TUROK 25.11.2018 109. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.11.2018 Loppuu 25.11.2018
Ilmoittautuminen alkaa 7.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, show@turok.fi, Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np@turok.fi, 045- 8846992
Pääassistentti: Jarno Mustonen, assistentit@turok.fi, 050- 9667168
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040- 5672659
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 7.8-31.10.2018 klo 16. 00 saakka! välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 28.10.2018. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä laskussa on HETI!
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € viikonloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 94
2 165
3 124
4 172
Kotikissat 13
Yhteensä 568

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Anne Veland KM BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
6 EXO a 22 BW CH SE*Yffranes Stagger Lee JW Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
SC Yffranes Tommy-Gun (EXO e 22) x Virrivindas Star of Asia (EXO g 22)
7 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO g 22 FI SK LO 18 Ayser's Midnight Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
9 EXO g 24 FI SK LO 18 Ayser's Cosmopolitan Diva Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Janni (EXO e 21 33)
10 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
IDP*Leo-Roi's Kommissarie Colombo (EXO ns 01 21) x IDP*Leo-Roi's Helwe Ajon (EXO ns 22)
11 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
12 EXO g 33 FI SK LO 18 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
13 EXO f 21 33 FI SK LO 18 Ayser's You Against You Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
14 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
15 PER w 62 Mirage Blanc Inchala Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
16 PER n Sumava's Coccolino Deep Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM BIS
17 PER n FI SK LO 18 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
18 PER n SC S*Lily Chic Holly Dolly DSM Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
19 PER a S*Scarlet's Midnight Miracle Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Inchala (PER w)
20 PER d S*Mi'Ma's Lova Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
21 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
22 PER a 22 S*Ladyhawk's Sir Lancelot Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Ladyhawk´s Dallas (PER a 03 22) x IDP*Millchristas Engla (PER g 22)
23 PER d FI SRK LO FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
23 PER d 22 FI SRK LO FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Määrittely Anne Veland PER d
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
24 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Anne Veland KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
26 PER d 02 CH (N) Lord Butes Super Trouper Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
27 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
28 PER f 02 62 S Papooses Baby Louzetta Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
29 PER n 03 24 FI SK LO 16 FI*Whispers Neville Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB NOM
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
30 PER a 03 22 S*Ladyhawk´s D´Angelo Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
31 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
32 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Supreme Champion Anne Veland KM
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
33 RAG n FI SK LO 18 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
34 RAG n FI SK LO 18 FI*Maplehill's Greatest Joy Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
35 RAG n FI SK LO 18 FI*Maplehill's Playful Paws Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Saskachina (RAG n 04)
36 RAG a FI SK LO 17 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
37 RAG a FI SK LO 18 Wendisangels Blue Willie Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x Taikatuulen Tytti (RAG a 04)
38 RAG a FI SK LO 18 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Riverknee Little Shaman (RAG a 04) x FI*Riverknee Ariels Tail (RAG a)
39 RAG a FI SK LO 18 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
40 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
41 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
42 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Supreme Premior Anne Veland KM NOM
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK LO 18 Nagawika de l'Ulyssiade Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
44 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Maplehill's Tap The Paws Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x RO*Elian Rags Cocoakisses (RAG n 03)
45 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
47 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 18 (N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
RO*Elian Rags Milo (RAG n 03) x (N) Ragedy's Oline (RAG n)
49 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bentley Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
51 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
52 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
54 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
55 RAG c 04 FI SK LO 18 FI*Cisciscats Amelie Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*AijaiCats Magical Mariela (RAG b 04)
56 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
57 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
58 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
59 SBI n FI SK LO 18 FI*ElfQuest Sherlock Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
60 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
61 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
62 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
63 SBI b Achtung Baby Material Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
ExpectoPatronum Albus Silente (SBI c) x Achtung Baby About a Girl (SBI b)
64 SBI b FI SK LO 18 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
65 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
66 SBI c FI SK LO 17 FI*Canth's Jour Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
67 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Champion Anne Veland Abs
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
68 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
69 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Chengcheng Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
70 SBI e FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
71 SBI f FI SK LO 18 IT*Shin Miyar Clèa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Expert's Hamadi (SBI n) x IT*Shin Miyar Tessie (SBI e)
72 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
73 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Anne Veland EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
74 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS BIV
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
75 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
76 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
76 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
77 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
78 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
79 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Premior Anne Veland Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
79 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Pia Nyman Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
80 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
81 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
81 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
82 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
83 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
84 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*BlueFairies Princess Lucy Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*BlueFairies Fiona Isabell (SBI a)
85 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Anne Veland KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
86 SBI e 21 FI SK LO 18 Demian Rasputin Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x Demian Gretchen (SBI j 21)
87 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
88 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
88 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Pia Nyman 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
89 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
90 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 17 FI*Debals Michigan Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
91 ACS I / ACS n FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
92 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
93 ACS III / ACS a 23 FI SK LO 18 FI*Siriuksen ÅsakaCurl Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
94 MCO I / MCO n FI SK LO 18 Corleone Melluandia*PL Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
95 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
96 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Premior Luigi Comorio Mitätöity Mitätöity
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
97 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
98 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
99 MCO II / MCO n 09 Milky Way Vsevmurs*RU Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
Fahrenheit Vsevmurs*RU (MCO n 09) x Margo White Luxury*BY (MCO f)
100 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
101 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
102 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
102 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
103 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
104 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV NOM
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
105 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
106 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Mira Fonsén DISQ
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
107 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
107 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
109 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream *** Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
110 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
110 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
112 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
113 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 18 OlymPia BillAndCoo, CZ Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Ice Tea BillAndCoo, CZ (MCO d 25) x Adrastia's Excellence (MCO w)
114 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
115 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Sun Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
116 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
117 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
118 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
119 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
120 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Avoin Jaana Jyrkinen Abs
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
121 MCO VI / MCO d 09 Nelson White Luxury*BY Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen Abs
Odin Sky Beyrouth, CZ (MCO n 22) x Alfa Whity Luxury*BY JW (MCO d 22)
122 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
123 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*HoneyCoon's HitchHiker (MCO a 09 22) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
124 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT *** Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
125 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS BIV
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
126 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zimply Gorgeous Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP NOM
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
127 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
128 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain No Connection Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
129 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Mira Fonsén Abs
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
130 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
131 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Avoin Mira Fonsén EX2
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
132 MCO VII / MCO ns FI SK RX 18 Heart Stealer Forever&Ever Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
Yummy Largowinch (MCO n 22) x Justcoons May B Baby (MCO fs 23)
133 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
134 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
135 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
136 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC BIV
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
137 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
138 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*MeriCoon's Passepartout Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio VG2
FI*MeriCoon's EduardoLovelyBoy (MCO ns 22) x FI*MeriCoon's Holly Dolly (MCO f 09 22)
139 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
140 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 17 FI*KhalDrogo's Princess Aurora Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FI*Daybreak's GentleMan (MCO a 09) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
141 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
142 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Giramir's Artico Luxus Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
143 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
144 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Giramir's Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*SiniTaigan Andrey (NEM a 21) x FI*Eswood Lovely Molly (NEM n 21)
145 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 18 Willy Blue Chelsea*PL Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
146 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
147 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
148 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Burn The Remembrance Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
149 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
150 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
151 NFO I / NFO n CH SE*Caiporas Camaro Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
152 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
153 NFO II / NFO a 09 S*Isgården’s QuickSilver Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
154 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
GIC S*Sjöhorvans Gulliver (NFO a 09 22) x SE*Björksund's Bizzarrini (NFO a 09 22)
155 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
156 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
157 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
158 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Luigi Comorio Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
159 NFO III / NFO n 22 S*Capsicum's Holley Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
160 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
161 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
162 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
162 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Grand International Champion Luigi Comorio
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
163 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
164 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
165 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
166 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
168 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
169 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
170 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX2
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
171 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Luigi Comorio Abs
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
172 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
173 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
174 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
175 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
176 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
177 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
178 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
179 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
180 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
181 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
182 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB BIV
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
183 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX2
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
184 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Zastava Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
185 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
186 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
187 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Bjarne Wikström EX2
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
188 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros International Champion Bjarne Wikström EX3
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
189 NFO VIII / NFO es 09 CH S* Segersjös Tyke Mörbult Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
190 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
191 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
192 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
193 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC BIV
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
194 SIB II / SIB a 03 FI SK LO 18 FI*Airiston Jethro Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio VG1
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Amurin Hagar (SIB n 03 22)
195 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Kronos Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
196 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
197 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
198 SIB III / SIB a 23 FI SK LO 18 FI*Airiston Sumu-Harmaja Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Amurin Hagar (SIB n 03 22)
199 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 18 FI*Allikatin Miina Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX3
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
200 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
201 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 18 FI*Airiston Ilta-Rusko Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX3
FI*Apachiris Harry (SIB d 24) x FI*Amurin Hosanna (SIB n 22)
202 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
203 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
204 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
204 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
205 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 17 FI*Allikatin Kukka Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
206 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
207 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Jylhäkallion Baloo Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX3
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
208 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Jylhäkallion Bernard Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
209 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
210 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
211 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 17 FI*Apachiris Harry Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x NO*Tundrapaw's Goldilocks (SIB g 09)
211 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 17 FI*Apachiris Harry Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x NO*Tundrapaw's Goldilocks (SIB g 09)
212 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros International Champion Luigi Comorio Abs
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
213 SIB V / SIB d 24 PR S*Maollichs Rock'n Roll Singer Uros International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
214 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
215 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
216 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Pocahontas Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
217 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
218 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
219 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB BIV
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
220 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
221 SIB VII / SIB as FI SK LO 18 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
222 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Isperia Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
FI*Lumikissan Ukkonen (SIB ns 09) x Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY (NEM ns 09 21)
223 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 18 FI*Distinto Asti Cinzano Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX2
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
224 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 18 FI*Distinto Asti Gancia Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
225 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
226 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
227 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
228 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
229 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan CaramelliElli Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
230 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
231 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
232 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
233 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 No Cert
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
234 TUA II / TUA n 03 FI SK LO 16 FI*Felesin Tuomas Holopainen Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
235 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
236 TUA V / TUA d FI SK LO 18 FI*Felesin Madonna Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Felesin Ismo Alanko (TUA d 03) x FI*Felesin Sweetheart (TUA f)
237 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
238 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Premior Luigi Comorio EX1 CAPIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
239 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Nitte Valo Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Tangerine's Enigma: Milk & Honey (TUA f 03 24)
240 BEN n 22 S*Leopardettes One Million Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM BIV NOM
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Doreen Defender (BEN n 22)
241 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
242 BEN n 22 S*Nordic Glow Perfect Illusion Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
243 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
244 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
245 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
246 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Avantumdream King (BEN n 24) x Benareal Bara Bea (BEN n 24)
247 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
248 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Leokatin Santino Dude Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
249 BEN n 24 S*Leopardettes Once a Princess Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
Astrum Extreme Perfection (BEN n 24) x S*Leopardettes Kool Noomi (BEN n 24)
250 BEN n 24 S*Nordic Glow Princess Luna Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
251 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
252 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
Starwinds Starof Bonnea (BEN n 24) x S*Leopardettes Betty Boop (BEN n 24)
253 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
254 BLH b FI SK LO 18 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
255 BLH b FI SK RX 17 Cizeta BritFavorite Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Chesterfield BritFavorite (BLH b) x Elfika Ustiniya (BLH h)
256 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
257 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
258 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
259 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
260 BSH n Loucy Lou von Xadon Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM
261 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
262 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alva Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX2
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
263 BSH a FI SK LO 18 FI*Rhinestone's Mona Lisa Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
264 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX3
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
265 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
266 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia's Luminosity Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
267 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM BIV NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
267 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
268 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
269 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
270 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
271 BSH n 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Edmund Efrem Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
272 BSH n 25 Papadino`s Atlas Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
273 BSH a 24 GIC S*Copper Owl Jewely Rose Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
274 BSH a 25 S*Kärran's Miss Dior Cherie Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
275 BSH c 24 FI SK LO 16 FI*Ullukan Pyrypoika Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
276 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
277 BSH f 24 S*Kärrans's Port Ellen Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
278 BSH f 24 FI SK LO 18 FI*Bumblebrits Paris je t'aime Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Edmund Efrem (BSH n 22) x FI*Bumblebrits Princess Leia Organa (BSH g)
279 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
280 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
281 BSH n 03 FI SK LO 18 Tegheon UnderleyHall*PL Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Ikuchi UnderleyHall*PL (BSH e 03) x UA*Sweet Beast Tailuna (BSH f 03)
282 BSH b 03 SE*CatKingCool's Maja Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
283 BSH n 21 33 Nittsjöns Tornado Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Knallåsen's Perry (BSH b 33) x PurrfectSilverpoint Alice (BSH ns 21 33)
284 BSH p 03 33 LT*Amber Wishes Rockabye Baby Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
Kamaro Bluemis*PL (BSH e 02) x Fawn Bambi von Wölpe (BSH p 33)
285 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX2
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
286 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS BIV NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
287 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
288 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
289 BUR n FI SK LO 18 FI*Lilac's Prince Valiant Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Shu-Shun Muskotti (BUR n) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
290 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
291 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Glenn Sjöbom EX2
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
292 BUR Securitazz Uzi Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
293 BUR a FI SK LO 18 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
294 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
295 BUR c FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
296 BUR c UA*Oktarin Umberto Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
HU*Alba Regia Monty Jett (BUR c) x UA*Oktarin Barselona (BUR b)
297 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
297 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Veteraani Carin Sahlberg 3
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
298 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM BIS
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
298 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
299 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
300 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
301 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Veikko Saarela Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
302 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
303 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
304 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB BIV
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
305 BUR h FI SK LO 18 FI*Aavan Cézanne Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
306 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
307 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 18 FI*Touchant Excellent Chance Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
308 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Pia Nyman Abs
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
309 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
310 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
310 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
311 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Demelza Naaras Avoin Pia Nyman Abs
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
312 EUR e FI SK RX 17 FI*Lumihelmen Jokapoika Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Lumihelmen Herrasmies (EUR w) x FI*Vinhaviiksen Kermaija (EUR e 22)
313 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
313 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Siitos Veikko Saarela
314 EUR ns FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
315 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
315 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
316 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
316 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Carin Sahlberg 4
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
317 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
318 EUR d 22 FI SK RX 18 FI*Vinhaviiksen Soittakaa Paranoid! Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Taikapeikon Brassailija (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Satalasissa (EUR f 22)
319 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
319 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Veteraani Carin Sahlberg 4
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
320 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
321 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
322 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
323 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
324 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
325 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
326 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM BIV
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
326 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
327 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
328 KOR FI SK LO 18 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
329 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
330 KOR FI SRK LO FI*Cisseli's Gluay maai Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Mythai Fai Fan Naam Jai (KOR )
331 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Karl Preiss KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
332 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
333 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
333 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
334 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
335 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
336 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
337 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
338 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
339 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
340 SRL III / SRL g Jenny Shillana*PL *** Naaras Rodun tarkistus Pia Nyman SRL g x 84
Jess de Laf 99720 (SRL e) x Dayla Shillana*PL (SRL n)
341 SRL f 03 21 Catalina Curly Parade *** Naaras Rodun tarkistus Pia Nyman SRL IV / SRL f 03 22
Curly Hubba Bubba Brilliant Spark (SRL e 03 33) x Curly Juicy Berry Brilliant Spark (SRL f 21)
341 SRL IV / SRL f 03 22 Catalina Curly Parade *** Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Curly Hubba Bubba Brilliant Spark (SRL e 03 33) x Curly Juicy Berry Brilliant Spark (SRL f 21)
342 SRS III / SRS d FI SK RX 16 Psipsina Kipinä Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
343 SRS FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Millamagia Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Psipsina Kipinä (SRS d) x Cizeta BritFavorite (BLH b)
343 SRS FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Millamagia Naaras Rodun tarkistus Pia Nyman SRS III / SRS f
Psipsina Kipinä (SRS d) x Cizeta BritFavorite (BLH b)
344 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
345 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
346 ABY n S*Blytens Nåkkve Uros Avoin Sebastian Pruchniak Abs
DK*Hunehulen Hermes (ABY n) x S*Blytens Masha (ABY o)
347 ABY n FI SK LO 18 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
348 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Veikko Saarela 2
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
348 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
349 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
350 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
351 ABY n FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB BIV
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
352 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
353 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
354 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
355 ABY a FI SK LO 18 FI*Redcheetah's Erin Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 BIV NOM BIS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
356 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
357 ABY o FI SK LO 18 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
358 ABY p S*Blytens Marguerite Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Blytens Luna (ABY a)
359 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
360 ABY p FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
361 ABY ns FI SK LO 17 S*Saivokattens Neiti Vieno-Kielo Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
S*Saivokattens Mauri Miikkunen (ABY ns) x Harley Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
362 ABY ns FI SK LO 18 S*Saivokattens Kasper Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Taiga-Kissat Legolas (ABY os) x Harley Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
363 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Fabio Brambilla KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
364 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
365 BAL a 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dove Baby Dove Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
366 BAL b 21 FI SK LO 18 FI*Hämynhäivän Dumbledore Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Hämynhäivän Cattleya (OLH f 03 24)
367 CRX I / CRX o FI SK LO 17 FI*Claypond's Farceur Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
368 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
369 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM BIV NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
370 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
371 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
372 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
373 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 18 FI*Saca's Gimme Twist Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Saca's Rain Reanna (CRX n 09)
374 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
375 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
376 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
377 CRX III / CRX f FI SK LO 18 FI*Piupaws Musca Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
378 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 18 FI*Piupaws Polletina Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
379 CRX III / CRX d FI SK LO 18 FI*Nibel's Sol Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
380 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
380 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
381 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
381 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
382 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM NOM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
383 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 17 FI*Alchemist Iron Maiden Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x FI*Spectrolite La Paloma (CRX b 09 33)
384 CRX IV / CRX d 09 24 FI SK LO 17 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*Claypond's Cooler for V8 (CRX d 03 21)
385 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
386 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 18 FI*Piupaws Diptera Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
387 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 18 FI*Piupaws Meryl Silverburgh Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
388 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 18 FI*Piupaws Stomoxyini Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
389 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SRK LO FI*Piupaws Song of Sekhmet Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Cyborg of Sekhmet (CRX a 03 24)
390 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
391 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Belle Epoque Naaras Champion Minna Krogh Abs
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
392 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 18 FI*Alchemist Element Zero Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
393 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 18 FI*Framillan Born This Way Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
394 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 18 FI*Saca's First-class Lady Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM