SUROK ry 161. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.7.2019 Loppuu 20.7.2019
Ilmoittautuminen alkaa 10.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 14.6.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut NFO BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, nayttelypaallikko@surok.fi
Sari Kulha (pääassistentti)  assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Leimakortit käytössä (Emme vaihda BIS-ruusukkeita leimoihin)
Tähän näyttelyyn emme ota ollenkaan kaverikissoja.
 
Viimeinen rokotuspäivä 5.7.2019

Kissanhiekat näyttelyhäkkiin tarjoaa PrimaCat


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 88
2 196
3 164
4 151
Kotikissat 13
Yhteensä 612

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 1403906 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAP
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SK LO 1614440 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus (EXO f 24)
5 EXO f 24 FI SK LO 1507180 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
6 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAP
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
7 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
8 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
9 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER ns 22 62 FI SK LO 1924770 Kisuicat's Love Me Better Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
FI*Kultaviiksen Howlin Wolf (PER ns) x Leonidan Alicia of Kisuicat (PER a 03 22)
11 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Sara Moroni KM NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
12 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk Abs
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
13 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
14 RAG n FI SRK LO 1301314 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
15 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
16 RAG a FI SK LO 1404836 FI*Barfait's Sunshine Naaras Grand International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
17 RAG c FI SK RX 1819812 Mokotuvan Nutukka Utuinen Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
Of Elisir Fudge/ID (RAG c 04) x Xara Koci Szarm*PL (RAG b)
18 RAG d FI SK LO 1717591 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
19 RAG a 21 FI SK LO 1715558 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
20 RAG n 03 FI SK LO 1509995 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
21 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
23 RAG n 03 FI SK LO 1822531 FI*Collicatin Hersyvä Hertta Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Collicatin First Flower Of Spring (RAG n 04)
24 RAG n 03 FI SK LO 1822979 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 BIV
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SK LO 1924354 FI*Barfait's Ines Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 NOM BIS
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Anastasia (RAG a 04)
26 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC BIV
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
28 RAG n 04 FI SK LO 1822873 FI*Barfait's Gizmo Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
29 RAG n 04 FI SK LO 1925204 SE*Mollydoll's Bernard Of Tofslan Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
Tobiash Junior Gravits*PL (RAG a) x SE*Krasus Moomin Tofslan (RAG n 03)
30 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
31 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
32 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
33 RAG n 04 FI SK LO 1614965 FI*Barfait's Cosmo Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
34 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk Abs
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
35 RAG a 03 FI SK LO 1822876 FI*Barfait's Grace Naaras Nuoret 7-10 kk Miroslaw Skotarczyk EX1 NOM BIS
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
37 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM BIV
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
38 RAG a 03 FI SRK LO 1404278 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPIB
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
39 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Supreme Champion Sara Moroni KM BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
40 RAG a 04 FI SK LO 1820616 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
41 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
42 RAG a 04 FI SK LO 1718702 FI*Satinante's Twinings Catherine Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Satinante's Norma Natalie (RAG a 03)
43 RAG a 04 FI SK LO 1924563 FI*Ragtail Tiffany of Thor Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
44 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Sara Moroni KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
45 RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
46 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Sara Moroni EX2
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
47 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior Sara Moroni EX3
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
48 RAG a 04 FI SK LO 1820825 FI*Wildemar Lily Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB BIV
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
49 RAG a 04 FI SK LO 1820617 FI*Helmikeijun Granite Pearl Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
50 RAG a 04 FI SRK LO 1301344 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
51 RAG b 04 FI SK RX 1924082 FI*Mulberry Mighty Kitkat Uros Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Mulberry Mighty Adventurer (RAG b 03)
52 RAG b 04 FI SK RX 1924084 FI*Mulberry Mighty Fazerina Naaras Pennut 4-7 kk Miroslaw Skotarczyk EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Mulberry Mighty Adventurer (RAG b 03)
53 RAG c 04 FI SK RX 1613503 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
54 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPS NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
55 RAG f 03 FI SK LO 1509816 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
56 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
57 RAG f 04 FI SK LO 1822363 FI*Celestial's Aitoo Asiaa Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
58 RAG n 03 21 FI SK LO 1822529 Gayaneh Quadrata Naaras Avoin Miroslaw Skotarczyk EX1 CAC
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
59 RAG n 04 21 FI SK LO 1923766 Gayaneh Synura saimi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 NOM
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
60 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
61 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
62 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Geir Johan Edvardsen 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
62 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
63 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 No Cert
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
64 SBI a FI SK LO 1822403 FI*Kattimäen Lempi Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Birrulin Boris (SBI a) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
65 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
66 SBI b FI SK LO 1821304 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
67 SBI b FI SK LO 1822969 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
68 SBI b FI SRK LO 86945 FI*Mithrandilin Elwing Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
69 SBI b FI SRK LO 1300041 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
70 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Grand International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CACS
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
71 SBI f FI SK LO 1717216 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
72 SBI g FI SK LO 1611688 FI*Annmark Deeva Naaras International Champion Miroslaw Skotarczyk EX1 CAGCIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
73 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
73 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Geir Johan Edvardsen 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
74 SBI h FI SRK LO 84570 FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Miroslaw Skotarczyk EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
75 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
75 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Geir Johan Edvardsen 2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
76 SBI a 21 FI SRK LO 1404131 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Supreme Champion Miroslaw Skotarczyk KM NOM
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
77 SBI b 21 FI SK LO 1821366 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
78 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM NOM
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
79 SBI b 21 FI SK LO 1819359 FI*Kattimäen Herpertti Uros Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
80 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Miroslaw Skotarczyk KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
80 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Geir Johan Edvardsen 1 NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
81 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1611777 FI*Bastetin Alaattin Uros Kastraatti Miroslaw Skotarczyk EX1 CAP
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
82 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
83 ACL IV / ACL n 01 21 63 FI SK RX 1718974 FI*Siriuksen XianCurl Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
84 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand KM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
84 ACL VIII / ACL ns 02 21 FI SRK LO 1301025 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Siitos
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
85 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Annika Berner KM NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
86 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand KM NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
87 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
88 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK LO 1924265 FI*Dezzicat's Nocturne NortonCurl Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov Abs
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
89 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
90 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 1614677 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
91 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 1820391 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Siitos
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
92 ACS XI / ACS n 02 33 FI SK LO 1924266 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand Abs
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
92 ACS XI / ACS n 02 33 FI SK LO 1924266 FI*Dezzicat's Narrante NixonCurl Uros Määrittely Zvezdan Memedov Abs
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
93 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros Premior Åsa Carnbrand Abs
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
94 MCO I / MCO n FI SK LO 1821832 Corleone Melluandia*PL Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
95 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Avoin Annika Berner EX1 CAC
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
96 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
97 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820139 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Premior Åsa Carnbrand Abs
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
98 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1614776 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
99 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Supreme Champion Zvezdan Memedov KM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
100 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS BIV
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
100 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
101 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1510459 FI*Kasmasiinin Daffy Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1614705 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
103 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1821422 PL*Dark Age Milana Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
104 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1923908 FI*LovelyLife Starry Sky Kuutar Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Claba Helle (MCO n 22)
105 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1508075 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Zvezdan Memedov KM NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
106 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Annika Berner KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1819365 DK Red Line's Zorba Uros Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS BIV
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
110 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
111 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1923971 FI*ArcticaWarriors Mary Lou Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner MCO gs
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*SolarWind's Epione (MCO g 22)
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV NOM
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
113 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1923726 FI*Easylife's Winter Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
113 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1923726 FI*Easylife's Winter Diamond Naaras Määrittely Zvezdan Memedov MCO n 23
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924377 FI*Goldenstream's Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX3
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
115 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1923907 FI*LovelyLife Starry Sky Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX2
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Claba Helle (MCO n 22)
116 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
117 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO 89699 FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
117 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO 89699 FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Veteraani Lena Björkander 1 NOM
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
118 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1715545 FI*SolarWind's Epione Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
119 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924080 FI*A'Dreams MC Red Bachelor Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
120 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
121 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 1923898 FI*NineTales Quake Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
122 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715673 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Premior Åsa Carnbrand Abs
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
123 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Zvezdan Memedov EX1 CACS
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
123 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
124 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Zvezdan Memedov MCO es 02 21 62
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
125 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros International Champion Zvezdan Memedov EX1 CAGCIB BIV
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
126 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1614774 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Champion Zvezdan Memedov EX1 CACIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1822360 FI*Marskin Patricia Kaas Naaras Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Victoria Olimpian*RU (MCO ns 09)
128 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924134 Galaxy Maryel Eva Naaras Avoin Zvezdan Memedov Abs
Country Gulliver's Zefir Gold (MCO d 02) x Galaxy Maryel Violet (MCO n 22)
129 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
130 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
131 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923729 FI*Easylife's Wintertime Kiss Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
132 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1923730 FI*Easylife's Wintertime Love Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
133 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1923725 FI*Easylife's Snow Butterfly Naaras Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
134 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 1509298 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAPS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
135 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 1717954 FI*Easylife's King of Moon Uros International Premior Zvezdan Memedov EX1 CAGPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1819839 FI*Chamberlain No Connection Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX2
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
138 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 1403286 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
139 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 1509977 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Supreme Champion Åsa Carnbrand Abs
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
140 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 1510379 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Åsa Carnbrand Abs
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
141 MCO VII / MCO ds FI SK LO 1715604 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand Abs
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
142 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1819962 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Champion Åsa Carnbrand Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
143 MCO VII / MCO as 22 FI SK RX 1923800 Othello de la Fierte du Maine Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Joe des Coons de Virgan (MCO as 23) x Nefertiti du Doll-Maine Blue (MCO as)
144 MCO VII / MCO as 25 FI SK RX 1923128 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
145 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923675 FI*Unikuun My Heart's Morris Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX3
FI*Fiarosa Maine Sasu (MCO d 22) x FI*Krysos Hello Kitty (MCO gs 09 22)
146 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
147 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 1924536 Genewa Real Love*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 BIV
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
148 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924329 FI*KhalDrogo's Wild Side Uros Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX2
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
149 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Supreme Premior Åsa Carnbrand KM
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
150 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
151 MCO VIII / MCO ns 09 Caesar Gai Yuli LeonilaCoon*RU Uros Champion Annika Berner EX1 CACIB
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
152 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 1822908 FI*Chatvallon Michael Gabriel Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*Chatvallon Princess Fiona (MCO ns 02 21)
153 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
154 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1924324 FI*KhalDrogo's Kickstart My Heart Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1 BIV
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
155 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 1925206 Flamenco Estate Pearls*RU Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX2
UA*Monterini Bilbo (MCO d 09 22) x Greza Estate Pearls*RU (MCO fs 22)
156 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
157 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1819969 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia Naaras Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
158 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX2
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
159 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Nuoret 7-10 kk Zvezdan Memedov EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
160 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Annika Berner KM BIV NOM BIS
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
160 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
161 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
162 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Pennut 4-7 kk Annika Berner EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
163 NFO I / NFO n FI SK LO 1613969 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
164 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS BIV NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
165 NFO II / NFO n 09 S*Tigerögas Woodallite Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Tigerögas Upalite (NFO n 03 24)
166 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
167 NFO II / NFO a 09 S*Drakborgens Ingela Pingela Naaras Avoin Lena Björkander Abs
S*Askett's Oh-yes (NFO n 03) x S*Lisjöskogen's Maddy Magic (NFO fs 02)
168 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
169 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
169 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
169 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Veteraani Annika Berner 2
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
170 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
171 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
172 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822937 DK Kitura's Eliana Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
Namir Abyad De Maison Blanche (NFO ns 22) x DK Kitura's Lady-burn (NFO n 22)
173 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1822541 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV NOM
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
174 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1 NOM
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
175 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
175 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 89636 FI*Heinuntuvan Andreas Uros Veteraani Annika Berner Arvosteltu
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
176 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
176 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 86830 FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Veteraani Annika Berner 4
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
177 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 89834 FI*Niittykissan Alexandria Naaras Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM BIV
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
178 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1613466 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
179 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
179 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Annika Berner 2
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
180 NFO III / NFO n 22 S*Milda ma Tildes Jet-Seth Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
S*Fridalas Humle (NFO n 22) x S*Barkli's Gizelle Visuell (NFO n 22)
181 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen Abs
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
182 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 1612021 FI*RockyHill's FloYahto Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS NOM BIS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
186 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1718060 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
187 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
188 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
189 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1821345 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
190 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
191 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 1715498 FI*Carwalions Baxter Black Uros International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
192 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
193 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 82713 S*NC's Killer Queen Naaras International Premior Geir Johan Edvardsen EX2
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
193 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 82713 S*NC's Killer Queen Naaras Veteraani Annika Berner 1 NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
194 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
195 NFO V / NFO f FI SK LO 1613604 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
196 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1924507 SE*Kvitterdalens Zephyr Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen Abs
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x S*Ildrasie's Khedira (NFO f 22)
197 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
198 NFO V / NFO f FI SK LO 1612105 FI*Felicis Gemma Naaras International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
199 NFO V / NFO f FI SRK LO 41483 FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Premior Geir Johan Edvardsen EX2
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
200 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1715863 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
201 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 1822159 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
202 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
203 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
204 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
204 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
205 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
206 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
207 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros International Champion Lena Björkander EX3
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
208 NFO VI / NFO d 09 24 S*Miss Mikkus' Popeye Uros International Champion Lena Björkander EX2
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Miss Mikkus' N'Ice (NFO fs 09 24)
209 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1820071 FI*Haaveeni Freija Naaras International Champion Lena Björkander EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
210 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1717213 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Lynx-Lair's Luna of YatMel (NFO gs 03 24)
211 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 1821809 FI*Felimon Kinuski Naaras Champion Lena Björkander EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
212 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1821348 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Champion Lena Björkander EX1 CACIB
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
213 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI SK LO 1822589 FI*Carwalions Embla Solöga Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC BIV NOM
FI*Carwalions Chinook (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
214 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1822394 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Avoin Lena Björkander EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
215 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1924505 Beija-Flor Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
FI*GoldenFurry's Juicy Jersey (NFO n 09 22) x Elmira Dumny Kot (NFO f 03 22)
216 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1822970 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX2
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
217 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM BIS
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
218 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 No Cert
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
219 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO 85340 FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
220 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB BIV
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
221 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
222 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
223 NFO VII / NFO ds FI SK LO 1821648 SE*Prana's Goldfinger Uros Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
224 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 1822053 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
225 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO 84817 FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
225 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO 84817 FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Veteraani Annika Berner 3
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
226 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
226 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Lena Björkander
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
227 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1715099 FI*Koivunpesän Parru Uros Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
228 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Drakborgens Godiva Snödriva Naaras Grand International Champion Lena Björkander EX1 CACS
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x SE*RazerCat'z Brumme-Lisa (NFO f 09 22)
229 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1821500 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
230 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
231 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
232 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510780 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Lena Björkander KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
233 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Lena Björkander KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
234 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
235 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
236 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
237 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
237 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Annika Berner 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
237 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
238 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Annika Berner EX1 CAPS BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
238 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Lena Björkander 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
239 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras International Premior Annika Berner EX2
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
240 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1611003 FI*Amurin Bernice Naaras International Premior Annika Berner EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
241 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Kastraatti Annika Berner EX1 CAP
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
241 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO 77638 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Veteraani Lena Björkander 3
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
242 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1821336 FI*Lumikissan James Bond Uros Avoin Zvezdan Memedov EX1 CAC
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
243 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX1 BIV NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
244 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Pennut 4-7 kk Zvezdan Memedov EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
245 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716989 FI*Amurin Jose Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX1 CAP
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Bernice (SIB n 24)
246 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Kastraatti Zvezdan Memedov EX2
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
246 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Lena Björkander 2
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
247 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
248 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1923316 FI*Keijumetsän Fennekin Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Berner EX1
FI*Jatsitytön Blaziken (SIB d 24) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
249 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1821268 FI*Taigatupsun Bellatrix Naaras Avoin Annika Berner Abs
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
250 SIB VII / SIB ns FI SK LO 1614399 FI*Cherrytail's Continental Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
251 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
252 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 1508624 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Annika Berner EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
253 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM BIS
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
254 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 1508902 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS NOM
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
255 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1716638 FI*Tangerine's Felicity Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
256 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1924767 Mountain Trolls Dylan Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand Abs
Kohalea de Saint Paër (TUA ns) x Solkhat Gella of Mountain Trolls (TUA w)
257 BEN n 22 FI SK LO 1611396 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
258 BEN n 22 SE*Out n About Jaxs Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
SE*Out n About Gizmo (BEN n 22 33) x Fiona Jaguarcity,SK (BEN n 24)
259 BEN n 22 FI SK LO 1821290 FI*Leokatin Socorro Dude Uros Avoin Minna Krogh Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
260 BEN n 22 FI SK RX 1612464 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Minna Krogh KM BIV NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
261 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
262 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
263 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC BIV
CattiCartano Master Blender (BEN n 24) x CattiCartano Dancing Star (BEN n 24)
264 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX2
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
265 BEN n 24 FI SK RX 1924372 FI*Kissalehdon Tausret Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
266 BEN ns 24 FI SK RX 1822548 FI*Polarheim's Rossville Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 No Cert
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN ns 24)
267 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
268 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Fabio Brambilla Abs
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
269 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Kristof Van Roy Abs
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
270 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
271 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
272 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1923057 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
273 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
274 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1614858 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
275 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
276 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 1923054 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
277 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
278 BSH a FI SK LO 1822399 FI*Safra's Iso Kuulas Astrakan Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Feronian Kashmir (BSH a) x FI*Safra's Scheherazade (BSH f)
279 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
280 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros International Champion Joeri Vanrusselt Abs
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
281 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
281 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
282 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
283 BSH d 24 FI SK LO 1716370 FI*Coventry's Vernon Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Joy (BSH f 22)
284 BSH f 22 FI SRK LO 1404068 FI*Coventry's Joy Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS NOM
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
285 BSH ns 11 FI SK RX 1507484 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy Abs
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
286 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
287 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
288 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Määrittely Minna Krogh BSH ny 11
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
288 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
289 BSH ny 11 FI SK LO 1923191 FI*EmeraldCharm Raspberry Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
290 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
290 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
291 BSH ay 11 FI SK LO 1923188 FI*EmeraldCharm Romanov Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
292 BSH ay 11 FI SRK RX 40051 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
293 BSH b 33 FI SK LO 1822597 SE*Camapokas Mårten Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
IDP*Nima's Boom Chokolatta (BSH b 33) x SE*Camapokas Lady Paco Rabanne (BSH a 21 33)
294 BSH b 21 33 FI SK LO 1819691 FI*Duketin Kaunokki Naaras Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
295 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
296 BUR n FI SK LO 1613162 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
297 BUR n FI SK LO 1821084 FI*Feirefiz Ravenlight Uros International Champion Joeri Vanrusselt Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
298 BUR n FI SK LO 1821509 FI*Lilac's Prince Valiant Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX2
FI*Shu-Shun Muskotti (BUR n) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
299 BUR n FI SK LO 1924137 SE*Caribacka*s Irina Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
300 BUR n FI SK LO 1924483 FI*Hovikissan Herakles Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX2
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
301 BUR n FI SK LO 1925377 HU*Alba Regia Pocok Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Sabokah Cuki (BUR n) x HU*Alba Regia Hekk (BUR f)
302 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
303 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS BIV
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
304 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
305 BUR n FI SK LO 1610984 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
306 BUR n FI SK LO 1822496 FI*Oliivian Giselle Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
307 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
308 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
309 BUR a FI SRK LO 1404337 FI*Pikkukuun Blue Berry Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FIN*Pikkukuun Nellymoser (BUR b)
310 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB NOM
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
311 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB NOM
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
312 BUR b FI SK LO 1717562 FI*Pardofelis XoXo Uros Avoin Fabio Brambilla Abs
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x FI*Pardofelis Va Va Voom (BUR c)
313 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
313 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
314 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM BIV NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
315 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
315 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
316 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
317 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Avoin Kristof Van Roy EX2
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
318 BUR d FI SK LO 1718940 FI*Pardofelis Your Red Monster Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC BIV
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x HU*Alba Regia Bibi (BUR h)
319 BUR d FI SK RX 1923214 FI*Lilac's Queen Nala´s Shani Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Nala Lion Queen (BUR f)
320 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
321 BUR e FI SK LO 1717520 FI*Aavan Muscat Uros Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Aavan Mumbai (BUR c) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
322 BUR e FI SK LO 1612162 FI*Aavan Pohjoista Viljaa Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Pardofelis True Love (BUR e)
323 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM BIV NOM BIS
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
324 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
325 BUR f FI SK RX 1924039 FI*Lilac's Tullamore Dew Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
326 BUR f FI SK LO 1924223 FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
327 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
327 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Dorte Kaae 3
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
328 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
329 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
330 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
331 BUR h FI SK LO 1506998 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
332 BUR j FI SK LO 1715550 FI*Crossroads All About Love Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
333 BUR j FI SK RX 1819801 FI*Pikkukuun Arovuokko Naaras Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
334 CHA FI SK LO 1822737 FI*Souriant Sans Souci Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FI*Chanceux Femme fatale (CHA )
335 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
336 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
337 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB NOM
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
337 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
338 EUR a FI SK RX 1924363 FI*Pinkkitassun Siegfried Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
339 EUR f FI SK RX 1924321 Silkkiturkin Uniikki Unna Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x Silkkiturkin Tiitiäinen (EUR d 22)
340 EUR n 22 FI SK RX 1716420 FI*Pikku-Piun Pauliina Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Velikulta (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
341 EUR n 22 FI SK RX 1923301 FI*Feronian Passion Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
342 EUR n 22 FI SK RX 1923557 FI*Pikku-Piun Werneri Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
343 EUR n 22 FI SK LO 1923558 FI*Pikku-Piun Xmas Special Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX3
FI*Lumihelmen Ilppo Iloinen (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
344 EUR n 24 FI SK RX 1823009 FI*Aurinkokiven Bohemia Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Favourite Fellow (EUR n 24) x FI*Aurinkokiven Amadora (EUR g)
345 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB NOM
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
345 EUR n 24 FIN SRK RX 31546 FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Dorte Kaae 3
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
346 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
346 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
347 EUR a 24 FI SK RX 1923209 FI*Vinhaviiksen Karvakaveri Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Murunen (EUR g)
348 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
348 EUR a 24 FIN SRK LO 33293 FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
349 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS BIV
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
350 EUR d 22 FI SK LO 1715028 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
351 EUR d 22 FI SK RX 1924320 Silkkiturkin Utelias Ukkeli Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x Silkkiturkin Tiitiäinen (EUR d 22)
352 EUR d 22 FI SK RX 1924549 Silkkiturkin Vaalea Valentino Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
353 EUR f 22 FI SK RX 1718565 FI*Feronian Neilikka Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla Abs
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
354 EUR f 22 FI SK RX 1611625 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
355 EUR f 22 FI SK RX 1822410 FI*Pinkkitassun Paula Naaras Avoin Fabio Brambilla EX2
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
356 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC BIV
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
357 EUR f 22 FI SK RX 1924550 Silkkiturkin Värikäs Veeruska Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
358 EUR f 23 FI SK RX 1924022 FI*Pikku-Piun Yksisarvinen Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Pikku-Piun Innokas Into (EUR n) x Hilla (EUR f 23)
359 EUR f 23 FI SRK RX 1404147 FI*Kontukatin Adalmiina Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
360 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
361 EUR as 23 FI SK RX 1924464 FI*Katinhännän Hacker Root Groves Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Katinhännän Ghostbuster Venkman (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
362 EUR gs 23 FI SK LO 1923052 FI*Katinhännän Harleen Frances Quinzel Naaras Nuoret 7-10 kk