POROK 45. kansainvälinen rotukissanäyttely 06.07.2014
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.7.2014 Loppuu 6.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2014
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.6.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Sanna Hietala
Pääassistentti Tatyana Moraru-Puranen
Näyttelypäällikkö Riikka Turpeinen
Lisätietoja http://www.porok.info/uploads/Kutsu%202014.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 115
3 68
4 66
Kotikissat 9
Yhteensä 335

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO d 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zubr Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
2 EXO f 22 Ayser's Andromeda Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
3 EXO a 03 24 S*Marylands Chanel No.5 Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Aamukasteen Gizmo (EXO n 24) x S*Balasore's Doris Day (EXO a 01)
4 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
5 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
6 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
7 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
8 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
9 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
10 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
11 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
11 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
12 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl Uros Kastraatti Michael Edström Abs
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
13 ACL V / ACL h FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KiwiCurl Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
14 ACL VIII / ACL as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Enfatico EvyCurl Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
15 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
16 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
17 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
17 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
18 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
19 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
20 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 Beartooth Mountain Neo Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Beartooth Mountain Indi (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain 4 Roses (MCO n 22)
21 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
22 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
23 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
24 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Jean Carne Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Løve Hulen's Rumba (MCO n 22)
25 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Hemingway's Medicine Man Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Magic Lake Sam (MCO n 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
26 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB NOM
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
27 MCO IV / MCO n 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Icaros Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
28 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Gipsy's Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
29 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
30 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
31 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
33 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Hiesun Glorious Greta Naaras Champion Michael Edström EX2
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Maikkilan Ilmatar (MCO fs 22)
34 MCO V / MCO f FI SRK LO Beartooth Mountain Lola Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
34 MCO V / MCO f FI SRK LO Beartooth Mountain Lola Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
35 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
36 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
37 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*NineTales Ariel Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
38 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 NOM BIS
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
39 MCO VI / MCO g 09 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Xtremely Elegant Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
40 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
41 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO Alwaro Gladiator Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
42 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
42 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
43 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Escape's Yankee Rose Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
44 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 13 FI*Hiesun Kurt Cobain Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Hiesun Castor (MCO w) x FI*Hiesun Angels Touch (MCO fs 23)
45 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
46 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Boom Kah Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
47 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
48 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Butterfly Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
49 MCO VII / MCO ns 24 FI SRK LO FI*Hemingway's Pallas Athene Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Hemingway's Saint'n'Sinner (MCO ns)
50 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB NOM
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
51 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Fiarosa maine Marlene Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX2
FIN*Fiarosa Maine Iisakki (MCO ns 22) x FI*Krysos Scarlett O'Hara (MCO n)
52 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*Maikkilan Ilmatar Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX3
DK*AntoCat's Golden Silverboy (MCO ds 22) x FIN*Maikkilan Mimi (MCO ns)
53 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO Pediro Sweet Lions Toscana Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP BIV NOM
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
54 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
55 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*KorpiCoon's Zumba Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Disq. 8.6
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Sanelma (MCO fs 09 22)
56 MCO IX / MCO w 61 FI SRK LO 13 FI*Krysos Gin Tonic Uros Avoin Youssef Khaled Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
57 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Hellraisers D'Kham Bam Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FIN*Fullmoon's Xtreme Dude (MCO d 09 23) x FIN*Hellraisers Bellatrix (MCO w)
58 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Champion Kristiina Rautio Abs
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
59 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
60 NFO I / NFO a FIN SRK LO FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo Uros Supreme Premior Michael Edström KM
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Deeamore Zafirah Zarlena (NFO a 24)
61 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB NOM
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
62 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
63 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
64 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
65 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
66 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*Meadowpaws My Rose Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Nenukan Candy Stripe (NFO f 09)
67 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
68 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Meadowpaws Nocturne Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
S*Sherwoodskogens Tornado (NFO n 09 22) x FIN*Kalicalanin Amitie (NFO n 22)
69 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Sunshire's Lucinda Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Dunderkattens Herman (NFO w) x S*Virvlas Dita von Dis (NFO g 03)
70 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane AnarchyInTheUK Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
71 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky One Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
72 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
73 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
74 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Sannilan Bonaparte Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Felicis Doris De Clarissa (NFO a 23)
74 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Sannilan Bonaparte Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Felicis Doris De Clarissa (NFO a 23)
75 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Cat'omatic Emil Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
S*Seerath's Nekobasu (NFO n 24) x FIN*Cat'omatic Charming ChaCha (NFO n 09)
76 NFO VI / NFO e 03 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Taj Mahal Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin Heluna (NFO e 03)
77 NFO VI / NFO f 09 23 FI SRK LO 13 FI*Darkshadow's Tara Thornton Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Tupuliinin Benny (NFO d 03) x DK*Minorlynx Fairy (NFO f 09 23)
78 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Mirkulan He Touched Me Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
79 NFO VII / NFO as 23 FI SRK LO FI*Mirkulan Hannes Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
80 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO Norgeskaukatt Bjornstjerne Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Norgeskaukatt Skvala (NFO w) x Norgeskaukatt Hecate (NFO ns 24)
81 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
82 RAG n FIN SRK LO FIN*Popcornin Naughty Nella Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
S*Cheesericas Cantadou (RAG n) x FIN*Popcornin Heady Heidi (RAG n)
83 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
84 RAG a FIN SRK LO Starring Gitta Naaras International Champion Veikko Saarela EX2
Jason de Lovelace de Soto (RAG b 04) x FIN*Starring Hola BonBon (RAG a)
85 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
86 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
87 RAG d S*Raggadish's Invite Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
S*ElHeMa's Royal Zoegas Zupreme (RAG e) x S*Gunbertus Carolina Hurricane (RAG d 03 21)
88 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Hawaji Sun Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
89 RAG n 03 S*Alexeys.se Crown Viktoria Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
S*Madeleine's Star O'Wonder (RAG n 03 21) x S*Alexeys.se Silhouette (RAG n 03)
90 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Gneides Drogo the Unbeaten Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FIN*Celestial's ExtremeBeauty (RAG a 03)
91 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Nad-Di Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
FI*Tuulikellon Pablo Picasso (RAG n 03) x S*Harmony BlueEye Rowena (RAG a)
92 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
93 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Bahama Sun Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
94 RAG n 04 FI SRK LO FI*Celestial's Vampire's Kiss Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
95 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
96 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
97 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
98 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
99 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Halla-aamun Adorable Neko Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x FI*Lumihiutaleen Aamun Halla (RAG a 04)
100 RAG a 04 S*Bohicas Ave Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB NOM
S*Bohicas Heartbreaker (RAG a) x S*Ninasmirakel Ljuva Camilie (RAG a 04)
101 RAG a 04 FI SK LO 14 Collicats Nestori Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x Collicats Rihanna (RAG a 04)
102 RAG a 04 FI SRK LO FI*Celestial's Trick or Treat Naaras Premior Youssef Khaled Abs
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x Bobkatin Kit Kat (RAG n 04)
103 RAG b 04 FI SRK LO FI*Gneides ChristopherColumbus Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x FI*Gneides Bambina (RAG n)
104 RAG c 04 FI SRK RX FI*Utuinen VioLetto PurPurn Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS NOM
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Rosevalleyrags Savannah (RAG b)
105 RAG f 03 S*Sotarhusen's Ellen Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
S*Raggadish's Invite (RAG d) x S*Sotarhusen's Belinda of Beauty (RAG a 03)
106 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
107 RAG f 04 S*Sotarhusen's Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*Raggadish's Invite (RAG d) x S*Bohicas Ave (RAG a 04)
108 RAG n 04 21 FI SRK LO 14 FI*DivaDoll Grand Fonzie Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*DivaDoll Cute Babydoll (RAG c 21)
109 RAG a 04 21 FI SRK LO 13 FI*DivaDoll Cute Estelle Naaras Määrittely Kristiina Rautio RAG c 04 21
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x FI*DivaDoll Cute Babydoll (RAG c 21)
109 RAG c 04 21 FI SRK LO 13 FI*DivaDoll Cute Estelle Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x FI*DivaDoll Cute Babydoll (RAG c 21)
110 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
111 SBI n FI SRK LO FI*Mainio's Apollo Harald Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
112 SBI n FI SRK LO 14 FI*Felinessi Boris Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
113 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Lancer Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
114 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Legnum Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
115 SBI a S*Nashville's Kenny Rogers Uros International Champion Kristiina Rautio Abs
Francesco Ryve Nostra,CZ (SBI a) x Aylpurrtona Countrygirl (SBI a)
116 SBI a FI SRK LO FI*Kermatassun Ella Fitzgerald Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
FIN*Safirrubir Calle Junior (SBI n) x FIN*Ann-Elisabeth's Golden Rose (SBI a)
117 SBI a FI SRK LO FI*Saca's Quanita Loreen Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FIN*Clavinova Sade Serenada (SBI a)
118 SBI a FI SRK LO FI*Saca's Rhian Myrica Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FIN*Clavinova Sade Serenada (SBI a)
119 SBI a S*Chimär's Arctic Queen Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
S*Nashville's Kenny Rogers (SBI a) x S*Chimär's Queen of Jazz (SBI n)
120 SBI a FI SRK LO 14 FI*Ann-Elisabeth's Princess Lily Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FIN*Kermatassun CindySimasuu (SBI b)
121 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
122 SBI a FIN SRK LO FIN*Pikiturkin Lara Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Tärn Öhberg (SBI n) x FIN*Pumpulihyrrä CiciSilakkasuu (SBI n 21)
122 SBI a FIN SRK LO FIN*Pikiturkin Lara Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
FIN*Tärn Öhberg (SBI n) x FIN*Pumpulihyrrä CiciSilakkasuu (SBI n 21)
123 SBI a FI SRK LO FI*Sinikeijun Coper Copernicus Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX2
FI*Hillan Balthazar (SBI a) x FI*Sinikeijun White Rosebud (SBI b)
124 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
124 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 3
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
124 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
125 SBI b IDP*Backkara's Azzaro Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM BIV
Aragon (SBI n) x S*Linéahuset's Purples Pauline (SBI c)
126 SBI b FI SRK LO FI*Sinikeijun White Rosebud Naaras Champion Youssef Khaled EX1 CACIB
FIN*Safirrubir Calle Junior (SBI n) x FIN*Zhamiran Di San Cupulino (SBI a)
127 SBI b FI SRK LO 13 FI*LionQueen's Mickey Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Mainio's Apollo Harald (SBI n) x FIN*Hahtuvan Leenu (SBI n)
128 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
129 SBI c FI SRK LO FI*Sinikeijun Ariella Adalmina Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FI*Sinikeijun White Rosebud (SBI b)
130 SBI c FI SRK LO 14 FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FIN*Kermatassun CindySimasuu (SBI b)
131 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
132 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Belvedere for A-K Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
133 SBI f FI SRK LO 13 FI*Tamus Insignia Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Nalle-Puhin Marilyn Monroe (SBI n)
134 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
135 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
136 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
136 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 3
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
137 SBI g FI SRK LO FI*Mainio's Betty Liisa Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
137 SBI g FI SRK LO FI*Mainio's Betty Liisa Naaras Määrittely Kristiina Rautio SBI g
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
138 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
139 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
140 SBI b 21 FI SRK LO FI*Lila-Lillin Lady Gaga Naaras Kastraatti Kristiina Rautio Abs
FI*Calamarin Aladdin (SBI n) x FIN*Pikkulan Alma (SBI c 21)
141 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
142 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
143 SIB I / SIB n FI SRK LO 14 NO*Tundrapaw's Dixie Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x NO*Tundrapaw's Afrodite (SIB n 24)
144 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
145 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Olivia OiKukas Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Chisu (SIB f 09 24)
146 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
147 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
148 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Punakoivun Apila Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
FIN*Igora Lev (SIB n 09 23) x FI*Amante's Ragtime (SIB n 24)
149 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
150 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*TaigaMaan AiwanTohoruksis Uros Avoin Youssef Khaled EX1 No Cert
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Logan Climberiada*PL (SIB n 24)
151 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*Jäälinnan Diana Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FI*Amurin Udia (SIB ny 24)
152 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 BIV NOM
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
153 SIB III / SIB a 23 FIN SRK LO FIN*Villan Basisti Uros Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
154 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Balladin Keskiyön Cowboy Uros Premior Youssef Khaled EX2
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
155 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Mäntylän Elite Uros Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
FIN*Amante's Lucky Lion (SIB ns 23) x FIN*Balladin Bialoipokku (SIB a 22)
156 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO FI*Balladin Tuuliukko Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Esteri (SIB n 09 22)
157 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO Atlantica du Jedi Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX3
Felix du Jedi (SIB n 23) x La Luna de Siberussi (SIB n)
158 SIB III / SIB a 23 FIN SRK LO FIN*Balladin Pihkasilmä Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP NOM
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Esteri (SIB n 09 22)
159 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO Logan Climberiada*PL Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX2
Blue Topaz Grilyazh (SIB n 09 24) x Fluela Climberiada*PL (SIB n 09 24)
160 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
161 SIB IV / SIB a 03 24 FI SRK LO FI*Kesälän Helmi Orvokki Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
162 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
163 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
164 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 13 FI*Jäälinnan Esmeralda Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Jäälinnan Avatar (SIB n)
165 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
166 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
167 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
168 SIB VII / SIB ns 23 Rossity Joy Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
Veresk Onix Gloria (SIB n 09 24) x Rossity Zosia (SIB ns 23)
169 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
170 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
171 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
171 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
172 SIB VIII / SIB as 09 22 FI SRK LO Fado Colour Foot*PL Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Amber Colour Foot*PL (SIB f 23)
173 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Danzig Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Olga (SIB e 09 24)
174 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI SRK LO 14 FI*KissinTassun Fyrry Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 BIV
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*KissinTassun Daisy (SIB fs 22)
175 SIB VIII / SIB ns 03 FI SRK LO FI*Kesälän Unto Utelias Uros International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
176 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI SRK LO FI*Balladin Viihteen Kuningas Uros Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
177 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Kuura Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
178 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM BIS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
179 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
180 TUA VIII / TUA ns 09 FI SRK LO FI*Kralice Dionysos Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Kralice C'mon Baby Yeah (TUA n 02)
181 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
181 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
182 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Champion Arja Martikainen EX1 CACIB BIV NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
183 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
184 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cleopatra Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
185 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
186 ABY n S*GoodNews Lady Madonna Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
S*Xanthomelas Bonkap Mercur (ABY n) x DK*Wimmerhales Princess Leia (ABY o)
187 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Benjamin Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP BIV NOM BIS
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
188 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Corleone Uros Kastraatti Arja Martikainen EX2
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
189 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Kastraatti Arja Martikainen EX3
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
190 ABY o DK*Wimmerhales Princess Leia Naaras Grand International Champion Lili Anciau EX1 CACS NOM
DK*Søglimt's Lucas (ABY n) x Hillstblues Red Rockette (ABY o)
191 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Lili Anciau KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
191 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Lili Anciau 1 NOM BIS
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
192 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
193 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
194 BEN n 22 Bjarling av Reinebringen (N) Uros Kastraatti Arja Martikainen Abs
(N)Gyfi's Brutus (BEN n 24) x S*Leopardettes River Phenix (BEN n 22)
195 BEN n 22 FI SRK RX FI*Kattiklaanin Mercury Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
S*Leopardettes Real Revolution (BEN ns 22) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
196 BEN n 24 FI SRK LO 14 Tamleopardens Hypnotic Poison Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Tamleopardens Pure Poison (BEN n 24) x Tamleopardens Gucci (BEN n 24)
197 BRI a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
198 BRI f FI SRK LO FI*Duketin Gabrielle Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
S*Knallåsen's Qing of Dukat (BSH b) x FIN*Aleksandra's Elegia (BSH e)
199 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Indiana Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
200 BRI h FI SRK LO FI*Coventry's Dolores Haze Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
201 BRI fs FI SRK LO FI*Helmiinan Matleena Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
202 BRI b 22 FI SRK RX FI*Gimmie's Whimsical Uros Champion Arja Martikainen Abs
FI*Gimmie's Red Volunteer (BSH d 22) x FI*Gimmie's Julia Milena (BSH b 22)
203 BRI ns 11 FIN SRK LO FIN*Gnome's Epsilon Indi Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM BIV
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
204 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 No Cert
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
205 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*Helmiinan Hattara Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Helmiinan Yummy (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
206 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Helmiinan Sulosydän Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Pumpuli (BSH ns 11)
207 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Ferme Julius Uros International Premior Lili Anciau EX1 CAGPIB
FIN*Ferme Ibanez (BSH ns 22) x FIN*Kontukatin Lilac Cinderella (BSH j 24)
208 BRI ns 24 64 FI SRK RX FI*Helmiinan Hepsankeikka Naaras International Premior Lili Anciau EX1 CAGPIB NOM
S*Palace&Main's Smooth Criminal (BSH ns 24) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
209 BRI ny 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Mon Chéri Uros Avoin Lili Anciau EX1 CAC
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
210 BRI n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Ullukan Ingeborg Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
DK*Binchens Bourbon (BSH b 02) x S*Snöpärlan's Aprilia (BSH ns 22)
211 BRI a 33 FI SRK RX 13 FI*Gimmie's Face of Emily Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Kontukatin Butterfly Orchid (BSH a 33) x FI*Gimmie's Jevgenia Milolika (BSH b 21 33)
212 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
213 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Symphony Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FIN*EnvyMe Bold&B'ful Ridge (BUR c) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
214 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Quarterback King Uros Avoin Satu Hämäläinen 6.2 DISQ
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
215 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Larisa Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
216 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM BIS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
217 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Secco Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
218 BUR a FI SRK LO FI*Arkhitekton Feng Shui Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FIN*Cattish Vanilla Sky (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
219 BUR a FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Nordic Blue Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX2
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FI*Arkhitekton Symphony (BUR n)
220 BUR a FI SRK LO FI*Arkhitekton Valeria Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC BIV
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
221 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Jandia Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Tai-Hao Luke Skywalker (BUR c) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
222 BUR b FI SRK LO 14 FI*Enigmatic Aenigma Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
223 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
223 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Veteraani Lili Anciau 1 NOM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
224 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Fresco Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
225 BUR b S*Komihåg's Patsy Stone Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB BIV
Moravanka Sir Spellbound (BUR b) x S*Komihåg's Isfrun (BUR a)
226 BUR b FI SRK LO Leader New York Uros Kastraatti Satu Hämäläinen Abs
Sabokah Black XS (BUR n) x Vindhems Caramella (BUR b)
226 BUR b FI SRK LO Leader New York Uros Siitos
Sabokah Black XS (BUR n) x Vindhems Caramella (BUR b)
227 BUR c FI SRK LO FI*Arkhitekton Elena Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
228 BUR c FI SRK LO FI*Kissmollin Menuetti Naaras Avoin Martti Peltonen EX2
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
229 BUR c FIN SRK LO FIN*Arkhitekton Senemut Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX2
Igor Chupacabra*CZ (BUR n) x FIN*Arkhitekton Valentina (BUR b)
230 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS BIV NOM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
231 BUR c S*Zagamin Heque Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Hector (BUR c) x S*Deerhunters Obi (BUR n)
232 BUR d FI SRK LO FI*Kissmollin Bourree Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB NOM
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
233 BUR d FI SRK LO 13 GB*Wendele Arkiel Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
GB*Talitoe Theodore of Wendele (BUR b) x GB*Wendele Cats Miss Ellie (BUR j)
234 BUR d FIN SRK LO FIN*Lorienin Grinning George Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Senemut (BUR c) x FIN*Lorienin Fancy Filippa (BUR h)
235 BUR e FI SRK LO 14 FI*Cattish Mercury Rising Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
236 BUR g FI SRK LO FI*Seirene Norma Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Enjoy Chunky Monkey (BUR d) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
236 BUR g FI SRK LO FI*Seirene Norma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Enjoy Chunky Monkey (BUR d) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
237 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
238 BUR j FI SRK LO FI*Arkhitekton Katariina Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
239 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Sapphire Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS NOM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
240 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras International Premior Lili Anciau EX1 CAGPIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
241 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
242 CRX II / CRX b 01 63 FI SRK LO S*Fort Knox Eric Northman Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
S*Spotless Utter (CRX n 03 33) x FIN*Windseeker Questa Barre (CRX f 03)
243 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB BIV NOM
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
244 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
245 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
246 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO FI*Telltail's Explorer Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX2
FIN*Telltail's Algebar (CRX n 02) x FIN*Telltail's Nerissa (CRX b 03)
247 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
248 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Telltail's Engineer Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FIN*Telltail's Algebar (CRX n 02) x FIN*Telltail's Nerissa (CRX b 03)
249 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX Skyrex Telling Tales Uros Veteraani Lili Anciau 3
Morinoo Comte Ory (CRX n 03) x Beaconwood Galaxy Glimmer of Skyrex (CRX f)
250 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Avoin Lili Anciau EX1 CAC
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
251 CRX IV / CRX e 03 FIN SRK LO S*Rexture New Around Town Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FIN*Jip-Jap'n Herald Of Wizard (CRX n 03) x Penmarric Chardonnay (CRX d 33)
252 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
253 DRX I / DRX n S*Exaduz Helvetica Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Exaduz Pixi Bob (DRX n 24) x S*Exaduz Nike af Smilla (DRX n 33)
254 DRX IV / DRX f 03 FI SRK LO FI*Fairy-Story's DazzlingDiva Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's BlingBling (DRX b 32)
255 EUR w 61 FI SRK RX 13 Sfvinski Uros Avoin Lili Anciau EX1 CAC
256 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros International Premior Lili Anciau EX1 CAGPIB
257 EUR ns 22 FI SRK RX Ilmaveivi-Mikke Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
258 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
259 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
260 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
261 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
262 MAN 51-52 / MAN ns 22 52 FIN SRK RX FIN*D'manns Filemon Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
Ben-Hur de Broeckloni (BSH ns 22) x Pax (MAN n 09 23 51)
262 MAN 51-52 / MAN ns 22 52 FIN SRK RX FIN*D'manns Filemon Naaras Veteraani Lili Anciau 2
Ben-Hur de Broeckloni (BSH ns 22) x Pax (MAN n 09 23 51)
263 MAN 51-52 / MAN e 03 52 FIN SRK RX FIN*D'manns Utopian Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Katskans Higgins (MAN a 03 52) x Briar-Brae Minni Hiiri (MAN e 02 21 51)
264 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB NOM
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
265 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Riddle Reason To Live Naaras Champion Lili Anciau EX1 CACIB
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
266 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
267 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
268 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
268 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Veteraani Lili Anciau 2
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
269 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros International Champion Lili Anciau EX1 CAGCIB BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
270 RUS FI SRK LO FI*Meadowpaws Willow Naaras Champion Lili Anciau EX1 CACIB
Nindaranna Aengus Mac Niamh (RUS ) x FI*Meadowpaws Mauna Kea (RUS )
271 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1 NOM BIS
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
272 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onneli Naaras Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX2
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
273 SPH I / SPH n FI SRK RX 13 Filipp De Valua Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Grand Beauty Ermak (SPH n 32) x Tseuzara (SPH n 09)
274 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
275 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
276 BAL n FI SRK LO FI*Willicon Ma Choi Lee Uros Premior Lili Anciau EX1 CAPIB
Okurimono's Glucio (BAL n) x FIN*Willicon Sur Maa (SIA w)
277 BAL b FI SRK LO 13 FI*Willicon Brucaliffo Uros Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1
FI*Willicon Lo Stregatto (BAL w) x FI*Willicon Ste Pha Nie (SIA a)
278 BAL e 21 FI SRK LO FI*Willicon Pupucor Wat Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*Rimppakintun Aamuvarhain (OLH e 24) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
279 OLH n FI SRK LO 13 FI*Nenatnak Ain't I Angel Naaras Avoin Lili Anciau EX1 CAC
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
280 OSH n FI SRK RX FI*Sultsinan Iltasatu Naaras Supreme Champion Lili Anciau KM NOM BIS
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
281 OSH b FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Dark Chocolate Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
282 OSH bs FI SRK LO FI*Arkhitekton Truffle Uros International Champion Lili Anciau EX1 CAGCIB NOM
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
283 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
284 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1 NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
285 OSH as 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
285 OSH as 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Määrittely Michael Edström OSH as 24
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
286 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX2
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
287 OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros Premior Lili Anciau EX1 CAPIB NOM
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
287 OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
288 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB NOM
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
288 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
289 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
290 OSH b 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Rafano Uros Kastraatti Lili Anciau EX1 CAP
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
291 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Avoin Lili Anciau EX1 CAC
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
292 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
293 OSH d 22 FI SRK LO 14 FI*Choose An Aconda Man Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
294 OSH ns 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Awinita Ahawi Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
295 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM BIS
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
296 SIA w 67 FI SRK LO 13 FI*Willicon White Wookie Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
297 SIA w 67 FI SRK LO FI*Willicon Wel Mui Lee Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Okurimono's Glucio (BAL n) x FIN*Willicon Sur Maa (SIA w)
298 SIA b FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Anthony Bourdain Uros Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
299 SIA b 21 FI SRK LO FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
299 SIA b 21 FI SRK LO FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
300 SIA j 21 FI SRK RX FI*Feanorian Dabria Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 No Cert
Syana Hans Heysen (OSH a 22) x FIN*Feanorian Cherry Clafoutis (SIA h)
301 SYS n 01 FI SRK LO FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FI*Sultsinan Catwalk (OSH n 03)
302 SYS n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
303 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1 NOM BIS
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
304 HCL Jeremias Uros Kotikissat Youssef Khaled 1 NOM
305 HCL Noora Naaras Kotikissat Youssef Khaled 1 NOM BIS
305 HCL Noora Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
306 HCS Mustikka Uros Kotikissat Martti Peltonen 2
307 HCS Caesar Uros Kotikissat Martti Peltonen 1 NOM
308 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Martti Peltonen 2
309 HCS Minni Naaras Kotikissat Martti Peltonen 3
310 HCS Susanna Naaras Kotikissat Martti Peltonen 1 NOM
310 HCS Susanna Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM
335 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Anciau Lili ABY o, BRI ns 24 62, BRI ns 24 64, BRI ny 11, CHA, CRX III, EUR w 61, EUR w 62, OCI c 24, RUS, BAL n, BAL b, OLH n, OSH n, OSH bs, OSH a 24, OSH b 24, OSH c 24, SIA b, SYS b 03, III-Vet 33
Edström Michael ACL III, ACL V, ACS VIII, MCO V, NFO I, NFO IV, NFO VIII, RAG n 04, SBI f, SIB VII, HC-Vet 34
Hämäläinen Satu EXO d 22, EXO f 22, EXO a 03 24, PER b, PER d 24, PER n 03, PER a 02 62, PER n 03 24, PER n 33, PER e 21 33, BRI n 03 24, BUR n, BUR b, BUR d, CRX VII, DRX I, DRX IV, MAN ns 22 52, MAN e 03 52 31
Jyrkinen Jaana MCO I, MCO IV, NFO II, RAG n, RAG c 04, TUA VII, BUR a, CRX II, KOR, OCI bs 24, SPH V 33
Khaled Youssef MCO VI, MCO IX, RAG a 04, RAG f 03, RAG n 04 21, RAG a 04 21, SBI b, SIB III, SIB VIII, HCL 35
Martikainen Arja ABY n, BEN n 22, BEN n 24, BRI f, BRI g, BRI h, BRI fs, BRI b 22, BRI ns 11, BRI a 33, BUR e, OCI ns 24 26
Mastrangelo Donatella Tark. II, ACL VIII, MCO VIII, NFO VI, NFO VII, RAG d, RAG n 21, RAG n 03, RAG a 03, RAG b 04, SBI e 21, SIB I, SIB VI, II-Vet 32
Peltonen Martti BRI a, BUR c, BUR g, BUR j, CRX I, CRX IV, EUR ns 22, OCI b 24, SPH I, BAL e, OSH b, OSH n 25, OSH a 25, OSH d 22, OSH ns 24, OSH b 02 21, SIA b 21, SIA j 21, SIA w 67, SYS n 01, SYS n 03, HCS 34
Rautio Kristiina Tark. II, MCO III, NEM I, RAG f 04, SBI n, SBI a, SBI c, SBI b 21, SIB IV, TUA VIII 31
Saarela Veikko MCO II, MCO VII, NFO III, RAG a, SBI d, SBI g, SBI h, SIB II, SIB V, SIB IX, TUA I 36
10 tuomaria