ISROK 62. kansainvälinen kissanäyttely 13.07.2014
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 13.7.2014 Loppuu 13.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 16.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 15.6.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.6.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka Tuplajäät Oy, Tietäjäntie 2, 70900 Toivala
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 040 549 2902, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Riikka Turpeinen, e-mail: riiturpeinen@gmail.com
Palkinnot: Minna Leinonen, puh. 040 8408416, minna.leinonen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä. Kaikilla yli 10 kuukauden ikäisillä näyttelyyn osallistuvilla kissoilla on oltava mikrosiru ja mikrosirutodistus. Näyttelyssä noudatetaan Kissaliton ja FIFe:n näyttelysääntöjä. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissa- lehdestä.

Häkkien koot ovat 65x65x56 cm, myös oman häkin on sovittava tähän tilaan! Oman tuplahäkin voi ilmoittaa vain mikäli siihen tulee vähintään kaksi arvostelussa olevaa kissaa. Häkit on valmiiksi numeroitu ja saman omistajan kissat sijoitetaan vierekkäin. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Kissat eivät voi yöpyä näyttelypaikalla. Näyttely on Euro-näyttely.

Ilmoittautumiset: Näyttelyyn ilmoittautumiset toivomme ensisijaisesti Omakissan kautta, muussa tapauksessa Kissaliiton ilmoittautumislomakkeella postitse. Oma ilmoittautuminen kummallekin päivälle! Ilmoittautumispäivän jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net .

Paperi-ilmoittautumiset osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Kuoressa tulee olla postileima viimeistään 13.6.2014. Omakissan kautta ilmoittautuminen loppuu 15.6. Yhdistys pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella.

Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavalla laskulla. Paperilla ilmoittauduttaessa näyttelymaksu maksetaan ilmoittautumisen yh- teydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026, ISROKin jäsenet 0013. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumis- lomakkeen takapuolelle. Kaikki maksut yhdellä kuitilla!

Jotta voimme pitää näyttelymaksut pienempinä, olemme vähentäneet sertiruusukkeen ja näyttelyluettelon osuuden näyttelymaksusta. Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Lisäluokat: Sunnuntaina näyttelyssä on lisäluokka pentueluokka, kolmelle saman pentueen pennulle. Osallistumismaksu lisäluokkaan on 10€/luokka. Omistajat sopivat etukäteen kuka ilmoittaa ja maksaa luokan!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 73
2 73
3 58
4 75
Kotikissat 8
Yhteensä 287

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO d 22 FI SRK RX FI*Aamukasteen Zubr Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
FIN*Fajesa Caramel Cluster (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
3 EXO f 03 22 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Confetti Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM BIS
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
4 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras Avoin Margarita Grigorieva EX1 CAC
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
5 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Margarita Grigorieva Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
6 PER b FI SRK LO FI*Mogi's Aldebaran Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER d FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Axl Rose Uros Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
8 PER ds FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
9 PER n 22 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
10 PER n 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Loretta Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
11 PER d 22 FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
12 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Margarita Grigorieva KM NOM BIS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
13 PER f 24 FI SRK LO 14 FI*Shamirin Lazy Liliana Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
14 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Fatima Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 No Cert
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
15 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
16 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
17 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM BIS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
18 PER f 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Joelina Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
19 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Grand International Champion Margarita Grigorieva EX1 CACS NOM
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
20 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
21 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
22 PER d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Marjakorin Teelika Mentten Uros Kastraatti Margarita Grigorieva Abs
FI*Yashar's Steven Siegal (PER n 33) x EE*Zlata Popstar Alsafi (PER d 21 33)
23 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
24 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPS NOM BIS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
25 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
26 MCO I / MCO n FIN SRK LO FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Margarita Grigorieva Abs
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
27 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Blackadder Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
28 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*LovelyLife Everest Edith Naaras Avoin Arina Kozyr EX1 CAC
FIN*Iidaroosan Emilio Moro (MCO a 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
29 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
29 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Arina Kozyr 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
30 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM BIS
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
31 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
32 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
33 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Top Gear Uros Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Quick Step (MCO n 09 22)
34 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Champion Arina Kozyr EX1 CACIB
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
35 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Monchacoon Elvis Isidor Uros Avoin Arina Kozyr EX1 CAC
Isidor Iron of Arbor Vitae, CZ (MCO n 22) x FI*Monchacoon Betsy (MCO n 09 22)
36 MCO IV / MCO a 09 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Walt Disney Uros Pennut 4-7 kk Arina Kozyr EX3
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
37 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Pennut 4-7 kk Arina Kozyr EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Pennut 4-7 kk Arina Kozyr EX1 BIV NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
39 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Pennut 4-7 kk Arina Kozyr EX1
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Grand International Premior Arina Kozyr EX1 CAPS NOM BIS
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras International Premior Arina Kozyr EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
42 MCO V / MCO d 24 FI SRK RX IT*Leaena Più Stile Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
Big-Hannibal's Red Mc Cloud (MCO e 22) x PL*Lilvanis Tiili (MCO d 23)
43 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Hurricane Jerry Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
FI*Daybreak's Before Darkness (MCO a 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
43 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Hurricane Jerry Uros Määrittely Alexey Shchukin MCO d 22 gr V
FI*Daybreak's Before Darkness (MCO a 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
44 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gemma Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
45 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
46 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
47 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*NineTales Ariel Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
48 MCO V / MCO f FIN SRK LO FIN*Escape's Empyria Naaras Grand International Premior Thea Friškovec Abs
FIN*Escape's Urban Cowboy (MCO n 09 22) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
48 MCO V / MCO f FIN SRK LO FIN*Escape's Empyria Naaras Veteraani Arina Kozyr Abs
FIN*Escape's Urban Cowboy (MCO n 09 22) x FIN*Escape's Izabella Coonzales (MCO f)
49 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gilda Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
50 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
51 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO Alwaro Gladiator Uros Grand International Champion Margarita Grigorieva EX2
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
52 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Grand International Champion Margarita Grigorieva EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
53 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB BIV NOM
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
54 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
55 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 Timaracoon's Hana Cha Naaras Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva Abs
Mainefield's Unforgettable (MCO as) x Blue Gabbana Vom Magletsch (MCO g)
56 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO Pediro Sweet Lions Toscana Naaras Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPIB
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
57 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Drama Queen Naaras Champion Arina Kozyr EX1 CACIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
58 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Avoin Arina Kozyr EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
59 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras International Premior Arina Kozyr EX1 CAGPIB NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
60 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
61 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
62 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
63 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
64 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
65 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Arina Kozyr EX1 CACS BIV NOM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
66 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Grand International Champion Arina Kozyr EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
67 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Nuoret 7-10 kk Arina Kozyr EX1 NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
68 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB BIV
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
69 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
70 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Pennut 4-7 kk Margarita Grigorieva EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
71 NFO VI / NFO e 03 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Taj Mahal Uros Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin Heluna (NFO e 03)
72 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
73 NFO VI / NFO f 03 24 FIN SRK LO FIN*Deimos R U Lonesome 2Night Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS
FIN*Kujakeikarin Pokeri (NFO e 09 23) x FIN*Deimos Northrop Black Widow (NFO n 09)
74 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Aruna Uros Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
75 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO S*Cederskogens Max Magma Uros International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
(N)Mariskogens Cicer (NFO ns 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
76 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SRK LO FI*Slytiger's Aurora Borealis Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB BIV
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
77 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
78 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO 14 S*SillyZone's Crimson Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
S*Grianan's Kewin (NFO d 09) x S*Restless Corby Flood (NFO f 09 23)
79 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Paksu Pertta Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Tiikerililja (NFO ns 03 24)
80 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Margarita Grigorieva KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
81 RAG a FI SRK LO 13 FI*Lasuriitin Illi-Ilari Uros Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Anasazi's Enigma (RAG a 03)
82 RAG d FI SRK LO FI*Kivelän Aslan Mico Uros Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP NOM
FI*Lukanpuron Berharnd (RAG d) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
83 RAG g FI SRK RX FI*RoundTable's Lunete Naaras International Champion Alexey Shchukin Abs
S*Gunbertus LacLeamy (RAG d 21) x FIN*RoundTable's Dindrane (RAG a)
84 RAG g FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Attractive Lady Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
85 RAG n 03 FI SRK RX 13 FI*MistyMau's Chocolate Chip Uros Avoin Arina Kozyr EX2
FI*Sirmar Frontside Fire (RAG n 03) x Panacheen Giselle (RAG b 03)
86 RAG n 03 FI SRK LO 13 S*Norrtassen's Jonas Uros Avoin Arina Kozyr EX1 CAC
S*Gunbertus Fraciel Fromzon (RAG n 03) x S*Norrtassen's Ginger Spice (RAG f 04)
87 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Arina Kozyr EX1 BIV
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
88 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB BIV
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
89 RAG a 03 FI SRK LO FI*Lasuriitin Laavaluci Naaras Avoin Thea Friškovec Abs
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Anasazi's Enigma (RAG a 03)
90 RAG a 03 FI SRK LO 13 RO*Elian Rags Lace Cookie Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Chatandolls Toukai San (RAG n 03) x RO*Elian Rags Jelly Bean (RAG a 03)
91 RAG a 03 FI SRK RX 14 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Starry Lady (RAG n 03)
92 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
93 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dolldesire's Edward Uros Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB NOM
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x Wattuwarpaan Laszkert Sanelma (RAG a 03)
94 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Emija's Duchess Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
95 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Grand International Champion Margarita Grigorieva EX1 CACS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
95 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
96 RAG d 04 FI SRK LO FI*Kivelän Arlan Tino Uros Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP
FI*Lukanpuron Berharnd (RAG d) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
97 RAG g 03 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Acting Like A Diva Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
98 RAG g 04 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Accept Me As I Am Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
99 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Arina Kozyr KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
100 SBI n FI SRK LO FI*Rais-Kis Epeliini Naaras Champion Arina Kozyr EX1 CACIB
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
101 SBI n FI SRK RX S*Chimär's Umberto Uros Supreme Premior Arina Kozyr KM
S*Laudabilis Douglas (SBI n) x S*Chimär's Queen of Jazz (SBI n)
102 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus New Beetle Uros International Premior Arina Kozyr EX1 CAGPIB
IDP*Backkara's Globetrotter (SBI n) x FIN*Tamus Jetta Jubilee (SBI g)
102 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus New Beetle Uros Veteraani Arina Kozyr 2
IDP*Backkara's Globetrotter (SBI n) x FIN*Tamus Jetta Jubilee (SBI g)
103 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
104 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
105 SBI a FIN SRK LO FIN*Tamus Celica Blue At Last Naaras Veteraani Arina Kozyr 1 NOM BIS
FIN*Scaramir Boris (SBI a) x FIN*Kirakan Butterfly (SBI n)
106 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAPS NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
107 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros International Premior Margarita Grigorieva EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
108 SBI c FIN SRK LO FIN*Sydänyön Basecamper Naaras Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
FIN*MeToYou Boss (SBI n) x FIN*Lirukallion Cuumaa tuhkaa (SBI g)
109 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
110 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
111 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Champion Arina Kozyr EX1 CACS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
112 SBI f FI SRK LO 14 FI*Rais-Kis Gilda Naaras Nuoret 7-10 kk Arina Kozyr EX1
FI*Aamentassu Aamor (SBI d 21) x FI*Rais-Kis Bumblebee (SBI n 21)
113 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras International Premior Arina Kozyr EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
114 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
115 SBI g FI SRK LO 14 FI*Rais-Kis Hera Naaras Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX2
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Rais-Kis Cardemum (SBI f)
116 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
117 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
118 SBI e 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Alvar Uros Avoin Arina Kozyr EX1 CAC
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
119 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB NOM
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
120 SBI h 21 FI SRK LO FI*Rais-Kis Cinnamon Naaras Kastraatti Margarita Grigorieva EX1 CAP
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
121 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
122 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Punakoivun Apila Naaras International Champion Margarita Grigorieva Abs
FIN*Igora Lev (SIB n 09 23) x FI*Amante's Ragtime (SIB n 24)
123 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Champion Margarita Grigorieva Mitätöity Mitätöity
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
124 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 14 FI*Amurin Otniel Uros Nuoret 7-10 kk Margarita Grigorieva EX1
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Yauza Sibaris*RU (SIB n)
125 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX 14 Aq-Bars Eddie-of-Lukkarinen Uros Avoin Thea Friškovec Abs
DK*Meldgaards Nord (SIB n 02) x Aq-Bars Cindy (SIB n 09 23)
126 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros International Champion Margarita Grigorieva EX1 CAGCIB
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
127 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Nuoret 7-10 kk Arina Kozyr EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
128 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Danzig Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Olga (SIB e 09 24)
129 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK LO 13 FI*Sipsun Veli Lauri Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin Abs
FI*Tuiskutassun Hulivili (SIB n) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
130 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Kuura Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
131 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Arina Kozyr KM NOM BIS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
133 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
134 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB NOM
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
135 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras International Champion Marteinn Tausen EX2
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
136 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
137 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
138 ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
139 ABY n FI SRK LO 14 Lalima's Mikhail Baryshnikov Uros Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB NOM
HighgaitPaws FanFanTulipe PtiPrince (ABY n) x Lalima's Carlotta Grisi (ABY n)
140 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
141 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
142 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
143 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
143 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
144 ABY o FI SRK LO 14 Lalima's Youri Nicolai Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
HighgaitPaws FanFanTulipe PtiPrince (ABY n) x Lalima's Carlotta Grisi (ABY n)
145 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Charles Spijker KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
146 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
147 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS NOM
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
148 BRI n FI SRK LO FI*SamBelle's Esper Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
149 BRI a FIN SRK LO FIN*Ferme Rosa Renata Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
Ambassador von Luanda (BSH a) x Extasy of Nilfgaard*PL (BSH j)
149 BRI a FIN SRK LO FIN*Ferme Rosa Renata Naaras Veteraani Marteinn Tausen 2
Ambassador von Luanda (BSH a) x Extasy of Nilfgaard*PL (BSH j)
150 BUR n Woland Magic Valley*RU Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM
Audin Ardass*UA (BUR n) x NW Goody Magic Valley*RU, JW (BUR n)
151 BUR n FI SRK LO 14 FI*AuroraAustralis Melba Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
152 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Tulikukka Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*AuroraAustralis Sovereign (BUR n) x FI*Shu-Shun Tulisuudelma (BUR c)
153 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
Audin Ardass*UA (BUR n) x Shwayamore Petite Aussie Rose (BUR b)
154 BUR b FI SRK LO 14 FI*AuroraAustralis Banjo Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x Tangles Nellie (BUR n)
155 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Champion Marteinn Tausen Abs
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
156 BUR c FI SRK LO FI*Shu-Shun Tulisuudelma Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
157 BUR c FI SRK LO 14 FI*TribeChristal's Ninive Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x S*Alchymist's Secret Love (BUR j)
158 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS NOM
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
159 BUR d FI SRK LO FI*Beneloben Dandee Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*Kaiuksen Filippa (BUR h)
160 BUR e FI SRK LO FI*Ninelli's Nenu-Nenu Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x FIN*Ninelli's Jippi-a-Jee (BUR f)
161 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
162 BUR h FI SRK LO FI*Kaiuksen Filippa Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
ES*Bellabonny Nutcracker (BUR c) x S*Bastisi Lalun Isadora (BUR h)
163 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
164 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
164 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Marteinn Tausen 3
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
165 BUR j FI SRK LO FI*Ninelli's Sylvi Suloinen Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Ninelli's Nenu-Nenu (BUR e) x FIN*Ninelli's Kreisi Kelli (BUR n)
166 CRX I / CRX ns FI SRK LO FI*Telltail's Xanadu Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Windseeker Xaxon Don (CRX ns) x FIN*Telltail's Almeisan (CRX n 03)
167 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
168 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Kastraatti Mira Fonsén Abs
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
169 CRX III / CRX fs FI SRK LO FI*Sweetpurr's Rice Krispies Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Framillan Band Hero (CRX d) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
170 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odette Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
171 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
172 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Tiramisu Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
173 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
174 CRX VIII / CRX a 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Ceres Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
175 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Riepujengin Cisumisu Naaras Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
176 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS NOM
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
177 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
178 DRX III / DRX d FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Babrika Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Lady in Red (DRX ds 24)
179 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
180 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
181 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
182 KBL I / KBL ns 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Aslan Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
183 KBL I / KBL n 22 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Cat Man Do Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
184 KBL II / KBL n 09 24 FI SRK RX FI*Kuriton Ace Ventura Uros Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Rakushka Island Julapp (KBS n 09 22)
185 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX2
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
186 KBL III / KBL f 22 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Vanilla Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
187 KBL IV / KBL fs 09 22 FI SRK RX Bobby Tail's Slavena Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Lynx Standart Hector (KBL as 22) x Bobby Tail's Ezhevika (KBS f 24)
187 KBL IV / KBL fs 09 22 FI SRK RX Bobby Tail's Slavena Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Lynx Standart Hector (KBL as 22) x Bobby Tail's Ezhevika (KBS f 24)
188 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Anastasia Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
189 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
190 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
191 MAN 51-52 / MAN n 51 FIN SRK RX FIN*D'manns Quick Quarterback Uros Veteraani Marteinn Tausen Abs
Romanxx Jake Delhomme (CYM d 09 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
192 MAN 51-52 / MAN ds 11 51 FI SRK RX NL*Red Alert's Nix Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
Macho (XSH d 09 24) x Red Alert's Indy (MAN ds 11 52)
193 MAN 53 / MAN fs 11 53 FI SRK RX 13 Red Alert's Savanna of Conan Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
NL*Red Alert's Noppes (MAN ds 11 51) x NL*Red Alert's Qionah (MAN fs 03 24 51)
194 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Ptah Psamtic Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
Mauland Gemref (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Jalima Kamilah (MAU ns 24)
195 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
195 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
196 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
197 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
198 OCI n 24 FI SRK RX Hiutaleen Elias Elendil Uros Champion Marteinn Tausen Abs
Boliviliki Baldur (OCI o 24) x Hiutaleen Alma Alatar (OCI a 24)
199 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cleopatra Naaras Avoin Marteinn Tausen Abs
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
200 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Riddle Wish I Could Fly Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
201 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
201 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Marteinn Tausen 3
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
202 OCI a 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kermakalja Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
203 OCI a 24 FI SRK RX Hiutaleen Alma Alatar Naaras Avoin Charles Spijker Mitätöity Mitätöity
Boliviliki Gojira (OCI n 25) x Sinimiiru Lotta (OCI n 24)
204 OCI a 24 FI SRK LO 13 FI*Riddle Great Expectations Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
205 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
206 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
207 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
207 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Marteinn Tausen 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
208 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Follow Me Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
209 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
210 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
210 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
211 RUS FI SRK LO FI*Shady-Lady's Demon Uros International Champion Marianne Roth Abs
FI*Lolcat's Rasputin (RUS ) x FI*Shady-Lady's Runaway (RUS )
212 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
213 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Amy Naaras Champion Marianne Roth EX2
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
214 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Meg Naaras Champion Marianne Roth EX1 CACIB NOM
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
215 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Peter Pan Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
216 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Will Turner Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
217 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV NOM
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
218 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Tia Dalma Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX3
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
219 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Wendy Darling Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Meg (RUS )
220 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Beth Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
221 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Charles Spijker KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
222 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 No Cert
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
223 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
224 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
224 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
225 OSH n FI SRK RX FI*Sultsinan Iltasatu Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
226 OSH n FI SRK RX 14 FI*Sultsinan Mocca Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
FI*Choose Zone of SiaMagic (SIA n) x FI*Birregin Arlington Fairfax (OSH b)
227 OSH n FI SRK RX FI*Sultsinan Silklift Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
228 OSH f FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Pussy Katnip Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Papaya (OSH d 22) x (N)Manhunter's Check Me Out (OSH f 24)
229 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Charles Spijker KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
230 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
231 OSH as 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Ahote Annawan Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
232 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec Abs
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
233 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
234 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
235 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
236 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Edward Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
237 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
238 OSH d 22 FI SRK LO 14 FI*Choose An Aconda Man Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
239 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
240 OSH h 24 FI SRK LO FI*GizemliKediler Coco Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FI*Clamoris Epeius (OSH d 24) x FI*Nazarlik XOXO (OSH bs 24)
241 OSH ns 22 FI SRK LO Xanthe Bon Voyage, SK Naaras International Champion Thea Friškovec Abs
DK*Winnetou's Silver Winterfrost (OSH ns 24) x AR*Shasa Kamali (OSH bs 24)
241 OSH ns 22 FI SRK LO Xanthe Bon Voyage, SK Naaras Siitos
DK*Winnetou's Silver Winterfrost (OSH ns 24) x AR*Shasa Kamali (OSH bs 24)
242 OSH ns 24 FI SRK LO 14 FI*WildHawk's Awinita Ahawi Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
LV*Dark Side Panther Eminems (OSH a 24) x Xanthe Bon Voyage, SK (OSH ns 22)
243 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Nazarlik XOXO Naaras Grand International Premior Thea Friškovec Abs
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
244 OSH b 02 21 FI SRK LO 14 FI*Omenatarhan Part Time Lover Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Nick-Nack Sia Alicia, CZ (OSH a 24) x FI*Sultsinan New Blonde (SIA b 03)
245 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM BIS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
246 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dooris-Damina Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
247 SIA b FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Anthony Bourdain Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
248 SYS n 01 FI SRK LO FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt Naaras Premior Thea Friškovec EX1 CAPIB NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FI*Sultsinan Catwalk (OSH n 03)
249 SYS n 03 FI SRK LO FI*Sultsinan Something Yammie Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x N*Himmeltinden's Melody Of Love (SIA n)
250 SYS b 03 FI SRK LO 14 FI*Sultsinan Jamie Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x NL*Felides Vivres Purrberry (SIA a 03)
251 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 1 NOM BIS
252 HCS Emppu Uros Kotikissat Marianne Roth 1 NOM
252 HCS Emppu Uros Veteraani Marianne Roth 1 NOM
253 HCS Jaki Uros Kotikissat Marianne Roth 2
254 HCS Jouko Almanpoika Uros Kotikissat Marianne Roth 3
255 HCS Fanny Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 2
256 HCS Poppi Naaras Kotikissat Marteinn Tausen 1 NOM BIS
256 HCS Poppi Naaras Veteraani Marianne Roth 1 NOM BIS
274 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira EXO d 22, EXO f 03 22, PER a 02 62, PER b, PER d, PER d 22, PER ds, PER ds 22 62, PER e 21 33, PER f 01 62, PER n 03, PER n 33, BUR f, BUR j, OCI b 24, ABY o, CRX II, CRX III, CRX VII, CRX VIII, DRX IV, DRX VI, VET 1 35
Friškovec Thea RAG a, RAG a 03, RAG g 03, RAG g 04, SBI b 21, SBI f 21, MCO V, MCO VI, NFO II, NFO VII, SIB IV, SIB IX, OSH a 24, OSH bs 24, OSH n, OSH ns 22, OSH ns 24, SIA a, SIA n 01 37
Grigorieva Margarita EXO g 02 21 62, EXO g 03, PER d 21 33, PER d 24, PER d 33, PER f 24, PER g 21 33, PER n, PER n 03 24, PER n 22, PER n 24, RAG d, RAG d 04, SBI b, SBI g, SBI h 21, ACS V, MCO I, MCO V, MCO VII, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB V 36
Kozyr Arina RAG n 03, SBI e 21, SBI f, SBI n, TUV d 61-63, MCO II, MCO IV, MCO IX, MCO VIII, NFO IV, SIB VI, VET 1, VET 2 32
Roth Marianne BEN n 24, BSH n, BUR e, KBL III, KBL IV, KOR, MAN 51-52, MAN 53, CRX I, CRX IV, RUS, HCS, VET Kotikissat 29
Shchukin Alexey MCO V (13c), RAG a 04, RAG g, SBI a, SBI c, SBI d, SBI j, MCO III, NEM II, NFO III, NFO VI, NFO VIII, SIB II, SIB VIII 30
Spijker Charles BEN n 22, BUR d, BUR h, BUR n, KBL I, OCI a 24, OCI o 24, DRX III, OSH a 25, OSH as 24, OSH b 02 21, OSH b 22, OSH d 23, OSH f, OSH f 24, OSH h 24, OSH n 25, SIA b, SIA b 03, SIA n 03, SOM n 32
Tausen Marteinn BSH a, BUR b, BUR c, KBL II, MAU ns 24, OCI n 24, ABY a, ABY n, DRX I, SOM o, HCL, HCS, VET 3, VET 4 36
8 tuomaria