RuRok 125. Kansainvälinen kissanäyttely 20.4.2019
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.4.2019 Loppuu 20.4.2019
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2019 Ilmoittautuminen loppuu 18.3.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.4.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 180  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Hopeaniemi Resort, Nummela, Vihti
Toimihenkilöt Hopeaniemi Resort, Hopeaniementie 30, 03100 Nummela, Vihti
Huom! Näyttelupaikka on vaihtunut Vantaalta Vihtiin!

Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, 0407761395 Leimakortit osoitteeseen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti: Jonna Varhama ilmottautumiset ensisijaisesti facebookin kautta tai varhama@iki.fi

Palkinnot: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi
Raha-asiat: sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399
Tuomarioppilasanomukset: Tähän näyttelyyn ei oteta lainkaan tuomarioppilaita (rajoitettu tila)
Myynti- ja rotupöydät: Tässä näyttelyssä ei ole lainkaan myynti- ja rotupöytiä (rajoitettu tila)

 

Lisätietoja Näyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä.
Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein. 
Leimakortti tai koodit käytössä.

Leimakortti tai koodi 1/pvä/talous

Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä). Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 32
2 55
3 63
4 70
Kotikissat 17
Yhteensä 237

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 17 FI*Cherish's Rocket Uros Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
2 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Kai Ruonala 3
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
3 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
4 EXO d 21 33 FI SK LO 18 Ayser's Genius Uros International Champion Luigi Comorio Abs
IT*Uranos Delle Lune Saracene (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
5 PER w 62 FI SRK LO Sumava's Nikhar Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
6 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
7 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
8 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
8 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
9 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
10 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Veteraani Kai Ruonala 2
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
11 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros International Champion Luigi Comorio Abs
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
12 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
13 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Stardoll's Dark Matter Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP NOM BIS
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
14 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
15 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
16 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Wildemar Lily Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
17 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
18 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
19 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
20 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
21 SBI c FI SK RX 18 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
22 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
23 SBI n 21 FI SK LO 19 FI*Pirimirrin Neckar Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Pirimirrin Latsuliitti (SBI n 21)
24 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
24 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
25 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
26 SBI b 21 FI SK LO 18 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
27 MCO I / MCO n FI SK LO 19 DK Red Line's BB King Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
DK Red Line's La Boheme (MCO d 03 23) x DK Red Line's Yoko (MCO f 09)
28 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
29 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
30 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
31 MCO III / MCO n 24 BBMC Kirikou Mon Amour, JW Uros Champion Kai Ruonala EX1 CACIB NOM BIS
32 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 19 FI*NomenEst Klondike Kate Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
33 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
LT*Lordcoon Benito Blink (MCO n 22) x Rachell Dwa Formaty*PL (MCO n 22)
34 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP NOM BIS
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
35 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 DK Red Line's Zorba Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM
DK Naunas Highlander (MCO d 23) x DK Red Line's Amrah (MCO n 09 23)
36 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*CapitalCats Odessa Naaras Avoin Henry Hornell Abs
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*CapitalCats Marilyn (MCO ns 09 22)
37 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Powell Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
38 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Portos Lion Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
38 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Portos Lion Uros Määrittely Kai Ruonala MCO d 22/MCO V
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
39 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x FI*Blackcurrant Sophia Loren (MCO f 22)
40 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros International Champion Kai Ruonala EX1 No Cert
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
41 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 18 FI*DraCoon Amos Rex Perfect Timing Adeline Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*DraCoon I am Yours Mimosa (MCO w)
42 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's O'Miziaki Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
43 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX2
44 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX2
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
45 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
46 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
47 MCO VII / MCO ns 25 FI SK RX 18 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
48 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
49 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
50 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
51 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 19 FI*Escape's Phoebe Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
52 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 19 FI*NomenEst Kissy Suzuki Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
53 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
54 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
55 NEM I / NEM n FI SK LO 19 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
56 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 FI*Carnin Aerial Alkaline Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
57 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
58 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 18 FI*Siniidan Black Plum Naaras Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
59 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 No Cert
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
59 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
60 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Running Free Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
61 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
62 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
63 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
64 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 18 FI*Hirmuinen Entti Puuparta Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1
FI*Siniidan Sysiässä (NFO n 09 22) x FI*Hirmuinen Coco Chanel (NFO f)
65 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
66 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
67 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Siniidan Chocolate Stripes Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
68 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
69 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 18 FI*Siniidan Electric India Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
70 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
71 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 18 FI*Catillus Mittumaari Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Catillus Manteli (SIB n 03 24)
72 TUA VII / TUA ns FI SK LO 19 FI*Felesin Toni Wirtanen Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
73 BEN n 22 FI SK RX 19 FI*Cajado Aglais Io Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Arindi Cats Dottie (BEN n 24)
74 BEN n 22 FI SK RX 19 FI*Cajado Aglia Tau Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Arindi Cats Dottie (BEN n 24)
75 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Kastraatti Marina Vinkel Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
76 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
77 BLH n FI SK LO 17 FI*Safra's Cecily Parsley Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
78 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM BIV NOM BIS
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
79 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
80 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
81 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 18 FI*Kissamummon Suukon Sirppana Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
82 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
82 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Luigi Comorio 3
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
83 BML II / BML ds 11 31 FI SK RX 19 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
84 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
84 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
85 BSH g FI SK LO 18 FI*Safra's Jin Baobao Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*Safra's Meidän Marikki (BSH n)
86 BSH b 21 33 FI SK LO 18 FI*Duketin Kaunokki Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
87 BUR n FI SK LO 19 SE*Caribacka*s Irina Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Kitakiss Barack Obama (BUR n) x SE*Caruzellen's Blaize (BUR a)
88 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
89 BUR a LV FORSLAND FIFI JOSEFINE Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak Abs
90 BUR a Zelfina Blue Bourimea*RU Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
UA*Oktarin Calvados (BUR n) x Orchestra Bourimea*RU (BUR b)
91 BUR c UA OKTARIN UGO Uros Avoin Marina Vinkel Abs
92 BUR d FI SK LO 19 S*Lovestory's Clint Eastwood Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
Kitakiss Magnus (BUR n) x S*Alchymist's Zinnia Zahara Red (BUR d)
93 BUR f Origami Bourimea*RU Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Sacredspirit Enzo Feruccio of Kisu Umi*RU *** (BUR b) x Kenisha Bourimea*RU (BUR f)
94 EUR e FI SK RX 18 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
95 EUR n 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Passion Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
96 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP NOM BIS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
96 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Raparperi Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
97 EUR n 24 FI SK RX 18 FI*Aurinkokiven Bohemia Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Pikku-Piun Favourite Fellow (EUR n 24) x FI*Aurinkokiven Amadora (EUR g)
98 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
98 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Kissakallion Hudson Uros Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Pikku-Piun Histamiini (EUR n 24) x FIN*Mäkikatin Pointtilli (EUR a 24)
99 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
99 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
100 EUR a 22 FI SK RX 18 FI*Feronian Opium Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
101 EUR a 22 FI SK RX 19 FI*Feronian Pajunkissa Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Kassilan Taattu Tonttu (EUR ns 23) x FI*Feronian Maariankello (EUR n 24)
102 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
102 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
103 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
104 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
105 EUR f 23 FI SK RX 17 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
106 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
107 KOR FI SK LO 16 FI*Melodian Froong Fring Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB BIV NOM
FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono (KOR ) x FI*Melodian Dara (KOR )
108 KOR FI SK LO 18 FI*Mythai Opale Devi Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
109 KOR FI SK LO 18 FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Samudaya Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
110 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
111 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Uniikki Kuuterneito Naaras Champion Marina Vinkel Abs
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
112 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
113 OCI n 24 FI SK RX 19 SE*Alsmarks Gandara Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
SE*Alsmarks Expecto Patronum (OCI b 24) x SE*Alsmarks Elona (OCI a 24)
114 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
115 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
116 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
117 OCI ns 24 FI SK LO 19 FI*WiliWilla King of the Hill Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
118 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
119 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
120 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV NOM BIS
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
121 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Josefine Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
122 ABY n FI SK LO 18 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
123 ABY n FI SK LO 18 FI*Miragerie Ambrosia Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
124 ABY n FI SK LO 18 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
125 ABY n FI SK LO 19 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
126 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
126 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Kai Ruonala 2
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
127 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
127 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
128 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
128 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Kai Ruonala 1 NOM
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
129 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
130 ABY a FI SK LO 18 FI*Redcheetah's Erin Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
131 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
132 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
133 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
134 ABY o FI SK LO 18 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
135 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
136 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Premior Marek Chadaj EX1 CAPIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
137 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
138 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
139 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
140 CRX III / CRX d FI SK LO 18 FI*Nibel's Sol Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
141 CRX III / CRX h FI SK RX 19 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
142 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
143 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 18 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
144 DRX I / DRX n FI SK LO 19 FI*Avariel Riolu Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
145 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
146 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 19 FI*Avariel Qinisa Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
147 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 18 FI*Åbodas Tonttu Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
148 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
149 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
149 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Veteraani Kai Ruonala 3
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
150 OSH bs 24 FI SK LO 18 FI*Noxx Silverkit Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*Martinic M.C. Baby (OSH bs 24)
151 RUS FI SK LO 19 FI*IvanaKallio's Gothamin Mahti Miäs Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
S*Kyanos Gautr Gusten Grim (RUS ) x Sweetmans Blue Ariadne (RUS )
152 RUS FI SK LO 18 FI*SinisenHetken Tähdenlento Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
153 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
154 SIA b FI SK LO 18 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
155 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
156 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
157 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
158 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
159 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
160 SPH V / SPH d 09 32 FI SK RX 17 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst Uros Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
161 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
162 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 15 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FI*Hobbitqueen's Emerald (SPH d 09 21 33) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
163 THA n FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
164 THA n FI SK RX 18 FI*SpotsAndPoints Fritz Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Jazz Elegant Step (THA n 21) x FI*SpotsAndPoints Tatjana (THA a 21)
165 THA n FI SK RX 19 Magic Thai Goblin's Toto Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
166 THA n FI SK LO 19 Magic Hopfe Cat's Schneewittchen Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Magic Thai Goblin's Wajkyki (THA n) x Magic Hopfe Cat's Sonica (THA n)
167 THA n 21 FI SK RX 18 FI*SpotsAndPoints Elton Uros Avoin Marek Chadaj Abs
Jazz Elegant Step (THA n 21) x Tekila Sanchitos (THA n)
168 HCL Jeremias Uros Kotikissat Marina Vinkel Abs
169 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Marina Vinkel 1 NOM BIS
169 HCL Josefiina Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 2
170 HCL Noora Naaras Kotikissat Marina Vinkel 2
170 HCL Noora Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 3
171 HCS Caesar Uros Kotikissat Henry Hornell 3
171 HCS Caesar Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM
172 HCS Veikko Uros Kotikissat Henry Hornell 4
173 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Henry Hornell 1 NOM BIS
174 HCS Ninni Naaras Kotikissat Henry Hornell 3
174 HCS Ninni Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
175 HCS Viivi Naaras Kotikissat Henry Hornell 4
176 HCS Aina Naaras Kotikissat Henry Hornell 2
177 HCS Ove Uros Kotikissat Henry Hornell 2
178 HCS Oskari Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM
179 SIA b FI SK LO 18 FI*Kelmikerhon Aamutähti Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Kelmikerhon Liekki (SIA n) x FI*Kelmikerhon Hempeä Hepsankeikka (SIA c)
180 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
181 MCO II / MCO a 09 IT*Skysupernova Cosmos Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Emotionkings Amadeus (MCO ds 03) x Hairy Sunrise de Pink Paradise (MCO f 09 22)
182 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
183 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
202 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek ABY n, ABY o, CRX I, CRX II, CRX III, DRX I, DRX V, SOM n, SPH II, THA n, THA n 21 31
Comorio Luigi EXO d 21 33, EXO f 03 22, EXO f 24, EXO n, PER a 33, PER f, PER f 24, PER n 02 62, PER w 62, RAG a 04, RAG g 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI h, SBI n, SBI n 21, VET 3 31
Hornell Henry MCO I, MCO II, MCO IV, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO IV, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, HCS 36
Pruchniak Ireneusz BML I, BUR a, EUR a 22, EUR f 22, EUR n 23, EUR n 24, OCI b 24, SRL II, ABY a, BAL c, CRX IV, CRX VI, OSH bs 24, OSH c 24, OSH d 24, RUS, SIA b, SIA n, SIA n 03, SPH V, VET Kotikissat 40
Ruonala Kai MCO V (13c), MCO III, MCO VI, NFO II, NFO V, SIB IV, TUA VII, VET 1, VET 4 29
Vinkel Marina BEN n 22, BLH n, BML II, BSH b 21 33, BSH f, BSH g, BUR c, BUR d, BUR f, BUR n, EUR a 24, EUR d 24, EUR e, EUR f 23, EUR f 24, EUR n 22, EUR n 24, KOR, MAN 51-52, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, HCL 34
6 tuomaria