikko Saarela EX3
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
142 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1717953 FI*Easylife's King of Star Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP BIV NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
143 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1301809 FI*MeriCoon's Giorgio Armani Uros Kastraatti Veikko Saarela EX2
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Queenie (MCO n 09)
144 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1923743 FI*Stout-hearted Imperial Lynx Uros Kastraatti Veikko Saarela Abs
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
145 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1923068 FI*NomenEst Kitty Foyle Naaras Määrittely Anne Paloluoma MCO as 09 22/MCO VIII
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
145 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1923068 FI*NomenEst Kitty Foyle Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
146 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Supreme Champion Lene Glem KM NOM
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
147 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
148 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Avoin Lene Glem EX2
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
149 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923683 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
150 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
151 MCO V / MCO d FI SK LO 1923613 FI*Hemingway's Dana Scully Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC BIV NOM
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
152 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1820013 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Avoin Lene Glem EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
153 MCO V / MCO d FI SK LO 1925849 FI*KhalDrogo's Shoot To Thrill Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM
FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea (MCO n 22) x FI*KhalDrogo's Princess Ariel (MCO fs 09)
154 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem Abs
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
155 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros International Premior Lene Glem EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
156 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1611890 FI*Lepokallio Roihu Uros International Premior Lene Glem EX3
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
157 MCO V / MCO d 22 S*Convalmore's Bonzo Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB BIV NOM
Dkalacoccios HR Chicago (MCO n 22) x S*SinhTsunkitthas Anastazia (MCO e 22)
158 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1717955 FI*Easylife's King of Sun Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
159 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
160 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 1402862 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
161 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Kastraatti Lene Glem EX2
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
162 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
163 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX2
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
164 MCO VI / MCO d 09 22 SE*Sankt Halvard's PrinceVille Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS BIV NOM BIS
165 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk Abs
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
165 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
166 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1923725 FI*Easylife's Snow Butterfly Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
167 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1924331 FI*KhalDrogo's Raise Your Hands To Rock Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
168 MCO VI / MCO f 03 24 S'Stortassen's Hanna Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV NOM BIS
169 MCO VI / MCO e 02 21 62 NL'Kikiolacats Stardust Gold Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk Abs
170 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1925211 FI*MeriCoon's Queen Mary Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 NOM
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*MeriCoon's Princess Jasmine (MCO d 23)
171 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
172 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
173 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras International Premior Miroslaw Skotarczyk EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
174 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
175 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923729 FI*Easylife's Wintertime Kiss Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk Abs
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
176 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
177 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
177 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
178 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1820517 Heart Stealer Forever&Ever Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB BIV NOM
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
178 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1820517 Heart Stealer Forever&Ever Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
179 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
180 MCO VII / MCO ds 24 FI SK LO 1924998 FI*Krysos Powell Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina Abs
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Evette (MCO fs 03 23)
181 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924327 FI*KhalDrogo's Looks That Kill Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
182 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924456 FI*MaineQueen Save Rock And Roll Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina MCO ds 09 22
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x PL*Dark Age Euphoria (MCO f 22)
183 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1925813 FI*Pinewoods Especially For You Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina Abs
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
184 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 1300485 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
185 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1507541 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
186 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX3
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
187 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
188 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
188 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
189 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
190 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820708 Orange Triumph Olimpian*RU Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
191 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 1822486 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC BIV
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
192 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Avoin Sara Moroni EX2
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
193 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Avoin Sara Moroni EX3
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
194 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
195 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1924325 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
196 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Supreme Premior Sara Moroni KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
197 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1718571 FI*KhalDrogo's Princess Aurora Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FI*Daybreak's GentleMan (MCO a 09) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
198 MCO IX / MCO w 61 Marengo Estate Pearls*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
199 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
200 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
201 NEM I / NEM n FI SK RX 1406293 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
202 NEM I / NEM n FI SK LO 1819788 FI*NonServiam Blashyrkh Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
203 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP BIV NOM BIS
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
203 NEM I / NEM n FI SRK LO 1300713 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
204 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Mats Askett KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
205 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614742 Teison Nevskiy Sapfir Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
205 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614742 Teison Nevskiy Sapfir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kelvin Indigo Dream (NEM a 02 21) x Imilia Murlex (NEM n)
206 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821095 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Champion Mats Askett EX1 CACIB BIV
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
207 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1923620 FI*NonServiam Charge of Total Affect Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
208 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1923621 FI*NonServiam Chi Xi Sigma Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
209 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 BIV
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
210 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1925501 FI*Bmy-Moumou Bird Man Peippo Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
211 NEM II / NEM e 09 21 FI SK LO 1925628 FI*NonServiam Destruction of Dunkelheit Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX3
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x FI*NonServiam Butterfly Effect (NEM f)
212 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
213 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1925626 FI*NonServiam Desire of Disheartenment Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x FI*NonServiam Butterfly Effect (NEM f)
214 NEM II / NEM n 09 FI SK LO 1923619 FI*NonServiam Covetous Glance Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
215 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
216 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
217 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
GIC S*Sjöhorvans Gulliver (NFO a 09 22) x SE*Björksund's Bizzarrini (NFO a 09 22)
218 NFO II / NFO n 09 S*Eternitgårdens Isowyn Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
219 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
220 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
221 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
222 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
222 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
223 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
224 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Linda Riekstina Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
225 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
226 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
227 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
228 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX2
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
229 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
229 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Siitos
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
230 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
231 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716732 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros International Champion Linda Riekstina EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
232 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
233 NFO IV / NFO a SE*Björksund’s Diesel Uros Avoin Linda Riekstina EX2
234 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund’s Ducati Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
235 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925335 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
236 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
237 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
238 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
239 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Premior Linda Riekstina Abs
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
240 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 43204 FI*Kuutamoyön Adranus Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
241 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
242 NFO V / NFO d S*Poo Nai's Bollywood Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB BIV
243 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1924385 FI*Poutapäivän Home Sweet Home Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
244 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Mats Askett KM BIV NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
245 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1614332 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Supreme Champion Mats Askett KM
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
246 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros International Champion Mats Askett Abs
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
247 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
248 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1822839 FI*Nietosten Tähtipöly Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x FI*InukChuck's Vanemuise (NFO e 03)
249 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
250 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1925983 IT*Norr Venn's Edith Piaf Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
251 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1925309 FI*Ratakatin Björn Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
252 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
253 NFO VI / NFO f 09 22 SE*Shine On’s Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett Abs
S*Capsicum´s Urdnot Wrex (NFO n 03) x S*Aborgatos Mandy (NFO d 22)
254 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
255 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Premior Mats Askett EX1 CAPIB NOM
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
256 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
257 NFO VII / NFO ds 24 S*Poo Nai´s Yoga Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB NOM
258 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
258 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
259 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1715099 FI*Koivunpesän Parru Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
260 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1821500 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä Naaras International Champion Riikka Turpeinen Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
261 NFO VIII / NFO fs 09 23 SE*Gryttjens Cheyenne Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
262 NFO VIII / NFO ns 09 24 SE*Gryttjens Tamarind Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV NOM
263 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1926709 Muffin's Featherweight Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM
Thor Santaella (NFO ds 09 22) x Asmara de Tsavo (NFO f 09 22)
264 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
265 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 NOM BIS
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
266 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
267 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1614310 DonTomaso's Unique Naaras Kastraatti Mats Askett Abs
SE*Ängsnejlikans Picasa, DVM (NFO n 03 22) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
268 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
269 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
270 SIB II / SIB a 03 FI SK LO 1820671 FI*Airiston Jethro Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Amurin Hagar (SIB n 03 22)
271 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Mats Askett KM BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
272 SIB III / SIB n 22 SE*Mad fairy's Orlagh Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Summer Flame's Kattja (SIB f)
273 SIB III / SIB ny 24 SE*Silver Screens Quill Uros International Champion Mats Askett EX2
274 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros International Champion Mats Askett EX3
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
275 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1717685 Glaucos White Witch, CZ Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
276 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Premior Mats Askett KM NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
276 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
277 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508506 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
278 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Veteraani Marteinn Tausen 2
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
279 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 No Cert
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x S*Sibelinaz Miss Molly (SIB n 09)
280 SIB IV / SIB n 09 24 IC SE*Sibir Koshki Gioia Mia af Gizmie Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
Magica De Vil's Gizmie af Alabor (SIB n 24) x Sibir Koshki Alisa (SIB f 03)
281 SIB IV / SIB ny 03 24 S*Maollich's What a Wictor Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
282 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1718228 FI*Amurin Lea Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
283 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
284 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Lene Glem Abs
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
285 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
286 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
287 SIB V / SIB f 24 CH S*Maollich's Pretty Poppy Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
288 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB BIV
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
289 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
290 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
291 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen Abs
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
292 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS NOM
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x SE*Sibbegårdens Chanel (SIB ny 24)
293 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS BIV NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
294 SIB VI / SIB f 09 24 CH S*Sibelinaz Caressed Crush of Z Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
295 SIB VI / SIB d 03 24 SE*Wira's Leandra Xanderova Naaras Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB
296 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
297 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925573 FI*SoulSibster's CinnaMona Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*SoulSibster's AmuseMe (SIB f 09)
298 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 1404267 FI*Cherrytail's Umika Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
299 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS BIV
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
300 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 1820082 Odariya Valenika Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
301 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1924726 FI*Cherrytail's Mordor Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
FI*Cherrytail's Faramir (SIB n 09) x Odariya Valenika (SIB fs 22)
302 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
303 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Lene Glem KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
304 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Supreme Champion Lene Glem KM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
305 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
GIC S*Maollich´s N.N Notetur Nomen (SIB ns 09 24) x CH S*Spinnsibbs Nyanza (SIB fs 09 24)
306 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
307 TUA VIII / TUA ns 03 IDP*Marsta James Bond Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
308 TUA VIII / TUA ns 03 IDP*Marsta Q Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
309 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 1718616 FI*Meridies' Blossomfall Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
310 BEN n 22 S* Nordic Glow Namaste Ajna Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
311 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
312 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x SKungsgardenCats Kitty Starlet (BEN n 24)
313 BEN n 24 S*Leopardettes Hi Country Hardcore Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
314 BEN n 24 IDP*Glitterdash Zieselle Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
315 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
316 BEN n 22 32 S*Leopardettes Garfield Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
317 BEN n 22 33 S*Leopardettes Love You Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
318 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
319 BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 NOM
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
320 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
321 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
322 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 1923054 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Champion Marco Scaglia EX1 CACIB
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
323 BSH a FI SK LO 1925243 FI*Coventry's Bond, James Bond Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Coventry's Ursa (BSH n)
324 BSH a FI SRK LO 41074 FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
325 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
326 BSH c S*Fluvius Lightning Naaras International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
327 BSH e SE Lindhouse Snowdon Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
328 BSH e FI SK LO 1924556 FI*Ruusutarhan Anselmo Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
329 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
330 BSH e FI SK LO 1923473 FI*Rhinestone's Josera Uros Kastraatti Anne Paloluoma Abs
R*Will-I-Am Modus Vivendi (BSH e 03) x FI*Rhinestone's Argentine Rose (BSH g 03)
331 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
331 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marteinn Tausen 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
332 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
333 BSH f 22 FI SRK LO 1404068 FI*Coventry's Joy Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
334 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
335 BSH ns 22 64 SE Lindhouse Donald Adams Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
336 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
337 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
338 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
339 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
340 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
341 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
342 BUR b FI SK RX 1924036 FI*Lilac's Temple of the King Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
343 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Steven L. Jones KM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
344 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP NOM
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
345 BUR c FI SK LO 1926139 FI*Feirefiz Blame It On The Moon Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
346 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
347 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
347 BUR c FI SRK LO 40369 LV*Silky Majesty Ulysses Uros Veteraani Marteinn Tausen 2
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
348 BUR d FI SK RX 1923214 FI*Lilac's Queen Nala´s Shani Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Nala Lion Queen (BUR f)
349 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
350 BUR f FI SK RX 1924039 FI*Lilac's Tullamore Dew Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
351 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
352 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
353 BUR h FI SK LO 1924318 FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart (BUR c)
354 CHA FI SRK LO 1301425 FI*Sinimirrin Bernard Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
355 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
356 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI SK RX 1822216 FI*Touchant Flirt de la Vie Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
357 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC BIV NOM
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
358 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
358 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
359 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
360 EUR ds FI SK RX 1509951 FI*RuusuLinnan Björn Uros International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
361 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
362 EUR f 22 FI SK RX 1926148 FI*Feronian Quijón Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Feronian Kesäleimu (EUR d 22) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
363 EUR f 24 FI SK LO 1924290 FI*Pinkkitassun Roberta Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Kissakallion Ronaldo (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Natalie (EUR d 22)
364 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
365 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
366 EUR ns 24 FI SK RX 1926194 FI*Lumihelmen Kaunokainen Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Lumihelmen Ilopilleri (EUR ns 22)
367 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Marco Scaglia KM BIV
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
368 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
369 KOR FI SK LO 1612900 FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita Naaras Champion Marco Scaglia Abs
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
370 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
371 KOR FI SRK LO 40253 FI*Cisseli's Gluay maai Naaras Premior Marco Scaglia EX1 CAPIB
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Mythai Fai Fan Naam Jai (KOR )
371 KOR FI SRK LO 40253 FI*Cisseli's Gluay maai Naaras Veteraani Marteinn Tausen 4
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Mythai Fai Fan Naam Jai (KOR )
372 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
372 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
373 KOR FI SRK LO 38988 FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
373 KOR FI SRK LO 38988 FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Veteraani Marteinn Tausen 3
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
374 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 1509519 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
375 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
376 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS NOM BIS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
377 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
377 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
378 OCI n 24 SE*Alsmarks Dajkah Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
379 OCI n 24 FI SK RX 1923803 SE*Alsmarks Gandara Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
380 OCI a 24 SE*Alsmarks Elona Naaras International Champion Marco Scaglia EX1 CACS NOM
Aalspotz Baileys (OCI n 24) x SE*Alsmarks Imryldeen (OCI n 24)
381 OCI a 24 FI SK LO 1924008 DutchSpots' Yatho Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
Dynamicat Apollo of Dutchspots (OCI n 24) x Maska of Yantra's Bellfire (OCI bs 24)
382