TUROK 24.11.2018 108. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.11.2018 Loppuu 24.11.2018
Ilmoittautuminen alkaa 7.8.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.10.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, show@turok.fi, Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np@turok.fi, 045- 8846992
Pääassistentti: Jarno Mustonen, assistentit@turok.fi, 050- 9667168
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040- 5672659
Lisätietoja

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 7.8-31.10.2018 klo 16 saakka! välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 28.10.2018. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä laskussa on HETI!

Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.

Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!

Ruusukkeet: Maksulliset 

Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.

Pysäköinti: 6 € viikonloppu

 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Muu 1
1 98
2 185
3 146
4 168
Kotikissat 11
Yhteensä 609

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Oceania Flame Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
7 EXO n 22 FI SK LO 17 Ayser's Wild Tabby Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
8 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
9 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Chosen-One Ocean Pearl Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Chosen-One Billion Dollar Baby (EXO n 22)
10 EXO a 22 BW CH SE*Yffranes Stagger Lee JW Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
SC Yffranes Tommy-Gun (EXO e 22) x Virrivindas Star of Asia (EXO g 22)
11 EXO g 22 FI SK LO 18 Ayser's Midnight Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
12 EXO g 24 FI SK LO 18 Ayser's Cosmopolitan Diva Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Janni (EXO e 21 33)
13 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
IDP*Leo-Roi's Kommissarie Colombo (EXO ns 01 21) x IDP*Leo-Roi's Helwe Ajon (EXO ns 22)
14 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
15 EXO g 33 FI SK LO 18 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
16 EXO f 21 33 FI SK LO 18 Ayser's You Against You Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser's Jetset Queen (PER e 21 33)
17 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
18 PER w 62 Mirage Blanc Inchala Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
19 PER n Sumava's Coccolino Deep Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
20 PER n FI SK LO 18 Ayser's Last Word Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
21 PER n SC S*Lily Chic Holly Dolly DSM Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
22 PER a S*Scarlet's Midnight Miracle Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Inchala (PER w)
23 PER a FI SK LO 17 FI*Mogi's Summer Maple Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*Mogi's Belle Bettine (EXO a 03)
24 PER d S*Mi'Ma's Lova Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
25 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
26 PER a 22 FI SK LO 16 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Avoin Sebastian Pruchniak Abs
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
27 PER a 22 S*Ladyhawk's Sir Lancelot Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Ladyhawk´s Dallas (PER a 03 22) x IDP*Millchristas Engla (PER g 22)
28 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
30 PER d 02 CH (N) Lord Butes Super Trouper Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
31 PER e 01 62 S*Coolgrime's #Trilla Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
S*Sidentassen King of Kings (PER d 01 21) x S*Sidentassen Miss Behaving (PER fs 01 21)
32 PER f 02 62 S Papooses Baby Louzetta Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
33 PER n 03 24 FI SK LO 16 FI*Whispers Neville Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
34 PER a 03 22 S*Ladyhawk´s D´Angelo Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
35 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
36 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
37 RAG a FI SK LO 18 Wendisangels Blue Willie Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x Taikatuulen Tytti (RAG a 04)
38 RAG a FI SK LO 18 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak Abs
FI*Riverknee Little Shaman (RAG a 04) x FI*Riverknee Ariels Tail (RAG a)
39 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
40 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
41 RAG f FI SK LO 18 FI*Purppuralinnan Prinsessa Rosanne Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Ruuskatin Mauno (RAG d 04) x FI*Ragtail Janna (RAG n)
42 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
43 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
44 RAG n 04 FI SK LO 18 Nagawika de l'Ulyssiade Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Miyazaki de l'Ulyssiade (RAG e 04) x Makhea des Ragouzi (RAG n 04 21)
45 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Maplehill's Tap The Paws Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x RO*Elian Rags Cocoakisses (RAG n 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS NOM
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
47 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 18 (N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
RO*Elian Rags Milo (RAG n 03) x (N) Ragedy's Oline (RAG n)
49 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
51 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
52 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
53 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
54 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
55 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM BIV NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
56 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
57 SBI n FI SK LO 18 FI*ElfQuest Sherlock Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
58 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak Abs
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
59 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
60 SBI a FI SK LO 17 FI*Kattimäen Milo Leopold Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Liisa (SBI n)
61 SBI a FI SK LO 18 FI*Kirakan Za Belle Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
62 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
63 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
64 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
65 SBI b Achtung Baby Material Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM BIS
ExpectoPatronum Albus Silente (SBI c) x Achtung Baby About a Girl (SBI b)
66 SBI b FI SK RX 18 EE*Iriana Alsiade's Fleur Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX2
IT*Lovelycountry Chiricahua (SBI b 21) x EE*Desiree Alsiade's Fleur (SBI b)
67 SBI b FI SK LO 18 FI*Saca's Mahg-nahr Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
NO*Stalderkattens Elmer (SBI e) x FI*Saca's Åll for Avantgarde (SBI f 21)
68 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
69 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
70 SBI c FI SK LO 17 FI*Canth's Jour Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Kuurankukan Katariina Suuri (SBI n)
71 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
72 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
73 SBI f FI SK LO 18 IT*Shin Miyar Clèa Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Expert's Hamadi (SBI n) x IT*Shin Miyar Tessie (SBI e)
74 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
75 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
76 SBI g FI SK LO 17 FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Rais-Kis Liinu (SBI f)
77 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM BIV
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
77 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
78 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
79 SBI h FI SK LO 17 FI*Canth's Precious Darling Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
80 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Levi Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
81 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
82 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
82 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
83 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC BIV
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
84 SBI a 21 FI SK LO 17 FI*Kipparin Meriel Naaras Avoin Fabio Brambilla EX3
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FI*Kipparin Idelisa (SBI a)
85 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*Kirakan You Are My Sunshine Naaras Avoin Fabio Brambilla EX2
FI*Kirakan Wisky In The Jar (SBI b 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
86 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
87 SBI b 21 FI SK LO 18 FI*Kirakan Zen Garden Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
88 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
89 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kirakan U Got The Look Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
90 SBI e 21 FI SK RX 18 Deben Laty Mery, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
91 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
92 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
92 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
93 SBI bs 21 FI SK LO 18 O'Lune Argentée des Clayes d'Eden Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Love Chocolate du Sacré Roi (SBI bs) x Lune Argentee des Clayes d'Eden (SBI bs 21)
94 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
95 ACL V / ACL f FI SK RX 18 CharmingCurl Ada Lavelace Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
CharmingCurl Varvar (ACL d 03 24) x ChermingCurl Kazehana (ACS a)
96 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 17 FI*Debals Michigan Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
97 ACS I / ACS n FI SK LO 18 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
98 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
99 ACS III / ACS a 23 FI SK LO 18 FI*Siriuksen ÅsakaCurl Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
100 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
101 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
102 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
103 MCO I / MCO n FI SK LO 18 Corleone Melluandia*PL Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
Vivaldi Melluandia*PL (MCO ns 22) x Xperia Melluandia*PL (MCO n 09)
104 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
105 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
106 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
107 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
108 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
109 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
110 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
111 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 18 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
112 MCO II / MCO n 09 Milky Way Vsevmurs*RU Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Fahrenheit Vsevmurs*RU (MCO n 09) x Margo White Luxury*BY (MCO f)
113 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
114 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
114 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
115 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
116 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
117 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
117 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
118 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
118 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 S*Moon Kewa's Willy Wonka Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO n 25
White Rock's Dimos (MCO as 25) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
119 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen MCO n 09 22
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
120 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
121 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
121 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Minna Krogh 2
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
122 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
124 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
124 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO a 09 22
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
125 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*CapitalCats Odessa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*CapitalCats Marilyn (MCO ns 09 22)
126 MCO IV / MCO n 09 22 Whatatrill Wildest Dream *** Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Whatatrill Stetson (MCO n 23) x Lapurrd Sting Rey of Whatatrill (MCO f 09 22)
127 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
127 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Minna Krogh 3
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas Mitätöity Mitätöity
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
129 MCO V / MCO d FI SK LO 17 S*Moon Kewa's Little John Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 No Cert
Lovehulens Cosmo (MCO d 22) x Fariishta Kot w Butach*PL (MCO f 22)
130 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 18 OlymPia BillAndCoo, CZ Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Ice Tea BillAndCoo, CZ (MCO d 25) x Adrastia's Excellence (MCO w)
131 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Do You Know Who I Am Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
132 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
133 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
134 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Sun Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
135 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 SE*KobbaCat's Fancy face Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV
Uf Yori of Sudden Blazing,CZ (MCO d 22) x SE*KobbaCat's Carolina Reaper (MCO f)
136 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
137 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
138 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
139 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 18 FI*Moggi Jam Balaya Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
140 MCO VI / MCO d 09 Nelson White Luxury*BY Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Odin Sky Beyrouth, CZ (MCO n 22) x Alfa Whity Luxury*BY JW (MCO d 22)
141 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie Naaras Määrittely Kristiina Rautio MCO VIII/MCO fs 09
FI*HoneyCoon's HitchHiker (MCO a 09 22) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
141 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Wheenie Beenie Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*HoneyCoon's HitchHiker (MCO a 09 22) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
142 MCO VI / MCO f 09 22 Spice Girl Amber Sun *LT *** Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Franklin White Luxury*BY (MCO d) x N'Ancy De Axis Star, CZ (MCO n 03 24)
143 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Tazmin Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS BIV
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
144 MCO VI / MCO d 09 24 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Moon Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
145 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain No Connection Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX2
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
146 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Selene Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
147 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
148 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
149 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
150 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
151 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
152 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
153 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 18 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
154 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*MeriCoon's Passepartout Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*MeriCoon's EduardoLovelyBoy (MCO ns 22) x FI*MeriCoon's Holly Dolly (MCO f 09 22)
155 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
156 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
157 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 18 Willy Blue Chelsea*PL Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
158 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
159 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
160 NFO I / NFO n CH SE*Caiporas Camaro Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
161 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
162 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
163 NFO II / NFO a 09 S*Isgården’s QuickSilver Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
164 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
GIC S*Sjöhorvans Gulliver (NFO a 09 22) x SE*Björksund's Bizzarrini (NFO a 09 22)
165 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
166 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
167 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Boomerang Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
168 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
169 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
170 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Champion Karl Preiss Abs
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
171 NFO III / NFO n 22 S*Capsicum's Holley Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
172 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
173 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
173 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros International Champion Kristiina Rautio
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
174 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
175 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
176 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
177 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
179 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
180 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
181 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX2
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
182 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Kristiina Rautio DISQ AGR.
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
183 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
184 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
185 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
186 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS BIV
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
187 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
188 NFO V / NFO f CH SE*Pawsome Milonia Caesonia Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX2
189 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
190 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
191 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
192 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
193 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Avoin Glenn Sjöbom Abs
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
194 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
195 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 18 FI*Felimon Karpalo Naaras Määrittely Kristiina Rautio NFO VIII/NFO fs 03 22
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
195 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Felimon Karpalo Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
196 NFO VI / NFO g 03 FI SK LO 18 FI*Felimon Kinuski Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
196 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 FI*Felimon Kinuski Naaras Määrittely Kristiina Rautio NFI VI/ NFO g 03
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Felimon Halloween Trick (NFO n 03)
197 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
198 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
199 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
200 NFO VII / NFO ns 22 FI SK LO 18 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*RockyHill's Geronimo (NFO ns 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Karl Preiss KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
201 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
202 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
203 NFO VIII / NFO ds 09 23 SE*Gryttjens Cochise Uros International Champion Karl Preiss EX2
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
204 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Gryttjens Zacapa Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
SE*Gryttjens Zorro (NFO n 09 23) x S*Aborgatos Juni (NFO fs 03 22)
205 NFO VIII / NFO es 09 CH S* Segersjös Tyke Mörbult Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB BIV
S*Lofvens Hero Hope's Rebellion (NFO n 22) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
206 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 17 S*Lofvens Lucifer Light of Love Uros Avoin Karl Preiss Abs
S*Cederskogens Larry Lava (NFO d 09 22) x S*Lofvens Freya Follow Me (NFO ns 09 24)
207 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
208 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
209 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Lankku Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
210 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's Faramir Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x Zhu-Zha Sibirushka (SIB n 23)
211 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Kronos Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Cherrytail's Continental (SIB ns) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
212 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Karl Preiss KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
213 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
214 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 18 FI*Allikatin Miina Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB VII/ SIB ns 22
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
214 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 18 FI*Allikatin Miina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX3
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
215 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
216 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Jeronimo Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX3
FI*Cherrytail's WonderBoy (SIB n 24) x FI*Cherrytail's Catalina (NEM f 09)
217 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Jylhäkallion Blacky Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
218 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
219 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
219 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
220 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
220 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Siitos
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
221 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 17 FI*Allikatin Kukka Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
222 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Jesper Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
223 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Amurin Lea Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x Ekaterina Molaska (SIB ny 09 22)
224 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Jylhäkallion Bernard Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
225 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
226 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Cherrytail's DareDevil Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Cherrytail's Texas Ranger (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
227 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 17 FI*Apachiris Harry Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x NO*Tundrapaw's Goldilocks (SIB g 09)
228 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
229 SIB V / SIB d 24 PR S*Maollichs Rock'n Roll Singer Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
230 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
231 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Pocahontas Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
232 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
233 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Taigatupsun Astrilli Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
234 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom Abs
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
235 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
236 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
237 SIB VII / SIB as FI SK LO 18 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
238 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Isperia Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Lumikissan Ukkonen (SIB ns 09) x Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY (NEM ns 09 21)
239 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
240 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
241 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM BIS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
242 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
243 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan CaramelliElli Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
244 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
245 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
246 SIB VIII / SIB fs 09 23 FI SK RX 18 FI*ArcticWilds Melisandre Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*ArcticWilds Glittering Goldie (SIB n 03 24)
247 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
247 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
248 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
249 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
250 BEN n 22 S*Leopardettes One Million Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Doreen Defender (BEN n 22)
251 BEN n 22 FI SK RX 17 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM BIS
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
252 BEN n 22 S*Nordic Glow Perfect Illusion Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
S*Nordic Glow Dirrty Cash (BEN n 22) x S*KungsgardenCats Daisy Duke (BEN n 24)
253 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
254 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
255 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
256 BEN n 24 S*Leopardettes Nonstop Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Avantumdream King (BEN n 24) x Benareal Bara Bea (BEN n 24)
257 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
258 BEN n 24 S*Leopardettes Once a Princess Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Astrum Extreme Perfection (BEN n 24) x S*Leopardettes Kool Noomi (BEN n 24)
259 BEN n 24 S*Nordic Glow Princess Luna Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
260 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
261 BEN n 24 S*Leopardettes Gåva Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Starwinds Starof Bonnea (BEN n 24) x S*Leopardettes Betty Boop (BEN n 24)
262 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*RashelRose Sansa Stark Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x Paradiseapple Rashel (BEN n 24)
263 BEN n 24 32 FI SK RX 18 FI*RashelRose Patricia Kaas Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
264 BLH b FI SK LO 18 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
265 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
266 BML I / BML ns 12 31 Baheras Snövit Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ, JW (BML ns 11 31) x Baheras Lady Friday (BML ns 11)
267 BML I / BML ns 11 31 SE*Tevala's Freyja Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Mi'cat Felix (BML ns 11) x SE*Miss World's Foutjika (BML ns 11 31)
268 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Anna Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ, JW (BML ns 11 31) x Baheras Wb Aerna (BML fs 11 31)
269 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
270 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
271 BSH n Loucy Lou von Xadon Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
272 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
273 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Unica Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
274 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alma Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX4
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
275 BSH a FI SK LO 18 FI*Hyrinän Alva Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX3
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
276 BSH a FI SK LO 18 FI*Rhinestone's Mona Lisa Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
277 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
278 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
279 BSH c FI SK LO 18 FI*Hyrinän Aimo Junior Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
280 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia's Luminosity Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
281 BSH e FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Twice as Nice Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
282 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Avoin Carin Sahlberg EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
283 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
284 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
284 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Karl Preiss 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
285 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
286 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
287 BSH f FIN SRK LO FIN*Rhinestone's Calamity Jane Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Enchanter's Powwow (BSH d 24) x FIN*Rhinestone's Made In Heaven (BSH g)
288 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
289 BSH n 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Edmund Efrem Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x S*Lisuanto's Deanna by Palace&Main's (BSH c 22)
290 BSH n 25 Papadino`s Atlas Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
291 BSH a 24 GIC S*Copper Owl Jewely Rose Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS NOM
292 BSH a 24 FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Godiva Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Rhinestone's Rhapsody Ribbons (BSH a 02) x FI*Rhinestone's Lady Emma Hamilton (BSH g 22)
293 BSH a 25 S*Kärran's Miss Dior Cherie Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
294 BSH f 24 S*Kärrans's Port Ellen Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
295 BSH f 24 FI SK LO 18 FI*Bumblebrits Paris je t'aime Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Rhinestone's Edmund Efrem (BSH n 22) x FI*Bumblebrits Princess Leia Organa (BSH g)
296 BSH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
297 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
298 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
299 BSH b 03 SE*CatKingCool's Maja Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
300 BSH n 21 33 Nittsjöns Tornado Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Knallåsen's Perry (BSH b 33) x PurrfectSilverpoint Alice (BSH ns 21 33)
301 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
302 BSH p 03 33 LT*Amber Wishes Rockabye Baby Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
Kamaro Bluemis*PL (BSH e 02) x Fawn Bambi von Wölpe (BSH p 33)
303 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX2
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
304 BUR n FI SK LO 17 FI*Seirene Copacabana Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
305 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB BIV
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
306 BUR n FI SK LO 18 FI*Ninelli's Déjà-vu Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
Gelato al Cocco Charlesbur, CZ (BUR b) x FI*Ninelli's Öögabööna (BUR g)
307 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
308 BUR n FI SK LO 18 FI*Lilac's Prince Valiant Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg Abs
FI*Shu-Shun Muskotti (BUR n) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
309 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
310 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros International Premior Carin Sahlberg EX2
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
311 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
312 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB BIV
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
313 BUR Securitazz Uzi Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
314 BUR Securitazz Yzter *** Naaras Rodun tarkistus Mira Fonsén OH1
Ebonycatz Dangerous Deadshot (BOM n) x Securitaz Luzia (BOM n)
315 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
316 BUR a FI SK LO 17 FI*Oliivian Daredevil Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB NOM
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
317 BUR b FI SK RX 18 FI*Ninelli's Ensio I Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Ninelli's PLS DAPO (BUR n)
318 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Fabio Brambilla KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
319 BUR c FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
320 BUR c FI SK LO 18 FI*Feirefiz In Twilight Hours Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
321 BUR c UA*Oktarin Umberto Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
HU*Alba Regia Monty Jett (BUR c) x UA*Oktarin Barselona (BUR b)
322 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB BIV
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
322 BUR c FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Karl Preiss 3
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
323 BUR c FI SRK LO FI*KyeSuu Daisy Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*KyeSuu Bora Beauty (BUR c)
324 BUR c FI SRK LO FI*KyeSuu Daavid Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*KyeSuu Bora Beauty (BUR c)
325 BUR d FI SK LO 18 FI*Crossroads Casillas Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
326 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
327 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
328 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
329 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Minna Krogh Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
330 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
331 BUR f FI SK LO 18 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
332 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
332 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Karl Preiss 4
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
333 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
334 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
335 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
336 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
337 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
337 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros Veteraani Fabio Brambilla 3
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
338 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
339 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Mira Fonsén Abs
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
340 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
341 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
341 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
342 EUR d FI SK RX 17 FI*RuusuLinnan Demelza Naaras Avoin Minna Krogh Abs
Maahinen (EUR d) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
343 EUR e FI SK RX 17 FI*Lumihelmen Jokapoika Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Lumihelmen Herrasmies (EUR w) x FI*Vinhaviiksen Kermaija (EUR e 22)
344 EUR ns FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
345 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
345 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
346 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
346 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Karl Preiss Arvosteltu
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
347 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
348 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
348 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
349 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
350 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
350 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
351 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
352 EUR e 22 FI SRK LO 14 DK*Abimbola Bimbo Blondi Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
DK*Boholdt Alley Cat (EUR e 22) x Wawe's Lambda A3 BWO Lillemor (EUR e 24)
353 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
354 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
355 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
356 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
356 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Karl Preiss 1 NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
357 KOR FI SK LO 16 FI*Kattihovin Chiisai Kisu Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Kattihovin Urusai Masukotto (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
358 KOR FI SK LO 18 FI*Kattihovin Daiyamondo Neko Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
359 KOR FI SRK LO FI*Melodian Thanit Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
359 KOR FI SRK LO FI*Melodian Thanit Uros Veteraani Fabio Brambilla 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
360 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
361 KOR FI SRK LO FI*Cisseli's Gluay maai Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Mythai Fai Fan Naam Jai (KOR )
362 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
363 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Empress Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
364 MAN 51-52 / MAN fs 22 52 FI SK RX 18 Auragold Heureka Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
365 MAN 51-52 / MAN f 51 FI SK RX 18 FI*Finaku's Fenella Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
366 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
367 MAU ns 24 FI SK LO 15 Bias Yá Moasi, CZ Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Eric Novohradská ruze, CZ (MAU ns 24) x Urschula von Skarrabäus*CH (MAU ns 24)
368 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Minna Krogh KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
368 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
369 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
370 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
371 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
372 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
373 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Out of Competition Mira Fonsén Arvosteltu
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
374 OCI o 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Maroon Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
375 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quentin Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
376 OCI os 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Runemaster Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
377 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
378 SRS I / SRS c FI SK RX 18 Psipsina Batu Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Bella Curly Parade (SRS c)
379 SRS III / SRS d FI SK RX 16 Psipsina Kipinä Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
380 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)