POROK 58. kansainvälinen kissanäyttely 6.7.2019
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.7.2019 Loppuu 6.7.2019
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2019 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.6.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppi Areena, Kempele
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Riikka Turpeinen pj.porok@gmail.com
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen porok.nayttely@gmail.com Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen willicon@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén näyttelysääntöjä. Eläinlääkärintarkastus pistokokeina. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rokotukset/todistukset tarkistetaan kaikilta näyttelytilaan tulevilta kissoilta. Näyttely on eurotyylinen. Häkkien koot 65x65x55 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttelymaksut:
•36€/kissa/pv
•POROK-jäsenet33€/kissa/pv, 15.3.-15.4.2019 60 €/kissa/2 pv
•FIFen ulkopuolisilta 50€/kissa/pv
•tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€
•veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10€, erikseen 36/33€
•kasvattaja-ja siitosluokat ovat maksuttomia jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
•Pelkkä kasvattaja-tai siitosluokka 36€/33€.
•Kaverikissamaksu 10 € (sis. ell.tarkistusmaksun, ei häkkipaikkaa). Kaverikissan osallistumiseen vaaditaan näyttelypäällikön lupa.
•Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) ja ruusukkeet ovat maksuttomia

HUOM! Veteraani-ja tarkistusluokkiin tulee tehdä Omakissassa erilliset ilmoittautumiset, myös kasvattajaluokkaan mikäli kasvattajalla ei ole näyttelyyn ilmoitettuna nimissään olevaa kissaa.Vain väri-ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 6.6.2019 jälkeen.

Lauantaina epävirallinen POROK 25 BIS ja BOB, POROKin jäsenten TP-kissoista.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 76
2 146
3 66
4 98
Kotikissat 13
Yhteensä 399

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1718163 Ayser's Viserion Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
2 EXO d 24 FI SK LO 1924539 Confiture's Urman Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
D'Eden Lover Leon of Confiture (EXO n 03 22) x Mellowcherry Tuttosi (EXO gs 03 24)
3 EXO ds 22 62 S*Flips Apricot Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EXO ds
S*Flips Chucky (EXO ds 22) x S*Flips Flower Power (EXO f)
4 PER n S*Vilda Western's Cute Claire Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
S*Alnashar's Intenzo (EXO w) x S*Twintorps Terra Nova (PER n 22)
5 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
6 PER d FI SK LO 1612265 Top-Level The Winner Takes It All Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
7 PER f S*Athelstones How Many Tears Naaras International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
S*Athelstones Jesus Christ! (PER n) x S*Athelstones Gossip Girl (EXO f)
8 PER d 24 FI SK LO 1718602 FI*Shamirin Bandito Boy Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FI*Shamirin Lazy Liliana (PER f 24)
9 PER e 24 S*Cindievita's Go Bananas Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
S*Twintorps Survivor (PER a 22) x S*Flips Magic Moments (EXO fs)
10 PER ns 11 SE*Silver Tajrish Zahara Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
IDP*Görliss Silver Prince of Persia (PER ns 11) x S*Cherry Heart Dolly Parton (PER ns 12)
11 PER ns 11 SE*Silver Tajrish Simba Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
Rosengången's Golden Midnight Moon (PER ny 11) x SE*Silver Tajrish Zahara (PER ns 11)
12 PER ns 12 SE*KlaraJohannas Juni Naaras Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
Brettachtal Spring Snow of Twintorp (PER ns 11) x S*Chill Star's Sugar (PER ns 12)
13 PER d 03 22 FI SK LO 1821385 FI*Shamirin Elegant Eleanor Naaras Avoin Jaana Jyrkinen Abs
FI*Marjakorin Emiliano (PER d 21 33) x FI*Shamirin Fair Fiona (EXO e 03 22)
14 RAG n SE*Sightly Dolls MM Bacardi Vaníla Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM
SE*Sightly Dolls Magnum Flirty kiss (RAG a 04) x SE*Sightly Dolls Cornetto Love Potion (RAG n 04)
15 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
16 RAG g FI SK LO 1819407 FI*BlueEyeLoves Charme Asserdal Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Soft Emelie (RAG g 04)
17 RAG a 21 FI SK LO 1820614 FI*Helmikeijun Lily Pearl Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
18 RAG a 21 FI SK LO 1820615 FI*Helmikeijun Mr Pink Pearl Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
18 RAG c 21 FI SK LO 1820615 FI*Helmikeijun Mr Pink Pearl Uros Määrittely Mira Fonsén RAG a 21
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
19 RAG d 21 FI SK LO 1822212 FI*BlueEyeLoves Dundee Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Kivelän Gatinka Diamont (RAG d 04 21)
20 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
21 RAG e 21 FI SK LO 1717786 FI*Uniklubin Karelia Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Uniklubin Iceman (RAG a 21) x FI*Uniklubin Dreams Come True (RAG g)
22 RAG n 03 SE*Kurjokattens Fresca Naaras Grand International Champion Åsa Carnbrand Abs
Wattuwarpaan Lasztryf Reiska (RAG n 03) x SE*Kurjokattens Daizy (RAG n 04)
23 RAG n 03 SE*TillyTrotter's Charming Gemma Naaras Champion Åsa Carnbrand EX2
Afroditedolls Cooper (RAG n 03) x SE*Kurjokattens Freya (RAG n 04)
24 RAG n 03 (N)Amasing Star’s Yue - Yan of Milo Naaras Champion Åsa Carnbrand EX1 CACIB BIV NOM BIS
RO*Elian Rags Milo (RAG n 03) x (N)Amasing Star’s Odine of Malibu (RAG n 04)
25 RAG n 03 FI SK LO 1718500 FI*Celestial's Punkero-Patti Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
26 RAG n 03 FI SK LO 1507171 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo Uros International Premior Åsa Carnbrand EX2
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
27 RAG n 03 S*RagGorgeous Berry n'Ice Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Amazing Dollz Wonderful Winner (RAG n 04) x S*Evenstar's Vega af Igasto (RAG n 03)
28 RAG n 03 FI SK LO 1718210 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez Uros Premior Åsa Carnbrand EX1 CAPIB
S*Krickelins Rafael (RAG n 03) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
29 RAG n 03 FI SK LO 1405655 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP NOM
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
30 RAG n 04 FI SK LO 1822326 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Leon Nitoris*PL (RAG n 03) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira (RAG a)
31 RAG n 04 FI SK LO 1820746 FI*Turkinpippurin Kaja Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x FI*Raitamäen Amelia (RAG a)
32 RAG n 04 FI SK LO 1613283 FI*Kukissa Parku Ruususta Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FI*Collicatin Wonderful Walle (RAG n 04) x FI*Kukissa Utu Sääkukka (RAG n)
33 RAG a 03 FI SK LO 1718581 UA*Science Fiction Dot Product Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
RO*Elian Rags Jelly Blue (RAG a 03) x UA*Science Fiction Bios (RAG a 04)
34 RAG a 03 Ragedy’s Yojo Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Ragedy’s Kygo Stole the Show (RAG a 04) x (N)Amasing Star’s Magic Queen Bee Made b (RAG n 03)
35 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
36 RAG a 04 FI SK LO 1718736 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Grand International Champion Åsa Carnbrand EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
37 RAG a 04 FI SK LO 1820616 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros International Champion Åsa Carnbrand EX1 CAGCIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
38 RAG a 04 FI SK LO 1718582 UA*Science Fiction Divergence Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
RO*Elian Rags Jelly Blue (RAG a 03) x UA*Science Fiction Bios (RAG a 04)
39 RAG a 04 FI SK LO 1924141 FI*Dolldesire's Cinderella Naaras Pennut 4-7 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
40 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
40 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
41 RAG a 04 FI SK LO 1820617 FI*Helmikeijun Granite Pearl Uros Kastraatti Åsa Carnbrand EX1 CAP
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
42 RAG d 04 FI SRK LO 89686 S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
43 RAG f 03 FI SK LO 1822368 FI*Celestial's Kaunehin Oot Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
44 RAG f 04 FI SK LO 1822363 FI*Celestial's Aitoo Asiaa Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
45 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX1 NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
46 RAG a 03 21 FI SK LO 1822634 FI*Celestial's Ignacio de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Åsa Carnbrand EX2
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
47 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
48 SBI n FI SK LO 1820809 FI*Ziazan Noriko Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
49 SBI n FI SK LO 1925100 S*Varicella's Golden Dengue Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
SE*Norlids Nelson (SBI a) x S*Varicella's Chocolate Vanilla (SBI b)
50 SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
51 SBI n FI SK LO 1820349 FI*Helin's Esteri Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
52 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
53 SBI a S*Chimär´s Marilyn Monroe Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
S*Källtäppans Luvo Lupino (SBI c) x S*Chimär's Celine Dion (SBI a)
53 SBI a S*Chimär´s Marilyn Monroe Naaras Määrittely Mira Fonsén SBI a
S*Källtäppans Luvo Lupino (SBI c) x S*Chimär's Celine Dion (SBI a)
54 SBI b FI SK LO 1819632 FI*Harebell Quality of Life Onni Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Harebell Niiskuneiti (SBI c)
55 SBI b FI SK LO 1822003 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Avoin Åsa Carnbrand EX2
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
56 SBI b SE*Pinkalicious Vanini Dolce Vita Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX2
SE*Liljelundens Filippo (SBI b 21) x S*Birmastans Hemma hos Julia (SBI a 21)
57 SBI b FI SK LO 1822905 Shapur Lilja Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC BIV
(N) Tonefjellets Nirvana (SBI c) x Shapur Paros (SBI n)
58 SBI b IDP*Backkara's Azzaro Uros International Premior Åsa Carnbrand EX1 CAGPIB
Aragon (SBI n) x S*Linéahuset's Purples Pauline (SBI c)
59 SBI b FI SRK LO 83442 FI*Sinikeijun White Rosebud Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 2
FIN*Safirrubir Calle Junior (SBI n) x FIN*Zhamiran Di San Cupulino (SBI a)
60 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
S*Linéahuset's Memphis Rock Star (SBI d) x NL*Daphara's Femme Fatale (SBI c)
61 SBI c FI SK LO 1613699 FI*Harebell Niiskuneiti Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
62 SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
63 SBI d FI SK LO 1924506 EE*Magnificent Meow Bob Bordeaux Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
S*Sajberkattens TipTop Torino (SBI n 21) x SE*Wilhelmshage's Lady Patricia (SBI f)
64 SBI d FI SK LO 1923748 FI*Harebell Sunny Queen Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Pirimirrin Lanarkiitti (SBI d) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
65 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
66 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
66 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Åsa Carnbrand 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
67 SBI n 21 (N)Temms Cinta Agapi Naaras Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
(N)Temms Wisteria (SBI a 21) x GR*Art of Feline Love (SBI n)
68 SBI a 21 (N)Temms Afrodite Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
(N)Temms Wisteria (SBI a 21) x GR*Art of Feline Diamond Athena (SBI c)
69 TUV a 61-63 / TUV a 61 Halima Storm Front Uros Avoin Åsa Carnbrand EX1 CAC
Halima Killian of Ararat (TUV e) x Violet Sky of Ararat (TUV a)
70 TUV f 61-63 / TUV f 62 S*Rytorps Livin' on a Prayer Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Harry Fenix Eye (TUV d) x S*Rytorps Holy Diver (TUV f)
71 ACL I / ACL n FI SK LO 1715319 FI*Siriuksen TitusCurl Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
72 ACL III / ACL b 22 FI SK LO 1923102 Curland Unique Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB NOM BIS
Curland Kelvin (ACL ds 09 22) x Curland Isabella (ACL n 22)
73 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 1509638 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
74 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK RX 1718975 FI*Siriuksen XueCurl Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
75 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO 89751 FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
76 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
77 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
78 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 1715322 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
79 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
79 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX 91043 CharmingCurl Kimberli Naaras Veteraani Yan Roca Folch 2
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
80 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK LO 1924265 FI*Dezzicat's Nocturne NortonCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
81 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
82 MCO I / MCO a PL*Ashabelle Lancaster Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x PL*Ashabelle Fina-Mae (MCO a 09)
83 MCO I / MCO n FI SK LO 1820137 FI*KingLeo's Jolly Good Golly Miss Molly Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
84 MCO I / MCO n FI SK LO 1821635 HR*Felis Admiranda Grinch Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Top Coon Ayron (MCO d 22) x HR*Felis Admiranda Una Mariposa (MCO n 23)
85 MCO I / MCO n FI SK LO 1821423 PL*Dark Age Magic Uros Avoin Mira Fonsén EX2
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
86 MCO I / MCO n FI SK LO 1717390 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
87 MCO I / MCO a FI SK LO 1821958 FI*LovelyLife X-Box Xander Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
88 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
89 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1923811 FI*HeavyMeows Warden of the North Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
90 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1820141 FI*KingLeo's Jazz a Kind of Magic Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
91 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717387 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
92 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
93 MCO III / MCO n 22 (N)Nordic Lynx's Romantina Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
(N)Nordic Lynx's Yes We Can (MCO n 22) x (N)Nordic Lynx's Five Star (MCO f 22)
94 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1715267 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras International Champion Luigi Comorio Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
95 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
96 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1923071 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
98 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1822235 FI*Lionstyle Hot Stuff Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
99 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611443 FI*NineTales Lion King Uros International Champion Daria Lukasik Abs
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
101 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1821836 FI*Lionstyle Fernando Uros Avoin Daria Lukasik MCO n 09 22
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
102 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1820140 FI*KingLeo's Jivin' Sky Full of Stars Naaras Kastraatti Daria Lukasik Abs
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
103 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1923310 FI*Escape's Powell Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1403070 FI*NineTales Golden Boy Uros International Premior Daria Lukasik Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611144 FI*KingLeo's Encore Amy Jade Naaras International Premior Daria Lukasik Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
106 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1822232 FI*Lionstyle Sunshine Reggae Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
107 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti Daria Lukasik MCO n 09 22
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
108 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1718907 FI*NineTales Norma Jean Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
109 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1923416 FI*Krysos Malaya Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Semikin Coon Oskar (MCO d 03 22) x FI*Krysos The Shadow by my side (MCO w)
110 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1611566 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
111 MCO V / MCO d FI SK LO 1615000 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB BIV
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
112 MCO V / MCO d 22 Jarissa av Shine Coon (N) Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
(N) Arctic Coon's X-plorer (MCO d 22) x Haley av Shine Coon (N) (MCO f)
113 MCO V / MCO d 22 Logan Leonidas av Shine Coon (N) Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
(N) Arctic Coon's Dallas (MCO n 22) x Kanchana av Shine Coon (N) (MCO d 22)
114 MCO V / MCO d 22 S*Absolut Coon's Rasmus Råkurr Uros Premior Daria Lukasik Abs
Magic Lake Vargtass (MCO ns 09 22) x S*Sevgilims Exotic Boarding (MCO fs 22)
115 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1718905 FI*NineTales No Woman No Cry Uros Määrittely Mira Fonsén MCO d 09 22
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
115 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1718905 FI*NineTales No Woman No Cry Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
116 MCO VI / MCO d 09 25 Pillowtalk's Sheego Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS BIV NOM
Pillowtalk's Canon (MCO n 09 25) x Amicellis Quality Lady (MCO es 22)
117 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
118 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1820183 FI*HeavyMeows Doro - Warrior Soul Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
119 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
120 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923407 FI*Lionstyle Heaven Can Wait Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
121 MCO VI / MCO d 09 22 Orion av Shine Coon (N) Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
Moonbright Safir av Shine Coon (N) (MCO d 22) x NO*So Special Wondergirl Copycat (MCO gs 09 22)
122 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1923362 FI*Ameliinan Cinnamon Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
123 MCO VII / MCO ns 22 (N) Nordic Lynx's XoxoMi Amore Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Timaracoon's Nazarro (MCO as 03) x (N)Nordic Lynx's Masterpiece, DVM (MCO f 22)
124 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
(N)Nordic Lynx's The Joker (MCO ds) x (N)Nordic Lynx's Romantina (MCO n 22)
125 MCO VII / MCO es 22 (N) Nordic Lynx's Incanto Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
(N)Nordic Lynx's The Joker (MCO ds) x (N)Nordic Lynx's Hexy (MCO f)
126 MCO VII / MCO es 23 (N) Nordic Lynx's In Love Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV NOM
(N)Nordic Lynx's The Joker (MCO ds) x (N)Nordic Lynx's Hexy (MCO f)
127 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1923123 FI*HeavyMeows Frozen Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX3
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
127 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1923123 FI*HeavyMeows Frozen Heart Naaras Määrittely Mira Fonsén MCO ns 22
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
128 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 1403412 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
129 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89653 Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros International Premior Caroline Stoa Abs
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
129 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89653 Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Veteraani Yan Roca Folch Abs
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
130 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
130 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Veteraani Yan Roca Folch 2
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
131 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
132 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
133 MCO VIII / MCO gs 09 22 NO*So Special Wondergirl Copycat Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
NO*Lythrum Albus Humlesnurr (MCO a) x AntoCat's Wondergirl (MCO fs 09 22)
134 MCO VIII / MCO ns 09 22 Njord av Shine Coon (N) Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Moonbright Safir av Shine Coon (N) (MCO d 22) x NO*So Special Wondergirl Copycat (MCO gs 09 22)
135 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1923218 FI*Adalmiinan-Helmen Ariel Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX2
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
135 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 1923218 FI*Adalmiinan-Helmen Ariel Naaras Määrittely Mira Fonsén MCO fs
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
136 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SK LO 1923314 FI*Escape's Petunia Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX3
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
137 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
138 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1923069 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
139 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
139 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Määrittely Mira Fonsén MCO ns 09
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
140 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
141 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO 41120 FI*NineTales Dim The Lights Naaras Premior Luigi Comorio Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
142 NEM I / NEM n 21 SE*Triquetras Lexington Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Kuzma of White Frost (NEM n 21) x SE*Triquetras Charmed Phoebe (NEM n)
143 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
144 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1718472 FI*SiniTaigan Bogactwo Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
FI*Eswood Hard Rock (NEM ns) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
145 NEM I / NEM a 21 Sibcoon's Pinocchio Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP NOM
Chary Nevy Ais (NEM n 21) x Palitra Iz Tverskogo Knyazhestva (NEM n 21)
146 NEM II / NEM n 09 21 SE*Triquetras Virgo Uros Champion Daria Lukasik NEM ns 09 21
(D)Nevalions Guess (NEM n 09 21) x SE*Triquetras Charmed Phoebe (NEM n)
147 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821701 FI*SiniTaigan Croisos Uros Avoin Daria Lukasik NEM as 09 21
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
148 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821928 FI*SiniTaigan Diggi Ley Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
149 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821704 FI*SiniTaigan Czarina Naaras Avoin Daria Lukasik NEM as 09 21
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
150 NFO I / NFO n FI SK LO 1718059 FI*FoxyPaw's Hootchie Mama Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
151 NFO I / NFO n PR S*Ildrasie`s Santon Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
CH S*Milda ma Tildes Gimle Girasole (NFO d) x S*Ildrasie`s Jagielka (NFO n 22)
152 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1611092 FI*WitSarin Kyösti Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
153 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507082 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
154 NFO II / NFO n 09 GIP S*Ildrasie's Sané Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
(N)Stiv Kuling's Hamilton (NFO n) x (N) Skaujenta's Daga (NFO n 09)
155 NFO II / NFO n 09 S*Milda ma Tildes Barba Blixt Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
IT*Norr Venn's Via L'Viaquez (NFO d 09 22) x SC S*Stortallens Ingrid Elvira (NFO f 24)
156 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Caroline Stoa Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
156 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Veteraani Yan Roca Folch Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
157 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
158 NFO III / NFO n 22 SE*Kvitterdalens Capri Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x S*Ildrasie's Khedira (NFO f 22)
159 NFO III / NFO nt 22 S*Milda ma Tildes Steinar Solvarg Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
IT*Norr Venn's Via L'Viaquez (NFO d 09 22) x SC S*Stortallens Ingrid Elvira (NFO f 24)
160 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
161 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611093 FI*WitSarin Mertsi Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
162 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Hurricane Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x Honey Lollipop de Sigriou (NFO f 09 22)
163 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 1718060 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
164 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716732 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros International Champion Mira Fonsén Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
165 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Champion Mira Fonsén EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
166 NFO IV / NFO n 09 22 S*curly line Birgir Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV NOM
S*Golden Oracle's Hurricane (NFO n 09 22) x S*Gunsmokes Telly (NFO n 03 22)
167 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
168 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
169 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO 81754 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
169 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO 81754 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
170 NFO V / NFO f 22 S*Ildrasie's Khedira Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB NOM
S*NC's Jumpin Jack Flash (NFO d 03 22) x S*Ildrasie's França (NFO n 09)
171 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1924507 SE*Kvitterdalens Zephyr Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x S*Ildrasie's Khedira (NFO f 22)
172 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
173 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras International Champion Luigi Comorio Abs
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
174 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 1822970 FI*Nalle-Puhin Fat Lady Sings Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
175 NFO VI / NFO d 09 22 S*Milda ma Tildes Dunder Da capo Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM BIV
IT*Norr Venn's Via L'Viaquez (NFO d 09 22) x SC S*Stortallens Ingrid Elvira (NFO f 24)
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
177 NFO VI / NFO d 09 22 IT*Norr Venn's Via L'Viaquez Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
SE*Fursterikets Bobby Brown (NFO n 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
178 NFO VI / NFO e 09 FI SK LO 1718562 SE*Klint skogens Slash Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
SE*Klint skogens Diamant (NFO ds 09 22) x S*Isgården's Åska (NFO f 09 22)
179 NFO VII / NFO ns 24 S*Kattilaforsens Rigoberta Naaras Champion Mira Fonsén Abs
S*Milda ma Tildes Alvar Al (NFO n 24) x S*Tante Bluhme's Flisa Hedenhös (NFO ns 24)
180 NFO VII / NFO ds 24 PR S*Lisselbacks Dior Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
GIC S*Wonderwoods Jealous Guy,JW (NFO ds) x S*Wonderwoods Infinite Nirvana (NFO e 24)
181 NFO VII / NFO ns 22 SE*Kvitterdalens Fiesta Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x S*Ildrasie's Khedira (NFO f 22)
182 NFO VII / NFO fs 22 FI SK LO 1611514 FI*DevineWild Dolce Naaras Kastraatti Mira Fonsén Abs
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*DevineWild Velma Kelly (NFO ns 22)
183 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SK LO 1924309 FI*Glyrien's Sweet Cream Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*WitSarin Simca (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Snow White (NFO ds 09 24)
183 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SK LO 1924309 FI*Glyrien's Sweet Cream Naaras Määrittely Mira Fonsén NFO es 03 24
FI*WitSarin Simca (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Snow White (NFO ds 09 24)
184 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1510780 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
185 SIB I / SIB n S*Präriekatten's Luis Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
SE*Asiris Aslan (SIB n 24) x SE*Bekiles Marie (SIB n 09 24)
186 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 1403154 Riverwind Caleb Jamesovic Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
187 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1822573 FI*Lumikissan Kaneli Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
188 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
188 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
189 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1406303 FI*Tunturikissan Tihku Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
190 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 1821081 FI*Mäntylän Liisi Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Tunturikissan Huurre (SIB n 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
191 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
192 SIB IV / SIB n 03 24 S*Starsky's Electra Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Gomer de Claire,CZ (SIB ny 09 24) x S*Starsky's Tracie (SIB f 02 21)
193 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
194 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
195 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
196 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
196 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
197 SIB VII / SIB ns 24 SE*Asiris Gabriel Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
SE*Asiris Aslan (SIB n 24) x S*AceroRamos LaVista (SIB ns 24)
198 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1718346 FI*Taigatassun Päivänsäde Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
199 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1923178 FI*Felesin Samuli Putro Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
200 BEN n 24 FI SK RX 1822900 S*Nordic Glow Queen Novo Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*Nordic Glow Cosmic Girl (BEN n 24)
201 BEN n 24 Silverspirit's Painted Passion Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB NOM
DottyDakota Spirit (BEN n 24) x Silverspirit's Tequila (BEN n 24)
202 BEN n 24 FI SK LO 1924763 CattiCartano PrinceOfHearts Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x CattiCartano QueenOfHearts (BEN n 24)
203 BEN n 24 FI SK RX 1923249 FI*Ter-LuckyRoyals Fortunat Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX2
Boomer Leo Life (BEN n 24 33) x Garradekato Kasia (BEN nt 24)
204 BEN n 24 FI SK LO 1925111 CattiCartano Delicate Caturra Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 BIV
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x CattiCartano Wild River (BEN n 22)
205 BEN n 22 33 S*Leopardettes Xtreme Temptation Uros Premior Francesco Cinque EX1 CAPIB NOM
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Doreen Defender (BEN n 22)
206 BEN n 24 32 FI SRK LO 38920 FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
206 BEN n 24 32 FI SRK LO 38920 FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
207 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS BIV NOM BIS
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
207 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
208 BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
209 BLH n FI SK LO 1821697 FI*Ullukan Femme Fatale Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
210 BLH a FI SK RX 1509166 FI*Ullukan John Draken Uros Supreme Premior Francesco Cinque KM
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
211 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
212 BLH n 02 62 FI SK LO 1822425 Suncat's Light Me Up Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
213 BSH a Tazzamore´s Athena Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM BIS
Tyson vom Hettenberg (BSH c) x Shakira von den Gremlins (BSH a)
214 BSH a IDP*Ker Bihan California Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
GIC S* Applecat Valentine (BSH a) x CH IDP*Ker Bihan Yamaica (BSH a)
215 BSH a FI SK LO 1612888 FI*Noor's Ludvig Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
216 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
217 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras Premior Francesco Cinque EX1 CAPIB
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
218 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
219 BSH d FI SK LO 1611641 FI*Aurantia's Celebration of Light Naaras Kastraatti Francesco Cinque EX1 CAP
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
220 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
220 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
221 BSH c 24 FI SK LO 1611251 FI*Ullukan Pyrypoika Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
222 BSH n 03 FI SK LO 1819366 Tegheon UnderleyHall*PL Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Ikuchi UnderleyHall*PL (BSH e 03) x UA*Sweet Beast Tailuna (BSH f 03)
223 BUR n FI SK LO 1923045 FI*Arkhitekton Alexander Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Arkhitekton Susanna (BUR a)
224 BUR n FI SK LO 1822537 FI*Enigmatic Sugarkane Kowalczyk Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
225 BUR n Xsansa Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
Xavi Belusinka*PL (BUR n) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
226 BUR n S*Bonnea's Roxie Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
S*Bonnea's Hector (BUR c) x S*Bonnea's Zindy (BUR n)
227 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP BIV
Helius Nala Altana (BUR n) x Brittany Magic Valley*RU (BUR b)
228 BUR n FI SK LO 1611518 FI*Arkhitekton Glia Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX2
FI*Kissmollin Montagnana (BUR c) x FI*Bishamon JoJo Jaqueminot (BUR n)
229 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
230 BUR b FI SK LO 1822219 FI*Cattish Smurfette Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Hovikissan O'Boy (BUR b) x FI*Cattish Snow White (BUR f)
231 BUR b Willie Winkie Magic Valley*RU Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
HU*Alba Regia Tikkaram (BUR n) x Pepita Magic Valley*RU (BUR b)
232 BUR b FI SK LO 1509795 FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
233 BUR c FI SK LO 1716496 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
234 BUR c FI SK LO 1923049 FI*Arkhitekton Leopold Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Arkhitekton Susanna (BUR a)
235 BUR c FI SK LO 1924764 S*All Weather Freddie Mercury Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
LV*Forsland Washington (BUR b) x S*All Weather Downtown A Lady Cora (BUR c)
236 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
236 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
237 BUR f FI SK LO 1717488 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
238 BUR h FI SK LO 1924318 FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 NOM
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart (BUR c)
239 CHA FI SK LO 1822490 HU*Blue Melody Karma Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
HU*Blue Melody Sammy Davis (CHA ) x HU*Blue Melody Harmony (CHA )
240 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
240 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
241 EUR e FI SK RX 1822056 FI*RuusuLinnan Eleanor Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
242 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Francesco Cinque KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
243 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Francesco Cinque KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
244 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
245 EUR n 02 64 FI SK RX 1924077 FI*Waputtaren Pikku-Ukko Paroninpoika Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou (EUR d 02) x FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär (EUR n 03)
246 KOR FI SRK LO 1402878 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
247 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
248 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
249 OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
250 OCI n 24 FI SK RX 1923803 SE*Alsmarks Gandara Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1 NOM BIS
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
251 OCI b 24 FI SK LO 1717752 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
252 OCI b 24 FI SK LO 1822022 FI*Vinkeä Eliitti-Elli Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC BIV
FI*Northalla Seventh Son (OCI b 24) x FI*Topspot After Midnight (OCI b 24)
253 OCI b 24 FI SK LO 1925104 SE*Hot Thundereans Parisian Blonde Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
SE*Enbacka gårds Columbus (OCI b 24) x SE*Hot Thundereans Robear Bella (OCI o 24)
254 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
255 OCI as 24 FI SK LO 1925201 Ronnon Locicat, CZ Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque Abs
Caesar Lunar Spell*PL (OCI ns 24) x Miley Locicat, CZ (OCI a 24)
256 SIN FI SK LO 1716765 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
257 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
258 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
259 ABY n FI SK LO 1507959 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
259 ABY n FI SK LO 1507959 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
260 ABY n FI SK LO 1715659 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
261 ABY n FI SK LO 1821989 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
262 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
263 ABY n FI SRK LO 42991 FI*Lovedevotion Berlioz Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
263 ABY n FI SRK LO 42991 FI*Lovedevotion Berlioz Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
264 ABY n FI SK LO 1715658 FI*Lovedevotion Jackson Uros Kastraatti Veikko Saarela EX2
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
265 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Luigi Comorio 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
266 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
267 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 NOM
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
268 ABY a FI SK LO 1405197 FI*Lovedevotion Daphne Naaras Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
269 ABY o S*GoodNews Quintessa Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
S*GoodNews Mandela (ABY o) x Abystyle's Ma Demoiselle (ABY p)
270 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
271 ABY o FI SK LO 1820965 FI*Mauahtawa Boris Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Jollinooran Esperanza (ABY n)
272 ABY o FI SK LO 1715657 FI*Lovedevotion Juliet Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP BIV
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
273 ABY p FI SK LO 1719029 FI*Neaera's the last of the Jedi. Uros Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
274 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
275 ABY as (N) Tingerling's Charlie Uros International Champion Caroline Stoa No sert
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x (N) Tingerling's Vicky (SOM ns)
276 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Premior Francesco Cinque Abs
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
277 BAL n FI SK LO 1924177 FI*Jalecat's WTBW SnowBall Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Willicon Mikhail Baryshnikov (BAL w) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
278 CRX I / CRX n FI SK LO 1613626 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
279 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC NOM BIS
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
280 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1821841 FI*Saca's Gimme Twist Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC BIV NOM
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Saca's Rain Reanna (CRX n 09)
281 CRX II / CRX n 03 Se*DarkTown's Good Looking Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x SE*DarkTown's Chicago Chick (CRX n 03)
282 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1716309 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
283 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1405758 FI*Telltail's Joyride Uros Grand International Premior Yan Roca Folch Abs
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
284 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
285 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
286 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 1301058 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
287 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
288 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
289 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1820559 FI*Telltail's Undercover Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
290 DRX III / DRX g 24 S*Oblivion's Rainbow Dash Naaras International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB
S*Devenly's Ray of Light (DRX e) x S*Oblivion's Emmylou (DRX g 21 33)
291 DRX VII / DRX f 21 32 SE*Peking cat Kraka Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
S*Kintza's Curry (DRX d 24) x SE*Peking cat Njorx (DRX n 24)
292 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 1405791 FI*Riepujengin Vink Panther Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
293 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
294 OLH as 24 FI SK RX 1819568 FI*Aurinkorinteen Jasmiini Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
295 OSH n FI SK LO 1923374 FI*JellonCats Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Caleb Eastern Grace (OSH n) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
296 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
297 OSH b FI SK LO 1718645 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
298 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
299 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
300 OSH b 24 FI SK LO 1822753 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
301 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
302 OSH h 22 FI SK LO 1923477 FI*Frostnight's Gilded Trail of Stars Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Frostnight's Shadegrown (OLH ns 24) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
303 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
304 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
305 RUS FI SK LO 1819332 FI*BlueLair's Mirabella Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
306 RUS Ruskis Moonlight Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Ruskis Tshudesniy (RUS ) x Ruskis Ljudmilla (RUS )
307 RUS FI SK LO 1822676 FI*BlueLair's Pastel Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*BlueLair's Konstantin (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
308 RUS FI SK LO 1923458 FI*Hana-Bi Azrael Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
309 RUS GR* Silverine Mizuki Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
Silverine Stardust of Russicatblue (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
310 RUS FI SK LO 1819316 FI*Sini-Hilkan Hard Rock Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
311 SIA n FI SK LO 1821681 FI*VentisOrientis Juventus Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
312 SIA a FI SK LO 1923154 FI*Twist-Tiramisun Freddie Teddy Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
313 SIA b FI SK LO 1822754 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
314 SIA b 21 FI SRK LO 39709 FI*Arkhitekton White chocolate Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
314 SIA b 21 FI SRK LO 39709 FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
315 SIA e 21 FI SK LO 1405767 FI*Clamoris Isadora Naaras International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB NOM
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
316 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
316 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
317 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
318 SOM n FI SK RX 1510366 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
319 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
320 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
321 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
322 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
322 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
323 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
324 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros International Premior Veikko Saarela EX2
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
325 SOM n FI SK LO 1614778 FI*Vulpes Alfeios Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB BIV
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
326 SOM n FI SK LO 1821474 FI*Vulpes Blood & Fire Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
327 SOM a Timofey Incendie Etoile Uros International Champion Yan Roca Folch EX2
Zyly Elisey (ABY a) x Helena Incendie Etoile (SOM n)
328 SOM a FI SK LO 1821476 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
329 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1 NOM
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
330 SOM p FI SRK LO 1302088 FI*SunnyPace Cosmos Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
331 SOM p FI SRK LO 1302087 FI*SunnyPace Consolida Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
332 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 1716774 FI*Miisalan Kölli Uros Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
333 SPH I / SPH w 64 FI SK LO 1924070 FI*Honeymoon Vanilla Snow Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
Bastet - Amulet Rambo (SPH n 03 21 33) x Skindex Great Safi (SPH w)
334 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718306 FI*Hebblas Wibby Naaras Supreme Champion Francesco Cinque KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
335 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
336 SPH III / SPH f FI SK LO 1716264 FI*Hebblas Viona Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
337 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 1718964 FI*Miisalan Lumi Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
338 SPH V / SPH n 31 FI SK RX 1821223 FI*Tuiscalo's All you Need is Love Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey (SPH a)
338 SPH V / SPH n 31 FI SK RX 1821223 FI*Tuiscalo's All you Need is Love Naaras Määrittely Mira Fonsén SPH a 32
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey (SPH a)
339 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV NOM
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
340 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
341 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
342 THA n FI SK LO 1820491 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
343 THA n FI SK LO 1924109 Magic Hopfe Cat's Schneewittchen Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
Magic Thai Goblin's Wajkyki (THA n) x Magic Hopfe Cat's Sonica (THA n)
344 THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC BIV NOM
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
345 THA a FI SK LO 1923379 FI*SpotsAndPoints Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Magic Thai Goblin's Cedley (THA a) x Tekila Sanchitos (THA n)
346 THA a FI SK LO 1923380 FI*SpotsAndPoints Gimli Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
Magic Thai Goblin's Cedley (THA a) x Tekila Sanchitos (THA n)
347 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
348 HCL Aku Uros Kotikissat Daria Lukasik 1 NOM
348 HCL Aku Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM
349 HCL Mökö Uros Kotikissat Daria Lukasik 2
350 HCL Essi Naaras Kotikissat Daria Lukasik 2
351 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Daria Lukasik 1 NOM BIS
351 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
352 HCS Aina Naaras Kotikissat Yan Roca Folch 1 NOM BIS
353 HCS Elmo Uros Kotikissat Yan Roca Folch 4
354 HCS Kiusa Uros Kotikissat Yan Roca Folch 3
355 HCS Bertta Naaras Kotikissat Yan Roca Folch 2
356 HCS Tuisku Uros Kotikissat Yan Roca Folch 1 NOM
356 HCS Tuisku Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 2
357 HCS Elis Uros Kotikissat Yan Roca Folch 2
387 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa Kat 1: EXO d 24, EXO ds 22 62, EXO n, PER f, PER ns 12, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 03, SBI b, SBI n 21, TUV a 61-63, VET 1 Student judge Senderek-Wojcek Ilona 32
Cinque Francesco Kat 3: BEN n 22 33, BEN n 24, BLH a, BLH n, BSH b, BSH d, BUR f, BUR h, EUR d 22, EUR f 24, OCI as 24, OCI n 24 Kat 4: ABY a, ABY p, BAL w 67, CRX VII, DRX III, OLH ns 24, OSH a 25, OSH b, OSH c 24, SIA a, SIA e 21, SOM o, SPH I, SPH II 39
Comorio Luigi Kat 2: ACL I, ACL IV, ACL VII, MCO III, MCO VIII, NFO I, NFO II, NFO V, NFO VI, SIB I, SIB IV, VET 4 40
Fonsén Mira RAG c 21 (13c), SBI a (13c), MCO VII (13c), MCO VIII (13c), NFO VIII (13c), SPH V (13c), Kat 2: ACL III, ACL XI, ACS I, ACS VIII, MCO I, NFO IV, NFO VII, SIB II, SIB III, TUA IX, VET 3 43
Jyrkinen Jaana Kat 1: PER b, PER d 03 22, PER d 24, PER n, PER ns 11, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG d 21, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI h, TUV f 61-63, Kat 3: BEN n 24 32, BLH n 02 62, BSH a, BSH c 24, BUR b, EUR as 22, EUR n 02 64, OCI b 24, OCI o 24, SIN, VET Kotikissat 40
Lukasik Daria Kat 2: ACS III, ACS VII, MCO II, MCO IV, MCO V, NEM I, NEM II, SIB VI, SIB VII, HCL 37
Paloluoma Anne Kat 1: PER d, PER e 24, RAG a, RAG a 03, RAG c 21, RAG d 04, RAG e 21, RAG g, SBI c, SBI d, SBI n, Kat 3: BLH c, BSH f, BSH n 03, BUR a, BUR c, BUR n, CHA, EUR e, EUR w 62, KOR, MAN 51-52, SRS IX 40
Roca Folch Yan RAG c 21 (13c), SBI a (13c), MCO VII (13c), MCO VIII (13c), NFO VIII (13c), SPH V (13c) KAT 4: CRX I, CRX II, CRX VIII, DRX VII, OSH h 22, OSH n 03, RUS, SOM a, SOM p, THA n 21, HCS, VET 2 35
Saarela Veikko Kat 4: ABY n, CRX IV, CRX VI, OLH as 24, OSH a, OSH b 24, OSH n, OSH p 25, SIA b 21, SOM n, SPH III, THA a Student judge Susanna Piispanen 30
Stoa Caroline Kat 2: MCO VI, MCO VII, NFO III, NFO VIII, SIB V, SIB VIII, Kat 4: ABY as, ABY o, BAL n, OSH a 24, SIA b, SIA n, SPH V, THA n 45
10 tuomaria