Omakissa
Eteläinen Rotukissayhdistys 109. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.9.2018 Loppuu 23.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 3.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 11:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 330  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, 050 5065355, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, 040 7414003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In-näyttely. Lisätietoja näyttelyinfosta.

Näyttelymaksut  kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu viimeistään 31.7.2018: 35e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 32e/kissa/pvä.

Näyttelymaksu kissoille, jotka on ilmoitettu ja maksettu 1.8.2018 jälkeen: 39e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 35e/kissa/pvä.

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia,  mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan, muutoin normaali näyttelymaksu.

Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 31.7.2018 asti. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortit postitettava välittömästä ilmoittautumisen jälkeen.

Näyttelyluettelo on maksullinen, 5e, eikä sitä voi ostaa näyttelypaikalta, vaan se tulee maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.

Assistentit voivat ilmoittautua pääassistentille, mlanden@gmail.com Assistenteille maksetaan 30e/pvä tai leimakortti sekä lounas.

Näyttelykutsu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 76 71 0 0 5
2 79 78 1 0 0
3 101 100 1 0 0
4 112 105 3 0 4
Kotikissat 8 7 0 0 1
Yhteensä 376 361 5 0 10

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n Kisuicat's Part-Of-Me 1 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
2 EXO n FI*Cherish's Rocket 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
3 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
4 EXO f 22 FI*Cherish's Pudding 1 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
6 EXO n 03 24 FI*Jewelstory You Look Good 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
7 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina Abs
8 PER n FI*Mimosan Wanna Be Your G.U.Y. 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
9 PER n FI*Mimosan Vamp 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
10 PER f FI*Mimosan Until The World Ends 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
11 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
12 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
13 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
14 PER n 03 24 FI*Whispers Neville 1 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM BIS
15 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet 1 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
16 PER f 21 33 Benoma Just a Star 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna Abs
17 RAG n FI*Pengvin's Maxentius 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM BIS
18 RAG n FI*Snowrag Tinky Winky 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
19 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Abs
20 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
21 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 1 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
22 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
23 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
24 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB NOM
25 RAG n 04 FI*Collicatin Only One Olga 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
26 RAG n 04 FI*Dollyblues Radio Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
27 RAG a 03 FI*Stardoll's Poptart 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
28 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
29 RAG a 04 FI*Celestial's La Primo de Pancho 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
30 RAG a 04 FI*Snowrag Rose Maylie 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
31 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
32 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
33 RAG a 04 FI*Snowrag Because it's Spring 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX3
34 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
35 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
36 RAG g 03 FI*Midnightdolls A Little Darling 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
37 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
38 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster 1 Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
39 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
40 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
41 RAG e 03 21 FI*BlackRain's Miss Perfect 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
42 RAG f 03 21 FI*BlackRain's Million Dollar Diva 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
43 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV NOM BIS
44 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Asmo 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
45 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
46 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
47 SBI n FI*Kujakeikarin Klotilda 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
48 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
48 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
49 SBI a FI*Touchant Câlinerie 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
50 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
51 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
52 SBI b FI*Kattimäen Toivo Albert 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
53 SBI c FI*Canth's Jour 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
54 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
55 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
56 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
57 SBI f FI*Humming Paranoid Android 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
58 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
58 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
59 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
60 SBI g FI*Rais-Kis Top Secret 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
61 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
62 SBI j FI*Tamus RVR 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
63 SBI a 21 FI*Touchant Chance au Jeu 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
64 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
65 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
66 SBI e 21 FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
67 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
68 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
69 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
70 MCO I / MCO n David Punto Valentino, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
71 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB NOM
72 MCO II / MCO a 09 PL*Dark Age Kongo 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
73 MCO III / MCO n 22 Traverrtino Casper 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
74 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
75 MCO III / MCO n 22 Marshal Golden Mile 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
76 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
77 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne Mitätöity Mitätöity
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
79 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI*CapitalCats Odessa 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne VG2
80 MCO IV / MCO n 09 22 Sansa Estate Pearls*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Leader Of Them All 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
83 MCO IV / MCO n 09 22 Sheila StarArk *RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
84 MCO IV / MCO n 09 22 The TipTop Maine Mariah's Storm 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
85 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Hemingway's Chief White Bear 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
86 MCO V / MCO f FI*Rotcat Unia 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
87 MCO V / MCO d 22 FI*Haapamäen Clara Loviisa 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
88 MCO V / MCO f 24 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
89 MCO V / MCO d Tina of Golden Happiness 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
90 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 13c (Määrittely) Knýová Linda MCO d 09 22
91 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat Urwic 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
92 MCO VI / MCO d 09 22 UA*Monterini Bilbo 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
93 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain No Connection 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
94 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
95 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV
96 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
97 MCO VII / MCO ns 24 FI*Hemingway's Itancan Pejuta 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
98 MCO VII / MCO as FI*Satinante's The Only One Blue Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
99 MCO VII / MCO ds 22 FI*Hemingway's Chief Yellow Hawk 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
100 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Stout-hearted Benedictus 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC BIV
101 MCO VIII / MCO ns 09 Belushies Xulio 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
102 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Kizz-Kizz 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
103 MCO VIII / MCO fs 03 24 FI*Moggi Kara Melli 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM BIS
105 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
106 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
107 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
108 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
109 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM BIS
110 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
111 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
112 NFO II / NFO n 09 FI*Jarraun's Skog Heimdall 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
113 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
117 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
118 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
118 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
119 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
120 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
121 NFO VI / NFO f 09 24 Katzengarten Iitu Lustig 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
122 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
123 NFO VI / NFO f 03 24 S*Youngun's Icona Pop 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
124 NFO VI / NFO d 09 FI*FinnFeline's Dream Catcher 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
125 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FinnFeline's Daydream 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
126 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
127 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
128 SIB III / SIB n 24 FI*Taigatassun Menninkäinen 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
129 SIB III / SIB n 24 FI*Bmy-Moumou Molly Brown 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
130 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
131 SIB VI / SIB d 09 24 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
132 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
133 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Taigatassun Kikimora 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
134 SIB VII / SIB fs 24 FI*DragonStar's Ambitious Adrian 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
135 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
136 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
137 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
138 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
139 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Sippan's Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
140 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
141 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
142 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
143 BEN n 24 S*Retriver Duchess 3 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB BIV
144 BEN n 24 FI*AmberYard Princess Furiosa 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
145 BEN n 24 FI*Leokatin Rhianna 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1 NOM
146 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Urban Martin KM BIV NOM
147 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
148 BEN n 24 FI*Bengabling Bandito 3 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
149 BEN n 24 32 Only You des Griffes de Feu 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
150 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
151 BLH a Evetta Alex Yanagrad Moor*RU 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
152 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
153 BLH c Rozehip's Smalltown Boy 3 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
154 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS NOM
155 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
156 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
157 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
158 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin Abs
159 BSH d FI*Bumblebrits Mull of Kintyre 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda Abs
160 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM
160 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
161 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Knýová Linda KM NOM BIS
162 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
163 BSH p FI*SpecialOrder's Saturn 3 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB
164 BSH q FI*SpecialOrder's Sansa Stark 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
165 BSH n 22 FI*Rhinestone's Edmund Efrem 3 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
166 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
167 BSH f 24 FI*Bumblebrits Paris je t'aime 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC NOM
168 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki 3 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
169 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
170 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX2
171 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX3
172 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB BIV
173 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
174 BSH ny 22 Golden Salome no Demetra 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin Abs
175 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
176 BSH e 03 R*Will-I-Am Modus Vivendi 3 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
177 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
178 BUR n FI*NanSin Rihanna 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
179 BUR n FI*NanSin Sebastian 3 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
180 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
181 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX2
182 BUR a LV*Forsland Bozena 3 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
183 BUR b FI*Ninelli's Artorias 3 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
184 BUR b Uslada Magic Valley*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
185 BUR c FI*Ninelli's Öökuninganna 3 Naaras 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
186 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 4 (GIP) Knýová Linda Abs
187 BUR f FI*Lilac's Nala Lion Queen 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda Abs
188 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 5 (IC) Urban Martin Abs
189 BUR h HU*Alba Regia Matzah 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
190 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS NOM
191 BUR h FI*Seirene Sugar Babe 3 Naaras 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
192 BUR j FI*Aavan Jaipur 3 Naaras 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
193 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 6 (IP) Knýová Linda EX1 CAGPIB NOM BIS
194 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
195 EUR a FI*Katinhännän Paranormal Spengler 3 Uros 11 (Nuoret) Knýová Linda EUR as
196 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä 3 Naaras 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB
197 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Marshmallow 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
198 EUR n 22 FI*Pikku-Piun U2 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
199 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 BIV
200 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Tuttifrutti 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
201 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
202 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Quintessa 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
203 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
204 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
205 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
206 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
207 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ofelia 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
208 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
209 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
210 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB
211 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
211 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
212 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Uriah Heep 3 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1 BIV
213 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ultra Bra 3 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
214 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
215 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS BIV
216 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
217 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Knýová Linda KM
218 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 5 (IC) Knýová Linda EX1 CAGCIB
219 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 7 (CH) Knýová Linda EX1 CACIB BIV NOM
220 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
221 KOR FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan 3 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
222 KOR FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka 3 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
223 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
223 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
224 KOR FI*Tatsutan Avatarah Aham-Sara 3 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
225 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
226 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
227 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
228 MAN FI*Ballawhane Jarroo-Gorrym 3 Naaras 13b (Tarkistus) Wilczek Anna MAN a 54
229 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 18 (Out of Competition) Urban Martin Arvosteltu
230 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
231 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS NOM
232 OCI b 24 S*John-Johns Tahir Elci 3 Uros 5 (IC) Urban Martin Abs
233 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
234 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 4 (GIP) Knýová Linda EX1 CAPS
235 OCI bs 24 FI*Northalla Seventh Day 3 Naaras 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
236 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 2 (SP) Knýová Linda KM
237 SRL I / SRL a Psipsina Moro 3 Uros 9 (Avoin) Knýová Linda EX1 CAC
238 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 12 (Pennut) Knýová Linda EX1
239 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 12 (Pennut) Knýová Linda EX1 NOM BIS
240 ABY n IC S*Cat Claw's Lord of Light 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
241 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
242 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
243 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
244 ABY a GIC Abychat Whos-That-Girl 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
245 ABY a FI*Lovedevotion Karmen 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
246 ABY a FI*Kharn-Ka God Particle 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
247 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
248 BAL a 21 FI*Willicon Dorian Gray 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
249 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All 4 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
250 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Mary Read 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
251 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
252 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
253 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
254 CRX I / CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 4 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
254 CRX I / CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 4 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
255 CRX II / CRX a 01 64 FI*Framillan Elämä on nyt eikä muistoissa 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
256 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
257 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
257 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
258 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Kardemumma 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
259 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's Ame no Uzumi 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
260 CRX V / CRX n 23 FI*Piupaws Lara Croft 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1
261 CRX V / CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 4 Naaras 8 (PR) Centamore Manuela EX1 CAPIB NOM
262 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
263 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
264 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM BIS
265 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Not like The other girls 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
266 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
267 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
268 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
269 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 10 (KAS) Centamore Manuela EX1 CAP
270 DRX III / DRX g FI*Pixielated Cinndoughrella 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
271 DRX IV / DRX g 02 62 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
272 DRX IV / DRX e 09 23 Lirika's Dandelion D'Light 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
273 DRX VI / DRX n 03 24 Curly Time Zacharias 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela Abs
274 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
275 DRX VII / DRX a 21 32 LV*Edemlen Sheikh Chic 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 BIV NOM
276 DRX VII / DRX n 31 FI*Berry's Frozen Feather 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
277 DSP V / DSP e 03 21 33 Vaho-Raj Chili Peppers*RU 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
278 OLH n FI*Ballawhane Jezzebella 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
279 OLH n 25 FI*Ballawhane Jafar Jafar 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Mitätöity Mitätöity
280 OLH o 24 FI*Noxx Guardian Angel 4 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
281 OSH w 64 FI*Vintterin Olli Loviisanpoika 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
282 OSH w 64 FI*Vintterin Reija Loviisantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
283 OSH w 64 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
284 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
285 OSH b FI*Harmuan Cacao Caramel 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
286 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS NOM
287 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
288 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
288 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
289 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
290 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
291 OSH f FI*BlackDevil's Speak Of The Devil 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
292 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
293 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
294 OSH b 24 FI*Vintterin Hilma Miinantytär 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
295 OSH b 24 HU*Shagio-Chen Satra 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
296 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
297 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
298 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
299 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 3 (GIC) Centamore Manuela EX1 CACS
300 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 7 (CH) Centamore Manuela EX1 CACIB BIV
301 RUS FI*Sini-ihmeen Meno-Maisa 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela EX1 CAC
302 RUS S*Kyanos Helene 4 Naaras 9 (Avoin) Centamore Manuela Abs
303 RUS FI*Sini-ihmeen Mahtava Matilda 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX2
304 RUS S*Sirius Moonlight and Roses 4 Naaras 11 (Nuoret) Centamore Manuela EX1 BIV NOM BIS
305 RUS FI*Hana-Bi Tunturisarake 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela Abs
306 RUS Yuki Gilraen * PL 4 Uros 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
307 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
308 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB
309 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 4 Naaras 6 (IP) Centamore Manuela EX2
309 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
310 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 6 (IP) Centamore Manuela EX1 CAGPIB BIV
310 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
311 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
312 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
313 SIA a FI*Kelmikerhon Iku-Turso 4 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
314 SIA b FI*Kelmikerhon Ilmarinen 4 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
315 SIA c FI*Kelmikerhon Niittyvilla 4 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
316 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 4 (GIP) Centamore Manuela EX1 CAPS
317 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
318 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX2
319 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB BIV
320 SPH II / SPH n 09 Kuorii Kapo Di Kapi 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
321 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
322 SPH IV / SPH d 09 FI*Wanadoo Osvaldo 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
323 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
323 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia Abs
324 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM
325 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
326 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
327 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Centamore Manuela KM NOM
328 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB NOM
329 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 5 (IC) Centamore Manuela EX1 CAGCIB
330 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 7 (CH) Centamore Manuela Abs
331 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1 BIV
332 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne 4 Naaras 12 (Pennut) Centamore Manuela EX1
333 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 2 (SP) Centamore Manuela KM
334 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Centamore Manuela KM BIV NOM
335 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Centamore Manuela KM
336 THA n Magic Thai Goblin's Yinella 4 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
337 THA c Magic Hopfe Cat's Justus 4 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie Abs
338 THA c Magic Hopfe Cat´s Lütt Matten 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
339 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Centamore Manuela 1 NOM
340 HCL Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Centamore Manuela Abs
341 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 1 NOM BIS
341 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Centamore Manuela 1 NOM BIS
342 HCS Ninja Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Urban Martin 2
342 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Centamore Manuela 1 NOM
343 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Centamore Manuela 1 NOM
360 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Centamore Manuela CRX V, DRX I, DRX VI, DRX VII, RUS, SOM n, SPH I, SPH V, HCL, HCS 37
Hoffner Elin 0
Knýová Linda MCO VI (13c), BSH d, BSH d 24, BSH f, BSH f 24, BSH n, BSH n 22, BSH p, BSH q, BUR c, BUR d, BUR f, CHA, EUR a 23, EUR a 24, EUR as, EUR n 22, EUR n 23, KBL I, OCI bs 24, OCI c 24, SRL I, SRL III 34
Komissarova Olga MCO I, MCO II, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO VI, NFO VIII, SIB VI, SIB VIII, TUA II, TUA VII 38
Nyman Pia BEN n 24 32, BLH a, BLH b, BLH c, BLH n, BSH ns 11, BSH ny 22, BUR a, BUR b, BUR n, CYM 51-52, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, KOR, MAN 51-52, VET 4 37
Ojaniemi Sara ABY n, ABY o, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX III, DRX IV, DSP V, SOM o, SPH II, SPH III, SPH IV 32
Rautio Kristiina EXO a 21 33, EXO f 22, EXO f 24, EXO n 03 24, PER n, RAG a, RAG a 04 21, RAG d 03 21, RAG e 03 21, RAG f 03, RAG n, RAG n 04, SBI a 21, SBI b, SBI d, SBI e, SBI f, SBI g, SBI h, SBI j, TUV n 61-63, VET 1 36
Sneum Hanne Sofie ABY a, BAL a 21, BAL c 21, OLH n, OLH n 25, OLH o 24, OSH b, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH e, OSH f, OSH h, OSH n, OSH n 24, OSH w 64, SIA a, SIA b, SIA c, SIA n, THA c, THA n 35
Urban Martin BEN n 24, BSH b, BSH c, BSH e 03, BSH ns 22 64, BSH ny 25, BSH o 21 33, BSH w 62, BUR g, BUR h, BUR j, EUR g 24, EUR ns 22, EUR ns 23, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, VET Kotikissat 32
Wikström Bjarne MCO III, MCO IV, MCO IX, MCO V, MCO VI, NEM II, NFO IV, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB VII 37
Wilczek Anna MAN a 54 (13b), EXO f, EXO n, PER f, PER f 21 33, PER g 03, PER n 03 24, PER n 21 33, PER ns 24 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG g 03, RAG g 04, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI n, VET 3 36
11 tuomaria.