PIROK 136. kansainvälinen näyttely 7.9.2019
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.9.2019 Loppuu 7.9.2019
Ilmoittautuminen alkaa 25.5.2019 Ilmoittautuminen loppuu 11.8.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.8.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Lemmikki Tampere 19,
Toimihenkilöt Näyttelypäälliköt Elise Rämö (p. 040-559 9924 elise.ramo@pirok.org) ja Mika Akonniemi (p. 0400-516 270 mika.akonniemi@pirok.org)

Näyttelysihteerit show@pirok.org : kategoria 1, 2 ja kotikissat: Kristiina Martikainen, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi (p. 040-523 7764) ja kategoria 3 ja 4: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere (p. 040-568 8336)

Palkinnot ja ruusukkeet: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org

Raha-asiat: Anna Rämö, anna.ramo@pirok.org

Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Lisätietoja HUOM! Näyttely on osa Lemmikki Tampere 2019 -tapahtumaa.

Paikka: 
Tampereen messu- ja urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelymaksut 25.5.-23.6.2019: PIROKin jäsenet 30€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 35€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia).
Näyttelymaksut 24.6.-11.8.2019: PIROKin jäsenet 33€, muut FIFe-yhdistysten jäsenet 37€, ei FIFe-kissat 50€ (ei leimakorttia). Leimakortit käytössä 31.7.2019 asti.
Tarkistusluokka 15 €, veteraaniluokka 10 arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos kasvattajalla ei ole omistamaansa kissaa ilmoitettuna näyttelyyn, tulee kasvattajaluokkaan ilmoittautua erikseen.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä. Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset mahdollisia, muutokset sähköpostilla show@pirok.org.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 95
2 131
3 111
4 128
Kotikissat 6
Yhteensä 471

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1924600 FI*AzuLejo's Coston Caunis Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
2 EXO n 22 FI SK LO 1716427 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 1924946 FI*Ayser's Hottis Choko Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1925294 FI*Shamirin Kristiano Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
Ayser's Viserion (EXO n) x FI*Shamirin Lazy Liliana (PER f 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 No Cert
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
7 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion George Dorgiakis Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
8 EXO f 24 FI SK LO 1820869 FI*Shamirin Diamont Destiny Naaras Champion George Dorgiakis EX1 CACIB
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Epic Emily (EXO n 03 24)
9 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
10 EXO n 03 FI SK LO 1822787 FI*Shamirin Happy Hugo Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Shamirin Yippee Yvette (PER ns 03)
10 EXO ns 03 FI SK LO 1822787 FI*Shamirin Happy Hugo Uros Määrittely Caroline Stoa EXO n 03
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Shamirin Yippee Yvette (PER ns 03)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 1924002 FI*Kermaviiksen Katariina Naaras Nuoret 7-10 kk George Dorgiakis EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Kermaviiksen Hestia (PER a 02)
12 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1 NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
13 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
14 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS NOM
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
15 EXO d 21 33 FI SK LO 1925291 FI*Shamirin Just Julio Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
FI*Marjakorin Emiliano (PER d 21 33) x Ayser's Nike Nicolette (EXO e 21 33)
16 EXO f 21 33 FI SK LO 1821094 Ayser's You Against You Naaras Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
17 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
18 PER d FI SRK LO 43479 FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
19 PER ds FI SK LO 1925124 FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Kultaviiksen Poseidon (PER ds 11) x FI*Kultaviiksen Odessa (PER d)
20 PER n 22 FI SK LO 1613630 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Supreme Premior Nico Padovano KM NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
21 PER a 22 FI SK LO 1925293 FI*Shamirin Kamille Naaras Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
Ayser's Viserion (EXO n) x FI*Shamirin Lazy Liliana (PER f 24)
22 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros International Champion George Dorgiakis EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
23 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
23 PER e 02 62 FIN SRK LO 90472 Parti Wai Honey Bear Uros Veteraani Sara Moroni 1 NOM
Magratheas Spiritwalker (PER d 03 22) x Parti Wai Lollypop (PER f 03)
24 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
25 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
26 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
27 PER e 21 33 FI SK LO 1510625 Ayser's Jetset Queen Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB NOM
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x IT*Venus Delle Lune Saracene (EXO e 21 33)
28 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras International Premior George Dorgiakis EX1 CAGPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
29 RAG n FI SK LO 1820853 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
30 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
31 RAG a FI SK LO 1923821 FI*Satinante's Bluebird Xenia Forella Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
32 RAG a FI SK LO 1924949 FI*Svanillan Chilling Jerome Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
33 RAG a FI SRK LO 1300752 FI*Riverknee Ariels Tail Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
34 RAG h FI SK LO 1405911 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
35 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
36 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS NOM BIS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
37 RAG n 03 FI SK LO 1509934 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
38 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Champion George Dorgiakis EX1 CACIB
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
39 RAG n 03 FI SK LO 1822531 FI*Collicatin Hersyvä Hertta Naaras Avoin George Dorgiakis EX1 CAC BIV
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin First Flower Of Spring (RAG n 04)
40 RAG n 03 FI SK LO 1820794 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Avoin George Dorgiakis EX2
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
41 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior George Dorgiakis EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
42 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
42 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Nico Padovano 3
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
43 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
44 RAG n 04 FI SK LO 1924542 FI*Maplehill's Captain Morgan Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
45 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
46 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
47 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
48 RAG a 04 FI SK LO 1924832 FI*Celestial's Pheobe Gu Naaras Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
Perfect Change Dante (RAG a) x FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán (RAG a 03)
49 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior George Dorgiakis KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
50 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior George Dorgiakis KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
51 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior George Dorgiakis EX1 CAGPIB BIV
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
52 RAG a 04 FI SRK LO 1301344 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Kastraatti George Dorgiakis EX1 CAP
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
53 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB NOM
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
53 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Sara Moroni 3
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
54 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
55 RAG a 03 21 FI SK LO 1717983 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
56 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
57 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
58 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
58 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Nico Padovano Arvosteltu
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
59 SBI n FI SK LO 1613427 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
60 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
61 SBI FI SK RX 1924884 FI*Annmark Laurentius Uros Rodun tarkistus Caroline Stoa SBI a
FI*Annmark I Cream (SBI ) x FI*Annmark Ha Yun (SBI a)
61 SBI a FI SK RX 1924884 FI*Annmark Laurentius Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis VG1
FI*Annmark I Cream (SBI ) x FI*Annmark Ha Yun (SBI a)
62 SBI a FI SK RX 1821101 S*Chimär's Kornelia Naaras Avoin George Dorgiakis EX1 CAC
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Chimär's Celine Dion (SBI a)
63 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior George Dorgiakis EX1 CAPS
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
64 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
65 SBI c FI SK LO 1924671 FI*Chirybiry's My Dream Liia Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
66 SBI d FI SK LO 1508981 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS NOM
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
67 SBI d FI SRK LO 1402981 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
68 SBI e FI SK LO 1923229 FI*Fioliinan Alvaro Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Annmark Deeva (SBI g)
69 SBI f FI SK LO 1717216 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Grand International Champion George Dorgiakis EX1 CACS NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
70 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk George Dorgiakis EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
71 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras International Premior George Dorgiakis EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
71 SBI f FIN SRK LO 81552 FIN*Tassuliinin Dream Naaras Veteraani Nico Padovano 2
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
72 SBI h FI SK LO 1820351 FI*Helin's Elviira Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
73 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
73 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Nico Padovano 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
74 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
75 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras Champion George Dorgiakis EX1 CACIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
76 SBI n 21 FI SK LO 1925029 FI*Lofanna Lufsen Uros Pennut 4-7 kk George Dorgiakis EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
77 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior George Dorgiakis KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
77 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Nico Padovano 4
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
78 SBI a 21 FI SK LO 1821362 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
79 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
S*Storeklev's Jameson (SBI b 21) x SE*Borgvikens Carrie Survivor (SBI n)
80 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
81 SBI b 21 FI SK LO 1821366 FI*Kirakan Zen Garden Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
82 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
83 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
84 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
84 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Sara Moroni 2
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
85 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB NOM
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
86 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 1507753 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
87 ACL IV / ACL a 03 24 FI SK RX 1925879 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
Sugar Curl Cupcake (ACL a 24) x FI*Siriuksen XiangCurl (ACL n 03 24)
88 ACL V / ACL e 22 FI SK RX 1822100 FI*Yola's Amaranthe Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen PakaCurl (ACL g 21 33)
89 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
89 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
90 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
91 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 1716302 FI*Debals Michigan Uros Grand International Champion Nico Padovano Abs
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
92 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
93 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
94 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX 75970 FIN*Siriuksen IiroCurl Uros Veteraani Lone Lund 2
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
95 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK LO 1924265 FI*Dezzicat's Nocturne NortonCurl Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX2
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
96 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
97 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
97 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
98 ACS XI / ACS n 02 21 33 FI SK LO 1924266 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
98 ACS XI / ACS n 02 33 FI SK LO 1924266 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl Uros Määrittely Lone Lund ACS n 02 21 33
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
99 MCO I / MCO n FI SK LO 1923612 FI*Hemingway's Fox Mulder Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
100 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
101 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Emotionkings Amadeus (MCO ds 03) x Hairy Sunrise de Pink Paradise (MCO f 09 22)
102 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1925001 FI*Krysos Q-Babe Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*FireFox Before Dawn (MCO n)
103 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1925011 FI*Krysos Shaman Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x Sherlynx Look At Me (MCO n 24)
105 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1925002 FI*Krysos Qing Yuan Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*FireFox Before Dawn (MCO n)
106 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Nico Padovano KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
107 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
108 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 1716085 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
109 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1508185 LV*Su Meile Baskerville Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
DK*Fribanikos' Boomer (MCO n 09 22) x Iva Szary Kot*PL (MCO a)
109 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1508185 LV*Su Meile Baskerville Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Fribanikos' Boomer (MCO n 09 22) x Iva Szary Kot*PL (MCO a)
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923390 Whatatrill Wildest Dream Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821454 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
112 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
113 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy Abs
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
115 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB BIV
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
115 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Nico Padovano 1 NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
116 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
117 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros International Champion Sara Moroni EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
118 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
119 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Avoin Sara Moroni EX2
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
120 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1821002 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC BIV
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
121 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1820013 FI*Laramillan Olympe Maxime Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
122 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
123 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
124 MCO V / MCO g 25 Aland Island Here I Come Felix Theory Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV
125 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1924610 FI*Avasong Emerald Naaras Määrittely Lone Lund MCO gs 22
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Krysos Dione (MCO d 09 22)
125 MCO VII / MCO gs 22 FI SK LO 1924610 FI*Avasong Emerald Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Krysos Dione (MCO d 09 22)
126 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1924228 FI*Vuorensinen Jacaranda Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Lady (MCO f 09 22)
127 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
128 MCO V / MCO d 22 FIN SRK LO 73114 FIN*Jellonan Iron Maiden Naaras Veteraani Nico Padovano 3
FIN*WestCoon's Charles Moore (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Morgana (MCO f 22)
129 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
130 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
131 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 1718258 FI*Chamberlain Key to My Heart Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
132 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1718793 FI*Krysos Dione Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
133 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
134 MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 1924608 FI*Avasong Opal Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Krysos Dione (MCO d 09 22)
135 MCO VI / MCO d 01 21 62 SE*Box Buster'z Krickidoll Of U.Mystic Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS BIV
(N)Tojo Polaris Urban Mystic (MCO d 03 22) x SE*Box Buster'z Flashing DracuLaura (MCO f 02 21)
136 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 1716055 EE*Bloom Our Admiration Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
(N) Big Kitty Pathfinder (MCO d) x Britney Spears Amber Sun*LT (MCO f 09 22)
137 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
138 MCO VI / MCO f 09 22 SE*Box Buster'z Golden Eye Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
DK*Boromir Boombastic (MCO ns) x (N)Spellbound's Mia (MCO f 03 22)
139 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1819370 FI*Rotcat Urwic Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
140 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
141 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
142 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
143 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO 81181 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
144 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS BIV NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
145 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1718841 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
146 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1611861 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
147 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1822768 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Avoin Nico Padovano Abs
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
148 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1822908 FI*Chatvallon Michael Gabriel Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*Chatvallon Princess Fiona (MCO ns 02 21)
149 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1819220 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
150 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Avoin Nico Padovano EX2
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
151 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
152 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1924324 FI*KhalDrogo's Kickstart My Heart Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano Abs
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
153 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
154 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1819351 FI*Helaketun Born To Be Wild Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC NOM
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x FI*Eswood Galadriel (NEM a 09 21)
155 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
156 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
157 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
158 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
159 NEM II / NEM f 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing Abs
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
160 NFO I / NFO n FI SK LO 1613969 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
161 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
162 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
163 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
164 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
166 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS NOM
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
168 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
169 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1718949 FI*Koivunpesän Parketti Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
170 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820903 FI*Tähtitassun Aina Ilona Naaras Kastraatti Kristof Van Roy Abs
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
171 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
171 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Veteraani Nico Padovano 2
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
172 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1924385 FI*Poutapäivän Home Sweet Home Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
173 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
174 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
175 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
176 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
177 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
178 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1925983 IT*Norr Venn's Edith Piaf Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
179 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
180 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
181 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
182 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
183 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
183 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Lone Lund 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
184 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
185 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
186 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1510842 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
187 SIB IV / SIB a 09 23 FI SRK LO 88928 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
188 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
188 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Lone Lund 3
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
189 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
190 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
191 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX 84419 FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
192 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
193 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
194 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 1614262 VinniMur Zlatogor Uros Grand International Champion Sara Moroni Abs
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
195 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
196 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
197 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1819956 FI*Taigatassun Naukumaija Naaras Avoin Sara Moroni Abs
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
198 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1820457 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
199 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923656 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni Abs
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
200 TUA VII / TUA as FI SK LO 1923180 FI*Felesin Mira Luoti Naaras Avoin Sara Moroni EX1 No Cert
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
201 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
Kingsmark Get Smart (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Dulcinea (BEN n 24)
202 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
CattiCartano Master Blender (BEN n 24) x CattiCartano Dancing Star (BEN n 24)
203 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Anna Wijbrands EX2
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
204 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1 BIV
205 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
206 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
206 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Jørgen Billing 4
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
207 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
208 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
209 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
210 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 1923054 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
211 BSH a SE*Lindhouse Pen y Fan Uros Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
212 BSH a SE Lindhouse Alice in wonderland Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
213 BSH a FI SRK LO 41074 FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
214 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB BIV NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
215 BSH a FI SK LO 1613180 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
216 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
217 BSH e FI SK LO 1924556 FI*Ruusutarhan Anselmo Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
218 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
219 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
219 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Jørgen Billing 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
220 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Anna Wijbrands KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
221 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
222 BSH f 22 FI SRK LO 1404068 FI*Coventry's Joy Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
223 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
224 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
225 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
226 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
227 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
228 BUR n FI SK RX 1924625 FI*Ninelli's Herra Haribo Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Ninelli's Nymphadora Tonks (BUR b)
229 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
229 BUR n FIN SRK LO 34450 FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Veteraani Jørgen Billing 3
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
230 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
231 BUR n FI SK LO 1822496 FI*Oliivian Giselle Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
232 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Helius Nala Altana (BUR n) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
233 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
234 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
235 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
236 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX2
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
237 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1 NOM BIS
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Pepita Magic Valley*RU (BUR b)
238 BUR b FI SK RX 1924881 FI*Ninelli's Genuine Goddess Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
FI*Ninelli's Ensio I (BUR b) x FI*Ninelli's Déjà-vu (BUR n)
239 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
240 BUR c FI SK LO 1716496 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
241 BUR c FI SK RX 1924629 FI*Ninelli's Herra Hakkarainen Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Ninelli's Nymphadora Tonks (BUR b)
242 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras International Premior Anna Wijbrands EX1 CAGPIB BIV
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
242 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Jørgen Billing Arvosteltu
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
243 BUR c FI SK LO 1820303 FI*Elwood's Märtha Louise Naaras Kastraatti Anna Wijbrands EX2
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Elwood's Petunia (BUR c)
244 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
245 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS BIV NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
246 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
246 BUR d FI SK LO 1820305 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
247 BUR d FI SK LO 1819500 FI*Ninelli's Delikatess' Descendant Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
248 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
249 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
250 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
251 BUR h FI SK LO 1924318 FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart (BUR c)
252 BUR h FI SK RX 1924630 FI*Ninelli's Herranterttu Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Ninelli's Nymphadora Tonks (BUR b)
253 BUR h FI SRK LO 41004 FI*Cattish Olympos Zeus Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
253 BUR h FI SRK LO 41004 FI*Cattish Olympos Zeus Uros Veteraani Kristof Van Roy 4
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
254 BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
254 BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Jørgen Billing Arvosteltu
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
255 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
256 EUR a FI SK RX 1924363 FI*Pinkkitassun Siegfried Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
257 EUR f FI SK RX 1924321 Silkkiturkin Uniikki Unna Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x Silkkiturkin Tiitiäinen (EUR d 22)
258 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
259 EUR a 24 FI SK RX 1925300 FI*Katinhännän Bratislavan Jääihme Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EUR as 24
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
260 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
260 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Kristof Van Roy 1 NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
261 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Anna Wijbrands EX1 CACS BIV
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
262 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
263 EUR d 22 FI SK LO 1819225 Silkkiturkin Tiitiäinen Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
264 EUR d 22 FI SK RX 1924320 Silkkiturkin Utelias Ukkeli Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x Silkkiturkin Tiitiäinen (EUR d 22)
265 EUR d 22 FI SK RX 1924362 FI*Pinkkitassun Saara Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
266 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
267 EUR f 24 FI SK LO 1924290 FI*Pinkkitassun Roberta Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Kissakallion Ronaldo (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Natalie (EUR d 22)
268 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
269 EUR g 23 FI SK RX 1924659 FI*Katinhännän L'Amour Toujours Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Himmelintähden Elastinen (EUR e 23) x FI*Katinhännän Kielo Kanteletar (EUR n 23)
270 EUR es 23 FI SK RX 1925297 FI*Katinhännän Huippukiekkoilija Sakari Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
271 EUR gs 23 FI SK LO 1923052 FI*Katinhännän Harleen Frances Quinzel Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Kuukissan Eldarion (EUR a 24) x FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif (EUR gs 23)
272 EUR e 03 FI SK RX 1923695 FI*Lyydian Koreilematon Kaunokki Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Lumihelmen Jokapoika (EUR e) x Humutyttö (EUR g 03)
273 KOR FI SK LO 1508245 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
274 KOR FI SK LO 1612894 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
275 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
276 KOR FI SK LO 1924473 FI*Vekkuliverstaan Daenerys Targaryen Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
277 KOR FI SRK LO 40426 FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
277 KOR FI SRK LO 40426 FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras Veteraani Jørgen Billing Arvosteltu
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
278 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
278 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Jørgen Billing 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
279 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM BIS
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
280 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 1822432 Auragold Heureka Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
281 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
282 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
283 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
283 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Kristof Van Roy 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
284 MAU n 24 FI SK LO 1923650 FI*Anjupia's Aberystwyth Anwell Awst Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
285 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
286 MAU ns 24 FI SK LO 1924435 FI*Chai-lai Maia Mingan Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Lord MauAlSahraa Schamway, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Heqet Habibah (MAU ns 24)
287 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
287 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Kristof Van Roy 2
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
288 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
289 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
290 OCI b 24 FI SK LO 1822022 FI*Vinkeä Eliitti-Elli Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
291 OCI b 24 FI SK LO 1924273 FI*Moosegrove Saphire Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
292 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
293 OCI b 24 FI SRK LO 42411 FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
294 OCI o 24 FI SK RX 1924850 FI*Vinkeä Kaneli-Taneli Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Somalinnan Uther Pendragon (OCI n 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
295 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
296 OCI o 24 FI SK LO 1716183 FI*Moosegrove Maroon Uros Kastraatti Anna Wijbrands EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
297 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
298 ABY n FI SK LO 1611026 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
299 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
300 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
301 ABY n FI SK LO 1924079 FI*Nebuankhet Hypatia Vex Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX3
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Nebuankhet I found Serenity (ABY n)
302 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
303 ABY n FI SK LO 1925981 Farris of the Anvil von Kalimdor*CH Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x Charlize di Habashat*IT (ABY n)
304 ABY n FI SK LO 1924702 FI*Kharn-Ka Pinball Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka God Particle (ABY a)
305 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
306 ABY n FI SK LO 1406093 (N)Mayas Pride Maori Naaras Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
307 ABY a FI SK LO 1611719 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
308 ABY a FI SK LO 1718453 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
309 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
310 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
311 ABY a FI SK LO 1819823 FI*Nebuankhet Jace Beleren Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! (ABY n)
312 ABY o FI SK LO 1821090 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
313 ABY o FI SK LO 1924874 FI*Nebuankhet Crosis, the Purger Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
314 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
315 BAL a 21 FI SK LO 1923825 FI*Aurinkorinteen Catananche Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FI*Noxx Agent X (SIA a 21) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
316 BAL a 21 FI SK LO 1718984 FI*Willicon Dorian Gray Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
317 BAL o 21 FI SK LO 1718983 FI*Willicon Dracarys! Uros Champion Lone Lund Abs
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
318 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
319 CRX I / CRX o FI SK LO 1822649 FI*Claypond's Katheline Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
FI*Claypond's Farceur (CRX o) x Penottie van Berkendonck (CRX b 09)
320 CRX I / CRX n FI SK LO 1923888 FI*Villains Naughty Naughty Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*VeeKasin Jafar (CRX n) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
321 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
321 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Lone Lund 3
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
322 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
323 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
324 CRX I / CRX b FI SK LO 1822253 FI*Claypond's Justus Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
325 CRX I / CRX n FI SK LO 1820944 FI*Piupaws Morellia Uros Kastraatti Marek Chadaj EX2
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
326 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1820258 FI*VeeKasin Emolga Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*Claypond's Dobromir (CRX b 32) x FI*VeeKasin Fanzine (CRX a 03 24)
327 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
328 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
329 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
330 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
330 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras Veteraani Vladimir Isakov 3
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
331 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
332 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
333 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1822724 FI*FunkyJam's Princess Bubblegum Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*FunkyJam's Nova Prime (CRX g 24)
334 CRX V / CRX b 24 FI SK LO 1924598 FI*Derekaz Hellbilly Storm Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV NOM
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Derekaz The Siren of Temptation (CRX b 24)
335 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
336 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1822779 FI*Derekaz Razor Brougham Uros Avoin Jørgen Billing EX1 CAC NOM
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
337 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
338 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
338 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
339 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 37251 FI*Piupaws Hjördis-Täti Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
340 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
341 DRX I / DRX c FI SK LO 1822936 Gucci Artemidarex*PL Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
Uzzi Szmaragdowa Igla*PL (DRX c) x Petty-Blue Artemidarex*PL (DRX a)
342 DRX I / DRX b FI SK LO 1819807 FI*WildWilderness Donna Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Kasharelia (DRX b 33)
343 DRX III / DRX g FI SK LO 1821191 FI*Pixielated Cinndoughrella Naaras Avoin Joeri Vanrusselt Abs
EE*Serengeti Masterpiece (DRX n) x Eva Mariposa (DRX g)
344 DRX VI / DRX n 09 24 FI SK LO 1822869 FI*WildWilderness Hazel Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*WildWilderness Blue (DRX j 03 24)
345 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 1716253 LV*Dea Dia Kasharelia Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Dea Dia's Agathos (DRX n) x Zoelina Jolie vom Pharao of Dea Dia (DRX n 32)
346 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 1924603 FI*Pixielated Lucky Bean Creeper Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj Abs
EE*Serengeti Masterpiece (DRX n) x Valentina Calvados*PL (DRX f 32)
347 DSP V / DSP f 21 33 FI SK LO 1819931 FI*Bluelaga's Leia Organa Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Prosto Shik Sphinx-Volga (DSP n 03 33) x FI*Indigo's Lagoona Blue (DSP f 21)
348 OLH n 22 FI SK LO 1819725 FI*TaikaTomun Nanna Nauravainen Naaras Premior Lone Lund EX1 CAPIB
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
349 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
350 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
351 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
352 OSH b S*Häveröortens* Gingerbread Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM
Gucci Romani Vil'k (OSH b) x S*Siaön's Koola Katja (OSH h)
353 OSH d FI SK LO 1821034 FI*Eirenen Flying Flash Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Arlene (OSH f)
354 OSH f FI SK LO 1509454 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
355 OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
356 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
AR*Shasa Kozi (OSH n 03 24) x S*Siaön's Koola Katja (OSH h)
357 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Lone Lund KM BIV NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
357 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
358 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS NOM BIS
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
359 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
360 OSH a 24 FI SK LO 1924043 FI*LoudMeow Blue Wind Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
361 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
362 OSH b 24 FI SK LO 1718649 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
363 OSH b 24 FI SK LO 1821909 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS BIV
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
364 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
364 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
365 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
366 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Lone Lund KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
367 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
368 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
369 OSH f 22 Ophra Tabby Cat Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
EkstaSIA´s Fint Ushami (SIA n 21) x Omega Tabby Cat (OSH f 24)
370 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
371 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
372 OSH hs 22 FI SK LO 1923478 FI*Frostnight's Candy Clouds of Lullaby Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund OSH hy 22
FI*Frostnight's Shadegrown (OLH ns 24) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
373 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
374 RUS FI SK LO 1820772 FI*Rusalka Margarita Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
Romeo v.d. Laurentziburg (RUS ) x FI*Hana-Bi Hansa (RUS )
375 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
376 RUS FI SK LO 1924062 FI*Starstruck's Xanxia, Queen of Zanak Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX2
FI*Starstruck's Tamos Yulianovich (RUS ) x FI*Harmuan Adriana Allegra (RUS )
377 RUS FI SK LO 1924934 Katzenhof Christina Regina Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 BIV
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
378 RUS FI SK LO 1924448 FI*Zarin May Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX2
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
379 RUS FI SK LO 1924836 FI*Zarin Sweet pea Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 BIV NOM
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
380 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
381 SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
382 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros Avoin Joeri Vanrusselt Abs
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
383 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
384 SIA n FI SK LO 1715990 FI*Vintterin Pauli Miinanpoika Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
385 SIA a FI SK LO 1717146 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
386 SIA e FI SK LO 1716861 FI*Kaspektin Meowth Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
Khancoban Caughtredhanded (SIA e) x FI*Kaspektin Kasipusi (SIA f)
387 SIA f FI SK LO 1405869 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
388 SIA j FI SK LO 1820542 FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Kaspektin Kadabra (SIA n) x FI*Baila-Bailan Aika-Ainutlaatuinen (SIA f)
389 SIA n 21 Alyaska Bersia Naaras Champion Lone Lund EX1 CACIB
Cohen Precious Angel (SIA c 21) x Alisia Bersia (SIA f 21)
390 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
391 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Marek Chadaj Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
392 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
392 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Lone Lund 1 NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
393 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
393 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
394 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
395 SOM a FI SK LO 1924560 FI*Foxkiss Falco alopex Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*Foxkiss Egretta garzetta (SOM n)
396 SOM a FI SRK LO 1403393 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras