POROK 44. kansainvälinen rotukissanäyttely 05.07.2014
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.7.2014 Loppuu 5.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2014
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.6.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Sanna Hietala, Näyttelypäällikkö Riikka Turpeinen Pääassistentti Tatyana Moraru-Puranen
Lisätietoja http://www.porok.info/uploads/Kutsu%202014.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 83
2 139
3 81
4 69
Kotikissat 9
Yhteensä 381

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SRK LO FI*Mogi's Mother Love Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
2 EXO d 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zubr Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
3 EXO f 22 Ayser's Andromeda Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
4 EXO a 03 FI SRK LO 13 FI*Mogi's Belle Bettine Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
5 EXO a 03 24 S*Marylands Chanel No.5 Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Aamukasteen Gizmo (EXO n 24) x S*Balasore's Doris Day (EXO a 01)
6 PER a FI SRK LO 14 FI*Chevhill's Blue Moon in Sky Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen Abs
S*IxiDixi's Brown Basic (PER n 24) x Ormeryd's Somebunny Loves Me (PER n)
7 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
8 PER f FI SRK LO FI*Shamirin Donatella Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Kissy Kinuski (EXO n)
9 PER n 22 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
10 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
11 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP NOM BIS
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
11 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
12 PER f 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Liliana Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
13 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
14 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM BIS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
15 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
16 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
17 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
18 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
18 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
19 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl Uros Kastraatti Kristiina Rautio Abs
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
20 ACL V / ACL h FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KiwiCurl Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
21 ACL VIII / ACL as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Enfatico EvyCurl Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
22 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
23 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB BIV
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
24 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
24 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
25 ACS II / ACS a 09 FI SRK LO 13 FI*Ramandan Nahuel Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x FI*Siriuksen EarthaKittCurl (ACL n 33)
26 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
27 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
28 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 Beartooth Mountain Neo Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB NOM
Beartooth Mountain Indi (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain 4 Roses (MCO n 22)
29 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
30 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
31 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Champion Satu Hämäläinen Abs
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
32 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO 13 FI*Lionstyle Love Me Tender Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Neilikka (MCO n 23)
33 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Hiesun Layla Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x FI*Hiesun Calypso (MCO w)
34 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Jean Carne Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Løve Hulen's Rumba (MCO n 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Avalanche Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
36 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Hemingway's Medicine Man Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
37 MCO IV / MCO n 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Icaros Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Perfect Stranger Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX2
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
39 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cog Nakki Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 BIV NOM
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
40 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Gipsy's Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
41 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
42 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's X-Files Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
46 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
47 MCO V / MCO f FI SRK LO Beartooth Mountain Lola Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
47 MCO V / MCO f FI SRK LO Beartooth Mountain Lola Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
48 MCO V / MCO d FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Be Like Red Adair Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
49 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
50 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*NineTales Ariel Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
51 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gilda Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
52 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
53 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
54 MCO VI / MCO g 09 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Xtremely Elegant Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Tina Turner (MCO n 09 22)
55 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
56 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO Alwaro Gladiator Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
57 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
57 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Oliver Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Stortassen's Quintin (MCO d 03 22) x Unique Story Sky Beyrouth, CZ (MCO ns 09 22)
58 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 13 FI*Hiesun Kurt Cobain Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Hiesun Castor (MCO w) x FI*Hiesun Angels Touch (MCO fs 23)
59 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 13 FI*Hiesun Leon Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x FI*Hiesun Calypso (MCO w)
60 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Chöört Silli Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
61 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
62 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Boom Kah Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
62 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Boom Kah Uros Määrittely Jaana Jyrkinen MCO n 09
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
63 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
64 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Butterfly Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
65 MCO VII / MCO ns 24 FI SRK LO FI*Hemingway's Pallas Athene Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Hemingway's Saint'n'Sinner (MCO ns)
66 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*KorpiCoon's Tenho Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
DK*AntoCat's Golden Silverboy (MCO ds 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
67 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
68 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*Maikkilan Ilmatar Naaras Kastraatti Michael Edström EX2
DK*AntoCat's Golden Silverboy (MCO ds 22) x FIN*Maikkilan Mimi (MCO ns)
69 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO Pediro Sweet Lions Toscana Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP BIV NOM
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Krysos Baby Jane Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Vamp (MCO fs 09)
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Krysos Baby Jane Naaras Siitos
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Vamp (MCO fs 09)
71 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Emmaretta Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
72 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 14 FI*Lionstyle Lady Luck Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX3
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FIN*KorpiCoon's Hilma (MCO n 09)
73 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
75 MCO IX / MCO w 61 FI SRK LO 13 FI*Krysos Gin Tonic Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
76 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Epic Sax Guy Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
77 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Hellraisers D'Kham Bam Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Fullmoon's Xtreme Dude (MCO d 09 23) x FIN*Hellraisers Bellatrix (MCO w)
78 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
79 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 13 Elisha Sariola Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Gordey Peresvet Volzhskiy Brilliant (NEM a 03 21) x Taisia Danvel (NEM as 03 21)
80 NFO I / NFO a FIN SRK LO FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo Uros Supreme Premior Youssef Khaled KM
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Deeamore Zafirah Zarlena (NFO a 24)
81 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
82 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
83 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
84 NFO III / NFO a 23 FI SRK LO FI*Satuhelmen Pepa Naaras Avoin Youssef Khaled Abs
S*Ulltofsen Beneton (NFO a 09 23) x FIN*Blue-Viking Winona (NFO n 09 23)
85 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
86 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*Meadowpaws My Rose Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Nenukan Candy Stripe (NFO f 09)
87 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Youssef Khaled KM BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
88 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Meadowpaws Nocturne Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM
S*Sherwoodskogens Tornado (NFO n 09 22) x FIN*Kalicalanin Amitie (NFO n 22)
89 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Sunshire's Lucinda Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FIN*Dunderkattens Herman (NFO w) x S*Virvlas Dita von Dis (NFO g 03)
90 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane AnarchyInTheUK Uros Supreme Champion Lili Anciau KM NOM
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
91 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Satuhelmen Osku Uros Avoin Lili Anciau Abs
S*Ulltofsen Beneton (NFO a 09 23) x FIN*Blue-Viking Winona (NFO n 09 23)
92 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Blue-Viking Winona Naaras Avoin Lili Anciau Abs
Crystalfjord Eomer (NFO ns 09 23) x FIN*Blue-Viking In Your Dreams (NFO n 09 23)
93 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky One Uros Pennut 4-7 kk Lili Anciau Abs
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
94 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
95 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Lili Anciau KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
96 NFO V / NFO f 23 FIN SRK LO FIN*Harmaaturkin Aliisa Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Wishmaster Eowyn (NFO n 03 23)
97 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Meadowpaws Cape Velvet Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen Abs
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Nenukan Candy Stripe (NFO f 09)
98 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Mirkulan He Touched Me Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
99 NFO VII / NFO ns FI SRK LO FI*Mirkulan Gildor Inglorion Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
100 NFO VII / NFO as 23 FI SRK LO FI*Mirkulan Hannes Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP NOM
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
101 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO Norgeskaukatt Bjornstjerne Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Norgeskaukatt Skvala (NFO w) x Norgeskaukatt Hecate (NFO ns 24)
101 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO Norgeskaukatt Bjornstjerne Uros Määrittely Jaana Jyrkinen NFO ns 09 24
Norgeskaukatt Skvala (NFO w) x Norgeskaukatt Hecate (NFO ns 24)
102 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
103 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*Snowmate's Mr Big Uros Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
FIN*Deeamore Nobleza Nugan (NFO n 23) x FIN*Blue-Viking Sweetest thing (NFO w)
103 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*Snowmate's Mr Big Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 2
FIN*Deeamore Nobleza Nugan (NFO n 23) x FIN*Blue-Viking Sweetest thing (NFO w)
104 RAG n FIN SRK LO FIN*Popcornin Naughty Nella Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB BIV
S*Cheesericas Cantadou (RAG n) x FIN*Popcornin Heady Heidi (RAG n)
105 RAG n FI SRK LO 13 FI*Kukissa Hurrigaani Sääkukka Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Provinsia River's Crystal Rainman (RAG n) x FI*Kukissa Halla Begonia (RAG a)
106 RAG n FI SRK LO 13 FI*Kukissa Utu Sääkukka Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Provinsia River's Crystal Rainman (RAG n) x FI*Kukissa Halla Begonia (RAG a)
107 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB BIV NOM
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
108 RAG a FIN SRK LO Starring Gitta Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX2
Jason de Lovelace de Soto (RAG b 04) x FIN*Starring Hola BonBon (RAG a)
109 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
110 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
111 RAG b FI SRK LO FI*Celestial's Lolita My Love Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
112 RAG d S*Raggadish's Invite Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*ElHeMa's Royal Zoegas Zupreme (RAG e) x S*Gunbertus Carolina Hurricane (RAG d 03 21)
113 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Hawaji Sun Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen Abs
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
114 RAG n 03 S*Alexeys.se Crown Viktoria Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
S*Madeleine's Star O'Wonder (RAG n 03 21) x S*Alexeys.se Silhouette (RAG n 03)
115 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Gneides Drogo the Unbeaten Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FIN*Celestial's ExtremeBeauty (RAG a 03)
116 RAG n 03 FI SRK LO 13 Raya Ruby Dolls, SK Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
Chatandolls Rocky Sun (RAG a 04) x Chatandolls Hayka of Ruby Dolls, SK (RAG n 03)
117 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Nad-Di Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
FI*Tuulikellon Pablo Picasso (RAG n 03) x S*Harmony BlueEye Rowena (RAG a)
118 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
119 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Bahama Sun Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen Abs
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
120 RAG n 04 FI SRK LO FI*Celestial's Vampire's Kiss Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP NOM
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
121 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
122 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
123 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
124 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
125 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Halla-aamun Adorable Neko Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x FI*Lumihiutaleen Aamun Halla (RAG a 04)
126 RAG a 04 S*Bohicas Ave Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Bohicas Heartbreaker (RAG a) x S*Ninasmirakel Ljuva Camilie (RAG a 04)
127 RAG a 04 FI SK LO 14 Collicats Nestori Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x Collicats Rihanna (RAG a 04)
128 RAG a 04 FI SRK LO FI*DivaDoll Grand Casanova Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Bobkatin Great Glenn (RAG n 03) x FIN*Feel-X Decorus Diva (RAG a)
129 RAG c 04 FI SRK RX FI*Utuinen VioLetto PurPurn Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Rosevalleyrags Savannah (RAG b)
130 RAG f 03 S*Sotarhusen's Ellen Naaras Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1 NOM
S*Raggadish's Invite (RAG d) x S*Sotarhusen's Belinda of Beauty (RAG a 03)
131 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Avoin Martti Peltonen Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
132 RAG f 04 S*Sotarhusen's Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
S*Raggadish's Invite (RAG d) x S*Bohicas Ave (RAG a 04)
133 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
134 SBI n FI SRK LO FI*Mainio's Apollo Harald Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
135 SBI n FI SRK LO 14 FI*Felinessi Boris Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
136 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Lancer Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
137 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Legnum Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
138 SBI a S*Nashville's Kenny Rogers Uros International Champion Lili Anciau Abs
Francesco Ryve Nostra,CZ (SBI a) x Aylpurrtona Countrygirl (SBI a)
139 SBI a FI SRK LO FI*Kermatassun Ella Fitzgerald Naaras Avoin Lili Anciau EX2
FIN*Safirrubir Calle Junior (SBI n) x FIN*Ann-Elisabeth's Golden Rose (SBI a)
140 SBI a FI SRK LO FI*Saca's Rhian Myrica Naaras Avoin Lili Anciau EX1 CAC BIV NOM
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FIN*Clavinova Sade Serenada (SBI a)
141 SBI a S*Chimär's Arctic Queen Naaras Avoin Lili Anciau Abs
S*Nashville's Kenny Rogers (SBI a) x S*Chimär's Queen of Jazz (SBI n)
142 SBI a FI SRK LO 14 FI*Felinessi Bella-Donna Naaras Nuoret 7-10 kk Lili Anciau Abs
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
143 SBI a FI SRK LO 14 FI*Ann-Elisabeth's Princess Lily Naaras Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FIN*Kermatassun CindySimasuu (SBI b)
144 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Lili Anciau KM BIV NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
145 SBI a FIN SRK LO FIN*Pikiturkin Lara Naaras International Premior Lili Anciau EX1 CAGPIB
FIN*Tärn Öhberg (SBI n) x FIN*Pumpulihyrrä CiciSilakkasuu (SBI n 21)
145 SBI a FIN SRK LO FIN*Pikiturkin Lara Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 4
FIN*Tärn Öhberg (SBI n) x FIN*Pumpulihyrrä CiciSilakkasuu (SBI n 21)
146 SBI a FI SRK LO FI*Sinikeijun Coper Copernicus Uros Kastraatti Lili Anciau EX1 CAP NOM
FI*Hillan Balthazar (SBI a) x FI*Sinikeijun White Rosebud (SBI b)
147 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Kastraatti Lili Anciau EX2
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
147 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Veteraani Jaana Jyrkinen 3
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
147 SBI a FIN SRK LO FIN*Touchant Homme du Monde Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tamus Jaguar XK (SBI d) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
148 SBI b IDP*Backkara's Azzaro Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Aragon (SBI n) x S*Linéahuset's Purples Pauline (SBI c)
149 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
150 SBI c FI SRK LO FI*Sinikeijun Ariella Adalmina Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FI*Sinikeijun White Rosebud (SBI b)
151 SBI c FI SRK LO 14 FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FIN*Kermatassun CindySimasuu (SBI b)
152 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
153 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Belvedere for A-K Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
154 SBI f FI SRK LO 13 FI*Tamus Insignia Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Nalle-Puhin Marilyn Monroe (SBI n)
155 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
156 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
157 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
157 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 2
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
158 SBI g FI SRK LO FI*Mainio's Betty Liisa Naaras Avoin Donatella Mastrangelo SBI g
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*Aishannen DesteMona (SBI b)
159 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
160 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Tapun-Tassu Céléste Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FIN*Jade-Garden's Oliver (SBI n) x FIN*Tapun-Tassu Kike (SBI a 21)
160 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Tapun-Tassu Céléste Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 3
FIN*Jade-Garden's Oliver (SBI n) x FIN*Tapun-Tassu Kike (SBI a 21)
161 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
162 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
163 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
164 SIB I / SIB n FI SRK LO 14 NO*Tundrapaw's Dixie Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x NO*Tundrapaw's Afrodite (SIB n 24)
165 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
166 SIB II / SIB n 09 FI SRK LO 13 FI*Apachiris Carola Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x FI*Benmar's Diana (SIB g 24)
167 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Olivia OiKukas Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Chisu (SIB f 09 24)
168 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM BIV
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
169 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
170 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Punakoivun Apila Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FIN*Igora Lev (SIB n 09 23) x FI*Amante's Ragtime (SIB n 24)
171 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros Avoin Satu Hämäläinen EX2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
172 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 13 FI*TaigaMaan AiwanTohoruksis Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Logan Climberiada*PL (SIB n 24)
173 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
174 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain A Beautiful Lie Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
175 SIB III / SIB a 23 FIN SRK LO FIN*Villan Basisti Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Amante's Fidelio (SIB as 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
176 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Balladin Keskiyön Cowboy Uros Premior Satu Hämäläinen EX2
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
177 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Mäntylän Elite Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB BIV
FIN*Amante's Lucky Lion (SIB ns 23) x FIN*Balladin Bialoipokku (SIB a 22)
178 SIB III / SIB n 23 Felix du Jedi Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Bakun v.d.Goldenen Sima (SIB n 23) x Mietta von der Goldenen Sima (SIB ny 24)
179 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Kemuel Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX2
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
180 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Balladin Tuuliukko Uros Määrittely Jaana Jyrkinen SIB n 09 24
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Esteri (SIB n 09 22)
180 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO FI*Balladin Tuuliukko Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Esteri (SIB n 09 22)
181 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO Atlantica du Jedi Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX2
Felix du Jedi (SIB n 23) x La Luna de Siberussi (SIB n)
182 SIB III / SIB a 23 FIN SRK LO FIN*Balladin Pihkasilmä Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX3
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Esteri (SIB n 09 22)
183 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO Logan Climberiada*PL Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM
Blue Topaz Grilyazh (SIB n 09 24) x Fluela Climberiada*PL (SIB n 09 24)
184 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
185 SIB IV / SIB a 03 24 FI SRK LO FI*Kesälän Helmi Orvokki Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
186 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
187 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
188 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain Aladdin Sane Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
189 SIB V / SIB f FI SRK RX 14 FI*Likimain A Kind of Magic Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
190 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
191 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
192 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Youssef Khaled KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
193 SIB VII / SIB ns 23 Rossity Joy Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
Veresk Onix Gloria (SIB n 09 24) x Rossity Zosia (SIB ns 23)
194 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
195 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
196 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
196 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen 1 NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
197 SIB VIII / SIB as 09 22 FI SRK LO Fado Colour Foot*PL Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB NOM
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Amber Colour Foot*PL (SIB f 23)
198 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Danzig Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Olga (SIB e 09 24)
199 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI SRK LO 14 FI*KissinTassun Fyrry Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*KissinTassun Daisy (SIB fs 22)
200 SIB VIII / SIB ns 03 FI SRK LO FI*Kesälän Unto Utelias Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x Atlantica du Jedi (SIB n 23)
201 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI SRK LO FI*Balladin Viihteen Kuningas Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
201 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI SRK LO FI*Balladin Viihteen Kuningas Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Pihkasilmä (SIB a 23)
202 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Kuura Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
203 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
204 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
205 TUA VIII / TUA ns 09 FI SRK LO FI*Kralice Dionysos Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Kralice C'mon Baby Yeah (TUA n 02)
206 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Supreme Champion Lili Anciau KM
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
206 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Champion Lili Anciau EX1 CACIB BIV NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
208 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Champion Lili Anciau EX1 CACIB
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
209 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cleopatra Naaras Avoin Lili Anciau EX1 CAC
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
210 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1 NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
211 ABY n S*GoodNews Lady Madonna Naaras Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1
S*Xanthomelas Bonkap Mercur (ABY n) x DK*Wimmerhales Princess Leia (ABY o)
212 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Benjamin Uros Kastraatti Lili Anciau EX2
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
213 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Corleone Uros Kastraatti Lili Anciau EX1 CAP NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
214 ABY o DK*Wimmerhales Princess Leia Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
DK*Søglimt's Lucas (ABY n) x Hillstblues Red Rockette (ABY o)
215 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
215 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Arja Martikainen 2
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
216 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Lili Anciau KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
217 BEN n 22 CattiCartano Sherrywood *** Naaras Avoin Lili Anciau EX1 CAC
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x CattiCartano Jasum (BEN n 24)
218 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras International Champion Lili Anciau EX1 CAGCIB BIV
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
219 BEN n 22 Bjarling av Reinebringen (N) Uros Kastraatti Lili Anciau Abs
(N)Gyfi's Brutus (BEN n 24) x S*Leopardettes River Phenix (BEN n 22)
220 BEN n 22 FI SRK RX FI*Kattiklaanin Mercury Uros Kastraatti Lili Anciau EX1 CAP
S*Leopardettes Real Revolution (BEN ns 22) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
221 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Carisma Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
222 BRI n FI SRK LO FI*Aurantia's Euphoria Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
223 BRI n FI SRK LO FI*Aurantia's Girl on Fire Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
224 BRI a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Avoin Lili Anciau EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
225 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Indiana Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
226 BRI h FI SRK LO FI*Coventry's Dolores Haze Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
227 BRI fs FI SRK LO FI*Helmiinan Matleena Naaras International Premior Lili Anciau EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
228 BRI b 22 FI SRK RX FI*Gimmie's Whimsical Uros Champion Martti Peltonen EX1 No Cert
FI*Gimmie's Red Volunteer (BSH d 22) x FI*Gimmie's Julia Milena (BSH b 22)
229 BRI d 22 FI SRK LO 14 FI*Aurantia's Cosmic Expansion Uros Pennut 4-7 kk Lili Anciau EX1 NOM
FI*Gimmie's Whimsical (BSH b 22) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
230 BRI h 24 FI SRK LO 14 FI*Aurantia's Natural Selection Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Gimmie's Whimsical (BSH b 22) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
231 BRI ns 11 FIN SRK LO FIN*Gnome's Epsilon Indi Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
232 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
233 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*Helmiinan Hattara Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Helmiinan Yummy (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
234 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Helmiinan Sulosydän Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Pumpuli (BSH ns 11)
235 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Ferme Julius Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FIN*Ferme Ibanez (BSH ns 22) x FIN*Kontukatin Lilac Cinderella (BSH j 24)
236 BRI ns 24 64 FI SRK RX FI*Helmiinan Hepsankeikka Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
S*Palace&Main's Smooth Criminal (BSH ns 24) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
237 BRI ny 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Mon Chéri Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
238 BRI a 33 FI SRK RX 13 FI*Gimmie's Face of Emily Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Kontukatin Butterfly Orchid (BSH a 33) x FI*Gimmie's Jevgenia Milolika (BSH b 21 33)
239 BUR n FI SRK LO FI*Seirene Queen Bee Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Norma (BUR g)
240 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Larisa Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
241 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
242 BUR n FI SRK LO 14 FI*Elwood's Bungle Bungles Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*AuroraAustralis Sir Donald (BUR n) x FI*Shu-Shun Jandia (BUR b)
243 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
244 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
245 BUR n FI SRK LO FI*Arkhitekton Secco Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
246 BUR a FI SRK LO FI*Arkhitekton Feng Shui Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FIN*Cattish Vanilla Sky (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
247 BUR a FI SRK LO FI*Arkhitekton Valeria Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
248 BUR a FIN SRK LO FIN*Almond's Mrs. Bukée Naaras Veteraani Arja Martikainen 2
S*Jeka-Mis Sweet Wictor (BUR n) x S*Bonnea's Rosita (BUR c)
248 BUR a FIN SRK LO FIN*Almond's Mrs. Bukée Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
S*Jeka-Mis Sweet Wictor (BUR n) x S*Bonnea's Rosita (BUR c)
249 BUR a FIN SRK LO FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Premior Martti Peltonen Mitätöity Mitätöity
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
249 BUR a FIN SRK LO FIN*Arkhitekton De Stijl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Arkhitekton Khefren (BUR n)
250 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Jandia Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Tai-Hao Luke Skywalker (BUR c) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
251 BUR b FI SRK LO 14 FI*Enigmatic Aenigma Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
252 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
252 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Alessaielle Nanda Naaras Veteraani Arja Martikainen 3
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
253 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Fresco Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FIN*Lorienin Grinning George (BUR d) x FIN*Arkhitekton Malfridur (BUR n)
254 BUR b S*Komihåg's Patsy Stone Naaras Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB BIV
Moravanka Sir Spellbound (BUR b) x S*Komihåg's Isfrun (BUR a)
255 BUR b FI SRK LO FI*HausKatin Engage For Dance Uros Kastraatti Martti Peltonen EX2
FIN*Pardofelis London Pride (BUR b) x FIN*HausKatin Cinderella Eva (BUR c)
256 BUR b FI SRK LO Leader New York Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Sabokah Black XS (BUR n) x Vindhems Caramella (BUR b)
256 BUR b FI SRK LO Leader New York Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sabokah Black XS (BUR n) x Vindhems Caramella (BUR b)
257 BUR c FI SRK LO FI*Arkhitekton Elena Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FIN*Arkhitekton De Stijl (BUR a)
258 BUR c FI SRK LO FI*Kissmollin Menuetti Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
259 BUR c FIN SRK LO FIN*Arkhitekton Senemut Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX2
Igor Chupacabra*CZ (BUR n) x FIN*Arkhitekton Valentina (BUR b)
260 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS BIV
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
261 BUR c S*Zagamin Heque Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
S*Bonnea's Hector (BUR c) x S*Deerhunters Obi (BUR n)
262 BUR d FI SRK LO FI*Kissmollin Bourree Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB NOM
FI*Shu-Shun Charmikas Da-Capo (BUR n) x FI*Kissmollin Isabelle (BUR j)
263 BUR d FI SRK LO 13 GB*Wendele Arkiel Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
GB*Talitoe Theodore of Wendele (BUR b) x GB*Wendele Cats Miss Ellie (BUR j)
264 BUR d FIN SRK LO FIN*Lorienin Grinning George Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM
FIN*Arkhitekton Senemut (BUR c) x FIN*Lorienin Fancy Filippa (BUR h)
265 BUR e FI SRK LO 14 FI*Cattish Mercury Rising Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
266 BUR e FI SRK LO FI*Cattish Sweet Child O'Mine Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Tai-Hao Jekku (BUR e) x FIN*Cattish Fort Charlotte (BUR j)
267 BUR f FIN SRK LO FIN*HausKatin Daddy's Diamond Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FIN*Nebula's Red Minor (BUR d) x FIN*HausKatin Belinda Diana (BUR n)
268 BUR g FI SRK LO FI*Seirene Norma Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM
FI*Enjoy Chunky Monkey (BUR d) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
269 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
270 BUR j FI SRK LO Rumba Quintessential Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV NOM
Mainman Quintessence (BUR e) x Rumba Magicmoments (BUR h)
271 BUR j FI SRK LO FI*Arkhitekton Katariina Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
272 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
273 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Sapphire Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
274 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
274 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Arja Martikainen 1 NOM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
275 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
276 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
277 CRX II / CRX b 01 63 FI SRK LO S*Fort Knox Eric Northman Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB BIV
S*Spotless Utter (CRX n 03 33) x FIN*Windseeker Questa Barre (CRX f 03)
278 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
279 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
280 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB BIV
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
281 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO FI*Telltail's Explorer Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Telltail's Algebar (CRX n 02) x FIN*Telltail's Nerissa (CRX b 03)
282 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX Skyrex Telling Tales Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
Morinoo Comte Ory (CRX n 03) x Beaconwood Galaxy Glimmer of Skyrex (CRX f)
282 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX Skyrex Telling Tales Uros Veteraani Arja Martikainen 1 NOM BIS
Morinoo Comte Ory (CRX n 03) x Beaconwood Galaxy Glimmer of Skyrex (CRX f)
283 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
284 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Telltail's Engineer Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FIN*Telltail's Algebar (CRX n 02) x FIN*Telltail's Nerissa (CRX b 03)
285 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
286 CRX IV / CRX e 03 FIN SRK LO S*Rexture New Around Town Uros Grand International Premior Lili Anciau EX1 CAPS
FIN*Jip-Jap'n Herald Of Wizard (CRX n 03) x Penmarric Chardonnay (CRX d 33)
287 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
288 DRX I / DRX n S*Exaduz Helvetica Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
S*Exaduz Pixi Bob (DRX n 24) x S*Exaduz Nike af Smilla (DRX n 33)
289 DRX IV / DRX f 03 FI SRK LO FI*Fairy-Story's DazzlingDiva Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's BlingBling (DRX b 32)
290 EUR w 61 FI SRK RX 13 Sfvinski Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
291 EUR w 62 FIN SRK RX Paavo Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
292 EUR ns 22 FI SRK RX Ilmaveivi-Mikke Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
293 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Lili Anciau KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
294 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
295 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Nuoret 7-10 kk Lili Anciau EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
296 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Lili Anciau EX1 CAPS NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
297 MAU ns FI SRK LO 14 FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
298 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cleopatra Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
299 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB NOM
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
300 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Riddle Reason To Live Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
301 OCI ns 24 FIN SRK RX Ozspots Sheelberight Uros Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM
Ocivalley Flek (OCI b 24) x Sharic Lady Cheetah (OCI ns 24)
302 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's Lady Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
303 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
304 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
304 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros Veteraani Arja Martikainen 3
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
305 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
306 RUS FI SRK LO FI*Meadowpaws Willow Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Nindaranna Aengus Mac Niamh (RUS ) x FI*Meadowpaws Mauna Kea (RUS )
307 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM BIS
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
308 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onneli Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
309 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
310 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
311 BAL n FI SRK LO FI*Willicon Ma Choi Lee Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Okurimono's Glucio (BAL n) x FIN*Willicon Sur Maa (SIA w)
312 BAL e 21 FI SRK LO FI*Willicon Pupucor Wat Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Rimppakintun Aamuvarhain (OLH e 24) x FI*Cleverkitty LoveBabyLove (BAL g 21)
313 OLH n FI SRK LO 13 FI*Nenatnak Ain't I Angel Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Willicon Higher Than Hope (OSH n 24) x FI*Anarkokatin Yönkuningatar (BAL n)
314 OLH n 25 FIN SRK RX FIN*FTres Anoya Tigre Naaras International Premior Michael Edström Mitätöity Mitätöity
FIN*Skazki Isidor (OLH b 25) x FIN*Hämynhäivän Mettemaaria (SIA f)
315 OSH n FI SRK RX FI*Sultsinan Iltasatu Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
316 OSH b FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Dark Chocolate Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
317 OSH bs FI SRK LO FI*Arkhitekton Truffle Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
318 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
319 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
320 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström OSH as 24
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
321 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
322 OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros Premior Michael Edström Abs
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
322 OSH a 24 FI SRK LO 14 LV*Dark Side Panther Eminems Uros Siitos
S*Labolina's Can't Get Enough (OSH a 24) x Ricky Ticky Tabby Happy Eyes, CZ (OSH n 24)
323 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
323 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
324 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
325 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PussyCat Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
326 OSH b 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Rafano Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
327 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
328 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
329 OSH d 22 FI SRK LO 14 FI*Choose An Aconda Man Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
330 OSH f 22 FI SRK LO 13 FI*Feanorian Ghibli Naaras Avoin Michael Edström Abs
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FI*Feanorian Farfalla (SIA e)
331 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
332 OSH ns 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Awinita Ahawi Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
333 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
333 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Määrittely Satu Hämäläinen OSH b 02 21
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
334 OSH f 03 24 FI SRK LO FI*Nalittna Randy Couture Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Skazki Belgarion (OLH b 24) x FIN*Rheady Rhodamine Red (OSH f 03)
335 SIA w 67 FI SRK LO 13 FI*Willicon White Wookie Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
336 SIA b FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Anthony Bourdain Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
337 SIA b 21 FI SRK LO FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
337 SIA b 21 FI SRK LO FI*Arkhitekton White chocolate Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*LoveOriental Cupido (OSH b 24) x FI*Wilycat's About a girl (SIA b)
338 SIA j 21 FI SRK RX FI*Feanorian Dabria Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Syana Hans Heysen (OSH a 22) x FIN*Feanorian Cherry Clafoutis (SIA h)
339 SYS n 01 FI SRK LO FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FI*Sultsinan Catwalk (OSH n 03)
340 SYS n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Michael Edström KM NOM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
341 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
342 SYS b 03 S*Jean Dark Wally Gator Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
FI*Sultsinan Simply the Best (SIA b 03) x S*Jean Dark Prinsessan Jasmin (SIA n 21)
343 HCL Jeremias Uros Kotikissat Jaana Jyrkinen 1 NOM
344 HCL Noora Naaras Kotikissat Jaana Jyrkinen 1 NOM BIS
344 HCL Noora Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
345 HCL Stella Polaris Naaras Kotikissat Jaana Jyrkinen 2
346 HCS Caesar Uros Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM BIS
347 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Arja Martikainen 3
348 HCS Minni Naaras Kotikissat Arja Martikainen 2
349 HCS Susanna Naaras Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM
349 HCS Susanna Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
381 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Anciau Lili NFO IV, RAG f 03, SBI a, ABY n, BEN n 22, BRI a, BRI fs, BRI d 22, CRX IV, KOR 38
Edström Michael MCO VII, NEM I, RAG a 04, RAG c 04, SBI c, BAL n, OLH n 25, OSH n, OSH n 25, OSH a 24, OSH c 24, OSH f 22, OSH f 25, OSH ns 24, OSH f 03 24, SYS n 01, SYS n 03 37
Hämäläinen Satu IV Tark., ACS VIII, MCO I, MCO III, NFO V, NFO VI, RAG n, RAG a, RAG b, SIB I, SIB III, TUA VIII 39
Jyrkinen Jaana II-Tark., EXO n 22, EXO d 22, EXO f 22, EXO a 03, EXO a 03 24, PER a, PER b, PER f, PER n 22, PER d 24, PER f 22, PER f 24, PER n 03, PER a 02 62, PER n 03 24, PER n 33, PER e 21 33, HCL, I-Vet, II-Vet. 31
Khaled Youssef MCO IV, MCO VIII, NFO I, NFO III, NFO IX, RAG a 03, SIB IV, SIB VII 37
Martikainen Arja III-Vet. ABY o, BRI n, BUR c, CHA, CRX VII, DRX I, EUR w 62, MAU ns, OCI n 24, OCI b 24, OCI bs 24, RUS , HCS 33
Mastrangelo Donatella ACS II, MCO V, NFO VIII, SBI n, SBI b, SBI d, SBI h, SBI b 21, SIB IX, BRI ns 24 62, BUR d, BUR f, BUR j, CRX II, CRX III, DRX IV 40
Peltonen Martti NFO VII, RAG n 21, RAG n 03, RAG n 04, RAG f 04, SBI a 21, SIB VIII, BEN n 24, BRI b 22, BRI ny 11, BUR n, BUR a, BUR b, OCI ns 24 40
Rautio Kristiina II-Tark., ACL III, ACL V, ACL VIII, MCO II, MCO VI, MCO IX, NFO II, RAG d, SBI f, SBI g, SBI e 21, SIB II, SIB V, SIB VI, TUA I, TUA VII, HC-Vet. 39
Saarela Veikko IV-Tark., BRI g, BRI h, BRI h 24, BRI ns 11, BRI ns 24 64, BRI a 33, BUR e, BUR g, CRX I, EUR w 61, EUR ns 22, OCI c 24, SPH V, BAL e, OLH n, OSH b, OSH bs, OSH a 25, OSH b 24, OSH d 22, OSH b 02 21, SIA w 67, SIA b, SIA b 21, SIA j 21, SYS b 03 35
10 tuomaria