RuRok 126. Kansainvälinen kissanäyttely 21.4.2019
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.4.2019 Loppuu 21.4.2019
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 18.3.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.4.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 180  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hopeaniemi Resort, Nummela, Vihti
Toimihenkilöt Hopeaniemi Resort, Hopeaniementie 30, 03100 Nummela, Vihti
Huom! Näyttelupaikka on vaihtunut Vantaalta Vihtiin!

Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, 0407761395 Leimakortit osoitteeseen: Luisukatu 4 a 1 33240 Tampere
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti: Jonna Varhama ilmottautumiset ensisijaisesti facebookin kautta tai varhama@iki.fi

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi
Raha-asiat: sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Tuomarioppilasanomukset: Tähän näyttelyyn ei oteta lainkaan tuomarioppilaita (rajoitettu tila)
Myynti- ja rotupöydät: Tässä näyttelyssä ei ole lainkaan myynti- ja rotupöytiä (rajoitettu tila)

Lisätietoja äyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein. 
Leimakortti tai koodit käytössä.

Leimakortti tai koodi 1/pvä/talous

Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 23
2 64
3 59
4 65
Kotikissat 17
Yhteensä 228

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 17 FI*Cherish's Rocket Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
2 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
3 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
4 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
5 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
6 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
7 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
8 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
9 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Grand International Premior Marina Vinkel Abs
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
10 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
11 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
12 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
13 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
14 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Wildemar Lily Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
15 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB NOM BIS
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
16 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
17 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
18 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
19 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
19 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Marek Chadaj 3
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
20 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
21 MCO I / MCO n FI SK LO 19 DK Red Line's BB King Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
DK Red Line's La Boheme (MCO d 03 23) x DK Red Line's Yoko (MCO f 09)
22 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
23 MCO III / MCO n 24 BBMC Kirikou Mon Amour, JW Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
24 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 19 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
25 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM BIS
LT*Lordcoon Benito Blink (MCO n 22) x Rachell Dwa Formaty*PL (MCO n 22)
26 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
27 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
28 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
29 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 19 LV*BBMC Nitro Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
30 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 19 FI*Stout-hearted Incredible Ida Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Stout-hearted Benedictus (MCO ns 09 24) x Candycoons Love My Life (MCO as 09 25)
31 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
32 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
33 MCO V / MCO f FI SK LO 19 Zmatrixu Ultra Star Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
34 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
35 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
36 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Selina Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
37 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 18 FI*DraCoon Amos Rex Perfect Timing Adeline Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*DraCoon I am Yours Mimosa (MCO w)
38 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
39 MCO VI / MCO e 09 FI SK LO 19 FI*Mostlycats Glorious Thor Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
40 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX2
41 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
42 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX2
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
43 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Premior Ireneusz Pruchniak Abs
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
44 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
45 MCO VII / MCO es 25 FI SK RX 19 FI*Mostlycats Hilarious Blonde Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX3
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
46 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
47 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras Grand International Champion Marek Chadaj Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
48 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
49 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
50 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI SK RX 19 FI*Mostlycats Hilarious Harry Houdini Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
51 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
52 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 19 FI*Mahtitassun PidäTunkkis! Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj Abs
Wackymoon Mercury (MCO ns 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
53 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 19 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
54 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
55 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
56 NEM I / NEM n FI SK LO 19 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
57 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
58 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 19 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
59 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
60 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Siniidan Black Plum Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
61 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
61 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
62 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
63 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
64 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
65 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
66 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
67 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 18 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
68 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
69 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
70 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Freija Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
71 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 18 FI*Felimon Kinuski Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
72 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
73 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Ramona Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
74 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
75 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 18 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
76 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
77 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
78 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
79 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Luigi Comorio Abs
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
80 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Supreme Premior Luigi Comorio Abs
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
81 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
81 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
82 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
82 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
83 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
84 BUR n FI SK LO 19 SE*Caribacka*s Irina Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
85 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
86 BUR a LV FORSLAND FIFI JOSEFINE Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
87 BUR a Zelfina Blue Bourimea*RU Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
UA*Oktarin Calvados (BUR n) x Orchestra Bourimea*RU (BUR b)
88 BUR b FI SK LO 18 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio Abs
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
89 BUR c UA OKTARIN UGO Uros Avoin Luigi Comorio Abs
90 BUR d FI SK LO 19 S*Lovestory's Clint Eastwood Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
Kitakiss Magnus (BUR n) x S*Alchymist's Zinnia Zahara Red (BUR d)
91 BUR f Origami Bourimea*RU Naaras Kastraatti Henry Hornell Abs
Sacredspirit Enzo Feruccio of Kisu Umi*RU *** (BUR b) x Kenisha Bourimea*RU (BUR f)
92 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
93 EUR e FI SK RX 18 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
94 EUR n 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
95 EUR n 23 FI SK RX 17 FI*Pikku-Piun Ondina Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Ånerva (EUR a)
96 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM BIS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
96 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Veteraani Marina Vinkel 4
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
97 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
97 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Marina Vinkel 3
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
98 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
98 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
99 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
100 EUR a 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Pajunkissa Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
101 EUR a 23 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintessa Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
102 EUR a 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB NOM
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
103 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
103 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
104 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
105 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
106 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Errun Betty Boop Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Timi (EUR n 22) x FI*Errun Hehkeä herttuatar (EUR e 24)
107 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
108 EUR ns 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Uriah Heep Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
109 EUR ns 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Ultra Bra Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
110 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
111 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM BIS
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
112 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
112 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Marina Vinkel 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
113 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Champion Luigi Comorio Abs
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
114 OCI n 24 FI SK RX 19 SE*Alsmarks Gandara Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
115 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
116 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
117 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
118 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
119 OCI ns 24 FI SK LO 19 FI*WiliWilla King of the Hill Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
120 OCI bs 24 FI SK RX 18 FI*Somalinnan Lady of the Lake Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
S*John-Johns Tahir Elci (OCI b 24) x FI*Somalinnan Iris (OCI ns 24)
121 SRL I / SRL a FI SK RX 19 Onyx Marcmiaow Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
122 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
123 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
124 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
125 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
126 ABY n FI SK LO 18 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
127 ABY n FI SK LO 18 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
128 ABY n FI SK LO 18 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
129 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
129 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
130 ABY a FI SK LO 18 FI*Redcheetah's Erin Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
131 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
132 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
133 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
134 CRX I / CRX ns FI SK LO 18 FI*Piupaws Donkey Kong Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB NOM
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
135 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
136 CRX III / CRX h FI SK RX 19 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
137 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
138 CRX V / CRX n 23 FI SK LO 18 FI*Piupaws Lara Croft Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
139 DRX I / DRX n FI SK LO 18 FI*Bravefellow Kaarle Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Sky Misterious Elf*RU (DRX n) x FI*Bravefellow Ivory (DRX f 33)
140 DRX III / DRX fs Felicita Best Show*RU of Great Edam's Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
140 DRX IV / DRX fs 09 Felicita Best Show*RU of Great Edam's Naaras Määrittely Kai Ruonala DRX fs / III
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
141 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
142 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Kai Ruonala EX1 CAGPIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
143 OSH n FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Fräulein Max Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x DK*Skuld Myser (SIA f)
144 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
145 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
146 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
147 OSH bs 24 FI SK LO 18 FI*Noxx Silverkit Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*Martinic M.C. Baby (OSH bs 24)
148 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
149 OSH b 03 FI SK LO 19 FI*Meikatin Boris Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Meikatin Angeli (OSH b 02 21)
150 RUS FI SK LO 18 FI*Zarin Armand de Brignac Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
151 RUS FI SK LO 19 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
152 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
152 SIA a FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Tarot Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
FIN*Kelmikerhon Qsenkerkkä (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Oikea Prinsessa (SIA n)
153 SIA b FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
154 SIA d 21 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Johnny Rotten Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
155 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
156 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
157 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM BIS
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
158 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Henry Hornell Abs
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
159 SOM o FI SK RX 19 FI*SunnyPace Knautia Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
160 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM BIS
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
161 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
162 THA n FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
163 THA n FI SK RX 18 FI*SpotsAndPoints Fritz Uros Avoin Kai Ruonala EX1 No Cert
Jazz Elegant Step (THA n 21) x FI*SpotsAndPoints Tatjana (THA a 21)
164 THA n FI SK RX 19 Magic Thai Goblin's Toto Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 BIV
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
165 THA n FI SK LO 19 Magic Hopfe Cat's Schneewittchen Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Magic Thai Goblin's Wajkyki (THA n) x Magic Hopfe Cat's Sonica (THA n)
166 HCL Jeremias Uros Kotikissat Marek Chadaj Abs
167 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM BIS
167 HCL Josefiina Naaras Veteraani Marina Vinkel 2
168 HCL Noora Naaras Kotikissat Marek Chadaj 2
168 HCL Noora Naaras Veteraani Marina Vinkel 1 NOM BIS
169 HCL Olavi Pekunpoika Uros Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
170 HCS Caesar Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 2
170 HCS Caesar Uros Veteraani Marina Vinkel 1 NOM
171 HCS Veikko Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 1 NOM
172 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 3
173 HCS Ninni Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 4
173 HCS Ninni Naaras Veteraani Marina Vinkel 3
174 HCS Viivi Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
175 HCS Aina Naaras Kotikissat Ireneusz Pruchniak 2
176 HCS Oskari Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 3
177 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros International Champion Marek Chadaj EX1 No Cert
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
178 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
Emotionkings Amadeus (MCO ds 03) x Hairy Sunrise de Pink Paradise (MCO f 09 22)
179 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 18 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
180 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
197 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek MCO III, MCO V, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO IV, NFO VI, HCL, VET 1 35
Comorio Luigi BEN n 22, BML I, BSH f, BSH o 21 33, BUR a, BUR b, BUR c, EUR a 22, EUR a 24, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns 22, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I, SRL II 28
Hornell Henry BUR d, BUR f, BUR n, CYM 51-52, EUR a 23, EUR e, EUR f 22, EUR n 23, EUR n 24, MAN 51-52, MAU ns, OCI ns 24, OCI o 24, ABY a, ABY n, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX III, RUS, SOM n, SOM o 36
Pruchniak Ireneusz MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO V, NFO VII, NFO VIII, HCS 38
Ruonala Kai DRX IV (13c), ABY o, BAL c, CRX I, CRX II, CRX III, DRX I, DRX V, OLH h 03 24, OSH b 03, OSH b 24, OSH bs 24, OSH c 24, OSH f 24, OSH n, SIA a, SIA b, SIA d 21, SIA n 03, SPH V, THA n 28
Vinkel Marina EXO f 03 22, EXO f 24, EXO n, PER a 33, PER f 24, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI h, SBI n, SBI n 21, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 31
6 tuomaria