TUROK 110. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.11.2019 Loppuu 23.11.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.8.2019 Ilmoittautuminen loppuu 27.10.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 750   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut NFO, XXX BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti sihteeri.turok@gmail.com
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, showturok@gmail.com Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np.turok@gmail.com, 045- 8846992
Pääassistentti: Jonna Varhama, varhama@iki.fi tai facebook yksityisviestillä
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke.turok@gmail.com 040- 5672659
Lisätietoja http://www.turok.fi/nayttelyt

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä.
Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 12.8-27.10.2019  välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla.
Eräpäivä laskussa on HETI! Maksamattomat ja kesken tilassa olevat ilmoittautumiset tullaan poistamaan ilman eri ilmoitusta.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 18. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on kortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € viikonloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 144
2 233
3 137
4 165
Kotikissat 11
Yhteensä 690

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 1403906 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Premior Mats Askett EX1 CAPIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 1924673 FI*Snowcatcher Moonstone Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
FI*Kermaviiksen Hermes (PER a 03) x FI*Chevhill's Paloma (EXO n)
3 EXO a FI SK LO 1925973 FI*Whispers Peacekeeper Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
4 EXO a FI SK LO 1926110 FI*AzuLejo's Coco Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
5 EXO g FI SK LO 1925891 FI*AzuLejo's Symphony of Fairytale Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*AzuLejo's Fairytale (PER e)
6 EXO g FI SK LO 1925974 FI*Whispers Primrose Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 EXO ns FI SK LO 1925668 FI*Vipsun Ebony Madonna Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Mau-Miun Mary Poppins (EXO as)
8 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
9 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
10 EXO n 22 FI SK LO 1716489 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras International Champion Linda Riekstina Abs
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
11 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
12 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
13 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
14 EXO n 03 22 FI SK LO 1924002 FI*Kermaviiksen Katariina Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Kermaviiksen Hestia (PER a 02)
15 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
16 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
17 EXO e 03 24 FI SK LO 1923799 PL*Jantar Oberon Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
San-Fe Hamilton of d'Eden Lover (EXO e 03 22) x PL*Jantar No Name Vel Nonka (PER f 01 21)
18 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
19 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
20 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX2
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
21 PER n FI SK LO 1613418 FI*Mimosan Quarterback Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
22 PER n FI SRK LO 90789 D'Eden Lover Boo Boo Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
23 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
24 PER a S*Scarlet's Big Heart Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
25 PER a FI SK LO 1925405 FI*Dirlandan Xtra cute Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
26 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
27 PER d FI SK LO 1509133 FI*Kultaviiksen Odessa Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
28 PER d S*Scarlet's Gold Rush Uros Premior Mats Askett EX1 CAPIB NOM
S*Scarlet's Big Heart (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
29 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Mats Askett Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
30 PER f El Zaburs Belleza Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
GC El Zaburs September Moon (PER d 23) x Ari-al Dayana of El Zaburs (PER n)
31 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 NOM
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
32 PER ds FI SK LO 1925124 FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Kultaviiksen Poseidon (PER ds 11) x FI*Kultaviiksen Odessa (PER d)
32 PER ds FI SK LO 1925124 FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan Uros Määrittely Fabio Brambilla PER ds
FI*Kultaviiksen Poseidon (PER ds 11) x FI*Kultaviiksen Odessa (PER d)
33 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
34 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
35 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Sara Moroni KM NOM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
36 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
37 PER d 02 62 BR* Lotie Ragnar Uros Avoin Sara Moroni EX1 No Cert
BR* Lotie Charlie Brown (PER n 03 22) x BR* Lotie Ladybug (PER f 02 21)
38 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
39 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
40 PER f 02 21 62 FI SRK LO 88968 FI*Mimosan If Only You Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
41 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
42 PER a 21 33 FI SRK LO 42856 Sinihuiskan XabiAlonso Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
43 PER d 21 33 FI SK LO 1820725 FI*Yashar's Draco Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
44 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
45 RAG n FI SK LO 1821215 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
46 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
47 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
48 RAG a FI SK RX 1926058 FI*Darkie's Kasakubara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
49 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
50 RAG a 21 FI SK RX 1926054 FI*Darkie's Dokujibara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
51 RAG d 21 FI SK RX 1926059 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
52 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
53 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV NOM
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
53 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Miroslaw Skotarczyk 2
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
54 RAG n 03 FI SK LO 1822465 FI*Ragtail Saku Sebastian Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Lukanpuron Fiilis (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
55 RAG n 03 FI SK LO 1924545 FI*Maplehill's Crazy Dance Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Diamonds In The Sky (RAG a 03)
56 RAG n 03 FI SK LO 1926044 FI*Cat's-JM Snow-King Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Cat's-JM Snow-Kiss (RAG a 03) x FI*Cat's-JM One-Angel (RAG n 03)
57 RAG n 03 FI SK LO 1925958 FI*Collicatin My Number One Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX3
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
58 RAG n 03 FI SK LO 1926132 FI*Valkokullan Tornero Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
59 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior Olga Komissarova EX2
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
60 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
60 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros Veteraani Miroslaw Skotarczyk 1
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
61 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM BIV
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
62 RAG n 04 FI SK RX 1613149 FI*Darkie's Yume Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
63 RAG n 04 FI SK LO 1614157 FI*Birrimirrin Ragit Romneya Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
64 RAG n 04 FI SK LO 1924542 FI*Maplehill's Captain Morgan Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
65 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV NOM
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
66 RAG n 04 FI SK LO 1925598 FI*Birrimirrin Amor Autentica Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Birrimirrin Ragit Romneya (RAG n 04)
67 RAG n 04 FI SK LO 1925559 FI*BlackRain's Return To Sender Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
68 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
69 RAG n 04 FI SK LO 1925963 FI*Collicatin Save Your Kisses For Me Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX3
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
70 RAG n 04 FI SK LO 1925222 Gayaneh Thea tilia Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
71 RAG n 04 FIN SRK LO 82896 FIN*Ragtail Baron Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FIN*Ruusulaakson Domino (RAG n 04) x FIN*Damuran Edith (RAG n 04)
71 RAG n 04 FIN SRK LO 82896 FIN*Ragtail Baron Uros Veteraani Miroslaw Skotarczyk 3
FIN*Ruusulaakson Domino (RAG n 04) x FIN*Damuran Edith (RAG n 04)
72 RAG a 03 FI SK LO 1822637 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC NOM
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
73 RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
74 RAG a 03 FI SK LO 1926014 FI*Maplehill's Bella Amore Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
75 RAG a 03 FI SK LO 1926134 FI*Valkokullan Euphoria Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX3
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
76 RAG a 03 FI SK LO 1926135 FI*Valkokullan Shady Lady Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
77 RAG a 04 FI SK LO 1924564 FI*Ragtail Topaz of Thor Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
78 RAG a 04 FI SK LO 1924779 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX2
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Ragtail Naomi (RAG n)
79 RAG a 04 FI SK RX 1926843 Dollicious All Dolled Up Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina Abs
Lord Leonard Sandrag* PL (RAG n 03) x PL*Dianika Zania (RAG a 03)
80 RAG a 04 FI SK LO 1925555 FI*BlackRain's Road To Nowhere Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
81 RAG a 04 FI SK LO 1925356 FI*Maplehill's Crazy Love Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
82 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
83 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
84 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
85 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
86 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Miroslaw Skotarczyk 2
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
87 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
88 RAG n 03 21 FI SK LO 1926527 (N) Rag Luceritos Queen`Soldier Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*BlackRain's Lonely Nights (RAG a 03 21) x (N) Rag Luceritos Parfair (RAG n 03)
89 RAG n 04 21 FI SK RX 1716316 FI*Darkie's Bishamonten Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
90 RAG a 03 21 FI SK LO 1717983 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
91 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
92 RAG d 04 21 FI SK RX 1926053 FI*Darkie's Ryuusabara no tsubomi Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
93 RAG g 04 21 FI SK RX 1926055 FI*Darkie's Mikotobara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
94 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
95 SBI n FI SK LO 1925510 FI*Aamentassu Nieida Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Iines-Hovi Aurelius (SBI a) x FI*Tähtiklaanin Be My Beauty (SBI b)
96 SBI a FI SK LO 1717533 FI*Ziazan Michi Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
97 SBI a FI SK LO 1926525 Kasimir v. Blütengarten A Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
GR*Art of Feline Unique (SBI n) x Holly v. Blütengarten A (SBI a)
98 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
99 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
100 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Linda Riekstina KM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
101 SBI b FI SRK LO 1300041 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
102 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
103 SBI c FI SK LO 1925099 FI*Downy-Flower's Alchemilla Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Kirakan You Are My Sunshine (SBI a 21)
104 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Supreme Champion Sara Moroni Abs
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
105 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
106 SBI f FI SK LO 1819813 IT*Shin Miyar Clèa Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Expert's Hamadi (SBI n) x IT*Shin Miyar Tessie (SBI e)
107 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
108 SBI f FI SK LO 1925575 FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Canth's Xanthus (SBI d 21) x FI*BlueFairies Fiona Isabell (SBI a)
109 SBI g FI SK LO 1717267 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
110 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
110 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Veteraani Miroslaw Skotarczyk 3
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
111 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
112 SBI j SE*Borgvikens Leona Louise Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett Abs
S*Storeklev's Lorentz (SBI e) x SE*Borgvikens Alba Star (SBI c 21)
113 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB BIV NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
114 SBI n 21 FI SK LO 1923163 FI*Pirimirrin Neckar Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
115 SBI n 21 FI SK LO 1923162 FI*Pirimirrin Neisse Naaras Avoin Mats Askett EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
116 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Mats Askett KM BIV NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
116 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Miroslaw Skotarczyk 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
117 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
118 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Mats Askett EX1 No Cert
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
118 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Miroslaw Skotarczyk 4
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
119 SBI a 21 FI SK LO 1819318 FI*Kirakan You Are My Sunshine Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Kirakan Wisky In The Jar (SBI b 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
120 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
121 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
122 SBI b 21 FI SK LO 1926722 S*Golden Beauty's Viggo Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
S*Kilenskogens Zorro (SBI b) x S*Golden Beauty's Tuva-Lisa (SBI c 21)
123 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
124 SBI b 21 FI SK LO 1819359 FI*Kattimäen Herpertti Uros Premior Linda Riekstina Abs
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
125 SBI b 21 FI SK LO 1506838 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Kastraatti Linda Riekstina Abs
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
126 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
126 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
127 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
128 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
129 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
130 SBI f 21 FI SK RX 1923816 FI*Pirimirrin Okha Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
131 SBI h 21 FI SK LO 1509053 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
132 SBI as 21 FI SK RX 1925491 Xio von Oldima Uros Nuoret 7-10 kk Mats Askett EX1
Don Juan von Oldima (SBI bs 21) x Rashell von Oldima (SBI ns 21)
133 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
134 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
135 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
135 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
136 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 1509300 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
137 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
138 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB NOM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
139 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
140 MCO I / MCO n FI SK LO 1923910 DK Red Line's BB King Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
DK Red Line's La Boheme (MCO d 03 23) x DK Red Line's Yoko (MCO f 09)
141 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
142 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
143 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1926759 Nightmare PL*Tanuki Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV
PL*Tanuki Indigo (MCO d 03 22) x PL*Tanuki Frima (MCO f 03 22)
144 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
145 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
145 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
146 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1820656 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
147 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1923726 FI*Easylife's Winter Diamond Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
148 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1925002 FI*Krysos Qing Yuan Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*FireFox Before Dawn (MCO n)
149 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
150 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
151 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
152 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Anne Paloluoma MCO VII/ MCO as 24
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
152 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Määrittely Fabio Brambilla MCO a 24/MCO III
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
153 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1822567 FI*Blackcurrant Hattori Hanzo Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
154 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819365 DK Red Line's Zorba Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
155 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Grand International Champion Lene Glem EX2
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
156 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
157 MCO IV / MCO n 03 22 SE*KobbaCat's Epsilon Uros International Champion Lene Glem EX2
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
159 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Champion Lene Glem Abs
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
160 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem Abs
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
161 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SK LO 1925344 FI*FunkyTails Alias Jim Carrey Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV
DK Red Line's Zorba (MCO n 09 22) x FI*Stout-hearted Zehra (MCO f 03 25)
162 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027182 Jungfraujoch Olimpian*RU Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem Abs
Wistariantale Bellini of Olimpian (MCO n 09 22) x Vera Olimpian*RU (MCO a 25)
163 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
164 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB BIV
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
164 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Bjarne Wikström Abs
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
165 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
166 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1717953 FI*Easylife's King of Star Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
167 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1301809 FI*MeriCoon's Giorgio Armani Uros Kastraatti Lene Glem EX2
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Queenie (MCO n 09)
168 MCO V / MCO d FI SK LO 1716155 S*Moon Kewa's Little John Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS BIV
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
169 MCO V / MCO f 22 SE* Klockarskissar Tingeling Naaras Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACIB
170 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
171 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1822571 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
172 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1820013 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
173 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros International Premior Miroslaw Skotarczyk EX3
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
174 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1611890 FI*Lepokallio Roihu Uros International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
175 MCO V / MCO d 22 S*Convalmore's Bonzo Uros International Premior Miroslaw Skotarczyk EX2
Dkalacoccios HR Chicago (MCO n 22) x S*SinhTsunkitthas Anastazia (MCO e 22)
176 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
177 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 1402862 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAP BIV NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
178 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX2
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
179 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1510774 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
180 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX2
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
181 MCO VI / MCO d 09 22 SE*Sankt Halvard's PrinceVille Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
182 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen Abs
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
183 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1923725 FI*Easylife's Snow Butterfly Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
184 MCO VI / MCO f 03 24 S'Stortassen's Hanna Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV NOM BIS
185 MCO VI / MCO e 02 21 62 NL'Kikiolacats Stardust Gold Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen Abs
186 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1925211 FI*MeriCoon's Queen Mary Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*MeriCoon's Princess Jasmine (MCO d 23)
187 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
188 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
189 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
190 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
191 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923729 FI*Easylife's Wintertime Kiss Uros Kastraatti Riikka Turpeinen Abs
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
192 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
192 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1613178 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
193 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 1822568 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
194 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924456 FI*MaineQueen Save Rock And Roll Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x PL*Dark Age Euphoria (MCO f 22)
195 MCO VII / MCO ns FI SK RX 1925813 FI*Pinewoods Especially For You Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen Abs
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
196 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1507541 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
197 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX3
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
198 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
199 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
199 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Veteraani Bjarne Wikström 2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
200 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
201 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1820708 Orange Triumph Olimpian*RU Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
202 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 1822486 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC BIV NOM
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
203 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Avoin Riikka Turpeinen EX2
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
204 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Avoin Riikka Turpeinen EX3
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
205 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
206 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1924325 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
207 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
208 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
209 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1819351 FI*Helaketun Born To Be Wild Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x FI*Eswood Galadriel (NEM a 09 21)
210 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
211 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Lene Glem KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
212 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821095 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
213 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
214 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
215 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
216 NFO I / NFO a FI SK LO 1717027 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
217 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
218 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508453 FI*Tupuliinin Titanic Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
219 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
GIC S*Sjöhorvans Gulliver (NFO a 09 22) x SE*Björksund's Bizzarrini (NFO a 09 22)
220 NFO II / NFO n 09 S*Eternitgårdens Isowyn Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
221 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO 41502 FI*Laramillan Ivanhoe Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
221 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO 41502 FI*Laramillan Ivanhoe Uros Veteraani Sara Moroni 1 NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
222 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
223 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
224 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1822541 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
225 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
226 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
227 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
227 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Sara Moroni 1 NOM BIS
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
228 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Supreme Champion Mats Askett KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
229 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Mats Askett Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
230 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Mats Askett KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
231 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Supreme Champion Mats Askett KM
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
232 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716730 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
233 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion Mats Askett EX1 CACS BIV NOM
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
234 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Grand International Champion Mats Askett EX2
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
234 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Siitos
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
235 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros International Champion Mats Askett EX2
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
236 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716732 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros International Champion Mats Askett EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
237 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Champion Mats Askett EX1 CACIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
238 NFO IV / NFO a SE*Björksund’s Diesel Uros Avoin Mats Askett EX2
239 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund’s Ducati Uros Avoin Mats Askett EX1 CAC
240 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925675 FI*Debals ArvaaCosca Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX3
FIN*Kalliopirtin Vili (NFO ns 09) x FI*Debals Jemina (NFO n 09 22)
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925335 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX4
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
242 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925815 FI*Siniidan Cabernet Sauvignon Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1 BIV NOM
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
243 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Pennut 4-7 kk Mats Askett EX2
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
244 NFO IV / NFO n 01 21 62 FI SK LO 1925308 FI*Ratakatin Anni-Frid Naaras Pennut 4-7 kk Mats Askett EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
245 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Supreme Premior Mats Askett KM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
246 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS NOM BIS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
247 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Premior Mats Askett EX1 CAPS BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
248 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Premior Mats Askett Abs
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
249 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 43204 FI*Kuutamoyön Adranus Uros Kastraatti Mats Askett EX1 CAP
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
250 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
250 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Veteraani Sara Moroni 3
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
251 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
252 NFO V / NFO d S*Poo Nai's Bollywood Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
253 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1923490 S*Cederskogens Öydis Önskedröm Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM BIS
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x (N)Mariskogens Orkidé (NFO a 03 24)
254 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1924385 FI*Poutapäivän Home Sweet Home Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
255 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1925838 FI*ArcticWilds Nemesis Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*ArcticWilds Crossfire (NFO d 09 22) x Cio Cio San's Nione Danone (NFO n 09)
256 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
257 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
258 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
258 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Veteraani Sara Moroni 2
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
259 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1614332 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
260 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
261 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros International Champion Marteinn Tausen Abs
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
262 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
263 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras International Champion Marteinn Tausen EX3
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
264 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras International Champion Marteinn Tausen EX2
S*Pax' Galileo (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
264 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pax' Galileo (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
265 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1822970 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Avoin Marteinn Tausen EX2
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
266 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1822839 FI*Nietosten Tähtipöly Naaras Avoin Marteinn Tausen EX3
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x FI*InukChuck's Vanemuise (NFO e 03)
267 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC BIV NOM
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
268 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
269 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1925983 IT*Norr Venn's Edith Piaf Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
270 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1925310 FI*Ratakatin Benny Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
271 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925307 FI*Ratakatin Agnetha Naaras Määrittely Fabio Brambilla NFO f 01 21 62/NFO VI
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
271 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925307 FI*Ratakatin Agnetha Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
272 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
273 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925071 FI*Siniidan Ruby Light Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX3
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
274 NFO VI / NFO f 09 22 SE*Shine On’s Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen Abs
S*Capsicum´s Urdnot Wrex (NFO n 03) x S*Aborgatos Mandy (NFO d 22)
275 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
276 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
277 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 1403640 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
278 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1716452 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Grand International Premior Miroslaw Skotarczyk Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
279 NFO VII / NFO ds 24 S*Poo Nai´s Yoga Uros Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB NOM
280 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
280 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
281 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1715099 FI*Koivunpesän Parru Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
282 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1821500 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä Naaras International Champion Miroslaw Skotarczyk Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
283 NFO VIII / NFO fs 09 23 SE*Gryttjens Cheyenne Naaras Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACIB NOM
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
284 NFO VIII / NFO ns 09 24 SE*Gryttjens Tamarind Uros Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV NOM BIS
285 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
287 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
288 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
289 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
290 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1614310 DonTomaso's Unique Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
SE*Ängsnejlikans Picasa, DVM (NFO n 03 22) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
291 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
292 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
293 SIB II / SIB a 03 FI SK LO 1820671 FI*Airiston Jethro Uros Avoin Olga Komissarova SIB III/ SIB a 03 24
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Amurin Hagar (SIB n 03 22)
294 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Riikka Turpeinen KM BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
295 SIB III / SIB n 22 SE*Mad fairy's Orlagh Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Summer Flame's Kattja (SIB f)
296 SIB III / SIB ny 24 SE*Silver Screens Quill Uros Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB
297 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1821337 FI*Lumikissan Jesse James Uros International Champion Riikka Turpeinen EX2
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
298 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1717685 Glaucos White Witch, CZ Uros International Champion Riikka Turpeinen Mitätöity Mitätöity
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
299 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1924535 FI*Pikkeen Lion Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatupsun Astrilli (SIB f 09 24)
300 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
300 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
301 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB NOM
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
302 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Premior Riikka Turpeinen Mitätöity Mitätöity
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
302 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Veteraani Bjarne Wikström Mitätöity
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
303 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508506 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Kastraatti Riikka Turpeinen Abs
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
304 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x S*Sibelinaz Miss Molly (SIB n 09)
305 SIB IV / SIB n 09 24 IC SE*Sibir Koshki Gioia Mia af Gizmie Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Magica De Vil's Gizmie af Alabor (SIB n 24) x Sibir Koshki Alisa (SIB f 03)
306 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
307 SIB IV / SIB ny 03 24 S*Maollich's What a Wictor Uros Champion Anne Paloluoma EX2
308 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
309 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1715942 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Anne Paloluoma Abs
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
310 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
311 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB NOM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
311 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
312 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
313 SIB V / SIB f 24 CH S*Maollich's Pretty Poppy Naaras Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACIB
314 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC BIV
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
315 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Grand International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPS NOM
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
316 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
317 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Lene Glem Abs
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
318 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS NOM
S*Knjaze Zlatan (SIB e 23) x SE*Sibbegårdens Chanel (SIB ny 24)
319 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
320 SIB VI / SIB f 09 24 CH S*Sibelinaz Caressed Crush of Z Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
321 SIB VI / SIB g 09 24 FI SK LO 1820625 FI*Sippan's Oriana Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
322 SIB VI / SIB d 03 24 SE*Wira's Leandra Xanderova Naaras Champion Lene Glem EX2
323 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 NOM
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
324 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925573 FI*SoulSibster's CinnaMona Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*SoulSibster's AmuseMe (SIB f 09)
325 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 1404267 FI*Cherrytail's Umika Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
326 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Anne Paloluoma Mitätöity Mitätöity
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
327 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 1820082 Odariya Valenika Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
328 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1924726 FI*Cherrytail's Mordor Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Cherrytail's Faramir (SIB n 09) x Odariya Valenika (SIB fs 22)
329 SIB VII / SIB ds FI SK LO 1925384 FI*Lumikissan Nallekarkki Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Cherrytail's Faramir (SIB n 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
330 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
331 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
332 SIB VII / SIB as FI SK LO 1820684 FI*Ajatuksen Aikamatkaaja Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV NOM
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
333 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
334 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
335 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
GIC S*Maollich´s N.N Notetur Nomen (SIB ns 09 24) x CH S*Spinnsibbs Nyanza (SIB fs 09 24)
336 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
337 SIB VIII / SIB fs 03 SE*Viksjötassen's Laleh Naaras Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB
(N)Einhaugens Miro Napoleonsen (SIB ns 03 24) x SE*Simplicity Lynx Arissa (SIB fs 09 11)
338 TUA II / TUA n 03 IDP*Marsta James Bond Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
339 TUA II / TUA n 03 IDP*Marsta Q Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
340 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 1718616 FI*Meridies' Blossomfall Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
341 BEN n 22 S* Nordic Glow Namaste Ajna Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
342 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
343 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x SKungsgardenCats Kitty Starlet (BEN n 24)
344 BEN n 24 S*Leopardettes Hi Country Hardcore Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
345 BEN n 24 IDP*Glitterdash Zieselle Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
346 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
347 BEN n 22 32 S*Leopardettes Garfield Uros Champion Marco Scaglia EX1 CACIB
348 BEN n 22 33 S*Leopardettes Love You Naaras Champion Marco Scaglia EX1 CACIB
349 BLH b FI SK RX 1716736 Cizeta BritFavorite Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Chesterfield BritFavorite (BLH b) x Elfika Ustiniya (BLH h)
350 BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
351 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
352 BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
353 BLH a 03 FI SK LO 1925479 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX3
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
354 BLH a 03 FI SK LO 1925477 FI*Ullukan Enviable Enterprise Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
355 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
356 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras International Premior Veikko Saarela EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
357 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
358 BSH c S*Fluvius Lightning Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
359 BSH e SE Lindhouse Snowdon Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
360 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
361 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
361 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
362 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile